Info Gemeente Holten Opruiming Van de Maat W! Gemeente KORTINGEN tot 70% Tubantia I: jij niet de hele dag in touw zijn en toch eer bon Bel: (053) 484 28 64 Kaf en Kor'n Party bij Metropool in Hengelo DONDERDAG 29 JUNI 2000 HO 4 ZA 7 Ja w Gemeentehuis: Smidsbelt 6. 7451 BL HOLTEN Telefoon 0548-37 38 39 Fax 0548-36 10 25 E-mail-adres: gemholtenSdaxis nl (s v p. onderwerp en persoon vot bencht bestemd is vermelden) Gemeentewei! Waagweg 4. teleloon 0548-36 19 72. fax 0548-36 62 21 Het gemeentehuls is van maandag tot en met «-■rijdag geopend van 8.30 lot 12.30 uur. 's Middags van 13 30 tot 18 00 uur is bezoek op afspraak mogelijk. Op de vrijdagmiddagen van de even weken is het gemeentehuis gesloten. Voor de komende periode houdt dit in. dat het gemeentehuis op de vrijdagmiddagen 30 juni en 14 juii 2000 gesloten is De gemeentewert is van maandag tot en met vrijdag geopend van 13.00 tot 15.30 uur en op zaterdag van 13.00 lol 15.00 uur GEMEENTEBESTUUR Burgemeester drs N Gerzee Portefeuille- Openbare Orde en Veiligheid: Algemene en Bestuurlijke Zaken inclusief Regionale Samenwerking. Personeel en Organisatie. Automatisering; Recreatie en Toerisme; Project Ontwikkeling Liezen en Project Herinrichting De Kol. Wethouder M. F. Spi|ker Portefeuille Financiën. Economische Zaken; Welzijn en Sport, Kunst en Cultuur Gezondheidszorg. Onderwijs. Weihouder J. A. Stegeman Portefeuille: Gemeentewerken. Wegen- Ruimtelijke Ordening; Bouwen en Wonen inclusief Monumenten; Beheer Gemeente-eigendommen en Grondzaken, Agrarische Zaken en Plattelandsvernieuwing inclusief Landschap- en Natuurbeheer Wethouder R M. C. Delahalje Portefeuille. Verkeer en Vervoer. Milieuzaken en Afvalbeheer, Riolering: Sociale Zaken en Werkgelegenheid; WVG. SPREEKUUR BURGEMEESTER EN WETHOUDERS De burgemeester en de wethouders houden uitsluitend spreekuur op afspraak. Voor het met de secretaresse van het college van B&VV. onder telefoonnummer 37 38 39 (algemeen) of 37 -3812 (rechtstreeks) HOLTER INFORMATIE PUNT Voor al uw vragen over arbeid, inkomen, welzijn, wonen (huur- en zorgsector) en zorg Locatie en postadres: zie gemeentehuis Geopend op werkdagen van 8 30 tot 12 30 uur. Telefoc-n: 0548-36 27 04 SPECTRUM WONEN Postbus 123,7240 AC Lochem. tel. 0573-22 21 44 BIBLIOTHEEK Rörikstraat 3, tel 36 64 14, fax 36 64 17 Maandag en vrijdag van 14 00 tot 17.30 uur en ran 18.30 tot 20.30 uur. woensdag van 10.00 tot 12 00 uur en van 14.00 tot 17 30 uur. zaterdag van 10.00 tot 12 00 uur In juli en augustus op zaterdagochtend gesloten. OPENBARE KENNISGEVING INZAKE VERLEENDE ONTHEFFINGEN OF VERGUNNINGEN 1. Bouwvergunning is verleend voor: - veranderen dakkapel Het Landeweerd 103; 2. Toestemming is verleend voor de navolgende meldingplichtige bouwwerken: - plaatsen dakkapel Haarstraat 15; 3. Voorts is vergunning, ontheffing, toestemming e.d. verleend voor: - boeldag (1 juli 2000) en vrije markt (9 sepember 2000); - geluidhinder in verband met werkzaamheden aan de spoorlijn Deventer- Almelo (25 september 2000). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen één of meer van bovenvermelde besluiten een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 13, 7450 AA Holten. Over de uiterste indieningsdatum van een bezwaarschrift kunt u inlichtingen inwinnen bij de afdeling algemene zaken, tel. 37 38 39. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Holten maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend, dat op de daarbij aangegeven data aanvragen om bouwvergunning zijn ingediend voor: - bouwen kapschuur Stevenssteeg 7 (14 juni 2000): - bouwen carport Kolweg 69 (14 juni 2000); - veranderen woonhuis Liezenweg 4 (16 juni 2000); - vergroten en veranderen woonhuis Köllingserf 39 (19 juni 2000); - vergroten ligboxenstal Okkenbroekseweg 1 (19 juni 2000); - bouwen werktuigenberging Oude Deventerweg 45 (19 juni 2000); - bouwen serre Molenbelterweg 8 (19 juni 2000); - bouwen berging/carport Kerkhofsweg 3 (19 juni 2000). Bouwaanvragen liggen gedurende de openingstijden van het gemeentehuis ter inzage bij het bureau bouw- en woningtoezicht van de afdeling gemeentewerken, Smidsbelt 6 te Holten. BOUWPLAN MET TOEPASSING VAN ARTIKEL 19, LID 3, WRO EN ARTIKEL 50, LID 4, WONINGWET ^9 WET MILIEUBERHEER BEKENDMAKING BESCHIKKING Vanaf 30 juni 2000 ligt voor een periode van vier weken op de afdeling algemene zaken in het gemeentehuis het plan ter inzage voor het vernieuwen/vergroten van een berging aan de Heideweg 41 te Holten. Burgemeester en wethouders zijn van plan medewerking te verlenen aan dit plan met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 20, lid 1onder a2, van het Besluit op de ruimtelijke Holten, 29 juni 2000 ordening en artikel 50, iid 4, van de Woningwet. Tijdens de termijn dat dit plan ter inzage ligt. kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze omtrent deze aanvraag kenbaar maken aan het college van burgemeester en wethouders van Holten. de secretaris. Holten, 29 juni 2000 J. P. Stegeman Burgemeester en wethouders van Holten maken ingevolge artikel 3:19, tweede lid, van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat zij voorne- i mens zijn om positief te beschikken op de aanvraag van Maatschap E. en G. Stam voor een revisievergunning Wet milieubeheer voor de inrichting (een veehouderij) aan de Schreursweg 3 te Holten. Aan de vergunning worden voorschriften/beperkingen ter bescherming van het milieu verbonden. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en de hierop betrekking hebben- de stukken liggen van 30 juni 2000 tot 28 juli 2000 (gedurende vier weken) op elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur ter inzage op de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie van Holten. Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de stukken worden gegeven. Tot laatstgenoemde datum kunnen schriftelijke bedenkingen bij ons col lege worden ingebracht; zij moeten worden gezonden aan burgeme- ster en wethouders van Holten, postbus 13, 7450 AA te Holten. Ook kun- nen in die periode mondelinge bedenkingen worden ingebracht; hiertoe zal een bijeenkomst worden vastgesteld na telefonische afspraak, tele foon 37 38 42. Wie bedenkingen inbrengt, kan verzoeken dat zijn per soonlijke gegevens niet worden vermeld. Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking kunnen later beroep bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State instellen tegen de definitieve beschikking (ver gunning). Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, D. J. Verhoeven speelgoed - huishoudelijke artikelen - rookartikelen Smidsbelt 7 - 7451 BL Holten Tel. (0548) 36 15 38 Fax (0548) 36 48 60 Wij leveren nu ook groot tuinspeelgoed uit voorraad. Haal de folder bij ons in de winkel! Activity weekend- glijbaan klimrek Schommel combinatie glijbaan U kunt ons ook op internet vinden. Ons E-mail adres is www.clownhappytown.nl Cubv The Blizzards/Thc Blues Connection staan dit jaar weer vo lop in dc IxJangstclIing, getuige het diverse materiaal dat onlangs op de- markt is gebracht. Harry Muskec is het gezicht van Cubv, echter wat velen niet weten is dat Helco Gelling het muzikale brein achter Cubv The Blizzards was. Deze befaamde bluesband van eigen lx>- dem treedt nog steeds vele malen per jaar op en trekt altijd volle zalen. Helaas zonder F.clco. Hij leeft sinds enige jaren op de straat, aan de zelf kant van de maatschappij. That's the real blues! Journalist Harry dc Jong heeft in Aloha nr. 5 een negen pagina's groot verhaal gewijd aan Kclco Gelling en zijn verleden in Cubv Öt The Blizzards en The Blues Connection. Many dc Jong heeft te vens zijn medewerking verleend aan het tot stand komen van dc nieuwe dubbcl-cd 'The Missing Link'. Naast dc prachtige foto's en een indrukwekkend ach tergrondverhaal bevat dit duku- ment unieke opnamen met onder andere Rob Hoekc en vormt een schitterende aanvulling op het Cuby-matcriaal dat eerder dit jaar is verschenen. Dc titel The Missing I jnk' dekt de volledige lading en is voor de ware Cuby-fan een must om zijn/haar Cubv The Blizzards/Thc Blues Connection verzameling aan te vul len. Bob Dylan geeft op woensdag 27 september aanstaande een eenmalig concert in Ahoy' Rotterdam. Dc le gendarische Amerikaan trad rwce jaar geleden, samen met Van Morrison, voor het laatst op in ons land. Voor het concert in Ahoy' zijn alleen zitplaatsen beschikbaar. Met het eenmalige concert van Bob Dylan biedt Ahoy' op 27 september onderdak aan een van de grootste zangers/tekstdichters uit de rock 'n roll-gcschiedenis. Dylan-nummcrs als 'I jke A Rolling Stonc', 'Blowin' In The Wind' en 'Mr. Tambourine Man' hebben generatie na generatie nog niets aan zeggingskracht verlo ren. Boh Dylan speelt nog steeds een relevante rol in dc popmuziek. Het bewijs hiervoor werd onder meer geleverd door Dylans laatste album Time Out Of Mind'. De cd. Boh Dylans eenenveertigste, werd door critici over dc gehele wereld geprezen als zijn beste werk sinds jaren. Op 18 november komt Elton John T 3, IK MELD MIJ AAN 'i 'ALS BEZORGER M/V naam: adres: leeftijd: postcode/plaats: telefoon: geboortedatum: Ik ben beschikbaar in de periode van: Eerste dag: Laatste dag Bon in een enveloppe (zonder postzegel) sturen naar. De TWentsche Courant Itibantia. Afdeling Logistiek, Antwoordnummer 97. 7500 VB Enschede E-mailen kan ook: info@tubantia wegener.nl DE TWENTSCHE COURANT voor een soloconcert naar Nederland. Dc sympathieke En gelsman staat al ruim dertig jaar aan de wereldtop. In de jaren zeventig verwierf hij status, tijdens de jaren tachdg wist hij deze te bestendigen en de afgelopen tien jaar groeide dc populariteit van de zingende pianist nog verder uit. In februan van dit jaar nam hij The Ixgend Award', een special lifetime Grammy, in ontvangst. In de jaren negentig kwam eerst het succes van de soundtrack van The I jon King'. Deze film werd een kaskraker, 'Can You Feel The Love Tonight', 'Hakuna Matata' en 'Circle Of Life' werden wereldhits en Elton john werd voor zijn soundtrack beloond met een Oscar. Een paar jaar later volgde 'Candle In The Wind'. Elton's ode aan zijn overleden vriendin Diana, Princess of Wales, veroverde een speciaal plekje in on ze harten en klom wereldwijd naar nummer "n in de hitlijsten. Van deze single gingen er ruim der tig miljoen over dc toonbank en dc opbrengst kwam geheel ten goede aan het 'Diana, Princess of Wales Fund'. Zo gingen de opbrengsten van 'That's What Friends Are For' en 'Don't Let The Sun Go Down On Me' naar het Aidsfonds. Mr. Elton John heeft dc laatste jaren alle royalties van singles aan goede doe len geschonken. Naast het feit dat hij goede doelen steunt, heeft Elton John tevens de reputatie dat hij tijdens live concer ten een bij/.ondcre sfeer creecrt, die zijn concerten tot een zeer gedenkwaardig.- gebeurtenis ma ken. Eind juni, te weten vrijdag 30 juni, speelt End Of April tijdens de laatste activiteit van Metropool in Hengelo. Een drietal leden van dc formatie Headcrash, die vooral in Duitsland veel succes hoekten, spelen sa men met de gitarist van dc Spermbirds en een drummer van de sludgc-rockformatie Starfish. Het vijf tal is inderdaad eind april 1999 begonnen en nu, een jaar later, is het een zeer hechte en heftige hand die het beste van metal en punk combineert in een stijl die qua muziek doet denken aan Helmet, Limp Bizkit en een vleugje Barry White. Terwijl dc vocalen dicht tegen het geluid van The Deftoncs aanliggen. Dc rest van dc avond wordt ver zorgd door DJ Björn. De aanvang van de Kaf en Kor'n Party- is 22.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 4