WFL KILL AlDS Jubileumactie bij Nieuwe CONCEPTEN AIDS IS R KILLER De grootste van het noordoosten met kans op gratis keuken 1^3 t.w.v. 20.000,- van za. 10 juni t/m za. 1 juli De jarige trakteert Nieuwenhuis Maak nu kans op een GRATIS keuken t.w.v. 20.000,- I DONDERDAG 22 |UN1 2000 H15/ZH 11 Gerard Joling zingt voor het Ronald McDonald Kinderfonds, Tijdens de startmanifestatie van de 31e Nationale Zwem- 'ierdaagse is de videoclip •Numero Uno' van Gerard Joling in premiSre gegaan. Z.K.H. de Prins van Oranje gaf het start schot voor de Zwemvierdaagse. Als verrassing voor alle aanwezi gen werd vervolgens met een druk op de knop van Ed Nijpels, rzitter van het Ronald McDonald Kinderfonds, de nieu we videoclip van Gerard Joling aangezet. Gerard Joling heeft de cd-singlc speciaal voor de pro motie van de Nationale Zwemvierdaagse opgenomen en de opbrengst van de plaat gaat naar het genoemde fonds. Het nummer 'Numero Uno' gaat over winnen, de beste zijn. Dit slaat op de zwemsport waarmee ons land tijdens de Olympische Spelen na tuurlijk nummer "n wil worden, maar voor Gerard zijn de Ronald McDonald Huizen doel nummer De groep West Coast Baby is vo rig jaar ontstaan vanuit een jam sessie in Breda. Een aantal muzi kanten, waaronder toetsenist Rene Merkelbach (Ayreon, Heideroosjes en Gorefest) en gi tarist Erwin Steylen (Rosa King), vroegen Laura Vlasblom mee te doen aan een maandelijks sessie. Laura had een aantal stukken, die zij heel graag live wilde uitprobe ren. Dit was zo'n succes dat er meerdere live optredens volgden ondermeer voor Kink FM en 'Vrienden Van Amstel Live1... en West Coast Baby was born. Bassist Carlos Lake (Anouk) werd toegevoegd aan de band en inmiddels is zij klaar voor hun de buutsingle 'Love Me Like Crazy'. Deze single werd net zoals het tweede stuk You Live Inside Of Me' geschreven door Rick Neigher en Laura Vlasblom en geproduceerd door Neigher in zijn studio in Los Angeles. Rick Neigher is zeker geen onbekende in het vak, want hij produceerde en schreef voor grote ardesten als Alanis Morissctte, Sass Jordan, Joe Cocker, Taylor Dane en Prince. 'Love Me Like Crazy' is het best te omschrijven als lekke- GERARD JOLING NUMERO U re pop/'rock met veel invloeden uit dc jaren tachtig. West Coast Baby is er klaar voor! Het best verkochte album in 1999 in Groot Brittanni% was 'The Man Who' van het Schotse Travis. Niet geheel onverwacht als je bedenkt dat dit album pop/rock juweeltjes als 'Why Does It Always Rain On Me?', 'Driftwood' en de nieuwe single 'Turn' bevat. Nadat ook Amerika Travis in haar hart heeft gesloten, heeft het Pinkpop-optreden op maandag 12 juni jongsdeden er voor gezorgd, dat Travis ook op het vaste land van Europa defini tief gaat doorbreken. De cd-maxi van 'Turn' bevat twee exclusieve, non-album tracks. Zanger/'gita- nst/componist Fran Healy ont ving vorige week in Londen uit handen van Paul McCartney dc 'Songwriter of the Year Award', nadat hij eerder op de avond al een award in ontvangst mocht nemen voor 'Best Contemporary Song' voor de eerste single van Travis "Why Does It Always Rain On Me?'. Na jarenlang gitaar te hebben ge speeld in de Franse underground- band Taxi Girl, die tot op de dag van vandaag nog steeds een cult- status heeft, werd Mirwais op een gegeven moment gegrepen door de energie, die afstraalde van house en jungle en besloot hij zich meer op het produceren te richten. Het eerste resultaat is het album 'Production', waarvan vo rige week de eerste single 'Disco Science' verscheen. Mede door dit nummer en de door Stephane Sedanoiu (Tronic' Alanis Morissette) gemaakte videoclip, die een curieuze combinatie van kunst en pronografie laat zien, is Mirwais op dit moment in Engeland een van de hotste dan- ce-artiesten. Dat is Madonna ook niet ont gaan, want zij vroeg hem enkele nummers voor haar nieuwe al bum te produceren. Voor wat hoort wat moet Mirwais gedacht hebben en dus vroeg hij Madonna mee te werken aan 'Production'. Het duo schreef sa men de track 'Paradise (Not For Me)', terwijl Madonna tevens de vocalen verzorgde. T.V. Killers: 21 juni in OC- CII/Amsterdam en 24 juni in V era/Groningen Saian Supa Crew: 21 juni op Fete De La Musique/Den Haag Skik: 21 juni op Fete De La Musique/Den Haag, 23 juni in dc Feesttent/Beusichem en 1 juli in de Feesttent/Colmschatc Yat-Kha: 21 juni op het Oerol Festival /T erschelling Dakar Grinser: 22 juni in j Paradiso/Amsterdam en 9 juli in Metropolis/Rotterdam Mad Hattie: 22 juni in Babbeltje/Roermond, 23 juni in de Gloppe/Leeuwarden en 24 ju ni in het BluescaP/ Apeldoorn Ziggy Marley The Melody Makers: 22 juni in Paradis o/Ams ter dam, 26 juni in 013/Tilburg en 27 juni in Nighttown/Rotterdam Cajmcre aka Green Velvet: 23 juni in 013/Tilburg Fishbone: 23 juni in Paradiso/Amsterdam Josh Rouse: 23 juni in Paradiso/Amsterdam en 24 juni in Ekko/Utrecht Apocalyptica: 24 juni in Bibelot/Dordrecht en 25 juni in de Effenaar/ Eindhoven Buried Alive/Born From Pain/True Blue: 24 juni in LVC/Leiden Dr. Feelgood: 24 juni op het ZOKS Festival/Venlo Little Harlem: 24 juni in Cruise Inn/ Amsterdam Marc Reece/Mick Clarke Band: 24 juni op het Blues fes tival/Nieuwkoop Green Lizard: 24 juni in de Groene Engel/Oss, 30 juni in Tavenu,/Waalwijk en 1 juli op Dwergpop/Dnebergen Krezip: 24 juni op het ZOKS Festival/Venlo en 1 juli op Artquake De FIoeve/Hoofd-dorp Osdorp Posse: 24 juni op Rock Herk/'Herk De Stad, 25 juni op Popfestival/Herentals, 8 juli op Marktrock/Zottegem en 9 juli op Dour Festival/Dour Spookrijders: 24 juni in het Burgerweeshuis/Deventer en 8 juli Wijk bij Duurstede 700 jaar jong/Wijk bij Duurstede Supersub: 24 juni in Wyb/Midsland Manic Movement: 23 juni in de Vals Licht: 24 juni op Rock Around Schuit/Katwijk The Bridge/Sas van Gent Steve Rachmad/Steve Stoll: 23 Revearsal Of Man: 25 juni in de juni in 013/Tilburg Goudvishal/Arnhem Abel: 23 juni in Sjor/Roggel, 24 juni in dc Kruisweg,/ Marum, 30 juni in het Natuurtheater/ Heeswijk-Dinther, 1 juli op Duimpop/ Raamsdonksvecr, 3 juli op de Kermis/Best, 7 juli op de Holiday Party/Geleen, 8 juli in De Buitenwacht/Kampen en 9 juli op Breda Barst/Breda Tristania/Thc Sins Of Thy Beloved: 23 juni in dc Barocg/Rottcrdam Mick Clarke Band: 23 juni op het Koopmansplein/Assen en 24 luni op het Bluesfes tival/N ieuwkoop Afrika Bambaataa: 24 juni in Tivoli/Utrccht en 1 juli in 013/Tilburg Coldplay: 26 juni in Paradiso/ Amsterdam Laika: 26 juni in Ekko/Utrecht Kelis: 27 Amsterdam juni in Paradiso/ Varukers: 27 juni in de Baroeg/Rotterdam Smog: 28 juni in Paradiso/ Amsterdam Methods Of Mayhem: 28 juni in 013/Tilburg Knoxville Girls: 28 juni Doornroosje/Nijmegen, 29 juni in Ekko/Utrecht, 1 juli op Conincx Pop/Elsloo, 6 juli in Vera/Grorungen en 4 augustus op Zomcrparkfeest/Venlo Aids Preventieplan Zuidelijk Afrika Deventer, Revalstraat 1, tel.: (0570) 50 34 50, internet: www.nieuwenhuis-kc.nl Openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur - 17.30 uur. Zaterdag van 9.00 - 16.00 uur. Donderdag en vrijdag koopavond tot 21 00 uur. Assen Deventer Hengelo Heerenveen Ommen Gratis bij aankoop van een complete keuken voor 1.000,-aan keukenaccessoires Miele rvs combimagnetron Jubileumprijs 2.095,- Dat werkt zo: Nieuwenhuis geeft tijdens de Jubileumactie één keukenkoper het volledige aankoopbedrag terug tot een maximum van 20.000,- De actie loopt van 10 juni t/m 1 juli De trekking vindt plaats op 5 juli door Smalbraak Notarissen te Deventer Romantische keuken in diverse kleuren, ind. werkblad, Bosch appara tuur waaronder vaatwasser, koeler, oven, 6-pits kookplaat en schouw. Compleet met luxe lijsten en pilasters. Bij aankoop van 2 Miele apparaten GRATIS Miele stofzuiger t.w.v. 450,- Miele volledig geïntegreerde vaatwasser. Zeer stil en zuinig. Jubileumprijs 1.750,- Bij aankoop van een Atag combimagnetron en Afag inductieplaat GRATIS wok t.w.v. 219,- Luxe Atag inductiekookplaat Jubileumprijs 2.395,- Atag rvs combimagnetron Jubileumprijs 1.549,- Kom naar Nieuwenhuis Luxe countrykeuken met granieten werkblad en ind. vaatwasser, koeler, fornuis, schouw, etc ind. 5 jaar garantie Keukens, tegels, sanitair voor de grandioze jubileumacties voor 5 jaar verzekerde garantie en géén aanbetaling voor de grootste keuze voor de laagste prijs voor een creatief ontwerp voor vakkundige montage Siemens volledig geïntegreerde vaat wasser, energiezuinig en superstil Jubileumprijs 1.590,- Bij aankoop van een Siemens vaatwasser GRATIS weegschaal t.w.v. 228,-

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 15