2500 ■ƒ.22.» I 3/54* 54,^ m Voorjaars Nieuws Hooikoorts: vervelend, maar goed te behandelen n Menopauze... beslist geen aanstellerij! Vitelle® BronzCare Nieuw: de anti-muggenpil... Hoge nood? Geen nood met Mini Potti! II o Claritine, Hooikoorts? M- Dé homeopathische oplossing voor oogklachten: Oculoheel® oogdruppels Zweetvoeten? Pedicool, that's cool! Wartner, nu nog eenvoudiger in gebruik Cellulite verdwijnt met Cellasene capsules Snel en gemakkelijk kilo's afvallen boven de dertig jaar? Ja, dat kan! Nu 0 3 paar tijdelijk v voor A AIRCOSÜKKEN ->-*•* DONDERDAG 18 MEI 2000 HO 6 ZA 5 De zon schijnt, de vogels fluiten, het gras groeit en bloeit... het hooikoortsseizoen is aangebroken. Ongeveer één op de vijf Nederlanders heeft last van deze hardnekkige neusallergie. Soms zonder het zelf te beseffen. Claritine helpt de symptomen van hooikoorts te bestrijden. Naar verwachting zal het aantal hooikoorts patiënten de komende jaren blijven toene men. Hooikoorts wordt veroorzaakt door het inademen van stuifmeel of pol len. In mei en juni is de pollenconcentratie in de lucht het hoogst. Mensen die (overge voelig zijn voor pol len. krijgen een aller gische reactie. De symptomen lijken op die van een verkoud heid: lopende neus. niezen, pijnlijke keel. rode en tranende ogen. Maar hooikoorts kan ook tot uiting komen in algehele malaise, niet te verklaren vermoeidheid, be nauwdheid en concentratiever lies. Binnen een uur helpt één tablet Claritine je van al deze verschijnselen af. Je blijft helder Wanneer je in aanraking komt met een stof waar je (over)ge- voelig voor bent, komt er hista mine in je lichaam vrij. Histamine brengt vele allergi sche processen op gang. Ook bij hooikoorts is dit de kern van het probleem. Claritine is een antihistaminicum dat het vrij komen en de werking van his tamine afremt. Ook de allergi sche reactie wordt tegenge gaan. Kortom: Het helpt je van je klachten af en voorkomt dat je ze krijgt. Het is een middel dat precies doet, wat het moet doen: snel verlichting brengen. Met één tablet kun je 24 uur klachtenvrij je gang gaan. Met Claritine blijft je concentratie vermogen gelijk. Je kimt ge woon aan het verkeer machines bedienen. Het kan zelfs door kinderen vanaf 2 jaar worden ge bruikt. Voor kinderen is er nu een speciale drinkvariant: Claritine siroop. Claritine is verkrijgbaar bij de betere drogist en apotheek. Lees voor het gebruik de bij sluiter of bezoek bij vragen je huisarts. Deze maand vind je meer informatie op www. gezondheidsnet.nl. Of bezoek de Claritine website www. allergie.s-p.nl. deelnemen. sporten tabletten 10 mg 10 mg Het is opvallend, dat veel vrouwen en hun omgeving niet goed weten, wat precies de menopauze inhoudt. Zij krijgen te maken met lichamelijke veranderingen en weten daar vaak geen raad mee. Zonder hulp kunnen ze in die periode volkomen van slag raken en worden soms ten om-echte van aanstellerij beticht. Zo verging het ook Elly Huizebosch (51 j.) uit Zoetermeer, die jaren heeft gesukkeld met allerlei overgangski achten tot zij in aan raking kwam met Wapiti Menopauze Complex. "Ja, dat klopt", vertelt Elly Huizebosch. "Zo'n anderhalf jaar geleden ging ik mij geleidelijk steeds minder prettig voelen. Ik sliep slecht en kreeg steeds meer last van huilbuien en voelde mij erg depressief. Helaas bleek er thuis weinig begrip voor mijn veranderde gemoedstoestand, ik moest mij niet zo aanstellen. Zo ben ik nog heel lang blijven door sukkelen. Tbt ik hoorde van Wapiti Menopauze Complex. Het bleek werkelijk waar te zijn. mijn leven is een stuk aangenamer gewordenReeds na 2 kuren had ik geen last meer van opvliegers of andere nare bijverschijnselen. Dankzij Wapiti Menopauze Complex heb ik geen problemen meer met de overgang." NIEUW NATUURLIJK MIDDEL BIJ OVERGANGSVERSCHIJNSELEN j Wapiti Menopauze Complex combineert essentiële voedingsstoffen als vitamines, mineralen en aminozuren (zie ingrediëntendeclara tie op verpakking) met specifieke kruidenbestanddelen. Deze na- tuurlijke bron aan voedingsstoffen heeft een gunstige invloed op overgangsverschijnse len. Zo helpt St. Janskruid bij rusteloosheid, Chinese Engelwortel bij opvliegers en prik- keibaarheid Andere belangrijke voedings- stoffen als Vitamine B en E bevorderen een natuurlijk evenwicht. Meestal volstaat 1 ta- biet per dag. waarbij een langdurig gebruik geen bezwaren oplevert. Wapiti Menopauze Complex is verkrijgbaar bij drogist, reform- zaak en apotheek. Voor meer informatie I Emonta B.V.. tel. (0512) 51 80 85. Surf naar: www.gezondheidsnet.nl "^0^: voor een mooie diepbruine teint NATUURLIJKE CELBESCHERMING houdt de huid soepel Niet alleen voor de vakantie, de zonnebank. De vakantie... de zonnebank.. Vitelle BronzCare-capsules bereiden uw huid voor op de zon, waardoor u heel snel een mooie, diep bruine teint krijgt. Het beschermt... en het is nog gezond ook. Want Vitelle BronzCare bevat bètacaroteen, lycopeen (tomaten-extract), Vitamine A, E en selenium. Antioxidanten, die uw huid beschermen tegen veroudering en weefselbeschadiging. Met Vitelle BronzCare gaat u dus optimaal beschermd de zon in. F WAARDEBON *1 t' 50 capsules 150capsulf>o WAARDEBON Dorpstraat 10 Holten Keizerserf 32a Nijverdal Voortaan kunt u zorgeloos genieten van zomer en vakantie met minder last van die vervelende muggen. Er is nu een homeopathisch middel dat maakt dat muggen bij u uit de buurt blijven: Insectoral van Biotisan. Insectoral van Biotisan is een homeopathisch middel dat pre ventief werkt tegen aanvallen van veel Europese muggen soorten. Het zorgt ervoor dat ze liever bij u uit de buurt blijven. De natuurlijke bestanddelen: Culex Pipiens en Pyrogenium zijn hiervoor verantwoordelijk. Deze stoffen maken dat uw huid muggenafstotende geu ren produceert, waaronder die van de zgn. "kannibaalmug", een van de grootste natuurlij ke vijanden van de steekmug. Deze geuren zijn overigens niet waarneembaar voor mensen. Hierdoor biedt Insectoral een extra bescherming tegen mug gen in ons land en in de mees te populaire vakantielanden van Europa. Ook andere insectenbeten Naast de grote preventieve wer king tegen het steken van muggen, helpt Insectoral ook bijzonder goed tegen de gevol gen van insectenbeten in het algemeen. Dit dankzij haar unieke bestanddelen: Rumex Crispus (stilt de jeuk), Apis Mellificia (vermindert de zwel ling), Lachesis Muta en Pyrogenium (werken ont- stekings- remmend en voor komen al lergische irritaties). insectoral -ESWOHKOMimo WWSfOENSTElCBN En tot slot, Arnica Montana dat zorgt voor een snelle genezing van insecten- steken. Makkelijk in het gebruik 3 x per dag 2 tabletjes vermin deren de kans op muggenste- ken en beperken de gevolgen van andere insectenbeten aan zienlijk. Acute allergische reacties kunt u prima bestrij den door de dosering tijdelijk te verhogen tot 2 tabletjes per half uur. Insectoral is ook geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Veilig en natuurlijk Door zijn unieke samenstelling helpt Tnseotoral u op volkomen natuurlijke wijze insectenste- ken te vermijden en allergische reacties te verminderen. Een uitstekend en veilig alternatief op homeopathische basis. Nu verkrijgbaar bij de betere drogist en reformwinkel. Voor meer informatie: tel.: (0165) 56 52 47. Of kijk op www.gezondheidsnet.nl Onderweg, hoge nood en geen of geen schoon toilet beschikbaar? Mini Potti Wegwerp Urinaal is speciaal ontworpen voor deze gelegenheid. Het product is bijzonder geschikt voor mensen met hoge nood die 'onderweg' zijn: mensen die in de file terecht komen, op het strand, vakantiegangers op weg naar hun vakantiebestemming per fiets, auto, trein of vliegtuig, in de caravan of de tent, bij grote eve nementen, (water)sporters en truckers. Mini Potti Wegwerp Urinaal be staat uit een stootvast, plastic omhulsel met daarin een zakje met een superabsorberende korrelachtige substantie. Deze substantie kan 50 keer haar eigen volume (ca. 600 ml) aan vloeistof (urine/braaksel) opne men en verandert na contact met vloeistof binnen 10 secon den in een gel. Deze gel is ab soluut lekvrij en geurloos en heeft bovendien een antibacte- riële werking. Wat wel zo fris is. Ook al is er een toilet be schikbaar. iedereen weet dat openbare toiletten niet altijd even schoon zijn. De ANWB testte diverse toiletten langs de autosnelweg. Van de 53 toilet ten van tankstations waren er slechts 17 schoon, maar zelfs daar zat soms een luchtje aan. De rest is dringend aan schoonmaak en betere voorzie ningen toe. Makkelijk meenemen Mini Potti Wegwerp Urinaal is geschikt voor mannen, vrou wen en kinderen en zowel staand, zittend als liggend te gebruiken. Het product is zo gevormd dat het goed aansluit op ieder lichaam. Mini Potti Wegwerp Urinaal is klein en dus makkelijk overal mee te nemen, zoals in handtas, dash boardkastje of binnenzak. Na gebruik kan het in de vuilnis bak. Het product is vervaar digd uit biologisch afbreekbare materialen en dus milieuvrien delijk. Mini Potti is verkrijgbaar bij de betere drogisterij. Voor meer informatie: www.mi- nipotti.nl of Tendem B.V., tel. (038) 421 77 47. Steeds meer mensen hebben irritaties aan de ogen: droge ogen, tranende, vermoeide of jeukende ogen, contactlensirritaties, hooikoortsogen etc. -Heel Biologische Geneesmiddelen B.V. heeft voor al deze klachten dé oplossing: Oculoheel oogdruppels. Oculoheel (100% plantaardig, zonder conserveringsmiddelen) zit in steriele monodoses, waarvan er 15 in één verpakking zitten. Oculoheel werkt onmiddellijk verzachtend, terwijl het genezingsproces begint. Ook geschikt voor lensdragers. Vrij verkrijgbaar Oculoheel oogdruppels is vrij verkrijgbaar bij apotheek, drogist en reformhuis voor 13,95. Lees voor gebruik de bijsluiter. Voor meer info: tel. (0115) 56 32 00. Pedicool is een spray tegen transpirerende voeten en oksels die eenvoudig en met scho ne handen aan te brengen is. Pedicool werkt ca 5 dagen achtereen en 1 flacon gaat dan ook lang mee. Specialisten schrijven de werking ervan hoog aan. De fabrikant garandeert iedere gebruiker dan ook 'niet goed, geld terug'. De flacon, die' 24,95 kost, zit in een aantrekke lijk doosje met een goed leesbare gebruiksaan wijzing. Ga snel naar uw schoenspecialist of bel Comforta: (0172) 57 92 02. Door de nieuwe spraykop en kleinere schuimpjes is Wartner nog eenvoudiger in gebruik voor het effectief verwijderen van wratten. Voorheen was de enige methode die goed en snel werkte de stikstofmethode van de huisarts. Omdat Wartner op dezelfde manier werkt, is het bij de meeste wratten even effectief. Met Wartner bevriest u de wrat en na ca 10 dagen valt deze van de huid. Makkelijk en een voudig voor u en uw kinderen. Verkrijgbaar bij drogist en apotheek voor 16,95. Tijdelijk 10.- retour Dit voorjaar is dé tijd om cellulite aan te pakken. Tot vorig jaar waren er in Nederland namelijk uitsluitend uitwendige middelen verkrijgbaar om deze ontsiering van benen, heupen en billen op te lossen. Producten die slechts een zeer korte verbetering te zien gaven. Nu is er echter Cellasene cellulite kuur, een 100% natuurlijk middel dat de cellulite daar aanpakt waar deze zich be vindt: onder de opperhuid. Een plaats die alleen van bin nenuit effectief te bereiken is! Cellulite kent diverse oorzaken, die variëren van erfelijke aanleg tot de werking van de vrouwelij ke hormonen. Deze zorgen er voor dat grote CELLASENE j|| vetcel- len in het onder huids bindweefsel verweven tot bobbels, die op hun beurt ver harden en onder spanning komen te staan. Dit laatste re sulteert in een naar beneden trekken van de bovenliggende huidlaag met als zichtbaar ge volg: putjes. Cellasene, dat be staat uit een unieke combinatie van 100% natuurlijke kruiden extracten en oliën, lost dit pro bleem op. De werking van de kuur is bewezen in diverse we tenschappelijke studies (zoge naamde dubbelblind placebo ge controleerde onderzoeken), onder meer in Frankrijk en Italië. Eenvoudige werking Cellasene gébruiken is heel een voudig. Wie gedurende acht weken twee capsules per dag slikt, ziet de cellulite verdwijnen. Door deze kuurlengte is het be langrijk om vroeg in het voor jaar te starten, zodat men zonder cellulite het strand en de vakan tie tegemoet kan gaan! Cellasene is verkrijgbaar bij drogist, apo theek en reformhuis. Indien u voor 1 juni 2000 de streepjesco de met kassabon met BTW op- v stuurt naar importeur TS Products, (Antwoord nummer 549, 3840 WB Harderwijk) ontvangt u f 10.- retour op bank- of girorekening. Voor meer informatie bel de TS Infolijn: (0341) 42 76 26. Of kijk op www.gezond- heidsnet.nl Komkommer blijkt kilovreter Als kind kon u alles eten wat u wilde, zonder ook maar één gram aan te komen. Dat was mogelijk, omdat uw lichaam in staat was om zelf de overdaad aan vetten en koolhy draten in goede banen te leiden. Boven de dertig krijgt uw lichaam echter extra behoefte aan een bepaald aminozuur dat de stofwisseling stimuleert. Vooral komkommers blij ken zeer rijk te zijn aan dit aminozuur Arginine. Een tablet Komkommerslank bevat een zelfde hoeveelheid Arginine als maar liefst vijf verse komkommers. Dit amino zuur stimuleert de stofwisse ling, waardoor overtollige li- chaamsvetten beter kunnen worden afgebroken. Natuurlijk Daarnaast bevat Komkommer slank nog andere ingrediënten, die het effect van Arginine ver der versterken. Zoals Guar Gum. een plantaardige vezel die uw hongergevoel vermindert. Een ander belangrijk ingrediënt in Komkommerslank is Senna. Dit ontslakkende kruid bevor dert de spijsvertering. Het extract van Grapefruit is be langrijk voor een goede stofwis seling en de verbranding va,n overtollige voedingsvetten. Tenslotte bevat Komkommer slank als extra ondersteuning ook Guarana, Zeewier extract. Lecithine en Boldo-blad Ongezond Komkommerslank helpt snel Het is bovendien een prettige methode om af te vallen. U mag immers 3 maaltijden per dag blijven eten. Met Komkommer slank bent u bovendien de afge slankte kilo's voor langere tijd kwijt. En als u een beetje oppast met de calorieën in uw voeding en wat meer beweging neemt zelfs voorgoed. Een ideale kuur dus, voor iedereen die er weer graag goed, verzorgd en gezond uit wil zien. Komkommerslank is verkrijgbaar in een 10 dagen kuur (tot 8 kilo gewichtsverlies) en een 30 dagen kuur (tot 20 kilo gewichtsverlies). Tte koop bij apotheek, drogist en reform winkel. Voor meer informatie kunt u bellen met 0900- 2020091', of kijken op Internet: www.gezondheidsnet.nl Naproz Airco sokken Geen zweetvoeten meer set de revolutionaire nieuwe Sok Tegen TRANSPIRERENDE VOETEN Naproz „^,7 vaetex ffi Dorpstraat 10 Hollon

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 6