COnPUTERSHOP Dogterom M.S.C. union SPECTRUM WONEN BIEDT TE HUUR AAN: een leuke vlotte jongen/meisje -ft Gevraagd: Verwen moeder met o.a. B.B.Q. schotel vissalades of een heerlijke hors d'oeuvre REINAAHDUS STEUNENBERG made i*t éeAoeaeft HELP HET GELUK'N HANDJE! •nd-ih 404040 Op weg naar een huurwoning „De Linden berg' receptie en horeca man/vrouw Nijhuis Toelevering B.V. een ervaren timmerman oostelijke LueekbLadpGrs bu Voor ons ESSO-tankstation Inl. mevr. Rouwenhorst Tel. 0548-36 12 92 of 0548-51 84 85 P.s. Kom nieuwe haring bonnen sparen. Larenseweg 32, Holten. Tel. 36 1416 Computershop Dogterom is een jong en dynamisch bedrijf. Wij zijn gevestigd in Holten en bestaan 8 jaar. Ons bedrijf is gespecialiseerd in het ontwerpen, bouwen, installeren, onderhouden en repareren van computersystemen. Wij ontwerpen en bouwen onze computersystemen op maat en naar de wensen van onze klanten. Naast de zakelijke markt, richten wij ons door een zeer uitgebreid assortiment in de shop, ook op de particuliere klanten. Wij zoeken op korte termijn een Medewerker voor onze Technische Dienst (m/v) Als medewerker Technische Dienst bent u o.a verantwoordelijk voor het verlenen van service aan computers, randapparatuur, software en voor het bezorgen en aansluiten van nieuwe systemen. U voert de werkzaamheden uit zowel binnen als buiten ons bedrijf bij onze zakelijke en.particuliere klanten. Bent u een service gericht type en heeft u ruime ervaring in het opsporen en oplossen van software- en hardware problemen, dan biedt deze gevarieerde job voor u een uitstekende toekomst. Van de kandidaat voor deze functie vragen wij: Opleiding op MBO/HBO niveau Leeftijd tussen 25 en 35 jr. Zelfstandig kunnende werken Ruime kennis op het gebied van automatisering Goede sociale en mondelinge vaardigheden. In bezit van het rijbewijs B. Uitstekende beheersing van de Engelse taal. In staat telefonische ondersteuning te verlenen aan onze klanten. wat bieden wij Een zelfstandige functie. Opleidingsmogelijkheden zijn volop aanwezig. Arbeidsvoorwaarden die passen bij de zwaarte van de functie Carrière mogelijkheden in een gezond en expanderend bedrijf. Spaarloonregeling. Extra emolumenten die door de zaak worden aangeboden. SCHRIFTELIJKE REACTIES KUNT U BINNEN 14 DAGEN ZENDEN NAAR: Computershop Dogterom M.S.C.t.a.v. F.W.P. Dogterom, Postbus 9, 7450 AA Holten of E-mail: info@dogterom.nl SPORTIEF EN ACTUEEL... Lange of korte wandelingen, u ervaart altijd het unieke loopcomfort van deze sportieve Greenway' dames schoen. Het anatomisch gevormd voetbed en de schokabsorberende PU-zool maken het comfort compleet. Greenway... de Larenseweg 23 - Holten - 36 15 51 Union Hechttechmek is al bijna 60 jaar een gespecialiseerde leverancier in de hecht- en bevestigingstechniek en de daarbij behorende brads, nagels, nieten, schroeven, T-nagels etc. Wij leveren aan de gespecialiseerde vakhandel en werken adviserend naar de bouw en de houtverwerkende industrie. De marktbenadering van Union Hechttechniek kenmerkt zich door een goede prijs/kwaliteit verhouding, betrouwbare HECHTTECHNIEK aflevering en een adequate serviceverlening. i negen medewerkers te versterken Om ons huidige team v zijn wij op zoek naar een MEDEWERKER TECHNISCHE DIENST m/v MET COMMERCIËLE VAARDIGHEDEN Na een gedegen inwerkperiode bent u verantwoordelijk voor de reparatie van pneumatische niet- en spijkermachines. U stelt hier monteursrapporten voor op en adviseert de afnemer over de gehele procedure en bijbehorende kosten. Indien nodig werkt u ondersteunend aan de balie en in het magazijn. Voor de functie van medewerker technische dienst m/v heeft u een technische MBO opleiding afgerond, ervaring in het werken met computers en kennis van de Duitse en Engelse taal in geschrift. U bent commercieel en technisch vaardig, u heeft een flexibele instelling en affiniteit met de bouw en houtverwerkende industrie. Ons aanbod: Wij bieden u een zelfstandige functie in een klein team met doorgroeimogelijkheden en een prettige werksfeer in een 38-urige werkweek. Daarnaast bieden wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en passende overige emolumenten. Geïnteresseerd? Richt dan binnen 14 dagen uw sollicitatiebrief met uitgebreid curriculum vitac aan Union Hechttechniek b.v., t.a.v. de heer E. F. Kistner, Postbus 147, 7400 AC te Deventer. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer E. F. Kistner op telefoonnummer 0570-67 99 99 (privé na 19.00 uur: 0570-62 21 96). Te huur: HJ. Wonsinkstraat 3 Woningnummer 5089: duplex Indeling: hal, toilet, keuken, woonkamer, 1 slaapkamer, bad kamer. Berging. Beschikbaar 31 mei 2000 Totale huurprijs f 342,60 per mnd. Voorwaarden belastbaar jaarinkomen: alleenstaanden tot 65 jaar: maximaal f 36.500,- huishouden tot 65 jaar: maximaal f 48.600,- Te huur: Kozakkenstraat 14 Woningnummer 5090: eengezinswoning Indeling: hal, toilet, woonkamer, keuken, overloop, 3 slaapka mer, badkamer, zolder. Berging achter woning. Beschikbaar: 31 mei 2000 Totale huurprijs: f 612,13 per mnd. Voorwaarden belastbaar jaarinkomen: alleenstaanden tot 65 jaar: maximaal f 54.000,- huishouden tot 65 jaar: maximaal f 68.600,- Verhuurde woning advertentie 29 maart 2000: Woningnummer 5081, HJ. Wansinkstraaf 12, Holten 22 reacties, verhuurd aan een kandidaat met een meettijd van 23. Woningnummer 521, Vilderstraat 11, Lochem 30 reacties, verhuurd aan een kandidaat met een meettijd van 9 Verhuurde woning advertentie 5 april 2000: Woningnummer 5082, Burq. van de Borchshraat 5, Holten 24 reacties, verhuurd aan een kandidaat met een voorrangsregeling. Woningnummer 5084, A.J. Goldsteinstraat 20, Holten Tiuurd aan een kandidaat met een meettijd van 13. ^v^iwrc^ai Ondergetekende heeft belangstelling voor woningnr./nr./nr. en is starter of doorstromer (aankruisen wat van toepassing is) Naam voorletters: Adres: Postcode: Woonplaats Telefoon: Telefoon werk: Geboortedatum:Huishouden bestaat uitpers. Belastbaar jaarink. f Belastbaar ink partner f Alléén in te vullen door doorstromers! Soort woning J huur- of 'J koopwoning Woont op dit adres sinds: -- Kale huurprijs per maand f .00 uur bij Spectrum andag 11.00 uur worden ontvangen of onvolledig zi|n ingevuld worden niet in behandeling genomen. Door de woonkeuzebon in te vullen doet u mee voor de woning, waarvoor u interesse heeft getoond. Uw inkomen moet voldoen aan de in de advertentie genoemde voorwaarden. De bon moet juist en volledig inge vuld zijn. De woonkeuzebon kan opgestuurd worden naar óf afgegeven worden op ons kantoor, Larenseweg 28, 7241 CN Lochem. In Holten kan de bon ook in de bus worden gedepo neerd, die op de balie van hef Holfer informa tie Punt staat. Voor Lochem èn Holten moet de bon uiterlijk maandag a.s. vóór 11.00 uur in ons bezit zijn. Een starter is iemand die nog thuis of op kamers woont en voor het eerst op zoek is naar een zelfstandige woning; een huurder van Spectrum Wonen die langer dan 3 jaar in een woning met één of twee slaapkamers woont en reageert op een advertentie van een woning met minimaal drie slaapkamers. Een doorstromer woont of heeft in een zelf standige woning gewoond. Indien er meer kandidaten zijn wordt de woning toegewezen op basis van de meettijd: voor starters is dit het aantal jaren dat men ouder is dan 18, voor doorstromers is dit de woonduur in de laatst bewoonde woning, voor ouderen die op een ouderenwoning reageren het aantal jaren dat men ouder is dan 60. Indien u meer informatie over ons verhuur- systeem wilt, dan ligt er op ons kantoor een informatiefolder voor u klaar. Heeft u nog vragen dan kunt u terecht bij onze verhuurmedewerkers, mevrouw A. Kor- negoor of de heer A. Vruggink, telefoon 0573-222144. BUNGALOWPARK Vraagt: z.s.m. voor Liefst voor 38 uur p. week Onze voorkeur gaat uit naar ervaring of opleiding fac. dienstverlening of horeca. Salaris wordt betaalt volgens de Verblijfsrecreatie c.a.o. Uw reactie zien we graag tegemoet en kunt u richten aan: Dhr. of mevr. Van Lindenberg Borkeldsweg 57 7451 TA Holten Tel.: 0548-36 13 64 www.delindenberg.nl. Nijhuis Toelevering B.V. te Rijssen is producent van houten- en kunststofkozijnen en houten binnenspouwbladen. Voor de afdeling „Enkele stuks en bijzonder timmerwerk" zoeken wij U dient te beschikken over: - kaderdiploma timmerindustrie - enige jaren ervaring als allround vakman - leidinggevende capaciteiten Deze functie biedt de mogelijkheid om op termijn door te groeien tot chef van deze afdeling. U kunt uw sollicitatie richten aan: Nijhuis Toelevering B.V. Postbus 92, 7460 AB te Rijssen Tel. 0548-53 53 00. Inlichtingen bij dhr. W. H. Olthof/D. Rozendom. O RAKETJES roor Hollens I DeZakengids SHHv H H rubrieksadvertentie op te geven voor Holtens Nieuwsblad/De Zakengids Plaatsingsdatum(s) - Plaats hier uw advertentietekst Per vakje één leesteken of spatie gebruiken. (Denk aan adres en/of telefoonnummer en vergeet niet om belangrijke details te vermelden). REGEL BON De kosten van uw advertentie: Prijzen zijn incl. 17,5% BTW t/m 3 regels per regel meer f 19-92 f 6.64 Hoe opsturen De volledig ingevulde bon, voorzien van uw eigen banknummer en handteke ning of met bijgevoegde giro-betaalkaart of bankcheque, dient 2 dagen voor plaatsing in ons bezit te zijn. Opdrachten die te laat zijn worden doorge schoven naar de volgende week. In gesloten envelop toezenden aan: Oostelijke Weekbladpers b.v. afd. Telefonische Verkoop Antwoordnummer 97, 7500 VB Enschede (een postzegel is niet nodig) Hoe betalen Vul op de bon u Daarmee stelt u Ook kunt u een ii bon opzenden. Ondergetekende: w eigen bankrekeningnummer in en plaats uw handtekening, ons (éénmalig) in de gelegenheid om het bedrag te incasseren, ngevulde en ondertekende girobetaalkaart of bankcheque bij de verleent hierbij een éénmalige machtiging aan Media Collect om het verschuldig de bedrag af te schrijven ten laste van zijn/haar rekening. Postbanknr.: IIIIIIII banknr.: IIllIIIII Datum:_ Handtekening rekeninghouders Administratiekosten bij niet-kontante betaling f 6.50 Advertentie onder nummer/brieven buro v/d blad f 6.50 extra Bewijsexemplaar op aanvraag per post f 6.50 Telefonische opgave advertenties: 053-484 24 50

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 14