7 50 I Kostuum 2 Stropdassen Boks-Oolbekkink Zwitserse slaappil nu overal in Nederland verkrijgbaar 2 Overhemden Dramatiek verdwenen, zacht en vrolijk nu het parool Met een unieke kostuumaanbieding waarbij u f250.- bespaart op een Frans Molenaar kostuum met bij passende accessoires. I Luxe kledinghoes Profiteer priis: i Scooter of bromfiets verzekeren een probleem f 2 50 Ier st set keu. Ma M_0 D E y-SCHOEN F" M m I DONDERDAG 6 APRIL 2000 Geen zware, dramatische kleuren meer bij de licht voetige mode van nu, maar zachte en soms vrolijke kleuren in de hoek van de cosmetica. Je mag best zien, dat je bent opgemaakt, maar dan met een voorjaarsaccent. Tal van merken laten het zien bij hun nieuwe lente- look, vaak gecombineerd met het uitbrengen van nieuwe producten. Zo komt bijvoorbeeld Lancöme met drie beige camouflagetinten in één doosje om oneffenheden weg te werken op de zongebruinde zomerhuid of de kleur te egaliseren. 'Palette Mix' heet deze vondst, gebracht in de lentelook met de wel zeer natuurlijke naam Pollen. Stuifmeelkorrels zijn dat voor een make up, die luchtig aandoef met goud- en rozentin ten voor de durvers, oranje en geel voor een vrolijk effect, alsmede bruin en amber als het wat warmer moet aan doen. Het kleurengamma van Guerlain is helemaal geënt op de tint van ro zen Zachtrose rozen of warmbloedige rode, oranje en voor de pit ook wat paarstinten. En dat combineert allemaal pri ma bij het vele rose en rood in de mode van de ze zomer. De naam: 'Ro sa Spirit'. Glinstering Over rose gesproken: de hoofdrolspeler bij de nieuwe look van Jil San- der is een nieuwe, multi functionele suikerrose crème gel in een apart klein zwart potje, die neel gemakkelijk naar wens op ogen, lippen en/of de wangen aangebracht kan worden voor een zachte rose glinstering. Puur, maar wel met raffi nement. Diezelfde Jil Sander riep overigens de kleur 'Nude Frost1 (een soort koele vleeskleurige tint) uit tot dé lipsticktint van het nieuwe millenni um. Blauwe lippen: ook goed, warm bruin: 't kan allemaal met Jil. Clinique komt voor het eerst ook met een deco ratieve lijn onder de naam 'Fresh Cut Look', oftewel vers gesneden. Wat neerkomt op een palet van fris blauw, rose, paars, koraalrood en geel. Dag grijze herfst, welkom gekleurde lente. Isabella Rosselini is het met haar lijn Manifesto ook in ons land goed gaan doen. Zelfs zo goed, dat hiermee de As tir Award in de wacht werd gesleept, een ge- onderscheiding wilde van de Vereniging van Cosmetica Journalisten. Thans kunnen we kenni smaken met haar Spring 2000 look Daarin brengt ze bijvoorbeeld blauw groen of kaki voor de ogen, mauve-achtige tinten voor de mond en zacht wit met een vleug blauw voor de nagels. Met 'Millennium Blos som' bloesemt Lancaster de nieuwe eeuw in met tere kleuren van de lente en het nieuwtje automa tic cream-to-powder oog schaduw. Dat is oog schaduw, verpakt in een precisiepen, die door eenvoudig aan het uit einde ervan te draaien een afgemeten hoeveel heid zijdezachte crème- poederoogschaduw op het zachte borsteltje do seert. Handig. I icht lang houdbaar, wel zien, maar het niet voe len: dat zijn de kern woorden voor Christian Diors nieuwe oogscha duw onder de naam 'Ombre Plume'. Het midden houdend tussen crème en poeder glijdt deze oogschaduw onge merkt over de oogleden om er een transparante waas op achter te laten. De hele lieve dag lang. Er zijn acht met de nuid ver smeltende kleuren. 'Om bre Plume' is letterlijk de eye-catcher in Diors nieuwe voorjaarslijn Uni- verselle met zowel een warme sfeer via terracot ta accenten (harmonie Originelle) en dromerige tinten met geraffineerde accenten (harmonie Sen- suelle). Alice Alice in Wonderland was de inspiratiebron voor Helena Rubinsteins look lente/zomer en zo heet die lijn dan ook. Met als nieuwtje 'golden shim mer', een product dat het vochtgehalte regu leert en de huid (schou ders, décolleté, benen) een verleidelijke gouden schittering geeft. Zo krijg je een goudbruine kleur vanaf de eerste lentedag. Er zijn twee kleurnuan ces. Verder heeft 'Alice' 100% kleur in huis voor alle mogelijke modesma ken. Maybelline New York tenslotte bewandelt met 'East Mystique' een iets andere weg. Hier spelen de warmere, exo tische kleuren van het Verre Oosten een op windende rol. Revlon houdt het met Cherry Crush op kersenkleuren. Een Y-vormige, zeer mannelijke flacon met een voor dit doel nog nooit vertoonde vorm, kan dit nieuwe kleur- en geurseizoen wel eens de verrassing voor de man worden. Daarin een geur, die eveneens uit blinkt door originaliteit. Warmbloedig, een beetje mysterieus en toch niet al te zwaar. Oosterse ingre diënten en wierook zijn daar mede debet aan. Nemo is de naam, zeg maar de broer van Noa, de geur, waarmee Cacharel ook in ons land onverwacht hoog scoort. Als blikvanger bij de mannelijke opvolger Ne mo koos Cacharel een. wat Indiaans uitziend langharige man met een mystiek doordringende blik in de donkere ogen. En nu maar afwachten hoe de Hollandse man op deze onthullende geur reageert, 't Is er vanaf half mei. Beschermd opgemaakt onder de lentezon. Ter rasje pakken bij de eerste lentezon? En nog veel zomerse terrasstoelen daarna? Je gezicht vanaf dat eerste stadium be schermd weten tegen de L Geraffineerde oog make-up bij Diors nieuwe lijn Univer- selle. De millennium bloesem van Lancaster. Bij on,i niet. Neem vrijblijvend contact op met één van onze kantoren voor de vele mogelijkheden. Dorpsstraat 63 - 7451 BS Holten - Tel 0548-362551 Grotestraat 22 - 7475 AX Markelo - Tel 0547-362278 schadelijke invloeden van UVA en UVB is dan een veilig uitgangspunt. Daar zijn ook (nieuwe) foundations voor met hoge beschermingsfac toren. Zo introduceert Lancöme 'Photogenic', een make up die de teint egaliseert, trekken verzacht, zorgt voor een natuurlijke uit straling en via zonnefilter factor 12, vitamine C, ginseng en gingko be schermt. Vooral uniek aan Photogenic is de lichtreflecterende eigen schap, waardoor de nuid er onder alle invalshoe ken prima blijft uitzien. Twaalf tinten. Revlon komt zelfs met factor 20 in haar New Complexion Even Out, dat er ook al heel naturel uitziet, je geen 'opge maakt' gevoel geeft, ve- derlicht is en soepel aan brengt. Lekker slapen en fit weer op met Melatomatine Een goede nachtrust is nu overal in Nederland te koop Wie proble- heeft slapen zeker het volgende lezen. Nu is er namelijk Melatomatine® - een natuurlijk alternatief voor de stof melatonine - die ervoor zorgt dat u mak kelijker in slaap valt, Melatomatine® is natuurlijk van samenstelling en is de ideale oplossing voor iedereen, die van een goede, regelmatige en gezonde nachtrust wil genieten. Het menselijk lichaam heeft een biologische klok. die het ti|dstip van slapen en ontwaken aangeeft Het eerste seintie dat u krijgt is een slaperig gevoel. Dat wordt veroorzaakt door de aanmaak van de stof melatonine door de pi|nappelklier. U gaat vervol gens slapen en wordt de volgende dag weer uitge rust wakker VOORDEELCOUPON J *-9 rrrrr Uw voordeel op 1 maandverpakking Melatomatine": (van 29." voor 27,") J Fins Uw voordeel op een 3 maanden- verpakking Melatomatine": ®3, (van 82.95 voor 75,45) Alleen geldig bij i de hiernaast vermelde adressen 1 Verdriet Maar onder bepaalde omstandigheden wordt er minder melatonine door het lichaam aangemaakt. Als u bi|voorbeeld verdriet heeft of het erg druk heeft met uw werk Of wanneer u in ploegendienst werkt of dat u een verre vliegreis maakt en een iet- lag heeft Om dan toch de zo broodnodige rust te kri|gen is er een natuurlijk preparaat, namelijk Melatomatine® Een ware natuurlijke slaappil uit Zwitserland Nachtrust Melatomatine" brengt voor het slapen gaan het melatonine-niveau van het lichaam in balans en dat verzekert u van een goede, regelmatige en gezonde nachtrust Aan Melatomatine® is bovendien nog eens vitamine C. vitamine E en B-caroteen toe gevoegd, zodat de werkzame stoffen beter worden opgenomen in het lichaam. Geadviseerd wordt om twee tabletten in te nemen, ongeveer twee uur voor het slapen gaan Melatomatine®: ook preventief bij ouderdomsverschijnselen Melatomatineis fiet natuurlijke antwoord op de vraag van uw lichaam naar een goede nachtrust Maar Melatomatine- doel nog meer voor uw gezondheid' Hel vult tevens de antioxidanteit in uw lichaam aan. waardoor het een preventief middel bij ouderdomsver schijnselen is Bovendien zorgt Melatonine voor meer geestelijke spankracht. Niel voor niets is Melatonine in Amerika. Duitsland. Zwitserland en apan al een hele tijd een ware rage. Wellicht is dit het meest opzienbarende produkt ran de jaren '90 I Theh Holten: DA Drogisterij Wedda, Dorpsstraat 10; De func HOLTENS NIEUWSBLAD Het pro ROETGERINK VERRAST TWENTE! in anthraciet en donkerblauw uni of krijtstreep De func Het pro De func Het proi De func Hef pro\ Wij biec Maximaal 2 per klant Actie is geldig van 5 t/m 15 april EN ZOLANG DE VOORRAAD STREKT en '4 t/m 114 Dorpsstraat 148, Enter Tel. 0547-381766/383631 Dinsdag gesloten i voor d Bel v m. Ma MODE STRAAT VAN TWENTE

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 4