"Goede zorg is een noodzaak" Hoe wordt u abonnee? Servicepakket Thuiszorg Zuidwest Overijssel in trek Pedicurebehandeling onderdeel van het Thuiszorg Servicepakket Vragen? Mevrouw Gildemeester is heel tevreden over Servicepakket Inhoud en kortingen Servicepakket „Het Servicepakket is voor iedereen: "van jong tot oud" ■«iw Foto: Pedicure \1yi i AAyriam van Leent, woonachtig in Diepenveen, is pedicure in de regio Diepenveen, Schalkhaar, Keizerslanden en de Platvoet. In 1992 begon ze met de opleiding tot pedicure. Twee jaar later viel het diploma op de mat en vanaf dat moment is ze praktiserend pedicure. Vanuit huis is ze van start gegaan. Eerst was een sla- pkamer de uitvalsbasis, maar in de loop van de tijd werd dat te krap en een verbouwing was onvermijdelijk. Twee jaar geleden specialiseerde van Leent zich in de behandeling van voeten van mensen met diabetes. Momenteel runt Van Leent haar eigen praktijk aan huis waar de patiënten twee dagen in de week worden behandeld. De andere twee dagen staat de ambulante hulp op het programma. En sinds april is Van Leent ook werkzaam als pedicure voor abonnees van het servicepakket van Thuiszorg Zuidwest Overijssel. Vertrouwen "Vanaf één april heb ik regelmatig een enveloppe ontvangen van Thuiszorg met de gegevens van mensen die graag een behandeling wilden hebben bij de pedicure", vertelt Van Leent. Ik neem dan contact op met die mensen, waarna ik ze hier uitnodig, of, als ze dat liever hebben, ga ik bij hen thuis langs. Momenteel heb ik vier mensen onder behandeling via de Thuiszorg en dat verloopt naar ieders tevredenheid. De drempel om een keer naar de pedi cure te gaan is bij veel oudere mensen toch nog groot. Ze weten niet goed hoe ze aan het adres van een goede pedicure komen en stellen een bezoek eraan daarom uit. Door het via Thuiszorg te doen weten ze dat ze bij Bent u nog geen abonnee van het servicepakke't maar wilt u dat wel worden? Laat u dan voor 29,90 per jaar inschrijven en profiteer van de vele services en kortingen die het servicepakket u biedt. U vult de bon op deze pagina in, knipt hem uit en stuurt hem op naar: Thuiszorg Zuidwest Overijssel, Antwoordnummer 47, 7400 VB Deventer. Een postzegel is niet nodig. Ook kunt u zich telefonisch aanmel den. Belt u met de Centrale Thuiszorgtelefoon (0570) 686000. Na aanmelding ontvangt u een bevestigingsbrief. Hierin leest u onder andere op welke manier het abonne mentsgeld van slechts 29,90 per jaar kan worden voldaan en het een en ander over onze algemene voor waarden. Informatie aanvragen? Indien u nadere informatie wenst over de verschillende services, dan kunt u hiervan ook een produktfolder aanvra gen door middel van de bon op deze pagina of via de Centrale Thuiszorgtelefoon. Adres: Postcode: Telefoonnummer: Woonplaats:.. Geboortedatum: Ik meld me aan als abonnee van het Servicepakket Ik ontvang graag meer informatie over: Stuur de bon in een envelop naar: Thuiszorg Zuidwest Overijssel, Antwoordnummer 47, 7400 VB Deventer. Een postzegel is niet nodig. een goede, gediplomeerde pedicure terecht zullen komen. Ze hebben ver trouwen in die organisatie". Diabetici "Dat vertrouwen is gegrond want Thuiszorg Zuidwest Overijssel contrac teert alleen pedicures die aan bepaalde eisen voldoen", verklaart Van Leent. "Vroeger was een inschrijving bij de Kamer van Koophandel genoeg, maar tegenwoordig gaat het beroep van pedicure meer richting het para-medi sche. Even een cursus doen om dit beroep uit te mogen oefenen is er niet meer bij. Jaarlijks is er bijscholing nodig om op de hoogte te blijven van de nieuwste ontwikkelingen op dit gebied Thuiszorg stelde naast de eis van de inschrijving bij de Kamer van Koophandel ook de eisen van een lid maatschap bij een vakorganisatie en bijscholingen. Daar kan ik aari voldoen. Bovendien heb ik mij ook nog gespeci aliseerd in voetverzorging bij diabetici. Dat is toch net iets anders dan voet verzorging bij mensen die deze ziekte niet hebben. Op basis van deze criteria werk ik samen met Thuiszorg" "De samenwerking met Thuiszorg ver loopt prima En ook de patiënten die ik Kraampakket Hulpmiddelen Buzzer voor moeilijk bereikbare a.s. vaders Personenalamering Kapper aan Huis Pedicure aan Huis Kleding aan Huis De Voetspecialist Cursus Babymassage Cursus Kind en veiligheid Cursussen Ziekenverzorging thuis: Beterslapen, Hoofdpijn te lijf en Stoppen met roken, Leren leven met een chronische ziekte 20% korting behandel zijn heel tevreden. Goede zorg vind ik enorm belangrijk, ledereen heeft er recht op. Omdat Thuiszorg hoge eisen stelt aan de pedicures die ze betrekken bij het Servicepakket wer ken ze ook mee aan het verstrekken van verantwoorde zorg. Zowel Thuiszorg als ik staan daar garant voor en daarom is deze samenwerking zo geweldig", aldus Van Leent. Mocht u naar aanleiding van dit artikel nog vragen hebben, dan kunt u bellen met de Centrale Thuiszorgtelefoon Het nummer is: 0570-686000. Wat heeft Thuiszorg Zuidwest Overijssel te bieden? Ouder- en kindzorg zwangerschapsbegeleiding, zwanger- schapsyoga, kraamzorg, PKU/CHT screening, consultatiebureau, huisbe zoeken, inentingen, themabijeenkom sten, opvoedingsondersteuning Verzorging en verpleging huishoudelijke verzorging, alpha hulp verlening, persoonlijke verzorging en verpleging, medisch technisch han delen, intensieve thuiszorg, aanvullen de hulpverlening, gespecialiseerde verzorging, video-hometraining, voe- dings- en dieetadvies, personenalar- mering, gezondheidscursussen, dag opvang voor ouderen De Keppelerhof Thuiszorg-hulpmiddelencentrum Aanvraag voor persoonsgebonden budget, vrijwillige thuiszorg Maatschappelijk werk persoonlijk advies en gesprek, groeps bijeenkomsten, sociaal raadslieden bedrijfsmaatschappelijk werk Servicepakket 25% korting op aanschaf 5% korting op aankoop gratis te leen 10% korting abonnementsprijs en op eenmalige aansluitkosten voor mensen jonger dan 65 jaar 10% korting op behandeling 10% korting op basis voetbehan deling 10% korting op elke aankoop 1e voettypebepalingsonderzoek gratis 20% korting 20% korting (start sept. 2000) Zuidwest Overijssel DEVENTER - Een extra service die Thuiszorg Zuidwest Overijssel verstrekt, is het Servicepakket. Naast de reguliere Thuiszorg, als ouder en kindzorg, verzorging en verpleging en maatschappelijk werk is het servicepakket een aanvullende dienst op de gewone zorg die Thuiszorg verleent. Het Servicepakket is iets extra's voor de mensen die daar behoefte aan hebben. Bovendien sluit het per fect aan bij de dienstverlening die Thuiszorg Zuidwest Overijssel al verstrekt. Aanstaande ouders en ouders met opgroeiende kinde ren, abonnees in de middenleef tijdsgroep of senioren; voor iedereen geldt een toepasselijk aanbod. Het is altijd meer of iets anders. Voor alle duidelijkheid: of u nu wel of geen abonnement op het servicepakket heeft, u kunt altijd een beroep doen op de reguliere zorg van thuiszorg. Irene Amse, coördinator van het serv icepakket, vertelt wat het precies inhoudt. Comfortdiensten „De diensten en produkten van het Servicepakket zijn erop gericht het zelf standig en gezond leven te bevorde ren" verklaart Amse. „Het is een ver- lei leerzame cursussen en ook verschijnt teert van de voordelen en de aantrek- vertelt Amse. „De pedicure moet inge- er een serviceblad waarin de nieuwste kelijke kortingen. Het is niet zo dat als je schreven staan bij de Kamer van ontwikkelingen van het Servicepakket geen abonnee bent, je geen gebruik Koophandel en gecertificeerd zijn. We worden vermeld." „Dat er behoefte aan deze service is, dat is duidelijk", vertelt Amse. Inmiddels telt het Servicepakket bijna tis het blad TW mag maken van het Servicepakket, maar de abonnees hebben wel een aantal voordelen. Ze krijgen bijvoor beeld kortingen op gezondheidscursus sen en op comfortdiensten en drie keer per jaar ontvangt de abonnee gra- Thuis in zorg' van twaalfduizend abonnementen. Dat is Thuiszorg Zuidwest Overijssel, positief want hoe meer abonnementen lengstuk van Thuiszorg Zuidwest hoe meer diensten we kunnen aanbie- Overijssel. Het is, net als de andere den aan de mensen en hoe beter we die zorg, bedoeld om het wonen en leven zorg ook kunnen afstemmen op de aangenamer en makkelijker te maken, doelgroepen. Het werkt namelijk twee willen de mensen die er gebruik van maken, kwalitatief uitstekende zorg bieden" Pedicure en kapper aan huis „Het Servicepakket is continu in ont wikkeling. Sommige diensten bestaan al Per 1 juni nieuwe dienst Voetspecialist .Momenteel zijn we druk bezig om nog andere diensten aan het pakket toe te voegen. De Voetspecialist is daar een van. Mensen met rug- en voetklachten kunnen hier per 1 juni gebruik van gaan maken. Men kan de voetspecialisten consulteren voor het onderzoeken, behandelen en voorko men van loopongemakken die voort komen uit een foutieve voetstand. Vanuit Raalte, Bathmen Olst, Diepenveen Deventer en Holten gaat de voetspecialist patiënten behande len. Daar is een keer per twee weken een spreekuur in de diverse gebouwen van Thuiszorg Zuidwest Overijssel. Abonneees van het Servicepakket krijgen het eerste voettype-bepalings- onderzoek gratis, niet-leden betalen f 17,50 Voor verdere behandeling betaalt iedereen hetzelfde tarief. Om voor een (gedeeltelijke) vergoeding door de ziekenfondsverzekeraar in aanmerking te komen, is doorverwij zing door de huisarts noodzakelijk. Wie interesse heeft, kan een afspraak maken of nadere informatie aanvragen via de Centrale Thuiszorgtelefoon: 0570-686000. want het Servicepakket bestaat onder kanten op. De mensen kunnen gebruik een tijd, maar afgelopen maand zijn er Toekomst andere uit comfortdiensten. En dat is tenslotte toch wat iedereen het liefste wil. Dan is het handig dat er zoiets bestaat als het Servicepakket. Stel dat je slecht ter been bent, dan kun je door middel van het Servicepakket bijvoor beeld een kapper of pedicure aan huis laten komen. Dit zijn twee nieuwe dien sten die we sinds kort aanbieden. Daarnaast beVat bevat het pakket aller- maken van de diensten van het ook een aantal nieuwe diensten bïjge- Servicepakket die Thuiszorg ze aanbiedt komen. Per 1 april kunnen de mensen Thuiszorg Zuidwest Overijssel is voort maar ze kunnen ook zelf met ideeen gebruik maken van een pedicure, een durend bezig met nieuwe ontwikkelin- komen. Zo geven ze zelf invulling aan kapper en kleding aan huis. Goede gen in het Servicepakket. Amse: het Servicepakket. De diensten die het voetverzorging is belangrijk en aan een „Momenteel zijn we bezig met de ont- pakket te bieden heeft, worden bepa- goede pedicure bleek wel behoefte", wikkelingen rondom de klussendienst ld door de behoefte van de doelgroe- aldus Amse. „Voordat we een samen- aan huis, opticien aan huis, en de tro pen zelf. Een abonnement kost slechts werkingsverband aangaan met een stkoffer. Zodra bovenstaande diensten f29,90 per jaar en geldt voor het hele pedicure of een kapper, moet er eerst gereed zijn, zullen we daar zo spoedig huishouden. Dus het hele gezin profi- aan een aantal eisen worden voldaan", mogelijk over berichten" Mevrouw Gildemeester, woonachtig in Deventer, maakt sinds kort gebruik van de nieuwe diensten van het Servicepakket en is zeer tevreden. „Vorige week heb ik voor het eerst gebruik gemaakt van de pedicure en dat was heel fijn", vertelt mevrouw Gildemeester lachend. „Mijn schoon dochter vertelde over het Servicepakket en dat leek me wel wat. Ze heeft gebeld en nu komt de pedicu re een keer in de zes weken. Nou, het was echt heerlijk. Ze heeft mijn voeten behandeld en daarna nog een keer gemasseerd. Ze heeft er heel veel zorg aan besteed want ze is wel anderhalf uur met mij bezig geweest. Deze pedi cure hou ik zeker aan. En mijn man wil het de volgende keer ook wel probe ren, ondanks het feit dat het bij hem niet zo nodig is. Hij heeft nog goede voeten. Van de kapper heb ik afge lopen week ook voor het eerst gebruik gemaakt. Dat was even wennen want hiervoor heb ik veertig jaar dezelfde kapper gehad en die wist precies hoe ik het wilde. Deze kapper deed het een beetje anders maar verder ben ik er heel blij mee en heel tevreden." Foto. Mevrouw Gildcnieestcr: Heel tevreden..."

Holtens Nieuwsblad | 2000 | | pagina 8