Zaal Vosman als herboren INKERT KOOPMAN AMSTEL Onderstaande bedrijven wensen de familie Vosman heel veel succes met de totaal vernieuwde zaak heijcom! uw ATAG Select dealer BOUWBEDRIJF V0548-361259 KOELE Gebr. Wissink Kolweg SS Halten Tel. 054S - 3S41QO 361332 DONDERDAG 30 DECEMBER 1999 Handel in zand, grind en tuinaarde. Tevens het adres voor al uw sloopwerkzaamheden MARKELO - HOLTEN SIERBESTRATING Tolweg 18 7475 BJ Markelo Postbus 21 7475 ZG Markelo telefoon: 0547 - 362 772 fax 0547 - 364 481 INTERIEURBOUW BV Schildersbedrijf en Woninginrichting 7451 LV Holten - Dijkerhoekseweg 4 Tel. 0548-36 15 58/36 26 54 De enkele maanden geleden begonnen verbouwing en uit breiding van zaal Vosman zijn bijna klaar. Daarmee be schikt het horecabedrijf over een fraaie en eigentijds inge richte zaal inclusief serre, die geschikt is voor bruiloften, partijen en buffetten. Dinsdag 4 januari houdt Vosman tus sen 16.00 en 22.00 uur open huis en is iedereen welkom om onder het genot van een hapje en een drankje een kijkje te nemen in de nieuwe accommodatie. Café-restaurant Vosman bestaat al ruim honderd jaar (1892). In fe bruari 2000 is het 12,5 jaar geleden dat Huub Brands (57) de zaak in eigendom kreeg. Te zijner tijd wordt deze overgenomen door zijn zoon Gerard, die inmiddels actief meewerkt. "In de afgelopen jaren hebben we wel eens een behangetje en gordijnen vernieuwd in de zaal, maar ingrijpend verbouwd is er niet. Wel aan de voorkant. Daar is het restaurant drie jaar terug uitgebreid met een serre. Nu was het tijd om de zaal aan te pakken. Een forse in vestering, maar op deze manier hebben we meer armslag voor grotere feesten en partijen", aldus Huub. "Tot voor kort hadden we zo'n 250 vierkante meter zaalruimte. Daar is nu 80 meter serre bijgekomen, zodat we ongeveer tweehon derd bezoekers kunnen.plaatsen. Daarnaast is de entree onder handen genomen en is de garderobe aanzienlijk uitgebreid met een compleet nieuwe toiletgroep inclusief invalidentoilet." Wie zaal Vosman kent, is ongetwijfeld aangenaam verrast over de facelift. Blikvanger in de (akoestische) zaal is de fraaie koepel met glas in lood in het midden van de zaal met daaronder een dansvloertje. De zaal, die desgewenst door middel van losse elementen van de serre kan worden gescheiden, is verder voorzien van nieuwe vloerbedek king en lambrisering een paar statafels, eigentijdse verlichting en een sfeervolle open haard. Onveranderd zijn de bar en het meubilair, dat qua aankleding wel aangepast is aan het nieuwe interieur. De serre beschikt over veel glazen wanden en wordt attractief inge richt met rotan stoelen. De ruimte biedt plek aan ongeveer zestig gas ten. Nieuw is onder meer ook de nieuwe koelcel en (deels) dakbedek king. Ook aan de buitenkant is het nodige veranderd. Aan de achter- en zijkant van het bedrijf is het parkeerterrein opnieuw bestraat en inge richt voor circa tachtig auto's. Het geheel wordt nog ingericht met groen. De zijkant van het band is sinds enige tijd gesierd met een fraai bord. Kenners zullen daarin on getwijfeld de hand van Anton Stukker herkennen. (Foto's: Wil Vogel)

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 11