Kryptonstraat 23 te Rijssen Kerstmarkt trekt veel bezoekers 15% korting gratis 25% korting o lor ervice wente 50% korting 15% korting 20% korting 20% korting Alle kleding 1000.- korting gratis Bij aankoop scooter AGV helm Zeer mooie occassions met 6 maanden garantie Hierbij hebben wij het genoegen u uit te nodigen voor het Q zaterdag 18 december a.s. v.a. 14.00 uur tot 19.00 uur Wij hopen u met onze nieuwe zaak en uitgebreide collectie kleding en helmen nog beter van dienst te zijn. Suomi Helmen Nu accu's op BANDEN Duivenkampioen bij Bergvliegers Erik Huzen levert bedrijfsauto GLTO opent eerste eigen rioolcluster Fusie Walgemoed met BDO CampsObers Liberaal of sociaal?? Motor kopen zonder inruil stalling t/m maart 2000 t.w.v. 179.00 Datatag óf Alpha Dot anti-diefstal systeem nu op ons nieuwe adres in ons nieuwe pand Booster accessoires (alvast voor volgend jaar) (alleen op bestelling) Alle aanbiedingen zijn geldig t/m 31-12-'99 II DONDERDAG 16 DECEMBER 199?" Holtens NIEUWSBLAD jDuivcnvereniging Dc Berg vliegers heeft zaterdag haar jaarlijkse clubtocrnooi gehou den. 's Ochtends werden de meedingende vogels gekeurd en 's middags tentoongesteld. Hieruit werd Henk Wansink gekozen als kampioen met dc schoonste jonge duif en met de schoonste duiven van het ge heel. Gerrit Jurjcns kreeg de prijs voor het hokkampioen- schap uitgereikt, voor zijn vier duiven: een oude doffer en [duivin en voor een jonge doffer en duivin. De volledige uitslag: Oude doffers bevlogen: 1H. Wansink; 2. G. Jurjens; 3. A ten Dam 2. Oude duivinnen bevlogen: 1. G. Jurjcns; 2. H. Jansen; 3. G.G. Kwintenberg. Jonge doffers: 1. H.Jansen; 2. A ten Dam 1; 3. G. Jurjens. Jonge duivinnen: 1. H. Wansink; 2. R. Bannink; 3. G. Jurjens. Oude doffers onbe- vlogen: 1E. Veneklaas; 2. E. Veneklaas. Oude duivinnen onbcvlogcn: 1. H. Wansink; 2. G. Jurjens. Schoonste jonge duif: H. Wansink. Schoonste geheel: H. Wansink. Hokkam- pioenschap: 1. G. ;ns; 2. H. R. Bannink; 4. A. t Dam 2. (Foi Johan Bolink) Dennis Klein Boonschate van Tuincentrum Klein Boonschate heeft een bedrijfsauto overhandigd gekregen van Allround garagebedrijf Erik Huzen. Hij zorgde ook voor de belettering op de wagen. Daarnaast zit er een on- derhoudcontract bij inbegrepen. Dennis is erg blij met z'n nieuwe aanwinst en heeft al ge meld dat hij er in de toekomst zeker meer van zal gaan bestellen. Bij Erik Huzen geen probleem, want naast oc casions levert hij ook nieuwe auto's en bedrijfswagens. "We hebben al veel vaker bedrijfswagens aan Holtense ondernemers geleverd', zegt Erik dan ook. Tuincentrum Klein Boonschate is daar dus nu een van. Dit centrum verzorgt onder meer tuinarchitectuur, levert technische tekeningen en maakt complete tuinplannen en werkt ze uit. Met andere woorden: Tuincentrum Klein Boonschate kan de aanleg van een tuin van begin tot eind verzorgen. GLTO Holten heeft donderdag 9 december officieel het eerste GLTO-rioleringscluster in gebruik genomen. Dit werd gedaan nadat wethouder Remi Delahaije in een teiltje de afwas had gedaan. Het afwaswater werd daarna leeggegooid in het riool. De bijeenkomst werd gehouden bij de familie H.J. Beumink aan dc Beumersteeg. Zij is een van dc vele aangeslotenen in het gebied dat de Beumersteeg, Tromopsweg, Stevcnssteeg, Schutteweg en Schapendijk omsluit. De bewoners hiervan vielen net buiten de boot om door de gemeente te kunnen worden aangesloten. Daarom heeft GLTO Holten het heft zelf maar in han den genomen en de bewoners benaderd. Deze hadden er wel oren naar, omdat de alternatieven als een septic tank of IBA-systeem minder aantrekkelijk zijn. De aanslui ting op het riool kost in het begin veel geld, maar ver diend zich in de loop van de jaren zelf weer terug. De GLTO Holten is op dit moment bezig met een tweede cluster, dat voorspoedig verloopt. (Foto: Rinus Vrijdag) Walgemoed Accountants Adviseurs fuseert met BDO CampsObers. Hierdoor ontstaat de grootste accoun tantsorganisatie die zich specifiek op het Nederlandse middenbedrijf richt, met een bijna landelijke dekking. W. Bouwhuis van dc Walgemoed-vestiging in Holten aan de Gaardenstraat 32 is dik tevreden met de ontstane combinatie. 'Bij fusies blijft het altijd afwachten ofdc bedrijven wel bij elkaar passen', geeft hij aan. 'Het gaat hier om twee organisaties met zelfstandige vestigingen en dezelfde cultuur. Met de ondertekening zijn we een stuk sterker geworden door de betere landelijke sprei ding.' Door de bundeling van krachten ontstaat name lijk een netwerk van ruim veertig kantoren met bijna tweeduizend medewerkers. De bedoeling is dat de fusie officieel op 1 januari 2000 ingaat onder de naam BDO Walgemoed CampsObers. Bouwhuis ziet dit zonnig in: 'Met deze fusie staan we op dc vierde plaats in Nederland en zijn we de grootste van degene die zich richt op het middenbedrijf.' Hij verklaart dat andere gro te accountantskantoren zich vooral bezighouden met multinationals. 'Alles wordt centraal aangestuurd, zodat we een nog beter product op de markt kunnen zetten.' Elke vestiging gebruikt dezelfde speciale werk- rappor- teringsinstructics, zodat een uniform product is aan te bieden. Alhoewel de echte sfeer dan miste: koude en sneeuwvlok ken, werd er toch het beste van gemaakt. En eigenlijk miste niemand die twee be langrijke ingrediënten voor een kerstmarkt. Door gebruik te maken van vuurkorven, ge zellige verlichting en kcrstkle- ding ontstond de benodigde sfeer vanzelf. Een midwinterhoornblazer, de kerstman en kinderen die op hun muziekinstrumenten za ten te spelen zorgden voor de rest. Daarnaast hield het koor Amazing in de Nederlandse hervormde kerk een geslaagd optreden met kerstmuziek. Buiten dat het een geslaagde kerstmarkt was voor de bezoe kers, gold dat ook voor de marktkooplui. Een recordaan tal deed dit jaar mee en willen er volgend jaar zeker weer bij zijn. De kerstmarkt in Holten begint namelijk een begrip te worden. (Foto: Rinus Vrijdag) Minister Zalm, verstokte liberaal gaf ieder een snip... zeer sociaal. Vanuit echte liberale gedachten mocht je dan een vrije besteding verwachten, maar in de Holtense Raad wilden de liberalen de besteding liever collectief bepalen. Zo sta je immers met z'n allen borg voor een stukje armenzorg, waarbij je ieder beter kunt laten leven zonder iets uit eigen kas te hoeven geven. Echter de Holtense socialen vonden dat je er niet dc armen van moest betalen. Dat is in de eerste plaats een zaak van solidariteit van de verantwoordelijke overheid. Maar dc Sociale doctrine was al ras verlaten toen het ging om verdeling van de eigen baten. Ook kreeg deze liberaal-sociale daad het fiat van de Christen Democraat. Wij moeten immers met een Christelijk erbarmen iets doen voor dc zorgen van al die armen. Heb je daarvoor niet voldoende in je knip, dan pik je het maar van een ander z'n snip. De burgers van het Holtens oord hadden in die discussie geen enkel woord. Zij krijgen gewoon in hun lege of gevulde knip driekwart van Zalms snip, want de gemeente heeft voor.hun bepaald dat van een kwart een overheidstaak wordt betaald. Is dat nu de vrijheid van een liberaal of de gemcenschapszorg van een sociaal C. Vogely ui

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 9