Wedstrijden Mintonette in Vroomshoop WFL au-to-ü 50 °A Charlotte Church heeft wereld aan haar voeten [RADIO De enige, echte Opruiming CON GEUTEN 103 FM 50% korting 40% 40% 30% I DONDERDAG 16 DECEMBER 1999 HO 17 G1 en G2 speelden afgelopen zaterdag hun wedstrijden in Vroomshoop. De eerste wed strijd die G1 speelde tegen Vrivo was een mooi begin voor de spelers van Mintonette. Dankzij het goede serveren van Mike Zweers werden er veel pun ten verdiend. Ook het goede samenspel tussen Laura Zweers en Sander Bruggeman zorgde ervoor dat de eerste set gemakkelijk werd ge wonnen, uitslag: 13-3. Aan het. be gin van de tweede set liet Mintonette nogal wat punten lig gen, maar door een goed samen spel werd deze achterstand snel ingelopen. Uitslag: 15-7 De tweede wedstrijd was tegen Pallergaste. Doordat Laura, Mike en Sander goed bleven spelen, de ballen rustig opvingen en goed ge plaatst over het net speelden wer den er weer veel punten gemaakt. Uitslag: 15-6 en 15-3. Mintonette G1 ging dus met de volle winst naar huis. De dames van G2 waren nog niet helemaal in vorm toen de eerste wedstrijd begon. De eerste set werd vetjoren met 1-10. Tijdens de tweede set werd er al wel iets beter gespeeld tegen Vocluma, maar dit was niet vol doende om te winnen, uitslag: 2- 12. De tweede wedstrijd was tegen Pallergaste. Kelly Dommerholt bleek een ster in serveren en zo maakte ze veel punten. Iris Weultjes deed haar uiterste best om de ballen goed op te vangen, wat haar ook goed lukte. Ook waren Reneé Ossewaarde (volgende keer voor de wedstrijd je haren doen) en Martine Delahaye ineens in topvorm zo dat de beide sets van deze wed strijd zijn gewonnen. LHtslag: 15- 6 en 15-10. E 3 speelde afgelopen zaterdag in sporthal de Stobbe te Vroomshoop twee wedstrijden. Het team bestond uit Anne Dangremond, Sabine Paalman en Rianne Bruggink. De eerste wedstrijd moest wor den gespeeld tegen Aastad. Het Mintonette team was bijzonder goed, mede door het goede serve ren van Reneé Ossewaarde uit G1 (verving Rianne in de eerste wed strijd) en het goede samenspelen van Anne en Sabine wisten de da mes dan ook al gauw enkele pun ten in de wacht te slepen. Het ging zelfs zo goed, dat de eer ste set al binnen de maximale speeltijd werd gewonnen door de Mintonette dames. Uitslag: 15-4. Er kon meteen worden doorge speeld met de tweede set en ook hier blonken de dames uit in het goede samenspel en netjes drie keer overspelen. Ook in deze tweede set ging de winst naar Mintonette. Uitslag: 15-10. De tweede wedstrijd moest gespeeld worden tegen SDS uit Haarle. In deze set waren de da mes iets minder goed geconcen treerd dan in de eerste wedstrijd, wat hen dan ook een aantal pun ten kostte. Toch wist vooral Anne bijzonder moeilijke ballen te redden en op de juiste plek bi) de tegenstander te plaatsen. Sabine en Rianne voelden elkaar goed aan in het sa menspelen. Toch bleek de tegenpartij sterker en verloor Mintonette deze eerste set met 9-15. In de tweede set ging het eerst wat minder. De dames van SDS wisten punten te scoren met goede serves. Hierdoor had Mintonette ai gauw een achterstand opgelopen. De dames wisten de tweede set wel erg spannend te maken. Moeilijke ballen van de tegenpar tij wisten zc toch nog te redden en hoe soms, en ook nog door netjes samen te spelen. Echter, ook deze set ging SDS met de punten naar huis. Uitslag: 11-15. En opeens was er een meisje van dertien met een hemelse stem, die de hele wereld aan haar voeten krijgt. Charlotte Church... na het succes van haar eerste album 'Voice Of An Angel' dat vorig jaar verscheen, is het nu tijd voor een waardige opvolger, simpelweg ge titeld 'Charlotte Church'. Zi) ontwikkelde zich het afgelopen jaar tot een echte tiener, haar stem is - zoals ze zelf zegt - veranderd en vol- wassener geworden en de songs op haar nieuwe cd klinken kleurrijker en minder klassiek. Haar lange kastanje bruine haar heeft ze nog steeds, want dat is zo'n beetje haar handelsmerk geworden. Over de verscheidenheid van het re pertoire vertelt Charlotte: "Op deze cd staan meer verschillende dan op mijn eerste album en om beide cd's te maken, maar deze ligt wat makkelijker in het gehoor." Op 'Charlotte Church' wordt de dertienjarige begeleid door de London Symphony Orchestra o.l.v. Sian Edwards en het omvat een collage van op haar lijf geschreven liedjes. Zoals het door de be kende Trevor Home ge produceerde 'Just Wave Hello', dat speciaal voor Charlotte Church en de millennium-commercial van Ford werd geschre ven. 'Men Of Harlech' is het nummer dat zi) zong ter gelegen heid van de vijftigste verjaardag van Prins Charles, daarnaast een prachtige vertolking van Rossini's 'La Pastorella', 'O Mio Babbino Caro' van populaire songs Offenbach, 'The Holy City' van Adams, 'Plaisir d'Amour' van Martini en 'The Last Rose Summer1. "par'' 'Uc zi) iedereen de sopraan der religieuze liedjes. Ik vond het leuk 'Barcarolle (Night Of Stars)' doenlijke ning en onweerstaanbare charme. Zelfs de paus heeft haar begin dit jaar op een privé audiëntie ontvangen, "Toen ik tijdens het jaarlijkse Kerstconcert eind 1998 in het Vaticaan optrad, was de paus te ziek bij te wonen. Vanaf zijn ziekbed volgde hij alles. Toen ik had gezongen, zei hij: "Dat meisje wil ik graag ontmoeten." In ja- nuan zijn we weer naar Rome gegaan en daar heb ik de paus toen ontmoet. Dat heeft wel veel indruk op me ge maakt", aldus Charlotte. In ons land begon Charlotte's victorie begin maart van dit jaar, toen zij on der meer optrad bi) Paul de Leeuw in zijn 'Laat de Leeuw'. Het gevolg was dat haar platenmaatschappij de cd's niet meer kon aanslepen en haar bij gevolg een platina plaat kon overhan digen voor de verkoop van 25.000 al bums. Op de vraag hoe Charlotte al deze roem zelf vindt, antwoordt zij: "Het gaat soms allemaal een bectji snel. Maar ik vind het fantastisch hoe iedereen op mij en mijn stem reageert. Het enige wat we nog zouden moeten veranderen is mijn kleding. Als ik op treed, moet ik altijd baljurken aan, maar ik haat ze! Misschien moeten we daar nog iets aan doen." Holly Golightly: 15 decem ber in Ekko Utrecht, 16 de cember in Paradiso Amsterdam, 17 december in Vera Groningen en 18 de cember in Rotown Rotterdam Super Furry Animals Solex: 15 december in Vera Groningen en 16 december in dc Effenaar Eindhoven Feeder: 15 december in 013 Tilburg en 16 december in Rotown Rotterdam Creed: 15 december in 013 Tilburg Pollyannas: 15 december in de Gloppe I,ecuwarden, 16 de cember in Atlantis Alkmaar, 17 december in dc Kade Zaandam, 18 december in het Blucscaf Apeldoorn en 19 december in Plaza Arnhem Kevin Coyne: 1 5 december in Rotown Rotterdam, 16 de cember in Zaal Schaaf Leeuwarden, 17 december in het Burgerweeshuis Deventer, 18 december in 013 Tilburg, 19 december in Porgy Bess Terneuzen en 20 december in Paradiso Amsterdam Linda Tillerv The Cultural Heritage Choir: 15 december in Paradiso Amsterdam Fairport Convention: 16 de cember in Zalencentrum Van der Wal Sneek Les Rythmes Digitales: 16 de cember in Paradiso Amsterdam en 17 december in Nighttown Rotterdam Nomads: 16 december in Paradiso Amsterdam, 17 de cember in Vera Groningen en 19 december in de Effenaar Eindhoven Sorts: 16 december in de VlerkRotterdam De Heideroosjes: 16 december in de Platte Zaal Maastricht, 17 december in Plato Helmond, 18 december in Nighttown Rotterdam, 19 december in Eucalypta Winterswijk, 23 december in de Harmonie Leeuwarden, 28 december in Manifesto Hoorn, 29 de cember in 013 Tilburg en 30 december in Atak Enschede Junkie XL: 16 december in Vera Groningen, 18 decem ber in Romein Leeuwarden, 23 december in de Melkweg Amsterdam, 28 december in Tivoli Utrecht en 8 januari op Noorderslag Groningen Def P Beatbusters: 17 de cember in Hedon Zwolle en 18 december in T.VC Leiden Benjamin B.: '17 december in JC N 201 Aalsmeer en 22 ja nuari in Piek Vlissingen Brandos: 17 december in Manifesto Hoorn, 18 de cember in de Lantaarn Hellendoorn en 25 december in Podium Hardenberg Robert Armani: 17 december in Night Live Maastricht en 18 december in 013 Tilburg Phantom City feat. Bill Laswell ah Wobble: 17 de cember in Theater Aan Het Spui Den Haag Daryll-Ann'/ Scram C Baby: 17 december in Patronaat Haarlem, 23 december in Tivoli Utrecht, 28 de- cember in de Melkweg Amsterdam, 22 januari in Muziekcentrum Enschede cn 12 februari in Bibelot Dordrecht Legendary Pink Dots Seemen: 18 december in Theater Aan Het Spui Den Haag Benjamin B Daryll-Ann: 18 december in dc Gigant Apeldoorn Supersub: 18 december in het Krasgcbouw Assen Rahzel: 19 december in Paradiso Amsterdam en 20 december in dc Effenaar Eindhoven Amon Amarth Gorgoroth Morbid Angel: 19 dcceembcr in 013/Tilburg Kelly Family: 19 december in MECC Maastricht Catharsis: 19 december in OCCII Amsterdam Mae Brown: 19 december in Plein 79 Den Bosch Coal Chamber Static X Type O Negative: 21 decem ber in de Maaspoort Den Bosch "Als jc een schrijver bent en je moet je geld verdienen met woorden, is er niéts mooier dan een lied te horen en te weten dat dc tekst het werk is van een ware schrijver", zei ooit. de Amerikaanse journalist David Halbcrstam. Hij doelde daarmee op de teksten van dc eerste songs van liet duo Simon Garfunkel. Een bijzonder zangduo, dat in elk geval. Zij doen denken aan de- Engelse 'balladcers', die zo'n driehonderd jaar geleden het publick vermaak ten met hun indrukwekkende ballades. Zo zuiver en puur zingen ook Paul Simon cn Art Garfunkel. Sony pikte dit nog eens op cn kwam onlangs met her dubbclalbum 'Talcs From New York' van Simon Garfunkel. Veertig nummers op twee cd's met songs als 'The Sound Of Silence', 'Homeward Bound', 'Scarborough Fair', 'Bridge Over Troubled Water', 'Cecilia' en "My Little Town'. De kwaliteit uit dc late zestiger en vroege zeventiger jaren van Simon Garfunkel zijn uitstekend gebundeld op deze dubbclaar. Melissa Etheridge geeft op 28 maart. 2000 een eenmalig concert in Ahoy' Rotterdam. De Amerikaanse zangeres keerr na drie jaar relatieve rust terug in liet spddicht. I-laar tournee valt samen met de release van bet nieuwe al bum 'Breakdown'. Etheridge behoort tot de meest gezichtsbepalende, vrouwelijke rockartiesten van de moderne popgeschiedenis. Sinds haar de buut in 1988 manifesteert zij zich als een recht-toe-recht-aan rocker, die miljoenen muziekliefhebbers voor zich inneemt met haar compromisloze cn gepassioneerde muzikale benadering. Die stijl wordt, zowel in haar stu diowerk als op hei concert podium, de handrekening van deze Amerikaanse. Melissa Etheridge behaalde grote successen met ti|dlozc nummers als 'Bring Mc Some Water' cn 'Like The Way I Do' cn won al een groot aantal internationale muziekprijzen. De kaartvoorverkoop is inmid dels gestart bij dc bekende voorverkoopadressen. MET JE FAVORIETE RADIO 10 FM HIT Op Radio 10 FM hoor je 24 uur per dag de grootste hits aller tijden. Tussen kerst en oud nieuw staat Radio 10 FM helemaal in het teken van de Millennium 500, de 500 popu lairste hits van de afgelopen 50 jaar. En jij kan helpen de Millennium 500 samen te stellen. Stuur je favoriete Top 3 aller tijden naar Radio 10 FM, Postbus 10,1000 AA Amsterdam en maak elke dag kans op fantastische prijzen. De hoofdprijs is een auto ter waarde van ruim 20.000 gulden! de grootste hits aller tijden Ook in heel Nederland via AM 675 en op de kabel. Bel voor de frequentie in jouw woonplaats 0909 300 0909 (50 cpm) of kijk op www.radio10.nl Avond- en weekendhulpen m/v Wij zoeken dames en heren, jong en oud, voor diverse avo weekendbanen in de horeca en schoonmaak. Informatie bij Nanette ten Hoor.tel. (0548) 36 62 45, Holten, Stationsstraat 6. Data-entry medewerkers m/v Bent u al een tijdje uit het arbeidsproces en wilt u graag weer beginnen met werken? Dan heeft Randstad misschien wel de perfecte baan voor u. Voor een grote organisatie met vestigingen in Almelo en Hengelo zijn wij namelijk op zoek naar data-entry medewerkers voor het invoeren van numerieke gegevens Er zijn zowel fulltime als parttime mogelijkheden, waarbij u minimaal 16 uur per week beschikbaar moet zijn. Heeft u een hoge typesnelheid. reageert u dan zo spoedig mogelijk om te infor meren naar uw mogelijkheden Natuurlijk komen ook andere kandidaten in aanmerking voor deze vacatures. Informatie bij Stian Vogelsang.tel. (0548) 36 62 45. Holten, Stationsstraat 6 Talenwonders m/v Spreekt u zowel Duits, Engels als Frans? Dan hebben wij een leuke, afwisselende functie voor u. Informatie bij Nanette ten Hoor.tel. (0548) 36 62 45, Holten. Stationsstraat 6. HBH Produktiemedewerkers m/v Wij zoeken kandidaten die metaal kunnen en willen ponsen, stansen, boren en zagen in dagdienst Informatie bij Stian Vogelsang.tel (0548) 36 62 45, Holten, Statio SlSHHHHl Onderhoudsmonteurs m/v Wij zoeken één onderhoudsmonteur waarbij de r mechanische onderhoud van het machinepark en het electro-gedeelte. Beide functies zijn in dagdienst iden kans op een vaste aanstelling natie bij Stian Vogelsang.tel (0548) 36 62 45, n, Stati ir randstad uitzendbureau Jacks Alle dames en herenjacks van InWear, Etage, Matinique Cottonfïeld en Milestone Pullovers Alle pullovers van Oxbow, Mare O'Polo, Matinique, Cottonfïeld, Mexx en Esprit korting Broeken Alle seizoensbroeken van Mare O'Polo, Wimmers, Jackpot, Stones en Cottonfïeld korting Kolberts en kostuums Alle kolberts en kostuums van Stones, Matinique, Mexx, State of Art en Part Two korting Dames InWear Part Two Jackpot Mexx Esprit Mare O'Polo Street One Mac Dobber Vero Moda Only Cecil 30% 30%-- 30% 30% 30% 3Q%-: 30% 30% 30% 30% 30% 30% Heren Matinique 30% Marlboro 30% Cottonfïeld 30% Mexx 30% Camel 30% Mare O'Polo 30% Coilumn 30% State of Art 30% Dobber 30% Stones 30% Oxbow 30% Bad Boys 30% U merkt het al; dit wordt een zeer speciale opruiming Aanbiedingen gelden ook in Nijverdal W 0548-540445

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 17