ten Dam 25%^m korting! IR U OOGT GOED EN U ZIET PERFECT Adecca TUINPLANTEN BLOEIENDE VIOLEN 2.45 "BRUINE LAARSJES.. guk^ Familieberichten Lisette Mobiel, de kapster bij u thuis optiek RECLAME Verse Noordzee tong v1 Div. visroerbakschotels REIBAARDUS made in <icZae*tett DONDERDAG 11 NOVEMBER 1999 HO 2 ZA 3 Geboren Vreugde en verdriet staan dicht naast elkaar. Dankbaar en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en mijn broertje Mare Harmen Marc is geboren op 4 november 1999. Jan en Ina Oostenenk-Ulfman Wieke 7451 KS Holten Espelodijk 6 Herjan Meutstege I Lisette Twellaar Gaan trouwen op donderdag 18 november 1999 om 13.30 in het gemeentehuis te Goor. Wilt U ons komen feliciteren dan bent u van 5 harte welkom op ons huwelijksfeest 's avonds vanaf 20 00 uur in Restaurant Diner- 6 café de Bebsel, Hengevelderstraat 20 te Goor. Herjan Meutstege Lisette Twellaar Diepenheimseweg 10 I 7471 LX Goor Jij was alles wat een moeder kan zijn. Jij was alles wat een vriendin moet zijn. Zonder jou zal njks meer hetzelfde zijn. Ik hou van je en mis je vreselijk. Met diep respect voor haar omgang met kanker waarin zij alles heeft gegeven is rustig ingesla pen mijn lieve moeder, mijn beste vriendin en schoonmoeder Yvonne Maria Platenkamp-Bruens Voorst Bathmen 20 augustus 1951 8 november 1999 Lonneke Wansink-Platenkamp Bert Wansink 7451 BR Holten Dorpsstraat 17 Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op vrijdag 12 november van 19.30 uur tot 20.00 uur in de aula van de Algemene Nieuwe Be graafplaats, Pr. Margrietlaan 15 te Bathmen. Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling en mede leven, die wij van u mochten ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn innig ge liefde vrouw en zorgzame moeder en oma Jenneken Paalman-Haverslag (Jet) betuigen wij u onze oprechte dank. fam. J. A. Paalman november 1999 Holten Om niemand te vergeten En niemand te verplichten. H Delen wij u mede dat wij: Dirk en Henny Nijland zondag 21 november a.s. ons 40-jarig huwr S lijksfeest hopen te vieren. U heeft de gelegenheid na 20.00 uur te komen feliciteren in zaal „Het Bonte Paard". L november 1999 7451 KS Holten Diep getroffen zijn wij door het plotseling heen gaan van onze lieve broer, zwager en oom Hendrikus Rensen echtgenoot van H. Schooien op de leeftijd van 79 jaar. Holten: J. G. Luggenhorst-Rensen Angerlo: H. Rensen A. Rensen-Groteboer neven en nichten 3 november 1999 Holten Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Hendrik Willem Smale betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen november 1999 Holten Hij doet ons niet naar onze zonden en vergeldt ons niet naar onze ongerechtigheden: Zover het Oosten is van het Westen, zover doet Hij onze overtredingen van ons. Psalm 103: 10 en 12 Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat God, voor ons plotseling; van ons heeft weggeno men, mijn geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jan Beltman echtgenoot van Maria Aanstoot Geboren: Overleden: 5 november 1914 6 november 1999 M Beltman-Aanstoot Bartha en Diederik Gerrie en Rieks Narda en Ton Henk en Ans Gerda Anneke en Daan Willie en Egbert Klein- en achterkleinkinderen 6 november 1999 Rijssen Correspondentieadres: H. Beltman, J. B. Berninklaan 46, 7602 VG Almelo De begrafenis heeft donderdag 11 november plaatsgehad op de gemeentelijke begraafplaats „Het Lentfert" te Rijssen. Heden is plotseling uit onze familie kring weg genomen onze beste zwager en oom Hendrikus Rensen echtgenoot van Hendrikje Schooien op de leeftijd van-79 jaar. Fam. M. Paalman Dhr. J. H. Schooien Fam. G. H. Schooien Mevr. I. Bosman Neven en nichten 3 november 1999 Holten Dankbetuiging Uw vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn lieve man, onze vader, groot- en over grootvader Frederik Jan Schuppert hebben ons ontroerd Het is ons onmogelijk u allen persoonlijk te be danken, reden waarom wij u langs deze weg wil len zeggen: Uw steun blijft ons bij. Mede namens de kinderen D. Schuppert-Eshuis november 1999 7451 DM Holten Diessenplasstraat 75 Heden werd geheel onverwacht uit onze vrien denkring weggenomen Hendrikus Rensen echtgenoot van Hendrikje Schooien op de leeftijd van 79 jaar. H. Jansen Manenschijn-Oolbekkink J A. Podt L. Kappert-Wissink 3 november 1999 Holten In verband met ons huwelijk is gesloten van 15 november t/m 28 november a.s. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn '(Jes. 43:1b) Geheel onverwacht heeft de Heere uit onze familiekring weggenomen onze geliefde broer en zwager op de leeftijd van 85 jaar. Jan Beltman echtgenoot van Marie Aanstoot Canada: J. Geerligs-Beltman Holten H. Scholman-Beltman M. Scholman Canada: H. de Vries-Aanstoot Holten. G. Aansloot H. J. Aanstoot J. Aanstoot-van Ettmger H. Aanstoot D. Aanstoot-Meijerink A. Aanstoot D. Aanstoot-Reterink G. H. Aanstoot J. Aanstoot-Beldman 6 november 1999 Holten Dankbaar voor alles wat zij vooF-ons betekend heeft, delen wij u mede, dat toch nog onver wacht van ons is heengegaan, onze lieve moe der, groot- en overgrootmoeder Grietje Tuitert-Vincent weduwe van Johannes Albertus Tuitert op de leeftijd van 77 jaar. Holten: Jan en Janny Gerhard en Bet Rijssen: Albert en Dinie Klem- en achterkleinkinderen 9 november 1999 Woon- en Zorgcentrum Diessenplas Holten Correspondentieadres: D J. Tuitert Schoutenstraat 10, 7451 AS Holten De rouwdienst zal worden gehouden op zater dag 13 november om 10.30 uur in gebouw „Irene", Boschkampsstraat te Holten. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Holten Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op vrijdag 12 november van 19.30-20.00 uur in aula „Memento Mori", Reilmksweg 8 te Holten en voor aanvang van de rouwdienst vanaf 10.00 uur tj^®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®* Dankbetuiging Voor uw felicitaties, bloemen en kaarten die wij bij ons 40-jarig huwelijk hebben ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. Voor reparatie van klokken (spec, oud en antiek) een halve eeuw vakervaring u belt 0573-40 14 31 U wilt er met uw nieuwe bril graag goed uitzien. Maar u wilt ook goed zien. Kortom, u wilt een fraaie én functionele bril. EYAS, een nieuw kunststof brillenglas, past in elk montuur, want het is flinterdun en veder licht. Het beeld is bovendien haarscherp tot aan de rand van het glas. En EYAS beschermt uw ogen optimaal tegen de schadelijke UV-straling van de zon, is het anti-reflecterend, krasbestendig en uiterst duurzaam. Met EYAS oogt u goed en ziet u perfect. Dat bewijzen we u graag in de praktijk als u even bij ons langskomt. Het juiste adres voor al uw Ook weer volop: turn centrum Burg. v.d. Borchstraat 37, Holten. Tel. 0548-3619 04 's Maandags gesloten uiteraard bij de vakopticiën: Graag tot ziens! TWELLO Van Ghentstraat 15 Tel. 0571-27 32 71 HOLTEN Dorpsstraat 4 Tel. 0548-36 35 01 OLST H. Droststraat 25 Tel. 0570-56 12 80 DE NIEUWE GENERATIE BRILLENGLAZEN GEEFT U EEN HAARSCHERP BEELD Vrijdag en zaterdag 100 gram 2.50 100 gram Larenseweg 32 Holten Tel. 36 14 16 JAARVERGADERING ijsdub „DE NOORDPOOL" Op vrijdag 26 november 1999 om 20.00 uur in café Jansen Agenda: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Geheel onverwacht hebben wij afscheid moe ten nemen van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Griet Tuitert-Vincent weduwe van Johan Tuitert op de leeftijd van 77 jaar Dieks en Dina Kuna en Henk Miene en Anton Dinie Neven en nichten Gerrit Keizer Mine Keizer-Paalman 9 november 1999 Holten Holten Aaltinksweg 5 Ter nagedachtenis Oppassend, verzorgend en attent Zo was mijn fijne buurvrouw iaretl Tante Griet Tuitert Ik zal haar missen. Marianus Pullen Ook namens mijn kinderen STEUNENBERG Larenseweg 23 - Holten - Tel. 36 15 51 winkel alleen open di. en do 9 tot 12 uur en van 2 tot 6 Holten Diessenplas Opening Notulen jaarvergadering 1998 Ingekomen stukken/mededelingen Jaarverslag secretaris Jaarverslag penningmeester Verslag kascommissie Benoeming nieuw lid kascommissie 8. Bestuursverkiezing (aftredend: W. Bouw huis, H. Maats, J. Krieger en A. Markvoort) 9. Bespreking winterprogramma 10. Bespreking entreeprijzen ijsbaan 11. Rondvraag/sluiting OOK DONATEURS ZIJN WELKOM!!! Nieuwe donateurs kunnen zich t/m 18 dec. a.s. opgeven voor 15.- (2 toegangskaarten seizoen 99/00) bij de heer W. F. Reijlink, Jeurlinksweg 7, lel. 36 22 03. Na 18 dec. a.s. wordt het bedrag verhoogd naar 25.- Het bestuur SLAGERIJ S Amsterdam 8 nov. '99 Wederom 3x goud Op de nationale slagersvakwedstrijd te Amsterdam zijn wij er opnieuw in geslaagd om met onze eigengemaakte producten het hoogst betaalbare op ons vakgebied te behalen en wel met de producten: grove worst, twentsche bakleverworst en droge worst zonder kruidnagel. Deze producten zijn met goud bekroond. In onze advertentie voor de volgende week komen wij hier uitgebreid op terug, met enkele aanbiedingen om u kennis te laten maken met onze bekroonde producten. Rundergehakt 500 gram Dik bevleesde varkensribben 500 gram Aanbiedingen geldig van 11-11 t/m 17-11, zolang de voorraad strekt. Kerkstraat 1 Holten Tel. 36 13 79 'arische Bedrijfsverzorging Oost-Nederland w. I Telefoniste/Receptioniste Voor een internationaal j transportbedrijf in Rijssen zijn wij op zoek naar een telefoniste/receptioniste. De werkzaamheden bestaan uil bedienen van de telefooncentrale, j facturatie en alle overige voorkomende administratieve j werkzaamheden. Goede beheersing van de Duitse en Engelse taal is een vereiste. Weekendkrachten Vooreen horecabedrijf in Holten zijn wij op zoek naar weekendkrachten. De werkzaamheden bestaan uit i bedienen, buffetten bijvullen, tafels i dekken en afruimen, magazijn en ichoonmaakwerkzaamheden. Part-time interieurverzorgster/ cateringmedewerkster Vooreen relatie in Rijssen zijn wij op zoek naar een parttime schoonmaakster/ cateringmedewerkster voor de middagen. De werkzaamheden bestaan uil het schoonmaken van kantoren, verzorgen van koffie/thee en het bereiden van lunches. Voor meer informatie kunt u contact j opnemen met: - Adecco Uitzendorganisatie b.v. Een prima loopbaan bij de bedrijfsverzorging! De Agrarische Bedrijfsverzorging Oost- Nederland is dé arbeidsbemiddelaar voor de agrarische sector, cultuurtechnische bedrijven, loonbedrijven en hoveniers. Wij hebben de volgende v: Gemotiveerde medewerkers (m/v) Voor diverse bedrijven in de bouw zoeken w medewerkers Het gaat voornamelijk om het verrichten van hand- en spandiensten dus ervaring is niet noodzakelijk, je moet wel van aanpakken weten. Orderpikkers (m/v) Voor een relatie in de omgeving van Raalte zijn wi| op zoek naar orderpikkers. Ervaring is niet noodzakelijk, maai een goede motivatie wel! Je werkt met een leuk team in een gezellige werkomgeving Medewerkers betonindustrie (m/v) Wi| zoeken in de omgeving van Raalte medewerkers voor de betonindustrie. Voor deze vacature is het belangrijk dat je gemotiveerd bent en van aanpakken weet. Zin in een goed betaalde en leuke baan? Neem dan :t op met Paul Alberts op tel. 0900-9896 Watermolen 20. Rijssen 0548-54 I9 60 wmam

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 2