[ine Defence, om vrijer idemen door de neus! aA 1 Rillerig? Geef uw kind nu extra weerstand! Nü bij Nü Meuwl Moe, stram, lusteloos? Pleegzuster-producten geven u weer energie! lenopauze beslist sen aanstellerij Nieuw! Alchemilla complex tabletten voor soepele gewrichten. Depressief? fieuw natuurlijk middel >ij overgangsverschijnselen Bij keelpijn zuigen of gorgelen met Superol Lekker slapen en fit weer op met Zwitserse wonderslaappil d**K.ies voor Echinaforc* Echinaforce van Vogel! Vogel helpt. Kies voor Echinaforce van Vogel! Vogel helpt. Superol Thursday Plantation The Original Tea Tree Oil BBS I Nieuw: Perika Voor een opgewekt gevoel.... Jtmbo FOTO ALBUM Vitaal met Arizona i kort is er een nieuw middel op de markt verschenen: Defence. Juist tijdens de koude en natte maanden zou »at beter willen voelen en wat vrijer door je neus wil- demen. Dan is direct gebruik van Zinc Defence een i tip. hte weerstand: helpt je door de neus te ademen tefence bestaat uit zink en vi- C en is geschikt gemaakt >n zuigtablet. Zink heeft een ihermende werking en vita- C verhoogt de weerstand, ïieke van Zinc Defence is dat ictieve stoffen zijn verwerkt zuigtablet. Deze vorm van ite weerstand helpt je vrijer ie neus te ademen. "Welke moeder kan eigenlijk wél gemist worden?" Het gebruik van gerichte weer stand in een zuigta blet is ontwikkeld in Amerika, en heeft daar een zeer grote vlucht geno men. Juist in het land waarbij het leven ondanks alles gewoon doorgaat. laten mensen hun drukke werk zaamheden niet in de war schop pen. Vooral mensen met een druk bestaan gebruiken dit soort producten. En zeg nou zelf: welke moeder van jonge kinde ren kan nou eigenlijk wél gemist worden? Nü ter introductie: één gul den directe kassakorting! Zinc Defence is een zelfzorgpro duct, gewoon vrij verkrijgbaar bij de drogist en wil de lezers ken nis laten maken met dit nieuwe product. Tijdens de introductie periode is er een korting. Nor maal gesproken kost een verpak- mamit vrnmoomo.- mssmmts - posibus 2b? 3w ag mm Energie, kortweg ook wel aangeduid met fut, zit voor een groot deel natuurlijk in uw karakter. Tussen de oren po pulair gezegd. Maar toch... iedereen, jong en oud, man en vrouw, heeft wel eens dat de puf er een beetje uit is. king 8,75. maar nu 7,75. Zo kan iedereen deze herfst vrijer door de neus ademen. Van de makers van Strepsils De kennis van de makers van Strepsils heeft ervoor gezorgd dat Strepsils al jaren bekend staat als betrouwbaar genees middel dat wel zo'n beetje door iedereen gebruikt wordt. Ditmaal hebben de makers van Strepsils hun wetenschappelijke achtergrond opnieuw gebruikt. Voor meer informatie: tel. (035) 699 30 32. Of kijk op Internet: www.gezondheidsnet.nl ,r |a wi zeker niet', zegt Annelies Vorden. Als natuur- jeskundig therapeute ot zij dagelijks in haai' ttijk te maken met vrou- die problemen hebben over gangs ver schij nse- Ze adviseert reeds enige met veel succes het na- dij ke middel Wapiti lopauze Complex. Mevrouw Van Vorden: 'Het is opval- lend, dat veel vrouwen ei- I genlijk niet I goed weten. wat precies I de menopau- jhoudt. Ik begin ze daarom t altijd gerust te stellen en je leggen, dat het een nor maal biologisch proces is. Dat er ingrijpende lichamelijke verande ringen plaatsvinden, die te maken hebben met hormonale schomme lingen. Veelal ondervinden zij hin der van de daarmee gepaaid gaan de vermoeidheid- en stressver schijnselen en voelen zich vaak de pressief. Het is zaak om in balans te blijven, door te zorgen voor evenwicht in de hormoonspiegels. Daarvoor schrijf ik bij veel vrou wen in de menopauze, dit nieuwe middel voor. Het is een uiterst ef fectief werkend Menopauze Complex, dat is samengesteld uit bepaalde vitamines, mineralen en fytotherapeutisehe grondstoffen. In mijn praktijk blijkt, dat dit. pre paraatbij veel vrouwen voor meer evenwicht zorgt en daarmee het leven tijdens de menopauze een stuk aangenamer maakt', aldus Annelies van Vorden. Gemakkelijk bewegen voor maar f 1.-per dag! Iedereen zou zich graag makkelijk en zonder zorgen wil len bewegen! Om die beweeglijkheid uit de jeugd te be houden, moeten de gewrichten soepel blijven. Alchemilla complex tabletten van Vogel helpen daarbij. Voer maar één gulden per dag krijgt u weer dat jeugdig élan! Voor het behoud van soepele ge wrichten zijn Alchemilla com plex tabletten van Vogel een uit komst. Dit natuurlijke middel helpt snel en kan ook naast an dere middelen worden gebruikt- De tabletten zijn ontwikkeld vol gens de laatste wetenschappelij ke inzichten. Vrouwenmantel Alchemilla vulgaris, de meeste mensen kennen de plant onder de naam vrouwenmantel, is al eeuwenlang een veelgebruikt natuurlijk middel om de ge wrichten soepel en beweeglijk te houden. Alfred Vogel heeft zijn leven gewijd aan het opsporen van planten die vaak alleen be kend waren bij dorpsoudsten, vroedvrouwen en monniken. Door alle kennis over de wer king van planten bij elkaar te brengen èn zelf uit te proberen, zijn de ver trouwde A. Vogel middelen ontstaan. Gratis boekje Alchemilla complex tabletten zijn sinds kort vrij verkrijg baar bij drogist en dag). Er is nu een gratis boekje "Pijnlijke gewnch- ten' met praktische in formatie en tips. Bel gra tis 0800 - 864 35 46 of kijk op heidsnet.nl Kijk op: www.gezondheidsnet.nl De tabletten zijn gemakke lijk mee te nemen en ook het in nemen (2x per dag 1 tablet) kan overal, zonder opvallen. Een groot voordeel van de Achemilla complex tabletten (de énige in zijn soort met het A.Vogel Kwaliteitszegel) is dat ze bijzon der voordelig zijn. Voor een verpakking die voldoende is voor 40 dagen, betaalt u slechts 39,95 (nog geen gulden per We hebben dan niet al leen rust nodig ook extra voedingsstof fen, die ons weer snel op de been helpen. Daarvoor is Pleeg zuster al sinds jaar en F dag een prima steun f' en toeverlaat. Pleeg- p zuster Bloedwijn bij- voorbeeld zit boorde vol mineralen, zoals calcium en ijzer, die het lichaam snel weer nieuwe energie geven Het is een oud en vertrouwd ver sterkingsmiddel dat nog altijd door zeer velen wordt gebruikt. Soepele spieren en gewrichten De Pleegzuster-serie bestaat naast Pleegzuster Bloedwijn uit Pleegzuster Artigel en Pleeg zuster Vitaal Plus. Pleegzuster Artigel is een voedingssupple ment dat de conditie van het beendergestel verbetert. Het houdt de spieren en gewrichten soepel. Belangrijk pluspunt daar bij is dat Artigel, als enige gelati- ne-product in Nederland, vloei baar is. Dat maakt het exact te do seren en optimaal effectief. Daarnaast hoeft het maar een- maal per dag mgenomen te worden. Ipiti Menopauze Complex LhiTieert essentiële voe- ngsstoffen als vitamines, rni- jralen en aminozuren (zie in- fediëntendeclaratie op ver- jkkmg) met specifieke krui- •nbestanddelen. eze natuurlijke Jon aan voedings toffen heeft een gun- ige invloed op over- ings verscli ij nselen 6 helpt St. nskruid bij ruste- osheid, Chinese V Engelwortel bij opvliegers en prikkelbaarheid. Andere be langrijke voedingsstoffen als Vitamine B en E bevorderen een natuurlijk evenwicht. Meestal volstaat 1 tablet per dag, waarbij een lang durig gebruik geen be zwaren oplevert. Wapiti Menopauze Complex is verkrijgbaar bij dro gist, reformzaak en apotheek. Voor meer in formatie: Emonta B V.. tel. (0512) 51 80 85. In ons ademhalingssysteem is de keelholte van groot be lang. Een veelvoorkomende aandoening in de keelholte is een ontsteking van het slijmvlies. Het resultaat hiervan kan pijn bij het slikken, een droge en ruwe keel 'die aan voelt als schuurpapier' of een vieze smaak in de mond zijn. Vitaliteit Pleegzuster Vitaal Plus is een voedingssupplement met gin seng, mineralen, spoorelemen- ten en multi-vitaminen, kortom alle belangrijke bouwstoffen voor het hchaam. Allemaal per fect uitgebalanceerd (100% aan bevolen dagdosering) in één makkelijk in te nemen capsule Pleegzuster Vitaal Plus heeft daardoor een positief effect op de weerstand, de vitaliteit en het concentratievermogen. De Pleegzuster-producten zijn verkrijgbaar bij de drogist, apo theek en reformzaak. Voor meer informatie: Tendem B.V., tel. (038) 421 77 47 of kijk op Inter net, www.gezondheidsnet.nl Melatomatine verovert Xederland De ontsteking kan worden ver oorzaakt via besmetting door bacteriën en virussen, blootstel ling aan koude dampen, over matig alcoholge- 5 1 bruik en een ver- OLi 130^O! keerde ademhaling muOinBGJASiBUs I (niet door de neus). Zodra u keelpijn voelt opkomen is INHOUD 10 AtNsevoif >v bij scam het belangrijk zo snel mogeüjk in te grijpen. Alleen een effectief middel stopt opkomende keel pijn. Superol tabletten bijvoor beeld (werkzame stof: oxyohino- lini sulfas) ontsmetten de keel en bestrijden de bacteriën. Zuigen of gorgelen Er zijn twee soorten Superol keeltabletten: zuig- en gorgelta bletten. De eerste moeten lang zaam worden opgezogen zodat de bactenedodende bestanddelen zo lang mogelijk hun werk kun nen doen in het ontstoken ge bied Bovendien zorgt het zuigen voor een grotere speekselpro- ductie waarmee de keelholte beter kan worden gereinigd. De Superol gorgelta bletten zijn puur ontsmettende middelen, die in water oplosbaar zijn. Door hun krachtige werking zijn ze naast het ontsmetten van de keel (gor gelen) ook voor andere doelein den bruikbaar. Handige hulp Bij ontstoken tandvlees of ande re mondaandoeningen zijn de ta bletten ook als mondwater te ge bruiken. Bij wondjes zorgen ze in een handomdraai voor een op lossing om de plekken te ont smetten. Ook bij insectenbeten kunt u Superol oplossing ge bruiken. Lees voor gebruik eerst de bijsluiter Verkrijgbaar bij drogist en apotheker. Voor meer informatie: Ttendem, tel.: (038) 421 77 47 op op www.gezondheidsnet.nl Verkrijgbaar bij: ilfckl 99 41 Dorpstraat 10 Holten - Dorpstraat 124 Enter - Keizerserf 32a Nijverdal homeopathisch geneesmiddel bi) griep en verkoudheid. Li de aanwijzingen op de verpakking Handig en praktisch om bij de hand te heb ben De natuurrijke Ttea Tree Oil werkt huid- zuiverend en des infecterend. Ttea Tree Oil is een etherische olie en het verzorgt zo wel huid, haar, nagels als voeten. U kunt Ttea Tree Oil direct op de huid aanbrengen, het prikt niet en i S3 Tea tree*' Oil e n geschikt v alle huidtypen. Ontdek de vele toe passingen van Thursday Planta tion The Original Ttea Tree Oil uit Australië! Vraag naar de gratis folder! Vragen? e-mail teatree@tramedi- co.nl of bel (0294) 41 59 09 Perika is een nieuw mild en natuurlijk middel dat u bij lusteloos heid en een neerslachtig gevoel een extra steuntje in de rug geeft. Het bevat een hoge concentratie van het plantaardige extract Sint Janskruid (Hypericum perforatum), dat bekend staat om haar opbeurende werking. Perika heeft een positieve invloed op de stem ming, ook bij winterblues en voorjaars moeheid. Het is verkrijgbaar bij apotheek en drogist. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren bellen met de VSM in formatielijn: 0800 - 90 11 Wie problemen heeft met slapen moet zeker het vol gende eens zorgvuldig door lezen. Sinds anderhalf jaar is Melatomatine ook in ons land verkrijgbaar. Een 100% natuurlijk product uit Zwitserland dat inmiddels al door 60.000 landgenoten wordt gebruikt om makke lijker in slaap te vallen. Melatomatine is ook voor u de oplossing voor een goede, regelmatige en gezonde nachtrust. Melatomatine wordt gemaakt uit verse tomaten. Deze groente bevat immers de stof melatonine in haar meest natuurlijke vorm. Een hormoon dat door de pijn- appelkher van de mens wordt aangemaakt op het moment dat het tijd wordt om naar bed te gaan. Naarmate we ouder wor den maakt ons lichaam echter zelf steeds minder melatonine aan. Door diverse oorzaken kan de lichaamseigen productie van melatonine onvoldoende zijn om een slaperig gevoel op te wek ken. Het Zwitserse middel Melatomatine brengt het mela- tomne-niveau weer op peil, zodat u toch kunt genieten van een volledige nachtrust. MflTIHE Verstoorde nachtrust Melatoma tine kent I geen bijwer-l kingen veroorzaakt 1 geen duf gevoel bij het opstaan. Bovendien bevat dit product, ook de vitamine bètaca- roteen en vitamines C en E. die ervoor zorgen dat de werkzame bestanddelen beter door het li chaam worden opgenomen. Het wordt aanbevolen voor een goede en gezonde nachtrust, voor meer geestelijke span kracht en voor het stabiliseren van een verstoorde nachtrust (ploegendienst). Ook vermindert het aanzienlijk de symptomen van een jetlag Overal te koop Melatomatine is nu overal in Nederland verkrijgbaar in ver pakkingen met 60 tabletten. Een verpakking is voldoende voor 30 nachten lekker slapen. Tte koop bij apotheek, drogist en reformhuis. Voor meer informa tie kunt u bellen met Distri Care, tel. (013) 528 49 76. Uitgebreide informatie over slapen vindt u op Internet: www.gezondheids- net.nl tabletten 100 bladzijden, max 600 fotcTs A merikaanse superknoflook Knoflook is goed voor hart- en bloedvaten, een goede door bloeding, de bloeddruk en het. cholesterolgehalte. Bovendien activeert knoflook de afweer en werkt het als natuurlijke be schermer bij het. ouder worden. Arizona Knoflook wordt verwerkt volgens een koud proces, waarbij de knoflook op natuurlijke wijze wordt geconserveerd. Dit resulteert in een koudverwerkte superknoflook die de gezondheid maximaal ondersteunt. Regelmatig gebruik van Arizona Knoflook (90 capsules 29,95) zorgt voor toename van energie en vitaliteit. Voor meer informatie: (0513) 64 56 63. 1 t/m 31 okt. 99 d/rerse Meuren Dorpstraat 10, Holten Dorpstraat 124, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 13