'Natuurlijk is het afzien maar ik blijf knokken' Bergrijders steken een ringetje RAINBOW Kirsten Vogel wint prijs van het jaar Werkdruk?... Stress?... Relax! Soks-Oolbekkink zorgt foor kledij SV Holten Henri ten Brinke eindigt in middenmoot hele triatlon Almere Yokohama A 520 Kuipers Bandenservice Meijerink Bandenservice Nijhof Banden Vermeulen Bandenservice Hardenberg Bandenservice vof DONDERDAG 9 SEPTEMBER 1999 Holtens NIEUWSBLAD let vlaggeschip van SV lolten heeft in het afgelopen .'izoen het kampioenschap ehaald in de vijfde klasse NVB. Kort na afloop van dit :izoen, moest echter worden jstgesteld dat de tenues de odige kleerscheuren op- elopen hadden. In een aantal oede gesprekken met hoofd- )onsor Boks-Oolbekkink ssurantiën is overeenstem- ling bereikt over het openbre- en van het nog lopende spon- ircontract. kleding ter beschikking gesteld. In het contract is ook een beloningssysteem opgenomen die is afgestemd op de eindrangschik king in de competitie. Voor dc fi nishing touch was de voltallige selec tie op 1 september door Boks- Oolbekkink uitgenodigd om bij het tenue een paar uitstekende voetbalschoenen uit te zoeken voor het komende seizoen. Tijdens dit informele wie de schoen past trekke hem aan-ge- deelte kon, met het nodige passen en meten iedereen van schoeisel worden voorzien. Slechts één van de spelers bleek een afwijkende voetmaat te hebben, en wel dus danig (maat 45 in de breedte) dat hiervoor een speciale bestelling moest worden gedaan. Hierna werden tenues, trainingspakken en schoenen door de nieuwe ven noten van Boks-Oolbekkink, de heren H.J. Oolbekkink en G.H. Deijk, officieel aan spelers en be geleiding van sv Holten overhan digd. Om deze complete uitrus ting gemakkelijk te kunnen ver voeren bood het bestuur van de SV Holten de spelers sporttassen aan. Kirsten Vogel (21), verkoop- medewerkster bij Óad Reizen, is onlangs uitgeroepen tot Reserveringsmedewerkster van het Jaar voor Stedenreizen. Een door Elvia reisverzekeringen in samenwerking met het vakblad Reisrevue georganiseerde landelij ke competitie waaraan 675 reserveringsmedewerkers deelna men. twintig vragen te beantwoorden. Een goede test van de parate ken nis. Er waren zes categorieën Middellandse Zee, Stedenreizen, Afrika, Canada USA, Caribbean en Verre Oosten. In de categorie Steden ging bijna 60 procent van de stemmen gin gen naar .Kirsten, die daarmee haar naaste concurrenten met kop en schouders voor bleef. Opvallend is dat zij met de hoog ste eer ging strijken in een catego rie die niet haar huidige vakgebied - Landen Zuid - is. Een extra kroon op haar prestatie. Waarom ze deelnam in de catego rie Steden? "Eigenlijk zomaar. Toen ik anderhalf jaar geleden binnenkwam bij Oad startte ik op de afdeling Shortbreaks en heb ik veel met Londen, Parijs en Praag gewerkt. Een mooie test om te zien of ik er nog het een en ander van wist." De jeugdige Holtense zag haar winst beloond met 1250 gulden en een oorkonde. Oad deed daar nog een schepje bovenop en ver raste haar met een weekendje Disneyland Parijs. Gedurende de laatste week van juli kon reizenverkopend Ne derland een speciaal nummer bel len om aan de hand van een voice response-systeem in rap tempo in een vooraf gekozen categorie oks-Oolbekkink, al jarenlang skend als betrouwbaar en des- lindig assurantie-adviseur voor kirijven en pardculieren, onder- ;nd het nut van sportspon- iring. Met de sponsoring van SV lolten verkrijgt Boks- tolbekkink een prima instrument jor regionale publiciteit en recla- ic. Er is overeenstemming be- jikt om voor de komende zes izoenen opnieuw de selecüe van SV Holten te voorzien van een bmpleet tenue (shirts, broeken, busen en trainingspakken). Ook por trainers en begeleiders wordt Kirsten is blij met de prijs en verheugd fich op de trip Eurodisney. (Foto: Wil sport; je hebt omdat het een com binatie is van drie sporten voor drie sporten goede kleding en goed materiaal nodig. De sportieve vader en zijn beide zoons zouden een sponsor best kunnen gebruiken! „Niek is 17 jaar en hij fietst al sneller op de korte afstanden en Pim van 13 zwemt beter dan ik", zegt Henri. Maar zi)n prestaties mogen er ook best wezen. De winnaar van de triatlon doet ongeveer acht uur over de wed strijd, de limiet is veerden uur. Wie na die tijd binnenkomt telt niet meet mee in de eindklas sering. Dan is de tijd van Henri 10.43.23 beslist een goede prestatie. En er zit een stijgende lijn in zijn tijden getuigen de finishfoto's van 1997 en 1995. De eerste maal was de tijd 11.26.17 en in 1997, 10.56.02. De volgende wordt dan nog sneller, want Henri ten Brinke wil zeker De triadonsport is geen goedkope doorgaan met de triadon. Bij de enige Nederlandse triat lon in Almere ging Henri ten Brinke over de finish in 10.43.23. Dat betekent, dat hij meer dan een normale werk dag met zijn sport bezig is ge weest. Over zijn prestatie is Henri best tevreden: „Ik ein digde ergens vooraan in de middenmoot. dens de wedstrijd geen tijd, bo vendien is vast voedsel niet zo goed als je zo bezig bent. Ik leef de hele dag op energiedrank. Aan het eind ben ik dat wel zat. Als je het finishpodium haalt, wil je daar wel even van genieten. Maar dat mag niet, je wordt me teen meegenomen. Na de finish ga ik wat rusten, douchen, eten, drinken en daarna naar huis." Henri doet het nu wat rustiger aan, zoals hij zegt. Een paar maanden rust betekent voor hem een a twee keer een uur zwemmen per week, een a twee keer fietsen, wat minder kilometers en twee a drie maal hardlopen. eerlijk te zijn aan het eind van het seizoen vindt zij het wel genoeg." Als je op zo'n manier met je sport bezig bent, leg je een zware claim op je gezin. „Gelukkig zijn mijn zonen Pim en Niek heel enthou siast, zij gaan mee naar de trai ning. Voor de triatlonclub waar Henri lid van is moet hij naar Wierden, het is een streekclub, mensen uit de hele regio komen daar naar toe. ook sportief, Een triatlon is een enorm zware wedstrijd. Hij bestaat uit drie on derdelen; 3,8kilometer zwemmen, 180 kilometer fietsen en 42 kilo meter hardlopen. Henri voltooide zijn eerste triatlon in 1995. Het was een uitdaging, de bedoeling was dat ik het één keer zou probe ren. Maar het geeft zo'n voldoe ning om over de eindstreep te ko men, het werkt verslavend! Alfaniveait biedt ongekende mogelijkheden! Alfatraining geeft je de power om meer uit je leven te halen. Gezondheid, een gelukkig leven en succes in Ci hel werk: drie idealen die wij allemaal delen. Vaak komen m ij er niet aan toe of ontglippen ze ons. Oorzaak? Werkdruk, spanningen, stress, onzekerheid: na een werkdag te moe om nog ergens zin in te hebben. "Sporten? Iets leuks? Aan het eind van de dag ben ik uitgewoond. Dan heb ik geen puf meer om wat dan ook te doen. Het profiel van de Yokohama A520 zorgt voor een perfect wegcontact. De Rainbow-dealer biedt V deze band aan voor 1 de scherpste all-in prijs. Donderdag Begon nevelig met wolkenvelden en af en toe zon. Daarna kwa men er tijdelijk bredere opklaringen voor met perioden met zon. Bijna aan het eind van de morgen ontstonden er stapelwolken. In dc middag hadden we geregeld zon en stapelwolken. En zo werd het een prima nazomerdag. Ook de temperatuur deed mee het werd 23.3 graden. Een hogedrukgebied 1025 Hpa boven Duitsland bepaalde het weer. De as van dit hoog lag juist ten noor den van de Wadden. doelen bereikt u door het opbouwen Hfvertruuwen. concentratie- en doorzet tingsvermogen. fantasie en creativiteit. Dat Alfatraining een uiterst positief effect heeft op studie, werk. relaties en gezinsleven behoeft geen betoog. Henri ten Brinke begon niet zom aar met de triadonsport. Hij heeft al een aantal marathons gelopen en doet mee aan lange wielertoer- tochten. Hij houdt van sporten, waarbij het aankomt op conditie en doorzettingsvermogen. Omdat een hele triatlon zo ontzettend veel van de triatleet vergt, worden er vaker kwart of zelfs achtste triatlons georganiseerd. „Begin ja ren tachtig deed ik de eerste maal mee met een kwart triatlon. 195/50H-15 Doorbreek de down-spiraal. Alfatraining doorbreekt die impasse en zet de negatieve down-spiraal om 111 een gezonde, energie-gevende Icvenscirkel: ontspanning, mentale groei, gezondheid. Tussen deze 3 elementen ontstaat een krachtige wissel werking die u de rust. moed en power geven om weer volop van het leven te genieten, Inclusief BTW. All-in prijs per set van 4 banden en 4 lichtmetalenwielen. Inclusief montage, ventielen, balanceren en verwijderings bijdrage. Het geheim. Het "geheim" van het succes van Alfatra is het doelgerichte gebruik van het althui' dat gebied van rust en ontspanning ti waken en slapen. Cursisten leren hun get "parkeren" 111 die fase. wanneer en waar z willen. Van daaruit gaan ze aan het werk. Daarna deed ik dat een a twee keer per jaar. En nu dc hele triat lon, voor de derde keer. De mara thon aan het eind vind ik het mooist, dan haal ik veel mensen in. Dat geeft een kick en motiveert me weer om harder te lopen. Natuurlijk is het enorm afzien en is mijn energie ook wel eens op. Maar ik knok toch door". Geschikt voor bijna alle auto' Ook andere lichtmetalen wielen leverbaar. Cursusleider C. Oosthoek: 'Alfatraining werkt fantastisch. Je gaat je veel heter voelen!' Informatielczingen. ITA stan in september met een nieuwe reeks cursussen Daaraan voorafgaand worden inte ressante informaticlezin'gen gegeven ledereen die meer wil weten over Alfatraining kan zo. gratis cn vrijbli jvend, kennis maken met de cur sus en de cursusleider. Autobanden verdienen vakmanschap. Realiseer uw idealen. L' leen hoe u in de alfa-fase u« handelen doelgericht kunt sturen meer grip krijgt op uw gevoeld laten. Zo ontketent Alratraiiiing 1 daarmee de energie die u in staat idealen ie verwerkelijken en meer te halen dan u ooit voor mogelijk I "Alfiitraiiiing was voor mij een so. U bent van harte welkom in: Zutphen - donderdag 9 sept. Hanzehof. Coehoomsingel I Deventer- vrijdag 10sept. Postiljon Hotel. Deventerweg 12 Apeldoorn - woensdag 15 sept. c'ult.céntr.Orpheus. Chtirchillplei In Almere zwemmen dc atleten hun 3,8 kilometer in het Gooimeer. Daarvoor hebben ze speciale kleding nodig; in het bui tenwater is een goede wetsuit noodzakelijk. „Na het zwemmen trek ik mijn wielerkleding aan en stap op de fiets. Op een rondweg bij Almere rijden we de 180 kilometer lange fiets tocht: 35 kilometer heen en terug. Eigenlijk is dat een beetje saai. Ook voor het publiek. INMIDDELS AL 800 VERKOOPPUNTEN IN EUROPA! Spechthorstweg 2A, Goor. Telefoon 0547-27 34 00. Fax 0547-27 34 08. Enschedesestraat 16, Losser. Telefoon 053-538 82 11. Fax 043-538 82 11. James Wattstraat 3, Lichtenvoorde. Telefoon 0544-37 31 93. Fax 0544-37 72 71. Venneslatweg 2, Eibergen. Telefoon 0545-47 41 66. Fax 0545-47 53 55. Markt 6, Hardenberg. Telefoon 0523-27 10 30. Fax 0523-2710 40. Wilt 11 meer informatie of een folder? Bel ITA 0316 - 529 62; INSTITUUT VOOR TOIvCKI'ASTK Al.I'AI RAINING appmhlemei

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 9