DUES ÏHI<B>ILTr IE IMT M)Q)Q Veel muzikale variaties tijdens Schureoamd '991 24.50 Rabobank Kinderboerderij trekt erg veel bezoekers -! Q TE KOOP Nieuwe aardappelen PAREL Vrieskoop Diepvrieshal Midden in de samenleving Bij ons in de Dus je hebt makkelijker. buurt kent iedereen iedereen. Je weet wat er speelt, aan een half woord genoeg. Dat praat een stuk En met financiële zaken werkt 't in feite net zo. 1 DONDERDAG 15 IULI 1999 H Holtens NIEUWSBLAD C Hen gezellige sfeer heerste er tijdens de sponsoravond van kinderboerderij Dondertman. (Foto: Wil Ruim duizend bezoe kers per week is geen uitzondering. En dat nog exclusief de bezoe kers van de kiosk of het terras. Bovendien zijn er al ruim 750 donateurs. Veel meer dan de aan vankelijk verwachte driehonderd. De vorig jaar oktober geopende Kinderboerderij Dondertman - compleet met speeltuin en skel terbaan - voorziet dus in de behoefte. Vorige week vrijdagavond ontvingen bestuur en vrij- willigers op het terrein aan de Meester Bosweg de ve le sponsors die het project financieel en of materieel steunden. Voorzitter Eb van Schooten toonde zich buitengewoon erkentelijk voor de wijze waarop het bedrijfsleven het project op weg hielp. Volop complimenten had hij voor het 'fantastische team vrijwilligers', dat zich dagelijks bekommert om het wel en wee op de kin derboerderij. Hoewel het project naar tevredenheid draait, verzekerde Van Schooten dat het bestuur deerd. Lovende nog diverse plannen m waren er ook va petto heeft, waaronder de Holten, komst van een educatief centrum met wisselende exposities. Komend najaar wordt het centrum geopend en be gonnen met een expositie rond het thema 'De kip en het ei'. Het educatief pro ject wordt opgezet in sa menwerking met de Stichting Stimuland Overijssel en de GLTO Holten. Gelukwensen waren er ook van burgemeester D.J. Verhoeven, die aang af dat de gemeente trots is op hetgeen er in korte tijd gerealiseerd is op het ter rein en Joh an ten Dam verzekerde dat ook de re creatiesector blij is met de kinderboerderij. Hij bood namens de VW een skel ter aan. En natuurlijk is Splo 'hartstikke trots' op de nieuwste voorziening in de buurtschap. Bestuurslid Teun Stevens van de feestcommissie onderstreepte dat met een schenkingscertificaat, waarmee jaarlijks duizend gulden wordt gegaran- voorden i GLTO W. G. Markvoort Oude Stationsweg 7,0548-3618 69 Zaterdags of elke dag na 5 uur <9pa t-1 fiet boerenland, x j J) zoals de gewassen V ~-f f V-A i K* er vroeger gronden, bloeiden en rijpten. Mierbijgeven wij degelcgnfieid tot 15 september a^. 'Elke dinsdag- en donderdagmiddag om 14.50 uur. 'Elke dinsdag- en donderdagavond om 15.00 uur. Tijdens een rondleiding en met een praatje en toelichting dit eens te zien en mee te maken. Tijdsduur± 2.00 uur. Indeling: Ontvangst met koffie, filmpje en rondleiding. In foborden en nog een ouderwetse versnapering 'Entree: f 5.00 per persoon inclusief koffie en versnapering, tjroepen van meer dan 10 personen kunnen na afspraak.ook.op andere dagen en tijden. TVeCkpm op Opa 's 'Erf 'Jam. ifijand Vasmansweg 10, 'Motten, (Telefoon 0572-32 12 74 Bamischijven Elite, I8xt30 gr., iwo 13.50 Gehaktballen, doos a 2o stuks, TMs 18.95 Varkenssaté. gemarineerd. 27 stokjes 18.95 Doperwten, extra fijn, zak a 211 kilo,755 6.95 Slavinken, pak a 10 stuks, éss 8.95 Kipkrokantschnitzels, 10 stuks, tsss 14.95 Slagroomijs, bak a 2 liter, 7.95 Mexicaantje (ijsgezichtje), 12 stuks 8.95 Kwark/slagroomtaart, 12 pers., raas 12.50 Deze aanbiedingen zijn geldig van 5 t/m 17 juli 1999. [LWlïlEiUIL PAKKET A 4 pers., 5 soorten vlees Levering aan huis vanaf f 50,=, Bel voor een GRATIS prijslijst Tel: 0548-364546 Fax: 0548-362696 Keizersweg 50 Holten (Industrieterrein De Haar) Geopend: iedere woensdagmiddag 13 tot 17 uur donderdag/vrijdag 9 tot 12 uur en 13 tot 20 uur zaterdags van 9 tot 17 uur De Rabobank is een bank met een idee. Dat idee heet samenwerken. Met onze wortels stevig in de plaatselijke samenleving, zet de Rabobank een lange traditie voort van samenwerken en bouwen aan relaties. Dat is meer dan een belofte. Het is onze mentaliteit. Wat u ook wilt aanpakken, we helpen u graag op weg. Met onze kennis en onze contacten. Met uitstekende adviezen, producten en diensten. Dat is onze kracht. De kracht van samenwerken. OPEN K TRIATHLON Inlichtingen Triathlon Holten - Tplpfoon: - rft fio 11 Infprnpr- www triafhlnnholtpn.clnb.fin.nl Openluchtfestival van De Schure staat op zaterdag 24 juli gepland De vrijwilligers van jongeren-centrum De Schure aan de Beusebergerweg houden op zaterdag 24 juli de Schureoamd '99. Dit keer is het weer een open luchtfestival met maar liefst vier bands. Het op-tre den begint om 21.00 uur en de entree is 10 gulden. In de regio en met name Holten zijn veel bands ac tief. De een is misschien beter dan de ander. Veel van deze groepen treden onder andere op in De Schure en de ervaring is dat de meeste kwalitatief zeer goed zijn. Blind De heftige openingsact van de Schureoamd zal ie dere bezoeker beslist wak ker schudden. De me-tal- band Blind is in 1997 op gericht. De groep speelde eerst covers van onder an dere Metallica, Korn en Machine Head. Tegenwoordig speelt de band alleen nog eigen nummers. In hun genre zijn ze beslist niet slecht. Deze band stond maar liefst zes maand num-mer twee als meest belovende band in Alles op 10. Skeeter Beeter Covers van onder andere Live en Anouk. Met ande re woorden het stevige top 40-werk. Dat is wat Skeeter Beeter speelt. Niet alleen voor het pu bliek zal het een bijzonder optre-den worden, maar ook voor de band zelf. Remco Gazan zal namelijk als gast gitarist spelen aan gezien de vaste gitarist Dennis Besten is verhin derd. De metafgroep Blind is één van de bands die langskomt tijdens bet muziekfestijn. (Foto: Peter Bulthuisj Otrr het Dijkerhoekse pu- ken, werd in december '95 opgericht. Gedreagt Oe! bliek een uurtje te verma- een gelegenheidsbandje werd echter steeds vaker gevraagd voor optre-dens in de omgeving en heeft in-middels zelfs in het voorprogramma gestaan van onder andere Jovink and The Voederbietels en de Palamiger Spatzen ge staan. Een gelegen heidsbandje is het intussen allang niet meer. De band speelt rock en roll van de jaren '60 tot en met '90. De mu-ziek is vaak op eigen wijze geco verd. De tekst is altijd van hunzelf en wel in het dia lect. Een greep van waar de band hun nummers aan ontlenen: Skik, Normaal, Lynyrd Skynyrd, Rolling Stones, Golden Earring, Kula Shaker en Chuck Berry. Cold Shot De naam van de laatste groep betekent vrij ver taald teleurstelling. Maar wie Cold Shot al eerd« heeft gezien, weet dat d band verre van teleurste lend is. Het repertoire bestaat u num-mers van Queen Anouk, AC/DC en Ilse d Lange. Lekker in het go hoor liggende

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 8