ZOMERBRADERIE SUMMERSALE it m 0 0 Zomerblik '99 Tubantia Wegener arcade Duidelijk iiu alle media Complete woninginrichting, in uw stijl, binnen uw budget Nuookin orsitiaarten \/\etc\aa „INTEGRA-CONCEPT®" G. LIGTENBERG ZN B.V. Ondernemersvereniging Markelo en de Stichting Wielersport Markelo organiseren 20 juli zomerbraderie en de ronde van Markelo. De zomerbraderie zal plaatsvinden in het centrum van Markelo van 14.00 uur tot 21.30 uur. Om 19.30 uur zal de wielerronde van start gaan. Diverse attracties voor jong en oud. Firikers niet beroerd I DONDERDAG 15 IUL1 1999 Holtens NIEUWSBLAD Steve Coleman: 14 juli op het Muntplein Brussel Company Flow: 15 juli in de Melkweg Amsterdam Future feat. Michel de Hey: 16 juli in Nighttown Rotterdam Lee Scratch Perry Massive Attack Underworld Les Rhytmes Digitales Urban Dance Squad Roni Size Simply Red Rae Christian Andrea Parker: 16 juli op Beachrock Festival Zeebrugge Skydiggers: 16 juli in de Gloppe Leeuwarden, 17 juli op Popfestival Nieuwleusen, 25 juli op de Zomerfeesten Bladel en 31 juli in de Heren Van Lijn 80 Slagharen Dana Gillespie Paladins Paul Lamb The King Snakes Robben Ford Wilson Pickett: 17 juli op Rhythm Blues Festival Peer Fred Wesley's Jazz Funk Explosion feat. Lyn Collins: 17 juli in de Melkweg Amsterdam Godspeed You Black Emperor: 17 juli op de Valkhof Affaire Nijmegen, 30 juli in het Museum Voor Schone Kunsten Antwerpen en 31 juli in Paradiso Amsterdam Michael Katon: 17 juli op Dijkpop Andijk Robben Ford: 17 juli op Rhythm Blues Festival Peer en 27 juli in Paradiso Amsterdam Status Quo: 17 juli op Oerkracht Festival Lichtenvoorde en 6 au gustus in de Bunker Glabbeek De Heideroosjes: 17 juli op Dijkpop Andijk Osdorp Posse Onderhonden: 17 juli op Frontaal Festival Almere, 10 september in de Boerderij Zoetermeer en 9 oktober in Kiehool Bcrgum Postmen: 17 juli op Dijkpop Andijk en Splotszfestival Roelofarendsveen, 8 au gustus op Piaspop Arnhem, 13 augustus in Nirwana Lierop, 14 au gustus op Wallenpop Hellevoetsluis, 15 augus tus op het Zomerparkfcest Venlo en op Racism Beat It Spaarnwoudc, 21 augustus op Woodrock Houten, 4 september op Westerpop Delft en op de Wereldhavendagen Rotterdam en 5 septem ber in Tivoli Utrecht Supersub: 17 juli op Dijkpop Andijk, 15 au gustus op Marktpop Leüven en 25 augustus op RSG Rotterdam Undeclinable Ambuscade: 17 juli Qp Dijkpop Andijk Metal Molly: 17 juli op Popfestival Drachten, 8 augustus op Minirock Ell en 20 augustus bij de Wageningse Berg Wageningen Capricorn Sadie Neuk Monkey C Steely Shawnodese: 17 juli in Iduna Drachten Big Daddy Kane KC The Funkaholic Knowhow: 18 juli in Paradiso Amsterdam Mitsoobishy Jackson: 18 juli op de Valkhof Affaire Nijmegen Boyd Small Band: 18 juli op het Rhythm Blues Festival Peer, 19 juli op de Valkhof Affaire Nijmegen en 9 oktober in Smelt Assen Popa Chubby: 18 juli op het Rhythm Blues Festival Peer en 9 okto ber in Smelt Assen Albert Griffiths The Gladiators: 19 juli in Nighttown Rotterdam George Clinton: 19 juli in Paradiso Amsterdam The Black Crowes: 20 juli in Paradiso Amsterdam Tom Waits: 20 en 21 juli in het Congresgebouw Den Haag Ed Rush Optical: 21 juli in Starbuilding Gent Howie B. Jack Knife Lec Sie: 22 juli in de Melkweg Amsterdam De ruimste keuze - altijd voordelig - 3 maanden proefslapen zoekt. Bezorgers cm/v] De DISTRIBUTIE-ORGANISATIE van De Twentsche Courant Tubantia en diverse weekbladen en folders zoekt voor Holten bezorgers (m/v) welke zich kunnen aanmelden bij: Mevr. Bouwhuis Aalpolsweg 6 tel. 361849 Bornerbroeksestraat 33 Almelo Tel: 0546-455043 waterbedden Aquarius Waterbedden heeft Summersale Wij bieden u showmodellen aan tegen zomerse prijzen. Nu tot wel 30 korting. Vraag tevens naar onze speciale zomeraanbieding I Dagblad Tubantia/Twentsche Courant BV maakt deel uit van Wegener Arcade NV. de in Apeldoorn gevestigde holding van meer dan 40 ondernemingen in de informatie-, direct marketing- en entertainmentindustrie, in zowel Nederland als een groot aantal andere West- Europése landen, met een totaalomzet van ruim 1,5 miljard en ruim 5.500 personeelsleden. De producten van deze aan de beurs genoteerde, multimediale onderneming omvatten een breed scala aan gedrukte, elektronische en audiovisuele media, beeld- en geluidsdragers, alsmede direct marketing, grafische en cartografische producten en diensten. Deze pagina wordt gesponsord door: WONINGINRICHTING Grotestraat 28, 7475 AX Markelo Tel. 0547-36 25 44 V Een nieuwe formule: „Werken en wonen onder één dak" aannemingsbedrijf ontwerp uitvoering advies Wattstraat 6 - 7461 AB Rijssen. Tel. 0548 - 51 27 62. Fax 0548 - 52 04 67 Met dit concept laat Aannemingsbedrijf G. Ligtenberg Zn u kennis maken met een geheel nieuwe formule en iaat zien dat werken en wonen op niveau niet duur hoeft te zijn. Door het woonhuis te „integreren" in de bedrijfshal ontstaat er een compact geheel waarin men kan werken en wonen. Een unieke formule waarbij minder grote financiële investeringen nodig zijn. Zeer interessant voor (door-) startende ondernemers die bij het werk willen of moeten wonen. Een bedrijfshal uit het Integra-Concept® is volledig aan te passen aan uw eigen voorkeuren en bedrijfsactiviteiten. Immers: bedrijfshuisvesting is maatwerk! Diverse Integra-Concept® projecten zijn al geraliseerd danwel in ontwikkeling. Bel voor meer informatie: Bij platenmaatschappij Epic verschijnt deze week de cd "Zomerblik '99". Op deze zomerblik staan de grootste zomerhits van deze maatschappij van dit moment. Van 'Give You .\11 The Love' van Mishka, tot de r&b sensa tie Macy Gray en haar hit 'Do Something'. Haar videoclip was Soul Smash bij TMF en de single wordt vaak ge draaid op Radio 3FM. De nieuwe single 'September' van Plaats Small vs. Earth Wind Fire blijkt 20 j, dato weer een knaller te worden. Daarnaast staa "Zomerblik '99" de nieuwe single 'Better Days' va: TQ, 'The Right Place' van Mathilde Santing, 'So Anxious' van Ginuwine en The Force feat. BB Queen met een bewerking van de oude Cher-hit uit 1989 Turn Back Time'. Ook de zomcrklapper 'Suavemenie' van Elvis Crespo staat op de voor uitblik en tot slot C-Note met 'Wait Till I Get Home'. C-Note is de nieuwste jongensband- sensatie uit de States, waar zij enorm populair is. Nu moet de doorbraak komen in Europa. Herman Finkers Herman Finkers presenteerde eind vorige maand rijdens een persconferentie twee nieuwe uitgaven. Allereerst de boekwerken 'Finkers op een hoop' als paperback en 'Finkers op een hoop', gebonden in pluche. En de nieuwe dubbel-cd van met de titel 'Zijn Minst Beroerde Liedjes'. Met name deze laatste is een unieke uitgave, waaraan Finkers de afgelopen vijfjaar heeft gewerkt. Om toch in zijn rol te blijven heeft Herman Finkers 'Zijn Minst Beroerde Liedjes' in twee 'talen' en dus op twee cd's uitge bracht De een in hetTweants en de ander zo Nederlands mogelijk. De liedjes op deze cd's zijn nagenoeg alle opnieuw gearrangeerd en opgenomen, voor zover ze al ooit op cd verkrijgbaar waren. Het album bevat Finkers-liedjes uit de periode 'Op Zwart Zangzaad' uit 1979 tot en met 'Dat heeft zo'n jongen toch niet nodig" uit 1994. 'De Slijmbal' wordt in het Tweants "n Smeichelkeerl', 'Hoe heet dat liedje ook alweer' wordt 'Woo het dat leedke ok a wier', 'Het meisje van de slijterij' wordt 'Ut meken van de slieterie' en 'Ik heb geen money meer' is m het Tweants 'Ik hep de knippe leug'. .31 met al mag je je aft-ragen wat dan wel de meest beroerde liedjes van Herman Finkers zijn.

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 14