SV Holten kampioen of niet? s port agenda Mintonettedames kampioen Schakers met verlies toch kampioen HOITEWS NIEUWSBLAD Resultaten Blauw Wit Ten Dam Tenniscompetitie Holten Haarschool winnaar schoolvoetbaltoernooi ©ONDERDAG 29 APRIL 1999 Het duel om de beker begint vanavond om half zeven Sp. Haarlo2- Blauw Wit 2 Blauw Wit 2 speelde tegen Haar- lo een wedstrijd welke een een voudige zege opleverde. De ploeg speelde echter ook vaak tegen zichzelf. Door in de afgelo pen weken de inhaalwedstrijden te winnen heeft de ploeg het kampioenschap volkomen in ei gen hand. Of dit ook gaat lukken is afhankelijk van de resultaten tegen o.a. De Blauwwitters uit Borne en Oranje Nassau. De wedstrijd tegen Haarlo leverde dus een eenvoudige zege op 1 -6. Sp. Daarle 2 - Blauw Wit 3 Blauw Wit kwam in Daarle al snel op achterstand. Hierna herstelde de ploeg zich goed en speelde een bijzonder sterke eerste helft. Met goede aanvallen werd het fysieke Daarle telkens afge troefd. De enkele uitgespeelde kansen leverden echter niet de gelijkmaker op. Na rust kwam Blauw Wit door een eigen doel punt op 2-0. Hierna werd de ver warring even compleet toen de invaller scheidsrechter enkele malen zijn brede visie op de spel regels losliet. Na eerst een corner te hebben gegeven, besloot hij tot een strafschop, waarna hij toch weer tot een corner besloot. Daarle scoorde in deze periode twee maal waardoor de wed strijd beslistwas4-0. LaPremièreBI -BlauwWit BI Vooraf was Blauw Wit al gewaar schuwd dat het in Almelo tegen deze tegenstander niet zou kun nen winnen. Grensrechter en scheidsrechter speelden onder één hoedje. In het begin leek het nog wel wat. Blauw Wit kwam op voorsprong na knappe aanval via Wouter Smit 0-1. Hierna begon de thuisploeg agressiever te spe len. Sommige spelers dachten dat alles was toegestaan. Blauw Witwas hiervan onder de indruk Grof geweld en ontoepasselijke taai tegen o.a de scheids- en grensrechter. Alles was blijkbaar toegestaan. Rust 1 -1Na rust een zelfde beeld. Blauw Wit hield het hoofd koel en ging niet op de provocaties in. Lap scoorde tweemaal, waarna Merijn prach tig tegenscoorde. De eindstand werd 4-2, maar Blauw Wit was blij dat deze wedstrijd zonder verdere gevolgen afgedaan was. Blauw Wit C1 Haaksbergen C1 Blauw Wit begon sterk aan de wedstrijd. Het eerste half uur werd er heel goed gevoetbald door de thuisploeg. Het werd 1-0 uit een voorzet van Stefan die Harald kon intikken. Het werd 2-0 toen Jurgen door de verdediging drong en op Harald speelde die 2-0 kon inschieten. Na rust zette Blauw Wit het goede spel van de eerste helft voort. De ploeg kreeg enkele mooie kansen. Na een corner van Erwin kon Jurgen heel makkelijk scoren bij de tweede paal. Na een mooie actie en een mooi schot van Arjen werd het 4-0. Het werd uiteinde lijk 5-0 na een mooie combinatie tussen Arjen, Jurgen en Stefan die in de rebound scoorde 5-0. Blauw WitD1 -Enter Vooruit Dl Blauw Wit Dl gaat voor het kampioenschap. Na acht wedstrijden op nul punten te hebben gestaan is D1 losgeslagen. Na een uiterst goede wedstrijd waarin hard gewerktwerd,heeftD1 uitzicht op de koppositie. Het team ging wat slap van starten kwam al snel met 0-1 achter. Hierna ging de scoringsmachine lopen. Rust 2-1 Kuba scoorde 1-1 en Ruud 2-1.In de rust ging de jarige Olaf douchen en kwam Wouter hem vervangen. Blauw Wit ging door met spelbepalers Rik en Gerko. Marco scoorde uit een corner, Niels scoorde laag in de hoek, Marco daarop hoog in de hoek, Leon met links van afstand. Hard werken van Peter en Robbert en goed keeperswerk van Simon zorgden dat het zo mocht eindigen 6-1. Blauw WitE1 -Excelsior E3 Mooi voetbalweer. De jongens waren al met de warming-up be zig. De waterzak gevuld. Spelen tegen een tegenstander waarvan de uitwedstrijd al gewonnen was. Het werd een gelijkopgaan- de wedstrijd. De bal ging goed rond. Hun keeper was goed! De geblesseerden Björn Ie Fèvre en Niek Zweers speelden deson danks prima. Het wilde maar niet lukken. De afstand tussen de li nies was te groot. In de rust de boel opgepept. Er moest meer geknokt worden voor de winst. Ze hadden echter geen succes met de schoten van afstand. De schoten van Jort en Franken Kjell gingen over, naast of waren voor de keeper Wilfried Kuipers ver zorgde de aanvoer naar de voor hoede. Björn was prima qua in zet, net als Erik Groot die een goede wedstrijd speelde. In de laatste vijf minuten had Erik nog een schitterend hard schot op goal. De bal had moeten zitten, maar ja die keeper! Onze keeper Sander Beldman was weer als vanouds, dus 0-0. Blauw WitM1 - Wierden E2 Blauw Wit speelde sterk in de eerste helft en kon het sterke Wierden goed partij bieden. De Wierdense formatie bediende zich ook al vaak van dingen die niet op het veld thuis horen. Blauw Wit speelde echter sterk en wist de rust met 0-0 te halen. Na rustwerd Wierden metenkele spelers versterkt. Hierdoor werd het al snel 0-1 en 0-2. Blauw Wit kreeg hierna een paar mooie kan sen om de achterstand te verklei nen, maar de afronding liet te wensen over. Aan de andere kant bleek Laura ook een sta in de weg voor de Wierdense ploeg. Excelsior E4-Blauw Wit E3 Excelsior ging goed van start daardoor kwamen we al snel met 1 -0 achter en na een verdedigers- fout werd het halverwege de eer ste helft ook 2-0. Blauw Wit ging hierna beter spelen. Het goede samenspel resulteerde in een ge lijke stand bij rust 2-2. In de rust wisten Henk en Bennie de jon gens goed op te peppen en een beetje water deed wonderen er werd goed gespeeld door ieder een. Door doelpunten van Gijs, Ruben en Jurgen werd een eind stand gehaald van 2-8. Oranje Nassau F1 - Blauw Wit F1 Tegen O.N. speelde Blauw Wit een overrompelende eerste vijf minuten. Toen al was de wed strijd beslist door Justin 2x en Robert 1x na voorzetten van Mar cel en Nick. Mike hield de spaar zame aanvallen van O.N. goed tegen en via een snelle aanval over vijf schijven scoorde Stijn de 4-0 met een goede knal. Na de druiven in de rust ging O.N. fana tiek in de aanval, maar na goed verdedigen van Jan Willem scoorde Robert 5-0 en 6-0 met bekeken schoten. Thijmen scoor de tenslotte vlak voor tijd de 7-0 en 8-0, zodat F1 zaterdag om 10.00 uur thuis op 't Vletgoor weer kampioen kan worden te gen de enige overgebleven con current T.V.C.'28. Enter F3 - Blauw Wit F3 Blauw Wit moest aantreden te gen het sterke Enter dat nog on geslagen was en aan een over winning voldoende had om kam pioen te worden. Het duurde ech ter nog tot halverwege de eerste helft voordat ze de score open den via een lucky doelpunt. Blauw Wit werkte hard en gaf goed partij. De ploeg werd zeker niet weggespeeld. Rust 3-0. In de tweede helft werd beter de ruim te gezocht en overgespeeld. Zo kwamen de jongens enkele ma len gevaarlijk voor het Enterse doel. Paul wist uit een mooie combinatie te scoren. Het fysieke overwichtvan Entergaf uiteinde lijk de doorslag. Enterwist uitein delijk met 7-1 te winnen en werd hiermee kampioen. O Blauw Wit Senioren: Zaterdag 1 mei: Blauwwitters 1 - BlauwWitl, 14.30 uur (vertrek 12.45 uur); Blauwwitters 2 - Blauw Wit 2, 12 15 uur (vertrek 11.00 uur); Blauw Wit3-Sp. Daarle2,14.30 uur; Blauw Wit4-Oranje Nassau 11,14.30uur; Blauw Wit5-M.V.V.'693,12.30uur. Junioren: Zaterdag 1 mei: Blauw Wit A1, vrij; Blauw Wit B1 - Reutum BI, 11.00 uur; Blauw Wit Cl - De Tukkers Cl 12.30 uur. Pupillen: Zaterdag 1 mei: V.M.C. D1 - Blauw Wit D1, 9.00 uur (vertrek 7.45 uur); Markvogels El - Blauw Wit El, 9.30 uur (vertrek 8.45 uur); Omhoog E3 - BlauwWitE2,10.30 uur (vertrek 9.30 uur); Biauw Wit E3 - Sp. Rijssen E2, 11.00 uur; S.V.Z.W. E3 - Meisjes E, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Blauw Wit F1 - T.V.C. '28 F110.00 uur; Blauw Wit F2 - RKSV F1, 11.00 uur, BlauwWitF3- Holten F2,10.00 uur. Zaal: Geen wedstrijden. SV Holten Senioren: Donderdag 29 april: Holten 1 - Ommen 1, 18.45 uur; Rohda R. 8 - Holten 3, 18.45 uur (vertrek 17.30 uur); Sportlust Vr 2 - Holten 4,18.45 uur (vertrek 17.30 uur); Holten 5 - Haarle 4, 18.45 uur; Holten 9 - Zutpheri 3, 18.45 uur; RKSV 5 - Holten 12, 18.45 uur (vertrek 17.45 uur). Zondag 2 mei: Ommen 1 - Holten 1, 14.30 uur (vertrek 12.00 uur);Holten 2 - Wilhelminaschool 2, 10.00 uqr (vertrek 9.30 uur); Colmschate 4 - Holten 3, 12.15 uur (vertrek 11.00 uur); Holten 4 - Sportlust Vr 2,11.00 uur; Haarle 4 - Holten 5, 10.45 uur (vertrek8.45 uur); Holten 6-Markelo 6, 10.00 uur; Nijverdal 3 - Holten 7, 10.00 uur (vertrek7.59 uur); Holten8 - Schalkhaar 10, 9.00 uur; Holten 9 - Colmschate8,10.45 uur; Holten 10- Diepenveen 9, 9.00 uur; Haarle 7 - Holten 11, 9.00 uur (vertrek 6.59 uur); Holten 12 - Sallandia 5, 9.00 Junioren: Zaterdag 2 mei: Holten A1-ABSA1, 14.30 uur; Daventria A2 - Holten A2, 13.00 uur (vertrek 12 00 uur); Rijssen B1 - Holten B1, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); Holten B2 - SVVN B3, 13.00 uur, Grol C1 - Holten C1,13.00 uur (vertrek 11.45 uur); Holten C2 - ABSC2,11.00 uur. Maandag 3 mei: Holten A2 - Helios A2.19.00 uur. Pupillen: Zaterdag 2 mei: Almelo D1 - Holten Dl. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten D2 - Excelsior D6,11.00 uur; Holten E1 - Oranje Nassau El, 10.00 uur; Excelsior E4 - Holten E2, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); Holten E3 - Omhoog E4.10.00uur;0mhoog F1 - Holten Fl, 9.30 uur (vertrek 3.30 uur); Blauw Wit F3-Holten F2,10.00 uur 9.30 uur aanwezig op 't Vletgoor); Holten F3 - Omhoog F3, 11.00 uur; DES F3 - Holten F4, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur). Sporthal: Donderdag 29 april: 19.30 - 21.00 uur, Handbal SV Holten, G. Busschers; 22.00 - 23.30 uur, SV Holten All Stars. Zaterdag 1 mei: 7.00 - 11.00 uur, Wielervereniging Holten halve hal; 11,00 -16.00 uur, 1 kleedkamer, 11.00 - 17.30 uur, 2 kleedkamers; 20,00 - 21.00 uur, buurtvereninging De Beuseberg, Maandag 26 april: 19.45 - 22.30 uur, Badmintonclub Holten. Dinsdag 4 mei: Herdenking. Woensdag 5 mei: Bevrijding. 19.00 - 22.30 uur BadmintonclubHolten;22.30-23.30 uurZaalvoetbaldhr.J. ten Wolthuis. Weekendreserveringen vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur bij de beheerders van sporthal 't Mossink. Reserveringen uiterlijk regelen voor vrijdagavond 20.00 uur. (tel. 36 31 80). g> ohm wint wedvlucht Maar deze jongensdroom kwam zondag nog niet uit. Het werd een wedstrijd waar in Holten duidelijk de betere was maar geen echte honderd procent kansen kon creëren. Een bloedeloze 0-0 was het gevolg. Holten begon sterk aan de wed strijd. Al in de vijfde minuut kreeg goalketter Mark Nijland één van de beste kansen in de wedstrijd. De in de vrije ruimte gelopen Nijland werd door een goede pass van achteruit be diend. Een vrije doortocht naar het doel van de opponent was het gevolg. Maar een goede pa rade van de keeper van Ni]ver- dal voorkwam de 1-0. Holten was duidelijk de betere. Nijver dal wist zich geen kansen te creëren. Het erg defensieve spel van de gasten maakte de wed strijd onaantrekkelijk. Enkele kleine kansen wisten de Holten- se spitsen in de eerste helft nog af te dwingen maar die werden niet benut. Uit het begin van de tweede helft was al snel af te lezen dat de gasten de pot helemaal dicht gooiden. Ze leunden op de ver dediging. De Holtcnsc vedette Mark Nijland werd goed aan banden gelegd door de Nijvcr- dalse defensie. Door op het De Mintonettedames 1 heb ben afgelopen vrijdag 23 april het kampioenschap in de 2e Klasse A binnengehaald. In de wedstrijd tegen het gede gradeerde Vocluma uit Ma- riënheem werd het 3-0, met de setstanden 15-7, 15-10 en 15-12. In de eerste set nam Vocluma een voorsprong van 7-3. Een geweldige opslagserie van aan- Situatie vooraf; Holtens zou kampioen worden in geval van een overwinning. Bij een gelijkspel was die kans ook groot, Vrimot zou in dat geval met minstens 61/2-11/2 moe ten winnen. In geval van een kleine nederlaag van de Hol tenaren zou Vrimot bij elke overwinning kampioen zijn. Holten begon uitermate slecht. Binnen een uur had Henk Jong man verloren. Henk nam te recht een stukoffer aan, maar ergens in het verdere verloop van de partij ging er blijkbaar toch iets mis. De Raaltcnaar maakte hier dankbaar gebruik van en Henk werd van het bord geveegd. Holten kwam daarna spoedig met 2-0 achter doordat Dick van der Knaap met zijn dame op b2 een pion sloeg. Meestal is dit echter een giftige. In dit geval dus ook. Henk van Beek bracht daarna de spanning weer terug. Hij wist zijn voor deel uit te buiten door twee torens op de h-lijn te posteren en zodoende een regelmatige overwinning binnen $c slepen, randje van het mogen en het kunnen te voetballen, wist Nij verdal het de HVC knap lasdg te maken. De beste kans van de tweede helft kwam op naam van Harry Klein-Horstman. Een goede cross pass van Gerrit Klaasses naar de linkerkant van het veld bracht Herbert Bel dman vrij. Deze zelfde Beldman had alle tijd om een goede voor zet af te leveren. Hierdoor werd Harry Klein-Horstman een vrije schietkans geboden. Maar het schoot miste de kracht om de verdiende 1-0 op het score bord te zetten. Met het inbrengen van een extra spits trachtte Hollen nog meer druk te zetten. Maar de hechte defensie van de gasten hield stand. De wedstrijd eindig de daardoor in een 0-0. Holten moet nog drie punten verzamelen om het kampioens schap veilig te stellen. Deze drie punten kunnen aankomende- donderdag in de kampioen schapswedstrijd tegen Ommen op het Meermanscampo be haald worden In deze directe confrontatie met Ommen zal de beslissing in de vijfde klasse II vallen. Dus komt allen aanstaan de donderdag naar Meermans kamp om Holten 1 te steunen in deze belangrijke wedstrijd. De aanvang van het duel is 18:30 voerdster Corinc van lepercn bracht de stand naar 13-7. De set werd met 15-7 binnenge haald. Toen ook de tweede set met 15-10 werd gewonnen was het kampioenschap veilig ge steld. De derde set was een ver plicht nummer, maar werd wel in winst omgezet met 15-12. Het Dames 1 team bestond uit Corine van Ieperen, Fenny Ebrecht, Evelien Hauptmeyer, Elly Tijhuis, Diana ter Steege, 2-1 voor Raalte. Ben van de Gricndt kwam daarna remise overeen. Echter gezien de stand op de andere borden, Gerrit Luggenhorst en Ton van Oijen stonden totaal verloren, kon Ben hier niet zomaar tevreden mee mogen zijn. Het zou im mers een nederlaag voor Holten zou betekenen. Inmiddels was duidelijk geworden dat Hardcn- berg een 2-1 voorsprong had genomen tegen Vrimot, hetgeen zou betekenen dat Holten aan een gelijkspel genoeg zou heb ben, Bertus van Beek zette een goede stap in die richting. Hij wist met zijn torens de zevende rij te bezetten. Schaakkcnticrs weten dan dat het dan met het verzet van de tegenstander gauw gedaan is. 21/2-21/2. Daarna begon het echt span nend te worden. Ton van Oijen verloor nog wel doordat hij zijn dame moest geven voor twee paarden. Dit verstoring van het evenwicht bleek voor de Raaltc naar voldoende om de winst voor zich op te eisen, Raalte weer op voorsprong. Inmiddels had Gerrit Luggenhorst in zijn DIKKE BERTHA Dikke Bertha komt op vrijdag 30 april naar de Smidsbclt. Zij werd be kend van het tv-programma Ba rend Van Dorp. Iedere be zoeker van de stand van Blauw Wit kan vrijdag een poging wa gen en meedingen naar wie het hardste schot in Holten bezit. Christianc Scholman, Inge Wes- sels, Martinc van Beek en Debo rah en Louise Aangeenbrug als vaste invalkrachten. Achteraf gezien is het behalen van dit kampioenschap toch wel een bijzondere prestatie, aangezien de dames in het afgelopen sei zoen door veel blessures ge plaagd worden en regelmatig in compleet; moesten trainen en bij wedstrijden vaak een beroep op invalsters moesten doen. hopeloos staande partij zich toch weer enkele tegenkanscn kunnen scheppen. En toen zijn opponent uit Raalte ook nog eens voor Sinterklaas ging spe len was Gerrit Luggenhorst de koning te rijk. Die veroverde hij dan ook. Gelijk 31/2-31/2. Al les zou weer an de laatste partij, en weer van Gerrit Stevens af hangen. Aanvankelijk kwam Gerrit gewonnen te staan, toen liet hij zijn tegenstander weer ontsnappen en in het eindspel wist Gerrit toch weer een pion te veroveren. Echter de stelling bevatte tal van valkuilen en in een daarvan stapte Gerrit Ste vens. Kwaliteitsverlies beteken de tevens partijverlies en daar door verlies van Holten 41 2-31 2. De acht teamleden en de tevens groot opgekomen supportcrsschare stond toen niets anders te doen dan het goede dan wel slechte nieuws uit Hardenberg af te wachten. Ge lukkig liet dit niet lang op zich wachten. Een telefoontje uit Hardenberg bleek goed niews voor dc Holtenaren te hebben want Vrimot bleek met maar liefst 51/2-21/2 te hc-bben ver loren van Hardenberg. Holten I dus kampioen, weliswaar niet geheel op eigen kracht, maar het resultaat vergoedde in dit geval toch veel. Raalte passeerde door dc bovenstaande resultaten nog Voor de vierde vlucht vanaf Ni velles (239 kilometer) wer den door De Bergvliegers 216 duiven ingekorfd. Winnaar van deze onregelmatig verlo pen vlucht werd A. ten Dam II voor G. Jansen en J. van Weren. De volledige uitslag luidt: A ten Dam I11,5,6,15,16,24,27,28 j.v. Werven 3,10,13,32 H. Jansen 4.7,17.19,35 M. Lodewcgcs 8,14,49 G.Jurgens 9,2(1,30.48 W.'Aaftink 11,25,26,40 G. Kwintcnbcrg 12,23,29,37,1 Ui,47 B.jurgcns 18 H.Wansmk 21,52 E. Veneklaas 22,34,39 G. Koetsier 31,33 1-1. v. Beek 36,50,51,53,54 H Paalman 42 R. Bannmk 4.3,45,46 Blauw Wit naar Borne Blauw Wit heeft de laatste weken niet het nodige geluk aan haar zijde. Ook afgelopen zaterdag moest in dc slotfase het gelijke spel nog uit handen worden gegeven. Zaterdag gaat de ploeg op bezoek bij de Blauwwitters in Borne. Voor BZSV de Blauwwitters is het doek inmiddels gevallen. Degradatie voor deze ploeg is een feit geworden. Het gehele seizoen heeft de ploeg hét verlies van dc veel scorende centrumspits niet kunnen opvangen. Scheidsrechter is de heer ll.G. Elferink. De wedstrijd begint om 14.30 uur. wel Vrimot II maar deze gege vens zijn uitsluitend van belang voor de statistieken. Dc basis voor het kampioen schap werd achteraf gezien ge legd in de uitwedstrijd tegen Vrimot, dc naaste concurrent, die met 5-3 werd gewonnen. Ondertussen werden de Holte- naren ook stevig geholpen doordat dc andere concurrenten Almelo en Raalte punten lieten liggen tegen op papier mindere tegenstanders. Holten liet tegen dergelijke tegenstanders geen steken liggen/ Holten begon de competitie niet erg bemoedi gend met een nederlaag tegen Almelo. Daarna werd echter vier maal op rij gewonnen zodat de eerste competitiehelft werd afgesloten met 8 punten uit vijf wedstrijden. De thuiswedstrijd tegen Almelo werd wederom een nederlaag zodat de kopposi tie werd overgenomen door Vri mot. Vrimot en Almelo lieten enkele ronden later echter lelijke steken vallen zodat Holten weer alleen op kop kwam. Holten verzuimde echter het kam pioenschap in de voorlaatste ronde definitief veilig te stellen door de thuiswedstrijd tegen Vrimot gelijk te spelen. Met als gevolg de Hitchcoc- k-aebtige plot van afgelopen maandagavond. De zaterdag- en zondag- teams hebben afgelopen week hun derde en de ande ren hun tweede wedstrijd ge speeld. Totaal hebben ne gentien teams (twee hadden vrij) gespeeld,waarvan zes wonnen. De week ervoor hadden acht teams gewon- Dinsdag Dames-1 staan in him poult met Steen- Dames-2 staan in de middenmoot, moe ten nu tegen de koploper; Dames-3 spelen voor het eerst cn heb ben 1 punt. Woensdag gespeeld Donderdag Dames-1. -2 en 3 hebben tot nu toe verloren, maar moeten nog 5x. De Haarschool heeft maan dagavond het schoolvoetbal- toernooi gewonnen. Het jon gensteam was in de finale te sterk voor het team van de Holterenk, (3-1). Het meis jesteam won van dc Holte renk (9-0) cn van de Regen boog (4-0). Het waren spannende en spor tieve wedstrijden op het sport park *t Vletgoor. De halve finale russen de jongens van dc Holte renk cn Dijkerhock eindigde in 1-1. Pas in de laatste minuut werd dc gelijkmaker gescoord door de I lolterenk. Penalty's moesten toen bepalen wie er naar de finale ging. Uiteindelijk wist de Holterenk aan het lang ste eind te trekken. In dc andere halve finale won dc Haarschool overtuigend van dc Regenboog (3-0). In de finale bleek dc Haar school een maatje te groot voor de Holterenk. Na een snelle 2-0 Vrijdag heren-1 heeft 2x gewonnen en zijn goed bezig terug te komen inde 2c klas Zaterdag jeugd mix-3 na 3x verlies' zullen ze er alles aan moeten doen om de klasse te behouden hercn-1 zal nu wat moeten doen om erin te blijven na 1 x winst en 2x verlies Zondag jeugd mix-1 heeft, her zwaar in dc 2e klas. hebben nu 1x gewonnen en 2x verloren mix-2 speelt 'in de laagste (4c) klas en beeft lx gewonnen en 2x verloren Zondag senioren mix-1 hebben in de 6e klas nu 2x gewon nen en lx verloren mix 35- heeft nu 3x verloren heren 35+ zijn goed OfMVcg om terug te gelijk spel. voorsprong kwam de school nog even terug tot 2-1maar uiteindelijk werd de eindstand 3-1. Voor het eerst namen drie meis jesteams deel aan het toernooi. Het team van de Haarschool •was oppermachtig. Dc Regen boog wist dc confrontatie met de Holterenk met 4-1 te winnen cn werd tweede. De scheidsrechters kenden dc fairplavcup toe aan het team van de Bosschool. Eindstand Jongens 1 Haarschool 1 2 Holterenk 1 3 Regenboog 1 4 Dijker bock 1 5 Regenboog 2 6 Haarschool 2 Bosschool 8 Holterenk 2 Meisjes 1 Haarschool. 2 Holterenk 3 Regenboog Foto: Jolanda Bolink Het eerste team van de Holtense schaakvereniging is er ondanks een nederlaag tegen Raalte, in geslaagd het kam pioenschap in dc eerste klasse B van de SBO in de wacht te slepen. Omdat de enig overgebleven concurrent ook onver wacht verloor van Hardenberg 111 bleef de voorsprong van de Holtenaren intact. Het kampioenschap voor Holten 1 komt steeds dichterbij. Afgelopen donderdag werd er moeizaam gewonnen van Hardenberg, 1-3. Zondag ontving het team van Gerard Heck het zeer defensief spelende Nijverdal. Op een uitverkocht Meermanskamp kon Holten een goede stap zetten naar het kampioenschap. Want zou Holten winnen en naaste concur rent Ommen verliezen dan was de Holtense formatie kam pioen.

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 7