Koninginnedag open Dealers steunen triatlon Sa|as> 6 super aanbiedingen 149,- 59,- HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten SV Holten Meerdaags evenement vol activiteiten Bevrijdingsloop Holten laat iedereen presteren Herinrichting begint van Kalfstermansweide k;. Natuurlijk zijn wij samen met een aantal toonaangevende zaken in Rijssen en Nijverdal geopend en wel van 09.00-16.00 uur. Heren Jacks Dames Pullovers Jacks Broeken Natuurlijk zorgen wij er ook nu weer voor dat u naast het gebruikelijke gratis kopje koffie of thee ook van andere lekkernijen kunt genieten in ons cafe. Volgens ons wordt dit een hele gezellige koninginnedag DONDERDAG 29 APRIL 1999 Holten BI - Rijssen B1 In een zeer belangrijke wedstrijd is het Holten gelukt de punten binnen te halen. Vanaf de aftrap werd Rijssen goed onder druk gezet wat resulteerde in een 5-0 ruststand. De doelpunten werden gemaakt door Laurens, Rafi (2x) en Mark K.. Rijssen zorgde zelf voorhetvijfde doelpunt. Na rust was de wedstrijd gelopen en zakte het niveau. Rijssen kon niets terug doen en door een doelpunt van Mark S. Werd de eindstand bepaald op 6-0. SVVNB3-Holten B2 Holten had een goede start en kreeg kleine kansjes. Echter, het was SVVN dat de score opende. Naeenkwartierspelenwerd het zelfs 2-0 door een ongelukkig eigen doelpunt. Ondanks de achterstand bleef Holten goed voetballen, maarSVVN slaagde er in de voorsprong naar 3-0 te verhogen. Kort voor rust werd het zelfs 4-0. De wedstrijd leek beslist, maar na een peptalk van leider Henk begon Holten zeer goed aa n de 2e helft. Kort na rust scoorde Jeroen 4-1 en Herbert zorgde voor 4-2. Holten was weer terug in de wedstrijd en door een doelpunt van Teun werd het zelfs 4-3. Holten zette hierna alles op de aanval. De gelijkmaker bleef niet uit. Jeroen zorgde voor 4-4. Hierna volgde een prachtige redding van Erwin en door een schitterende goal van Bas werd de wedstrijd uiteindelijk gewonnen met 4-5. Een fantastische prestatie van het gehele team. Holten D1 - Luctor D1 Voor Holten was deze wedstrijd de gelegenheid om aan te tonen dat ze een terechte "middenmoter" is. Luctor zag voor rust kans om de score te openen. Ondanks goed werk van Frank kon niet worden voorkomen dat Luctor uitliep naarO-2. Holten gaf zich nog niet gewonnen en kwam o.a. door een knappe solo van Tom terug tot 2-2. De 2e helft werd gekenmerkt door futloos voetbal. Desondanks kreeg Holten een paar goede kansen maar wist deze helaas niet te benutten. Luctordeed dit wel en wist daardoor de wedstrijd met 2-4 te winnen. Voorwaarts D3 - Holten D2 Holten kwam goed uit de start blokken en door een doelpunt van Mike op een 0-1 voorsprong. Voorwaarts kwam hierna goedterug. De rustwerd bereikt met een 1-1 stand. Na de thee was Holten blijkbaar nog niet weer bij de les en kon Voorwaarts een voorsprong nemen. Blijkbaar was Holten hierdoor weer volledig wakker en werd Voorwaarts goed onder druk gezet. Op inzet en kwaliteit werd de tegenstander volledig afgetroefd. Door twee doelpunten van Niek en een treffer van Mike werd een verdiende 2-4 overwinning behaald. Door deze overwinning sluipt Holten steeds meer richting koploper. Holten E1 -StevoEI Holten was duidelijk nog niet wakker. Stevo mocht direct na de aftrap op voorsprong komen. Hierna bleek Holten toch beter te kunnen. Uit een slimme combinatie tussen de niet volledig fitte Jaap en Rick scoorde laatstgenoemde de gelijkmaker. Uit een goed genomen corner scoorde Richard keihard het tweede doelpunt. Voor rust wist Jaap met een prachtige kopbal de voorsprong te vergrootten naar 3-1. Na rust kwam Stevo goedterug. Hetwerd zelfs weer gelijk, 3-3. Holten kwam door een prima actie van Rick weer op voorsprong. Stevo ging echter voluit door en wist uiteindelijk de gelijkmaker te scoren. Al met al een terechte uitslag. Enter E3-Holten E2 in deze wedstrijd aantreden tegen de koploper. Dit resulteerde al snel in een 3-0 achterstand, voordat Koen de ruststand kon bepalen op 3-1 Na rustging Entergestaag door en liep daardoor uit tot een 7-1 voorsprong. Holten hield de moed er in en bram maakte het tweede Holtense doelpunt. Hierna was het gedaan met onze tegenstand en kon Enter uitlopen naar een 12-2 overwinning. PHE8-Holten E3 Tegen het hooggeplaatste PH heeft Holten de beste wedstrijd van deze competitie gespeeld, ledereen hield zich aan de van te voren gemaakte afspraken. PH wist voor rust "slechts" twee keer te scoren wat een verdienste was voor het gehele team. Na rust speelde Holten een bijna perfecte wedstrijd en werd het doortwee doelpunten van Matt 2-2. Beide ploegen kregen hierna kansen maar helaas voor Holten was PH de gelukkigste en wist daardoor dewedstrijd met3-2te winnen. Alle aanwezigen hebben kunnen genieten van een prachtige wedstrijd. Jongens, grote klasse. Enter F2 - Holten F1 Holten begon aan dewedstrijd met de gedachte van een mogelijk kampioenschap. Dit was duidelijkte merken aan het spel van onze jongens. Enter greep echter de laatste strohalm en toonde vanaf de aftrap een prima inzet. Door goed combinatiespel van Enter werd Holten steeds weer afgetroefd. Tot de rust bleef de schade beperkt tot een 1-0 achterstand. Na rustprobeerde Holten het nog wel maar kon niet gevaarlijk worden. De einduitslag werd 3-0, een terechte overwinning voor Enter. Holten F2 - Rijssen F1 Het was blijkbaar te mooi weer voor onze jongens om de gedachte ergoed bij te kunnen houden. Na de doelman van Rijssen enkele keren getest te hebben slaagde Sjors er in om voor rust twee keer te scoren. Rijssen kwam in de gehele wedstrijd twee keer voor ons doel te komen en ook twee keer te scoren. Sjors slaagde er in om in de tweede helft een onvervalste hattrick te scoren zodat de wedstrijd uiteindelijk werd gewonnen met 5-2. Holten F3 - Wierden F1 Na een gelijk opgaande wed strijd in Wierden, werd deze keer met goede moed aan de wedstrijd begonnen. Al snel was duidelijk dat onze verdedigers Hessel en Jard tegenover een vooral fysieke overmacht stonden. Ondanks goed spel, het gaat elke week beter, konden de aanvallers Mark (uitblinker), Marco, Dennis en afwisselend Hessel en Glenn niet scoren. Uiteindelijk kreeg de goed keepende Clint elf doelpunten te verwerken, zodat deze wedstrijd werd verloren met 0- 11. Voor het derde achtereenvol gende jaar verlenen de vijf Holtense automerkvertegen woordigers hun steun aan de Triatlon in Holten. Vorige week werden de contracten ondertekend in restaurant Vosman. Toyota Marissink, Dries Willems Ford, Nissan Baltes, Opel Rouwenhorst en Autobedrijf Paalman (VW') zorgen ervoor dat de organi satie zowel voor, tijdens als na de triathlon over twaalf auto's kan beschikken. Naast het bezorgen en ophalen van materialen zijn er tijdens de wedstrijd ook twee auto's op het parcours. De vijftiende editie van de Triat lon Holten is gepland op zater dag 17 juli. Dit jaar wordt gestre den om het Open Nederlands Kampioenschap Olympic Dis tance Triatlon 1999. Net als vo rig jaar is sprake van een meer daags evenement. Buiten het sportieve gedeelte op zaterdag, staat Holten donderdag 15 juli centraal bij RTV Oost. 's Mid dags met hvc-radiouitzendin- gen; 's avonds worden televisie opnamen gemaakt van Tour d'Overijssel - een groots mu ziekspektakel - op de Kalfster- wcide. Presentator is Oene Loonstra. Vrijdag 16 juli wordt vroeg in de avond vanaf sport park "t Vletgoor gestart met een run-bikc-run voor leerlingen uit de hoogste klassen van de basis scholen. Aansluitend is 't Vlet goor decor voor de populaire Triatlon Ballooning. Nadat dc kleurrijke heteluchtballonnen opgestegen zijn, wordt om 20.15 uur op hetzelfde sport park afgetrapt voor de oefen wedstrijd tussen de 'superboe ren' van het Doetinchemsc De Graafschap en een Holtens elf tal dat is samengesteld uit selcc- tiespclcrs van Blauw it en SV Holten. Tijdens dc triadon is er de hele middag langs het parcours en op het Kerkplein een sport- en pro- motiemarkt met vele koopjes en speciale triatlonaanbiedingen. Vanaf 13.00 uur is de Kerkstraat omgetoverd in een speelparadijs voor de kleine bezoekers. Springkussens, straattheater, schminken, draaimolen enzo voorts. Traditiegetrouw wordt de Triatlon Holten 's avonds afgesloten met een groots feest - op de Smidsbelt. Vanaf acht uur is er live muziek van showorkest Superfly en tussen tien en half elf treedt Albert West in de schijnwerpers. De SV Holten houdt op woensdag 5 mei de vijftiende Bevrijdingsloop. Er zijn spe ciale lopen voor scholieren, G-atleten en dames, heren en veteranen. Het geheel wordt afgesloten met een prestatie loop van 2,5 en 5 kilometer. De inschrijving begint vanaf 18.00 uur op sportpark Mcer- manskamp, waar ruime klced- cn douchgelegenheid aanwezig prijzen te 18.30 uur Scholierenloop meis jes groep 1 en 2,700 meter 18:40 uur Scholiercnloop jon gens groep 1 en 2,700 meter 18:50 uur Scholierenloop meis jes groep 3 tot en met 5, 1.000 Het parcours van de scholieren loop gaat over grasveld, terwijl de overige afstanden ook over asfalt en fietspaden gaat. Inschrijfgeld is voor scholieren 2 gulden. Voor de 2,5 en 5 kilometerafstand is dat 3,50 gul den. Dc 10 kilometer kost 5 gulden. Er zijn aantrekkelijke 19:00 uur Scholierenloop jon gens groep 3 tot en met 5, 1.000 meter 19:10 uur Scholierenloop meis jes groep 6 tot en met 8, 1.400 19:20 uur Scholierenloop jon gens groep 6 tot en met 8, 1.400 19:30 uur G-adeten, 400 meter 19:45 uur Wedstrijd 10 kilome ter, dames, heren en veteranen 19:50 uur Prestaticloop 2,5 kilo meter en 5 kilometer Op dit moment wordt de weide gebruikt voor de Midden- standsbeurs die op 5,6 en 7 mei wordt gehouden. fÓio: Johan Boiink Voor in totaal 35 duizend gulden wordt als begin van de inrichting van de Kalfstermansweide een civiel technische voorbereiding gemaakt. Dit bestek moet eind mei klaar zijn. Rond juli kan worden begonnen met de aanbesteding om in oktober met de eigenlij ke herinrichting te beginnen. Als alles volgens planning verloopt, moet de Kalfstermansweide begin volgend jaar een totaal nieuw uiterlijk hebben gekregen. Shirts Broeken Ruiten of gestreept, korte of iange mouw, katoen of cupro bekend nederlands merk normaal 98, nu voor 5-pocket broeken van Alberto en zipp-off broeken van Donkers alles in makkelijke kleuren normaal 98,- nu voor 129,- Bij aankoop van een jack, een pullover van welk merk dan ook nu 50% korting Helaas mogen wij geen merken noemen, maar neem maar van ons aan dat het alleen topmerken betreft. normaal 179,-/149,-/129,- nu voor Bij aankoop van een jack, een linnen blouse LESS, korte of lange mouw normaal 119,- nu 25,- Broeken van CecilOnly, Vero Moda en Vanilia normaal 119,4 98,- nu T3" 0548-540445 DAMES In-Wear. Part-Two. Marc O'Polo. Dobber. Vero Moda Cecil

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 10