Minuut stilte voor Jan Verveda Schaakteam geen kampioen Mintonette naar NK zitvolley HOITENS NIEUWSBLAD Uitslagen Holten Blauw Wit naar Rijssen Resultaten Blauw Wit DONDERDAG 15 APRIL 1999 - Blauw Wit herdenkt jeugdtrainer na veel te vroeg te zijn overleden Na het tumultueus verlopen paasweekend moest de Blauw Wit formatie aantreden tegen het hoog geklasseerde Oranje Nassau uit Almelo. Voordat deze wedstrijd begon stond een ieder met een Blauw Wit hart een minuut stil ter nagedachte nis an de veel te vroeg overleden Jan Verveda. Het was goed te zien dat bij de condoléance zoveel Blauw-Witters vertegen woordigd waren. Hierbij wensen wij familie en vrienden en allen die Jan een warm hart hebben toegedragen veel sterkte toe met dit verlies. Hoofdtrainer Gerjan de Vel de Harsenhorst kon niet be schikken over de geschorste Arno Jager en de geblesseer den Eelco Jager en Gerald Jansen. Hierdoor diende hij een aantal omzettingen te plegen. Coen Beukenkamp begon als linkshalf en Dirk Jan Beldman verhuisde naar de rechtsback positie, Na de war behouden openingsfase ontstond met name in de eerste helft een aantrekkelijk duel. Bei de partijen namen veel risico's en speelden de eerste helft gro tendeels één op één. Na ruim een kwarüer leverde dat de eer ste grote kans op. Na goed voor bereidend werk van de goed spelende Johan Bosschcrs kwam Hans Stam jr. vrij voor het doel, doch zijn inzet was te zwak om O.N. doelman Prank van 't Reve te verrassen. Even later was het weer Hans Stam die een goede mogelijkheid kreeg, maar nu was zijn schot te zacht. Voor rust was Blauw Wit sterker en creëerde nog een aan tal goede kansen. Zo waren Coen Beukenkamp, Marco Schuiterd en Hans Stam allen dicht bij een verdiende ope ningstreffer. Blauw Wit speelde zoals gezegd goed, maar ver zuimde om uit de goede moge lijkheden te scoren en daarmee de voorsprong te pakken. Ook na rust begon Blauw Wit goed. Uit een vrije trap van Genvin de Velde Harsenhorst kwam Plans Stam jr. goed voor zijn man, maar de bal kwam terecht in het zijnet. Even later werd de wed strijd op zijn kop gezet doordat O.N. volledig tegen de verhou ding in de 0-1 op het scorebord liet noteren. De goed keepende Hans Bekkernens was kansloos tegen de bekeken lob. Na deze treffer werd het spel van Blauw Wit onrusdg. Blauw Wit wilde te snel de gelijkmaker forceren hetgeen niet lukte. Via enkele corners en afstandsschoten wer den nog enkele kansjes ge creëerd. Ook nadat de trainer enkele wissels had toegepast kon Blauw Wit aanvallend geen echte vuist meer maken. Het was O.N. dat in de laatste fase de beste kansen kreeg. Maar na het laatste fluitsignaal van de prima leiddende scheidsrechter J. van der Valle uit Schalkhaar stond nog steeds de 0-1 op het score bord. Een onnodig verlies door het onvoldoende benutten van de gecreeerde kansen. Gelet op de komende schorsingen en de nog niet herstelde blessurege vallen wacht Blauw Wit een moeilijke wedstrijd in Rijssen, komend weekeinde. Echter, als dezelfde strijdlust aan de dag wordt gelegd en er zorgvuldiger met de kansen wordt omge sprongen kunnen er zeker nog diverse punten behaald worden. Blauw Wit - Oranje Nassau 0-1 (0-0). Scheidsrechter J. van der Valle. Gele kaarten Blauw Wit: Leo Aanstoot. Oranje Nassau: Gertjan Hondebrink, Opstelling: Hans Bekkernens, Leo Aanstoo t, Uilko Spij kcr an N i jkam p) Dirk Jan Beldman, Nick Kuipers, Gcrwin de Velde Harsenhorst, Marco Schuiterd, Coen Beukenkamp (Arjan Aanstoot), Johan Bosschcrs, I lans Slam en Gerbcn Beldman (John-Paul Akkerman). Blauw Wit treft zaterdag op sportpark de Koerbclt in Rijs sen Sp. Rijssen. Een ploeg die voor het begin van de competitie tot één van de ti telkandidaten werd gere kend. Sp. Rijssen kende tot voor enke le weken een wisselvallige com petitie. Pas de laatste weken lijkt de Rijssense formatie het goede spoor weer te pakken te hebben. Tegen koploper DZC '68 ver loor de ploeg echter wel, maar het spel en het minimale verlies 2-1 geeft aan dat de ploeg op de goede weg is. Blauw Wit dat het deze competitie lang heeft vol gehouden in de subtop is door enkele nederlagen naar de mid denmoot teruggezakt. Bij aan vang van de competitie een plaats die men hoopte. Trainer Gerjan de Velde en zijn spelers hebben echter bewezen goed mee te kunnen. Voetbaltoernooi basisscholen De Holtense basisscholen houden op 19, 21 en 26 april een gezamenlijk voetbaltoer nooi op sportpark 't Vletgoor. Acht jongensteams en voor het eerst drie meisjestcams zullen strijden om het Holtense kam pioenschap. Als reserveavond staat woensdag 28 april gepland. De wedstrijden beginnen om 18.30 uur. Blauw Wit 3 - Des 4 1 Blauw Wit speelde tegen koplo- per Des een goede wedstrijd. In de eerste helft ging de wedstrijd gclijkop. Beide ploegen kregen kansen. Blauw Wit had twee goede mogelijkheden om de score te openen. Er werd voor rust echter, niet gescoord. Na rust kwam Blauw Wit door een verdedigingsfout op achter stand. De spits van Des kon makkelijk scoren 0-1. Blauw Wit kwam echter al snel op gelijke hoogte. Na een goed lopende aanval was het Bastiaan ten Thïje die uit een voorzet van Desmond Vorst 1-1 kon binnen tikken. De koploper kwam hier na weer op voorsprong. Op nieuw ging hieraan een verdedi gingsfout vooraf. Blauw Wit bleef hierna aandringen voor een gelijkspel. Vijf minuten voor tijd kon Gerbcn Mcijcrink een fraaie solo bekronen, nadat hij diverse tegenstanders had uitgekapt en de doelman met een diagonale schuiver kansloos liet 2-2. Omhoog E4 - Blauw Wit Ml Blauw Writ begon goed aan deze doelpuntrijke wedstrijd. Het was Dianne die 0-1 en 0-2 scoorde. Irene maakte al snel 0-.3 en 0-4, Het was Mijkc die fraai 0-5 liet aantekenen. Voor rust kwam Omhoog nog iets terug en scoorde 1-5. Omhoog begon de tweede helft sterk' en kwam een aantal malen sterk voor de Blauw Wit kcepster. Deze keepster was echter goed op dreef en hield Blauw Wit met goede reddingen op dc veilige voorsprong. Suzan scoorde voor Blauw Wit zelfs 1-6. Om hoog liet zich niet van dc wijs brengen en scoorde 2-6 en 3-6. Het slotakkoord was echter weer voor Blauw Wit. Uit een mooie corner van Marianne scoorde Mijke een mooi doel punt en bracht daarmee de eind stand op 3-7. Blauw Wit F1 - Stevo F1 Tegen hckkcsluiter Stevo kon Blauw Wit het doelsaldo opkrik ken. De aanvallen sneden door dc verdediging. Mikc en Nick hielden de boei goed dicht, zo dat voorin volop gescoord kon worden. Voor rust scoorde Stijn 2x, Robert en Thijmen. Rust stand 4-1. Na rust waren dat Jan Willem 2x, Justin 2x en Thijmen 2x. Kortom een eenvoudige overwinning 10-1 Blauw Wit F3 - Excelsior F3 Tegen hekkesluitcr Excelsior speelde Blauw Wit een goede wedstrijd. Er werd goed overge speeld cn dc combinaties voor het doel van de tegenstander waren oogstrelend en deden een beetje aan Cruijff en van Basten •denken. Met: name Dirk speelde een goede wedstrijd en scoorde en bracht Paul in goede positie om te scoren 2-0. In de tweede helft speelde Glen goed en scoorde ook 2x. Ook in de ach terhoede werd goed verdedigd door Patrick en Teunis. Zij ga ven geen kansen weg. Het pu bliek had genoten en ging tevre den naar huis 5-0. :t een splijtende pass, probeert Blauw Wit het spel open te breken. Ondanks alle optimistische vooruitzichten ten spijt is het het eerste schaakteam van de SV Holten is er afgelopen maandagavond nog niet in geslaag om het kampioen schap in de eerste klasse B van de SBO te veroveren. In het topduel tegen het op de tweede plaats bivakkerende Vrimot 2 zou een overwin ning genoeg zijn geweest om verzekerd te zijn van dit kam pioenschap. Dit werd het uit eindelijk net niet, een gelijk spel 4-4 werd de eindstand. Holten begon voortvarend, door een raadselachtige over winning van Henk Jongman. Henk stond na een voor hem verkeerde afruil een stuk achter, maar de ontwikkelingsproble men die zijn opponent uit Vrie- zcnveen ondervond bleken der mate groot dat het actieve stuk- kenspcl van Henk juist voldoen de bleek om de overwinning in dc wacht tc slepen. De voor sprong van Holten werd nog groter door een overwinning van Gerrit Luggenhorsr die dankzij een ijzersterk paard dc partij naar zijn hand wist te zet ten. Toen stukwinst een feit werd gaf zijn tegenstander op. Doordat zowel Henk van Beek, door een risicoloze remise, als Dick van der Knaap remise speelden werd de tussenstand 3-1. Dick wilde niet echt, zijn tegenstander kon niet beter van daar dat vlot tot remise werd besloten. Toen kwam echter de eerste tegenslag. Ton van Oijen bleek Schaken is duidelijk een zweetsport: welke zet is de beste. het aan het eerste bord niet te kunnen bolwerken, een toren achterstand bleek te veel van het goede. Zodoende werd de eer ste nederlaag een feit. Enkele ogenblikken later werd dit ver lies echter weer goedgemaakt door tweede bordspeler Ben van dc Griendt in een partij die door dc tijd beslist zou woden, 4-2. Dc factor tijd zou echter ook van beslissende betekenis zijn in dc partij van Bertus van Beek. Bertus leek aanvankelijk vrij eenvoudig remise te kun nen, hi) had een pion voor sprong zonder echter direct op winst te kunnen hopen. Echter in gierende tijdnood verloor Bertus het overzicht en werd vakkundig naar dc slachtbank geleid. Invaller Gerrit Stevens wist lange tijd gelijke tred te houden. Hij stond weliswaar onder zware druk maar op het moment dat de remise voor het grijpen leek beging Gerrit ccn verschrikkelijke blunder die mat in twee mogelijk maakte. E-ihsdstand dus 4-4 waardoor Holten zijn punt sprong op Vrimot behield. Door deze lichte tegenvaller zal Holten I nu over twee weken moeten proberen het kam pioenschap binnen tc halen. Om zeker te zijn van het kam pioenschap zal een overwinning in de uitwedstrijd tegen het ove rigens behoorlijk sterke Raalte soelaas bieden. Bij elke andere uitslag zijn dc Holtenaren af hankelijk van het resultaat van de wedstrijd Vrimot 2 - Harden- ben? 3. Het dames twee team van Mintonette werd op vrijdag 9 april flink in de watten ge legd. Binnen Mintonette is bekend dat dit team bestaat uit een aantal "krakkemikki ge" speelsters. In de wed strijd tegen Savico hielpen de Holtense mini's het dames team. Voor de Mintogirls cn - kids was dit een oefening om dat zij zaterdag ballenmeisjes zullen zijn bij dc eerste play- -off wedstrijd om het Neder landskampioenschap zitvol- lcybal. In de eerste set moesten zowel tic Holtense als de speelsters van Savico wennen aan het 3-ballen- systcem. Door de mini's hoef den de dames van beide ploegen geen buiten het veld geraakte ballen op te halen cn werd hen bij de serve elke bal toegerold. Alle energie kon derhalve in de volleybalactics worden gesto ken. Dit versnelde het spel maar de dames gingen i Door een onverwachte redding van Nicole HesseLink, waarbij dc bal over de netrand rolde en uiteindelijk met veel geluk op de lijn belandde, sloeg de vlam in de pan. Savico was het niet eens met dc scheidsrechter en pro beerde het spel te vertragen. Het goede werk van de mini's voor kwam dit waarna Martien Sarink niet ccn goede opslagseric en een tactisch sterke aanval van Ria Mooiwecr de uiteindelijke sctwinst met 15-13 naar Minto nette ging. In tic tweede set ging Janny Broekhuis moegestreden en met ccn aangeslagen knie naar de kant. Als middenaanval- stcr kwam Anke ten Kampe in liet veld, zij sloeg de bal herhaal delijk binnen dc drie meter. Sa vico kwam niet verder dan ver dedigen en kwam niet verder dan met vrouw en macht de bal simpel over het te spelen. Door lepe halletjes van Anja Mooi wecr werd de tegenstander ver der dolgedraaid waardoor de set met 15-3 gewonnen werd. In de derde set dachten de Hol tense dames de wedstrijd al ge wonnen tc hebben. Ongecon centreerd werd de eerste bal slecht naar de setuppers ge speeld. Yvonne Wielaard haalde dc bal van het andere veld cn speelde de bal naar Jenniet Wil- lems die na een goede duik cn vervolgens een vollevbalrol haar poging de bal over het net te spelen zag mislukken. Dames 2 zag deze set verloren gaan met 6-15. Tijdens dc bespreking voor dc vierde set werd terecht vermeld dat de dames liet verlies van de derde set aan zichzelf te wijten hadden. Aanvoerster Janny Brockhuis kwam weer terug in het veld en bracht rust in de hectische partij. Met verrassen de aanvalscombinancs kwam Mintonette weer in haar spel. Mede door dc aanmoedigingen van alle andere al uitgespeelde teams ging de winst van dc laat ste set wederom naar dames 2. In de compctitc zal het team waarschijnlijk op een derde- plaats eindigen. Hierdoor loopt het de promotie-degradatie wed strijden mis. Deze laatste wed strijden worden vaak in toer- nooivorm gespeeld. Het niet- -trainendc Holtense team zou het waarschijnlijk veel tc zwaar te verduren krijgen op zo'n wed strijddag. Mede daardoor zal het dames 2-team blij zijn met haar prestatie omdat zij al 2 jaar ach ter elkaar promoveerde. Er is een volley-happening op zaterdag in sporthal 't Mossink. Om '13.00 uur zullen dc .35 mi ni's van Mintonette beginnen met een gezamenlijke warmin- g-up. Van 13.15-13.45 uur zul len de jongste mini's tegen hun papa's en mama's spelen en krij gen de oudste mini's een zitvol- leybaltraining van zitvolleybal- crack Jouke de Haan. Tijdens dc zirvollcybahvedstrijd die om 14.30 uur begint zullen de mini- meisjcs assisteren als ballen meisjes. Gorssel-Holten 9 Met maar 11 personen vertrok Holten 9 richting Gorssel. Al snel in de wedstrijd bleek dat Gorssel een maatje te groot was. Binnen een kwartier stonden we al met 3-0 achter en met 6-1 gingen we de rustin. Dit kwam met name door een te gro te laksheid van het gehele team. Dit werd door onze leider dan ook zeerduidelijkgemaakt in de rust. Toch begonnen we weer gemoti veerd aan de tweede helft, en creer- den veel meer kansen dan in de eerste helft. Dit resulteerde dan ook nog in twee goals voor Holten 9, wat nog weer een positief gevoel geeft voor de toekomst. Uitslag 10-3 Activia 6 - Holten 8 Holten begon de wedstrijd, zeer matig. Metslechtsenkele professio nele acties van onze spits ZOEF ZOEF RENEETJE, wist Holten toch de rust i n te gaan met 3 - 0. Na een enorme peptalk van onze coach, De Kleppe, ging Holten met frisse te genzin de 2e helft in. Dit resulteerde dan ook in een wervelende show van nostalgisch voetbal. Met name door ons ZOEF ZOEFJE liet Holten even zien wat scoren is. Rene scoor de dus weer 3 goals. De verdere goals kwamen van de voeten Johan, Henk, Wilfried en Rim (of was het nu Boertje diede penalty benutte). Het was een duidelijke overwinning, maar toch wil ik, pers chef van Holten 8, enkele woorden kwijt over de instelling van het elftal. Jongens denk niet te makkelijk over het kampioenschap, hij is nog niet binnen, er moet voor worden ge vochten. Uitslag: 1-10 Lucas et Emergo 6-Holten 6 Euvorie stemming in het Holten 6 kamp goed paasweekend gedraaid en de blik weer naar boven in de competititie .Holten 6 heeft de ze week niet stil gezeten als eerste amateur vereniging heeft Holten 6 een satelietteam om de aan stormende getalenteerde jeugd op te leiden voor het grote Holten 6 werk.Good old Franky H.zal dit team weggezet bij de Markvogels leiden onderhandelingen met trainer Heek zijn in de afrondende fase. Al deze positieve toekomstperikelen hebben Holten 6 dit weekend niet veel goed gedaan in het veld een te slappe instelling en een beetje pech deden een geflateerde maar wel te rechte nederlaag op het scorebord zien Holten 6 de toekomst ziet er goed uit maar er moet wel ge- voetbalt blijven worden Uitslag 9-3 Holten 3- N.Heeten 3 Holten drie speelde een sterke wedstrijd met in hun midden een aantal spelers uit andere elftallen voetbalden ze voor wat ze waard waren. Dat dit drie punten op leverden was voorde ploeg een vanzelf sprekend heid. Het derde speelt altijd nog mee om de kop positie en dat mag voor de ploeg een geruststelling zijn De eerste helft werd er goed ge voetbald er werd voor uit verdedigd en dat brachtde tegenstander in ver legenheid De gescoorde goals wa ren goede goals en het voor naamste was dat de punten in Holten bleven. Uitslag: 5-1 Holten 2-Enter3 Holten 2 dat in het paasweek einde met lege handen bleef zitten moest deze morgen aan treden te gen mede degradant Enter. Het 2e begon goed aan de wedstrijd en kwam in de 20e min aan dc leiding na dethee begon Entertoch erg aan te dringen maar de in vorm komen de keeper redde het 2e voor de ge lijkmaker de tegenstander speelde in de laaste 20 min 1op1 en de aan vallers maakten daar dan ook ge bruik van in de 85e min scoorde Erikvanbeekdeverlosende2-0door goed werk van invaller Brand2 min later was het weer raak3-0. door de ze overwinning krijgt het 2e elftal iets meer lucht en kan zo het klasse behoud veilig stellen. Uitslag:3-0 Voorwaarts.T-Holten 12 Holten 12 wist de lastige uitwed strijd bij Voorwaarts winnend af te- sluiten. Daar leek het echter de eer ste helft niet op. Voorwaarts be stookte het doel van Voske met af standschoten. Deze misten hetdoel, of werden door Dinant gepareerd. Kort voor rust werd een perfect op gezette aanval op voortreffelijke wijze afgerond door Herman Biesters. Na de rust was Holten 12 heer en meester mede door het voortreffelijke spel van Andre Dekker. De doelpunten werden gescoord door Andre Kukolja. In de laatste mi nuten wist Voorwaarts nog te sco ren. Dit was alleen van belang voor de stand. Uitslag: 1 -3 Holten B1 - Heino B1 Binnen vijf minuten tegen een 0-1 achterstand aankijken, is bij Holten dit seizoen bijna gebruikelijk geworden. Ook deze wedstrijd te gen koploper Heino was daar geen uitzöndering op. Toch herstelde Holten zich van deze tegenslag bij zonder snel en goed. Er werd ver dienstelijk tegenspel geboden, met hier en daar zelfs een kans op een te gentreffer. Vol goede moed werd dan ook aan de tweede helft be gonnen. die echter na later bleek, dramatisch zou verlopen. De ver dedigers konden geen vat meer krij gen op de snelle aanvallers van Heino. Dit leidde tot een waar doel puntenfestijn, dat pas bij het getal tien ophield en daarmee Holten met een geweldige kater van het veld stuurde. Markelo B2 - Holten B2 Net zoals in alle voorgaande wedstrijden kwam Holten al vrij snel op achterstand. Hierna pakte Holten de draad echter goed op en dooreen doelpunt van Teun kwam Holten op gelijke hoogte. Ondanks de goede inzet moesten de jongens toch ge noegen nemen met een 2-1 ach terstand als ruststand. Na rust ging Holten goed door, wat resulteerde in de gelijkmaker gescoord door Bas. Hierna was Holten de betere ploeg en kon een doelpunt niet lang uitblijven. Peter maakte het ver diende, winnende doelpunt. Door een goede vechtersmemaliteit bleef de stand 2-3 in het voordeel van Holten. Ook de volgende wed strijd wordt een soortgelijk resultaat verwacht. SVVN C2 -Holten C2 In de beginfase moest Holten eerst wakker worden. Mede door het goede aanvallende en spel- verdelend werk van Diederik kwam Holten steeds beter in de wedstrijd. Door een goed schot van Herbert kwam Holten op voorsprong. SVVN slaagde er in om vlak voor het rust- signaal op gelijke hoogte te komen. Na de thee ging Holten weer goed van start en door een doelpunt van Wouterkwam Holten weer op voor sprong. Hiervan hadden de jongens echter niet lang plezier, aangezien SVVN binnen één minuut weer op gelijke hoogte kwam. Holten probeerde hierna nog wel de volle buit binnen te halen maar de ver dediging van SWN gaf geen krimp meer. Tot man van de wedstrijd werd uitgeroepen: Diederik. Holten D1 - Heracles D1 Ondanks een goede voorberei ding op deze wedstrijd is het Holten niet gelukt een overwinning te be halen. Holten kwam goed uit de startblokken maar kansen voor Bart en Thijs V. werden helaas niet om gezet in doelpunten. Heracles kwam wel tot scoren, met name door een aantal fouten in de Holtense ver dediging. In de tweede helft zakte Holten terug tot een niveau wat ver onder hun kunnen lag. Ondanks de goede inzet van Frank en Tim speel de Holten een futloze wedstrijd wat uiteindelijk resulteerde in een 2-5 nederlaag. Holten E1-DETOE1 In een zeer goed gespeelde wed strijd was het Holten dat dit keer de drie punten mocht bijschrijven. Direct vanaf de aftrap verraste DETO onze keeper Merijn met een hoge bal zodat Holten op achter stand stond. Holten hervond zich snel en via een goal van Jaap stond Holten al weer gelijk. Holten ging goed door en uit een schitterende combinatie wist Nick te scoren. DETO gaf niet op en kwam weer te rug tot 2-2. Onze jongens deden er nog een schepje bij bovenop en het was Jaap die Holten weer op voor sprong zette. Door een eigen doel punt van DETO werd de rust bereikt met een 4-2 ruststand. De tweede heift bleef Holten de betere ploeg en door doelpunten van Huub, Frank en Jaap werd het uiteindelijk een 7- 4 overwinning. Blauw Wit E3 - Holten E2 Holten begon sterk aan de wed strijd. Bram zorgde met een goed schot voor een 0-1 voorsprong. Blauw Wit kwam hierna sterk op zetten en wist twee keer te scoren. Door goed doorzetten wist Ramon vlak voor rust de gelijkmakerte sco ren. Na rust ging B.W, goed door en wist op een 4-2 voorsprong te ko men. Holten gaf de strijd echter niet op en door twee doelpunten van Bram kwam Holten weer op gelijke hoogte. Uiteindelijk was B.W. de ge lukkigste en scoorde de winnende treffer, 5-4. Holten E3 - Wierden E2 Holten speelde vooral in de eer ste helft een prima wedstrijd tegen koploper Wierden. De rust werd be reikt met een verdienstelijke 0-2 achterstand.doortwee ongelukkige doelpunten. Na rust benutte Wierden hun fysiek overwicht beter en scoorden nog 5 doelpunten. De jonge spelers van Holten raakten steeds meer vermoeid, maar bleven voor elke bal vechten. Dus alle lof voor onze jongens. De volgende wedstrijd tegen de Zwaluwen is er een grotere kans om de punten bin nen te halen. Excelsior F2 - Holten F1 Holten liet zich in Rijssen van de goede kant zien. Onder de ogen van veel publiek opende Kevin de score. Daarna was het Excelsior dat terug- kwamtotl-1. Dooreen misverstand in de Holtense verdediging kwamen we zelfs op een 2-1 achterstand. Gelukkig maakte Kevin met een prachtig afstandsschot de stand weergelijk. Indetweede helft bracht Jeroen, met eveneens een prachtig schot de stand op 2-3. Uiteindelijk werd de eindstand, door een doel punt van Koen V., bepaald op 2-4. Een terechte overwinning voor Holten F1. Holten F2 - Enter Voor uit F2 Vanaf het beginsignaal was Hol ten de betere ploeg. Desondanks openden de jongens uit Enter de score. Holten ging hierna goed door en door doelpunten van Inji en de ja rige William werd de rust bereikt met een 2-1 voorsprong. Na rust ging Enter. Goed van stan. Een doel punt hing in de lucht maar de doel paal was onsgoedgezind. Dooraan- vallend spel en het scorend ve-- mogen van Sjors (vier doelpunten) wisten onze jongens de wedstrijd

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 5