zoaB^ J Resultaten SV Holten Winst 2e schaakteam Vereniging Butenboel wil graag startsubsidie Dries Willems houdt show en aantrekkelijke acties Jaarfeest Dijkerhoek weet wiet beter... cVeilinghuijs I DeCastanghe BEZORGERS (m/v) U GELOOFT UW OGEN NIET Teunis Ar Becking tegels, keukens en sanitair GELOOF HET NIET MAAR KOIVL KIJKEN I DONDERDAG 18 MAART 1999 )iepenveen Al - Holten Al |a een dramatisch begin gelukte et Thomas met een beetje geluk e score te openen. De eerste elft werd een seconde te vroeg fgefloten aangezien het schot an Gerben in het doel belandde, a rust een gouden wissel. Leon aagde erin om twee keer te sco- sn. De volgende wissel. Bram, laakte het vierde doelpunt met at hoofd. Hierna kreeg Holten og enkele kansen, waarvan fouter er 1 wist te benutten. Met shulp van Jacob wist Diepen- aen uiteindelijk nog 1 keer te ;oren. Eindstand 1-5. lolten BI - Overwetering BI en tegenstander die duidelijk =n maatje te groot was voor nze jongens. Vooral in fysiek pzicht kwam Holten nogal te irt. Al na vijf minuten keek Hol- in tegen een 0-2 achterstand jn door zwak ingrijpen van de jrdediging. Jammer, want de jrste twintig minuten was Hol- in beslist niet de mindere en jaren er zelfs kansen om te sco- jn. Daarna was het over en wam Holten er eigenlijk niet leer aan te pas, ondanks een lat betere tweede helft. Overwe- ring maakte in totaal zes doel- ünten en het was Arjan die de |r redde door de bal van grote jstand met een mooie trap over ïkeeper heen te krullen. lolten C2-WHCZ C2 blten begon zeer sterk aan de edstrijd en nam gelijk het heft handen. Na een paar kansen «mist te hebben, was het Wou- r die de score opende. Holten ng goed door maar liet de kan- in onbenut liggen. Na rust werd >n goede start door William af- jrond met een tweede doel- jnt. Daarna verslapte het bij alten en kregen de bezoekers insen. Dit resulteerde, ondanks jed keeperswerk van Jeroen in in 2-2 tussenstand. Een buiten- lelsituatie werd door de :heids niet gezien en daardoor irloor Holten de wedstrijd. Na loop was de teleurstelling bij spelers groot maar niettemin irdienen de spelers een groot impliment voor de goede wed- rijd. uctor Dl - Holten Dl looi weer, een goed veld en een smotiveerde ploeg, alles was inwezig om de punten binnen halen. De eerste helft was Hol- n dan ook dominant aanwezig, jede kansen van Pim en Bart Sulteerden echter niet in goals. Dor een fout in de verdediging 1st Luctor wel te scoren. Ook na st een goede start van onze ngens. Echter door het vele llverlies slaagde Luctor erin om el te scoren. Ondanks het vele 'opwerk van Tom kon niet wor- in voorkomen dat Luctor uit- ndelijk met 4-1 aan het langste ndtrok. iolten D2 - Voor-waarts D3 een gelijkopgaande strijd wer- in de punten gedeeld. Tijdens I eerste helft was Holten duide- t de sterkere ploeg, maar aakte Voorwaarts toch het eer- 5 doelpunt. Na een goede aan- il scoorde Jeffrey de gelijkma- r. Door een foutje in de verde- ging kwam Voorwaarts weer voorsprong. Echter vlak voor st slaagde Timo erin de ver ende gelijkmaker te scoren. De feede helft hadden beide teams >g vele kansen maar kwam er ets meer in het doelnet. tevo El - Holten El een door beide partijen goed ispeelde wedstrijd was het uit- ndelijk Stevo dat aan het lang- e eind trok. Door een doelpunt in Rick kon Holten met een lorsprong gaan rusten. Met ime door een fysiek verschil vam Stevo in de tweede helft ngszij. Ondanks goed keeper- erk van Merijn, liep de tegen- ander uit naar een 3-1 overwin ing. Een gelijkspel was zeker jrdiend geweest. lolten E2 - Enter E3 ocraf leek het net of Holten er ilop vertrouwen in had om een Jed resultaat te behalen, In de edstrijd bleek Enter duidelijk in maatje te groot voor onze ngens. De rust werd bereikt et een 0-5 achterstand. On- inks het vele werk in de voor lede konden de neefjes Rozen- >m het doelnet van Enter niet lolten E3 - PH E3 liidelijk zichtbaar, een stijgende n in het spel van Holten E3. Jewel de tegenstander op pa- er duidelijk veel sterker is, be- >n Holten ijzersterk. Voor elke il werd gevochten en het sa- enspel is ook beter verzorgd. Holten kwam zelfs op voor sprong door een doelpunt van Matt. PH kwam hierna sterk te rug. Door drie maal te scoren werd de rust met een 1-3 achter stand ingegaan. Daarna bleek dat Holten veel had gevraagd van hun krachten en de ver moeidheid sloeg toe. Bij de stand van 1-8 slaagde Sander erin het tweede doelpunt voor Holten te scoren. Uiteindelijk werd er een eindstand bereikt van 2-11. Holten F1 - Enter F2 Holten trad aan met een voltalli ge selectie, wat betekende dat Daan en Geert ook weer present waren. Holten nam direct het heft in handen en maakte door een doelpunt van Kevin al snel 1-0. Hoewel Enter goed partij gaf, vergrootte Holten de voorsprong naar 2-0 doordat Kevin scoorde uit een goede combinatie met Koen V.. Hierna kwam Enter te rug tot 2-1. Koen V. wist het derde doelpunt te scoren waarna Enter de eindstand bepaalde op3-2. Rijssen F1 - Holten F2 Al na vijf minuten scoorde Rijs sen de openingstreffer en wist Holten dat het deze wedstrijd geen makkie zou worden. Door dat Rijssen de eerste helft niet doordrukte, kon de schade tot de rust beperkt blijven tot 1-0. In de tweede helft tapte Holten uit een ander vaatje en liet zien ook goed te kunnen voetballen. Uit een prachtig afstandsschot scoorde Niek de verdiende gelijkmaker. Wierden F1 - Holten F3 Zoals vorige week al werd voor speld, ging het in deze wedstrijd al weer beter. Echter, na drie mi nuten werd Jard de grote pech vogel doordat hij de bal keihard in zijn gezicht kreeg. Resultaat was een bloedneus. De wedstrijd ging mooi gelijk op, alleen de scheids had zijn dag niet. On danks twee prachtige doelpun ten van Glenn kon niet worden voorkomen dat Wierden de wed strijd met 3-2 wist te winnen. Holten F4 - Rijssen F3 Na twee verloren wedstrijden werd vandaag eens getoond waartoe Holten in staat is. Mede door de inbreng van twee nieu we spelers liep het steeds beter. Ondanks dat de keeper slechts eenmaal de bal heeft aangeraakt bleef hij lachen. In deze goede wedstrijd werden de doelpunten gescoord door Mark, Marco, Glenn, Guus en Mickey. Een verdiende 5-0 overwinning, ga zo door jongens. Holten 8 Vadertje lente deed dit weekend zijn intrede op het sportpark Meermanskamp. Dit was dan ook duidelijk te zien in het spel van Holten 8. Met snel en gepas sioneerd voetbal liet Holten de tegenstander alle kanten van het veld zien. Met name Wilco Kwin- tenberg man of the match) liet zien dat inzet beloond werd met een doelpunt. Hierdoor viel Hol ten wel in slaap, zodat de tegen stander gelijk kon maken. Maar Ronnie pakte de draad weer op en scoorde de 2-1. Later werd het ook nog 3-1 door Renee. In het begin van de tweede (helft, liet Holten het scoren liggen Daarom scoorde de tegenstan der zelf maar eens in eigen goal. Holten kreeg ook nog eens twee penalties, echter deze werden al lebei niet benut. Verder in de tweede helft scoorde Holten nog twee doelpunten. Doelpunten makers waren Johantje en Wilco. Dankzij de steun van superlatie ven Banno van 't Oever steeg het achtste tot het toch al zo bekende tikkie takkie tokkie, de kip op het stokkie hoogte. En dat terwijl het koningskoppel G. van Venna en A. Struik zich zaten te ergeren aan een schreeuwende visvrouw van Diepenveen. Holten 8 - Diepenveen 9 Uitslag: 6 -1 Holten 6 Mooi weer, slecht veld en een sterke tegenstander. Allemaal te kens voor een lekkere pot voet bal. Holten 6 met de nieuwe aan winst Schmeigel in de goal, ging als een dolle stier van start. Goed combinatiespel, goede veldbe- zetting deden NEO aan het wan kelen. Maar zoals bij elke wed strijd tijdens dit seizoen is gelukt, kreeg Holten 6 het maar niet voor elkaar om dat net te laten vibre ren. Zo goed als er gespeeld werd, zo goed werden de kansen ook gemist. In een wedstrijd waar gewonnen moest worden, werd het uiteindelijk 1-1. Maar goed, met een zelfde instelling en spelvreugde moet een vol gende keer winst mogelijk zijn. NEO 8 - Holten 6 Uitslag: 1-1 Het tweede team heeft zich goed hersteld van de neder laag in de vorige wedstrijd tegen DS72. In de thuiswed strijd tegen Kijk Uit II uit Balkbrug werd vorige week maandag met ruime cijfers (4,5-1,5) gewonnen. Gerrit Stevens bracht aan het eer ste bord weer eens de 'Orang Oetan' op het bord. Na zo'n vijf tien zetten, had de strijd eigenlijk al gestreden moeten zijn. Maar toen begon Gerrit een beetje te knoeien, zodat diens tegenstander de strijd nog tot de 45ste zet wist te rekken. Ronald Klein Teeseünk kreeg de winst cadeau. In een aanvankelijk gelijk opgaande partij kwam Ronald geleidelijk ondereen steeds grotere druk te staan. Op het mo ment suprème keek de Kijk Uitspeler echter niet goed uit. Daarentegen gaf Karl Heinze Leisten de winst uit handen. In de opening kreeg Karl Heinz een ge weldige voorsprong in ontwik keling. Door te passief spel verloor de Holtcnaarzijngrote voordeel en kon ten slotte zelfs opgeven. Totaal onbegrijpelijk want passiviteit hoort totaal niet bij Karl Heinz. Erik Bosman deed weer goede zaken in de strijd om de beker. Door een remise consoli deerde hij zijn voorsprong in dit klassement waarin hem de over winning nauwelijks nog kan ont gaan. Het topducl tussen Ben van de Griendt en Gerrit Luggenhorst eindigde na langdurige stnjd in een overwinning voor Ben na een fout van Gerrit in het eindspel. Een ver rassing was de overwinning van Erik Bosman tegen Henk Jongman. Henk testte in deze par tij het olifantengambict uit. Dat bleek niet goed uit te pakken. Erik won een pion, daarna nog een en gaf er weer een weg om te ont wikkelen. Dooreen kwaliteitsoffer wist Erik zich twee vrijpionnen te crccrcn cn toen Henk een giftige pi on pakte, bleek promotie on afwendbaar. Ook opvallend was de remise van Jan van Calcar tegen Karl HcinsLcisten tegen wiejan al tijd zijn beste partijen speelt. Uitslagen Dinant van Beek - Ton van Oijen 0-1 Gerrit Luggenhorst - Ben van Griendt 0-1 Bertus van Beek-Henk van Beek 1-0 Rob Gervedink Nijhuis - Bas van Beek 0-1 Jan van Calcar - Karl Heinz Leisten 0,5-0,5 ErikBosman-HenkJongman 1-0 Alrik Baltus - Cees Olij 0-1 Finale van schoolhandbal het De finaleronde handbaltoernooi Holtense basisscholen werd donderdag 11 maart in sporthal 't Mossink ge speeld. Eindstand meisjes: 1. Holtcrcnk; 2. Haarschool; 3. Regenboog; 4. Dijkerhock; 5. Bosschool; 6. Haarschool 2 Voor het eerst werd ook deel genomen door (ongensteams. De jongens uit Dijkerhock bleken hier het sterkste. Ze wonnen al hun wedstrijden. Eindstand jongens: 1. Dijkerhock; 2. Holtcrcnk; 3. Regenboog; 4. Haarschool De fairplaycup werd ge wonnen door het mcisjestcam van Dijkerhock. Als het aan de sportcommissie ligt, krijgt de halfjaar oude jeu de boulesvereniging 'Butenboel' een startsubsidie van maximaal 500 gulden. Ondanks dat de club niet is aangesloten bij een over koepelend orgaan, zien de com missieleden geen probleem met het geven van een eenmalige gel delijke ondersteuning. Voordat een organisatie in aan merking komt voor startgcld, moet het aan bepaalde voorwaarden vol doen. 2o moet de vereniging op 1 januari korterdan een halfjaar heb ben bestaan, levensvatbaar zijn, in Holten en omgeving werkzaam zijn, voldoende activiteiten ont plooien en een capabel bestuur hebben. Voor de voorwaarde dat het aangesloten moet zijn bij een overkoepelende organisatie is al vaker ontheffinggegeven. Volgens voorzitter J.A. Schuchard is dat geen probleem, gezien het karakter van de vereniging van sportieve ontspanning,gezelligheid en socia le contacten. G.H. Markvoort (PvdA) vroeg zich wel af of de club niet gebruik kan maken van de jeu de boules- baan bij de oude gymzaal aan tie Boschkampsstraat. „Deze baan is niet geschikt om wedstrijden op te- houden," licht wethouder Spijker toe.Daarvoor hebben ze zo'n vijf a zes banen voor nodig. Voor zo mergasten is de baan in het cen trum wel te gebruiken." Internetten bij bibliotheek De bibliotheek in Holten laat be zoekers op vrijdag 19 en zaterdag 20 maart kennis maken met In- temet. Extra aandacht zal worden besteed aan senioren en vrouwen. Via een een speciale interne fwww.intcmetfiesta.nl) kan ot meer worden gcchat met bekt Nederlanders en simultaan ge met Ravmond van Barncvcld EXCURSIE Passage -.oor heen CPB Holten) houdt zaterdag 27 maart een bijeenkomst met als gast \V Kroon uit Apeldoorn, Kroon zal vertellen over De Hof van Oranje en hij toont dia's van paleis Het Loo cn zijn bewoners. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Nieuwe leden en belangstel lenden zijn welkom. HOLTEN - Dries Willems aan de Keizersweg 68-70 op het industrie terrein De Haar in Holten, houdt van donderdag 18 tot en met zater dag 20 maart een grote autoshow. In de showroom is de complete Ford Silverline Collection te bewonderen. Al tijden zijn ze bezig met de voorbereidingen. Stukjes schrij ven, repeteren, oefenen met zang en dans: de leden van CJV Dijkerhoek proberen d'r weer een grandioos jaarfeest van te maken. Aanstaande weekend gaat het gebeuren, vrijdagavond om 20.00 uur en zaterdagmiddag om 14.00 uur gaan de toneelgor dijnen in gebouw Bethanië open en zal het publiek kunnen genie ten van een zeer gevarieerd pro gramma. Gezamenlijk hebben ze een revue achtige uitvoering in elkaar ge draaid met zang en dans en stukjes die deels zelf zijn geschreven en daardoor actueel cn echt Dijker- hoeks. De club jongens cn meisjes van 10 tot 15 jaar krijgen het elk jaar weer voor elkaar wat publiek te trekken. Van de handige en goedkoopste Ford Ka tot de nieuwste aanwinst de Ford Cougar en alles wat daar tussen zit. Met genoegen nodigt Dries Willems en verkoopmede werker Marcel Brusse belangstel lenden vrijblijvend uit om de di verse types eens wat nader te be kijken. Dat Ford qua techniek, rijgedrag en veiligheid een absolute topper is, hoeft nauwelijks te worden vermeld. Belangrijk voor de klant is natuurlijk- te weten welk bedrag hij/zij moet neertellen bij een eventuele koop, met of zonder inruil. Er zijn op genoem- dedataacneaanbicdingcn, want men sen uitnodigen om ze daarna met le ge handen weg te laten gaan past niet bij deze presentatie. Vragen staat dus vrij en de mogelijkheden zijn veelzij dig. Om van een aanbieding te kun nen profiteren hoeft men heus geen nieuwe auto te bestellen. Ook in ac cessoires, uitlaten, trekhaken, ban- den,ofandere zaken als kenteken gra veren onderhoud, enzovoort zijn aanbiedingen. Forddcalcr Willems (sinds 1978) heeft deze dagen ook tal van occasions op nj staan. „Sommige- van deze occasions, ik denk tussen de- acht en tien stuks in diverse merken, springen er op de een of andere ma nier uit" üiegt Willems. „Dat zijn altijd jonge auto's, die keurig onderhouden zijn, weinig hebben gereden, schade vrij zijn; kortom als nieuw betiteld kunnen worden. Deze occasions hebben wij geselecteerd en nauwkcu- 10 Select ng aan een inspectie onderworpen. De topmodellen zijn toegelaten tot de- verstandige Dries Willems IQ (In spected Quality) Selection. Dat bcte- kentvoor de koper een vol jaar garan tie, twee weken omruilgarantic, een scherpe prijs en een levertijd van twee dagen. Deze modellen zijn herken baar aan de spcc-ale sticker", legt Dries Willems uit. De drie showda gen zijn een mooie gelegenheid om Foio: Ham Broezc nader te informeren over de vele mo gelijkheden bij dit autobedrijf. Ieder een is welkom. Kinderen kunnen, ter wijl de ouders rondkijken, spelen aan de lcgotafel of genieten van een vide ofilm. Elke bezoeker ontvangt ceni gratis poster van 75 jaar Ford in Ne-' derland. Daarnaast zijn er wedstrijd- formulieren om 'Rijder van het Jaar' te worden en de nieuwe Ford Focus te winnen. Hoe voelt het om vluchteling te zijn? Giro 550 Apeldoorn Info: 055 3663339 VLUCHTELINGEN» Gewichtsproblemen? Herbalife werkt! Ineke Schot 0548-36 63 33. Laminaat f 18,95. Massief eiken stroken f 19,95. EUROPA PARKET, NEEDE T.k wortelnoot eethoek tafek met bijpassende stoelen, beslist goede staat. T el. 0548-36 42 38. Houtworm en boktorbestr. in boerderijen, woningen, kerken, schuren, etc. Vrijbl. inspektie/offerte. DHN B.V. (v.h.Ovon). Tel. 0522-24 18 18. Groene laurierstruiken 150 cm. hg. f 7,50 blauwe coniferen 0,75 cm. hg. f 6.00. Tel. 0578-64 12 93. houdt ten overstaan van gerechtsdeurwaarder J.M. van Meggelen een Zeer belangrijke Kunst- en Antiekveiling te Lochem nalatenschappen en verdere parti culiere toevoegingen. voltaires. Bureau's, mahonie penant- en linnenkasten. Boekenkasten, porseleinkasten, side-tables. Klokken en pendules: comtoises, klokstellen, Empire pendules, regulateurs, etc. etc. Schilderijen en aquarellen: H. Groen, R. v.d. Salm, A.C. van Noort, A.H. Gouwe, etc., etc. Zilveren broodmanden, serviezen, miniaturen. Gouden en zilveren sieraden: met briljant, smaragd. Odeurflacons, gouden vestzakhorloges, antiek zilver. Fraaie oudlederen bankstellen en clubfauteuils. De ged. nalatenschappen zullen zonder limietprijzen worden geveild. Totaal ca. 2000 kavelnummers. Uitnodiging: Noteer deze veilingdata in uw agenda. i„ 20 it i., zo., resp. 18 mrt.: 13-17.30 u., 10-17.30 u., 21 mrt.: 10-17.30 u. 5 Veilingdagen: maandag t/m vrijdag 22. 23. 24, 25 en 26 maart '99. Aanvang: 19.00 uur. Veilinghuys De Castanghe, Kastanjelaan 34-36, Lochem L.Th.H.NV. Fris, veihngmeester.beëdigd taxateur old-timers Tel. 0573-251895 (4 lijnen). Fax 0573-253125. lu Gazonmaaierbeurten gratis gehaald en gebracht BROEKHUIS HOLTEN, Verrassend veelzijdig. Tel. 0548-36 12 65. De Telegraaf zoekt met spoed bezorgers. Prima verdiensten 4x per jaar f72,50 extra 0548-36 52 33. Welke jongen wil mijn grasmaaien. Enkweg. Tel. 0548-36 16 51. WAAR IS HET VOORDELIG WINKELEN KIJK IN UW WEEKBLAD dagbLad tubantla/ tLuentsche courant De DISTRIBUTIE-ORGANISATIE van Dagblad Tubantia/Twentsche Courant en diverse weekbladen en folders Holten (buitengebied) in bezit van bromfiets goede beloning Aanmelden: Fam. Bouwhuis Aalpolsweg 6, Holten Tel.; 36 18 49 Lueqener O RAKETJES V /oor Holtens F De Zakengids H Om een rubrieksadvertentie op te geven voor Holtens Nieuwsblad/De Zakengids Plaatsingsdatum(s) - Plaats hier uw advertentietekst Per vakje één leesteken of spatie gebruiken. (Denk aan adres en/of telefoonnummer en vergeet niet om belangrijke details te vermelden). REGEL BON De kosten van uw advertentie; Prijzen zijn incl. 17,5% BTW t/m 3 regels per regel meer f 19.40 f 6.45 Hoe opsturen De volledig ingevulde bon, voorzien van uw eigen banknummer en handteke ning of metbijgevoegde giro-betaalkaart of bankcheque, dient 2 dagen voor plaatsing in ons bezit te zijn. Opdrachten die te laat zijn worden doorge schoven naar de volgende week. In gesloten envelop toezenden aan: Oostelijke Weekbladpers b.v. afd. Telefonische Verkoop Antwoordnummer 97, 7500 VB Enschede (een postzegel is niet nodig) Hoe betalen Vul op de bon uw eigen bankrekeningnummer in en plaats uw handtekening. Daarmee stelt u ons (éénmalig) in de gelegenheid om het bedrag te incasseren Ook kunt u een ingevulde en ondertekende girobetaalkaart of bankcheque bij d bon opzenden. Ondergetëkende: verleent hierbij éénmalige machtiging aan Media Collect om het verschuldigde bedrag af te schrijven ten laste van zijn/haar rekening. Postbanknr.: I1 I I ...1 i I i 1 i I Handtekening rekeninghouder: Administratiekosten bij niet-kontante betaling f 6.50 Advertentie onder nummer/brieven buro v/d blad f 6.50 extra Bewijsexemplaren op aanvraag per post f 6.50 Telefonische opgave advertenties: 053-484 24 50 k oosteLLjke weekbLadpers bu De nieuwe showroomkeukens zijn binnen. Ware kunstwerken om te zien. Doordacht design voorzien van betrouwbare apparatuur van wereldmerken. Het moderne leven vindt u terug bij Teunissen Becking, Maar het ouderwetse vertrouwen is gebleven. U betaalt de verrassend aantrekkelijke prijzen nog steeds pas als de keuken is geplaatst. - DCC E CCfjEC CCD Industrieweg 12 - Wierden Telefoon: 0546-574000

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 11