PROFITEER NU VAN ONZE GRANDIOZE KEUKENAKIIE Lid worden van Thuiszorg heeft voordelen www.tulpkeukens.nl I SKSSSSSISSSJESSSS^^ Spinnerstraat 5 (0548)521200 Open: ma t/m vr I000-18.00u.2a900-17.00u Koopavonden: m, do en vrtot 21. OOu TEN Or. M LKingsi ge mlll w,t=rm,nw»nW'><r 101012205633 •SLIEDRECHTLeeghwaterstraat 107 <0(0184)410344 -UTRECHT Inpandig In Sanders Meubelstad. Winlhontlaan 4 'E. (030)2803300 inpandig TKeuke^abL Rljnveld, Smalle Zijde 60 'C(0318)529944 «VEENDAM (Naast Gamma) Inpandig ln^ukenboulevard2de;fjJr^^eofullfy^Tm^OoTsOu di Vm vr 10.00-17.30 u. za 09.30-1730 u. do koopavond lot 21.00 u Rotterdam ma u.uu ib.uu u. oi um iu.uv Bfr KAN AUitN DOOK WRIKTC KIUKENWIWOOP, BUITEN ftltE KIUKENZAXEN OW, UAN WMMIANI MAAK KLANT I- De Bruidsbeurs van het Oosten is geopend op zaterdag en zondag van 11.00-18.00 uur. Entree: f 15,-. Wegiersweg 65, 7556 BP Hengelo, Tel 074 - 2 559 559. U vindt het Expo Center aan de Al (afrit 30) DONDERDAG 21 JANUARI 1999 H0 6ZA 5 Op 23 en 24 januari is het Expo Center Hengelo kleding en lingerie. Verder bestaat onze bruidsstoet uit een omgetoverd tot één grote bruidszaal. Want dan is het Expo Center scala van zo'n 60 stands, waarin u volop informatie vindt over het decor van de grootste en meest exclusieve bruidsbeurs van trouwringen, trouwauto's en koetsen, horecagelegenheden, Oost-Nederland Onze huwelijkse voorwaarden trouwkaarten, bruidsboeketten, bruidskapsels, zullen iedereen aanspreken. Zo worden er elke bruidsmake-up etc Kortom, als aanstaande dag 3 bruidsmodeshows gelopen van diverse hixpo [center bruid of bruidegom zeg je legen zo n beurs bruidshuizen, herenmodezaken, gelegenheids- Ihengelo maar één ding. JA! Uw Gezondheid Service biedt veel extra services langere tijd niet in staat zijn naar de kapper te gaan of naar een winkel om kleren te kopen, laat de Gezondheid Service iemand thuis komen. Pedicure-service De Gezondheid Service heeft met een aantal gekwalificeerde pedicures een overeenkomst gesloten. Leden ontvangen korting. Als u niet zelf naar de pedicure kunt, komt zij bij u thuis. Bezorgdienst thuiszorgartikelen Leden kunnen ook kleinere hulp- en verpleegmiddelen thuis laten bezorgen tegen een geringe vergoeding. Normaal betaalt u f 35.-. Leden betalen f 15.-. Maaltijdservice Mensen die niet zelf kunnen koken of geen tijd hebben om zelf te koken, kunnen gebruik maken van de maaltijdservice. T roostkoffer Als uw baby maar blijft huilen. kan de troostkoffer uitkomst bieden. Deze koffer zit boordevol informatie en materialen die kunnen helpen bij het troosten van uw baby. Leden kunnen deze koffer een maand gratis lenen en uitproberen. Informatie en voorlichting Een uitgebreid cursuspakket (zie kortingen). Leden ontvangen een aantal keren per jaar een ledenblad, met daarin informatie en tips over gezond zijn en blijven. NB: Het kan zijn dat de diensten die uw eigen Gezondheid Service aanbiedt iets afwijken van het hier vermelde. Voor meer informatie kunt u bellen met de Gezondheid Service van uw thuiszorgorganisatie. Gezondheid Service Thuiszorg Enschede-Haaksbergen Boulevard 1945 nr. 460 7511 AL Enschede Tel. 053-488 12 00 Gezondheid Service Thuiszorg Centraal Twente A. Jacobslaan 55 7555 PJ Hengelo Tel. 074-255 00 00 Gezondheid Service Thuiszorg Noord West Twente Zeearend 2 7609 PT Almelo Tel. 0546-54 22 22 De services en diensten op een rij Kortingen Leden krijgen 10% korting op alle aankopen van artikelen in de Servicepunten/Thuiszorgwinkels Cursussen en themabijeenkomsten Leden ontvangen een korting die kan oplopen tot 25%. U kunt bij ons terecht voor o.a. de volgende cursussen: - stoppen met roken - beter slapen - EHBO bij kinderen - hoofdpijn te lijf - blaastraining - afslankcursus - babymassage - ziekenverzorging thuis - hyperventilatie - leren masseren Aanvullende zorgverlening Acute nachtzorg In acute situaties kan maximaal drie nachten een medewerker van thuiszorg worden ingeschakeld bij een cliënt die lid is van de Gezondheid Service. Deze service is gratis! Personenalarmering Met één druk op de knop verbonden met de centrale. Indien nodig komt iemand thuis. Leden krijgen korting. Naehtkraamzorg Overdag is er de kraamverzorgende, maar 's nachts... Als er zich 's nachts onverhoopt problemen Voordeel Het lidmaatschap van de Gezondheid Service heeft vele voordelen. Niet alleen kunt u als lid gebruik maken van alle extra services, het levert ook nog eens een flinke korting op. Naast een financieel voordeel voor de leden zelf kunnen er producten en diensten worden ontwikkeld die de thuiszorg niet kan aanbieden binnen de reguliere thuiszorg (gefinancierd vanuit de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten). Vrijwilligersorganisaties die aanvullende activiteiten in de thuiszorg ontplooien, worden door de Gezondheid Service ondersteund. voordoen kunnen ouders Kraamzorg Twente bellen voor advies. Zonodig komt een kraamverzorgende langs. Gratis voor leden. Thuisservices Kapper en kleding aan huis Als mensen zelf voor kortere of Bijna iedereen kent de thuiszorg van het lenen van bijvoorbeeld krukken huishoudelijke hulpwijkverpleging, het consultatiebureau of de diëtist Om gebruik te kunnen maken van de thuiszorg diende u de wettelijke Toegangsbijdrage van f 55.- per jaar te betalen. Dat is veranderd! Het kabinet heeft besloten deze Toegangsbijdrage af te schaffen. Dat betekent dat niemand deze f 55.- in 1999 meer hoeft te betalen. Aanvullende diensten Maar er is meer! De overheid doet op het gebied van de gezondheidszorg een stapje terug. U moet dus steeds meer zelf regelen. Daarom is het verstandig lid te worden van de Gezondheid Service van uw thuiszorgorganisatie. De Gezondheid Service biedt u een compleet en aantrekkelijk lidmaatschap op het gebied van gezond zijn en blijven. Door lid te worden kan de Gezondheid Service haar dienstverlening behouden en zelfs verder uitbreiden, met services die aansluiten bij uw wensen en behoeften. Veel wensen liggen op het gebied van veiligheid en gemak. Dus is er bijvoorbeeld personenalarmering met zorggarantie en worden verschillende gemaksservices aan huis aangeboden. Met steun van iedereen kan de Gezondheid Service u goede en waardevolle services aanbieden. Met andere woorden ..samen sterk voor gezondheid!" En dat niet alleen voor oudere en zieke mensen, maar ook voor jongere en gezonde mensen. Het lidmaatschap gaat voor 1999 f 25.- per huishouden kosten.

Holtens Nieuwsblad | 1999 | | pagina 6