WENSKAART met eigen foto! Een stoere Met Personal Care Card altijd 5% tot 50% korting'! )h- J Toch nog in HOLTEN FIRMA BROEKHUIS r wedaa Belastingambtenaar neemt afscheid Zakelijk BEKEKEN Thuiszorg zoekt vrijwilligers Lekker slapen en fit weer op met Zwitserse wonderpil Vrijer ademen en lekker slapen met Dam po Goodnight Houd spieren en gewrichten soepel met Adrufyt cent FotoQuelle I DONDERDAG 3 DECEMBER 1998 Veertig jaar was hij belastingambtenaar op de afdeling financiën van de gemeente Holten. Afgelopen maandag hield Maurice Aanstoot de cijfertjes voor gezien, 's Middags kreeg hij een receptie aangeboden. Daarvoor werd Maurice met zijn vrouw door collega's op ludieke wijze van huis opgehaald. Foto johan Bolink Bijeenkomst ANBO Holten De laatste ledenbijeenkomst van de Holtense afdeling van de Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen (ANBO) dit jaar staat op de kalender voor don derdag 17 december. Vanwege de kerstmaand is ditmaal gekozen voor een ontspannend on derwerp, De secretaris van de bond, De heerD. van Maurik vertoont een film en vertelt over zijn rondreis door Zuid-Afrika. Dez reis ging van Kaapstad via het Krügerpark naar Prctona. De bijeenkomst wordt.zo- als gebruikelijk,gehouden in de ont moetingsruimte van dorpshuis De Boschkamp en bcgintom 14.30 uur. Diegenen die moeilijk ter been zijn en toch graag willen komen, kunnen zich in verbinding stellen met me vrouw L. Steenhuis, telefoon 0548 - 361278. Zij worden dan gehaald en gebracht De eerstvolgende bijeenkomst van de plaatselijke afdelingstaat gepland voor 7 januari. Het is een feestelijke nieuwjaarbijeenomst in Irene met een opteden van het orkest 'Abraham gezien', Computer Dogterom aan de Oranjestraat is onlangs na aanzienlijk verbouwing opnieuw heropend. In de winkel is een compleet nieuwe showroom ingericht en het be- drijfsoppervlak, inclusief een tweede verdieping, is uitge breid tot driehonderd vierkante meter. Partners Paul Scholten en Frank Dogterom zijn zeer tevreden met hun vernieuwde pand. „Het straalt kwaliteit uit, iets waar wij als bedrijf ook voor staan. Daarnaast willen we jong en dynamisch zijn en met de veranderingen in de computer wereld meegaan", aldus Frank Dogterom. In verband met de heropening heeft Computer Dogterom een speciale aanbieding die tot 5 december geldt. Foto: dgon opname Boerenerf is visitekaartje van landbouw Landschapsbeheer Over- ijsscl houdt op dc dinsdag- j avonden 5,12 en 19 janua- I ri en zaterdagochtend 23 (januari 1999 een cursus 'Boer-enerven' op De Oosterhof in Ambt- Dclden, het landbouw, rc- j creatie- en dienstver- leningsbcdrijf van Gerard i Scholten. Dc cursus is op gezet voor agrariërs en an- I derc bewoners vap boe- I rcnervcn. j Het boerenerf is naast het i visitekaartje van de land bouw een plek waar ge werkt en geleefd wordt en I een plek waar veel dieren en planten zich thuis voe len. Gebleken is dat er veel behoefte is aan informatie over het goed, functioneel en tegelijkertijd ook mooi inrichten van het erf. Daarom heeft Landschap sbeheer Overijssel een cur sus opgezet met de volgen de onderwerpen: - dc inrichting van het erf. Waar moet je op letten om een erf functioneel en tege- lijkertijd ook mooi in te richten? - aanleg en onderhoud van erfbeplanting. Hoe moet je dc beplanting op en rond het bocrcncf onderhou den? - mogelijkheden kun je iets voor de natuur doen op je erf zonder dat je ernstig in de bedrijfsvoering wordt gehinderd? De cursus wordt gegeven op dc dinsdagavonden van 19.30 tot 22.00 u r en op zaterdag van 09130 tot 12.30 uur (vier thcoriede- len, inclusief een excursie). De kosten voor de totale cursus zijn f 120,00 inclu sief cursusmap, excursie en koffie/thee. Opgave is mogelijk tot dinsdag 15 de cember bij Landschap sbeheer Overijssel, Pop- penallce 39, 7722 KW' te Dalfsden, tel. 0529401731 (tijdens kantooruren). Het Coördinatiepunt Vrijwillige Thuiszorg is dringend op zoek naar en- thousiaste vrijwilligers die ouders/verzorgers van ge handicapten, chronisch zieken of dementerenden willen ondersteunen door middel van bezigheids- /spelbegeleidingen/ofac- I tievc oppas. Vaak hebben ouders/ve- zorgers van gehandicap ten, chronisch zieken en dementerenden behoefte aan een paar extra handen. Het is dan een uitkomst wanneer een vrijwilliger, op een vaste tijd of op af roep, de zorg even over neemt. Hierdoor ontstaat er meer "vrije tijd" voor dc ouders of verzorgers en kri|gen ze tijd om die din gen te doen waar ze anders niet aan toe komen. Het werkgebied omvat de volgende gemeenten: Deventer, Diepenveen, Bathmen, Raalte, Olst en Holten. Diegenen die bo ven de achttien zijn en vrij willigerswerk willen ver richten kunnen contact opnemen met het Coördinatiepunt Vrijwil lige thuiszorg op werk dagen van 9.00 - 12.00 uur via telefoonummcr 0570 - 686000. Meccano Master Connection 6x4 machine Genomine Meccano Master Con nection 6x4 Machine (Meccano), prijs: ca. fl. 149,— Het aloude Meccano heeft zich niet gek laten maken door de komst van jconcurrcnten als Lego technic en K'NEX. Vol vertrouwen in het beproefde jconcept hield met vast aan het systeem van frames, stangen en schroefjes. |Dat men met de tijd meeging, bewijst de nieuwe Master Connection doos. 'Deze bevat 352 onderdelen die na montage een stoere 6x4WD auto met opvallend frame en echte stuurinrichting opleveren. pe zes onafhankelijk draaiende wielen worden aangedreven door een opgevoerde jmotor die op batterijen werkt. Dc Meccano Mater Connection is uitgevoerd in - -? fluoricerende kleuren en wordt geleverd in een solide opbergkoffer. ano blijkt nog even tijdloos als altijd! NEW HOLLAND DEALER - LAND- EN TUINBOUW - MECHANISATIE EN INSTALLATIE Deventerweg 79 - \ma Holten Tel.: 0548-36 12 65 Verrassend Veelzijdig! DftZfi maand nrnrrlf Ho Parcnnol Deze maand wordt de Personal Care Card Nederland geïntroduceerd. Een persoonlijke kaart voor iedereen die van het leven en extra kortingen wil genieten. De kaart kent een aantal unieke faci liteiten (FitCare en FunCare), geheel afgestemd op de eigen persoonlijke wensen van de kaarthouder. Met de FitCare faciliteit kan men gebruik maken van een groot aanbod van kortingen en interes sante aanbiedingen bij duizen den sportfaciliteiten in heel Ne derland en bij vele sport- en vrije- tijds winkels. De FimCare facili teit voorziet in aantrekkelijke mogeüjkheden en kortingen op het gebied van reizen en andere vormen van ontspanning. De FitCare faciliteit Voordeelaanbiedingen en kortin gen van 10% - 50% bij sportfacilitei ten zoals fitnesscentra, zwembaden, maneges, squa centra, dansscho len. sauna's, etc. Vitamines en voe dingssupplemen ten zijn verkrijg baar met kortin gen tot 20% en bij sport- en spel- artikelenwinkels krijgt de kaart houder altijd 5% a 10% korting. Tijdens actieperiodes en thema- weken zijn er aanbiedingen die nog veel voordeliger zijn. Elke kaarthouder is ook nog eens geheel gratis verzekerd tegen de blijvende gevolgen van sporton- gevallen. De FunCare faciliteit Door eenvoudig eerder een reis te boeken verzekert de houder van een Personal Care Card zich niet Fit Care kortingen bij 12.000 sportfaciliteiten kortingen op voe dingssupplementen en vitamines standaard sportonge- vallenverzekering kortingen op sportarti kelen alleen van de beste plaats in het vliegtuig en het hotel, maar tevens van een stevige korting op de reissom. Door vroeg te boeken kan de kor ting oplopen tot wel 15%! Ook krijgt elke kaarthouder 25% kortmg op de annuleringsverze kering. Nog meer kortingen In de loop van het komend jaar zal het pakket van kortingen en aan biedingen worden uitgebreid met musea, theaters, culturele en mu zikale evenementen, restaurants, boeken. CD's, etc. De Personal Care Card betaalt zich direct terug! Onze onafhankelijkheid en het grote aantal kaarthouders garan deren dat u met de kaart bij de aangesloten winkels en instellin gen hoge kortingen kunt verkrij gen De Personal Care Card met de FitCare faciliteit kost 35.00 per jaar en de kaart met de Fun Care faciliteit 85,00. De kosten voor beide faciliteiten op één Fun Care vroegboek korting rei zen tot 15% 25% korting op annu leringsverzekering kortingen bij hotels/restaurants/mu- sea/theaters/cd's/boe- ken/evenementen kaart zijn 120,00 per jaar. Zo bespaart u met één of twee faciliteiten al snel hon derden guldens per jaar. Gezinnen die meerdere kaarten willen bestellen kunnen bij de aanschaf rekenen op een extra korting op de kaartprijs. 1 Informatie Bel voor een gratis informatie pakket: 0900-202 51 03. 1 lelatomatine verovert Xederlancl Wie problemen heeft met slapen moet zeker het volgende eens zorgvuldig doorlezen. Sinds anderhalf jaar is Melatomatine ook in ons land verkrijgbaar. Een 100% na tuurlijk product uit Zwitserland dat inmiddels al door 60.000 landgenoten wordt gebruikt om makkelijker in slaap te vallen. Melatomatine is ook voor u de oplossing voor een goede, regelmatige en gezonde nachtrust. matihe Melatomatine wordt gemaakt uit verse tomaten. Deze groente bevat immers de stof melatonine in haar meest natuurlijke vorm. Een hormoon dat ook door de pijnappelklier van de mens wordt aangemaakt op het moment dat het tijd wordt om naar bed te gaan. Door tal van oorzaken kan de lichaamseigen productie van melatoninen ontoereikend zijn om een slaperig gevoel op te wek ken. Het Zwitserse wonderpro- duct Melatomatine brengt het melatonine-niveau weer op peil, zodat u toch kunt genieten van een volledige nachtrust. Verstoorde nachtrust Melatomatine kent geen bijwer kingen en veroorzaakt geen duf gevoel bij het opstaan. Bovendien bevat dit product ook de vitaminen Bètacaroteen, C en E, die ervoor zorgen dat de werkzame bestand delen beter door het lichaam wor den opgenomen. Het wordt aanbe volen voor een goede en cezonde nachtrust, voor meer geestelijke spankracht en voor het stabilise ren van een verstoorde nachtrust (ploegendienst en jet-lag). Overal te koop Melatomatine is nu overal in Nederland verkrijgbaar in verpak kingen met 60 tabletten (goed voor 30 nachten lekker slapen). Tfe koop bij apotheek, drogist en reform huis. Voor meer informatie kunt u bellen met tel. (013) 528 49 76. Naarmate de herfst vordert en de winter nadert krijgt u weer dagelijks te maken met de ongemakken die door kou, wind en regen worden veroorzaakt. Dan wilt u vooral vrijer kunnen ademen en lekker kunnen slapen. Van een goede nachtrust knapt u namelijk snel weer op. Dampo Goodnight is een unieke stroop die u vrijer laat, ademen, waardoor u .kunt genieten van een gezonde nachtrust. De plantenex tracten zoals eucalyptus- en peper muntolie zorgen er voor dat u direct vnjer kimt ademen. De tijm verzacht de keel en de valeriaan en passiebloem zorgen voor een goe de nachtrust, zodat u er de volgen de dag weer tegenaan kunt. Waar smaakt het naar? hi Dampo Goodnight proeft u een mix van eucalyptus, tijm en drop. Dampo Goodnight is aangenaam sterk. U ervaart meteen de directe werkzaamheid Wanneer kunt u resultaat verwachten? Dampo Goodnight helpt snel. Vrijwel direct na het innemen kunt u weer vrijer ademen. In combinatie met de rustgevende ingrediënten zorgt dat al snel voor een heerlijke nachtrust. Dampo Goodnight is verkrijg baar bij drogist en apotheek. Voor meer informatie kunt u bel len met Roche Nicholas B.V.. (0497) 38 18 33. De spieren en gewrichten krijgen het dagelijks zwaar te verduren, vooral nu het weer wat kouder wordt. Denk maar eens aan op staan, bukken of simpelweg iemand een hand geven. Gelukkig zijn er in de natuur stoffen te vinden die de spieren elastisch houden en de gewrich ten soepel en beweeglijk. Bional Adrufyt heeft al deze stoffen 1 gecombineerd in het >j middel Adrufyt. Adrufyt bevat plantaardige ex tracten die de doorbloeding in de spieren bevorderen en helpen bij gevoeligheid. Adrufyt pakt stijve, stramme spieren aan en zorgt voor soepele gewrichten. Wilt u meer informatie? Bel dan: 0800 - 020 20 20 (gratis). ,y,. Keuze uit diverse standaard teksten, eigen tekst tegen meerprijs mogelijk. Kerstkaarten zijn te bestellen tot 14 dec. '98. Nieuwjaarskaarten t/m 14 januari '99. PERSTUK INCLUSIEF ENVELOP Leverbaar per 10 stuks Dorpsstraat 10. Holten Dorpsstraat 124, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal.

Holtens Nieuwsblad | 1998 | | pagina 9