Een goede gezondheid j| kunnen we u niet garanderen... kunnen we u wel bieden! Maak slapende honden niet wakker. Seats and Sofa heeft deze week wel erg lage prijzen. Die moet je niet verder vertellen. Want anders staat edit heel Nederland op de stoep. Dus sssssssssst, en kom op: DONDERDAG 24 SEPTEMBER VAN 9.30 UUR T/M 21.00 UUR VRIJDAG 25 SEPTEMBER VAN 9.30 UUR T/M 21.00 UUR ZATERDAG 26 SEPTEMBER VAN 9.30 UUR T/M 17.00 UUR verzekeringen Sailand BASIS verzekering Sailand PLUS verzekering Particuliere ziektekosten en reisverzekeringen Stuur de antwoordkaart op of bel met cliëntenservice: (0570) 68 74 84 Assen Borgstee 7, Afslag Assen Noord - A28 Copelle a/d Ussel Lylantsebaan 7a, Gelegen aan de A20 Devenfer Essenstraat 15, Centrum Snipperling Drachten Dr. Martin Luther Kingsingel 10, (oon de Dr. M. Luther Kingboulevord) Eindhoven Kanaaldijk-Noord 5, Stadsdeel Tongelre Hengelo Geerdinksweg 303, Naast Big Boss Maassluis Noordzee 10, Ind.terr. Nieuwe Waterweg Sliedrecht Conradsfraat 8, Schuin t/o station Zoefermeer Coppeliaschouw 10, Ie verd., Woonhart Zoetermeer Openingstijden alle filialen: maandag t/m woensdag: 09.30 tot 17.30 uur (Deventer t/m 21.00 uur) donderdag en vrijdag: 09.30 tot 21.00 uur zaterdag: 09.00 tot 17.00 uur zondag: altijd gesloten I DONDERDAG 24 SEPTEMBER 199? Uw ziekenfondsverzekering is niet iets waar u elke dag over na denkt. Toeh vragen wij u een moment van uw tijd om eens over uw gezondheidssituatie na te denken en te overwegen of het niet verstandig is om over te stappen naar Sailand verzekeringen. Waarom zou u voor Sailand verzekeringen kiezen? Simpelweg omdat wij er in eerste instantie voor u 4«jn! Wij richten ors namelijk heel nadrukkelijk op uw eigen regio. Prettig voor u omdat persoonlijke contacten mogelijk zijn. ten ander groot voordeel is dat we directe contacten kunnen onderhouden met alle zorgverleners in de buur,, dus ook met uw huisarts, specialist, apotheker, etc. Vanuit de/e goede verstandhouding met uw zorgverlener werkt Sailand verzekeringen samen aan kwalitatief hoogwaardige zorg. Door het optimaliseren van contacten tussen de diverse zorgverleners onderling wordt een efficiëntere doorstroming bereikt en wachtlij'sten worden teruggedrongen. Voor diegenen die de standaard ziekenfondsverzekering willen uitbreiden met een ruimere dekking, is er de aanvullende Sailand BASIS verzekering. Hieronder een kleine greep uit de extra's die deze verzekering u biedt: spoedeisende medische hulp in het buitenland (waar ook ter wereld) uitkering bij kraamzorg uitstekende tegemoetkoming tandheelkundige ingrepen ruime vergoeding voor diverse vormen van alternatieve geneeswijzen Geen winstoogmerk Het winstoogmerk ontbreekt bij Sailand verzekeringen. Hierdoor kunnen we de premies zo laag mogelijk houden. Daarnaast wordt er geïnvesteerd in het verbeteren van de zorg en worden allerlei zorgprojecten ondersteund. Onze doelstelling van solidariteit staat daarbij centraal. ledereen is welkom! Sailand verzekeringen is van mening dat iedereen recht heeft op goede, betaalbare zorg. Als u zich wilt aanmelden als verzekerde bij Sailand verzekeringen kan dat zondermeer. Wij kijken niet naar uw leeftijd, gezondheid of levensstijl; iedereen is welkom. Een goede zorgverzekering is bij Sailand verzekeringen voor iedereen bereikbaar, Nog meer zekerheid en de meest uitgebreide dekking krijgt u met de aanvullende Sailand PLUS verzekering. Naast de dekking die de BASIS verzekering biedt, zijn o.a. de volgende zaken geregeld in de PLUS verzekering: tegemoetkoming bij de aanschaf van brillenglazen en contactlenzen volledige vergoeding voor het therapeutisch zwemmen voor reumapatiènten fysiotherapie uitgebreide dekking van tandheelkundige kosten, ook voor kroon- en brugwerk Kies voor een aanvullende verzekering Het ziekenfonds biedt u een wettelijk vastgestelde basis vergoeding voor uw ziektekosten. Daarnaast kunt u bij Sailand verzekeringen kiezen voor één van de aanvullende verzekeringen: de Sailand BASIS verzekering en de uitgebreidere Sailand PLUS verzekering. Onze aanvullende verzekeringen bieden onder andere een tegemoetkoming in de kosten voor hulpmiddelen, alternatieve zorg, bepaalde cursussen etc. Aanvullend verzekerden met een Sailand PLUS verzekering genieten bovendien van een zeer ruime vergoeding voor tandheelkundige hulp, volledige vergoeding voor therapeutisch zwemmen voor reumapatiënten en fysiotherapie en een tegemoetkoming voorde aanschaf van contactlenzen en brillenglazen. De regeling rond alternatieve geneeswijzen is zonder meer goed te noemen. Reageer snel U kunt één maal per jaar switchen naar een ander ziekenfonds. De uiterste datum hiervoor is 1 november. U hoeft uw huidige ziekenfonds niet in te lichten. Zodra u zichzelf inschrijft bij Sailand verzekeringen, handelen wij de zaken met uw oude verzekeringsmaatschappij af. Makkelijker kan bijna niet. Voor particuliere ziektekostenverze- kerden geldt een opzegtermijn van 3 maanden. Vraag daarom snel een inschrijfformulier aan met uitgebreide informatie en Jwfe een overzicht van de vergoedingen die de verschillende 1 WmMb aanvullende verzekeringen u bieden. 3+2 Ferrari Droombankstei in lavado stof. Daardoor vet- en vuilafstotend. Onverslaanbare kwaliteit. Nu onnavolgbaar geprijsd. Voor particulier verzekerden en studenten hebben wij een uitgebreid pakket aan mogelijkheden. Tevens zijn wij gespecialiseerd in doorlopende- en dag-reisverzekeringen. Onze doorlopende reisverzekering komt niet voor niets als één van de goedkoopste uit de bus bij de consumentenbond: voor slechts f 0,15 cent per dag bent u iedere dag van het jaar op reis verzekerd. 3+2 Raymond Zeer hoog gewaardeerd topbankstel, uitgevoerd in duurzaam bovine leder. 2,5+2 Kennedy Kwaliteits-topper uitgevoerd in het sterkste nabuko, voor jarenlang zit plezier. 3+2 Pasadena Schitterend stofsalon in klasse uitvoering. Verkrijgbaar in eindeloos veel dessins. Stuur mij uitgebreide informatie en een Inschrijfformulier van dé verzekeringen van Sailand verzekeringen 2,5+2 Savannah Nabukotopper, inclusief kussens. Een absolute must voor elk interieur. 3+2 Tennessee Droombankstei uitgevoerd in een onverslaanbare kwaliteit. Nu onnavolgbaar geprijsd. Adres: Woonplaats: Mj overdag; Tol.'s avonds 1 D particul iere verzekering ziekenfonds- en de aanvullende verzekeringen vafi Sailand verzekeringen Q (doorlopende) reisverzekering van Sailand verzekeringen 2,5+2 Texas Oerdegelijk bankstel, leverbaar in diverse dessins. Past in elk interieur. Sailand verzekeringen Munsterstraat 6. 7418 EV Deventer Postbus 166, 7400 AD Deventer telefoon (0570) 68 70 00, fax (0570) 68 73 00 ififcïllii'i vïwï'l'l itj! Jiljl'sJi .'j'-j! i;ji -i tt i t Stuur deze antwoordkaart in een gesloten envelop, zonder postzegel naar Sailand verzekeringen, antwoordnummer 30, 7400 VB Deventer Diverse draai- en relaxfauteuils uitgevoerd in rundledi stof of met afneembare hoes

Holtens Nieuwsblad | 1998 | | pagina 12