SlankVitaal afslanktahlottpri I Gezondheid als beste getest 0IE Botontkalking? Gratis bellen bij gezonde Westlite kaas Niet alleen de ouderdom komt met (ge)breken Nieuw Aleve. Werkt langer dan andere pijnstillers gewoon eten en toch afvallen Vr° or v°a wecJcfa "Dankzij Wapiti Prostaat capsules kan ik weer gewoon plassen' Nieuw natuurlijk middel goed voor prostaat Multivitamines en mineralen voor het opgroeiende kind Sur Plus Kalknagelolie wedda JL_B_ m_ %s 1/V71I pmcrmu mw/oowm: Ptismtm- mswus m 3mk- emi SlankVitaal maakt haar belofte waar. In maart 1998 werden deze afslanktabletten uitgebreid ge test door tientallen lezers van het weekblad Weekend. Het gemiddelde gewichtsverlies bedroeg maai' liefst 7,5 kilo in drie weken. Patty Brard is niet echt verbaasd over dit spectaculaire resul taat. "Met SlankVitaal ben ik vorig jaar zelf ook in één maand 12 kilo kwijtge raakt," zegt de populaire TV- presentatri- ce. "Dat was nadat een bekend weekblad 'Foei Patty, let op je buikje had geschreven. Nol-maal trek ik me niets aan van wat de media over me schrijven. Maar nu vond ik toch dat ik in de te genaanval moest. Met Slank- Vitaal ging het afvallen eigenlijk bijna vanzelf De kuur is gemak kelijk vol te houden, wantje mag er normaal bij blijven eten. Dus niemand hoeft met deze kuur honger te leiden." Topafslanker De natuurüjke ingrediënten in SlankVitaal bevorderen de stof wisseling en stimuleren de af braak van voedings- en li- chaamsvetten. Bovendien bevat ten de tabletten ingrediënten die overtollig vocht uit het lichaam afdrijven. Over één aspect van SlankVitaal waren alle Weekend lezers het roerend eens. Tijdens de kuur voelden zij zich een stuk fitter en actiever. Logisch, want aan de slankmakende formule van dit topproduct is tevens vita mine C en B-complex toege voegd. Deze essentiële voedings stoffen verhogen de weerstand en maken veel extra energie vrij. Keiharde belofte Tientallen lezers hebben dus aan getoond. dat SlankVitaal als één van de weinige afslankers haar belofte waarmaakt. Gemiddeld vielen zij 7,5 kilo in drie weken af. Zonder honger en zonder een lusteloos gevoel. Het. is dus de snelle, eenvoudige en gezonde methode voor iedereen die slank wil zijn. De afslanktabletten van SlankVitaal zijn verkrijgbaar bij drogist, reformwinkel en apo theek. Er is een 15 daagse kuur (5 kilo afvallen) en een maand- kuur (12 kilo afvallen). Voor meer informatie: (013) 528 49 76. Kaas is een product dat van natur e vet is. Voor liefhebbers van kaas én een slanke lijn zijn er tegenwoordig diverse kazen die weinig calorieën bevatten. Dat geldt bijvoor beeld voor Westlite, een belegen 30+ kaas met een lekke re pittige smaak, maar met 33% minder vet dan gewone belegen Goudse. Met Westlite kunt u ge zond en bewust genieten van een heerlijk belegde boterham of van een lek ker blokje zomaar tussen door. Bovendien zorgt Westlite tijdelijk voor een extra voordeel. Want wie nu Westlite koopt kan spa ren voor 10,- gratis tele foneren. Door inzending van 2 aankoopbewijzen van min. 350 g Westlite uitsnij of voorverpakte stukken of 3 aankoopbe wijzen van voorverpakte plakken kunt u in het bezit komen van een spe ciale kaart met een belte goed t.w.v. 10.-. Als aankoop- bewijs geldt het etiketje op de voorzijde van de verpakte stuk- I ken of plakken met de houd- I baarheidsdatum of de kas sabon/weegetiket van vers ge kochte Westlite Op de kassabon dient duidelijk Westlite te zijn vermeld Per huishouden kan maximaal 1 keer worden inge- zonden. Uiterste inzenddatum is I 30 november 1998. Gratis bellen De kaart met het wereldwijde I beltegoed van 10,- wordt u toe gezonden door Telegroup Neder land 1633. Het werkt heel een voudig en u krijgt een seintje als het tegoed bijna opgebruikt is zodat het gesprek rustig afge rond kan worden. Na deze ken nismaking kunt u ook in de toe komst goedkoper (tot 65%) blij ven bellen met Ttelegroup Neder land 1633. Handige hersluitbare verpakking U vindt Westlite in de super markt en bij de kaasspeciaal zaak. Westlite is vers van het mes verkrijgbaar, maar ook in ge sneden plakjes en als plat. stuk in een handige hersluitbare ver pakking. Op de roodblauwe ver pakkingen staat ook alle infor matie over de actie. 1-Iaal snel de actiekaart met voorwaarden in de winkel Voor meer informatie kunt u gratis bellen: 0800-022 06 77. Mevrouw De Vries (57) heeft al ruim veertig- jaar reuma- toïde artritis. Ruim een jaar geleden brak zij haar been. "Pas nadat mijn beenbreuk en het moeilijke herstel daar van in verband werd gebracht met het gebruik van mijn medicijnen tegen reuma, kon ik adequaat behandeld wor den met medicijnen die de botten versterken." Osteoporose (of botontkalking) maakt botten zwakker waar door ze gemakkelijker breken In meer of mindere mate treft osteoporose iedereen. Het hoort bij het ouder worden en begint al rond het veertigste levens jaar, wanneer de botmassa on gemerkt begmt af te nemen. Dit is niet te zien. Daarom be seffen veel mensen niet dat zij een verhoogd risico lopen. Sommige mensen lopen meer kans dan anderen. Er zijn fami lies waar deze ziekte veel voor komt. Vrouwen met een ver vroegde menopauze hebben een hogere kans op osteoporose. Corticosteroïden Een grote risicogroep bestaat uit mannen en vrouwen (75.000 in Nederland) die lang- L durig een hoge dosis corticos teroïden als medicijn gebrui ken. Corticosteroïden zijn ont- stekingsremmende en dikwijls levensreddende medicijnen die worden voorgeschreven bij reuma-, darm-, huid- en long ziekten, maar die ook botont kalking versnellen. In Neder land zijn er al 700.000 osteopo- rose-patiënten. Een gezonde le vensstijl kan voor een deel os teoporose voorkomen. Voor pa tiënten met osteoporose of met een verhoogd risico zijn er nu geneesmiddelen die botontkal king kunnen afremmen en die zelfs preventief kunnen wer ken. "Zijn we er op tijd bij, dan kan veel leed voorkomen wor den" zegt mevrouw Dieuwke Lan gendoen (62), ook osteopo rose patiënte en landelijk voor zitter. van de Osteoporose Patiënten Vereniging. Zij vindt dat iedereen met een verhoogd risico alert moet zijn. Bij vragen kunt u coïitact opnemen met de Osteoporose r Stichting. Maandag Khn vrijdag: 09.00 - 21.00 uur, tele foonnummer (073) 641 83 77 Als je pijn hebt dan wil je dat een pijnstiller zo snel en zo lang mogelijk werkt. En dat je niet om de paar uur weer een pijnstiller moet innemen. Daarom is er nu Aleve (spreek uit "AliefHet bijzondere van Aleve is dat het snel èn lang werkt. Wel 12 uur. Langer dus dan andere pijnstillers. Het bevat namelijk naproxennatrium en is nu zonder recept verkrijgbaar bij drogist en apotheker. Echt anders Aleve is écht anders dan andere pijnstillers. Vooral bij aanhou dende pijnen zoals kiespijn, reu matische pijn, pijn in de rug, menstruatiepijn en hoofdpijn, zorgt het ervoor dat je gewoon door kan. Aleve werkt snel en krachtig en onderscheidt zich van andere vrij verkrijgbare pijnstillers vooral door de lang durige werking. Eén tablet Aleve werkt 8 tot 12 uur lang, langer dus dan andere pijnstillers. Het is ook zeer effec tiefbij pijn en koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. Bovendien werkt het koortsver- lagend èn ontstekingsremmend. Goed verdragen Aleve wordt goed verdragen Mede daarom is dit geneesmiddel nu zonder recept verkrijgbaar bij drogist en apotheker. Het wordt verkocht in verpakkingen van 10 en 20 tabletten. De lichtblau we tabletjes zijn klein en glad waardoor ze makkelijk in te nemen zijn. Handige informatiefolder Meer informatie over Aleve staat in de consumentenfolder Deze folder kun je gratis krijgen bij drogist en apotheker. Je kunt deze ook aanvragen bij Roche Nicholas, Postbus 23, 5530 AA Bladel. Lees vöör gebruik de bijsluiter. Niet te ge bruiken door maagpatiënten die met an- tistoUingsmiddelen worden behandeld. Voor meer informatie: Roche Nicholas B.V.. tel: (0497) 38 18 33. Nu ook op internet: www. gezondheidsnetnl Komkommerslank: Wist u dat komkommers onze stofwisseling kunnen stimule ren, waardoor we snel en blij vend kunnen afvallen? Komkommers bevatten namelijk het aminozuur Arginine, dat de tragere stofwisseling, die na ons dertigste ontstaat, stimuleert. Dit aminozuur verjongt onze stofwisseling, waardoor overtol lige lichaamsvetten beter worden afgebroken. Eén tablet Komkom merslank bevat net zo veel Argi nine als vijf komkommers. Bovendien heeft Komkommer slank meer goede eigenschap pen: het neemt het hongergevoel weg, reinigt de darmen en zorgt, voor verbranding van de overtol lige voedingsvetten. Komkommerslank is verkrijg baar in verpakkingen voor 10 dagen (tot 8 kg gewichtsverlies) en voor 30 dagen (tot 20 kg ge wichtsverlies). Tfe koop bij dro gist. apotheek en reformzaak Zorgen voor een gezond en goed functionerende prostaat. Samengesteld uit hooggeconcentreerde prostaatvoedingsstoffen. J nP. K' SN M'/// - Hooggeconcentreerde Prostaatformule - Klinisch getest - Effectieve werking Verkrijgbaar bij: Dorpsstraat 10, Holten Dorpsstraat 124, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal Alles over maag- en darmklachten nü op GezondheidsNet www.gezondheidsnet.nl Meer dan de helft van de mannen ouder dan 40 jaar, krijg-t te maken met prostaatklachten, waardoor problemen met het plassen kunnen ontstaan. Zo ook Jaap van Horn (61 jr.) uit Den Helder. "Inderdaad, ik kreeg steeds meer problemen met het plas sen, ik moest steeds vaker, ech ter wel met kleine beetjes en langdurig nadruppelen. Ook 's nachts moest ik vkker opslaan met het gevoel dat, ik moest plassen, wat niet erg lukte. Uiteindelijk ben ik naar mijn huisarts gegaan, die een ver groting van de prostaat vast stelde. Hoewel hij adviseerde mij daaraan te laten helpen, ben ik toch nog enige tijd door büjven sukkelen en heb allerlei middeltjes geprobeerd. Helaas Wapiti Prostaat Forte combineert de belangrijkste prostaat voedingsstoffen zoals: lycopeen, zink. essentiele vetzuren en vitamine B6 met het extract van de dwergpalmbes Sabal ser- rulata. Deze voedingsstoffen worden gekenmerkt door hun uiterst snelle opname in het lichaam. Wapiti Prostaat Forte, een hooggeconcentreerde prostaatformule, zorgt voor een gezonde en goed functionerende pros- taat. Eigenlijk is het voor iedere man 1 boven de 40 j^r aan te bevelen. Meestal 111 volstaat slechts één capsule per dag. Bovendien kan het zonder bezwaar lang durig worden gebruikt. Wapiti Prostaat capsules Forte zijn verkrijgbaar bij dro gist, reformzaak en apotheek. Voor meer informatie: Emonta B.V.. tel. (0512) 51 80 85. zonder enige verbetering, tot ik er met een vriend over sprak, die de zelfde klachten had gehad." Geen operatie "Hij raadde mij aan Wapiti Prostaat Forte te gebruiken Ik heb er nu 2 kuren mee gedaan en voel me als een jonge kerel. Reeds na 10 dagen merkte ik al. dat, ik veel beter kon plas sen en nu gaat alles weer als vroeger. Ik hoef er "s nachts niet meer onnodig uit en voel me een stuk beter. Kortom, een hele opluchting, ik hoef niet geopereerd te worden Dankzij Wapiti Prostaat Forte ben ik van mijn klachten af Nieuw: Supradyn Junior Soms lijkt het wel of je ze ziet gToeien, zo snel gaat het. Geen wonder dat kinderen veel vitamines en mineralen nodig hebben. Je doet je best. Afwisselende gezonde maal tijden, lekker vers fruit en verstandig snoepen. En de nieu we Supradyn Junior helpt je er bij. Elke dag lekker Supradyn Junior is verkrijgbaar in een handige verpakking van 30 kauwlabletten. Dus ook voor de jongste kinderen gemakkelijk in te nemen De lekkere aardbei- ensmaak wordt bijzonder ge waardeerd en maakt dat kinde ren er dagelijks zelf om vragen. Supradyn Junior bevat lactose en natrium, is vrij van suiker en gluten. Voor kinderen van 1-12 jaar. Je vindt het bij drogist of apo theek. Voor meer informatie: Roche Nicholas B V. tel. (0497) 38 18 33. Kies voor kwaliteit.... Kinderen groeien niet alleen, ze bewegen, gaan op onderzoek uit. Dageüjks leren ze nieuwe din gen. kunnen ze meer en vinden nieuwe uitdagingen om hun kracht en intelligentie te toetsen Speciaal voor al die energie en groei heeft Roche Supradyn Junior ontwikkeld. Deze multi- vitamines en mineralen voorzien in de behoefte van het opgroei ende kind van 1 tot 12 jaar. Kies voor zekerheid.... Een kauwtablet Supradyn Junior bevat belangrijke vitami nes en mineralen die je kind da gelijks nodig heeft. Dus ook wanneer je kind eens wat minder goed eet of extra weerstand nodig heeft, levert het een prima aanvulling èn ondersteunt het de groei. UNIEK PROEFAANBOD: 5,- bij aankoop van een pakje Supradyn Junior. Zo neemt u deel: Stuur een streepjescode van Supradyn Junior met vermelding in BLOKLET- TERS van uw naam, volledig adres, geboortedatum en bank- of girorek.n naar: Supradyn Junior. Roche Nicholas B.V., Industrieweg 1. 5531 AD BLADEL De eerste 5 000 inzenders krijgen 5,- op hun bank- of girorekening Deze actie loopt tot 30 november 1998. Eén proefaanbod per adres. Natuurlijke ondersteuning bij de behandeling van o.a. allergieën Een goed functionerend afweersysteem vernietigt schade veroorzakers en micro-organismen zoals bacteriën en schimmels. Zwarte kummelolie werkt remmend op ont stekingen, vermindert de pijn en, stabiliseert en harmo nieert het immuunsysteem van het lichaam. Infectieziek tes kunnen door regelmatig gebruik van de olie worden voorkomen of sneller verholpen. Wanneer het zowel in wendig als uitwendig wordt gebruikt versterkt dat de wer king. Cumiron zwarte kummelolie is onontbeerlijk voor ons immuunsysteem. Naast de zwarte kum melolie in flesjes zijn er ook Cumiron-cap- sules met zwarte kum melolie. Olie en capsu les werken snel en ef fectief bij aandoenin gen van o.a luchtwe gen, huid (neuroder- mitis, psoriasis, acné), gewrichten, maag- darmkanaal. Cumiron zwarte kum melolie werkt ook bij de voorkoming van pollenallergie en hooikoorts. Bij werkingen van dit product zijn niet bekend. Lees wel voor gebruik de aanwijzingen op de veipakkmg. Huidirritatie Speciaal voor de meest allergische huid is er de Cumiron kuurcrème voor zowel dag als nacht. Naast de verzorging van de droge, gevoelige en allergische huid is deze ook goed te gebruiken door mannen voor het scheren. De crème heeft een bijzon der gunstige werking op iedere vorm van huidirritatie. Luchtwegen Ook is er etherische zwarte kummelolie van Cumiron, die veelal wordt gebruikt in een geurlamp. Daar ver spreidt het zijn kruidige oriëntaalse geur en ac centueert de behande ling van aandoeningen aan de luchtwegen. Dezelfde werking heeft het ook bij inhalatie. Hiertoe een paar druppels in heet water oplossen. Voor allergische aandoeningen, griep, verkoudheid, hoest en bron chitis is de speciale thee zeer ge schikt. Cumiron kummelolie kunt u ook toepassen in de keuken bijvoor beeld als specerij of toegevoegd aan uw salade Voor meer informatie kunt u te recht bij reformzaken en drogiste rijen bij u in de buurt. Vraag ook naar de actie: gratis boekje bij blïs- terverpakking capsules/emulsie Voor verdere informatie. Cumiron B.V.. teL (035) 624 02 56. Gele, bruine verdikking op de nagels? Veel mensen hebben te maken met deze vervelende vorm van schimmelinfectie, welke zich meestal uit op de nagels van vingers en tenen. Door de krachtige formule van Sur Plus Kalknagelolie, samengesteld uit 100% zuiver ethe rische olièn, behoren kalknagels snel tot verleden tijd. Deze krachtige, natuurlijke etherisch oliën zijn antiseptisch, bacteriëndodend en werken ontstekingswerend. Omdat de infectie besmettelijk is. is Sur Plus Kalknagelolie voorzien van een handige hygiënische pipet. Het is noodza kelijk, kalknagels meeroere malen per dag te behandelen. Als de nieuwe, gezonde nagel is aangegroeid, is het belangrijk de behandeling gedurende een aantal weken 2 a 3 maal per week te herhalen. Het snelste resultaat behaalt u door de bovenste laag van de nagel voor de behandeling lichtjes op te vijlen. U betaalt geen 19,95 maar slechts 17,45 3 if Dorpsstraat 10. Holten Dorpsstraat 124. Enter Keizerserf 32a, Nijverdal

Holtens Nieuwsblad | 1998 | | pagina 9