Lekkere slagroom altijd op voorraad b Wie vindt de Gouden Vlok? Chitosan: de vetmagneet. Amerika's nieuwste afslankrage j|- Nieuw van DOMO: Traditionele smaakmaker, past ook goed bij moderne diëten EKKER GEZOND Gezonde groenten in een smakelijke saus mfe Meer kookplezier met nieuwe Sharp magnetrons Gratis nieuwsbrief Aardappel Idee van Honig. Je kunt er niet van afblijven! Crazy Stroopstift nu ook in frisse nieuwe smaken Ijsjes uit de koektrommel Jcekêis 1 Stel dat u ineens ontzettende zin hebt in een lekker glas melk. Of u krijgt onverwachts bezoek en wilt dat ver wennen met een lekkere toef slagroom op de koffie. Of u wilt een nieuwe saus proberen waar u melk voor nodig hebt. Dat kan omdat DOMO zuivelproducten heeft die u altijd op voorraad kunt hebben omdat ze lang te bewa ren zijn. Onlangs wei'd het assortiment uitgebreid met DOMO Langlekker Slagroom. Deze heeft een volle room- smaak en laat zich makkelijk opkloppen tot heerlijk luchtige slagroom. DOMO Langlekker Slagroom is niet alleen verleidelijk van smaak, maar ook erg handig. Dit nieuwe product kan name lijk probleemloos enkele maan- HAK Extra HAK heeft iets extra's: HAK Extra. Boordevol gezonde groenten met een lekkere saus. Ideale producten om snel en makkelijk een lekkere maaltijd op tafel te zetten. Er is keuze uit 4 varianten: Bruine bonen in groente-to matensaus, een heerlijke ba sis voor chili con carne of bo nensoep. Kidney bonen in Mexicaanse groentesaus, lekker pittig bij taco's of tortilla's. Gemengde groenten in Ita liaanse saus, met knapperige groenten als b.v. courgette, artisjok en broccoli. Lekker bij pasta of als lasagnevul- ling. Oosterse groenten in zoet-zu- re saus, een authentiek pro duct voor een exotisch rijst gerecht Lekker en makkelijk U ziet: HAK doet iets extra's, zodat u zelf wat minder hoeft te j doen. En u kunt het net zo eten als u zelf graag wilt. Combineer bijv. eens de Italiaanse groenten met een beetje gehakt, geraspte kaas er bij en klaar. Tegen de tijd dat de pasta 'al dente' is, heeft u een complete maaltijd op tafel Makkelijk recept Met de Kidney bonen in Mexicaanse groentesaus kunt u heerlijke gevulde tortilla's (of pannekoeken) maken. Schep 1 eetl. geraspte kaas per tortilla op ca. 6 tortilla's en ver deel de pot Kidney bonen over de tortilla's bovenop de kaas Rol elke tortilla op en leg deze met de sluiting naar beneden in een ovenschaal. Plaats de schaal 20 min. in een voorver warmde oven (190-°C/stand 5). Serveer met zure room en wat sambal. U kunt de vulling ook combineren met ge hakt. Bak 250 g ge hakt rul en gaar. Meng dit met de in houd van de pot en verdeel dit over de tor tilla's. Gratis recepten Bent u geïnteresseerd in lekke re recepten met HAK Extra pro ducten? Stuur een briefje met naam, adres en telefoon naar (geen postzegel nodig): IIAK B.V.. Afd. HAK Extra recepten, Antwoordnummer 1, 4250 XR Giessen. De Ruijter Chocoladevlokken lanceert eind april de unieke en spannende Gouden Vlok actie. In 50 ver pakkingen Chocoladevlokken, zit een Gouden Vlok verstopt. Wie er één vindt, is eregast op het specta culaire Chocoladefeest dat op 28 oktober wordt gehouden. Hoogtepunt van die dag zal een bezoek aan de chocoladefabriek van De Ruijter zijn. Met. de Gouden Vlok actie komt Roald Dahls wereldberoemde verhaal 'Sjakie en de Chocoladefabriek tot leven. Talrijke kinderen die het verhaal kennen, zullen dolgraag in de schoe nen van Sjakie willen staan. De actie valt samen met het opnieuw uitbrengen van de video 'Sjakie en de Chocoladefabriek' van Warner Bros. Op De Ruijter vlokken- verpakkingen zitten tijdelijk actiezegels waarmee tot 10.- korting op de video kan worden gespaard bij Blokker. Bijzonder Het: is voor hel eerst dat De Ruijter haar fabriekspoorten open stelt voor liefhebbers van chocoladevlokken. De winnaars krij gen een uitgebreide rondleiding en de gelegenheid om zélf chocoladevlokken te maken! Na de rond leiding is er een groot feestprogram- Zoek de Gouden Vlok! De 50 Gouden Vlok ken zijn verdeeld over alle smaakva- rianten van De Ruijter Chocolade vlokken. De aller nieuwste smaak is vlokken Banaan- feest., een opvallen de combinatie van pure chocolade en banaanvlokken. Wie een Gouden Vlok-heeft gevonden, moet de aanwijzingen op deze bijzondere vlok volgen Altijd op voorraad De zuivelproducten van DOMO zijn lekker lang te bewaren. Dat betekent dat u ze niet binnen een paar dagen na aankoop hoeft te gebruiken. U kunt ze probleemloos in voorraad houden en pas openen als u ze echt nodig heeft. mDomo: Domo j Do Ho DoMo 'tyHl) halfvolle den worden bewaard, ook bui ten de koeling. Op deze manier hebt u dus op elk moment lek kere slagroom in huis. Dus u hebt altijd zuivel in huis en bent overal op voorbereid. Het betekent ook dat u geen vol le pakken melk of vla meer hoeft weg te gooien omdat u de ze week niet thuis was. of er niet aan toe kwam om ze te ge bruiken. Buiten de koeling Omdat de DOMO Lang lekker producten ongekoeld be waard kunnen worden, staan ze in de supermarkt niet in de koe ling, maar bij de chocolademelk en yoghurtdranken. Er is een uitgebreide keuze. Het melkas- sortiment bestaat uit volle, half volle, magere melk en karne melk. De dessertliefhebber kan kiezen uit vijf soorten extra ro mige vla. En nu is er ook de nieuwe slagroom. DOMO Langlekker producten bevatten geen conserveermidde len of andere toevoegingen. De zuivelproducten worden via een uniek procédé heel kort verhit. Hierdoor blijven alle natuur lijke bouwstoffen èn de lekkere zuivelsmaak behouden. Voor meer informatie kunt u bellen met de DOMO Langlek ker Consumentenlijn: 0800- 0225445. Wie het bereiden van eten een tijdrovende opgave vindt, zal aangenaam ver rast worden door de nieuwe Sharp magnetronovens. De allernieuwste gene ratie combi-ovens is namelijk voorzien van diverse snufjes om het kook plezier te vergroten. Hiermee staan culinaire hoogstandjes binnen een handomdraai - en perfect op smaak - op tafel. co".: oi- mag- netrons hebben niet alleen opvallende extraatjes, maar zijn ook bij zonder fraai vormgegeven. Hierdoor passen ze uitstekend in elk keukeninterieur. Dubbele grill De R-850A en R-870A combi magnetrons beschikken over 26 liter ovenruimte, 900W mag netronver mogen en verschil lende han digheidjes. De magne tronovens hebben di verse auto matische kookprogramma's. Daarbij zijn beide voorzien van een unieke dubbele grill, een zeer snelle quartzgrill aan de bovenzijde en een grill-element onder het draaiplateau. Een van de vele mogelijkheden is het bereiden van pizza's, waarbij de ondergril zorgt voor een krokante bodem. Pizza's, brood of gebak zijn tot wel 70% sneller klaar dan in een traditionele oven. Boven dien is de prijs zeer attractief 599,-// 649,-). Sensorcook De toplijn van de Sharp combi magnetrons wordt gevormd door de R-950A en R-960A (34 hter ovenruimte en 1000W magnetronvermogen). Door het opvallende, strakke design zal dit type in de meeste mo derne keukens zeker niet mis staan. Beide magnetronovens zijn voorzien van een luxe draaispil. Zeer bijzonder is het zogenaamde ComCook, wal liet best te vergelijken is met een electronische gebruiksaanwij zing/kookboek. Daarnaast be antwoordt de Infotoets uw vra gen over de werking van elke toets. De R-960A is ook uitgerust met Sensorcook. Met behulp van sensoren kunt u het ge recht op een makkelijke en te vens gezonde manier bereiden. Het magnetron-koken zorgt er tevens voor dat de vitaminen worden behouden. Met de combimagnetrons van Sharp bespaart u dus tijd en energie, kookt u licht en eet u lekker. Voor meer informatie: Sharp Electronics Benelux B.V., Houten, lel. (030) 635 95 00. Geska Zwitserse strooikaas: Wie tegenwoordig wil afvallen, hoeft geen Spartaans dieet meer te volgen. Gewichtsverlies kan ook worden bereikt door verantwoord met eten om te gaan. Dat betekent dat we ons geen lekkernijen hoeven te ont zeggen, mits die natuurlijk calorie-arm zijn. Een van de traditionele smaakmakers die precies bij onze moderne manier van eten past, is Geska Zwitserse strooikaas. Bijna zeven eeuwen geleden werd deze kaas 'ontdekt'. De monnikken in het Zwitserse Glarnerland. die belasting plichtig waren, zochten naar stig naar een bron van inkom sten. Met de beschikbare mid delen (alpenweide en koeien) maakten ze een kaas die aan vankelijk als medicijn bij maag- en darmklachten werd gebruikt. Door de hoogst bij zondere smaak werd de kaas al snel een onmisbaar ingrediënt in de keuken. De strooikaas dankt haar pittige smaak, spe cifieke geur en kleur aan het fijngemalen klaverblad dat tij dens de bereiding wordt toege voegd- Geska Zwitserse strooikaas be vat minder dan 1% vet en is, ondanks het lage vetgehalte, zeer bijzonder van smaak. Het is een zuiver natuurproduct waar geen geur- en smaakstof fen aan toe zijn gevoegd Wie nu een busje Geska Zwitserse strooikaas in huis haalt, krijgt er een gratis foldertje bij met overheerlijke recepten en tips. We geven u vast een voorproef je: Gevulde tomaatjes 4 stevige tomaten, 4 eetlepels Geska Zwitserse strooikaas, 1 klein losgeklopt ei, paneer meel. fijngehakte peterselie, 1 eetlepel rode pesto, zout en peper Tomaten wassen, kapjes afsnij den en met lepeltje uithollen. Vruchtvlees en kapjes klein- snijden en vermengen met Geska Zwitserse strooikaas, losgeklopt ei, paneermeel, pe terselie en pesto. Breng op smaak met zout en peper. Tomaten vullen en in ingevette schaal 15 minuten in hete oven (190 °C) bakken. Variatietips Bestrooi in ham gerolde wit lof met wat Geska Zwitserse strooikaas Lekker over een spiegelei. Verrukkelijk door aardappel puree met wat peterselie en fijngesnipperd bieslook of door risotto. Verkrijgbaar in supermarkt en kaasspeciaalzaak Voor meer informatie: Craamer Co B.V. tel. (0344) 61 10 56. Stelt u zich voor dat er een product is dat u in staat stelt normaal te blijven eten en ervoor zorgt dat u afvalt en uw cholesterolgehalte verlaagt. Dit product is er nu: Chitosan. Hét gigantische succes in Amerika. Een 100% natuurlijk vezelproduct dat als een soort magneet het vet tijdens de spijsvertering uit onze voe ding haalt. in Finland heeft aangetoond dat u binnen een maand tot 8% van uw üchaamsgewicht kunt af vallen. Dit is bijvoorbeeld bij ie mand van 80 kg maar liefst 7 kg Chitosan is verkrijgbaar in potten met 180 capsules en kost 79,50. Bel Liberty Health Care Products, tel. (035) 548 05 48 en u heeft uw bestelling binnen enkele da gen via de post thuis. Chitosan wordt gewonnen uit de schalen van schaaldieren (kreeft, krab) en haalt bijna al het vet uit de maaltijd en de snacks die we eten. Het gebruik ervan is eenvoudig: 2-3 capsu les vlak voor of tijdens de maaltijd innemen. De voorde len: binnen enkele dagen gaat u al gewicht verliezen, het ontregelt de stofwisse ling niet èn het werkt bij iedereen. Onderzoek Wetenschappelijk onderzoek Er is nu een nieuwsbrief met prac- rrr tische adviezen en tips over Vitality Lll0 gewichtsvermindering. En met de nieuwste afslankmethodes, zoals Chitosan en afslanktapes. Deze Vitality Life nieuwsbrief kunt u gratis aanvragen. Bel (035) 548 05 48 (fax (035) 543 00 07). Wanneer u snel reageert krijgt u tijdelijk een interes sante korting op Chitosan! mcïiom mimomtiG: msnums mms 202 3/40 ag mm Nieuw Wist u dat elke Nederlander gemiddeld 53 kg aardap pelen per jaar eet? Dat is dus meer dan 1 kg per week! Als variatie op de gekookte aardappelen met jus komt Honig nu met Aardappel Idee. Dat is een speciale oven mix voor goudbruin gebakken aardappeltjes. Het resultaat is een verrassend lekkere portie ovenaardappel tjes met een kruiden- laagje voor 3 a 4 per sonen. Aardappel Idee is verkrijgbaar in de smaakvarianten Kaas- Ui. Knoflook-Tuin- kruiden en Kerrie. De consumentenprijs in de supermarkt zal ca. 2,59 be dragen. Zo bereid je Aardappel Idee... Haal het ovenrooster uit de oven en verwarm de oven voor. Stap 1: Snijden Schil 800 gram aardappelen en snijd ze in niet te kleine blokjes (ca 2 cm). Laat de aardappel blokjes goed uitlekken op een vel keukenpapier. Stap 2: Schudden Doe de aardappelblokjes in de bijgeleverde zak en voeg het zakje ovenmix toe. Schud de aardappelblokjes ca. lOx zodat de ovenmix gelijkmatig is ver deeld. Stap 3: Bakken Leg het bakpapier op het oven rooster Het gebruik van een ovenrooster geeft het beste re sultaat Haal de aardappeltjes uit de zak en verdeel ze gelijk matig over het bakpapier. Plaats het ovenrooster in het midden van de oven en bak de aardappelblokjes in 20-30 mi nuten goudbruin. Eet smake lijk! Gratis kennismaken! Wilt u gratis kennismaken met Aardappel Idee van Honig? Bel snel naar de Honig Consulente, tel.nr. 0800-0229973 (gratis). In de april- en meimaand wor den elke week 150 pakken Aardappel Idee verloot onder de mensen die een antwoord weten op de volgende vraag: Geeft het gebruik van een ovenrooster of een bakplaat het beste resul taat? ingredient jes of als Stroopliefhebbers kunnen hun hart ophalen. CSM Suiker heeft namelijk twee nieuwe stroopvarianten geïntro duceerd: stroop met appel-kaneel en perzik-abrikoos. Deze nieuwe stropen zijn samengesteld uit natuurlijke ingrediënten als druivensuiker en vruchtensap en bevatten geen kleur stoffen of conserveermiddelen. Boven dien zijn de stropen rijk aan vitamine C. Vroeger kleefde er aan schenk- bare stroop een groot ongemak. Zodra de stroop eertmaal naar buiten vloeide, vereiste het een enorme handigheid om die te stoppen. Stroop stond daardoor garant voor geknoei. Gelukkig is dit allemaal verleden tijd. De nieuwe stropen zijn namelijk verpakt in de bekende Crazy Stroopstift met het handige do- seersysteem. waarmee je kunt tekenen en schrijven. Zo kan ie dereen, van jong tot oud, vele gerechten in een handomdraai en zonder te knoeien voorzien van een fantastische stroopver- siering. Uniek De nieuwe frisse smaakvaria- ties van de Crazy Stroopstift zijn uniek voor schenkbare stroop. Appel-kaneel en perzik- abrikoosstroop zijn heerlijk op de boterham, in muesli, yog hurt, Brinta. havermout en op pannenkoeken en poffertjes. Maar ze kunnen ook dienen als ke topping op gebak, toetjes, ijs, vla en crêpes. En probeer de Crazy Stroopstift eens als ver rassende versierder bij een oer- Hollands gerecht als bruine bo- Assortiment De Crazy Stroopstift met appel- kaneel en perzik-abrikoos is in de supermarkt verkrijgbaar. CSM Suiker B.V heeft een uit gebreid assortiment van beker en schenkbare stropen- de Crazy Stroopstift (sohenkbaar). Wester (schenkbaar en in be ker), de Zeeuwsche Boerin en de Friesche Vlag (beide bekerstro pen). De bekerstropen worden bijvoorbeeld gebruikt als brood beleg. in gebak en gerechten. Ook bij sterk gekruide gerech ten past stroop goed. Voor meer informatie: CSM Suiker. (020) 590 62 88. Veel kinderen en volwassenen beschouwen een ijsje als een speciale lekkernij. Zelfs al is het tegenwoor dig heel gewoon om een voorraadje ijs in huis te heb ben. En om op zomerse dagen in plaats van een koek je, een ijsje uit te delen. IJs blijft een bijzondere tractatie. Karvan Cévitam introduceert daarom e nieuw type invriesijsje: Zuivel Joekels. Joekels zijn ijsjes om zelf in te vriezen en gemaakt van echt fruit en rozenbottelsap. waardoor ze boordevol vita mine C zitten. Zuivel Joekels smaken net zo fruitig als de bestaande Joekels, maar zijn nog lekkerder door de extra toegevoegde zuivel, die ze heerlijk romig maakt. Handig Zuivel Joekels worden in vloeibare vorm gekocht. Het han dige hiervan is dat u dus zelf de in te vriezen hoeveelheid kan bepalen en er in keukenkast of kelder altijd een voor raad kan worden bewaard In een pak zitten acht ijsjes in de smaken aardbei, banaan, kers en perzik. Adviesprijs: 3,99. Verkrijgbaar in het fris drankenschap van de supermarkt.

Holtens Nieuwsblad | 1998 | | pagina 11