Roter Actifen: snel actief bij sterke pijn Knof* 29,50* De oplossing voor zweminerseczeem UltraVit Multi B, dé oplossing Knof knoflookdragees wedda Slank Vitaal afslank- tabletten als beste getest Gevoelige huid, irritatie of allergie? Met K.IL3 lijkt leeftijd geen rol meer te spelen Nooit meer slapen Zwarte kummel, nieuw middel tegen allergieën Niet meer wakker liggen van gesnurk! Doe de Nationale Drukte en Stresstest! Alles over hooikoorts Merz Special Dragees: De ware schoonheid komt van binnen wedda Mi leitir Roter is al meer dan 50 jaar aanbieder van een compleet assortiment pijnstillers. Het bekende Hollandse merk staat in de top 5 van de meest gebruikte pijnstillers in Nederland; een niet mis te verstane positie. Roter is volop in beweging. Het logo is gemoderniseerd, zonder daarbij afbreuk te doen aan de herkenbaarheid. Zowel de Roter vitamine C-lijn als de pijnstillers hebben een nieuwe verpakking gekregen die past in deze tijd..Er wordt continue aan gewerkt om de producten nog beter af te stemmen op de wensen van de consument. Daarbij wordt ook gekeken naar de ontwikkelingen in de markt. Vandaar dat Roter nu komt met Actifen, een nieuwe pijn stiller op basis van ibuprofen. Vriendelijk Ibuprofenpreparaten vormen een segment in opkomst. In een publicatie in De Telegraaf van april vorig jaar wordt naar recent onderzoek verwezen, waaruit blijkt dat ibuprofen de meest vriendelijke stof is die vrij verkrijgbaar is. Ibuprofen wordt vaak gebruikt bij hevige pijn. Het grote voordeel van ibuprofen is dat het naast pijn stillend ook ontstekingsrem- mend werkt- Lusteloos? Vermoeid? Prikkelbaar? Lusteloos? Vermoeid? Prikkelbaar? Soms lukt het gewoon niet te genieten van alle leuke dingen in het leven. Zomaar. Zonder reden. Zo lijkt het tenminste. Want al eet u nog zo bewust en leeft u nog zo gezond, dat vermoeide gevoel blijft maar terugkomen. Een aan vulling van B-vitaminen is dan geen overbodige luxe. Zo gaan er bijvoorbeeld B-vita minen verloren als u de voe dingsmiddelen waar ze in zit ten kookt. Zeg eens eerlijk lukt het u om altijd even geva rieerd te eten? Verder zijn er natuurlijk ook nog perioden in uw leven waarin u meer behoefte heeft aan B- vitaminen. Bijvoorbeeld na ziek te, in stress-situaties, of als u zware lichamelijke of geestelijke inspanningen moet leveren. Ook kinderen vanaf 12 jaar. die dus nog in de groei zijn. zwangere vrou wen en oudere mensen hebben meer B-vitaminen nodig dan anderen om zich fit te voelen. Alles wat u nodig heeft UltraVit Multi B bevat alles wat uw lichaam nodig heeft om lichamelijke en geestelijke vitaliteit te creëren, om de zuurstofvoorziening op peil te houden en het zenuwstelsel goed te laten functioneren De hoge concentratie B-vitaminen zorgt - samen met een aantal natuurlijke voedingsstoffen - dat u in een mum van tijd weer het gevoel heeft dat u de he le wereld aankunt! UltraVit Multi B UltraVit Multi B bevat alle be langrijke.B-vitaminen en is ge schikt voor volwassenen en voor kinderen vanaf 12 jaar. Met één capsule per dag zorgt u dat u niets tekort komt. In UltraVit Multi B zit geen suiker, zetmeel, tarwe, lactose, conserveermiddel, kunstmati ge aroma's of kleurstoffen en is dus hypo-allergeen. Verkrijgbaar bij drogist en re formzaak. 19,95 voor 2 maan den. Doe jezelf niet tekort! Wilt u meer weten over deze B-vitaminen? Bel dan naar het gratis informatienummer van Kernpharm: 0800-099 77 73. knoflookdragees met anti-oxydanten: vitamines A, C, E, Selenium en Zink 100 dagen kuur genoeg voor 3 maanden nu van 34,50 voor Bij aankoop van 2 verpakkingen ontvangt u nog eens f. 7,50 retour op uw bank- of girorekening. Nu verkrijgbaar bij: Dorpsstraat 10, Holten Dorpsstraat 124, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal Keuze Roter Actifen vormt een eigen tijdse aanvulling op het be staande assortiment pijnstillers van Roter dat nu bestaat uit APC. Paracof en Paracetamol. Er zijn twee varianten: Roter Actifen. Dit bevat 200 mg ibuprofen per dragee. Een doosje bevat 30 dragees, die wit van kleur zijn. De adviesconsu mentenprijs is fl. 6,25. Roter Actifen 400 bevat 400 mg ibuprofen per dragee en is dus uit stekend geschikt voor de extra sterke pijn. De inhoud van een doosje is 20 dra gees (felroze kleur). De adviesconsumentenprijs is fl. 6,50. Omdat je met pijn niet opti maal functioneert, wil je er zo snel mogelijk vanaf. De twee varianten van Roter Actifen bieden dan ook een snelle op- Slank Vit aal maakt haar belofte waar. In maart 1998 werden deze afslanktabletten uitgebreid getest door tientallen lezers van het weekblad Weekend. Het gemid delde gewichtsverlies bedroeg maai' liefst 7,5 kilo in drie weken. Patty Brard is niet echt verbaasd over dit spectaculaire resultaat. 1 Met SlankVitaal ben ik vqj'ig jaar zelf ook in één maand 12 kilo kwijtgeraakt," zegt de pop ulaire TV-presentatrice. 'Dat was nadat een bekend week blad 'Foei Patty, let op je buikje' had geschreven. Normaal trek ik me niets aan van wat de me dia over me schrijven. Maar nu vond ik toch dat- ik in de tegen aanval moest. Met SlankVitaal ging het afvallen eigenlijk bij na vanzelf. De kuur is gemak kelijk vol te houden, want je mag er normaal bij blijven eten. Dus niemand hoeft met deze kuur honger te leiden." Topafslanker De natuurüjke ingrediënten in SlankVitaal bevorderen de stof wisseling en stimuleren de afbraak van voedings- en li- chaamsvetten Bovendien be vatten de tabletten ingrediën ten die overtollig vocht uit het lichaam afdrijven. Over één as- pefct van SlankVitaal waren al le Weekend-lezers het roerend eens. Tijdens de kuur voelden zij zich een stuk fitter en actie ver. Logisch, want, aan de slankmakende formule van dit topproduct is tevens vitamine C en B-complex toegevoegd. Deze essentiële voedingsstoffen ver hogen de weerstand en maken veel extra energie vrij. Keiharde belofte Tientallen lezers hebben dus aangetoond, dat SlankVitaal als één van de weinige afslan- kers haar belofte waarmaakt. Gemiddeld vielen zij 7,5 kilo in twee weken af. Zonder hon ger en zonder een lusteloos gevoel. Het is dus de snelle, eenvoudige en gezonde metho de voor iedereen die nog voor de zomer bikini-slank wil zijn. De afslanktabletten van SlankVitaal zijn verkrijgbaar bij drogist, reformwinkel en apotheek. Er is een 15 daagse kuur (5 kilo afvallen) en een maandkuur (12 kilo afvallen). Voor meer informatie: (013) 528 49 76. Wie overgevoelig is voor kritische stoffen zoals parfums en kleurstof- «4 fen, wordt daar dagelijks mee gecon- i'diüTÓi fronteerd. Bij huid- en haarverzor- ging en bij was en afwas. Daarom is er Mini Risk. Mini Risk is ontwikkeld in samen werking met Astma- en Aller gieverenigingen voor mensen met een gevoelige huid of mensen die lijden aan astma of een allergie Alle producten zijn dermatologisch getest en bevatten geen parfums, kleur stoffen, enzymen of andere overbodige toevoegingen. De kwalitatief hoogwaardige grondstoffen worden zorgvul dig geselecteerd op zuiverheid en de producten worden conti nue getest. Assortiment Het assortiment omvat huid crème, shampoo, anti-tran- spirantroller, toiletzeep, was middel geconcentreerd, was- verzachter en afwasmiddel. Mini Risk is verkrijgbaar bij de allergiespeciaalzaak, dro gist en apotheek. Voor meer in formatie: Tendem B.V., tel.: (038) 421 77 47. Door veranderingen in onze eet- en leefgewoonten en in de medische voorzieningen worden we steeds ouder. Naarmate de jaren vorderen, verandert de functie van de lichaamscellen. De energievoorziening begint te haperen, met als gevolg dat we minder gaan presteren. Als alle lichaamscellen optimaal werken, blijven we in goede geestelijke en lichamelijke conditie. lossing bij sterke pijn. Roter en Actifen zijn gedeponeerde handelsmerken van NL'Pharma BV, Almere. Lees voor gebruik de bijsluiter. Niet te gebruiken door maag patiënten of patiënten die anti- stollingsmiddelen gebruiken. Verkrijgbaar bij apotheker en drogist. Voor meer informatie: NL'Pharma, tel. (036) 549 33 33. Een van de stoffen die de li chaamscellen helpen om voe dingsstoffen goed op te nemen, is procaine. K.H.3 bevat naast procaine de stof haematopor- fyrine, die ervoor zorgt dat procaine in actieve staat de bloedbaan bereikt Procaine zou anders in het maagdarm kanaal omgezet worden in een stof die niet werkzaam is. In de ze samenstelling wordt K.H.3 reeds iaren. naar volle tevreden heid ge bruikt door bijvoorbeeld Donald Jones en met hem vele miljoenen mensen over de gehele wereld. K.H.3 is verkrijgbaar bij apo theker en drogist. Voor meer informatie: Bipharma B.V.. Postbus 151, 1380 AD Weesp. tel.(0294)493535.. Zwemmerseczeem of voetschimmel is een veelvoorko mend probleem. Recent onderzoek toont aan dat een op de drie Nederlanders hier wel eens last van heeft gehad. Vaak begint voetschimmel met roodheid en jeuk. Daarna kan de huid gaan schilferen en kunnen kloofjes ontstaan. Hoe oristaat het? Voetschimmelinfecties worden overgebracht via huidschilfers van mensen met voetschimmel. Die huidschilfers liggen bij voorbeeld op de vloeren van zwembaden, sportfaciliteiten, sauna's en hotelkamers. Men sen in de directe omgeving kunnen ook een belangrijke in fectiebron zijn. Schimmelsporen Wie eenmaal last heeft van voetschimmel, kan door schim melsporen zichzelf en anderen opnieuw besmetten Deze schimmelsporen zitten in de kleine huidschilfers die vaak in sokken en schoenen achterblij ven. Ook blootstelling van de huid aan vocht, verhoogde transpiratie en verminderde, bloedcirculatie (koude voeten) spelen een rol, omdat dit de om standigheden zijn waarin de schimmel zich het beste verme nigvuldigt. Knellende schoe nen, een snee in de huid en overdadig zeepgebruik. bescha digen het afweermechanisme van de huid waardoor voet schimmel makkelijker ont staat. Canesten derma Er is een geneesmiddel dat hiervoor de oplossing biedt Canesten der- ma. verkrijgbaar als crème, strooipoeder en huidspray. Het duurt ongeveer één tot vier we ken voordat de symptomen (rode huid, schilfertjes, jeuk, soms blaasjes en een gezwollen huid) zijn verdwenen. Voor het beste resultaat adviseert fabrikant Bayer om een spray of crème in combinatie met poeder te gebrui ken. De huidspray of crème dient twee tot drie keer per dag op de aangedane huid te worden aan gebracht, terwijl strooipoeder wordt gebruikt in sokken en schoenen om schimmelsporen te bestrijden. Hiermee wordt herbe smetting voorkomen. Canesten derma (werkzame stof Clotrimazol) is verkrijgbaar bij apotheker en drogist. Niet ge bruiken bij overgevoeligheid voor het werkzame bestanddeel. Lees voor gebruik eerst de bij sluiter Voor meer informate: Bayer B.V., tel. (0297) 280 666. Vraag nu informatie aan over het herstel van uw natuurlijk slaapvermogen. Bel de Slaap Service Lijn: 0900 - 300 50 20 (sscpm) Als men de lijst van toepassingsmogelijkheden van zwarte kummel in de verschillende vormen (olie, zaad, capsules) ziet, schudt men in eerste instantie misschien ongelovig het hoofd en zegt: "Dat bestaat toch niet!" Maar de veelzijdigheid van zwarte kummel berust op het feit dat deze het immuunsysteem versterkt en stabiliseert. Het helpt bij de meest uiteenlo pende ziekten en klachten die allen tot een verstoring van het immuun systeem te herleiden zijn. Lees er alles over in het boekje: Zwarte kummel Voor de behandeling van aller gieën en aandoeningen van huid en luchtwegen èn het im muunsysteem. Verkrijgbaar bij drogist en reformzaak. Voor informatie: Cumiron B V tel. (035) 624 02 56 SaurotR, Porren in de rug? Oordopjes? Met een deken op de bank? 't Hoeft niet meer, want nu is er SnurDim: het nieu we, homeopatische ge neesmiddel tegen snurkoverlast. SnurDim is makkelijk in het gebruik: een tablet voor het slapen gaan, da's alles. Ook is SnurDim heel effectief; binnen 14 dagen is er al hoorbare verbetering. Een uitkomst als de nachtrust van anderen wordt verstoord. Maar ook de snurker zelf slaapt lek kerder en rust beter uit met. SnurDim. Een pakje SnurDim a 20 tabletten is voor 19,75 bij apotheek, drogist en reformzaak verkrijgbaar. Lees voor gebruik de bij sluiter. Bel voor informatie TS Products, tel.: (0341) 42 76 26. KcDAciioNctc vtmmomm: mssmim - mms -m to- Soms vraag je je wel eens af waar je de tijd en moed vandaan haalt... baan, gezin, hobby's, druk sociaal leven. Het hoort er allemaal bij en je wilt er eigenlijk niets van missen. Dat hoeft ook niet als je er maar voor zorgt dat je lichaam dit moderne tempo kan bijbenen: wat extra aandacht in situaties van drukte en stress is aan te raden. Die aandacht begint natuurlijk met inzicht krijgen in hoe je in elkaar zit en hoe je je leven leeft. Daar heeft Santogen de Nationale Drukte en Stresstest voor gemaakt Een handige test die inzicht geeft in je per soonlijke reacties als de druk toeneemt. Vul de test in en stuur hem op naar Santogen Consumentenservice Je krijgt dan een uitgebreid antwoord over het niveau van situaties van drukte en stress in je le ven. Bovendien krijg je een vergelijking met het gemiddel de van Nederland en een gericht advies met tips voor meer evenwicht in deze situaties Vele prijzen Vanaf begin mei is de Nationale Drukte en Stresstest beschikbaar. Die vind je in de super markt bij de vitamines van Santogen; in het reform schap. Door mee te doen aan de Nationale Drukte en Stresstest maak je bovendien kans op ve le mooie prijzen, waaronder een compleet verzorgd arrange ment naar Thermae 2000. Situaties In situaties van drukte en stress kun je je lichaam ook helpen met extra vitamines en mineralen. Met Santogen bij Drukte en Stress, de multivita- mine met extra magnesium en vitamine B. die je minder ge voelig en minder prikkelbaar maakt tijdens die situaties van drukte en stress. Voor drukke tijden die er toch zijn. Voor meer informatie: Santogen Consumentenservice, Postbus 23, 5530 AA Bladel. tel. (0497) 38 18 33. www.gezondheidsnet.nl Steeds meer vrouwen zijn zich ervan bewust dat echte schoonheid van binnen zit. Er goed en gezond uitzien, heeft niet alleen met cosmetica te maken. Als je lekker in je vel zit, straal je dat uit. Merz Special Dragees zijn speciaal ontwikkeld voor zo'n stralend uiterlijk. De waardevolle vita minen en bouw stoffen stimuleren de groei van mooi en gezond haar en zorgen voor frisse huid en glanzende nagels. Bij te weinig slaap, stress of een onregelmatig leven, zijn cos metica en kapper niet voldoen de om er mooi en zelfverzekerd uit te zien. Enkel als het li chaam voorzien wordt van vol doende vitaminen en bouwstof fen is het in staat om huid, haar en nagels te vernieuwen. Merz Special Dragees helpen daarbij. Na 2 a 3 maanden be reikt u een optimaal resultaat Huid, haar en nagels worden als volgt gevoed door Merz Special Dragees: Huid Het Merz-Gist-extract is zeer vitaminerijk, stimuleert de celopbouw en bevordert de celafvoer. Vitamine D3 is belangrijk voor de stofwisse ling van calcium. B-Caroteen houdt de huid zacht, soepel en fris. Voor bescher ming en vitalise ring van huidcel len zorgt vitamine E. Vitamine C is nodig voor de opbouw van het bindweefsel van de t. huid en het ver- groot de natuurüj ke weerstand. Aan de opbouw en het behoud van huidweefsel werkt vitamine B- complex. Haar Vitamine A. calcium en D-pantothenaat zijn bouwstof fen die bijdragen aan een krachtige haarstructuur en gezonde haargroei. Nagels Uw nagels worden versterkt door vitamine B2 en calcium-pantothenaat. Een tekort aan deze stoffen in de voeding kan leiden tot brokke len van vinger- en teennagels. Merz Special Dragees zijn voor 18,95 verkrijgbaar bij apo theek, drogist en reformhuis. Voor meer informatie- bel Imgroma. afd. Consumenten Service, tel.: 0900-1011015 (55 ct/min.). J Nooit meer druppelen bij keelpijn.... Daar ben je nu mooi vanaf...met EDELCRUYDT KEELPIJN De gloednieuwe spraykop geeft precies de juiste dosering. Makkelijk toe te dienen. Bij keelpijn vraag je voortaan om homeopathie van EDELCRUYDT. EDELCRUYDT KEELPIJN 50 ml j. Voor f 14,50 V Dorpsstraat 10, Holten Dorpsstraat 124, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal

Holtens Nieuwsblad | 1998 | | pagina 13