7 i 1 m 0T De Beter Af Auto Polis: O Extra lage premie. 0 75% no-claim in 5 jaar. 0 Bouwjaarkorting. Bel gratis voor offerte 0800 - 0556. Groene Land Verzekeren met gezond verstand. voor de Beter Af Auto Polis De Beter Af Auto Polis is een compleet nieuwe autoverzekering van Groene Land Verzekeringen. Deze polis heeft een extra lage premie en is daarmee zeer interessant voor iedereen die z'n huidige autoverzekering te duur vindt. Want bekijkt u het nou eens nuchter. Het is toch vreemd dat de premie van uw autoverzekering gelijk blijft of zelfs stijgt terwijl de waarde van uw auto met de jaren zakt. Daarom geven wij bij Volledig Casco Dekking een unieke bouwjaarkorting: hoe ouder de auto, hoe lager de premie. Dat is wat je noemt verzekeren met gezond verstand. Ook vindt Groene Land Verzekeringen dat mensen die schadevrij rijden, sneller beloond moeten worden. En dus zit u al na 5 schadevrije jaren op de maximale no-claim van 75%. Dat is maar liefst 3 tot 4 jaar sneller dan bij andere maatschappijen. Nieuwkomers worden bij Groene Land Verzekeringen warm onthaald. Want zij kunnen rekenen op een instapkorting van 25%. En natuurlijk nemen we het aantal schadevrije jaren dat u al heeft opgebouwd, gewoon over. Ook op andere punten bent u veel Beter Af. Accessoires bijvoorbeeld zijn tot f750,- gratis meeverzekerd. Als u met eventuele schade naar een voorkeurreparateur gaat, dan vervalt het eigen risico van f300,-. En u krijgt gratis een vervangende auto. Vraag vandaag nog een vrijblijvende offerte aan. Dan kunt ook straks zeggen: ja, ik ben Beter Af bij Groene Land Verzekeringen. Maandag t/m vrijdag: 08.00 tot 21.00 uur. Zaterdag: 10.00 tot 15.00 uur. Rekenvoorbeeld Merk auto: Ford Escort Bouwjaar auto: 1994 Nieuwwaarde: f 32.000,- Leeftijd bestuurder: 30 jaar Soort verzekering: All Risks Schadevrije jaren: £'5 jaarpremie: f728,63 Maandpremie: f60,72 Ja, ik wil drie keer Beter Af zijn. Stuur mij een offerte voor de Beter Af Auto Polis. Naam: M/V Adres: Postcode: Woonplaats: Geboortedatum: Telefoon overdag: 's avonds: Hebt u al verzekeringen lopen bij Groene Land Verzekeringen? Ja, relatienummer: Mijn werkgever heeft een collectieve autoverzekering bij Groene Land Verzekeringen. Daarvan wil ik ook gebruik maken. Naam bedrijf: Nee Merk auto: Type: Kenteken: Gewicht:kg (incl. eventuele LPG-tank) Bouwjaar: 19 Oorspronkelijke consumentenprijs: Totale waarde accessoires (radio ed.): Kilometers per jaar: t/m 25.000 meer dan 25.000 Aantal schadevrije jaren: jaar Gewenste dekkingsvorm: üWA WA Beperkt Casco WA Volledig Casco (All Risks) Meeverzekeren: Ongevallen inzittenden Rechtsbijstand g In bezit van: Caravan Aanhangwagen Stuur de volledig ingevulde bon naar Groene Land Verzekeringen, Antwoordnummer 2041, 8000 VB Zwolle. Op envelop s.v.p. vermelden: Beter Af Auto Polis. Postzegel is niet nodig.

Holtens Nieuwsblad | 1998 | | pagina 8