Geen heimwee naaf pluche ■ia HÉ® Haïti Ik Ij lÉji Project wordt breed gedragen door Holtense gemeenschap3 h 1 Idan ons mag de zon gaan schijnen! Holtens Nieuwsblad HOUTENS NIEUWSBLAD Holtens ex-Kamerlid Buurmeijer tevreden met huidige functie kerkdiensten 100-jarige Rabobank: 25 mille voor kinderboerderij burgerlijke stand medische diensten BELANGRIJKE MEDEDELING HOLTEN van dag tot dag DAG 23 APRIL 1998 april werd geconstateerd a ruiten van een telefooncel de Holterbergweg nabij het cuurmuseum waren vernield. Onverlaten hadden stenen door de ruiten gegooid. De politie verzoekt eventuele getuigen zich te melden. Eveneens op. 14 april vond een verkeersongeval plaats op de Provinciale weg PIolten-Lo- chem. Een bestuurder van een personenauto die de afrit van de Al kwam afgereden, verleende geen voorrang aan een bestuur der komende uit de richting Lo- chem. Beide auto's werden zwaar beschadigd en moesten worden afgesleept. Persoonlijke ongelukken deden zich niet Op 15 april deed zich een ver keersongeval voor op de krui sing Dorperdijk-Doorlopende- dijk tussen twee personenauto's. Ook hier werd geen voorrang verleend. Beide bestuurders werden met lichte verwondin gen afgevoerd naar een zieken huis te Deventer. Na behande ling konden deze personen weer naar huis worden vervoerd. Bei de auto's waren total loss. Op 16 april werd een prullenbak op de Forthaarsweg in brand gestoken. Een attente voorbij gangster kon de brand met zand blussen, doch de prullenbak werd geheel vernield. Dezelfde dag werd een splinter nieuwe bromfietshelm gestolen uit de scholengemeenschap. De helm had een waarde van f 180,-. In de nacht van 15 op 16 april werd een personenauto openge broken die stond geparkeerd in de Holterenkstraat. Men kwam de auto binnen door te "henge len". (met een ïjzerdraad via het raam het slotknopje omhoog te trekken). Een autoradio-CD- -speler alsmede enkele CD's werden weggenomen. Op 17 april probeerden enkele jongens een bushokje te vernie len aan de Keizersweg. Door kordaat optreden van een buurt bewoner werd dit voorkomen. Toen de politie kwam, waren de daders net gevlogen. Een Hol tens bedrijf kreeg een acceptgiro toegestuurd van een Amerikaans bedrijf. Of hij maar even f 1150,- wilde overmaken in verband met plaatsing van zijn telefoonnummer in een in ternationale gids. De man wist echter van niets en had zeker geen opdracht gegeven. De poli- de adviseert niet in te trappen in dergelijke prakrijken. Op zaterdag 18 april werd uit een kleedkamer van de w Blauw Wit diverse goederen ont vreemd. Enkele portemonnee's werden lichter gemaakt en ook verdwenen er enkele dure sport schoenen. De politie is nog druk bezig om de daders op te spo- Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Oostelijke Weekblad pers BV, behorende tot Wegener Arcade NV, in samenwerking met de stichting 'Holtens Nieuwsblad'. Stichtingsbestuur: W.H. Beyers, secretaris. Kollingserf 4. 7451 XC Hotten, tel. 0548 - 36 30 22. Directie: J .V. Munsterman Advertenties: Getferisingel 41 7513 GA .Enschede, tel. 053 - 4 84 24 50. Orders worden afgesloten en uit gevoerd overeenkomstig onze algemene voorwaarden, gede poneerd bij de Kamer van Koop handel en Fabrieken te Ensche de. Adres redactie: Kerkhofsweg 18, 7451 BG, Holten. Tel. 0548 - 36 38 03, Fax. 0548 - 36 64 97. Openingstijden redactie: Elke maandag van 9.00 tot 12.30 Eindredactie: Ton Hofman, tel. 0546 - 82 66 95, bij geen gehoor 0570 - 62 43 86 Redactionele medewerkers: Peter Bulthuistel. 0548-36 67 99, tel mobiel 06-54 93 58 41 Joke Oostervelt, tel. 0548 -36 11 82 Meteorologisch medewerker:.: Freddy Paalman, tel./fax 0548- 364007 (voor alle weerinformatie) Advertentie-adviseurs: H. Schottert, tel. privé 074 - 2 42 36 06. O. IJspeert, tel. privé 074 - 2 77 20 58. Advertenties kunt u in Holten opgeven bij. G.W. Knapen, Larenseweg 3, tel. 0548 - 36 12 24 tot dinsdag 12.00 uur. In Bathmen: H. Voogsgeerd, Deventerweg 34, tel.0570 - 54 16 65 tot dinsdag 12.00 uur. Abonnementen en klachten bezorging: Fam. Bouwhuis, Aal- poisweg 6, 7451 HK Holten, tel. 0548 - 36 18 49. Van 17.00 tot 19.00 uur. De Tweede Kamer heeft hij voorgoed vaarwel gezegd. Sinds de laatste kabinetsperiode gaf hij bij zijn benoe ming als Tweede-Kamerlid voor de PvdA meteen aan dat hij niet de hele periode uit wilde zitten. Werd er hem een andere interessante baan aangeboden, dan zou hij deze met beide handen aannemen. Dit deed Flip Buur meijer (58) dan ook. Nu is de Holtenaar voorzitter van het Landelijke Instituut Sociale Verzekeringen (LISV). „Ik heb vijftien jaar in de Kamer gezeten. In die periode ben ik ook nog een tijdje ondervoorzit ter geweest," vertelt Buurmeijer. „Wanneer Deetman verhinderd was, mocht ik de hamer van de Tweede Kamer ter hand ne men." Eind 1994 werd hem ge vraagd of hij voorzitter wilde worden van een nieuw tijdelijk orgaan op het terrein van de sociale verzekeringen, het Tijde lijk Instituut voor Coördinatie en Afstemming (T1CA). „Het Tica was bedoeld voor een pe riode van twee jaar," lege Buur meijer uit. „Het risico was erg groot dat ze er tussentijds mee stopten en ik dus uit mijn func tie zou worden gezet." Toch ging hij op het aanbod in. Het oud-Kamerlid wilde namelijk na vijftien jaar wel eens iets anders. Hij pakte zijn biezen en nam de uitdaging aan. Buurmeijer bad een goede keuze gemaakt want nadat het Tica werd opgeheven, bleek er toch behoefte te zijn aan een advies- en regelgevend orgaan rond de sociale verzekeringen. Zijn functie als voorzitter werd daar om voortgezet in de gloednieu we instantie Landelijk Instituut Sociale Verzekeringen (LISV), die op 1 maart 1997 werd opge richt. LISV Buurmeijer houdt zich bezig met sociale wetten als de Wet op de Arbcids Ongeschiktheid (WAO), Werkloosheidwet (WW) en de Ziektewet (ZW). „Deze wetten liggen politiek erg gevoelig. Er is veel discussie over in de Kamer, want de voor genomen veranderingen gaat veel mensen aan." In zijn func tie blijft Buurmeijer sterk be trokken met zijn oude werkplek. de Rijksoverheid gemaakt. Het LISV brengt advies uit over wet er op dit terrein verbeterd zou kunnen worden. Een instantie als de GAK voert dit vervolgens weer uit. „Wanneer dc wetge ving helemaal is goedgekeurd, zorgt het LISV voor de verdere invulling. Wij zorgen dat de theorie aangepast wordt aan dc realiteit," vult Buurmeijer aan. Als voorbeeld geeft hij de wet geving rond de werkloosheid. De overheid geeft bij wet aan hoe deze er uit moet komen te zien. Het LISV zorgt voor de nadere invulling door onder meer de sollicitatieplicht voor werklozen eraan toe te voegen. „Het LISV is verantwoordelijk voor de nadere regelgeving en die is daarna rechtsgeldig," aldus de V Voor Buurmeijer betekent zijn huidige functie de andere kant van de medaille: „De Kamer is een controlerend orgaan. Zij maakt geen besluiten, want dat doet het Kabinet." Maar nu ik in het voorzitterschap van de LISV vervul, mag ik een beetje op de stoel van het Kabinet gaan zitten, want dit orgaan mag im mers ook besluiten nemen. Al zijn deze wel gebonden aan de grenzen die de in te vullen wet aangeeft." Verhuizen Het kantoor van de LISV is gevestigd in Amsterdam. De voorzitter moet dan ook bijna dagelijks'de lange rit van en naar de hoofdstad maken. Toch is hij niet van plan naar het westen te gaan verhuizen. „Mijn vrouw en ik zijn beiden Groningers van geboorte. Mijn eerste baan was in Hengelo, zodat ik in het oos ten bleef plakken," vertelt Buur meijer. Voor de PvdA werd hij tijdens de verkiezingen van 1979 gekozen als Tweede-Kamerlid. Maar door het districtenstelsel van de sociaal-democraten moest hij in het gebied wonen waarin bij was ingedeeld, name lijk Overijssel. Hoewel Buur meijer in 1995 voorzitter werd van het Tica, dacht hij toch niet aan verkassen. „De bedoeling was dat de instantie maar twee jaar zou blijven bestaan. Voor die korte periode was Ik niet van plan om naar het westen te ver- Ned. Herv. Kerk: Zondag 26 april: 9.30 uur, da. J.W, den Hertog. Nevendiensten. 19.00 uur, Open Deurdienst ds. I-Icu- lc, Beekbergen met medewer king van combo uit Nijvcrdal. Collecte in dienst: Jcugdwclzijn- kinderbescherming. Uitgangs collecte: Kerkvoogdij. Oppas dienst mevrouw Nijhuis, Mar- loes Wolters. Dijkerhoek: Zondag 26 april: 9.30 uur, ds. S.M. Roozcn- boom. Espelo: Zondag 26 april: 10.45 uur, ds. S.M. Roozen- boom. Geref. kerk: Zondag 26 april: 9.30 uur, ds. J.AJ. Estié, Zwartsluis. 19.00 uur, Open Deurdienst in de Hervormde Kerk, ds. M.J. Heule, Beekber gen. Collecte in dienst: Diaco nie. Tweede collecte: Rente en Aflossing. Kinderrievcndicn- stcn: groep 2 en 3 o.l.v. Erna Nijkamp; groep 4 en 5 o.l.v. Jobien Assink; groep 6 en 7 o.l.v. Ria Kolkman. Oppas dienst: 0 - 3 jaar: Erna Hulsman, Lianne Meijerink, Anke Aan stoot. 4 - 6 jaar: Joke Bolink, Janny Landeweerd. Flip Buurmeijer: Als Deetman huizen," maakt de PvdA'er dui delijk. „Wc zijn in 1988 naar Holten verhuisd. Het is een mooi woongebied waar je rustig kunt fietsen en wandelen. Dat verruil je niet zo snel met het drukke westen." Maar toen het tijdelijke orgaan werd omgezet in de LISV kwa men er toch twijfels bij de fami lie Buurmeijer naar boven: „We hebben in het begin echt zitten afwegen om toch maar naar het westen te verhuizen. Naderhand hebben we daarvan afgezien, want mijn vrouw werkt voor drie dagen in de week in En schede. Zij had haar baan dus moeten opgeven." Buurmeijer is naderhand beslist niet rouwig om de gemaakte keuze. „Ik ben altijd weer blij wanneer ik over de IJssel ben. Dc rust trekt me duidelijk meer dan het jachtige leven in Amsterdam." Hoewel hij natuurlijk zeer poli tiek geïnteresseerd is, heeft Buurmeijer nooit het gevoel ge had om voor dc PvdA in de Holtense gemeenteraad te wil len zitten. „Ik ben wel eens naar partijdagen geweest. Toch ben ik nog steeds van mening dat je het werk voor de Tweede Ka mer niet kunt combineren met- het raadlidmaatschap. Volgens de wet mag het wel, maar het lijkt me dat het wat tijd betreft sowieso niet kan. Daarnaast gaat toch de Tweede Kamer voor." Buurmeijer is nu gewoon burger van Holten en houdt afstand van de plaatselijke politiek. „Na tuurlijk zie ik ook de problema tiek rond het verkeer. Zolang ik hier woon is daarvoor geen op lossing voor gevonden." Tweede Kamer Een teruggang naar de Tweede Kamer sluit het cx-lid uit: „Ik heb er destijds afstand van ge nomen en heb niet het gevoel er weer te willen zitten." Toch kan hij er wel met genoegen naar kijken. Buurmeijer heeft onge veer zeven verkiezingscampag nes meegemaakt. Daarnaast was hij Kamerlid tijdens de jaren '80. „In die tijd was er veel vuurwerk in dc Kamer. Problemen die op het laatste moment nog uitge vochten moesten worden. Bij voorbeeld het besluit over wel of geen kernwapens." Hete dis cussies worden die volgens Buurmeijer nu niet meer ge voerd. „Daarvoor zit de coalitie „Met het sponsoren van de kinderboerderij geven we uitstraling aan de sociale en maatschappelijke betrok kenheid die we hebben met de Holtense gemeenschap. Daar ligt deze bank uiteindelijk al honderd jaar in verankerd. De kinderboerderij is een project dat breed gedragen wordt door die gemeenschap en biedt naar de toekomst zeker continuïteit." Directeur Jan ten Hove van de Rabobank Holten is vol lof over het initiatief voor het ontwikkelen van een kinderboerderij van Sploder Ab Paalman. De nieuwe toeristisch-recreatic- ve voorziening tegenover Paal- mans woning aan de Meester Bosweg krijgt steeds nadrukke lijker gestalte. Nog maar enkele weken en de poorten van kin derboerderij Dondcrtman wor den geopend. Een moment waar inmiddels veel Holtenaren In het kader van het honderdja rig bestaan van de bank, besloot het bestuur vorig jaar om de kinderboerderij te sponsoren met 25.000 gulden. Een fikse financiële injectie die het project bij de start een welkome steun in de rug geeft. „De doelstelling van de kinderboerderij voldoet aan de meeste criteria die in ons project 'Rabo 100 jaar' zijn aan gegeven", verklaart Ten Hove. „Dat ook de gemeente besloot de kinderboerderij de eerste vijf jaar met jaarlijks 25 mille te steunen en bovendien mee werkte aan de vereiste wijziging van1 het' bestemmingsplan, maakte dat besluit alleen maar makkelijker." Volgens Ten Hove richt het sponsorbeleid van de bank zich tegenwoordig steeds meer op het steunen van projecten. „Het is meer dan enkel die 'zak geld'. Neem de samenstelling van het stichtingsbestuur en van het aanzienlijke aantal vrijwilligers dat momenteel in touw is om de boel tijdig van de grond te krij gen. Plet weerspiegelt verschil lende groepen in Holten en daarvan maken ook onze elfen- ten deel uit. Commercieel ge-zien werpt de kin derboerderij straks voor Holten ook vruchten af, want behalve de mogelijkheden voor de eigen in woners, trekt zo'n voorziening dagjesmensen en toeristen.' En de continuteit? Geen twijfel moge lijk: dit is een duurzaam project met volop levenskansen. Doör het aangepaste budget is de fi nanciële opzet zodanig, dat het zeker kans van slagen heeft." Eenmalig De betrokkenheid van dc Rabo- Geboren: Leon zv H.A. Oudc- nampsen cn A.G. Mossink; Mike Didicr Andre zv A. Bolink en J.H, Willighagen; Youri zv H. Mulder en E.M.J. Swartjes. Overleden: M. Elbcrsen, oud 75 jaar. Ondertrouwd: M.J. den Hcijcr en M.C. Kromdijk; E. Stam en W. vanMaanen. Rabobank-directeur J: bank bij het project wordt niet alleen duidelijk in de financiële bijdrage, ook op facilitair gebied is er de nodige ondersteuning. „Voor het goed kunnen regelen van het betalingsverkeer hebben we aardig wat tijd cn moeite gedaan. De stichting heeft bo vendien de beschikking over onze software voor een leden programma en tenslotte is de bank vertegenwoordigd in het stichtingsbestuur. Zo houden we vinger aan de pols en maakt de stichting gebruik van onze kennis." De 25 mille sponsoring is een malig. Ten Hove: „Vanwege het eeuwfeest. Het betekent overi gens niet dat we de kinderboer derij daarna de rug toekeren. In de begroting is rekening gehou den met een stuk structurele sponsoring. Je zou je kunnen voorstellen dat we dan een spe cifiek onderdeel, bijvoorbeeld het educatieve element, gaan sponsoren." Begin mei start de Stichting Kin derboerderij Dondcrtman in sa menwerking met deze krant een donateursactie in Holten. ■//nniiiijiiii iihinni Evangelie gemeente: HMV-gebouw, Dorpstraat 24. 10.00 uur, Samenkomst. 19.00 uur, Bidstond. Diessenplas: Woensdag 29 april: ds. PI.P, Mulder. RK kerk: Zondag 26 april: 10.00 uur, Eucharistieviering m.m.v. het jeugdkoor. Toedie ning van het PI.Vormsel, Kardi naal Simonis en pastor Wiggcrs. Nieuw Heeten: Zaterdag 25 april: 19.00 uur, Communievie ring werkgroep Liturgie m.m.v. gemengd koor. Zondag 26 april: 10.00 uur, Eucharistievie ring met pastor Plogenelst. Eer ste Heilige Communie m.m.v. Kinderkoor. Door de weeksc Eucharistieviering: Woensdag 9.00 uur. Okkenbroek: Zondag 26 april, 10.00 uur, ds. J.F. Schcf- fer. Uitgangscollectc: Jeugdwel zijn/ kinderbescherming. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van dc maand van 10.30 uur tot 11.30uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). verhinderd was mocht ik de hamer ter hand nemen."Foto: Peter Bulthuis. te stabiel in haar zadel." „Plet is een apart en uniek we reldje", vervolgt het oud-kamer lid. In de Kamer kun je ruzie hebben, terwijl je in de wandel gangen heel vriendelijk met el kaar omgaat. Het is maar een klein clubje van 150 leden. Daar moet een teamgeest aanwezig zijn, anders kun je er niet wer ken. Je komt elkaar overal weer tegen en hebt elkaar nodig." Het lidmaatschap van de Kamer heeft Buurmeijer veel profijt op geleverd. Iets waar hij nu in zijn baan bij de LISV dankbaar ge bruik van maakt: „Je houdt er een groot netwerk van relaties aan over. In mijn huidige functie heb ik daar veel voordeel van." In Holten heeft de familie Buur meijer net een nieuwe woning laten bouwen. „Het is hier rust gevend. Je ziet zo nu en dan konijntjes, fazanten cn eek hoorntjes voorbij lopen. Laatst zagen we zelfs een zwarte specht. Die zie je niet zo vaak, want dat zijn zeldzame dieren." Dc Buurmeijers hebben het naar hun zin in Plolten en dat hopen ze nog lang zo vol te houden. vU continuïteit dit project. Foto Hove: „Geen twijfel m uitvalschermen M draagbuis- knikarmschermen schermen m cassette markiezen knikarmschermen rolluiken IK screens Hl bedieningen Informeer naar de mogelijkheden Harmonie in beier wonen Stationsstraat 3-5 HOLTEN Tel. 0548-36 12 23 Arts: Weekenddienst: Huisart- senmaatschap Plolten, Keizers weg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen; 11.00 en 16.00 uur, zonder af spraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel: 36 11 11, Geopend op werkda gen van 8.30 tot 18.30 uur, za terdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- cn feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in dc apo theek is. Tandarts: Weekenddienst: F. Zeilstra, Brederostraat 6, Rijs- sen. Tel. 0548 51 45 69. Behan deling na telefonische afspraak. Dierenarts: Dierenartsencom- binatie Holten, Ploutweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel, 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Plolten, S, Minnema, Larense weg 54, tel. 36 28 35, bgg 06 533 72156. Thuiszorg Zuidwest Overijs sel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzor ging en verpleging. Tel. 0570 - 68 74 84, ma t/m vr. bereikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde al leen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelencen trum: Gaardenstraat 31, uit leen ma t/m vr. 13.00-1.3.30 uur en van 16.30 tot 17..30 uur. Vrij willige thuiszorg: informatie- en aanmeldpunt bereikbaar ma t/ m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnum mer: 112 of dienstdoende arts: tel. .36 35 53,. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardcn- straat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versncl-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 36 42 51Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrij dag van 8.30-10.00 uur cn vol gens afspraak in het: Kruisge- bouw, Gaardenstraat 29-31, tel. 0570 6465 00, Thuiszorg Midden Overijs sel: Thuiszorg/gezinsverzor ging en algemeen maatschappe lijk werk. Floofdkantoor Nijvcr dal, Kerkstraat 6, tel. 61 64 65. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreekuren: maandag t/m vrij dag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Plolten, Gaardenstraat 32, I hoog, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dins dag van 9.00-10.00 uur, donder dagvan 13,00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 49 10. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572 - 36 09 22, Buiten dc spreekuren wordt doorgeschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00-11.00 uur in het politiebu reau Raaltc. Politie: Alarmnummer: 112 (dag en nacht bereikbaar); overi- I gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 112 (dagen nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storing- dienst gemeentewerken is 24 i uur per dag bereikbaar (tel. 36 19 72) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompen, de fecte straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storingen, i Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnummer i en aard van de klacht inspreken 1 op een band, waarna de dienst- I doende storingsambtenaar au tomatisch bericht: krijgt. Dierenbescherming: E. West- hof, regio-inspecteur, tel. 51 71 71. Energievoorziening: N.V. Rc- I gionaal Energiebedrijf IJssclmij Skiland, Deventer, tel. 0570 - 69 11 00 tijdens kantooruren: Sto- ringen aan gas/electra (dag en nacht (06 - 89 98 89). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Plol ten in gemeentehuis: elke maan dagmiddag van 15..30 tot 16.30 Bibliotheek: Rorikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag I 14.00-17.30 uur cn 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van j 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot cn met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag cn zaterdag van 13.30-16.00 uur. Tot en met 28 mei: Expositie Anke Daams in het gemeente huis. Tot en met 26 april: Fototen toonstelling in natuurdiorama. Tot en met 28 april: Collecte week Simavi Donderdag 23 april: 14.30 uur, bijeenkomst ANBO in dc Bosc hkamp; 20.00 uur, Opening ten toonstelling' over de tweede we reldoorlog en bevrijding van het oosten van ons land in restau rant de Wielen, te bezichtigen voor publiek vanaf 24 april tot en met 12 mei. Vrijdag 24 april: 14.30 uur, Opening Wereldwinkel caravan op 'tSmidsbelt; Lompenactie PIMVin het buitengebied; handtekening enactie tegen 24 burs economie in de consistorie van dc Dorpskerk. Zaterdag 25 april: 8.00 uur, start Overijsselse Pleuvelrug- tocht bij café Dc Bicster. Maandag 27 april: 18.30 uur, voorronde school handbal op 't Meermanskamp; 19.45 uur, Ne derlandse Bond van Plattelands vrouwen in het Trefpunt. Maandag 27 april tot en met dinsdag 5 mei: Meivakantie, Dinsdag 28 april: 19.30 uur, Raadsvergadering; 20.00 uur, le zing vogelvereniging Bathmen. Woensdag 29 april: 15.00 uur., Toneelvoorstelling Winnie de; Pooh in de Theaterfiets. Donderdag 30 april: 9.00 uur, Aubade; 9.30 uur, Oranjcfcstijn, puzzelwcdstrijd voor lagere scholjeugd; 11.00 uur, prijsuit reiking puzzelwedstrijd; 13.00 uur, wegrace oude tnotren start: j bij 't Stuurhuus; 13.30 uur, start fietspuzzcltocht; 14.00 uur,! Oranje dart-toernooi in Bierlo- kal am Bahnhof; 14.30 uur, To- i neelvoorstellin D.A.T. in ge- j bouw Irene; 20.30 uur, Taptoe j PIMV op Smidsbelt; Koningin- i nebal in het Trefpunt. Vrijdag 1 mei: 15.00 uur, ont hulling gedenkteken Plaarler- weg; 21.30 uur Oranjepop Live in dc Schure Seven. Zondag 3 mei: I 1.00 uur, K.ui- erroute buurtvereniging School- lcring Dijkerhoek, Donderdag 7 mei: 18.30 uur, finale schoolhandbal iiï sporthal het Mossink.

Holtens Nieuwsblad | 1998 | | pagina 4