Holten blijft ir race en is beslist niet kinsloos \T db'n tante wil ik ook vfyfy 7> T\ "We kunnen wel wat armslag gebruiken.' HOITEWS MEUWSEflP Resultaten Blauw Wit Zoidagamateurs behalen belangrijke 3-1 2ge op Marienheem Resultaten SV Holten f-rrr Klavejassen bij Bluw Wit Sport agenda Word beschermer als uw omgeving u lief is. DONDERDAG 2 APRIL 1998 Sp. Haarlo 2 - Blauw Wit 2 Blauw Wit heeft opnieuw goede zaken gedaan, waardoor een goede mid denmoot positie er steeds meer in zit. Bij Haarlo werd met 2-1 aan het lang ste eind getrokken. Het spel van de gasten was verzorgder en via scores van Ton Veldhuis en een strafschop van Wim op den Dries werden de punten in de tas gestopt 1 -2. Blauw Wit 4-De Esch 2 Blauw Wit kon het goede spel van een week eerder tegen De Esch voortzet ten. Hoewel de gasten een licht over wicht hadden bleef Blauw Wit goed verdedigen en zette zelf ook goede aanvallen op. Rust 0-0. In de tweede helft kregen de gasten een terechte strafschop, maar Henk Bolink keerde de inzet met zijn voet. Toch kwam De Esch aan de leiding, maar hun voor sprong duurde niet lang. Een goede combinatie tussen Bastiaan ten Thije en Gerben Meijerink werd door de laatste fraai afgerond. Eindstand 1-1 Blauw Wit 5 - Dos '37 6 Het door invallers geteisterde 5e kwam er tegen Dos in de eerste helft niet aan te pas De goed geoliede machine uit Vriezenveen scoorde maar liefst zes maal. Het goede kee perswerk van Erwin Piek voorkwam dubbele cijfers. Na de r"ust was Johan Stam koud in het véld of hij scoorde een toevalstreffer. Lang bleef het 1-6 In de slotfase kon de tegenstander nog drie maal scoren ondanks de in breng van twee frisse krachten bij de thuisploeg 1-9. De Zweef A2 - Blauw Wit A1 Blauw Wit begon zeer slecht aan de wedstrijd. Al na een paar minuten kwam Blauw Wit door onoplettend heid op achterstand. Hierna begon nen de problemen pas goed. Het bete re voetbal van de laatste weken was ver te zoeken. De ploeg kon geen ommekeer bewerkstelligen. Rust 1-0. Ook in de tweede helft bleef Blauw Wit het slechte spel voort zetten. De tegenstander profiteerde hiervan en kwam na rust nog tot vier treffers. Gert-Jan Prins bracht Arjan Aanstoot' een paar keer in stelling en dit leverde twee treffers op. Ook Mare Vincent kwam tot scoren. Eindstand 5-3. Blauw Wit D1-Holten D2 Voor het oog van de vele toeschou wers moesten Blauw Wit en Holten de strijd aanbinden. Deze derby stond vooral in het teken van hard werken. Beide ploegen slaagden er nauwelijks in om goede combinaties op de mat te leggen. Blauw Wit was fysiek sterker en won de meeste duels, waardoor Holten in de verdediging werd ge drongen. Al vroeg in de wedstrijd bracht Rutger Grootewal de thuis ploeg op 1-0. Stefan Aanstoot bedien de hem op maat. Het spel bleef echter gekenmerkt door veel lange ballen' waardoor te gehaast werd gevoet bald. Blauw Wit bouwde voor rust de voorsprong verdiend uit via treffers van Leon Scheurwater en Jasper La- huis. Na rust een iets rustiger spel- beeld. Het spel was beter verzorgd en dat gaf meteen over en weer een aantal leuke spelmomenten te zien. Ook Holten kreeg zeker enkele goede kanseo op een tegentreffer, maar had het geluk bij de afwerking niet aan haar kant. Blauw Wit benutte de kan sen beter Via een prachtig afstands schot van Stefan werd het 4-0. Via Jasper Lahuis en Rutger Grootewal 2x liep de voorsprong op tot 7-0. Al met al een verdiende overwinning voor Blauw Wit tegen een moedig Holten in een uiterst sportieve ontmoeting. Blauw Wit E1 - Holten E2 Een heuse derby met een sfeer zoals de oudere lezers onder ons kennen uit de boekjes van vroeger (Kick Witstra; het bruine monster). Jongens die el kaar kennen van school en het de hele week al over de wedstrijd van de week hebben. De motivatie was er, het zelf vertrouwen kwam er ook. Al snel had Marco van Dijk de bal een paar keer hard achter de keeper geschoten. Jur- gen van de Voet schoot nog een bal in de rechterhoek. Het was niet bij te houden. Holten kwam een keer ge vaarlijk over de middenlijn en Jeffrey schoot de bal er gelijk jn. Christiaan Heusinkveld was hierna zijn direkte tegenstander duidelijk de baas. Maar ten Brilman en Olaf Koning assisteer den daar waar nodig, door de bal met goede trappen in de ploeg te houden. Olaf kreeg zoveel vertrouwen dat hij met een hard schot zijn eerste doel punt van dit seizoen maakte. Rust 7-1. Na rust ging Blauw Wit goed door en gaf de tegenstander geen kans. De bal werd bijzonder goed overgespeeld. Een lust voor het oog. Na afloop had ploeg nog adem voldoende voor een vrolijke zangnoot. De traditionele ran ja schijnt nog steeds niet opgedron ken te zijn. Eindstand 9-1 Enter F1 - Blauw Wit F1 Enter begon goed aan de wedstrijd, maar Blauw Wit bleef met behulp van de paal goed overeind. Hierna begon Blauw Wit sterker te spelen en na vier minuten maakte Marten 0-1. Het spel ging een tijd gelijk op, maar na een kwartier maakte Jordy 0-2. Blauw Wit begon steeds fanatieker te spelen, waardoor er veel kansen kwamen, die niet werden benut Enter probeerde nog wel wat terug te doen, maar door goed verdedigend werk van Dennis en Leon bleef het 0-2. Blauw Wit F2 - Den Ham F2 Blauw Wit F2 treft in de voorjaarscom petitie duidelijk sterkere tegenstan ders. Elke week knokt de ploeg zich via goed voetbal en een gezonde dosis inzet naar een goed resultaat. In de wedstrijd tegen Den Ham waren de krachtsverhoudingen minimaal. Het gelijkspel 1-1 was dan ook terecht. Enter Vooruit F3 - Blauw Wit F3 Hoewel de uitslag anders doet ver moeden was het best een gelijkop- gaande wedstrijd. Al binnen één mi nuut scoorde Justin uit een voorzet van Thijmen 0-1. Keeper Mike moest regelmatig in aktie komen om tegen doelpunten te voorkomen Robert en Jan-Willem hielden op het midden- Gerrit Kliasses loopt terug vanaf de gramat. nadat hij op sublieme wijze 2-0 heeft laten aanenen. Zijn tegenstander kijkt verslagen toe Fotorjohan Bolink. «gen 1 via nogn sals tv Justin werd het 0-3. Direkt na rust scoorde Enter Vooruit de tegen treffer, maar via een pass van Stijn scoorde Thijmen 1-4. Nick nam een voorzet van Jan Willem op z'n slof 1-5, waarna Casper de bal naar Justin speelde die 1-6, 1-7 en 1-8 aanteken de. Kortom een goede wedstrijd. 1 -8. Blauw Wit F4 - De Zweef F6 Door de goede resultaten van de laat ste weken was er veel publiek toege stroomd om de kunsten van F4 te aanschouwen. En zoals gewoonlijk was de inzet weer groot. Blauw Wit Door een eigen doelpunt en twee ech te doelpunten wist De Zweef de over winning naar zich toe te trekken. Het goede samenspel komt steeds meer tot z'n recht. Met name Jarno en Kay wisten het spel goed te verdelen Eindstand 1-2. Zonder degeschorste Erik Reijlink en Henk Jan Nijen- huis en d langdurig geblesseerde Jan Willem Kevel ham, Marco Spekreijse en Pascal Brinkers, vocht Holten afgelopen zondag voor de allerlaatste strohalm om eventueel ïog een rol van betekenis in de competitie te kunnen sjelen. Tegenstander op deze zonnige middag heette Maiënheem, uit het gelijknamige, rustieke Over ijsselse dop. Waterpolo gaat door diep dal De waterpolomeisjes van Twenhaarsveld speelden af gelopen zaterdag een wed strijd tegen de Mors uit Rijs- sen. Het Holtense team stond al na de tweede periode met 8-0 achter. Ook in de derde periode kwa men de meisjes van Twenhaars veld er niet aan. De Mors sloot de wedstrijd tenslotte met een 14-1 overwinning af. Het enige Holtense tegendoelpunt kwam van de hand van Jose Reinardus. Heren 1 moest het zondagmid dag, io Raalte opnemen tegen het hoog geklasseerde team van Swol 4. De tegenstander nam in de eerste periode al een 0-4 voorsprong. In de tweede perio de wist SWOL tot 1-7 uit te lopen. Erik Bekkerncns en Frank Fridrichs scoorden nog wel voor Twenhaarsveld, maar dit mocht niet baten. Met een 3-11 nederlaag moesten de Hol- tenaren het water verlaten. Mede door het opvallend hoge aantal verccdigend ingestelde afwezigen, nocht Jacob Spak- man het bijPIoltcn gaan probe ren op de rechtsbackposititie, waardoor routinier Gerrit Klaasses nar het centrum ver huisde. Veder speelde linksbui ten Herber Bcldmaa veel min der diep,dn doorgaans, waar door er eei verkapt 4-4-2 sys teem op de groene mat te bewonderei was. Holten cnManënheem hielden elkaar in c eerste helft van de wedstrijd n evenwicht en kre gen beidei weinig echt uitge speelde kaïsen. In de 28c mi nuut werdMark Nijland aange speeld diedc bal goed vast hield tot hij d: goed inschuivende Marco Jarcen de bal kon meege ven. Dcz: ging daarna recht door op h:t doel af en schoot de bal beheerst in de lage hoek, 1 -0. In de 37e minuut moest Bert Reijlink in acne komen na een goed genomen vrije trap van de aanvoerder van Marienheem. Met een katachtige duik keerde hij het gevaar. Vervolgens kreeg Erik Broek- maat wegens te hard inkomen zijn tweede gele kaart en moest Holten met tien man verder. Dat Holten zich hierdoor niet van de wijs liet brengen bleek toen Gerrit Klaasses door het midden op eigen helft een solo begon die hij scorend afsloot, 2-0. In de tweede helft deed Holten wat er van hun verwacht werd, namelijk strijdend voor elke bal de wedstrijd voortzetten. Dat dit in de 53e minuut na een corner een doelpunt van Marcel Jager opleverde s voor Hol ten natuurlijk eeierfectc belo ning 3-0. Opponent Mariieem wist ei genlijk nooit echt aarlijk te wor den en had om eer te redden zelfs een penaltpdig, die be heerst werd inchotcn, 3-1. Daarna had Holtcchter weer de betere kansen. Ondermeer twee keer door Martijn Louws, die sa men met Harrie Klein Horstman een perfecte partij op het midden veld speelde. Ms Holten in de res terende wedstrijden met dezelfde inzet de wedstrijden ingaat dan zijn ze in de laatste pe riode beslist niet kansloos. Holten C2 - De Zweef C3 Onder goede leiding van invaller- scheidsrechter Freek behaalde Holten een moeizaam, verdiend ge lijkspel tegen de jongens uit Nijverdal. De Zweef kwam na 20 mi nuten op een 0-1 voorsprong nadat hetmiddenveldevennietvoldoende oplette. Uit een goed genomen cor ner van Harmjan, tikte Teun de bal doornaardegoed ingekomen Mark, die Holten op gelijke hoogte bracht. Hiermee was de ruststand bereikt. Na de thee ging het weer gelijk op. Beide ploegen kregen kansen en het was de Zweef die weer op voor sprong kwam. Holten deed er een schepje bovenop en het was William die de stand weer op gelijke hoogte bracht. Hierna hield de verdediging, onder goede leiding van Rene, stand tot het laatste fluitsignaal. Holten Dl -Luctor Dl Holten behaalde tegen Luctor een zwaar bevochten overwinning. De eerste tien minuten waren voor Luctor dat Holten volledig onder druk zette en ook de openingstreffer scoorde. Holten werd hierdoor wak ker geschud en kwam steeds beter in de wedstrijd. Uiteen goed genomen corner maakte Mathijs de gelijkma ker. Na rust kwam Holten beteruitde startblokken. Door goed doorzetten van Roelf Jan kwam Mathijs in goe de positie en hij scoorde dan ook be heerst de 2-1. Luctor probeerde om de gelijkmaker te scoren maar Jeroen hield zijn doel schoon. Het was Bas die meteen droge schuiver de wedstrijd uiteindelijk besliste, 3- Holten E3 - Den Ham E3 In een zeer slechte wedstrijd was de spanning te snijden. Beide ploegen stonden bovenaan en wilden in ieder geval niet verliezen. Holten kwam dooreen doelpunt van Reneop voor sprong. Den Ham ging hierna meer op de aanval spelen maar Holten hield stand. Met name het goede keeperswerk van Erik voorkwam een achterstand. Holten kon verder uit lopen door doelpunten van nog maals Rene (2x), Timo en Erik. Uiteindelijk werd het toch een ver diende 5-1 overwinning waarbij de leiders opmerkten dat het een pres tatie wasvan het geheleteam. Holten F1 - Heracles F1 Na een snelle openingstreffer van Jaap leek Heracles wakker geschud. Holten werd teruggedrongen in de verdediging en moest toezien dat Heracles de gelijkmaker wist te sco- j 'ren. Doordat Jaap vlak voor rust ten j val kwam kon een Heracles-speler I hiervan profiteren en Heracles op, J voorsprong brengen. Na rust deed j Holten er een schepje bij bovenop eb I mede door goed samenspel zorgde' j Jaapervoordat Holten weeropgelij- 1 ke hoogte kwam. Hierna ging de strijd gelijk op, echtereen hard schöf 'j van Heracles kon net niet buiten hef j doel worden gehouden, door de* 1 overigens goed keepende Erwin. j Holten bleef echter goed doorvech- ten en de verdiende gelijkmaker kort 1 dan ook niet uitblijven. Het was Jaap J die met zijn derde treffer de stand' j weergelijk bracht. Daarleveen F1 - Holten F2 Holten F2 heeft de smaak van hèE winnen goed te pakken. Tegen het wel erg zwakke Daarleveen had Holten geen echte moeite met sco ren. Door de geringe weerstand varfj de tegenstander kon Holten zich ge-: J heel uitleven in positiespel eh cortl-, bineren. Het waren uiteindelijk Mart 1 (4x),Bas(3x)enSven(2x)diedeeind- "1 stand op 1-9 brachten. Door deze uit- i slag blijven de leiders geloven ineen. mooie competitie die misschien wel, i kan leiden tot een echt kampioen- schap. RKSVF1-Holten F1 Holten F3 moest meteen gehavende selectie aantreden tegen het sterke RKSV. Al vrij snel bleek dat de jon gens uit Rijssen een maatje te groot waren voor onze jongens. Deson- j danks slaagde onze uitstekend keep- j ende Kevin erin gedurende lange tijd zijn doel schoon te houden. Zodra het eerste doelpunt was gevallen, was de ban gebroken en liep RKSV- uit naar een 4-0 voorsprong. In de' - tweede helft wist Holten de schade te-1 beperken tot drie doelpunten. Na een moegestreden wedstrijd stond" er uiteindelijk een 7-0 stand op het scorebord. Sp. Rijssen F4 - Holten F4 Het was een enerverende wedstrijd j met kansen voor beide ploegen, i Zowel aanvallend als verdedigend j stonden de Holtense jongens hun j mannetje De jongens hadden als i opdracht meegekregen het gehele speelveld te benutten. Ondanks het 1 goede aanvallende spel van Kylian slaagde Holten er niet in te scoren, j Aangezien de Holtense verdedigers ookgeenkrimpgavenbleefdestand 0-0, zodat beide ploegen tevreden moesten zijn metéén punt. De finale varle klaverjascompetitie '97-'98 van Blauw Wizordt vrijdag 3 april gespeeld. De activiteitermmissie heeft al vijf succes volle avonden hter de rug. In de competitie heeft Johan Sn toch wel ruim de leiding genomen. Er zijn vrijdagaid echter nog een boel punten te verdienen en vde goede kaarten ontvangt kan met wat kennisei wat punten binnenhalen. Of één van de acrvolgers nog een aanval op de koppositie van han zal doen weten we vrijdag avond. De eer ronde begint zoals gebruikelijk om 20.00 uur.'e koffie is een kwartier eerder klaar. Alle deemers worden verzocht op tijd aanwezig te zi Na de laatste ronde wordt de winnaar bekend naakt. Met de Rabobank Tante Agaath Obligatie kunt u zonder risico een extra rentevrijstelling van 5.000,- (voor gehuwden zelfs 10.000,-j krijgen. Ideaal voor wie de bestaande rente-en dividend- vrijstellingen al volledig benut. Het risico wordt volledig door de Rabobank gedragen. Met de Tante Agaath Obligatie steunt u startende onder nemers. Geïnteresseerd? Neem dan contact op met uw financieel adviseur van de Rabobank. De Rabobank Tante Agaath Obligatie. Rabobank oranjestraat 10, Postbus 3 7450 AA HOLTEN HOIten Tel. (0548) 37 47 47 Blauw Wit Senioren Zaterdag 4 april: Blauw Wit 1 - De Esch 1, 14.30 uur; Blauw Wit 2 - Enter V. 3. 12.30 uur; Blauw Wit 4 - Excelsior '31 7, 14.30 uur; Excelsior '31 12 - Blauw Wit 5, 12.45 uur (vertrek 11 45 uur), Enter V. 8 - Blauw Wit 6, 12.45 uur (vertrek 11.45 uur); Blauw Wit 7 - Excelsior '31 15. 14.30 Junioren: Zaterdag 4 april: Enter A1 - Blauw Wit Al, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Excelsior '31 B3 - Blauw Wit 81. 11 00 uur (vetrek 10.00 uur); Blauw Wit Cl - B en O C1. 12.30 Pupillen: Zaterdag 4 april: Blauw Wit D1 - SVVN D1, 11.00 uur, Vesos El - Blauw Wit El, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); De Zweef E7 - Blauw Wit E2, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur), Blauw Wit F1 - Hulz, Boys F2, 10.00 uur; Blauw Wit F2 - Enter F2, 10.00 uur; Holten F3 - Blauw Wit F3. 11 00 uur; Blauw Wit F4 - Enter F4,11.00 uur. Zaal; Donderdag 2 april. Blauw Wit 1 - SVVN 1, 22.00 uur. Vrijdag 3 april; WSV 2 - Blauw Wit 2. 19.00 uur (vertrek 18.00 uur). SV Holten Senioren: Zondag 5 april: Sallandia 1 - Holten 1, 14.30 uur (vertrek 12.30 uur); Holten 2 - Lochem 3, 10.00 uur; Helios 4 - Holten 3. 9.30 uur (vertrek 8.15 uur), Holten 4 - BWO 6. 10.00 uur. Haarle 4 - Holten 5, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten 6 - La Premiere 3, 10.00 uur; La Premiere 6 - Holten 7, 9.00 uur (vertrek 8 00 uur); Colmschate 6 - Holten 8, 12 15 uur (vertrek 11 15 uur); Kon. UD 8 - Holten 9, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Epse 5 - Holten 10, 10.00 uur (vertrek 9,00 uur); Holten 11 - De Zweef 8, 9.30 uur; Holten 12 - Overwetering 9. 9.00 uur. Junioren: Zaterdag 4 april: Overwetering A1 - Holten Al, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); SVZW A2 - Holten A2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten B1 - Haarle B1. 14.30 uur; Holten Cl - Rohda Raalte Cl. 14.30 uur; Dos '37 C4 - Holten C2.11.00 uurlvertrek 10.00 uur). Pupillen: Holten Dl PH D2, 11.00 uur; SOS Dl - Holten D2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Hulense Boys E2 - Holten E2, 10.30 uur (vertrek 9.30 uur); Holten E3 - DES E2, 11.00 uur; Holten F1 - Stevo F1, 10.00 uur; Nijverdal F2 - Holten F2, 10 30 uur (vertrek 9 30 uur); Holten F3 - Blauw Wit F3, 11 00 uur; Hulzense Boys F4 - Holten F4, 9.30 uur (vertrek 8 30 Handbal: Zaterdag 4 april: Meisjes B uit tegen Leerkes./Haar- Ie om 14.00 uur (vertrok 13.00 uur); Meisjes C2 uit tegen Leerkes/Haarle om 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Meisjes Cl, D team vrij. zondag 5 april: Dames tweede ronde beker te Lemelerveld. aanvang 9.00 uur (vertrek 8 00 uur); Heren bekertoernooi Hattem, aanvang 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Dames 2 thuis tegen Voorwaarts, 11 35 uur. Meisjes A thuis tegen Overwetering, 10.30 uur; Jongens A, vrij. Volleybal: Vrijdag 3 april 18 30 uur, Mintonette JA - Holyo- ke 1; Mix C - DEC 1 20.00 uur. Dames 1 - VEC 1; Dames 4 - SVH 3, Dames 3 - VEC 3. 21 30 uur. Dames 2 - SVH 1; Heren 1 -SVH 1, Heren 3-SVH 2 ZPC Twenhaarsveld: Zaterdag 4 april: In Raalte, Dames 1 tegen Heidelberg 2 uit Borne, aavang 18.45 uur; Heren 2 tegen Zignea uit Emmeloord, aanvang 19.30 uur. Sporthal: Donderdag 2 april: 20.30 - 22.00 uur, SV Holten All Stars, 22.00 - 23.00 uur. Blauw Wit zaal. Vrijdag 3 april: 18.00 23.30 uur, Mintonette competitie Zaterdag 4 april: Buurt vereniging Beuseberg Zondag 5 april: NHV Gorssel; 13.00 - 17.30 uur, SV Holten handbal Kemperkamp Maandag 6 april: 19 00 - 22.00 uur. Badmintonclub Holten Dinsdag 7 april: 16 15 - 17.30 uur, Mintonette volleybal halve hal; 17.30 - 22.00 uur. Mintonette volleybal hele hal; 22.00 - 23 00 uur, Blauw Wit zaal. Woensdag 8 april; 19.00 - 22.00 uur. Bad mintonclub Holten; 22.00 - 23.00 uur. J ten Wolthuis Weekendreserveringen vanaf vrijdagmiddag 12.30 uur bij de beheerders van sporthal 't Mossink. -Reserveringen uiterlijk regelen voor vrijdagavond 20.00 uur (telefoon 36 3180). De familie Hermans kr> iverwachts nieuwe gezjnsuitbréid: de tweeling Bowen én Chac Gezellig natuurlijk,dat wel, maar c metdenodige financiële gevolc! eigenlijk zou kunr en. Gewoon, rechtstreeks vanaf uw betaaliekening. Ja, ik word beschermer van Het Overijssels Landschap voor een bedrag van 30,- per jaar en ontvang hiervoor het handboek en vier keer per jaar het tijdschrift. Rabobank Uw Rabo Betaalrekening krijgt meer ruimte met Krediet op Betaalrekening. Voor meer informatie: bel grats 0800 - 2020. Rabobank Holten, Oranjestraat 10. Postbu: 3 7450 AA 0548-37 47 47 Naam: Adres: Postcode:Plaats: Bank/gironummer: Geboortedatum: Datum: Handtekening:.. Ik machtig hierbij Het Overijssels Landschap de contributie voor 1998 van mijn rekening af te schnjven. H] Stuur mij liever een acceptgiro Deze bon kunt u opsturen in een envelop zonder postzegel naar: Stichting Het Overijssels Landschap, Antwoordnummer 335, 7700 WK Dalfsen

Holtens Nieuwsblad | 1998 | | pagina 7