Yeneklaas combineert politiek huiswerk met campingreceptie 'Boeren moeten blijven boeren' Ij 1-12 NBvP afdeling Holten rond de vergadertafel Holtens Nieuwsblad HOLTEWS NIEUWSBLAD Campingbeheerder zegt volmondig 'ja' tegen aanbod CDA raadslid Beldman-Wegstapel zet zich in voor een leefbaar buitengebied burgerlijke stand DONDERDAG 26 MAART 1998 Uit het politierapport In de nacht van 17 op 18 maart werd er ingebroken in het kantoor van de OAD aan de Burge meester van den Borchstraat. Sloten van de achterdeur bleken te zijn vernield. Vermoedelijk hebben de daders de benen genomen toen het alarm inwerking trad. Er wordt niets vermist. Afgelopen weck werd er weer enkele keren door de polide op de Toeristenweg gecontroleerd op de gcslo- tenverklaring die voor deze weg geldt voor motorvoer tuigen tussen 21.00 uur en 09.00 uur. In totaal 8 autombil- sten werden bekeurd. Op 19 maart verloor een automobilist de macht over het stuur op de Dorperdijk. In een bocht reed hij rechtdoor en botste tegen een lantaarnpaal. De bestuurder kwam er zonder klcerschcu ren vanaf, doch de auto werd zwaar bescha digd. Bij een tankstation aan de Al werd weer eens getankt zonder te betalen. Toen de betreffende bestuurder de tank had volgcdaan voor een bedrag van ruim f 100.- aan bczine, ging hij er als een haas vandoor. Het ken teken kon echter worden genoteerd, zodat dit muisje nog wel een staartje zal krij gen voor de betreffende be stuurder. Op 20 maart werd een auto mobilist van de Provinciale weg Lochem-Raalte geplukt door politiemensen die op dat moment met de zoge naamde 'Videoauto' het verkeer controleerden. De autobestuurder haalde in op voorsortccrvakkcn, bleef kleven achter een voorligger en behaalde snelheden van 138 km per uur. De auto werd inbeslaggenomen en de man kan een forse boete verwachten. Soortgelijke overtredingen werden op dezelfde weg op 23 maart geconstateerd, ge pleegd door een automobi list uit Enschede. Deze be stuurder haalde onder ande re snelheden van maar liefst 153 km per uur. Ook zijn auto werd inbeslaggeno- DAAR RED JE LEVENS MEE Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Oostelijke Weekblad pers BV. behorende tot Wegener Arcade NV, in samenwerking met de stichting 'Holtens Nieuwsblad'. Stichtingsbestuur: W.H. Beyers, secretaris. Kollingserf 4, 7451 XC Holten, tel. 0548 - 36 30 22. Directie: J ,V. Munsterman Advertenties: Getfertsingel 41, 7513 GA .Enschede, tel. 053 - 4 84 24 50. Orders worden afgesloten en uit gevoerd overeenkomstig onze algemene voorwaarden, gede poneerd bij de Kamer van Koop handel en Fabrieken te Ensche de. Adres redactie: Kerkhotsweg 18. 7451 BG. Holten. Tel. 0548 - 36 38 03. Fax. 0548 - 36 64 97. Openingstijden redactie: Elke maandag van 9.00 tot 12.30 Eindredactie: Ton Hofman, tel. 0546 - 82 66 95, bij geen gehoor 0570 - 62 43 86 Redactionele medewerkers:. Peter Bulthuistel, 0548-36 67 99, tel mobiel 06-54 93 58 41 Joke Oostervelt, tel. 0548 -36 11 82 Meteorologisch medewerker: Freddy Paalman, tel /fax 0548- 364007 (voor alle weermformatie) Advertentie-adviseurs: H. Schottert, tel. privé 074 - 2 42 86 06. O. IJspeert, tel. privé 074 - 2 77 20 58. Advertenties kunt u in Holten opgever, bij: G.W. Knapen, Larenseweg 3. tel 0548 - 36 12 24 tot dinsdag 12.00 uur. In Bathmen H. Voogsgeerd, Deventerweg 34, lel.0570 - 54 16 65 tol dinsdag 12.00 uur. Abonnementen en klachten bezorging: Fam. Bouwhuis. Aal- polsweg 6, 7451 HK Holten, tel. 0548 - 36 18 49. Van 17.00 tot 19.00 uur. kerkdiensten Als beheerder van Camping De Holterberg heeft Willy Veneklaas vaak met de plaatselijke politiek te maken. Na enkele jaren lid te zijn van Gemeentebelang, mag Veneklaas zich sinds de verkiezingen raadslid noemen. „Mij werd gevraagd of ik op een verkiesbare plek zou willen staan", vertelt de campingbeheerder in zijn cam pingreceptie. „Voordat ik ja zei, heb ik er wel goed over nagedacht." Als raadslid ben je veel tijd kwijt aan onder meer vergaderen en het doorlezen van rapporten. Het was voor Veneklaas even de vraag of hij dit zou kunnen combineren met zijn werk op de camping. Die blijft natuurlijk gewoon doordraaien. „We zaten al een tijdje te denken aan extra personeel. Dit was een goed moment om twee partti mers in dienst te nemen." Hij zij ja tegen het aanbod, maar gaf wel als voorwaarde dat het wet houderschap niet voor hem is weggelegd. Anders zou hij wel in tijdnood kunnen komen. „Je moet je werk in de politiek goed kunnen doen. De kiezer wil waar voor zijn stem en heeft daar recht op, legt Vcncklaas uit. De campingbeheerder is achter de schermen al ongeveer acht jaar actief voor Gemeentebe lang. De eerste vier alleen als lid en daarna ook in de stuurgroep. Deze club vergadert met de fractie over in te nemen stand punten tijdens commissie- en raadsvergaderingen. Het is een ondersteunend en controlerend orgaan voor de raadsleden. Voor Veneklaas was het meteen duidelijk. Hij heeft bewust geko zen om lid te worden van deze plaatselijke partij. „Ik heb het idee dat Gemeentebelang erg betrokken is bij de bevolking en de industrie," verklaart hij zijn keuze. „Ik hoor van veel men sen dat raadsleden van deze par tij echt naar de betrokkenen toe gaan, terwijl anderen het vaak alleen bij rapporten houden." Dit persoonlijk contact met mensen die direct worden ge confronteerd door toekomstige besluiten, trok Vcneklaas erg aan in deze paruj. „Zij besteden serieus aandacht aan de proble men van betrokkenen. Andere partijen doen dat misschien ook wel, maar ik merk daar niet zo veel van." Zijn interesse in de politiek werd steeds groter, zodat hij zijn ge zicht steeds vaker liet zien op ledenvergaderingen. „Ik werd al snel gevraagd voor de stuur groep. Je groeit er een beetje in. Daarnaast neem ik niet snel een blad voor de mond, wat in de politiek z'n voordelen heeft," geeft Vcncklaas aan. De leden van Gemeentebelang komen volgens hem uit alle gele dingen van de bevolking. „Er zit echt van alles. Van hoog tot laag geschoolden, WD'ers, PvdA- 'ers, CD A'ers, noem maar op." Omdat in de raad niet echt men sen zaten die betrokken waren met de recreatie, was dat voor Gemeentebelang een extra plus punt om Veneklaas verkiesbaar te stellen. Voor Holten is het toerisme immers een belangrij ke bron van inkomsten. Zijn betrokkenheid met de Hol- tense politiek kwam ook op an dere plaatsen naar voren. Zo heeft hij zich sterk gemaakt in het Ondernemers Platform Sal- landsc Heuvelrug in de strijd om een Nationaal Park en de grote verkeersproblemen in bet cen trum. Verder trad hij naar voren als voorzitter van de Holtense Rckreatic Bedrijven tijdens de gemeentelijke besluiten rond de herindeling. Ondanks dat Vcneklaas naast zijn werk als raadslid ook nog een camping te beheren heeft, denkt hij niet in problemen te komen. „Je hebt zelf in de hand hoeveel tijd je er insteekt", maakt hij duidelijk. „Het politie ke huiswerk is best wel te com bineren met de campingrcccp- tie, want hier valt zo nu en dan wel een rustig gaatje." Met het aannemen van extra personeel wordt de werkdruk natuurlijk ook een stuk minder. Daarnaast valt het voor Veneklaas erg gun stig dat de politiek tijdens het hoogseizoen juist een rustige Willy VenekIaas:„Voor Holten is het toerisme immers een belangrijke bron van inkomsten.,, Foto: Pcicr Bulthui! periode kent. Als raadslid moet je over elk onderwerp dat behandeld wordt, goed weten waar het over gaat. Toch heeft iedereen enkele portefeuilles waar de in teresse meer naar uitgaat. „Je probeert je wel overal in te ver diepen. Maar recreatie, verkeer en ruimtelijke ordening trekt mij het meeste. Met sociale zaken, onderwijs en milieu heb ik niets mee." Dit hoeft volgens Venek laas geen probleem te zijn, want er is altijd wel een ander raadslid die hier zijn interesse heeft lig gen. ,.|c kunt niet alles weten. Raadsleden zijn ook mensen die hun aardappelen in gewoon wa ter koken." Wanneer Veneklaas als cam pingbeheerder direct geraakt wordt door een te nemen be sluit, zal hij niet als raadslid aanwezig zijn in raadsvergade ringen. „Ik zet dan een andere per. op. Namelijk de pet van recreatieondernemer en geef dan mijn visie." Toch is het niet noodzakelijk dat hij bij alles wat over recreatie en toerisme gaat, zich buiten de besluitvorming houdt. „Wordt er algemeen be leid gemaakt, dan blijf ik zitten. Het is toch ook niet zo dat Eb van Schooten weggaat wanneer het over agrarisch beleid gaat", legt Vcncklaas uit. „Maar. raakt het besluit direct mijn bedrijf, dan is het voor mij wegwezen." De politieke agenda kent grote items als het realiseren van een Nationaal Park en het oplossen van de verkeersproblemen in het centrum. „Er staan leuke, spannende dingen op de lijst die- mij erg aanspreken. Dat maakt het lid zijn van de raad natuurlijk erg aantrekkelijk", vertelt de campingbeheerder. En van die onderwerpen wat hem trekt is de rondweg. „Het is een goede zaak dat alle mogelijk heden worden onderzocht. Zo krijg je vergelijkingsmateriaal, zodat je de beste kunt uitzoe ken," waarmee Veneklaas zijn mening geeft over het nieuwe onderzoek naar de noordelijkc- röndweg. Zelf gelooft hij niet zo in deze variant. Maar om te voorkomen dat je een belangrijk aspect over het hoofd ziet, vindt hij een onderzoek toch belang rijk. Een rondweg ligt er immers voor tientallen jaren. Een ver keerde beslissing zou daarom rampzalige gevolgen kunnen hebben voor de toekomst van Holten. Veneklaas voelt zich goed opge wassen tegen het lidmaatschap van de raad. „Ik ken inmiddels de klappen van de zweep. Je verdiept je in de materie, zodar je een goed raadslid kan zijn," zegt hij. „Je kunt niet alles we ten, maar dan is cr altijd een ambtenaar in de buurt waar je kunt aankloppen. Die zitten cr- „Ik vind dat een politieke partij bij haar standpunten moet blijven. Er zijn partijen die op en bepaald moment het ene standpunt verkondigen en op een ander moment een geheel andere mening zijn toegedaan. Beter en duidelijker is het om er lijn in te houden". Willy Beldman-Wegstapel weet graag waar ze aan toe is. Als een van de drie nieuwe vrouwelijke raadsleden gaat ze de komende periode het CDA in de Holtense gemeente raad vertegenwoordigen. Een partij die volgens haar wel voet bij stuk houdt. Geheel onbekend met het raadslidmaatschap is Willy Bel dman-Wegstapel niet. In het na bije verleden verving ze tien maanden haar toenmalige partij genoot Nijkamp, die wegens ziekte zijn positie als raadslid niet kon innemen. „Ik heb dus al een aardig beeld van wat me te wachten staat. Belangrijk daarbij vind ik dat mijn gezin me steunt. Dat ik weet dat: ik hier thuis ergens op terug kan vallen", voegt de gekozen CDA-verte- genwoordigster toe. „Daarnaast draai ik al zo'n twintig jaar mee in het vergadercircuit van de verschillende standsorganisa ties. Ook wat dat betreft weet ik waar ik aan begin". Samen met haar echtgenoot en zoon probeert Willy Beldman- -Wcstapel het familiebedrijf, een gecombineerde varkens- en melkveehouderij, draaiende te houden. „Tot nu toe kunnen we onze boterham nog redelijk goed verdienen. Gelukkig wel. Ik doe het ook nog steeds met: veel plezier. Alhoewel, de huidi ge regelgeving frustreert wel eens. We hebben te maken met veel beperkingen en ook door de toegenomen papieren romp slomp neemt de administratie ontzettend veel tijd in beslag. In de nabije toekomst zal dit, denk ik, alleen nog maar meer wor den. Ik hoop echter dat de boe ren de mogelijkheid blijven be houden om fatsoenlijk te kun nen boeren. Velen kunnen nu al met veel pij'n en moeite het hoofd nauwelijks meer boven water houden. Met nog meer regels en beperkingen zullen, vrees ik, een hoop bedrijven verdwijnen." De leefbaarheid in het Holtense buitengebied staat bij de in Es- pclo geboren CDA-raadsvrouw hoog in het vaandel. In de ko mende periode zal zij er zich dan ook hard voor maken dat in de plaatselijke politiek ook aan dit buitengebied en de agrarische sector de nodige aandacht wordt geschonken. Beldmnn- -Wegstapcl: „Kijk de recreatie- speelt in Holten natuurlijk een belangrijke rol. Ik vind echter niet dat ten koste moet gaan van de uitvoering van het boerenbe drijf, een toch ook belangrijkc- cconomische factor. Evenwicht tussen beide sectoren is beter. Daarnaast wil ik me cr voor inzetten dat het karakter van het gebied behouden blijft. Dat bij voorbeeld als er straks boeide-- rijen leeg komen te staan zorvul- dig bekeken wordt wat voor functie de panden krijgen. Ik ben dan ook voorstander van eventuele bedrijfsvoering bin nen de muren en niet van bedrij ven die het buitenaanzicht zoda nig zullen aanpaken dat er van het karakter van de boerderij niets meer overblijft." Het CDA-raadslid hoopt zich naast het buitengebied ook nog te kunnen inzetten voor het ou derenbeleid. „Daar is veel aan te doen. De Holtense bevolking is aan het vergrijzen en door de landelijke maatregelen verdie nen de ouderen extra aandacht. Als ik kans krijg wil ik daar in de komende periode wel en steen tje aan bijdragen. Het is eerst nog even afwachten hoe de commissies worden samenge steld en hoe de taken worden verdeeld", aldus een nuchtere Beldman-Wegstapel. Willy Beldman-Wegstapcl:„Ik heb al en aardig beeld me te wachten staa Programma komende tijd bekend gemaakt De leden van de NBvP afde ling Holten kwamen vorige week bijeen in zaal Vosman. De voorzitter, E. Spakman, opende de avond en gaf aan dat deze bijeenkomst vooral een informatief karaker zou hebben. Tevens kon zij twee nieuwe leden verwelkomen en zij wenste hen een goede tijd toe bij de Plattelands vrouwen. Ook waren er wc-cr een aantal gasten in de zaal. Verder vestig de zij de aandacht op de Provin ciale Jaarvergadering, deze wordt gehouden op donderdag 16 april te Zwolle en de Agrari sche excursie op dinsdag 31 maart naar Bcckum. Er zijn ook nog activiteiten die plaats vin den bij Vosman, zoals natuurdi- a's over de omgeving van Hol ten op woensdagochtend 25 maart. Ook bestaat de mogelijk heid om een fraai paasstukje te maken op woensdagmorgen 8 april. Er staat ook een groot project op stapel over de leef baarheid op het platteland; dit wordt georganiseerd door drie Plattelands Vrouwen Organisa- iies in de komende twee en een half jaar. Op 2D april wordt hierover een werkconferentie gehouden in Raaltc. Deze con ferentie is toegangkelijk voor ie dereen die cv meer van wil we ten. Leden van de afdeling Hol ten hebben ook werkstukken gemaakt voor de jaarlijkse hand- werktentoonstelling in Zwolle van 2 tot en met 5 april. Na al Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Keizers- weg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen: 11.00 en 16.00 uur, zonder af spraak). Apotheek: Vnjhcidslaan 7, tel. 36 11 11. Geopend op werkda gen van 8.30 tot 18.30 uur, za terdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingsrijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apo theek is. Tandarts: Weekenddienst: L. Mees ten Oever, Noordachte- reschweg 8a, Markelo. Tel. 0547 36 29 92. Behandeling na telefo nische afspraak. Dierenarts: Dierenartsencom- binaue Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larense weg 54, tel. 36 28 35, bgg 52 16 29." Thuiszorg Zuidwest Overijs sel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzor ging en verpleging. Tel. 0570 - 68 74 84, ma t/m vr. bereikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde al leen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelencen trum: Gaardenstraat 31, uit leen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur en van 16.30 tot 17.30 uur. Vrij willige thuiszorg: informatie- en aanmeldpunt bereikbaar ma t/ m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnum mer: 112 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53,. Fysiotherapie: G Fysiotherapie Holten, Gaarden straat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Prakrijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 36 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrij dag van 8.30-10.00 uur en vol gens afspraak in het Kruisge- bouw, Gaardenstraat 29-31, tel. 0570 64 6500, Thuiszorg Midden Overijs sel: Thuiszorg/gezinsverzor ging en algemeen maatschappe lijk werk. Hoofdkantoor Nijver- dal, Kerkstraat 6, tel. 61 64 65. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreekuren: maandag t/m vrij dag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Holten, Gaardenstraat 32, I hoog, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dins dag van 9.00-10.00 uur, donder dagvan 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 364910. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572 - 36 09 22. Buiten de spreekuren wordt doorgeschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00-11.00 uur in het politiebu reau Raalte. Politie: Alarmnummer: 112 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 112 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 36 19 72) voor klachten over o.m. defecte rjoleringspompen, de fecte straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienst doende storingsambtcnaar au tomatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. West- hof, regio-inspecteur, tel. 51 71 71. Energievoorziening: NA'. Re gionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570 - 69 11 00 tijdens kantooruren. Sto ringen aan gas/eleclra (dag en nacht (06-89 98 89). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Hol ten in gemeentehuis: elke maan dagmiddag van 15.30 tot 16.30 Bibliotheek: Rorikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag cn vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur cn 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot cn met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. medische diensten Ned. Herv. Kerk: Zondag 29 maart: vijfde zondag in de veer tig dagen 9.30 uur, da. J.W. den Hertog. Nevcndicnstcn. 19.00 uur, ds. A.F.U. Braakman uit Markelo, in de Kandelaar Open Deurdienst met medewerking van 'Hosanna' uit Vriezcnveen. Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: Kerkvoogdij. Oppasdienst: Mevrouw Barvelink, Kim Teeseünk. Dijkerhoek: Zondag 29 maart: 9.30 uur, ds. S.M. Roozcnboom. Espelo: Zondag 29 maart: 10.45 uur, ds. S.M. Roozcnboom met medewerking van kerkkoor. Geref. kerk: Zondag 29 maart: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 19.00 uur, ds. A.F.U. Braakman uit Markelo, Open Deurdienst met medewerking van 'Hosana'. Collecte in dienst: Kerk. Tweede collecte: Kerkelijke activiteiten. Kindernevendiensten: groep 2 cn 3 o.l.v. Janny Beltman; groep 4 en 5 o.l.v. Trijnet Ovcrkcmpe; groep 6 en 7 o.l.v. Rob Mcyerink. Oppasdienst: 0 - 3 jaar:. 4-6 jaar: Evangelie gemeente: HMY-ge- bouw. Dorpstraat 24. 10.00 uur, Samenkomst, 19.00 uur, Bidstond. Diesscnplas: Woensdag 1 april: dhr. Vogely. RK kerk: Zondag 29 maart: 10.00 uur, Communieviering werkgroep met medewerking van het gemengd koor, tevens kinder woorddienst. Oppasdienst: Mevrouw Barvelink, Kim Tecselink. Nieuw Heeten: Zaterdag 28 maart: 19.00 uur, Eucharistieviering met pastor Hogenelst. Zondag 29 maart: 9.00 uur, Communieviering. Door de weekse vieringen: Woensdag 9.00 uur. Okkenbroek: Zondag 22 maart, 10.00 uur, s. J.F Scheffer. Uitgangscollecte: Alg. diaconale doeleinden. De kerkdiensten wor den de eerstkomende zondagen gehouden in dorpshuis Ons Centrum. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste ri|dag van de maand van 10.30 uur totl 1.30 uur en van 16.00 uur tot 1 00 uur (herhaling). deze mededelingen werd vol spanning gewacht op de komst van notaris De Zwart uit Raaltc, die zou vertellen over erfrecht, familierecht, schenkingen cn moderne samenlevingsvormen. Omdat dit zaken zijn waar ieder een mee te maken kan hebben vond de notaris een aandachtig gehoor. In gewone woorden ver telde de heer De Zwart hierover. 'Voor nadere informatie kan men zich ook wenden tor een notaris, het eerste half uur is gratis'. Weer een heel stük wijzer keerden de le den huiswaarts nadat de voorzitter de heer De Zwart bedankt had en dc bijeenkomst afsloot. De volgen de bijeenkomst zal zijn op woens dag 15 april, dit is een open avond en ook niet leden zijn welkom. Gast is Piet Steltman. 27 t/m 29 maart 1998 moderne/hedendaagse kunstvoorstelling Openingstijden: Vrijdag 27 maart 18 00 22.00 uur. zaterdag 28 m 12.00 -18.00 uur. zondag 29 maart 11.00 -18.001 Entree: Volwassenen fl. 12.50 Kinderen tot 12 jaar en 65* fl. 6,- De grootste antiekbeurs van Oost-Nederland center Wegtersweg 65 7556 BP Hengelo (O) tel. 074 - 2 559 559 EENVOUDIG PER AUTO TE BEREIKEN: A-1 RICHTING HENGELO, AFSLAG HENGELO BORNE Geboren: Richard Jacobus Jo- 59 jaar. hannes zv M.M.J, van Zand- Ondertrouwd: B.J. Nicnhuis voortenJ.S. Roclofsen. en J. van Milligen; H.J. Bckker- Ovcrleden: J.G.P. Müllcr, oud neus cuJ.H. Veltkamp.

Holtens Nieuwsblad | 1998 | | pagina 3