w Nieuwe gezonde vruchten siroop met calcium GEZONDHEID Zwitserse wonderpil nu eindelijk ook in Nederland A Nieuw Aleve. Werkt langer dan andere pijnstillers I «m Schone bloedvaten helpen tegen hart- en vaatziekten Grijze haarkleur in vijf minuten verdwenen Alles over pijn nü op GezondheidsNet /gratis\ WAAROM Q10? wedda Groenlipmossel werkt heilzaam bij gewrichtsklachten Juiste zuurgraad verhoogt natuurlijke weerstand Wapiti Mossel Extract Akolip. ook als lipblaasjes er al zijn ««SSïS» ROSeS and More ekvere er haai :>en dooi lomper gebied i; In Nederland zijn steeds meer mensen zich bewust van het belang- van voldoende calcium voor gezonde sterke botten. Iedereen heeft behoefte aan calcium, m.n. zwan gere en borstvoeding-gevende vrouwen, kinderen in de groei en ouderen. Daarom ontwikkelde Roosvicee nu een lekkere, gezonde vruchtensiroop met extra calcium: Roosvicee CalciVit. Verkeerde eet- en leefgewoonten kunnen ervoor zorgen dat onze bloedvaten verstopt raken. Schone bloedvaten zijn noodzakelijk om een goede doorgang van ons bloed door het lichaam te waarborgen. Dichtslibbing is fataal voor onze gezondheid. Met Roosvicee CalciVit is er voor het eerst een vruchten siroop die rijk is aan calcium Een glas bevat 25% van de hoeveelheid calcium die men dagelijks nodig heeft. Deze speciale vruchtensiroop is ge maakt op basis van het sap van sinaasappel, rozenbottel. mango en grapefruit en heeft een heerlijk frisse smaak. De vruchtensiroop is, net als de andere Roosvicee producten, tevens rijk aan vitamine C. Voor jong èn oud Bij een verantwoorde voeding hoort voldoende calcium. Calcium is nodig voor sterke botten; iedere dag, voor jong De voedingsstoffen uit ons i eten worden via het bloed naar alle vitale de- r,r len van ons li- chaam getrans- porteerd. Wie echter te veel en te vet eet, creëert op den duur ver- I stopping van de bloedvaten. Het opeen hopen van verschillende (vet)stoffen tegen de binnen kant van de vaatwand wordt I slagaderverkalking genoemd. Het vormt een ernstige belem mering van het transport van voedingsstoffen, met als ge volg een verzwakt lichaam en volksziekte nummer 1. hart- I en vaatziekten. Een goede doorstroming van de vaten is j dus van levensbelang. Oplossen Mensen met slagaderverkal king weten dat een uitgebalan ceerd dieet met weinig vet en regelmatige lichaamsbeweging- helpt om een hartinfarct of een operatie aan de kransslagader te voorkomen. Daarnaast is er sinds zeven jaar Ader-Rein Kuur 300 verkrijgbaar dat de 'plaque', de aangeslibde stof fen, oplost en afvoert. Het mid del werd ontwikkeld door de Amerikaanse arts Loquasto. In zijn kliniek zijn de tot nu toe behaalde resultaten zeer be moedigend Met Ader-Rein Kuur 300 worden de aders op volkomen natuurlijke manier gezuiverd. Het resultaat is dat de vaatwanden soepeler wor- Zeer velen niei tevreden met mid delen tegen roos Roos is een hinderlijk pro bleem. Er zijn vele midde len die beweren een oplos sing te bieden. Van de deelnemers aan de anti roos consumententest in Nederland bleken zeer velen niet tevreden over de werking ervan. Echter met de speciale Selsun kuur was de roos steeds bin nen enkele weken verdwenen, concludeerde maar liefst drie kwart van de testers. Selsun is namelijk een speciaal genees middel tegen hoofdhuidschil- fermg. Lees wel voor gebruik eerst de bijsluiter. Het is uit sluitend verkrijgbaar bij dro gist en apotheker. Vraag de 1 e-i-ati.s 1 Anti- 1 Roos- 1 krant 1 aan en 1 doe j eventu- I eel mee aan de volgen de consumenten test Dus als u echt resultaat wilt hebben, doe dan de Selsun kuur. Voor meer informatie, bel: (023) 554 45 97. BLOEDVATEN REINIGING UlLj! Ri:iN den, bloedvet- ten worden opgelost, een betere door stroming van het bloed ont staat, ver moeidheid ver dwijnt en het lichaam meer energie heeft. Het effect is vol gens leverancier Oligo- Pharma dusdanig, dat zelfs ernstige aderverstoppingen, die hartaanvallen en beroerten veroorzaken, binnen afzienbare tijd verdwijnen. Andere symp tomen zoals pijn in de borst, hoge bloeddruk, hoog choleste rolgehalte en vergiftiging door zware metalen, verdwijnen vaak al binnen enkele weken. Ader Rein Kuur 300 is te ver krijgen in tabletten met gratis dagdoseerverpakking. Ook te verkrijgen in granulaat onder de naam Stimufood Gratis videoband en boekje Over de oorzaken en gevolgen van dichtgeslibde bloedvaten schreef drs. Elisabeth de Boer het boekje 'Bloedvatenrei niging'. Het is verkrijgbaar bij uw drogist, reformspecialist en De Tuinen. Tevens kunt u een informatieve videoband aanvra gen. Tégen betaling van de ver zendkosten krijgt u die dan gratis toegestuurd. Voor meer informatie en bestelling: Oligo Health Institute, tel. (035) 624 02 56. Naarmate de leeftijd vordert maakt de natuurlijke haarkleur plaats voor een grijze haardos. Alhoewel het grijs worden van haar een volkomen normaal pro ces is, zijn er veel mensen die hun eigen haarkleur het liefst zo lang mogelijk willen behouden, met name mannen, omdat zij niet gewend zijn het haar te kleuren. èn oud. Het botweefsel wordt namelijk gedurende het hele leven vernieuwd. Wie tot zijn dertigste voldoende calcium in neemt, houdt de botten langer stevig. Na het 30ste levensjaar kan botontkalking optreden. Er wordt dan meer bot afge broken dan opgebouwd. Het proces van botontkalking kan men beperken door voldoende calcium te gebruiken. Verantwoorde voeding In gevarieerde, verantwoorde voeding zit voldoende calcium. Helaas eten we niet altijd zo verantwoord als eigenlijk zou moeten. Roosvicee CalciVit is daarom een goede aanvulling op de dagelijkse voeding voor iedereen die er zeker van wil zijn voldoende calcium binnen te krijgen. Om grijze haren onzichtbaar te maken, kunt u uw haar in elke gewenste kleur verven. Tegenwoordig kan dat met diverse kleuringsproducten die uw haar op zachte wijze een andere tint geven. Het nadeel van sommige haar kleurmiddelen is de lange in- werktijd plus het egale effect Just for Men zorgt er nu voor dat uw grijze haarkleur in 5 minuten verdwijnt en de na tuurlijke kleurschakeringen worden behouden. Natuurlijke kleur De kleur van ons haar is op gebouwd uit verschillende tinten Die schakeringen worden met dit product op geraffineerde wijze gebruikt om grijs haar volkomen aar- het oog te onttrekken Een simpele kleuring, die net zo eenvoudig is als het wassen van haar, maakt dit mogelijk. Het resul taat is dat uw grijze' haarkleur in 5 minuten is verdwenen. Just for Men werkt speci fiek in op de grijze haren en brengt daar de ori ginele kleur weer terug. Dit gebeurt zo subtiel dat na de behandeling niet meer kan worden verteld welke haren grijs waren. Razendsnel Wie er niet over peinst om zijn haar te verven kan met Just for Men op andere gedachten worden gebracht. Het werkt namelijk volgens de al eerder genoemde '5-minuten formule'. U masseert het in, en laat het 5 minuten intrekken. Precies de tijd die u nodig heeft om te scheren of te douchen. Zodra het is uitgespoeld zijn de grij ze haren verdwenen. De inge bouwde conditioners zorgen ervoor dat het haar beter in model blijft. Een behandeling houdt ongeveer 6 weken. In die tijd kunt u uw haar zo vaak wassen als u wilt. zelfs elke dag. Just for Men is natuurlijk ook te gebruiken door vrou wen. Die zullen het snelle kleu ringsproces ongetwij ie d een ver adeimng ii;kTi verkrijg baar bij uw drogist Voor meer informatie i.-T.ae:r_ tel. (038) 421 77 47 Gratis: Calciumwijzer Belangrijk is dat voeding vol doende calcium bevat. De hoe veelheid calcium in voedings middelen verschilt sterk per product. Om die reden heeft Roosvicee in samenwerking met het Vitamine Informatie Bureau van TNO Voeding en de Osteoporose Stichting de Calciumwijzer ontwikkeld. Hiermee kan eenvoudig bere kend worden hoeveel mg cal cium u per dag binnenkrijgt en hoe een tekort aan calcium aangevuld kan worden. De Calciumwijzer kunt u tele fonisch aanvragen op 0900- 202 4045 (50 cpm). Deze tele foonlijn zal tot en met 30 juni 1998 open blijven. Nieuwe Roosvicee CalciVit is verkrijg baar in de supermarkt en de drogist Wie problemen heeft met slapen moet zeker het vol gende lezen. Sinds kort bestaat er Melatomatine, een 100% natuurlijk pro duct dat ervoor zorgt dat u makkelijker in slaap valt. Melatomatine, gemaakt uit verse tomaten, ver sterkt de werking van het lichaamseigen rustgeven de hormoon melatonine. Iedereen weet dat een goede nachtrust het beste medicijn is voor vele kwalen. Melatomatine is daarom de ideale oplossing iedereen, die van een goede, regel matige en zonde nachtrust wil genieten zonder bijwer kingen. ■- W en nachtri,me [WLAtjriflTINE Melatomatine: natuurlijk middel voor goede en gezonde nachtrust - zorgt voor goede en gezonde nachtrust - verbetert geestelijke span kracht - stabiliseert de slaap bij ver storing nachtrust (ploegen dienst en jet-lag) - werkt preventief bij ouder- doms ver schij nselen Melatomatine is dus het nieu we middel om lekker te slapen en jong en gezond fe te blijven. Het is nu over al in Nederland volop verkrijgbaar in verpak kingen met 60 tabletten (goed voor 30 nachten lekker slapen). Te koop bij apotheek, drogist en reformhuis. Voor meer informatie kunt u bellen naar: DistriCare, tel.: (013) 528 49 76. www.gezondheidsnet.nl oN PROFITEER NU SNEL! SANTÉ Vt.w.v. 4.95/ De lichaamseigen stof Q10 is essen tieel bij het omzetten van voedings stoffen en zuurstof in energie. Hoe beter deze omzetting, hoe meer ener gie een mens krijgt. De aanmaak van deze stof in het lichaam daalt na het 20e levensjaar. De voornaamste reden om Q10 te gebruiken is om bij vermoeidheid extra energie te krijgen. - Zorgt voor extra energie bij ver moeidheid - Bevat het lichaamseigen coënzym Q10 Verkrijgbaar in capsules in 3 ver pakkingseenheden. Verkrijgbaar bij Dorpsstraat 10, Holten Dorpsstraat 24, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal Natuurgeneeskundig therapeute Rosemarie Ypma komt in haar praktijk in Almere regelmatig mensen met gewrichtsklachten tegen. Voor de behandeling ervan kiest ze al geruime tijd voor het groenlip mosselex tract, omdat ze heeft ervaren dat de klach ten hiermee opvallend verminderen. Mevrouw Ypma: "Mensen met artritis bijvoorbeeld merkten dat de mate waai'in de aanval len kwamen, veel minder fre quent was dan voorheen. Waar ze eerst om de maand of tweemaandelijks een flinke aanval hadden, kwam die nu eenmaal in het half jaar. waar bij de aanval veel milder was. Bij artrose-patiënten kun je tUMKMU rtMWOOMHG: fflSSWMfS POSTBUS 262 - 3740>C SM', Bij pijn is niets zo vervelend als om de paar uur een pijnstiller te moeten innemen. Als je pijn hebt dan wil je dat een pijnstiller zo snel en zo lang mogelijk werkt. Daarom is er nu Aleve (spreek uit 'AlieF). Aleve werkt snel en lang. Wel 12 uur. Langer dus dan andere pijn stillers. Aleve bevat namelijk naproxennatrium en is nu zonder recept verkrijgbaar bij drogist en apotheker. Echt anders Aleve is écht an ders dan andere pijnstillers. Vooral bij aan houdende pijnen zoals kies pijn, reumatische pijn. pijn in de rug. menstruatiepijn en hoofdpijn, zorgt Aleve er voor dat je gewoon door kan Aleve werkt snel en krachtig en onderscheidt zich van andere vrij ver krijgbare pijnstillers vooral door de langdurige werking. 1 tablet Aleve werkt 8 tot 12 uur lang, langer dus dan ande re pijnstillers. Aleve is ook zeer éffectief bij pijn en koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. Bovendien werkt het koortsverlagend èn ontste- kingsremmend Goed verdragen Aleve wordt goed verdragen. Mede daarom is dit geneesmid del nu zonder recept verkrijg baar bij drogist en apotheker. Het wordt verkocht in verpak kingen van 10 en 20 tabletten. De lichtblauwe tabletjes zijn klein en glad waardoor ze ge makkelijk in te nemen zijn. Lees vóór gebruik de bijsluiter. Niet te gebruiken door maagpatiën ten en patiënten die met anti- stollingsmiddelen worden be handeld Voor meer informatie: Roche Nicholas B.V.. tel(0497) 381 833. Nu ook op Internet: www.gezondheidsnet.nl Melkwei of molke is een zuiver natuurproduct dat een gunstige werking heeft op onze darmflora. Regel matig gebruik ervan heeft een positieve invloed op de zuurgraad van ons lichaam, waardoor de natuurlijke weerstand toeneemt. Biosana Molke wordt gemaakt van zuivere hoogwaardige Zwitserse melkwei. Het is vet- en caloriearm, maar rijk aan mine ralen. Biosana heeft opvallende eigenschappen die allemaal ge richt zijn op het fit en gezond houden van het lichaam. Het heeft een positief effect op bloeds- omloop, bloeddruk en spijs vertering. Daarnaast is hét goed voor de vochtregulering. Biosana is bij de drogist en reformzaak te koop als granu laat en als tablet. Vanaf april zijn naast de smaken vanille en chocolade ook de frisse vruch- tensmaken appel en framboos verkrijgbaar. Een gratis boekje over Molke kunt u aanvragen bij Imgroma, tel.: 0900-1011015 (ca 55 ct per min) A ieiiw: In Wapiti Mossel Extract wordt uitsluitend de originele Nieuw-Zeelandse Groenlipmossel verwerkt. Deze unieke mos selsoort komt alleen voor in de heldere, niet vervuilde kust wateren van Nieuw-Zeeland. Het zeewater in dit gebied is rijk aan stoffen zoals o.a. kalium, magnesium en calcium. Deze vormen een belangrijke bron aan voedingsstoffen voor de Groenlipmossel. Het van deze mossel vervaardigde extract heeft een gunstige werking op het soe pel houden van de gewrichten. Het verhoogt de elasticiteit van het steunweefsel en verbetert het uithou dingsvermogen. Als voedingssupple ment kan het bovendien een waarde- k v.., volle aanvulling op de dagelijkse voeding betekenen Wapiti Mossel Extract, tabletten zijn verkrijgbaar bij - drogist, reformzaak en apotheek. Voor meer informatie: Emonta B.V., tel. (0512) 518 085. het degeneratie proces uitstel len met behulp van het mossel extract. Het zorgt er boven dien voor dat mensen soepeler worden in de gewrichten en dat vooral de startstijfheid na de nachtrust beduidend min der of zelfs afwezig is." Ook bij mensen die de aandoening fy- bromyalgie (ook wel weke de- len-reuma genoemd) hebben, heeft het extract een positieve werking. "Bij sporters zorgt het mosselextract ervoor dat de spieren soepel aanvoelen, alsof je ze al hebt opgewarmd." vertelt mevrouw Ypma. Ze raadt sporters aan het extract te slikken in een onderhouds dosis. Dat geldt ook voor men sen met jicht. Wordt het mos selextract tijdens een aanval ingenomen, dan neemt de pijn binnen één, twee dagen af tot een licht zeurend gevoel o1 blijft. ie uw Eindelijk is er een nieuw middel voor de verzorging van lipblaas jes: Akolip. Geen crème, maar een verkoelende, heldere gel. AKOljp AKOLIP Akolip is transparant, zodat de vervelende lipblaasjes niet nog eens extra worden geaccentueerd Een voordeel van Akolip is dat het ook kan worden gebruikt als de lipblaasjes al aanwezig zijn. Het bevat namelijk zink-ionen. die de hiud zuiveren en het herstellend vermogen ervan ondersteunen. De gel moet in een dik laagje 4-6 maal per dag worden aangebracht. Vraag er spe ciaal naar bij uw apotheek of drogist. Voor inlichtingen of vra gen: Kosme Farma, tel. (0316) 224 243. A new romantic Dorpsstraat 10, Holten Dorpsstraat 24, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal

Holtens Nieuwsblad | 1998 | | pagina 15