Poloteams na zware strijd met nederlaag naar huis IS Blauw Wit treft Sportclub Haarlo Zaalteams verliezen van S.V.V. N. Th HOLTENS NIEUWSBLAD Kans op kampioenschap voor dames 2 en heren 2 'S IS Resultaten Holten Mintonette heren 3 Twenhaarsveld speelde drie wedstrijden - - Sport agenda Resultaten SV Holten Resultaten Blauw Wit DONDERDAG 26 MAART 1998 De spanning stijgt bij diverse volleybalteams van Mintonette. Dames 2 heeft tot nu toe slechts één punt laten liggen en speelde tegen de nummer drie van de ranglijst, Devoc. Het Holtense team staat zes punten voor op de nummer twee RAC en maakte al in de eerste set duidelijk dat het voor het team uit Delden een zware avond zou worden. Door een goede opslagserie van Nicole Hesselink en het scorende vermogen van de mid- aanvallers werd de eerste set een "walk-over' 15-3. In de tweede set bleek dat Devoc niet bestand was tegen snel spel. Bij een steekpass, gevolgd door een snelle buitenbal, bleek menigmal dat er zonder blok makkelijk te scoren was, 15-5. In de derde set moesten de coa ches, Anja Mooiweer en Sandra Veneklaas, ingrijpen. Mintonette kwam door wat pechballcn achter te staan met 2-7. Wakkcrgcschud trokken de dames echter de wedstrijd weer naar zich toe, 15-7. Indien de dames dinsdag 24 maart winnen van Aastad heb ben zij vrijdag 27 maart tegen Vivo aan één punt genocgom kampioen te worden. Ook Heren 2 staat al het hele sei zoen bovenaan in de competitie. Rivaal Rivo uit Rijssem volgt ech ter op de voer met slechts één punt minder. Mintonette kon zich dan ook geen misstap permitteren te gen Isovol uit Isodoriushoeve. In de eerste set bleek middenmoter Isovol veel te zwak te zijn. Door servedruk ontstonden er slechts weinig rally's die dan ook nog eens gewonnen werden door de Holtense spelers, 15-0. In de tweede set bleek de aanvalskracht van Willem van Ossewaarde de doorslaggevende factor. Na een gelijkopgaande strijd tot 8-8 werd het al snel 15-8. Ondanks het feit dat Dinant Hoefman nog niet kan trainen vanwege een blessure ver zorgde hij in de derde set de set ups. Berjan Schimmel scoorde aanvallend de winnende punten, 15-9. Vrijdag 27 maart speelt heren 2 te gen Polstars 1 dat op de vierde plaats staat. Bij winst is Mintonette kampioen. Zowel Dames 2 als Heren 2 speet om 21.30 uur in sporthal 't Mos- sink. Zaterdag staat er voor Blauw Wit opnieuw een finale op het programma. Sp. Haarlo is dan de tegenstander. Een ploeg waar Blauw Wit het altijd moei lijk tegen heeft. Op het zware veld zal de ploeg van trainer Frits Stappenbelt het dan ook bijzonder lastig krijgen. Sp. Haarlo zal zeker het verlies tegen D.Z.S.V. goed willen maken. Voor Blauw Wit is het dus opnieuw een finale naar het eind van de com petitie. De uitslagen van de laatste weken geven echter vertrouwen. Echter, ook nu zal weer van begin af aan gewerkt moeten worden voor een goed resultaat. De wed strijd begint om 14.30 uur en staat onderleiding van scheidsrechter Ka Atc 2-Holten 2 0-0 Holten 2 reisde deze morgen af naar Hengelo om daar de topper tegen ATC 2 te spelen De eerste helft van deze wedstrijd begon gelijkop maar namate de wedstrijd vorderde kreeg Holten toch de overhand en creeerde I enkele kansen maar die werden uit het doel gehouden door de uitsteken de keeper van de Atc De rust stand I was 0-0 Na de rust het zelfde spel beeld Holten in bal bezit en een verde digend ATC Aan het eind van de wedstrijd probeerde de tegenstander 1 Holten nog onder druk te zetten maar Holten hield het doel schoon en zo werden de punten verdeeld. S.C 7-Holten41-4 I Na alweer een korte winterstop mocht het vierde eindelijk weer aantreden voor een competitiewedstrijd en wel i in Haaksbergen. De wedstrijd welke gespeeld diende te worden op bijveld I 36 kenmerkte zich in het begin door een aanvallend Holten, doelpunten bleven echter uit. Daarentegen waren de geroutineerde gastheren ni_. J gevaar ontbloot.Desalniettemin werd de rust bereikt mei de brilstand. In de rust had het management een wissel doorgevoerd, echter alvorens Holten de zaken op een rijtje had, had H.S.C. de 1-0 op het scorebord ge- Eindelijk was Holten wakker geschud I en na een aanval uit het boekje wist Rob de 1-1 binnente schieten. Kort daar na werd uit een voorzet van Rob door André bekwaam de 1 -2 binnengetikt. Op dat moment was het gedaan met de ervaren H.S.C.-ers. Ep gelukte het met een subliem schot 1-3 te maken en Gert Jan (of was het tocht Erik D I bepaalde de eindstand op 1-4. Labor 5 - Holten 80-9 Holten acht dat pas laat in de morgen vertrok naar Deventer om op bezoek te gaan bij D.V.V LABOR. Het tijdstip van spelen sprak het team dan ook niet aan, want laten we niet vergeten dat als je om twaalf uur s'morgens moet voetballen dan is je hele Zondag eigenlijk op losse schroeven komt te staan. Maar niet getreurd, ze wilden deze Zondag er toch het beste van maken. Het achtste kwam dan ook al naar drie minu ten spelen op voor sprong, het leek wel dat de tegenstander noch niet wakker was en dat bleek in het verloop van de wedstrijd wel, het werd nazeven minuten al twee nul voor Holten, en deze stand werd gelijkelijk uit gebouwd naar vijf nul met de rust. In de tweede helft dacht LABOR nog om de stand een ander aanzien te geven, maar dacht Holten toch anders over en de Na ccn lange radiostilte rond lie ren 3, de heren bewogen zich geruisloos door de vierde klasse, daverde dit weekend de speelzaal van de tegenstander in Den Ham. Dit door toedoen van de verenigde mokerslagen van de beul uit Nijverdal, Albrccht Bulsink en de na een slepende blessure teruggeko men Jos Kamphuis. Voegdaarbij bet nietminderhar- dc smashgewcld van aavoerder/ coach Pictcr Jongbloed en de le pe ballen van Herman Scholten cn de eenarmige Pim Gruyters. Tel daarbij vervolgens het hoge niveau dat stilist Wim Hartkamp weer wist te bereiken en de ge controleerde smashes van Rob van Zoclen, dan begrijpt men ook dat het in de tweede set zomaar 15-0 kon worden voor lieren 3. Dit echter na een 0-8 achterstand in de eerste set die na een spannende inhaalrace toch nog in het voordeel van Mintonette werd beslist, 16-14. De time-out bij 1-3 in de derde set en de juiste toon van de peptalk van coach Jongbloed ga ven blijk van een uitgekiende timing en inzicht in de beleving van heren 3. Ze waren weer in het goede spoor gezet en deze set werd dan ook winnend afgesloten, 15-11. Deze altijd lastige wedstrijd le verde zodoende twee punten op. En Ard Borghuis? Die verkoos een andere ontspanning. Voor de poloclub van Twen haarsveld stonden er afgelo pen weekend drie wedstrij den op het programma. Het damesteam ging in Zwolle van start tegen de dames van Swol. Het meisjes-A team nam het in Rijssen op tegen de meisjes van Maarkei. De heren 2 speelden zondag in Neede eveneens tegen de Maarkei. Alle drie de teams hadden het zwaar en moes ten dan ook met een neder laag huiswaarts keren. In Zwolle keek het damesteam al vlot tegen een achterstand aan. Maar direct in de tweede periode was het Agnes Tuller die gelijk maakte. Swol nam echter vlak voor het einde van deze periode weder om de leiding, 2-1In de derde pe riode bouwde het Zwolse team de voorsprong uit tot 3-1Vervolgens zetten de Holtense dames alle zei len bij om terug in dc strijd te ko men. Tevergeefs want uiteindelijk moest het team een .5-1 nederlaag incasseren. Bij dc meisjes-A ging in de eerste periode de strijd geiij k op, 2-21 n dc tweede periode kwamen Maarkei op een 2-3 voorsprong. Het team had er zin in en liep uit tot 2-4. In de vierde en laatste periode haalde de Holtense meisjes alles uit de kast om wat aan de achterstand te doen. Dit mocht echter niet baten. Met ccn 2-5 zege ging de winst naar Maarkei. Een door ziekte geplaagd Heren 2 team kwam in Neede tegen Maarkei al direct fors op achter stand te staan, 6-0. In dc tweede pe riode wist Holtcnaar Lars van Zon twee keer te scoren. Een schrale troost, want Maarkei liep verder ui t tot 8-2. In het verdere verloop kwa men de Fleren uit Holten er niet meer aan en won Maarkei met 20- Lastige tegenstander toont vloeiend samenspel Gescoord werd er door Rene Leusink 4x Johan Veneklaas 2x Wim Bouhuis 2x Gerrit Paalman lx Holten 3-Koninklijke U.D.3 0-1 De eerste twintig hadden de „Wijdbroeken" enkele goede mogelijk heden via A. terStal, die vandaag de kans had om Machlas van de topscorers lijstte verdringen. Maar Holten was niet slagvaardig ge noeg om de overwinning alvast in de knip te proppen, U.D daarentegen die meteen zeer gezond ogende spits wel de enigste kans van de wedstrijd verzilverde. Holten3kreegvijfminutenvoortijdopde gelijkmaker door een mooi versierde „zwaluw" door F. Sletterink, maar deze uitgelezen mogelijkheid werd niet benut, waar doorHolten met lege handen achter bleef. Holten 6 Helaas ging het zesde elftal een uur te- vroeg naar de tegenstander maar met al hun kampioen aspiraties was dit misch- len wel goed voor het team. Ze gingen dan ook goed uit de start blok ken, er werden deeerste vijfenveertig mi nuten diverse kansen gecreerd.detegen- stander kreeg dan ook geen vat op de wedstrijd waar door Holten de scoore kon openen, in de tweede helft werd er met goed voetbal de tegenstander dus danig onder druk gezet dat er wel gescoord moest worden, en dat gebeurde dan ook, zo bleven de drie punten in het bezit van het zesde elftal dat dan ook met goede moed uit kijkt naar aankomende Zondag. H.S.C. 7 -Holten 41-4 Na alweer een korte winterstop mocht het vierde eindelijk weer aantreden voor een competitiewedstrijd en wel in Haaksbergen. De wedstrijd welke ge speeld diende te worden op bijveld 36 kenmerkte zich in het begin dooreen aan vallend Holten, doelpunten bleven ech- Daarentegen waren de counters van de geroutineerde gastheren niet van gevaar ontbloot. Desalniettemin werd de rust bereikt met de brilstand. In de rust had het management een wis sel doorgevoerd, echter alvorens Holten de zaken op een rijtje had, had H.S.C. de 1 - 0 op het scorebord gebracht. Eindelijk was Holten wakker geschud en na een aanval uit het boekje wist Robde 1- 1 binnenteschieten Kort daarna werd uit een voorzet van Rob door André be kwaam de 1 -2 binnen getikt. Op dat moment was het gedaan met de ervaren H.S C.-ers. Ep gelukte het met een subliem schot 1-3 te maken en Gert Jan (of was het tocht Erik D.) bepaalde de eindstand op 1-4. Nogal gehavend (vanwege de afwezigheid van drie le team- spelers) kwam het eerste team rond 18.30 aan in de Irish Pub, die tevens als kantine van de sporthal dienst doet. Na een kwartiertje wachten kon de strijd beginnen. Nog maar nau welijks in de wedstrijd werd al aangekeken tegen een achter stand, door het vloeiende samenspel van de tegenstander. :ker werd het spelletje Hier konden zij door het gebrek aan op elkaar ingespeeld zijn weinig tegen over stellen, hetgeen ongena dig werd afgestraft. Na dc eerste helft was dc score al opgelopen tot 6-0 en was er niet of nauwelijks sprake van druk van eigen kant. Toch zou het nog erger worden. Binnen zes minuten in de 2c helft liep de stand op tot 9-0. Maar hier na werd er dan ook uit een com pleet ander vaatje getapt. Lang- van dc tegenstander doe wist men dit tc ontregelen. Toch waren dc eigen combinaties nog vaak onzeker en was er sprake van veel onduidelijkheid. Aanval na aanval werd er door Flolten opgezet, maar de goals ble ven uit. Net dat beetje fingcr- spuzengefühl en dat beetje geluk miste om dc stand nog enigszins te rug te buigen. Tot vijf voor tijd eindelijk de verlossende tegentreffer kwam. Virgil Vorst wist na een mooie pass van Dirk jan van Zon net niet zijn hak tegen de bal tc krijgen, maar een speler van S.\ V.N. raakte in zijn poging de bal tc blokkeren dc bal verkeerd: 9-1. Bert Stam wist uit ccn scrinv- mage twee minuten voor het eind knap dc tweede goal tc scoren. Eindstand 9-2. Blauw Wit2 - S.V.V.N. 2 In de thuis wedstrijd welke onder leiding van Herman Schutte ge speeld werd, kon het 2e zaal team ook deze keergeen punten aan haar totaal van negen, in deze com petitie toevoegen. Met keeper Gerard Mcijerink in de goal werd een toch goede cn snelle wedstrijd afgewerkt, waarbij al snel een dek- kingsfout met een tcgengoal werd afgestraft. Arie Stam maakte kort daarop ccn goal, maar S.V.V.N. maakte met wat snelheid en hard heid veel druk, waarbij zij uitliepen tot 1 -3 bij rust. Inde tweede hel ft kwam Blauw \X i t al snel terug door een hard inge schoten goal van Rudy Stam. Hier na liep S.V.V.N. door rwee harde schoten uit naar 2-5. In laatste tien minuten kwam Blauw Witgoed te rugmet open kansen voor) an Stam en Bert Stam. Zij kwamen echter niet tot scoren. Eindstand 2-5. I 'O Hockey Blauw Wit Senioren: Zaterdag 28 maart: Sp. Haarlo 1 - Blauw Wit 1, 14 30 uur (vertrek 12.45 uur); Sp. Haarlo 2 - Blauw Wit 2,13.30 uur (vertrek 12.00 uur); Blauw Wit 4 - De Esch 2,14.30 uur, Blauw Wit5-Dos'37 6,14.30 uur;BlauwWit.6-Eversberg3,12.30 uur; Achilles E.7 - Blauw Wit 7,14.30 uur (ver trek 13.15 uur). Junioren: Zaterdag 28 maart: De Zweef A2-BlauwWitA1,14.30uur(vertrek13 15 uur); Markvogels B1 - Blauw Wit B111 00 uur(vetrek 10.15 uur), Heeten C1 - Blauw Wit Cl, 13.00 uur (vertrek 12.00 uur). Pupillen: Zaterdag 28 maart: Blauw Wit D1 - Holten D1, 11.00 uur; Blauw Wit E1 - Holten E2, 10.00 uur; Enter V.E3 - Blauw Wit E2, 9.30 uur (vertrek 8.45 uur); Enter F1 - Blauw WitFI, 10.00 uur (vertrek 9 15 uur); Blauw Wit F2 - Den Ham F2, 10.00 uur; Enter V. F3 - Blauw Wit F3.10 45 uur (vertrek 10.00 uur); Blauw Wit F4 - De Zweef F6,11.0 uur. Zaal: Maandag 30 maart: Darke Rose 1 - Blauw Wit 1,22 00uur(vertrek21.00uur). SV Holten Senioren: Zondag 29 maart: Holten 1 - Marienheem 1,14 30uur;DSVD2-Holten 2, 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Hollen 3 - Overwetering 3,10.45uur; Hoeve Vooruit - Holten 4, 9.30 uur (vertrek 8.15 uur); Holten 5 - De Zweef 5,9.30 uur; Markelo 7 - Holten 6, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Holten 7 - Nijverda 3, 9.30 uur; Holton 8 - Voorst 7,9.00 uur; Holten 9 - Sallandia 6, 10.45 uur; Holten 10 - Kon. UD 8,9.00 uur; Wijhe 9210 - Holten 1110.30 uur (vertrek 9.30 uur); Sallandia 5- Holten 12,9.30 uur (vertrek8.30uur). Junioren: Zaterdag 28 maart: Holten A1 - HeliosAI, 14.30 uur. Holten A2 - Deto A2, 13.00uur;Vroomsh. Boys B1 - Holten BI, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Holten C1, vrij; Holten C2 - De Zweef C3,11 00 uur. Pupillen: Holten D1 - LuctorDI, 11.00 uur; Blauw Wit Dl - Holten D2,11.00 uur (aan wezig op Vletgoor 9.30 uur); Holten E3 - Den Ham E3, 11.00 uur; Holten F1 - Heracles F1,10.00 uur; Daarlerveen F1 - Holten F2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); RKSV F1 - Holten F3, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); Rijssen F4-Holten F4,11.00 uur (vertrek10.15uur). Handbal: Donderdag 26 maart: Recrean ten thuis tegen HCD'97 om 18.30 uur. Volleybal: Vrijdag 27 maart: 18 30 uur. Mintonette JC - Ledo 120.00 uur. Dames 1 - Herman Sans.'F 2; Dames 4 - Vrivo 4; Dames3-Holyoke 3 21.30uur. Dames2- Vrivo 3, Heren 1 - Herman Sans/F 3;Heren 2 - Polsta/s 1 Vrijheidslaan: 21.30 uur. Heren 3- Rac3. ZPCTwenhaarsveld: Zaterdag 28 maart: In Rijssen, Meisjes Ategen de MorsAaan- vang 16.00 uur Zondag 29 maart: In Raalte, Heren 1 tegen Swol 4 aanvang 1800 uur. Sporthal: Donderdag 26 maart: 16.00 - 22.00 uur, SV Holten handbal; 22.00 - 23.30 uur, SV Holten All Stars. Vrijdag 27 maart: 18.00-23.30uu Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12.30 uur bij de beheerders van sporthal 't Mossink. Reserveringen uiterlijk regelen voor vrijdagavond 20.00 uur (telefoon 36 31 80). Een gehavend jongens A trad op 14 maart met slechts vijf ba sisspelers aan tegen Bully. Maar liefst zes invallers uit jongens C en één meisje uit meisjes A com pleteerde het elftal. Bully wrist tegen dit 'feestteam' van Holten dc score in de achtste openen, 0-1. Reeds vier minuten later maakte Wouter van Wieringen met een zie dend hard schot uit ccn moeilijke hoek gelijk, 1-1. Het was ook Wouter van Wieringen die vlak voor rust een vooret op maat op Peter ten Veen gaf. De laatste scoorde eenvoudig, 2-1 Na tien minuten in de tweede helft kwam Bully weer langszij, 2-2. Drie minuten later nam S|oerd van der Laan een vrije slagwaaruit Peter ten Veen met een tip-inn Holten weer op voorsprong bracht. Door een misser in dc achterhoede van Flolten wist Bully vrijwel direkt weer gelijk te maken, Dc doel punten volgden elkaar in kort tijds bestek op. Holten BI - A.B.S. B1. Holten heeft deze wedstrijd drie ver diende punten binnengehaald. Direct na de aftrap maakte de doelverdedi- ger van A8S de fout om een terug speelbal in de handen te nemen. De door de scheidsrechter toegekende vrije trap werd door Jeroen verzil verd. Hierna ging de wedstrijd op en neer. Het gelukte ABS om vlak voor rust op gelijke hoogte te komen. Na rust daalde het niveau van de wed strijd. Het was Mark die, na vijf weken afwezigheid, de voorzet gaf naar Je roen waaruit de winnende treffer werd gescoord. 2-1. SWNC3- Holten C2. In het begin was Holten niet voldoen de bij de les. hetgeen direct al resul teerde in de openingstreffer van SVVN. Hierna ging de strijd gelijk op, SVVN verhoogde de voorsprong naar 2-0, maar door goed opletten van Mark ging Holten rusten met een 2-1 achterstand. Na de thee gaf Holten de wedstrijd binnen drie minuten volle dig uit handen, 4-1. Toch toonden de jongens karakter en gingen volop door met aanvallen. Wouter scoorde met een fraaie treffer uit een goed voorbereide aanval 4-2. Door de aan valsdrift van Holten vielen er gaten in de verdediging waardoor SVVN uit- 6-2. Het laatste woord was echter weer voor Holten, na goed doorzetten van William scoorde Wouter 6-3 en Erik Jan scoorde met een goede schuiver de laatste treffer 6-4. Hulzense Boys D1 - Holten D1. Holten behaalde in Hulzen een een voudige overwinning. Vanaf de aftrap werd de tegenstander onder druk ge zet, wat direct al resulteerde in een doelpunt van Bas. Hulzen sputterde nog tegen door een tegentreffer te maken. Hierna was het Holten wat de klok sloeg Nog voor rust scoorden Mathijs (2x) en Bas. Na rust hetzelfde spelbeeld. Door doelpunten van Pim (2x), Diederik (2x) en Bas (2x) liep Holten verder uit. Ook de jongens uit Hulzen wisten nog drie keer te scoren zodat de eindstand uiteindelijk werd bepaald op4-10. Holten D2-RKSV D1. De jongens uit Rijssen waren voor Holten duidelijk een maatje te groot. Ook al kreeg Holten in de eerste helft nog wel enkele kansjes, het was RKSV dat vijf keer wist te scoren. Door goed samenspel kon de schade nog enigs zins beperkt blijven. Na een peptalk in de rust werd de strijd nog gemotiveer der voortgezet. Holten wist twee keer door Tom te scoren; indien de kansen beter waren benut had er misschien nog wel iets meer ingezeten, hoewel de overwinning van RKSV verdiend MVV'29El -HoltenEl. Deze wedstrijd was de kans om via een overwinning weer enigszins mee te doen in de competitie. Onder toe ziend oog van de trainer werd er vanaf de aftrap goed voetbal op de mat gelegd. Een schot van Thijs V. ging er helaas niet in, doch spatte op de lat uiteen. MVV kwam op voorsprong, maar door een goal van Timo werd de stand weer gelijk. Een ongelukkig ei gen doelpunt bracht MVV weer op voorsprong. Na rust liep MVV uit naar een 3-1 voorsprong. Het was weer Timo die Holten terug in de wedstrijd bracht. Het waren Thijs V. en Niek die Holten zelfs op voorsprong brachten. Hierdoor werd er verdiend gewon nen, wat weer perspectief bied voor de rest van de competitie. De Zweef F1 - Holten F1 Na twee wedstrijden te hebben ge wonnen, moest er vandaag een bitte re pil weggeslikt worden. Wat de oor zaak was. het zal wel onbekend blij ven. Onze verdedigers Peter en Tom vochten als leeuwen maar konden niet voorkomen dat De Zweef de ge vaarlijkste ploeg was. Tot de rust kon Holten in stand nog bijblijven 2-2. Doelpunten van Jaap Na rust was het gedaan met de tegenstand en liep De Zweef uit, door een paar lucky goals, naar een 5-2 voorsprong. De einduit slag werd bepaald op 5-3 door een doelpunt van Nick, die goed intikte na een voorzet van Rick. Helaas was de tijd te kort om nog een verdiend gelijk spel te behalen. Holten F2-SVVN F2. Een goede wedstrijd van Holten-zijde. Door het snelle aanvalsspel van Bas en Harold, het goede werk op het middenveld van Mart, Stefan en Ro bin en het goede verdedigende werk van Glenn en Paul werd een goede wedstrijd gespeeld. Vaste keeper Bart werd afwisselend vervangen door Paul en Robin. Holten werd de uitein delijke winnaar met 7-4. De doelpun ten werden gemaakt door Mart (4x). Bas (2x) en een onbekende die een voorzet van Glenn intikte. Vervan gend leidster Ellen heeft zeker meege holpen, door haar enthousiasme, tot deze verdiende overwinning. Holten F3-Enter Vooruit F3. Door een communicatiestoornis om trent het aanvangstijdstip en een gro te ziekenboeg moest Holten F3 een beroep doen op twee spelers uit F4. Holten zette, vanaf het beginsignaal, alles op de aanval maar het was Enter dat twee keer wist te scoren. Holten raakte naar mate de wedstrijd vorder de beter op elkaar ingespeeld. Het was Martijn die uiteindelijk twee keer wist te scoren. Jammergenoeg ging Enter Voouit met de eer strijken door 2-3 te scoren. Martijn en Sjors nog bedankt voor het meespelen. Holten F4 - Vesos F2. Vandaag moest Holten opboksen te gen een tegenstander die een maatje te groot was. Ondanks dat de verdedi ging zich goed hield kon niet worden voorkomen dat de spits van Vesos er lustig op los scoorde Dat het uitein delijk een 0-9 nederlaag werd, was wel enigszins geflatteerd. Holten speelde goed samen, de verdediging deed goed zijn best. Indien de volgende wedstrijd weer met zoveel inzet wordt gespeeld zal de overwinning niet kunnen uitblij- Peter ten Veen bracht Holten weer op voorsprong uit een voorzet op maat van Wouter van Wieringen. De laatste werd vijf minuten voor tijd in dc cirkel gevloerd door de keeper. Dc toegekende strafbal werd door Sjoer van der Laan door de benen van de keeper ingepus- hed. Een verdiende einduitslag van 5-3 voor Holten mede tot stand ge komen door dc goede inzet cn het harde werken van de invallers. Vol goede moed en met twee inval lers uit meisjes A gingjongèns Al naar Haaksbergen. FIoeweM laac- kev veel kansen kreeg duurde het tot vlak voorde rust eer er gescoord werd. Vlak daarvoor was de beste kans nog voor Holten. Pauline ten Veen schoot de bal uit een voorzet hoog in. De keeper was reeds, gepasseerd, maar een ver dediger wist dc bal nog net voor dc lijn te stoppen. In de tweede helft bleek Haackey toch de betere ploeg en werd dc score opgeschroefd tot 6-0. Vlak voor tijd kon Wouter van Wieringen met een harde droge knal dc- eer voor Holten nog red den, eindstand 6-1 H H.C. 5-Blauw Wit 2 Tegen koploper H.H.C. speelde het tweede een goede wedstrijd Met en kele spelers uit het vierde kwam de ploeg goed voor de dag en kwam al snel in de wedstrijd op 0-1 Hierna was de concentratie even weg en de thuis ploeg liet zien waarom het de koplo per is. Binnen enkele minuten stond het 3-1. Vooral de laatste goal uit een vrije trap was fraai. Blauw Wit her vond zich hierna snel en kwam in de tweede, helft terug tot 3-2. De gasten drongen aan voor de gelijkmaker, maar deze verdiende treffer bleef uit. Eindstand 3-2. Blauw Wit4-S.V.Z.W.4 Blauw Wit begon met enkele invallers aan de wedstrijd tegen het op de der de plaats staande S.V.Z.W. De wed strijd ging gelijk op, met iets meer druk van de gasten. De beste kansen waren echter voor de thuisploeg. De rust werd met 0-0 bereikt. Na rust drong -S.V.Z W sterk aan, maar doel man Maarten Paalman had er telkens goed het oog in en keepte beheerst Uit een corner kwam S.V.Z W. op voorsprong. Hierna drong Blauw Wit meer en meer aan. De aanvallen wer den goed en doordacht opgezet. Vooral in het laatste kwartier kreeg de thuisploeg kansen. Henk en Mark kwamen echter net niet tot scoren, aan de andere kant werd een treffer van S.V.Z.W. wegens buitenspel afge keurd. Herman Schutte leidde deze sportieve wedstrijd tot ieders tevre denheid. Eindstand 0-1 Blauw Wit 5-Voorwaarts 4 De wedstrijd ging flitsend van start. Blauw Wit raakte in de eerste vijf mi nuten twee maal de lat boven de ver bouwereerde doelman uit Wester- haar. Ondanks dc flitsende 3tart scoorde koploper Voorwaarts in de zevende minuut 0-1. Deze stand bleef tot de rust op het bord. Na rust werd Jan Verveda binnen de beruchte lij nen ten val gebracht. De strafschop schoot hij zelf beheerst in. De gelijke stand bleef niet lang op het bord. Voorwaarts kwam snel op 1-2 De gas ten gingen door en doordat twee har de schoten door de Blauw Wit doel man niet klem gepakt konden worden en de verdediging niet reageerde stond het 1-4. Johan Stam wist na een scrimmage de eindstand op 2-4 te bepalen, BlauwWit7-EnterVooruit9 Blauw Wit speelde de eerste helft een zeer goede wedstrijd. Enter Vooruit kwam er nauwelijks aan te pas. Dit resulteerde in enkele kansen. Enter kwam tot één goede kans. Het was Nico Beldman die na een fraaie solo 1-0 scoorde. Deze stand werd tot de rust vastgehouden. Zou het dan toch gebeuren? De tweede helft was echter het omgekeerde. Enter had een paar goede spelers ingezet en nu kwam Blauw Wit er niet meer aan te nas Enter liep makkelijk uit naar 1-6 Het was een enerverende en sportieve partij voetbal. BlauwWitBI -S.D.O.L. B1 De thuisploeg begon dit keer duidelijk fanatieker als normaal. Dit resulteer de in goed samenspel met goede mo gelijkheden. Na een pass van Maarten wist Jurrian te scoren. Maarten moest hierna met maagklachten het veld verlaten. Zijn vervanger Wouter be gon goed aan zijn wedstrijd. BI bleef goed combineren en wist het over wicht middels doelpunten van Jurri an, Merijn en Marnix in de score tot uitdrukking te brengen. Het was voor Marnix het eerste doelpunt van het seizoen. Na rust begon B1 te laks. S.D.O.L. scoorde snel tegen 4-1. B1 pakte de draad hierna weer goed op en via Marnix werd de score opge voerd naar 6-1 S.D.O.L. wist de stand S.O.S. Dl - Blauw Wit Dl Vanaf het begin een zeer goed spe lend Blauw Wit. Het positiespel werd uitstekend uitgevoerd. Voor rust re sulteerde dit ook in doelpunten van Rik Stoevenbelt en Leon Scheurwater 0-2. Na rust trok Blauw Wit opnieuw ten strijde met goed positiespel. Ook was de inzet beter als die van de tegenstander. De score werd door Leon Scheurwater naar 0-4 uitge bouwd. Hierna kwam de verdediging onder druk. Ondanks goed verdedi gend werk van Arjan Vorkink en Den nis Bolink wist S.O.S. toch een keer tot scoren te komen. Na de tegentreffer wist Blauw Wit met zeer goed spel de tegenstander alle hoeken van het veld te laten zien. Met nog vier doelpunten werd het uiteindelijk 1-8. De doelpun ten kwamen van Stefan Aanstoot 2x. Jasper Lahuis en Rik Stoevenbelt BlauwWit F1 -S.V.Z.W. F1 De eerste tien minuten speelden bei de teams even sterk, toen maakte Nick via een uitval 1-0 voor Blauw Wit. Blauw Wit werd na dit doelpunt ster ker en via Jordi werd het 2-0. S.V.Z.W. kwam hierna sterk terug tot 2-1 Der- ren wist het verschil weer op twee treffers te brengen door ee fraai doel punt. Nick maakte met een la van Basten doelpunt over de keeper 4-1. Vlak voor het rustsignaal wist hij ook nog eens 5-1 ter scoren. Na rust scoor de Nick opnieuw. Ook Derren had met twee treffers een groot aandeel. De gasten uit Wierden kwamen met een doelpunt terug tot 8-2, maar Jordi bepaalde de eindstand op 9-2. Wierden F1 - Blauw Wit F2 Blauw Wit verwachte opnieuw een sterke tegenstander en dit kwam ook uit. In de eerste helft werd op het middenveld een zware strijd gestre den. Beide ploegen vochten vol over gave. maar er kwamen geen kansen. Rust 0-0. Ook na rust wisten beide ploegen vol overgave voor een goed resultaat te strijden Blauw Wit wist iets meer druk op het Wierdense doel te bewerkstelligen. De 0-1 van Jurgen kwam alleen maar tot stand doordat het hele team voor elke bal vocht. Wierden F1 liet het er toen even bij zitten en uit een fraaie counter wist Frank met een hard schot 0-2 te maken. De weerstand van Wierden was gebroken en Gïjs en Jurgen brachten de eindstand van 0-4 op het bord. Blauw Wit F3 - Omhoog F3 Tegen Omhoog was het aanvankelijk een gelijkopgaande wedstrijd. Met Mike via een mooie redding zette Blauw Wit de tegenaanval in. Via een mooie pass van Jan-Willem op Mar cel kwam de bal bij Thijmen die fraai scoorde 1-0 Na een hard schot van Stijn en een pass van de weer prima spelende Nick werd het via weer Thij men 2-0. Justin scoorde snel na rust de 3-0 en via Casper en Robert liepen de aanvalien keer op keer richting doel van Omhoog. Langzaam maar gestaag liep de score via Thijmen F3. r 6-0. n ning v De Zweef F5 - Blauw Wit F4 Blauw Wit begon niet al te sterk tegen De Zweef. Het duurde een kwartier voordat de ploeg begon te voetballen. De ploeg begon goed samen te spelen en kreeg hierdoor ook goede kansen. De keeper van De Zweef wist echter alles tegen te houden. Rust 0-0. Na rust ging BlauwWit door met het goede voetbal uit de eerste helft. Na tien minuten spelen kwam het eerste doelpunt. Blauw Wit bleef sterker en wist nog twee treffers te scoren De doelpunten kwamen op naam van Remco (2x) en Dirk. Eindstand 0-3. Looptraining zaterdagochtend Onder leiding van Wim Brinks werd afgelopen zaterdag een an der gedeelte van de Holterberg verkend. Op het programma stond nu ccn intcrvaltraining in piramidevorm. Dit wil zeggen een oplopend en vervolgens aflopend aantal tem po's qua tijd met eenzelfde rust. Elke weck wordt tussen de be drijven door in 't kort een thema behandeld, dit keer de hartslag. Variatie ïn training staat voorop cn aanstaande zaterdag kan men weer inhaken vanaf 10.00 uur bij Camping Veneklaas aan dc Rcc- bokkenweg. Coach Ingrid Bekkernens probeert de dames uit te leggen waar het precies fout gaat.

Holtens Nieuwsblad | 1998 | | pagina 11