CB Nu 9 uur lang geen last meer van brandend maagzuur Nieuw: vitamines voor jong en oud Blus brandend maagzuur met beleid Zinax. Goed voor de gewrichten Houd spieren en gewrichten soepel met Adrufyt W. Crisan anti-roos brengt je hoofdhuid in balans Koinkoininer- slank: gewoon eten en toch afvallen Dankzij de Medima-schouderwarmer kan ik weer zelf boodschappen doen. weeïda Alles over verkoudheid nü op GezondheidsNet Rigoletten Tot 8 kg afvallen met nieuwe Afslanktape Afslanken met anti-cellulite shorts van LANAFORM Sr mssmms -posms i Brandend maagzuur is een pijnlijk verschijnsel dat door Pepcid bij de bron wordt aangepakt. Gedurende maar liefst negen uur houdt Pepcid de 'aanmaak' van maagzuur effectief onder controle. Dus niet te veel en niet te weinig. Nu we weer in de koudste periode van het jaar zijn aan beland, verdienen onze spieren en gewrichten weer de volle aandacht. Veel mensen, vooral ouderen, merken de invloed van kou op hun gewrichten. Denk maar eens aan opstaan, bukken om iets te pakken, of zelfs simpel weg iemand een hand geven. Velen van ons overkomt het wel eens: bran dend maag zuur. Het kan bij drukte gebeuren, na lekker vreemd en misschien pittig eten of na een gezellig glaasje. Brandend maagzuur is een pijnlijk ver schijnsel dat door Pepcid bij de bron wordt aangepakt. Te sterke prikkeling Maagzuur is normaal en nood zakelijk voor de vertering van voedsel. Maar in sommige situ aties kan de zenuw die verant woordelijk is voor de productie van maagzuur, te sterk worden geprikkeld, bijvoorbeeld als ge volg van meer alcohol dan nor maal, vet(ter) eten of onder in vloed van koffie. Op zo'n moment krijg je last van te veel maagzuur met als gevolg dat onprettige gevoel. Makkelijk innemen Pepcid voorkomt dat er te veel maagzuur ontstaat en vermin dert de productie ervan. Pepcid is een klein tabletje dat makke lijk in te nemen is en zeer ef fectief werkt. Eén tabletje werkt 9 uur lang, waardoor je slechts maximaal twee tablet jes per dag nodig hebt. Met die twee tabletjes heb je de hele dag èn hele nacht geen last meer van brandend maagzuur. Zo worden problemen heel een voudig en effectief voorkomen. Geen brandend maagzuur na het eten, geen zure oprispin gen en een ongestoorde nacht rust. Pepcid is verkrijgbaar bij drogist en apotheker in doos jes van 6 en 12 stuks. Lees voor het gebruik de bij sluiter. Niet te gebruiken bij overgevoeligheid voor één van de bestanddelen van Pepcid. Voor meer informatie kun je bel len met Pharmacia Upjohn Consumer Healthcare, tel (0348) 49 48 71 Nu ook op Inter net: vvww.gezondheidsnet.nl In de meeste gevallen is gevoe ligheid aan de spieren hele maal niet nodig In de natuur zijn stoffen te vinden die de spieren elastisch houden en de gewrichten soepel en beweeg lijk. Bional heeft al deze stof fen gecombineerd in het mid del Adrufyt. Natuurlijk smeermiddel- De zorg voor het behoud van soepele spieren en gewrichten is vooral voor ouderen van groot belang. Vergelijk het menselijk lichaam maar eens met een machine. In de loop van de jaren trpedt er bij een machi- smerende werking zich hebben en zodoende de spieren en gewrich ten soepel houden. ...Adrufyt C.C? meer wrij- ifijk ving op tus- sen de on derdelen. Smeer middelen zorgen ervoor dat de machine desondanks soepel blijft draai en en lange tijd mee gaat. Voor de mens geldt in feite hetzelf de. Voor de spieren eh ge wrichten is een 'smeermiddel' soms noodzakelijk. De capsu les van Adrufyt bevatten na tuurlijke werkstoffen die deze Kracht van de combinatie Diverse plantaardige extracten zorgen voor soepele, elastische spieren en beweeglijke ge wrichten. Rutine (wijnruit) is goed voor de doorbloeding, sa- lix (wilg) en dulcamara (bitter zoet) helpen bij" gevoeligheid van de spieren. Harpagoside ondersteunt de stofwisseling in de-spieren, fraxine bevor dert de verwijdering van afval stoffen uit de spieren en gluco samine helpt bij de smering van de gewrichten. Toege geven. het zijn niet de makke lijkste werkstoffen om uit te spreken. Daarentegen zijn het wel dé aangewezen natuurlijke extracten om onze spieren en gewrichten optimaal te onder steunen. Verkrijgbaar bij drogist, apotheek en reformhuis. Wilt u meer informatie? Bel dan: 0800-0202020 (gratis). Heeft u ook last van roos? U bent niet de enige. Roos is het meest voorkomende haarprobleem waarvan vooral mannen last heb ben. Het wordt veroor zaakt doordat de hoofd huid uit balans is. Onder invloed van micro-or ganismen kan het celvernieu wingsproces van de hoofd huid, die gemiddeld elke 28 dagen vernieuwd wordt, tot- een cyclus van enkele dagen worden versneld. Hierdoor ra ken meer huidcellen los van de hoofdhuid. Aangezien deze dode cellen nog niet helemaal uitgedroogd zijn, klonteren deze samen en worden dan zichtbaar als roos. Herstel hoofdhuidbalans De nieuwe Crisan verwijdert roos door het herstellen van de natuurlijke hoofdhuidba lans. Het bevat een actieve an ti-roos werkstof die de over matige groei van de micro-organis men reduceert en zo het celvernieu wingsproces gulariseert. Wist u dat komkommers onze stofwisseling kun nen stimuleren, waardoor we snel en blijvend kun nen afvallen? Komkommers bevatten name lijk het aminozuur Arginine, dat de tragere stofwisseling, die na ons dertigste ontstaat, stimuleert. Dit aminozuur ver jongt onze Stofwisseling, waardoor overtollige li- chaamsvetten beter worden af gebroken. Eén tablet Kom kommerslank bevat net zo veel Arginine als vijf komkom mers. 'AAKO.VvViER S: A Bovendien heeft Komkommer slank meer goede eigenschap pen: het neemt het hongerge voel weg. reinigt de darmen en zorgt voor verbranding van de overtollige voedingsvetten Komkommerslank is verkrijg baar in verpakkingen voor 10 dagen (tot 8 kg gewichtsver lies) en voor 30 dagen (tot 20 kg gewichtsverlies) Te koop bij drogist, apotheek en re fer mzaak Warmte-isolerende body protectors van Medima geven verlichting bij Stijve spieren en gewrichten Speciaal voor mensen die lasi hebben van stijve spieren of gewrichten heeft Mei gebreid warmie-isolcrendc bodyprolectors: schouder-, rug- en kniewarniers en bed- sdkken. Zaelnc. huidvnendelijke ango rawol is daarbij hei basismateriaal. Hen angoraliaar Ijestaal uil Tuchtka- nierljes'. Samen mei het angoradons isolerend vermogen. Daardoor blijft de lichaamstemperatuur constant. Ook (transpiruiic)voeht wordt snel afge voerd. zodat het lichaam altijd droog blijft en de drager van een bodyprotee- per dag w f-'i garanderen een uitstekende pas ai rag aangenaam draagcomfort. SPIERPIJN? WEG IN 5 MINUTEN? Dankzij de unieke samenstelling van SHANGHAN-LUN SPIEROLIE heeft het een snelle en effektieve werking bij spier-, nek-, en rugklachten en geeft het zelfs verlichting bij reumaklachten. geeft onmiddellijk resultaat heelt een betere dieptewerking verwijdert afvalstoffen (melkzuur) herstelt rekbaarheid spierweefsel Ook in handige sprayflacon te verkrijgen. SHANGHAN-LUN hoort thuis in teder medicijnkastje en ver zorgingspakket. Verkrijgbaar bij: _J ^7/ Dorpsstraat 10, Holten 1^3' Dorpsstraat 96, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal "Ié gelijker tijd verzorgt Crisan het haar en kalmeert het de hoofdhuid met natuurlijk ka mille-extract, waardoor het ook geschikt is voor dagelijks gebruik. De nieuwe Crisan heeft dus een dubbele wer king: niet alleen de sympto men worden bestreden, maar ook de oorzaak van roos wordt direct aangepakt. Oplossing voor iedereen Roos is van mens tot- mens verschillend. Daarom kunt u, afhankelijk van de conditie van uw haar en in hoeverre u last heeft van roos, uw eigen keuze maken: een anti-roos shampoo zacht, een anti-roos shampoo intensief en een an ti-roos shampoo 2 in 1 met een conditioner, die het haar extra verzorgt. Het assorti ment, wordt gecompleteerd met een Hair Tbnic die in het haar blijft en daarom uiterst effectief tegen roos. jeuk en hoofdhuidirritatie werkt Daarnaast verfrist de tonic de hoofdhuid en stimuleert de doorbloeding. Crisan anti-roos shampoo (250 ml) kost 5,95 en de Hair Tbnic (200 ml) 12,95. Verkrijgbaar bij drogisterijen en su permarkten Gratis proefflacon Wilt u een keer zelf de effectieve én milde wer king van Crisan testen? Stuur dan een brief- :aart of een briefje naar Wella Nederland. Crisan proefflacon. Postbus 42. 1180 AA Amstelveen (één flacon per adres, aanbod gel dig tot 1 4 1998).Voor meer informatie: Wella Nederland, tel.: (020) 6569246. Of een lichaam nu nog aan het begin staat of al enige levenservaring- heeft, gerichte aanvulling met vitami nes en mineralen zorgt dat alles optimaal functioneert. Supradyn heeft nu voor jong en oud de juiste vitamines. In elke levens fase kan ons li chaam behoefte hebben aan ex tra vitamines en mineralen. Zo is het voor kinderen be langrijk om goed te kunnen groeien, terwijl mensen met al wat 'levenserva ring' meer heb ben aan stoffen die hen vitaal en energiek houden Soms een beetje meer Het menselijk lichaam houdt dit meestal keurig onder con trole en regelt zelf waar vita mines en mineralen hun werk moeten doen. Er zijn echter da gen dat je je vermoeid, luste loos of prikkelbaar voelt. Dan kan extra aanvulling met vita mines en mineralen helpen je energie weer op peil te bren gen. Supradyn Complex voor ziet in de dagelijkse behoeften en geeft je nieuwe energie. Supradyn Complex Forte voor ziet in de verhoogde behoeften. Meer vitaliteit... Supradyn Vital is een multivi- tamine met een aangepaste combinatie van vitamines, mi neralen en Ginseng. Deze spe ciale combinatie van vitamines en mineralen biedt dé juiste aanvulling wanneer het le venspatroon in de loop van de jaren verandert. Ginseng (een extract van de wortels van een Chinese plant) verhoogt de vi taliteit, de lichamelijke en geestelijke prestaties, en geeft t levenskracht. ...en goed groeien De groeispurt die kinderen doormaken eist veel van hun lichaam, ook wat betreft de aanvoer van bouwstoffen. Die zijn nodig voor het ontwikke len en ondersteunen van li chaamsfuncties en voor de op bouw van energiereserves. Supradyn Junior bevat essen tiële vitamines, mineralen en sporenelementen die onont beerlijk zijn als een kind in de groei is. Voor iedereen is er dus een Supradyn op maat. Verkrijgbaar bij drogist en apotheker. Voor meer informa tie: Roche Nicholas B.V., tel (0497)381833. www.gezondheidsnet.nl Brandend maagzuur is een probleem dat omzichtig moet worden aangepakt. Als u een middel hiertegen gebruikt is het belangrijk dat het subtiele spijsverte ringsproces niet wordt verstoord. De spijsvertering van de mens is een zeer verfijnd mechanis me: het loopt alleen goed. als er goed voor wordt gezorgd. Zodra zich uitspattingen voor doen. zoals verkeerd eten en drinken, raakt het 'mecha niek' uit balans. Met maagpijn en maagzuur als pijnlijk ge volg. Voortdurende belasting Te veel alcohol, specerijen, koolzuur, cafeïne, vetten, ro ken en te snel eten bezorgen de maag overwerk. Ook de veranderingen die tijdens de zwangerschap in het lichaam plaatsvinden, kunnen de ba lans danig verstoren. Klachten als oprispingen maagzuur en zuurbranden komen dus niet zomaar' op. maar zijn in feite het resultaat van voortdurende belasting. Brandjes blussen Brandend maagzuur is het ge volg van een te hoge concentra tie maagzuur. Het blussen van de oncomfortabele binnen brandjes vraagt een behoedza me aanpak. Middelen die te sterk werken, zorgen er voor dat de maag versneld nieuw maagzuur gaat aanmaken Hiermee is de subtiele huishou ding van de maag, allesbehalve gebaat. Rigoletten werkt op een heel bijzondere wijze aan de be strijding van maagklachten. Het bevat een maagzuurbin- dend middel, dat door de com binatie en de vorm van de werkzame bestanddelen, het maagzuur snel en langduring neutraliseert. Bovendien wordt, direct en indirect, de werking van pepsine. een en zym dat eiwitten in het voedsel verteert, geremd. Wanneer u ernstige nierfunctiestoornis sen heeft of hypo-aciditeit (een verminderd zuurgehalte in de maag), dan kunt u het. product beter niet gebruiken. Rigoletten is verkrijgbaar bij apotheek en drogist. Advies: lees voor het gebruik de bijslui ter Voor informatie: Tendem, tel: (038) 421 77 47. Biip'jnoertc xccgiv :\ietur natuurlijk middel Van onze gewrichten merken we over het algemeen niet zoveel. Ze doen onopvallend hun werk. Ze zijn echter wel van groot belang', want we gebruiken ze bij iedere beweging-. Om soepele spieren en ge wrichten te houden, zijn er di verse middelen te koop. Veelal zijn deze middelen op natuur lijke basis, waarbij (meestal) gebruik wordt gemaakt van plantenextracten Nieuw: gember Zo'n natuur lijk middel is bijvoor beeld Zinax. Zinax cap sules bevat ten een ex tract van de gemberplant. Gember staat be kend om zijn warmteverwek- kende eigenschappen Het ge bruik van gember voor het behoud van soepele spieren en gewrichten is een toepassing die in China al eeuwenlang be kend is. maar in Nederland nog niet. Zinax, gewrichtsmiddel bij uitstek Het effect van dit nieuwe en unieke zelfzorgmiddel wordt meestal na drie tot vier weken ervaren. De beweeglijkheid van uw gewrichten wordt on dersteund en u kunt volop deelnemen aan het dagelijks le ven. Voordelig kennismaken Ter kennismaking is Zinax nu tijdelijk te koop in een speciale actieverpakking. Normaal kosten 60 capsu- les 59,50. nu slechts 39.50. Zinax is verkrijgbaar bij apotheek, reformhuis en drogist (o.a. DA en Etos). Voor meer informatie kunt u bellen met Tramedieo: (0294) 417756. 1.000 x gratis gember- extract voor soepele spieren en gewrichten Wilt u Zinax proberen, schrijf dan een gefrankeerde brief kaart met uw naam, adres, postcode/woonplaats en leef tijd naar de leverancier: Tramedieo B.V., Postbus 192, 1380 AD Weesp. De eerste 1.000 inzendingen worden be loond met een gratis verpak king Zinax. De nieuwste ontwikkeling op het gebied van afslank methodes is de Afslanktape. Dit is een kleine tape die u op uw lichaam plakt en die er voor zorgt dat u tot 8 kg afvalt binnen 6 weken. En terwijl u normaal kan blijven eten! Deense wetenschappers heb ben na uitgebreid onderzoek de Afslanktape ontwikkeld. Zij zijn er achter gekomen dal een zeer bijzonder zee-algen extract onze stofwisseling sti muleert en de vetverbranding activeert. Dit extract is samen met een aantal andere na tuurlijke stoffen in een tape gebracht. Onderzoek in diver se landen, o.a. onder begelei ding van artsen, toonde dat de Afslanktape zeer effectief werkt. De gewichtsafname varieerde van i 8 kg per kuur. terwijl men normaal kan blijven eten. Geen dieet, geen pillen Een ander bijzonder voordeel is dat het gewichtsverlies ge lijkmatig over het li chaam verdeeld is en dat het vetgehalte duidelijk vermin dert. Hierdoor wordt het zgn. jojo-effect (snel weer aanko men) voorkomen. Een dieet volgen of pillen slikken is dus niet nodig! Een kuur met de nieuwe Slim Form Afslank- tapes (14 tapes) duurt 6 we ken en is zeer eenvoudig. Iedere 3 dagen plakt u een nieuwe tape op het lichaam, bij voorkeur op de heupen Eenvoudig bestellen Slim Form Afslank tapes kunt u voor 95,- (kuurver- pakking) rechtstreeks be stellen bij Slim Form. tel. 0900 2025559. Binnen een week krijgt u dan uw be- stèlling zonder ver dere kosten via de post thuis bezorgd. Ook kunt u hier gratis de speciale documentatie over afslanken aanvra gen. Na 2 maanden gebruik verliezen 95% van de gebruikers tot 9cm of zelfs meer in omvang Bij normale lichaams beweging verdwijnt ceïlulite door micromassage Bovendien wordt de huid strakker, gladder, zachter en soepeler wedda Dorpsstraat 10. Hollen Dorpsstraat 96. Enter Keizerserf 32a. Nijverdal H

Holtens Nieuwsblad | 1998 | | pagina 9