Blauw Wit pakt in slotfase volle winst 10.500.- m Beuseberg wint voetbaltoernooi Handbalinstuif in vakantie SV Holten: punt in H'doorn Bestaria sponsort mini's \7> agenda van he prijó hoejt u niet wakker te ham Weer succes atleten Resultaten SV Holten HOLTENS NIEUWSBLAD 1 Resultaten Blauw Wit irrr regio oost Sport DE UITSLAGEN VAN 16 FEBRUARI DONDERDAG 19 FEBRUARI 1998 Vervolg van voorpagina Sport kan volgens de commissie een steentje bijdragen in het oplos sen van de problemen. „Het is elders al aangetoond dat sport beoefening een positieve uitwerking heeft, ook op deze jongeren," gaat Schuchard verder. De |§©rtcom missie probeert dan ook deze jon geren te stimuleren aan sport te doen. Ex-topbadmintonster Astrid van der Knaap is het hier roerend mee eens. Als lid van de Stichting Fairplay Nederland brengt zij sport als een leermiddel op de markt. „Sport is veel meer dan alleen ple zier maken. Het is ook een middel om mensen te leren omgaan met elkaar," houdt ze de bezoekers Sportploeg van Holten 1997 werd dit jaar het zeshonderd kilogram team van Okia. De Sportcommissic besloot clit in haar vergadering op 16 december. De motivatie voor het kiezen van deze groep was dat het team in een zeer moeilijke gewichtsklasse valt Het is volgens de jun daarom zo opmerkelijk dat Okia in deze klasse zowel in 1995 als in 1996 en 1997 Nederlands Kampioen is geworden. Voor de Sportman van Holten 1997 viel het oog van de jury op Mark Tuitcrt. De 17-jarige skeeler cn schaatser is volgens het juryrap port een aanstormend talent op deze twee takken van sport. Hi) doet mee bij de junioren en bij de B-rijders van de senioren. Bij de junioren is hij Nederlands Kam pioen marathon en Nederlands Kampioen op de baan geworden. Van de tien wedstrijden die hij bij de B-rijdcrs heeft meegereden, won hij cr negen en werd hij eenmaal tweede. Ook bi| de A-rijders wist hij al een wedstrijd te winnen. Gezien deze prestaties werd hij uit gezonden naar Itali om deel tc nemen aan de Europese Kam pioenschappen. Mark eindigde op eervolle plaatsen op de vijftienhon derd en vijfduizend meter. Volgens de jury gaat het met het schaatsen net zo goed. Per wed strijd worden de persoonlijke 'records verbeterd. Landelijk staat hij met zijn tijden op de vierde plaats. Tijdens de marathonwed strijden voor B- en C-licentiehou- ders in Deventer, Werd hij twee maal tot winnaar uitgeroepen. Inmiddels is hij ook Gewestelijk Kampioen geworden. Mark Tuiten: „Ik had dit niet verwacht. Volgens mij is alles een beetje in scene gezet, want iedereen van mijn fami lie kwam opdraven." De aanwezigen vonden het betreu renswaardig dal: de prijs voor Sportvrouw van Holten 1997 dit jaar niet werd uitgereikt. Een bezoeker: „Waarom is volleybalstcr Karin Leurink niet tot sportvrouw verkozen?" Voorzitter Schuchard kon hierop geen bevredigend ant woord geven: „Tijdens de aanmel dingsperiode heeft de sportcom missic van geen enkele kant een nominatie binnengekregen. Pas ver na het verstrijken hiervan belde onder andere wethouder Rensen op met een naam." Volgens Schu chard was dit echter veel te laat, zodat besloten is niemand tc nomi neren. „Ik wist niet dat Kann Lcu- rink zo hoog speelde (eredivisie bij Arke Pollux in Oldcnzaal, red.). Hierover heb ik nooit iets in het Deventer Dagblad gelezen. Sorry, ik vind het net zo jammer als u." In de eerste wedstrijd na de winterstop pakte Blauw Wit de volle winst thuis tegen S.V.D.W. uit Doetinchem. Van deze tegenstander was eerder dit seizoen uit nog met 7-1 kansloos verloren. doch zijn te gehaaste schot ging In de sporhal werd 6 februari een voetbaltoernooi gehouden tussen de verschillende Holtense buurtschappen. De avond was in sportief opzicht en qua gezelligheid een topper. Daarom is besloten hiervan een jaarlijks terugkerend evene ment te maken. De uitslag van het toernooi: 1 Beuseberg 1, 2 Holterbroek 1,3 Beuseberg 2 .Foto: Johan Bolink Blauw Wit moest het doen zonder de geblesseerden Jo han Bosschers en Gerald Meyerink maar met de voor het eerst in de basis staande Hans Stam jr. ging Blauw Wit voortvarend van start. Al vroeg in de wedstrijd waren er enkele goede mogelijkheden om de score te openen doch de schoten van zowel Gerwin de Velde als Leo Aanstoot gingen over. In deze periode ging de wedstrijd gelijk op en kon Blauw Wit ook goed veldspel laten zien. Na ruim twintig minuten was er een enorme kans voor Leo Aanstoot, door goed com binatiespel werd Leo door Hans Stam jr. vrij voor het doel gezet In de voorjaarsvakantie houdt de afdeling handbal van de SV Holten de jaarlijkse schoolhandbalinstuif. Vanaf 9.00 uur start het programma in de sporthal met onder meer het onderdeel Kabouterhandbal voor de 4-5 jarigen. Dit onderdeel bestaat uit een aan gepast programma met bewegings oefeningen, spelelementen en bal spelen, waarbij een goede ontwik keling van de motoriek van kinde ren voorop staat. Voor de oudere leeftijdsgroepen bestaat het programma uit een kort trainingsgedccltc cn een wedstrijd- onderdeel, waardoor de kinderen een indruk kunnen krijgen van een handbalspcl. Via de scholen zijn de kinderen in gelegenheid gesteld zich aan te melden. Een ieder, die zich echter niet heeft aangemeld, maar toch mee wil doen op die dag, kan op de hieronder aangegeven tijden gewoon komen. De indeling van het programma is als volgt: 9.00-10.30 uur: kabouterhandbal voor jeugd van 4-5 jaar, 9.00-10.00 uur: jongens groep 3 en 4, 10.00-11.00 uur: meisjesgroep3en4,11.00-12.00uur, jon gens groep 5 en 6,13.00-14.30 uur: meis jes groep 5en 6, 14.45-16.00 uur: jongens groep 7 en 8, 16.00-17.30 uur: meisjes groep en 8. Voor verdere informatie kan men terecht bij R Kappert. telefoon 36 32 07 of J.v. Dorlas, telefoon 36 35 30. Na ruim een half uur spelen kwam het beslissende, moment in de wedstrijd. In een duel om de bal kwamen Leo Aanstoot en zijn tegenstander ten val. Na wat gerommel op de grond werd vervolgens Leo zodanig nage trapt dat zijn tegenstander direct rood in ontvangst mocht ne men. Een medespeler van S.V.D.W. was het niet met deze beslissing eens cn maakte dit met woord cn gebaar nadrukke lijk kenbaar, waarop ook hij kon vertrekken. Hierdoor waren bei de partijen de rest van de eerste helft zodanig aangeslagen dat er op voetbalgebied weinig meer gebeurde. Na rust kwam Jacco Schuppert in het veld voor John-Paul Ak kerman. Blauw Wit ging met drie spitsen voetballen om zo doende de tegenstander meer onder druk te kunnen zetten. Doch doordat de balcirculatie te laag was en het veld niet breed genoeg werd gehouden werd de overtal situatie niet goed uitge buit. Een probleem wat eerder al aan het licht gekomen is in wed strijden waarin met een man meer verder gespeeld mocht worden. Enkele kleine kansen konden wel wórden genoteerd. Het duurde tot de 35ste minuut voordat de score werd geopend. Uit een vrije trap scoorde Hans Stam de verdiende 1 -0. Nadat André Schuppert in het veld was gekomen voor de licht geblesseerde Marco Schuiterd, om meer rust in het spel te brengen, kreeg Blauw Wit we derom een vrije trap net buiten de zestien meter. Gerald Jansen schoot deze vrije trap snoeihard op de paal. Door een individuele aktie van Jacco Schuppert kon even later wel de 2-0 worden genoteerd. Jacco passeerde zo wel zijn directe tegenstander als de keeper om vervolgens de bal beheerst binnen te schieten. Zijn vreugde om dit doelpunt zag hij echter beloond met een gele kaart doordat hij zijn shirt uittrok. In de laatste minuut zag Hans Stam jr. zijn goede wedstrijd beloond met een doelpunt. Uit een voorzet van rechts kopte hij de bal onhoudbaar in. Al met al een hectische wedstrijd met een nuttige 3-0 overwinning. Opstelling: Hans Bek- kernens, Hans Stam, Uil- co Spijker, Niek Kuipers, Arno Jager, Marco Schui terd (André Schuppert), Gerwin de Velde Harsen- horst, Gerald Jansen, Hans Stam jr., Leo Aan stoot en John-Paul Ak kerman (Jacco Schup pert) Holten 2 - Wilheminaschool 2 Holten 2 begon de eerste wedstrijd naar de winterstop tegen een agresie- ve Wilhelminaschool. De eerste twin tig minuten waren voor de rood-zwar- ten en al snel werd de 1-0 gescoord. Dat was ook het enige positieve in de eerste helft aan Holtense kant want de wedstrijd werd bepaald door de gas ten De tweede helft begon zoals de eerste werd afgesloten: een snel en agresieve tegenstander bepaalde het spelbeeld Na zo'n twintig minuten werd het dan ook 1-1 en de tegenstan der wilde meer. Maar door het aanval lende spel van de tegenstander kreeg de voorhoede meer ruimte en kregen de rood-zwarten enkele kansjes naar mate de wedstrijd vorderde was'ie dereen blij met één punt, maar SV Holten trok toch aan het langste eind door in de laatste minuut de drie pun ten toch naar zich toe te trekken. Een lastig begin voor het tweede in 1998 maar een goed begin is het halve Mariênheem 2 - Holten 3 Holten trad aan met een goede mix van jong en nog jonger. Deze jonge honden zetten de tegenstander van af het begin goed onder druk waardoor de tegenstander in eigen huis het spoor volledig bijster was Mariên heem legde het tegen 'de wijdbroe- ken' op het fysieke vlak volledig af De krachtpatsers Freek en Lucas konden dit veldoverwicht niet omzetten in doelpunten. Maar tien minuten voor het laatste fluitsignaal scoorde de overigens zwaar geblesseerde Ger- ben Grave het eerste, enige en beslis sende doelpunt Holten 4 - Achilles '128 Na een extreem lange winterstop moesten de mannen van Holten 4 eindelijk weer aantreden en wel tegen Achilles, altijd een lastige tegenstan der. De eerste helft was Holten gelijk de aanvallende partij, maar kon dit niet tot uitdrukking brengen in de sco re. Rust: 0-0 Direct in de tweede helft werd het 0-1. maar al gauw na een kans van de onlangs getrouwde Rob Somer werd de spanning weer opge voerd. GJS bracht het vierde met een fraaie treffer weer terug in de race (1-1). Vervolgens wist Eppie door te breken na een schitterende Holtense aanval en ronde dit door de benen van de keeper af (2-1). In de slotminuten gaf GJS Achilles definitief de nekslag. Eindstand:3-1. Holten 8 - Voorwaarts 5 Holten 8 begon naar de winterstop redelijk fit aan de wedstrijd, al kon je wel zien dat sommige spelers condi tioneel niet goed in eikaar staken. Maar toch begon Holten sterk in de eerste minuten van de wedstrijd moest er al gescoord worden maar de angst om de bal in de goal te schieten was sterk aanwezig, het duurde dan ook twintig minuten voor dat er ge scoord werd, daarna golfde het spel op en neer. Bij de rust werd een 4-0 voorsprong bereikt niet met geweldig voetbal maar wel met inzet. De twee de helft begon voor Voorwaarts goed, ze gingen steeds vaker in de aanval maar het resulteerde niet in doelpun ten. Holten 8 maakte gebruik van de deging liet liggen en scoorde naar rust nog eens vier doelpunten die dan de uiteindelijke uitslag op het bord bracht. Holten 10-Holten 9 Ondanks het mooie weer was het Hol ten 9 die in de eerste helft domineer de, daardoor werd het al snel 1-4. Het was Dieter H. die Holten 10 het eerste goal gaf. Later werd het al snel 3- 4 door een zeer fraaie vrije trap van Na een lange winterslaap met opvallend veel vriendschappelij ke duels hervatte SV Holten afge lopen zondag dan eindelijk de competitie in de rijfde klasse met de belangrijke beladen wedstrijd tegen S.O.S. uit Hellendoorn. Beide ploegen speelden de afgelopen jaren met enige regelmaat tegen el kaar en deze spannende ontmoetin gen stonden tevens vrijwel altijd ga rant voor sensatie. Het meest recen te onderlinge treffen, de heenwed strijd van. eind oktober, eindigde in een knappe 0-1 overwinning voor de Holtenaren met een hoop inzet, een puike kopbal van Mark Nijland en een gestopte penalty door Bert Rcijlink. De thuisploeg moest het deze keer stellen zonder de geschorste Marco Spekreyse en de op een andere ma nier bestrafte Harry Klein Horstman. Wat de vele opgekomen trouwe supporters echter veel meer opviel bij het bekendmaken van de opstelling was het feit dat de naam van good-old Gerrit Klaasses voor het eerst sinds mensenheugenis niet door de luidsprekers over Meermanskamp galmde. Wat was namelijk het geval? Gerrit Klaasses was op wintersport en moest zo doende lijdzaam voor de allereerste keer in acht jaar trouwe dienst een of ficiële wedstrijd aan zich voorbij la ten gaan. Tijdens deze lange periode speelde de aimabele rechtsback en aanvoerder -alle competitieduels van de hoofdmacht van de eerste tot en met de laatste minuut mee! Nimmer ziek, zwak, misselijk, geblesseerd of geschorst... Een zeer opmerkelijke prestatie die alle waardering cn lof verdiend en waar best wel eens even bij stil mag worden gestaan. Opstelling: Bert Reijlink, Erik Reijlink, Marco Jansen, Henk Jan Nijcnhuis, Wilfred van der Pluym, Erik Broekmaat, Martijn Louws, Herbert Beldnian, Mark Nijland, Marcel Jager, Jeroen Hendriks. De wedstrijd bood inderdaad datge ne wat er vantevoren van verwacht werd, want het spektakel was tot in el ke uithoek van de prima grasmat te vinden. In de tiende minuut speelde Jeroen Hendriks gelegenheidsaan voerder Mark Nijland in de diepte aan, deze zette goed door met een verdediger in zijn nek en wist de bal terug te leggen op Marcel Jager die vervolgens voor een open goal sim pel in kon tikken: 1 -O.F.cn uitsteken- .V *SV- Topmerk keuken, afmeting 300 x 185 cm. O.a. in de kleuren vanillé en maisgeel in combinatie met kersen. Inclusief inductie kookplaat met pannenset, luxe oven, koeikast 225 liter, schouwkap 90 cm, volledig geintegreerde vaatwasser, multiplex werkblad, hendelkraan en verlichting. keukenstudio rijssen Molendijk-Noord 88a 7461 JE Rijssen Tel 0548-521771 Fax. 0548-521881 Normaal, geheel compleet f 16.234.- Deze week: Andere afmetingen en opstellingen mogelijk. de start voorde roodzwarten die ech ter twee minuten later moesten toe zien hoe een overtreding van Marco Jansen op de rand van het zestien me ter domein bestraft werd met een ge le prent en natuurlijk een vrije trap. Deze bal belanddeuitcrstongelukkig via HoltenaarErik Broekmaatachter de kansloze keeper Bert Reijlink en de gelijkmakerwas alweer een feit: 1 - l.In de 68ste minuut won Marcel Jager een luchtduel, waarna de scheidsrechter terecht verder liet spelen en de bal in de voeten van Mark Nijland belandde. De goaltjes- dief zette de bal vervolgens hoog in bij de tweede paal op Herbert Beldman, die het overzicht behield en rustig terugkopte op Jeroen Hendriks, die zijn directe tegenstan der te snel af was en knap binnen tik te: 2-1 .Een kwartier voor tijd leek de match beslist te gaan worden toen Mark Nijland een bal van de gasten onderschepte en diagonaal crosste op Jeroen Hendriks, die met het hoofd Marcel Jager vrij voor de kee per zette. Deze ging voor de volle honderd procent voor de kans en werd ten val gebracht doorde rechts back: een penalty was het enige oor deel dat de wisselvallig acterende scheidsrechter kon vellen over deze actie cn Erik Reijlink zette zich schrap om Holten definitief in veili ge haven tc brengen. Deze unieke mogelijkheid werd echter om zeep geholpen door de laatste man van dc diuisploeg, die net naast de ver keerde kant van de paal naast schoot. Xaeensmerigeovertreding ten hoogte van de middenlijn trok dc arbiter dc rode prent voor een defensieve speler van S.O.S., waar hij beter voordcel had kunnen ge ven, omdat het leder bij Jeroen Hendriks belandde, die volkomen vrij met twee andere medespelers op dc goal had kunnen afstormen. Op miraculeuze wijze wist S.O.S. nog dc gelijkmaker tc produceren, waardoor dit boeiende duel afge sloten werd mét een 2-2 eindstand. De eerste reacties na afloop waren die van grote teleurstelling, maar al met al was de conclu sie dat er bij vla gen uitstekend gevoetbald en hard gewerkt was. De eerste P.J.O.cross in Bathmen leverde de jeugdat- leten van de SV Holten weer het nodige succes op, on danks de afwezigheid van ne gen sterke atleten die de laat ste cross om het Oost-Neder lands cross-kampioenschap af moesten werken. Vooral dc meisjes op de 2,5 kilometer waren succesvol. Matthia Schipper cn Karin Mei link bezetten na deze eerste loop de eerste cn dc tweede plaats. Dc derde plaats was ook voor een Holtense loopster namelijk Marlot van Zoelen. Ook bij de één kilometer deden hele jonge (aanstaande SV Hol ten?) atleetjes mee. Met name Wout van Zoelen, Feike Huis man en Marijc Dangrcmond de den sterk mee cn waren van de Holtense ^tlcctjcs respectieve lijk één, twee en drie. Dc tijden van dc SV Holten en Holtense deelnemers zijn als volgt: 1 kilometer: Marije Dangrc mond 5.01 minuten; Feike Huisman 4.54 minuten (tweede van de Holtense deelnemers); Silke Nijland 5.20 minuten; Rick Pasman 6.48 minuten; Roy Pas man 6.07 minuten; Wout van Zoelen 4.10 minuten (eerste van Zaalteam thuis tegen S.V.Z.W. Het zaalteam van Blauw Wit speelt vanavond om 22.00 uur in sporthal 't Mossink thuis tegen S.V.Z.W. uit Wierden. Blauw Wit maakt een moeilijk seizoen door in deze sterke klas se. De ploeg kan daarom wel wat steun gebruiken. In het be gin van het seizoen heeft de ploeg, mits compleet, laten zien dat het goed kan voetballen. Het kan met de beteren mee in de klasse, maar op dc beslissende momenten ontbrak vaak de rust en wilde de ploeg teveel aanval lend spelen. Supporters zijn van harte welkom. Scheidsrechter is de heer B. Looms. de Holtense deelnemers). 2,5 kilometer: Eric Baltes 13.21 minu ten; Mark Lubbersen 13.40 minuten; Dorien Meilink 14 45 minuten; Karin Meilink 12.12 minuten, Jens Nijland 14.07 minuten; Nieske Nijland 14 10 minuten; Marleen Offringa 13.17 mi nuten; Matthia Schipper 11.45 minu ten; Barend Smit 14.24 minuten; Kar lijn Smit 12.34 minuten; Marlot van Zoelen tijd niet bekend, wel derde van de meisjes. Else Withaar 13.36 minu ten; Nicole Lammertink 13.06. 5 kilometer: Brenda Manenschijn 26.22 minuten; Marleen Otten 23.33 minuten; Rens van Zoelen 23.15 mi nuten; Tesa Brands 28.39. Blauw Wit2-S.S.S.E.3 Blauw Wit en Eibergen speelden een gelijkopgaande partij voetbal. Beide ploegen kregen voorrustklei- ne kansjes, maar kwamen niet tot scoren. Rust: 0-0 Na rust waren de ploegen ook gelijkwaardig. Het tac tisch inzicht van de gasten was ech ter iets hoger en dat gaf uiteindelijk dedoorslag:0-1. Juliana 5 - Blauw Wit 4 Blauw Wit speelde een prima wed strijd in Hengelo. Vooral voor rust was het veldspel prima verzorgd. De gastheren werden op eigen helft vastgezeten kwamen nauwelijks in balbezit. De defensie van de thuis club was echter hecht. Blauw Wit kreeg wel kansen, maar scoorde niet. De thuisploeg toonde zich met drie kansen veel effectiever door ook drie maal tot scoren te komen. Het spelbeeld stond hierdoor vol ledig op zijn kop. Na rust speelde Blauw Wit goed door. De verdedi ging gaf niets meer weg, maar de gasten kwamen slechts eenmaal tot scoren. Eindstand 3-1 Sportclub Daarle 3 - Blauw Wit 5 In het eerste kwartier kon doelman Erwin Piek zijn doel nog schoonhou den, hierna was het een verkeerde te rugspeelbal wat 1-0 betekende. Het soepel spelende Daarle liep makke lijk weg tot 4-0 bij rust. Na rust met twee verse spelers liep het bij Blauw Wit beter, Daarle trof nog één keer doel, In tegenstelling tot voor rust kreeg Blauw Wit een paarspaarzame kansen, maar het blijf bij 5-0 in een wedstrijd die prima door de scheids rechter tot een goed eind werd ge bracht Blauw Wit A1-Dos'37 A2 Blauw Wit begon de wedstrijd zeer aanvallend en agressief, wat leidde tot vele kansen die helaas onbenut bleven. De score werd geopend door Ernst-Jan. Door een eigen doelpunt van Dos werd het2-0. Hierna scoorde Markeenhattrickenverhoogdezode score tot 5-0, waarna Bob de rust stand op 6-0 bepaalde. Na rust zakte Blauw Wit ver terug waarvan de te genstander twee keer profiteerde. Hierna scoorde Arjen nog wel, maar deze treffer werd niet goedgekeurd. Doordat er verder niet meer ge scoord werd bleef het bij 6-2. wNTOHETIï Aan volleybalvereniging Bestaria 't Klavertj e op de voorzij- dc en Spike, dc specht tan mini- volleybal Nederland, op de achter zijde, zi|n een prima bijdrage aan de sportieve en frisse uitstraling van het mini-volleybal. De sponsoring van Jos Kamphuis werd in dank I 'O Blauw Wit: Senioren: Zaterdag 21 februari: W.H.C.Z. - Blauw Wit 1 (restant), 15.00 uur (vertrek 13.15 uur); Vesos 2 - Blauw Wit 2, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit 4 - Blauw Wit 5, 14.30 Junioren: Zaterdag 21 februari: SDOL B2 - Blauw Wit B1, 14.00 uur (vertrek 13.00 uur). Pupillen: Zaterdag 21 februari: Blauw Wit D1 - Excelsior D4. 11.00 uur; Wit kampers E1 - Blauw Wit El, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Witkampers E3 - Blauw Wit E2, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur; Blauw Wit F1 - Witkampers F1, 10.00 uur; Blauw Wit F2 - Hulz. Boys F3, 10.00 uur; Witkampers F3 - Blauw Wit F3, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Witkampers T4 - Blauw Wit F4, 11 00 uur (vertrek 10.15 uur). Zaal: Donderdag 19 februari: 22.00 uur. Blauw Wit 1 - SVZW 1. 22.00 uur. Vrijdag 20 februari: Schalkhaar 3 - Blauw Wit2, 21.00 uur (vertrek 20.15 uur) Maandag 23 februari: Kick '88 5 - Blauw Wit 2, 20 00 uur (vertrek 19.00 SV Holten: Serjioren: Zondag 22 februari: Geen wedstrijden Junioren: Zaterdag 21 februari: In haalwedstrijden: NEO B4 - Holten B2, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Holten Cl -SVVNC1,14.30uur. Handbal. Zaterdag 21 februari: Geen wedstrij den in verband met de Carnaval. ZPCTwenhaarsveld Zaterdag 21 februari: Meisjes A in Neede tegen de Whee uit Goor, aan vang 17.00 uur; Heren 1 in Harden- berg tegen de Grunte, aanvang 18.25 uur, Heren 2 in Kampen tegen de Steur, aanvang 18.45 uur Sporthal: Vrijdag 20 februari: 19 30 - 22.00 uur. Mintonette volleybal competitie com petitie Zaterdag 21 februari: 9.00 - 12.00 uur. Badmintonclub Holten hal ve hal; 19.00 -20.00 uur, Team Stam. Maandag 23 februari 20.00 - 22.30 uur, Badmintonclub Holten. Dinsdag 24 februari: 17.30 - 18.30 uur. Minto nette volleybal halve hal. 18.30 - 22.00 uur, Mintonette volleybal hele hal; 22.00 - 23 00 uur. Blauw Wit zaal Woensdag 25 februari: 18.00 - 19.00 uur. SV Holten handbal; 20.00 - 22.30 uur. Badmintonclub Holten; 22.30 - 23 30 uur. J ten Wolthuis. Donderdag 26 februari; 9.00 - 22 00 uur, SV Holten handbal instuif; 22.00 - 23.30 uur, SV Holten All Stars. Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12.30 uur bij de beheer ders van sporthal 't Mossink. Reser veringen uiterlijk regelen voor vrij dagavond 20.00 uur (telefoon 36 31 80). Mintonette zijn afgelopen vrij dag nieuwe volleybalshirts aan geboden door Jos Kamphuis van Bestaria 't Klavertje. De shirts in de clubkleuren geel en blauw, zijn aangeboden voor de mini- afdeling van Mintonette. Deze mini-afdeling is sinds begin 1997 weer in opbouw en telt op dit mo ment: twee competitie- teams, de Mintómini's en de Mintonetjes. Daarnaast is er een aantal mini's dat alleen de training op dins dagmiddag volgt. Voorafgaand -aan de shirt presentatie speelden de mini's enkele wedstrijdjes tegen hun eigen ouders. Ondanks hun jonge leef tijd (8 tot en met 10 jaar) lieten ze het publiek en de ouders zien de beginselen van het volleybal al be hoorlijk onder de knie te hebben. De shirtpresentatie was een muzikale happening met dansende en volley ballende mini's. De felgele shirts, met daarop in blauw het logo van aanvaard door de voorzitter en de zeer enthousiaste mini-volleybal- lertjes. Belangstellende kinderen vanaf 7 jaar zijn elke dinsdagmiddag wel kom vanaf 16.00 uur in sporthal 't Mossink, Elke maandag 20.30 uur op RTL 4: de Postcode Loterij Record Show Stand Mega Jackpot: 7 miljoen De Bingogetallen: Getal 1 t/m 22 24 30 03 05 122 45 40 26 43 39 14 19 21 06 04 28 34 01 123 W 00 09 Heeft u met bovenstaande cijfers, of met het cijfer: 13 een volle kaart dan wint l Thuisbingo 25.QOO,- de De overige Bingoprijzen: Getal 23 t/m 36 12 10.000,- 17 20, 08 1.000.- 44 10, 37 100,- 41 9' 02 50,- 32 ƒ8, 25 40,- 33 ƒ7. 42 30,- 16 6, 10 25,- 11 ƒ5. Straatprijs trekking januari: Bekendmaking: 16 februari 5.000,- 1221 EV Extra Prijs 25.000,- 1221 EV 017 De BMW: 5384 HS 060 in Heesch VVD Holten wil actieve woningbouw, ook gericht op jongeren, in het dorp zelf en in Dijkerhoek

Holtens Nieuwsblad | 1998 | | pagina 7