So What... Holterbergcross trekt in totaal meer dan vierhonderd lopers Sport gg agenda Het gaat goed met Mintonette C-juniorentoernooi Blauw Wit geslaagd Hoogspanning in schaakcompetitie HOLTENS NIEUWSBLAD Egbert Veneklaas winaar op de 10 kilometer Ben je zelf de dader... $mm (VT Nieuwe badpakken Blauw Wit pupillen zwemmen in Lochem DONDERDAG 5 FEBRUARI 1998 Op naar de vijf damesteams Kon dit seizoen voor het eerst sinds jaren een vierde damesteam voor de competitie ingeschreven worden; inmid dels groeit het ledenaantal zo, dat voor komend seizoen misschien zelfs vijf damesteams ingeschreven kunnen wor den. En de teams doen het goed. Dames 1 draait in de bovenste regionen van de tweede klas se mee. Dames 2 zal naar verwachting voor het tweede achtereenvolgende seizoen kampioen worden en ook naar de tweede klasse promo veren. Het nieuw samenge stelde derde damesteam presteert boven verwachting goed en ook het vierde team is 'still going strong'. Bij de heren gaat het niet minder: ook hier is een kampioen te verwachten (heren 2), terwijl de andere teams hun partijen prima meespelen. Kaast de competitieteams kent Mintonette zowel bij de dames als bij de heren al sinds jaar en dag een flinke groep recreanten. Elke dins dagavond spelen zij hun partijtje volleybal. Plezier en gezelligheid staan hier voorop. V cel leden zijn al jaren lid. Belangstellenden zijn elke dinsdagavond welkom in de sport hal. Een probleem is wel, dat de ge middelde leeftijd bij zowel com petitie- en recreantenteams niet echt meer is te noemen. Daarbij komt dat helaas een flink aantai jeugdleden om uiteenlopende re denen de vereniging verlaten heeft, waardoor het dit seizoen nauwe lijks nogmogclijkis om jcugdtcams (vanaf 12 jaar) op de been te brcngen.Kortom: de vereniging vergrijst! Mini-volleybal Reden genoeg voor Mintonette om zich met ingang van vorig seizoen weer met alle energie op promo,tie en ontwikkeling van het mini-volleybal te richten. Immers, de jeugd heeft de toe komst. De eerste resultaten daarvan zijn inmiddels zichtbaar: na een aantal instuiftrainingen begin 1997 traint een groep van zo'n 15 mini's (jongens en meisjes in de leeftijd van 7 tot en met 9 jaar) nu wekelijks in de sporthal onder de bezielende leiding van Yvonne Wielaard en Brcnda Bogaard. Ook spelen zij met twee teams, de Mintomini's en de Mintonctjes, mee in de mini- competitie van de Regio Twen- Op dit moment is een tweede instuifmaand voor nieuwe mini- leden bezig. Naar verwachting zal ook dit weer nieuwe leden opleveren. Het bestuur is er in geslaagd een sponsor te vinden voor de mini- vollcybalafdeling. Met ingang van clit jaar zal Bestaria. 't Klavertje van Jos en Annema- rie Kamphuis de mini's sponso- Op vrijdag 13 februari zullen de mini's, in aanwezigheid van Jos Kamphuis en voorzitter Rik Aangccnbrug, hun nieuwe com petitieshirts in sporthal 't Mos- sink presenteren. De shirts, in de clubkleuren geel en blauw, zijn getooid met het nieuwe logo van Bestaria 't Kla vertje én met Spike, de specht die bij het minivolleybal van de NeVoBo hoort. Voorafgaand aan de presentea- tic zullen de mini's enkele wed strijden spelen tegen hun eigen ouders. De mini's laten graag hun vorderingen zien. Iedereen is daarom van harte welkom in „So What?" is iedere week geopend van half acht tot tien. Ben je tussen de twaalf en zestien jaar? dan ben je van harte welkom! De entree is ƒ1,50. Een tijdje geleden hebben we het gehad in deze rubriek over slachtofferhulp, misschien kan je je dit nog herinneren. We hebben het toen gehad waar je hulp kan krijgen als je het slachtoffer bent van bijvoor beeld een ongeval, misbruik of mishandeling. Degene die dit veroorzaakt heeft, noemen we de dader. Mier wil ik het deze week eens over hebben. Misschien ben jij zelf wel de fout in gegaan...meegesleept door Vrienden'...of door je eigen grijpgrage vingers...of door wanhoop of blin de woede. Wie een overtreding of misdrijf begaat (of daarvan verdacht wordt) loopt kans om in aanraking te komen met de politie. En daar zit je dan, op het politiebureau. Tot je achttiende ben je minderjarig en val je onder het jeugd-strafrecht. Dat is milder dan het strafrecht voor volwassenen, (om je zoveel moge lijk kansen te geven later weer op het 'rechte pad' te komen). In sommige gevallen kan de rechter beslissen dat een 16- of 17-jarige, die dus eigenlijk minderjarig is, valt toch onder het strengere strafrecht voor volwassenen. Een rechter zal dat alleen doen bij ernstige strafbare feiten en bij jongeren die zich 'volwassen' gedragen. Het omgekeerde kan ook: 18-, 19- en 20-jarigcn kunnen onder het jeugd recht komen te vallen. Als het delict niet zo zwaar was (en het was de eerste keer) heb je kans dat ie na verhoor, een uitbrander en een waarschuwing weer naar huis mag. Is de zaak ernstig of ingewikkeld dan wordt je tijdens het onderzoek vast gehouden. Soms blijf je daarna nog in 'voorarrest' tot je bij de rechtbank voor moet komen. Ben je voor de tweede keer opgepakt of voor iets ernsugs, dan gaat het anders, op het politiebureau word je eerst verhoord. Je bent niet verplicht iets te zeggen, maar als je niets zegt wordt je vaak langer vastgehouden. De politie maakt dan een proccs-vcbaal. Als het volgens jou klopt, zet je je handtekening. Voor verhoor mag de politic je zes uur vasthouden, waarbij de uren tussen middernacht en 9 uur 's morgens niet meetellen. Je kunt ook langer op het politiebureau worden vastgehouden, maximaal 4 maal 24 uur. Je bent dan 'in verzekering gesteld' en krijgt altijd een ad vocaat toegewezen. Meestal krijg je in deze periode ook een bezoek vari iemand van de Raad voor de Kinderbescherming die met jou een formu lier invult over je situatie. Deze informatie gaat naar de officier van justi tie 9de aanklager). Wat er dan verder gebeurd, zal ik in de volgende jongereninfo vertellen. Lezen dus, volgeiide week!!! andbah Zaterdag 7 fcbi i: Zaterdag 7 feb aal: Donderdag 5 feb !0.30 - 23.00 uur. Bit. - 12.00 ui 12.00 - 1.00 ur, Team S «berg. Zondag 8 febru- r. Ni IV Gorsscl Maan- 19 00 uur, Hoeker club 5 - lloltcn 10, 10 00 Holten II - De Zucc 2 -Broekland 8,9 00 uur 18.00 - 19.00 u - 22.30 uur. - 23.30 uur, J. tl de sporthal van 18.45 tot 19.45 uur. Neem de kinderen mee; misschien is volleybal iets voor hen. Zit-volleybal clinic Ook op een ander terrein werkt Mintonette aan promotie van de volleybalsport. Naar aanleiding van een vraag van een Holtenaar naar de mogelijkheden van zit- volleybal, heeft het bestuur zich georiënteerd op de vraag wat zitvolleybal eigenlijk is. Via de Nederlandse Bond voor aange past sporten (NEBAS) kwamen het bestuur in contact met de heer de Haan, oud-bonds coach van het Nederlands Zitvolley- bal-team. Hoewel historisch ge zien ontstaan vanuit de behoefte mensen met een handicap te laten sporten, is zitvolleybal ook een prima alternatief voor ieder een die niet staand kan volley ballen. Zitvolleybal is bedoeld voor iedereen; met of zonder handicap; last van een 'knietje' of een 'enkeltje'. Zitvolleybal kent geen kneusjes! In samenwerking met de heer de Haan heeft het bestuur inmid dels besloten in Holten een cli nic over deze tak van de volley balsport te organiseren. Deze clinic vindt plaats op vrij dag 20 februari van 20.00 tot 22.00 uur in sporthal 't Mossink. De heer de Haan zal met een representatief zitvolleybalteam naar Holten komen. Alle be langstellenden zijn van harte welkom om op vrijdag 20 febru ari naar de sporthal te komen om de clinic bij te wonen. Na tuurlijk is de toegang gratis. Het moge duidelijk zijn: Minto nette doet aan sportpromotie en dat met name volleybalpromo tie. Sporten is gezond voor oud en jong. Is uw belangstelling gewekt: kom dan eens op dins dag naar de sporthal: vanaf 16.00 uur voor de mini's en jeugd en vanaf 19.00 uur voor volwassenen. Wintercompetitie Bij manege Stal de Eik werd zaterdag de tweede wedstrijd van de dressuurcompetitie voor junioren gehouden. Ondanks het koude weer kwa men vele supporters de jeugd aanmoedigen. Dankzij ring- meester Gerrit van de Bos werd het hele programma stipt op tijd afgewerkt. Uitslagen: 1.14: 1. Germa Harbers met Wimpel 165 pnt; 2. Jolanda de Jong met Wimpel, 164 pnt; 3. Jolanda de Jong met Bonaparte, 161 pnt. BIO: 1. Matilou Holleman met Witje, 157 pnt; 2. Myrthc Kuiper met Kitty, 156 pnt; 3. Dorothc Houck met Witje, 155 pnt; 4. Janine Huisman met Bento, 155 pnt. A gevorderd: 1Robbert Jan Zomer met Bento, 135 pnt; 2. Jeroen Oostervelt met Donja, 125 pnt; 3. Maryse Wulf met Polly, 122 pnt; 4. Qurine Fran ken met Witje, 118 pnt. A: 1. Malou Floefman met Bento, 129 pnt; 2. Dinah Ovcrbcek met Polly, 128 pnt; 3. 1.conic Floen- dervanger met Kitty, 127 pnt; 4. Dionnc Ovcrbcek met Donja, 126 pnt. Klaverjassen bij Blauw Wit Vrijdag 6 februari wordt de klaverjascompetitie bij Blauw Wit weer voortgezet. Dit is de vierde avond van de competitie. De avond begint zoals gewoonlijk om 20.00 uur. Het clubhuis is open vanaf 19.30 uur. Zoals inmid dels wel bekend zal zijn be staat de competitie uit zes avonden, waarvan de beste vier scores tellen. De deelnemers kunnen dus eventueel een avond laten schie ten, maar er kan ook gebruik gemaakt worden van de twee extra mogelijkheden; De op komst was op de eerste drie avonden bijzonder goed. Wim Aanstoot heeft de koppositie moeten afstaan aan Jolian Stam, maar Wim staat nog wel dicht bij die eerste plek. Petra Dijkink is inmiddels opgeklommen naar de derde stek. De vierde tot en met de tiende plaats doen ook nog volop mee voor de boven ste plaatsen. Dus spanning ge noeg! Aan het eind van deze avond zal de ranglijst zich al enigszins hebben gevormd. De vijfde en zesde kaartavond zijn echter beslissend. De achtervol gers kunnen dan bepalen hoe veel punten ze nog nodig heb ben om de eerste plek van de koploper over te nemen. Of Johan Stam ook na de vierde kaartavond nog leider is? Mee doen in een ontspannen sfeer is echter net zo belangrijk! De acti viteitencommissie zal u in ieder geval hartelijk welkom heten. Onder ideale weersom standigheden is zaterdag de Holterbergcross, de derde loop in het OAD reizen cir cuit verlopen. Meer dan 400 atleten, over 3 afstanden, hadden de moeite genomen om naar Holten te komen, deze gaven sportpark Meer manskamp, een gezellige en kleurrijk aanzicht. SV Holten afdeling Adetiek had de organisatie van deze loop, waar in dit over een gedeeltelijk nieuw parcours moest worden uitgetest. De cross atleten konden zater dagmiddag genieten van een crossparcours wat veel te bieden had met bredere paden, met veel boomwortels, vals plak en korte maar pittige hoogte verschilen en dan de grint küle achter de Canadese begraafplaats. Deze kuiterbijter van formaat moet door de 10 km lopers zelf 2 keer genomen worden, en zo'n tweede keer telt hij echt mee om de crosslopers van de gewone lopers te onderscheiden. Het lo pers volk was enthousiast over dit nieuwe parcours cn gaf te kennen volgend jaar weer te ko men. De strijd op de 10 km bij de heren is met de overwinning van Egbert Veneklaas in 33.24 uur weer helemaal open in dit OAD reizen circuit, ook al om dat Gerrit Voortman deze keer niet verder kwam dan een 6e plaats met bijna 2 minuten ach terstand. Deze sportieve strijd tussen Veneklaas en Voortman krijgt zijn 'vervolg op 7 maart bij de Herikerbergcross in Goor. Bij de dames een snelle tijd van 5 Geers uit Rcheden namelijk 40.53 cn k.uur. Schie uit Arn hem werd tweede in de tijd van 41.51 uur, dr de E. Freriksen 43.14 uur. Deze laatste loopster gaat op kop in de competitie met al twee overwinningen. In de dames veteranen klasse en overwinning voor Maaike Sytse- ma uit Wierden cn een tweede plaats voor Marjct Marrussink uit Holten. Op de 5 km is Remi de Olde uit Vriezcnvccn de snelste en be haalde zijn tweede overwinning in deze competitie, dit is één meer dan Jeroen Mechielre uit Nijverdal. Bij de dames een overwinning voor Chantal KI. Gunnewick uit Groenlo in de tijd van 21.43 met als tweede Elisabeth Freriksen uit Dicpen- heim in 21.59 uur. In de vetera nen klasse een overwinning van Sytsema uit Wierden in 41.42 en een goede tweede Marjet uit Holten in 47.23 uur. De jeugd is in de cross competitie onderver deeld in twee klassen. Bij de jongens tot en met 12 jaar is Boudewijn Geelink winnaar ge worden in een tijd van 5.50 over de 1,5 km, en met 3 overwinnin gen in deze competitie ook to taal winnaar. Evengoed tweede is Jort te Mors uit Rijssen met 3 tweede plaatsen. Bi) de Meisjes tot en met 12 jaar is Anouk te Morvcldc uit Groenlo eerst in 6.24 en Leanne Maandriks man uit Nijverdal tweede in 6.13 uur. In de com petitie zal de beslissing in Goor moeten vallen ten aanzien 'van de le plaats. De jongens tot en met 9 jaar is Rob uit Holten zowel dagwinnaar in 6.07 als totaal winnaar met 3 eerste plaatsen. Bij de meisjes tot cn met 9 jaar om een Holtense winnaar namelijk Floortje van Eijk in 6.35 en ook 3 eerste plaatsen in deze competitie. V ie de jeugd heeft, heeft de toe komst, dat voorspeld nog veel moois voor deze jeugdige S.V. Holten adeetjes onder goede be geleiding van zowel trainers en ouders. De organisatie van het OAD reizen circuit verwacht op 7 maart in Goor bij de Heriken- bergcross een spannende strijd op de 5 cn 10 km. Egbert Veneklaas was ongenbaakbaar op de tien kilometer. Nadat op zaterdag ,10 januari het A-juniorentoernooi en op zaterdag 17 januari het B-ju- niorentoernooi al tot een suc cesvol einde was gebracht, waarbij Blauw Wit vooral bij de B-junioren prima resulta ten behaalde, was onlangs aan de C-junioren om dit re sultaat te c De deelnemende ploegen waren dit keer van Markclo (C2), Sportclub Daarle (Cl), Almcn (Cl) en Blauw Wit (Cl). Alle teams kwamen met twee groe pen en de wedstrijden werden Blauw Wit thuis tegen De Esch Indien de weersomstandig heden het toelaten staat voor zaterdag a.s. voor Blauw Wit een thuiswedstrijd op het programma. Tegenstander is dan het Oldenzaalse De Esch. Een lastige ploeg voor Blauw Wit. Al jaren countert deze ploeg vanuit een gesloten defensie naar succes. De Esch maakte na een slechte start een goede reeks tot de winterstop. De ploeg heeft daardoor de onderste regionen verlaten. Blauw Wit staat daar nog steeds en heeft de punten dus hard nodig. De Holtense formatie heeft in de afgelopen weken echter laten zien dat het zich nog niet ge wonnen geeft. Met redelijk goed voetbal en een enorme strijdlust werd in de oefenwedstrijden ge tracht het goede ritme te pakken te krijgen. Hoe Blauw Wit uit de winterstop komt is bij goede weersomstandigheden zaterdag vanaf 14.30 uur te zien op 't Vlctgoor. De wedstrijd staat on der leiding van scheidsrechter R. Ka: gespeeld in twee poules. In pou le A waren twee teams bijzonder aan elkaar gewaagd. Dit waren Blauw Wit 1 cn Almcn 1. De onderlinge wedstrijd eindigde in een 1-1 gelijkspel, terwijl beide teams hun overige twee poule wedstrijden ruim wisten te win nen. Het doelsaldo was uitein delijk in het voordeel van Blauw Wit 1 (7-1) tégen Almen 1 (6-2). In poule B waren ook twee teams goed aan elkaar gewaagd te weten Markelo 1 en Blauw Wit 2. Hierbij moet opgemerkt worden dat Markelo 1 wat meer Handbalheren pakken zege Ook in de uitwedstrijd te gen Overwetcring heb ben de heren hun kansen op een hoge klassering in de 3e klasse weten waar te maken. Holten startte met goed aanvalsspel en kwam al vlot op een 1-4 voorsprong. In de daarop volgens fase miste Hol ten een aantal goede kan sen waardoor de gasthe ren de kans krijgen bij te blijven. Ruststand 7-11. Ook na rust bleef Holten goed spelen, maar niet missen van een 2-tal straf- worpen en enkele ver- dedigingsfouten zorden er voor, dat Overwetering niet echt op afstand werd gezet. In de slotfase waarin keeper Francis Lucsink een strafworp stopte, zette Holten nog eens goed aan cn werd een 19-27 winst een feit. Scores: Mcino v. Beek 12, Andy de Jong, Nico Vorst 4; Erwin Ool- bckkink, Mark Wander Drent, Rutgcrjansen 2; Ton Muller 1. individuele klasse in huis had. Beide teams hadden deson danks na de poulewedstrijden zeven punten. Het doelsaldo was duidelijk in het voordeel van Markelo 1 (11-1) tegen Blauw Wit 2 (4-1). De spannende poulewedstrij den leverden uiteindelijk de vol gende finalewedstrijden op: De wedstrijd om de zevende en achtste plaats ging tussen Almen 2 en Markelo 2. Deze spannen de wedstrijd werd drie minuten voor tijd in Almens voordeel beslist (1-0). De wedstrijd om de vijfde en zesde plaats was een broederstrijd tussen Sportclub Daarle 1 en Sportclub Daarle 2, waarbij zoals verwacht mocht worden Daarle 2 het onderspit moest delven (5-1). Almcn 1 en Blauw Wit 2 streden om de derde en vierde plaats waarbij Blauw Wit na een vroe ge achterstand zich knap terug vocht naar 1-1, doch in de laat ste minuten zich gewonnen moest geven. Eindstand: 2-1. De finale was de wedstrijd tus sen de twee sterkste teams van de middag. Erg spannend was deze wedstrijd waarbij de doel- verdedigers heel lang hun doel schoon hielden. Doch tegen 'een kanonschot van de beste speler van deze middag moest de Blauw Wit doelman het ant woord schuldig blijven (1-0). De individuele klasse van Markelo 1 gaf uiteindelijk de doorslag zo dat deze ploeg met de hoofd prijs (slagroomtaart) richting Markclo vertrok. Kortom een zeer geslaagde zaal voetbalmiddag, die mede door het goede fluiten van de scheids rechters Herman Schutte en Bert-Jan Paalman zeer sportief is verlopen. Niet één speler werd verwezen naar de straf bank. Het leuke en sportieve spel van alle teams verdiende dan Ook meer toeschouwers. Organisator Henk Aanstoot kan terugzien op drie geslaagde toer nooien die voor herhaling vat baar zijn. De Eendracht De uitslagen van de onderlinge competitie van schietvereni ging de Eendracht zijn als volgt: Geweer Klasse A: 1 G.J. van Aefst, 145; 2. G. Jansen, 142. Klasse B: 1. D. Vincent, 145; 2, J. Nijendijk, 130. Klasse C: 1. B. Tromop, 151; 2. D, Tiekink, 105. Opge legd 55e: 1. F. Hase, 169; 2. A. Pekkenet, 168; 3. D. Jan sen, 161; 4. E. Struik, 158; 5. A. Bieleman, 1.37. Pistool: H. Nekkers, 172; 2. A. Schup- pert, 140. Vuurbuks: 1. P. Knape, 84; 2. H. Nekkers, 71 :1de Door de eerste nederlaag van Ben van de Griendt is de spanning totaal terug in de interne competitie. Verant woordelijk voor deze ontwik keling was Gerrit Stevens die een verkeerde paardzet van Ben genadeloos afstrafte. Dick van der Knaap profiteerde voor de volle honderd procent van deze misstap door Henk van Beek over de knie te leggen. Ton van Oyen profiteerde slechts gedeeltelijk door dat hij tegen Gerrit Luggenhorst remi seerde. Ton kwam daarbij overi gens nog goed weg. Joep Midde- link kwam door winst op Ro nald Klein Teeselink ook dich terbij. De geplande thuiswedstrijd tegen Almelo 3 ging wegens de gevaarlijke weersomstandigheden niet door. Uitslagen Internecompetitie: Gerrit Luggenhorst - Ton van Oyen, 0.5-0.5; Ben van de Griendt - Gerrit Stevens, 0-1; Ronald Klein Teeselink - Joep Middelink, 0-1; Dick van dei- Knaap - Henk van Beek, 1-0; Rob Gervedink Nijhuis - Arjan Kelder, 1-0; Alrik Baltus - Teun Scheurwater, 0-1Bertus van Beek - Rick Romp, 1-0; Bas van Beek - Henk Jongman, 0.5-0.5; Dinant van Beek - Jom de Lan ge, 1-0. Afgelopen vrijdagavond speelde de Hgezeoltense schaak jeugd de uitwedstrijd tegen VOS uit Har- denberg. Het werd ccn kansloze expeditie een 4-0 nederlaag. Uit betrouwbare bron konden we vernemen dat Bas van Beek in een gewonnen stelling de kwali teit cadeau gaf, hij kon opgeven. Ook voor Alrik Baltus kon er meer in het vat hebben ten, remise was haalbaar. Rob Ger vedink Nijhuis cn Jorn de Lange konden het helaas ook niet bol werken. Het meisjes-A waterpoloteam van Z.P.C. 'Twenhaars- veld' uit Holten beschikt sinds kort over nieuwe badpak ken. De meisjes, in leeftijd variërend van 11 tot 15 jaar, kregen allemaal hetzelfde fraai gekleurde badpak (don kerblauw met neongroen) in een bijzondere sportieve snit. De badpakken worden gesponsord door Select Sport Rijssen. Na overleg met de heer en mevrouw Van Losser (Select Sport) is het gehele waterpoloteam voorzien van nieuwe Speedo-badpakken, uiteraard met sponsor-opdruk. Door deze uniforme badkleding is het trotse waterpolo team een opvallende verschijning bij waterpolowedstrij- den in de Overijsselse meisjes waterpolo competitie. Maandaj •t( het lichtgevroren, o heldere heme! 1 flink af. De minimun was in Holten -3.6'C en vlak bove grond -4.5"C, Espelo had -4.6'C ei winterweer met uitbundig veel zor ook was er beduidend minder wint stond slechts ccn zwakke tot mi noordoostenwind en dat maaktc buiten aangenamer. De tempera werd 1.6'C. Een hogedrukgebied me kernen boven Schotland: kerndruk I Hpa e-n Duitsland kerndruk 11)3.3 i stroming en deze voerden heldere, I de cn droge lucht aan. Dinsdag och: had het matig gevroren en was de i peratuur gedaald naar 7.6'C en aa: grond-8.5'C. In Espclo was het nog kouder met -8 6'C en op klomphv -10.2'C. Doordat er praktisch geen v was cn het kraakhelder was kon temperatuur fors dalen Vroeg in morgen vormde zich mist, maar lostte later spoedig weer op waarn: zon weer volop scheen. Later op middag kwamen er vanuit het nooi wolkenvelden binnendrijven en gini zon schuil achter de bewolking, maximumtemperatuur kwam net be somber en grijs e middag af en toe regen, ook de zon gaan Aan de oos drukgebied boven dichte t. De .vond bereikt var. 3.4'C. D begon met zeci dichte mist cn dooi de aanvriczendc mist wegen vcrradciüjk glad en l gestrooid worden, en dit was leqitnefa l'.ts na het middag de mi: op, de Ons and vond - Dit jaar heeft de jeugdcommissie van Blauw Wit voor de pupillenafdeling een zwemdag op het winterprogfamma staan. Zaterdag 7 februari gaan alle pupillen vanaf 6 jaar die in het bezit zijn van een zwemdiploma naar Lochem. Het is elk jaar weer een enorme klus, om ook in de winterperiode, waarin de pupillen niet buiten voetballen, een attractief programma in elkaar te draaien. Ook dit jaar is de jeugdcommissie hierin weer bijzonder goed geslaagd. Enkele activiteiten keren jaarlijks terug. Dit jaar staat voor het eerst een zwemdag op het programma. Alle pupillen hebben via hun leiders inmiddels een schrijven ontvangen over alles wat voor deze zwemactiviteit van belang is. Ook de vertrektijden vanaf 't sportpark 't Vlctgoor worden hierin genoemd. Indien deze activiteit aanslaat is de kans groot dat ook volgende jaren dit evenement op dc agenda terugkeert? ij wél gradiudo!» gebied Dc lucht i) vochtig van opbouw Vrijdag vu enkele lichte regenbuitjes Verder it een Bewolkte cn een zonloze dai temperatuur bedroeg 3.5'C' /.at was eeu fraaie zonnige koude dag hogedrukgebied met een kern 102: lage luchtvochtigheid van Zondag ochtend hadden v hut op Uomphoogie S had 8.4'(i cn aan dc g Verder was het overdag vnj en koud, we) waren <t veel wolken (Curus) te zien v hogedrukgebied hoven Midc had een uidoper over her n< het land nchring Zuid-En indijk -2.0'fèn werd het een ijsdag Meteo Holten, Freddie Paalman.

Holtens Nieuwsblad | 1998 | | pagina 7