JACKS WOP ZEEMAN BABY BLOUSES KINDERTRUI textielSupers Wte KOOPT CR NOU N/er Stegeman 1.50 Gebr. Wissink KLEUTER EN KINDER - 1/2 prijs nu Uw Peugeot Dealer voor nieuw en gebruikt, voor service en onderhoud Roombrie Wenst allen prettige kerstdagen en een voorspoedig 1998 I WOENSDAG 24 DECEMBER 1997 Geboren- Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van Teun Henk en Joke Scholman Luuk 21 december 1997 7451 WH Holten Erve Lukensveld 21 Verrassend veelzijdig Per 1 januari 1998 dragen wij de leiding van ons bedrijf, Firma Broekhuis, over aan Theo en Geke Broekhuis. Wij danken al onze klanten en relaties voor het vertrouwen dat u de afgelopen jaren aan de firma Broekhuis neeft gegeven. Hierbij nodigen wij u uil op onze receptie op 6 januari 1998 van 15.00 tot 17.00 uur in Café 'Het Bonte Paard" te Dijkerhoek. Evert-Jan en Jet Broekhuis Dijkerhoek. december 1997 Bedroefd, omdat wij hem erg zullen missen, maar dankbaar dat wij hem thuis mochten verzorgen is rustig in ons midden van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Wim Baltus echtgenoot van Derkje Temmink op de leeftijd van 63 jaar. Een speciaal woord van dank willen wij uitbrengen aan de huisartsen en de thuiszorg voor de liefdevolle hulp die wij hebben ontvangen bij het verzorgen. Holten: Derkje Baltus-Temmink Holten: Anneke en Wim Yvonne en Judith Lettele: Tinie en Henk Wietse 20 december 1997 7451 BX Holten Deventerweg 5 De begrafenis heeft inmiddels plaats gevonden Dag lieve Opa Yvonne, Judith en Wietse 20 december 1997 Holten Heden overleed na een kortstondige ziekte onze innig geliefde zwager en oom Wim Baltus echtgenoot van Derkje Temmink op de leeftijd van 63 jaar. Holten: M. Oolbekkink-Temmink J. Oolbekkink_ J Agterkamp-Temmink D. J. A. Podt neven en nichten 20 december 1997 Holten Met verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotseling overlijden van ons gewaardeerd bestuurslid en taxateur Wim Baltus Wij wensen zijn vrouw Derkje en kinderen veel sterkte toe. Het bestuur Onderlinge Paardenverzekering „Holten en Omstreken" 20 december 1997 Holten Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn fantastische en bijzondere moeder en onze allerliefste oma Johanna Metzger-Slotman sinds 18 dec. 1983 weduwe van Johannes Michaël Metzger op de leeftijd van 93 jaar. In 1931 waren zij samen grondlegers van 1 't Losse Hoes Onze dank gaat uit naar team 2 van „de Diessenplas" voor de liefdevolle verzorging. Saar Kater-Metzger David en Marjoke Chaya en Hendrik 20 december 1997 Holten Correspondentieadres S. J. Kater-Metzger De Kamp 13, 7414 GA Deventer De begrafenis heeft inmiddels plaats gevonden Wij zijn verslagen. Veel te vroeg is uit ons midden weggerukt mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa „Tsjakka" Jan Willem Pinkert echtgenoot van Ali Kolkman op de leeftijd van 60 jaar. Holten: Ali Pinkert-Kolkman Hilversum: Bea en Gerard Enter: Erik en Dorothé Bert-Jan Holten: Wilco en Berthien Hans 19 december 1997 7451 LS Holten Maatmansweg 7 De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Diep geschokt zijn wij na het plotseling overlij den van onze beste vriend Jan Pinkert Mineke Nijkamp Jan en Alie Meerman 19 december 1997 Holten Geheel onverwacht is op 19 december overle den ons lid Jan Pinkert Wij wensen Ali en de kinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden Dijkerhoeks Amateur Toneel H.M.V Verbijsterd hebben wij kennis genomen van het plotselinge heengaan van onze vice-voor- zitter en mede-muzikant Jan Pinkert Groot zal het gemis zijn van zijn jarenlange inzet voor onze vereniging. Wij wensen Ali de kinderen en verdere fami lie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Holtense Muziekvereniging en supporters Wat was jij sterk en arbeidzaam, wat heb je voor ons allen klaargestaan. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je nu. dat ook wij zullen zijn, maar afscheid van jou nemen doet ons zo'n pijn. Er zijn geen tranen genoeg en geen woorden te vinden voor ons verdriet nu wij veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en fijne opa Marinus Allard Bosschers echtgenoot van Fenna Hendrika Krikkink op de leeftijd van 61 jaar. Fenna Bosschers-Krikkink Dinie en Harry Werner, Leon Herma en Herman 21 december 1997 7451 NE Holten Beusebergerweg 60 U wordt uitgenodigd de rouwdienst bij te wonen die zal worden gehouden op zaterdag 27 december om 10.30 uur in gebouw „Irene", Boschkampsstraat te Holten. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Holten. Gelegenheid tot condoleren en afscheid ne men op vrijdag 26 december van 19.00-19.30 uur in aula „Memento Mon", Reilinksweg 8 te Holten en voor aanvang van de rouwdienst Lieve opa Beuseberg Wij zijn en blijven voor altijd „oene keerl's". Werner en Leon Wij hebben veel van je geleerd je leerde ons alleen niet. wat het is om jou te moeten missen. Heden overleed na een kortstondige maar ernstige ziekte mijn dierbare broer, fijne zwager en lieve oom Marinus Allard Bosschers op de leeftijd van 61 jaar. Bertha van Limburg-Bosschers Cor van Limburg Kees van Limburg 21 december 1997 Holten In onze familiekring is na een kort ziekbed overleden onze beste zwager en oom Marinus Bosschers echtgenoot van Fenna Bosschers-Krikkink Zwaantje t en Gerrit-Jan en Dika Aanstoot Dirk en Jet Krikkink Egbert t en Jet Krikkink Ab en Riek t Krikkink neven en nichten 12 december 1997 Holten Bijpassend In flanel en twill. Met polokraag. m Ons bereikte het droevige bericht dat op 21 december is overleden, de heer M. A. Bosschers De heer Bosschers was vanaf 24 april 1961 werkzaam bij de gemeente Holten. Hij heeft grote inzet en betrokkenheid getoond in zijn werk. Vele jaren was hij beheerder van de gemeentewerf. In die functie genoot hij grote bekendheid binnen de Holtense gemeen schap. Met veel respect denken wij aan hem terug. Wij wensen zijn familie veel kracht toe dit grote verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van Holten D.J. Verhoeven, burgemeester J. P. Stegeman, secretaris Met verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van onze collega Marinus Bosschers Wij zullen zijn betrokkenheid en fijne samen werking missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinde ren veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Collega's van gemeentewerken Holten Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons bestuurs lid Marinus Bosschers Zijn inzet voor onze vereniging en zijn betrok kenheid zullen wij niet vergeten. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterk te toe met het verwerken van dit zware verlies. Bestuur en leden Personeelsvereniging Gemeente Holten 21 december 1997 Holten Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor de collegialiteit en vriendschap die wij van hem mochten ervaren, hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marinus Bosschers Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel kracht toe dit grote verlies te dragen. Personeel gemeente Holten 21 december 1997 Dankbetuiging Allen hartelijk bedankt voor de vele felicitaties, bloe men en cadeaus, ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijksfeest. En bij deze willen we iedereen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar toewensen Broer en Dien Nijkamp 7451 LG Holten Weustenweg 4 Autobedrijf Bathmen tel. 0570 - 541262 boer-gf Bathmen Brink 6 - 0570-54 31 39 Hollen Larensewcg 1 - 0548-36 53 05 Maandagmiddag geopend van hall twee lol zes uur. 1 ons Wij wensen u prettige feestdagen en een gelukkig nieuwjaar. Feestelijke geschenken met echte zuivelproducten Schildersbedrijf en Woninginrichting 7451LV Holten Dijkerhoekseweg 4 Tel. 0548-36 15 58, 36 26 54

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 2