g OPRUÜNGS-SPECIALS 75.- 129.- 79.9 Shell/Toyota MflRISSINK herman SANS TEGELZETTERS versjssei Broeken Overhemden en blouses Jacks 90 wenst u allen prettige kerstdagen en een voorspoedig 1998 voorfman keukens De familie Wansink en alle medewerk(st)ers van Albert Heijn, Gall Gall en Zeeman wensen u prettige feestdagen en goede jaarswisseling, maar boven alles een gelukkig en gezond 1998!!! M Ook het komende jaar hopen we u weer veel winkelplezier en service te kunnen geven!!! rmiïwfwj 12,95 -X Iffpip^ I WOENSDAG 24 DECEMBER 1997 uo— Alle dames- en herenbroeken van Mexx, Part-Two, In-Wear, Mac, Amadeus, Hogu, Matinique en Cottonfield 19.- nu Alle damesblouses en herenshirts van In-Wear, Jackpot, Part-two, Marc O'Polo, Cottonfield, State of art, Bon-Gusto Nu 3 voor Heerlijk warme winterjacks in zowel kort als lang model. Reden genoeg dachten wij om even gezellig langs te komen. Truitje heeft de koffie klaar. Maandag 09.00-21.00 koopavond Dinsdag 09.00-21.00 koopavond Woensdag 09.00-17.00 Zaterdag 09.00-17.00 Rijssen, "S 54 04 45 Aanbiedingen gelden ook in Nijverdal. KLEDING TOYOTA Oranjestraat 30 - 7451 CC Holten - Telefoon 0548-36 13 63 Omdat het aantal opdracht gevers gestaag toenemen zijn wij op zoek naar een aantal ervaren Hiervoor hechten we meer waarde aan praktische erva ring dan aan papieren. Om bij ons goed te kunnen functioneren, moet u zelf standig kunnen werken, beschikken over bewezen vakmanschap en flexibel en positief ingesteld zijn. oortman Keukens met vestigingen in Rijssen Steeenwijk, Apeldoorn ZeistHeemstedeDalfsen, Emmehord en Eist is een vertrouwde naam als het gaat om de verkoop, leve ring en montage van een uitgebreid assortiment keu kens, sanitair, badkamers tegels en plavuizen. Heeft u interesse en durft u deze uitdaging aan, schrijf of bel dan even naar: Voorfman Keukens, Postbus 81, 7460 AB Rijssen. t.a.v. directie Tel. (0548) 515055 Petra Althof Christien Aaftink Barbara Beijers Irma Deurnink Van de Velden Irma Doorn Van de Maat Dorine Helmer Jose Heyenk Ina Leussink-Kolkman Dana Bolink Jenneke ten Brinke Dianne Bronsvoort Marja Tromop Hendriët Dam Wiegers Joos Tutert Mark Bouwhuis Alieke llbrink-Aaltink Jasper de Jong Stijn van Giesbergen Jan Kalfsterman Gea Nijenhuis-Schoppers Marcel de Beus Ron Hofstede Rick Mol Lieda Elmerink Anneke Jansen Elsbeth Dul Diny Hartgerink-Vorkink Rick Keizer Erna Hulsman Renee Kolkman Riske Kemkes Matthijs Knuiman Jet de Beus van Zuiden Sigrid Dul Mayke Paalman Jeanet Kettelarij Dirk-Jan Wieldraayer Esther Zandvoort Mirjam Kolkman Bas Van Diepen Inge Smit Johan Bos Bianca Smit Dennis Brouwer Nathalie Bult Oswin ten Brinke Bert-Jan Goorman Frederike Huisman Emiel Snippert Rimmert de Jong Wendy Rietman Peter Rietman Anneke Scheurwater Erik Steenbergen Sanne van der Spek Dick Spenkelink Mark Wonnink Hendri van Zon Else Stam Ariene Beltman Jolande Tromop Marian Groote Schaarsberg Ann Tutert Petra van der Knaap Dini Krieger Bart Lubberdink Marijke Verwijs Susan Meulenbelt Geerte Vincent Karin Rohaan Karin Romp Dorien Saalmink Johan Christiaan Vink Stephanie de Vries Dika Spenkelink-Elkink Anton de Beus Bianca de Wilde Sebastiaan Stegeman Tessa ter Harmsel Danitza Beuwer 2-pak Agfa HDC 3 oonamen kM kerstprijs Zit, van 29 - KERSTPRIJS K PENTAX KERSTPRIJS ONTWIKKELEN EN AFDRUKKEN VAN AL UW KLEURENFILMS VOOR DE VASTE PRIJS VAN COMBI Milieubericht Mededeling beschikking tot verlenen ontheffing Gedeputeerde Staten van Overijssel maken bekend dat zij een beschikking hebben vastgesteld waar mee zij ontheffing verlenen van de voorschriften die zijn gesteld in de Provinciale milieuverordening Overijssel 1995 op aanvraag van Vereniging van Eigenaren 'Bungalowpark de Prins', Wildweg 2 te Holten. De ontheffing is aangevraagd voor het verharden van wegen en paden op het terrein van 'Bungalow park de Prins' te Holten, gelegen binnen het grondwaterbeschermingsgebied Holten. De ontheffing dient om de kwaliteit van het grond water te beschermen vanwege de waterwinning. Door het stellen van voorschriften geven wij onder meer aan op welke wijze de werkzaamheden dienen te worden uitgevoerd en welke voor zieningen dienen te worden getroffen. Dit besluit en de daarbij behorende stukken kunt u vanaf 24 december 1997 tot en met 4 februari 1998 inzien op werkdagen tijdens werkuren in het gemeentehuis, Smidsbelt 6 te Holten en op dinsdagen van 19.00 - 22.00 uur in het kantoor van de beheerder van de sporthal "t Mossink', Keizerswcg 22 te Holten. Bezwaar Indien u het niet met dit besluit eens bent, kunt u tot en met 4 februari 1998 een bezwaarschrift indienen bij het bestuursorgaan dat dit besluit heeft genomen. Het bezwaarschrift dient te worden ondertekend en bevat ten minste: a. de naam en het adres van de indiener b.de dagtekening c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht d.de gronden van het bezwaar. Voor de behandeling van een bezwaarschrift bij de provincie Overijssel is geen griffierecht verschuldigd. Voor inlichtingen over de bezwaarschriftprocedure kunt u zich wenden tot mevrouw O.M. Robberecht, tel. 038 4251201. Daarna kunt u beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State te Den Haag. In dat geval is wel griffierecht verschul digd. Voorwaarde is dat u een bezwaarschrift heeft ingediend. Inlichtingen over deze procedure kunt u opvragen via tel. 070 4264426. De beschikking wordt met ingang van 5 februari 1998 van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek is gedaan tot schorsing van de beschikking, dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. MEDEDELINGEN Tot 50.000 snelkrediet bkr of uitker.geen bezw. 090- 6 18 16 mailbox 85 Igpm VRAAG EN AANBOD, DIVERSEN Houtworm en boktorbestr, in boerderijen, woningen, kerken, schuren, etc. Vrijbl. inspektie/offerte. Levering vloeistof dhz. Ovon Tel. 0523-23 27 64. IqRAKETJES op te geven voor Holtens Nieuwsblad/De Zakengids HH H Plaatsingsdatum(s) Plaats hier uw advertentietekst Per vakje een leesteken of spatie gebruiken. (Denk aan adres en/of telefoonnumer en vergeet met om belangrijke details te vermelden). jg REGEL De kosten van uw advertentie: Prijzen zijn incl. 17,5% BTW t/m 3 regels f 18.15 per regel meer f 6.05 Hoe opsturen De volledig ingevulde bon. voorzien van uw eigen banknummer en handtekening of met bijgevoegde giro-betaalkaart of bankcheque, dient 2 dagen voor plaatsing in ons bezit 'e zijn. Opdrachten die te laat zijn worden doorgeschoven naar de volgende week. In gesloten envelop toezenden aan: Oostelijke Weekbladpers b.v. afd. Telefonische Verkoop Antwoordnummer 97, 7500 VB Enschede (een postzegel is met nodig) Hoe betalen Vul op de bon uw eigen bankrekeningnummer in en plaats uw handtekening. Daarmee stelt u ons (éénmalig) in de gelegenheid om het bedrag te incasseren. Ook kunt u een ingevulde en ondertekende girobetaalkaart ot bankcheque bij de bon opzenden. Ondergetekende: Adres: Woonplaats: Jbanknr.:! I I I Postcode. Telefoon: verleent hierbij een éénmalige machtiging aan Media Collect om het verschuldigde bedrag at te schrijven ten laste van zijn/haar rekening. Postbanknr.: L datum handtekening rekeninghouder: Administratiekosten bij met-kontante betaling f 6.50 Advertentie onder nummer/brieven buro v/d blad f 6 50 extra Bewijsexemplaar op aanvraag per post f 6.50 Telefonische opgave advertenties. 053-84 24 50 ^XoosteLyke uieekbLadpers

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 14