Jannie Vasters fietst over alle terreinen Blauw Wit: onnodig verlies bij De Esch SV Holten verspeelt kans op volle winst Sport Ea agenda Baltes sponsor SV Holten 4 HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten SV Holten M Resultaten BlauwWit Tafeltennissers onderuit Vf ini's presteren prima If DONDJ LRDAG 16 OKTOBER 1997 Lochem 3 - Holten 2 Holten 2 moest deze morgen aantreden in lochem tegen de koploper. Na een half uur kreeg Holten een paar kansen waar van er één werd benut door H. Wissink. Door de paniek die toen ontstond maakte A.vanBenthmennogvoorderustO-2 Na de rust kwam lochem met een golf van aanvallen waar van er slechts één werd benut. E. Van Beek scoorde de 1-3 door een strak schot van af de zestien meter. Lochem kreeg hier na nog een penalty maar die werd gestopt door de keeper. Gelijk de aanval daarop maakte H. Wissink een eind aan alle illusies en tikte de 1-4 binnen. In blessuretijd werd het nog 2-4. Holten5-Haarle4 Holten kwam goed uit de startblokken en na vijf minuten wist Snoek te scoren. Met een klutsbal wist Haarle gelijk te komen. Harald wist met een goede vrije trap Holten weer op voorsprong te zetten. Ruststand: 2-1. Na rust drukte Holten door en wist dit uit te buiten en Winand scoorde 3-1. Een foutieve beslissing van de scheids bracht Haarle weer terug in de wedstrijd: 3-2. Ook Holten kreeg een penalty. Uiteindelijkkwam Haarle nog op 4-3, maar Holten hield goed stand, ledereen kon terug kijken op een goede wedstrijd vol vechtlust. BW06-Holten4 De succesformatie van leiders B. Rensink en W Geerling moest op deze prachtige herfstzondag 's morgens in alle vroegte aantreden tegen het Hengelose B.W.O., de nummer twee van de ranglijst. Al vanaf het eerste fluitsignaal liet Holten de tegenstander met fris en frivool voetbal alle hoeken van het veld zien. Na onge.veer acht minuten v ten Velde de bal i 'ist Jan Herman n de linkerbovenhoek te plaatsen. Ondanks geweldige keeperswerk wist de B.W.O. spits echter toch de gelijkmaker te scoren. De eindstand kwam uiteindelijk op 1-4. Holten 7 - La Premiere 6 In deze harde wedstrijd hield het zevende de punten in Holten. Uit een goed opgezette aanval scoorde Herman bekwaam de openingstreffer Ondanks vele mooie kansen van Holten bleef de ruststand 1-0 Direct na de thee scoorde Lap de gelijkmaker met de nodige hulp van de Holtense verdediging. Hierna ontaarde de wedstrijd enigszins. De gele en zelfs rode kaarten kwamen er aan te pas. Gelukkig deed Holten het enige verstandige in zo'n situatie, namelijk scoren. Wilco V, scoorde twee keer waarbij vooral de tweede een 'beauty' was. Al met al een moeilijke wedstrijd voor Holten en voor de scheidsrechter. Holten 8 - Colmschate 6 In de eerste helft waarin Holten twee keer scoorde, werd er door een zeer goed fluitende scheidsrechter een rooie kaart gegeven aan de tegenstander. Hierdoor werden de gemoederen van de tegenstander ernstig verhit, maar de scheids hield de wedstrijd goed onder de controle. In de tweede helft liet Holten evenzienwatvoetballen is Dit kwam met name door de fris ingebrachte spelers Doordat de spitsen het scoren gingen verzuimen, lieten vooral de backs even zien wat scoren is, metdankaan Martinen André en de goede keeper Jeroen Holten 9-Kon. UD Na de eerste nederlaag van vorige week mocht Holten vandaag tegen koploper UD zijri geluk beproeven. De eerste helft liet Holten zien wel degelijk tegen UD bestand te zijn. Het was UD dat vrij snel de- score opende, en voor rust zelfs op 0-3 kon komen door twee slordigheden in de Holtense verdediging. Na de thee stond Holten met een gewijzigde formatie op het veld. waarbij extra mankracht op het middenveld vrijkwam. Holten speelde UD van de mat, maar wist door twee treffers van Gerrit Nikkels en een schitterend afstandsschot van Ep Weustmandescorenetnietmeergelijk av': te trekken. Eindstand: 2-3 Holten 10-Epse8 In een gelijk opgaande wedstrijd kwam Epse halverwege de eerste helft op een 1-0 voorsprong. In de tweede helft bracht Holten vijf wissels in hetgeen resulteerde in meer druk op de verdediging van Epse. Vanaf de zestien meter werd gescoord. a Door een fout van de Holtense ,gL verdediging kwam Epse op een 2-1 voorsprong. Vlak voor tijd scoorde Gerard uit een vrije trap de gelijkmaker, mede dankzij goed storend werk ;'T-, vanGraats. Broekland 8-Holten 12 Holten begon de wed strijd voortvarend, reeds na vijf minuten kon Bertus Kok een slechte uittrap van de keeper van Broekland onder scheppen en zeerfraai scoren. De gehele wedstrijd was Holten 12 de betere ploeg. Broekland liet het op countervoetbal aan- komen. Dat verging hen goed gezien het scoreverloop De ruststand was 1-2 in het voor- deel van Holten 12 door een j: fraai doelpunt van Gerard Koetsier. De eindstand werd uiteindelijk 6-3 in het voordeel van Broekland S 8. Het derde doelpunt i aan Holtense zijde werd gemaakt doot Bertus Kok. Holten Al - Overwetering A1 Holten begon goed aan de wedstrijd en zette Overwetering direct onder druk. Dit resulteerde al snel tot de openingstreffer van Laurens Jan Door een snelle goed uilgevoerdecounter maakte Laurens Jan zijn tweede treffer. Hierna zakte Holten enigszins terug. Nadat de ploeg weer uit dit dipje was opgeklommen scoorde Laurens Jan zijn derde treffer, een onvervalste hattrick dus Door een misverstand in de verdediging kreeg Overwetering de kans om uit een penalty tegen te scoren. Vlak voor rust besliste Jacob P. met de vierde treffer de wedstrijd. De tweede helft had een rommelig verloop. Het niveau van de wedstrijd daalde aanzienlijk. Het enigste wat nog te vermelden valt was het vierde doelpunt van Laurens Jan waardoor de eindstand werd gebracht op 5-1 Holten C2 - De Zweef C3 In de eerste helft waren de betere kansen voor Holten, Enkele, mooi opgezette aanvallen leverden helaas geen doelpunten op. Achterin stond de verdediging goed en gaf weinig ruimte aan de spitsen van de Zweef Direct na de thee ging het echter mis, de Zweef scoorde het openingsdoelpunt. Hierna ging Holten op jacht naar de verdiende gelijkmaker Het was Sander die na een foutjevandedoelmanwisttescoren.Ook hierna kreeg Holten nog kansen om de eerste overwinning te behalen, maar deze werden echter niet benut: 1 -1 Holten Dl-PH D2 Holten moest aantreden tegen de koploper. Vanaf het beginsignaal werden de jongens uit Almelo onder druk gezet. De PH-keeper wist nog twee goede kansen van Rick te keren, maar na twintig minuten was het Bas die de score opende. PH scoorde uit de volgende tegenaanval de gelijkmaker. Holten verhoogde de druk op het PH-doel en Roelf Jan bracht de ruststand op 2-1Na rust kreeg PH steeds meer grip op het spel, echter onze verdediging gaf geen krimp. Bas vergrootte de voorsprong, middels een onvervalste hattrick, naar 5- 1 Deze uitslag bezorgde Holten de koppositie. Excelsior D5 - Holten D2 Direct na het beginsignaal bleek al snel dat Holten de betere ploeg was. Binnen vijf minuten wist Thijsal te scoren uit een snel uitgevoerde aanval over de vleugel. Holten wist goed gebruik te maken van haar beide vleugelspelers waardoor Sander regelmatig kon scoren. De weinige aanvallen van Excelsior liepen steeds weer stuk op de solide verdediging, waarin ook Cheng zich van zijn sterke kant liet zien. Uiteindelijk werd de wedstrijd beslist in een 0-8 1 ling. HulzenseBoysEI - Holten E1 Hulzen startte goed en wist binnen vijf minuten al te scoren. Holten werd hierdoor goed wakker geschud en ging haar eigen spelletje spelen Door doelpunten van Bart, Thijs H. en Thijs V kwam Holten opeen 1-3 voorsprong. Vlak voor rust slaagde Hulzen erin om de ruststand op 2-3 te bepalen Na rust speelde er nog maar één ploeg. Holten. Bartverhoogdedevoorsprongtot2-4.Uit één van de weinige tegenaanvallen slaagde Hulzen erin om 3-4 te scoren. Hierna nam Holten het heft weer volledig in handen en gaf geen kans meerweg. Het wasThijsH.diedeeindstandbepaaldeop Holten E2-SWNE2 Met twee gast-spelers kwam Holten in het veld tegen SVVN. In de uitwedstrijd was maar op het nippertje gewonnen, dus Holten was gewaarschuwd Door snelle aanvallen en goed verzorgd positiespel liep Holten al snel uit naar een grote voorsprong. De keeper van SVVN hielpookmee aan de hoge ruststand :8-2. De tweede helft was van een ander niveau, SVVN had een andere keeper op doel gezet en de Holtense verdediging lette niet altijd even goed op. De tweede helft ging gelijk op en dat resulteerde uiteindelijk in een 10-4 overwinning. De doelpunten werden gemaakt door Jeffrey (vier keer), Merijn (twee keer), Niek (twee keer), Joost en Sander. Holten E3 - Enter Vooruit E3 In de eerste helft had Holten niets in te brengen, door slecht verdedigend werk liep Enter uit naar een 0-4 voorsprong. De leiders heb ben in de rust de spelers vermanend toegespro ken, wat in de tweede helft meteen re sultaat opleverde. Rene wisttwee keer ■v te scoren en gast- speler Youri scoor de de aanslui- tingstreffer: 3-4. Toen kwam de i locomotief van Enterpasechtgoed op gang en liep y daardooruitnaar3-6. >- Dat de wedstrijd niet met grotere cijfers vooral te danken aan de verdediging met aan het hoofd Martijn. wedstrijd. de SWN F1-Holten F1 Holten leed het eerste puntverlies. De eerste helft werd er goed gespeeld. Uit twee dieptepasses van Rick wist Jaap twee keer te scoren. Mede door het goede keepers- werd de rust. be reikt met een 1-2 voorsprong. De tweede helft kwamen we steeds meer onder druk te staan. De verdediging slaagde er niet inde bal naar de aanvallers te dirigeren. Uit een goed opgezette aanval tussen Daan en Nick wist Nick de voorsprong op 2-3 te brengen Door goed doorzetten en alles op de aanval te gooien slaagde SWN er toch nog in om de gelijkmaker te Excelsior 7 - Blauw Wit 4 Doordat er diverse afzeggingen wa ren, moest Blauw Wit. met een team naar Rijssen dat er op diverse plaat sen anders uitzag als de week ervoor. Excelsior bleek vanaf de aftrap te sterk en zette het overwicht ook in doelpun ten om. Ruststand: 3-0. Na rust kwam Blauw Wit wel iets meer aan aanval len toe, maar echt gevaarlijk werd de ploeg niet. Excelsior wist de score uit te bouwen tot 4-0, voordat Blauw Wit iets terug deed: 4-1 Hierna was het weer aan de thuisclub die de eind stand op 7-1 bepaalde. Excelsior 15- BlauwWit 7 Nadat het zevende elftal eerst op de foto moest bij de welbekende sponsor Zalencentrum De Poppe, waarover meer in het Holtens Nieuwsblad van volgende week, toog de ploeg met maar liefst vijftien spelers richting Rijssen, waar tegen Excelsior aange treden moest worden. Eindelijk trof het zevende weer eens een tegenstan der waar leuk en sportief tegen ge voetbald kon worden. Blauw Wit zag echter binnen twintig minuten drie spelers wegens blessures uitvallen. Excelsior trof voor rust even zo vaak het net 3-0. in de tweede helft ging net gelijk op, onder leiding van een goed fluitende scheidsrechter. De wedstrijd bleef in de tweede helft aardig om naar te kijken. Beide ploegen kwamen nog een keer tot scoren, waardoor de eindstand op 4-1 voor Excelsior kwam. Na afloop toog het gezelschap weer terug naar 'De Poppe'. waar men hartelijk ontvangen werd en' waar men de sponsor bedankte voor het prachtige tenue. B8(OC1 - Blauw Wit Cl Blauw Wit begon in Apeldoorn met rommelig spel, waardoor al snel te gen een 2-0 achterstand aangekeken werd. Na de 3-0 werd het spel beter en via een prachtige treffer kwam de ploeg terug in de wedstrijd. Rust: 3-1. Na rust werkte Blauw Wit van meet af aan hard en men kwam terug tot 3-2. De gelijkmaker werd wegens buiten spel afgekeurd. Toch was de ploeg nog diverse malen dicht bij de gelijk maker, maar uit een counter wist de thuisploeg toch nog de 4-2 te scoren Hierna ging het op en neer met voor beide ploegen nog een score. Voor Blauw Wit scoorden Youri en Martijn twee keer. Eindstand: 5-3. Blauw Wit F2 - Enter Vooruit F3 De doelpuntenmachine van F2 kwam deze wedstrijd maar moeilijk op gang. De keeper van Enter Vooruit wist op uitstekende wijze vele aanvallen on schadelijk te maken, ook de paal en de lat kwamen hem te hulp. Voor rust wist Blauw Wit toch vier keer het net te vinden. Vooral door van afstand op goal te schieten. Na rust was de weer stand van de gasten gebroken en scoorde F2 met grote regelmaat, waardoor het te grote krachtsverschil tot 11 -1 werd uitgedrukt. Blauw Wit F3 - Hulzense Boys F4 Hulzense Boys en Biauw Wit waren ongelijke tegenstanders. Blauw Wit was duidelijk te sterk voor de gasten uit Hulzen. Het betere spel kwam vooral tot uitdrukking door het goede samenspel van de thuisploeg. Steeds weer werd de vrij staande speler ge zocht. waardoor de ruimte goed be nut werd en de tegenstander geen kans had de aanvallen te onderbre ken. Blauw Wit scoorde voor rust zes keer en na rust negen maal via Justin zeven keer. Thijmen vier keer, Stijn twee keer, Nick en Mike ieder één keer. De voorzetten kwamen met re gelmaat van de voet van Marcel en Jan-Willem: 15-0. PAAR RED JE LEVENS IVIEE )e uitwedstrijd in Oldenzaal tegen het eveneens laag geklas- ■erde De Esch is voor Blauw Wit op een teleurstelling uitgelopen, teide ploegen maakten aanvallend een machteloze indruk ■aardoor er voor het publiek weinig te genieten viel. de eerste helft was de ïuisclub de meest aanval- :nde ploeg en probeerden ze iet de wind in de rug vooral iet afstandschoten tot sco- i te komen. Daarbij ont- ak het echter meestal aan goede richting, zodat oelman Edwin Aaftink nau welijks handelend hoefde op e treden. keer kreeg Edwin van ichtbi| een inzet te verwerken, eidg keien redde hij goed met oet. Een schot voorlangs Arno Jager was alles wat v Wit daar tegenover kon lellen. De ploeg maakte voor druk. Weliswaar ontbraken en kele basisspelers, doch dat zou juist een reden moeten zijn om meer inzet aan de dag ie leggen. Gezien liet spel beeld van de onverdiend dat De Ksch kort voor rust op voorsprong kwam. Uit een hoekschop van rechts kon van dichtbij bi) de eerste paal vrij worden ingekopt (1-0). Na rust, met Marco Schuiterd voor Eelco Jager, bleek trainer Stappenbelt zijn mannen te heb ben wakker geschud want mei- een werd meer initiatief geno men. De Esch kreeg echter eerst uit een vrije trap op de rand van liet strafschop nog een moge- lauw Wit enioren: Zaterdag 18 oktober: Blauw fit 2 - Blauwwitters 2, 12.30 uur. Blauw rit 5-Excelsior'31 12.14.30 uur. unioren: Zaterdag 18 oktober: Hulz. bys BI - Blauw Wit BI. 10.00 uur Jsrtrek 9.00 uur) fjpillen geen wedstrijden bal. Donderdag 16 oktober: Blauw rit 2 - WSV 2,22.00 uur. U Holten enioren: Zondag 19 oktober: Holten - ampen, 14.30 uur; Holten 3 - Colm- fchate 4, 10.45 uur; Holten 4 - Enter 5, p 45 uur; Holten 5 - SOS 5, 9.00 uur; olten 6 - Enter 6, 10.45 uur, Holten 7 - eiacles2, 9,30 uur; Holten 8 - CUPA 5, lOO uur; Holten 9 - Activia 6, 10 45 ur; Holten 10 - Voorwaarts 12, 9.00 jur, Overwetering 8 - Holten 11, 12.00 ur (vertrek 10.45 uur); Holten 12 - filphania6,9.00uur. finioren: Zaterdag 18 oktober: Holten [1-SWNA1.14 30 uur Hipïllen: Zaterdag 18 oktober: Holten R - Blauw Wit Dl. 10.00 uur. Holten S-VesosF2, landbal: Zaterdag 18 oktober: Meis- fs B thuis tegen Leerkes./Haarle om 6.30 uur; Meisjes Cl thuis tegen AHV pulles om 12 00 uur. Meisjes C2 tegen Boerhof/Heeten 5 om i uur. Zondag 19 oktober: Dames j; Heren thuis tegen Donar 2 om uur. Dames 2 uit tegen rICD '97 3 12.10 uur (vertrek 11.10 uur); Meisjes A jeugd uit tegen CVO om 10.30 uur (vertrek 9.15 uur). Jongens A jeugd thuis tegen Erix om 13 30 uur. Sporthal: Donderdag 16 oktober: 16.00 - 22.00 uur, SV Holten handbal, 22.00 .00 uur -23 00 uur. Blauw Wit zaal; 23.00 - 24.00 uur. SV Holten All Stars. Vrijdag 17 oktober: 18.00 - 23.30 uur, Mintonette competitie. Zaterdag 18 oktober: 9.00 - 12.00 uur. Badmin tonclub Holten halve hal; 12.00 -15.30 uur, N H.V. Gorssel; 19.00 - 20.00 uur. Team Stam; 20.00 - 21.00 uur, Buurt vereniging Beuseberg. Zondag 19 ok tober: 10.00 - 13.30 uur, Badminton club Holten halve hal. 13 30 16.00 uur, N.IH.V. Gorssel. Maandag 20 ok tober: 19.00 - 23.00 uur. Badminton club Holten; dinsdag 21 oktober: 17.00 - 17.30 uur, Mintonette volleybal hal ve hal, 17,30 - 22.00 uur, Mintonette volleybal hele hal; 22.00 - 23 00 uur. Blauw Wit zaal. Woensdag 22 okto ber SV Holten handbal; 19 00 - 22 30 uur. Badmintonclub Holten, 22.30 - 23.30 uur, J. ten Wolthuis Donderdag 23 oktober: 16.00 - 22.00 uür SV Hol ten handbal; 22.00 - 23.30 uurSV Hol ten All Stars. Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12 30 uur bij de beheer ders van sporthal 't Mossink Reser veringen uiterlijk regelen voor vrij dagavond 20.00 uur. (telefoon 36 31 80). let eerste tafeltennisteam an de TTV Holten had het waar te verduren tegen kop- iper de Brug 2 uit Apel- let begin van de wedstrijd was utdelijk voor de Brug hoewel red Hullcman zijn eerste partij nigszins uit handen gaf na een tijdelijke voorsprong in de der- c game maar uiteindelijk toch noest buigen voor zijn tegen- tander. Hierdoor kon de Brug rij gemakkelijk uitlopen naar ti en was de wedstrijd al een eetje gespeeld. ielukkig liet Erik Kooy zich m zijn beste kant zien en won ivec van de drie partijen. De iand werd uiteindelijk 2-8. iico Valk en Fred Hulleman leven dit keer op nul steken. )c komende twee wedstrijden moeten de nodige punten ge pakt worden tegen de mede de gradatiekandidaten. Holten 5 is nog niet overtuigd aan de competitie begonnen. De eerste wedstrijd tegen Olst be gon al meteen met een 3-0 ach terstand. Mark Poortman kwam als beste Holten-aar met twee overwinningen weg. Hans Schoppcrs dacht van een beken de tegenstander gemakkelijk te kunnen winnen maar kwam be drogen uit. Eindresultaat 8-2 in het voordeel van Olst. De volgende wedstrijd tegen Trias blijkt al snel dat cr weer gevoelige klappen worden uit gedeeld. Ook deze wedstrijd gaat verloren met ~-3. Zowel Henry als Mark wonnen een partij, beide van dezelfde tegen stander. Hopelijk wordt er tegen MTC beter gepresteerd. I De mini's van Mintonette allen. En wie de bal dan krijgt... achten op de bal die zo zal Vasters op de ATB-fiets. Ze is nog een middenmoter zoals ze het zelf zegt. Holtense Jannie Vasters is het afgelopen seizoen begon nen met het op licentierijden van ATB-wedstrijden. Dit terreinfietsen gaat haar goed af, maar toch hoort ze nog niet bij de top van Nederland. „Ik kan aardig met de mid denmoot meekomen," vertelt Jannie. „Niet iedereen kan immers vooraan fietsen." De interesse voor het moun- tatnbiken komt voort uit haar deelname aan de triatlon. Fiet sen is hier een onderdeel van. Dit jaar heeft ze niet meegedaan aan dit: Holtense evenement, doordat haar training niet opti maal was. „Ik heb een zoontje- van twee en die gaat voor op liet sporten. Hierdoor heb ik min der tijd om goed te kunnen trainen," zegt Vasters. De triatlon bestaat naast het fietsen ook uit hardlopen en zwemmen. „De andere onder delen vind ik ook mooi. Deze oefen ik veel, maar lier fietsen kost mij veel minder moeite." Het normale wielrennen is voor haar te gewoontjes: „Rondjes om de kerk draaien lijkt mi| niets. Ik heb er geen ervaring mee, maar het trekt me helemaal niet." Daarom koos ze voor de All Terrain Bike. Hiermee fietst ze over trappen, heuveltjes en gaten in de grond. Helemaal bemodderd komt ze na een tocht thuis. „Mijn zoontje zegt dan: Mamma is bah," lacht de Omdat op de lloltcrberg alleen op de daarvoor bestemde paden gefietst mag worden, oefent Jan nie op het motorcircuit in Mar- kelo. „Je hebt daar een hek- mooie baan, waar je het goed kunt leren." De uitgezette ATB-routcs van de Holtcrbcrg zijn voor haar niet echt interessant. „De blau we en rode route zijn leuk voor de toeristen, maar voor mij zijn het niet meer dan gewone fiets paden. Een ATB-route moet door de natuur heengaan, over het rulle zand met veel gaten in de weg," vindt Jannie. Dat is volgens haar namelijk de char me van het mountainbtken: zwoegen voordat dc finish ge haald kan worden. Om mee te kunnen doen aan wedstrijden, is Vasters lid van de Lochemse Wielervereniging. „Ik kom er eigenlijk nooit, maar zij hebben de mogelijkheid van een licentie. Deze heb je nodig wanneer je wedstrijden wilt gaan rijden," maakt de ATB'er duide lijk In Rhenen werd zc- vijftien de, terwijl zc in Naaldwijk en Havcltc zelfs zesde is geworden. „Bij dit soort wedstrijden gaat het niet om het aantal rondjes. Hike ploeg krijgt een bepaalde tijd, waarbinnen baantjes van ongeveer zes kilometer moeten worden gereden." De snelste vijftien starten voor aan. „Het eerste stuk is een brede zandweg. Hierdoor kun je met z'n allen goed wegkomen, ik vind het altijd net de Formu- le-1-races." De wedstrijden zijn nu afgelo pen. Daarom rijdt Jannie op dit moment veel toertochten. „Dc indeling van tic ATB-seizocncn is voor mij altijd een raadsel. Vanaf maart tot en met oktober worden dc wedstrijden gehou den, terwijl in cle overige periode- er toertochten zijn," zegt Jannie. Zij ziet niet in waarom in de winterperiode naast het toerrij- den ook geen wedstrijden kun nen worden gehouden. In Driebergen gaat Vasters op 6 november meedoen aan de Cv - clo Sportief. „Dit is geen echte wedstrijd, maar het heeft hier van wel een element inzitten." De koers moet namelijk binnen een bepaalde tijd gereden zijn. „Het is wel een uitputtingsslag. Het gaat namelijk vijftig kilome ter lang over zandpaden, trappe tjes en dergelijke. Dit moet je maar liefst vier keer rondfiet- Over het fietsmateriaal heeft Jannie in ieder geval niet te kla gen. Zij bezit een Mountainbike waarvan er volgens haar nog geen tweede in Nederland ge zien is op wedstrijden. „Dit is het nieuwste model met perfec te vering. Wanneer je over gaten in het wegdek rijdt, voel je dat niet. Je kunt het zien als een snelle BMW onder de fietsen." Flct zadel blijft dan ook op dc dezelfde hoogte wanneer de rest van dc ATB door een gat rijdt. „Als je achter nie fietst kun je heel mooi zien dat het zadel stil blijft staan. De vering is wel heel erg wennen, maar ik zou nu niet meer zonder willen," geeft Jan- Het volgende seizoen zal Vas ters zeker weer meedoen aan wedstrijden. „Het is voor mij een nieuwe uitdaging. Ik pro heer natuurlijk te eindigen bij de- besten. maar mijn doel is vooral het uitfietsen van de route. Als eerste eindigen komt voor mij pas op een tweede plaats." lijkhcid de voorsprong uit te- bouwen, maar Edwin redde. Blauw Wit had daarna duidelijk het initiatief over en toonde nu ook meer inzet. Dat offensief ressorteerde in enkele hoek schoppen waarbij Gert-Jan Uit man een keer op de keeper strandde. Blauw Wit bleef dc meest aanvallende ploeg maar evenals dat bij De Esch voor de- rust het geval was, ontbrak het aan creativiteit en hoefde de doelman van thuisclub alleen maar in actie te komen bij enkele afstandschoten. Enkele vrije trappen gingen over of waren een prooi voor de Dc Esch-goa- lic. Toch kreeg kort na elkaar diep in de tweede helft Blauw Wit onverwacht de twee mooiste kansen van de hele wedstrijd. Eerst ging Arno Jager op rechts goed door, gaf op tijd af aan Gert-Jan Ulfman die volkomen vrij voor de doelman echter de- bal totaal verkeerd raakte en Marco Schuiterd alleen op de doelman af gaan, doch deze wist door snel uitkomen op fraaie dc gelijkmaker voor zijn ploeg te- voorkomen. Blauw Wit speelde in de slotfase nog wel alles of niets, maar ook dat leidde niet tot succes. De F.sch kon daardoor nog enkele kc-rcn snel counteren maar ook dc Blauw Wit-\erdediging wist dc situatie meester te blijven, zodat na het eindsignaal van de goed leidende scheidsrechter Sidhoc Blauw Wit met lege han den stond en de thuisclub zich dik tevreden toonde met deze niet onfortuinlijke volle winst. Hopelijk hebben de Blauw-Wit- ters geleerd van deze nederlaag en beseft men dat vanaf het beginsignaal inzet en beleving geboden is Opvallend w^as het dat, naast doelman Edwin Aaf tink, het juist dc niet vaste basis krachten Uilko Spijker en Nick Kuipers waren die konden te rugzien op ccn goede en veel inzet gespeelde wedstrijd. SV Holten speelde tot een 2-0 voorsprong een puike wedstrijd. Daarna was het mis en kon Sallandia nog gelijk maken. Ze zaten heel dicht bij de winst, de roodzwarten van de Meermanskamp. Echter, op het laatste moment verspeelde SV Holten een 2-0 voorsprong tegen Sallandia. N i een goede u rst helft van Holtense kant, s coorde Mark Nijland twee min tien voor het rustsignaal. Indetw i-ede helft bleet Holten goed voer lallen en wist wederom door M rk Nijland te- scoren. In de 75st:c minuut echter wist Sallandia na een vrije trap in een onoverzichtelijke situatie te scoren. Holten aakte hierna volledig dc klus cwijt en kon daardoor niet voorl imendatinde 93ste minuut Sallandia geheel te-gen dc verhouding in met een gelijkspel weg kwam. Het vierde elftal van SV Holten heeft een nieuwe sponsor gevonden. Autobedrijf Baltes heeft dit team voorzien van een nieuwe outfit. )e F-mini's van Mintonette peelden vorige week een oe- :rnooi in de sporthal te lolten. De jeugd speelt met angepaste regels, waarbij ijvoorbeeld drie keer sa- lenspelen verplicht is en de al één keer mag worden ge- >en wanneer deze over iet komt. bezoekende club uit Olst ad wat meer ervaring maar de en 9-jarigen uit Elolten zien wat ze konden. Vier van beide clubs speelden •edstrijden waarbij er heel den gewonnen. Vooral door de opslag en het goede samenspe len scoorden de Holtense-mi- ni's veel punten. Dit seizoen gaan twee teams, de- Mintomini's en de Mintonetjes, deelnemen aan dc reguliere competitie van het district Al melo. Zij spelen in toernooi- vorm één keer in de maand op zaterdagmorgen hun wedstrij den. Zaterdag 18 oktober wordt er van 9.U0" tot 11.00 uur in Enter gespeeld. De jeugd uil: Holten is welkom om een keer mee te komen trainen op dins dag van 17.00 tot 18.00 uur in de sporthal.

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 11