fm Weer verlies voor dames waterpolo Ongeval oorzaak staken ontmoeting Blauw Wit Bil SV Holten teleurgesteld maar niet ontevreden Sport gj agenda Cfog6*ai vnaglB -«.§| lili wm&mwsm mr Hw. *rv'v HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten SV Holten Roodwitten gaan in eigen huis met 1 -3 onderuit tegen Wesepe mwm ia wmw?\ wmsm M siejte iwaRrf? 3 Tennis: weer spannende clubkampioenschappen T - V. DONDERDAG 2 OKTOBER 1997 Teleurgesteld maar ontevreden. Zo typeert trainer Gerard Heck van SV Holten de partij tegen Wesepe. Holten ging met 1-3 onderuit op het eigen Meermanskamp. Vooral de eerste helft was prima aan Holtcnse kant. Wesepe werd continu on der druk gazet en kwam er eigenlijk niet aan te pas. De tweede helft was het einde lijk bingo. Marcel Jager kon de toeschouwers laten jui chen door zijn doelpunt. SV Holten kreegdaarna nog legio kansen. „Het had makkelijk 3-0 voor ons kun nen staan", zegt Heek. „Maar het ging helemaal mis. Zelfs vijf meter voorde keeper werd er nog naastge- schotcn." Binnen kwartier waren alle illusies voor de roodwitten voorbij. Wese pe scoorde drie keer uit drie counters. Heek: „Dat was heel sneu, vooral omdat wc m Ondanks een aanvallend SV Holten, werd er in eigen huis toch verloren tegen Wescpi best een goede partij voet bal hebben gespeeld. Wese pe speelde ook puur op de- met een gevaarlijke spits voorin." Heek houdt helemaal niet van die stijl. Maar door die aanvallende speclsujl van Holten, lict.dc thuis achterin de nodige ga ten vallen. „Maar als we met z'n allen achterin gaan han gen, gaat het niet goed. Dat is niet onze stijl", aldus Heek. Door dit verlies mist SV Holten de aansluiting met de top. Maar Heek ziet in zijn team de nodige progressie en de competide- is nog lang. Opstelling: Bert Reilink, firic Reilink, Marcojansen, Gerrit Klaasses, Wilfred van der Pluym, Henk Jan Nijenhuis, Martijn Louws, Harrie Klein Horstman, Herbert Beldman, Mark Nijland en Marceljager. Foio: Johan Bolink De clubkampioenschappen van de tennisclub Holten hebben dit jaar plaatsgevon den van donderdag 18 tot en met zondag 28 september. De leden van TC Holten heb ben in de onderdelen dames enkel, heren .enkel, dames dubbel, heren dubbel en ge mengd dubbel in verschillen de speelsterkten gestreden om de eerste plaats. Aan de dubbels deden 22 dames en 29 heren mee; aan het enkel spel elf dames en 35 heren. In de eerste weck werden de dubbels gespeeld en in de tweede week de enkelspelen. Beide weken was het alle dagen heel mooi nn-zomerwccr en nagenoeg windstil. De clubhuiscommissic had voor de tweede zondag om 13.00 uur een brunch geregeld 'voor alle deelnemers en belang stellenden, waar 25 mensen dankbaar gebruik %-an maakten. In beide weken werd er weer eerst gespeeld in poules, zodat iedereen minimaal twee keer kon spelen en daarna gingen de nummers één (of één en twee) door naar de kwartfinale, halve finale of finale. De prijzen van de dubbels werden uitgereikt door voorzitter Hans Tutcrt. Rob Jaap Martens, voorzitter van de wcdstrijdcommissic, reikte samen met Wim Meyer de tweede zondag de prijzen van de enkelspelen uit, maar eerst wer den Henrike Beltman en Jan Martijn Kors uitgeroepen tot de speelster en speler van het jaar, ze werden verrast met een heer lijke taart, die ze verdeelden on der het publiek. Degenen die eerste zijn gewor den in de C-stcrktc van alle onderdelen zijn de clubkampi oenen 1997; dat zijn dit jaar in liet: enkelspel bij de dames Jidde Wcsscls (ook dit jaar voor de derde keer jcugdclubkampioe- nc) en bij de heren Barend Jan i Blauw Wit Senioren: Zaterdag 4 oktober: Blauw Wit 1 - Sp. Haarlo 1, 14.30 uur; Blauw Wit 2 - Sp. Haarlo 2, 12.30 uur; Blauw Wit 3 - De Esch 3, 14.30 uur; Blauw Wit 4 - DETO 5, 14.30 uur; Dos '37 6 Blauw Wit 5, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Eversberg 3 - Blauw Wit 6, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Blauw Wit 7 - Achilles E. 7,12.30uur. Junioren: Zaterdag 4 oktober: SOS A1 j- Blauw Wit Al, 14.30 uur (vertrek I 13.15 uur); Nijverdal BI - Blauw Wit 81, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); BlauwWitCI -HeetenCI. 12.30uur. Pupillen: Zaterdag 4 oktober: Excel sior '31 D3 - Blauw Wit D1, 9 00 uur (vertrek 8 15 uur); Enter E2 - Blauw Wit El, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Blauw Wit E2 - DES E2, 10.00 uur. IBlauw Wit F1 - Den Ham F1, 10.00 uur; SVZYV F2 - Shu--' Wit F2. IQ.GQ^üf' (vertrek 9.15"uür)'; Biaüw WitF3~- Hol ten F2.11.00 uur 1 Zaal: Donderdag 2 oktober: Blauw Wit I 2 - Excelsior '31 s. 22.00 uur. Vrijdag 3 oktober: Dark Rose 1 - Blauw Wit 1, I 20.00 uur (vertrek 19.00 uur). SV Holten i Senioren: Zondag 5 oktober: Marien- heem - Holten, 14.00 uur; Holten 2 - DSVD 2, 10 00 uur; Overwetering 3 - Holten 3. 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); Holten 4 - Hoeve Vooruit 3. 10.00 uur; De Zweef 5 - Holten 5. 9.00 uur (vertrek 7.45 uur); Holten 6 - Markelo 7, 10.00 uur; Nijverdal 3 - Holten 7, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Voorst 7 - Holten 8, 9.30 uur (vertrek 8.15 uur); Sallandia 6 Holten 9. 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Kon. UD 8 - Holten 10, 10.00 uur (ver trek 9.00 uur); Holten 11 - Wijhe 10. 9.30 uur; Holten 12 - Sallandia 5, 9.00 Junioren: Zaterdag 4 oktober: Helios Al Holten A1, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur). Holten A2. vrij. Holten BI - Helios BI, 14.30 uur; MVV '69 BI - Holten B2, 11.00 uur (vertrek 9.45 uur); Holten C1 - DAVO Cl. 14 30 uur; Hol ten C2.vri|. Klijnsma. De titel in het ge- mengddubbel ging dit jaar naar Corine van Iperen en Wim Tul- Ier, de h erend ubbel ging naar Erik Hovingh en Rob Jaap Mar tens en Jeanny van Gemert en Renée Klijnsma pakten de titel bij de damesdubbel. Tijdens de prijsuitreiking was er een verloting voor de deelne mers die aanwezig waren: de eerste en tweede prijs (een jack en een basketbal-set) waren be schikbaar gesteld door Sport- mode Beltman, de derde prijs (drie nieuwe tennisballen) door de club. De derde prijs ging naar Jan Martijn Kors, de tweede- prijs naar Roel Roele en de eer ste prijs naar Rein Hendriks. Iedereen die meegeholpen heeft om deze clubkampiocnschap- pen tot een goed einde te bren gen werden ook nu weer be dankt, in het bijzonder Wim Meyer die het grootste deel van het werk hiervoor gedaan heeft, Frans Kuster die vele dagen van de deelnemers video-opnames maakte en dat in de kantine afdraaide, de clubhuis-commis sie die zorgde dat er iets te eten en te drinken was en dan natuur lijk de deelnemers en toeschou wers. De finale-partijen van de clubkampi oenschappen TC Holten 1997 HD-D 1 Leo Thiele/Arie Westerik (7-6/2-6/6-4); 2. John Nijkamp/Jan Martijn Kors. HD-C: 1. Erik Hoving- h/Rob Jaap Martens (6-4/6-2) Club kampioenen 1997; 2. Johan Lohuis/ Wim Tulier; DD: 1. Jeanny v Gemert- /Renée Klijnsma (6-3/6-1) Clubkampi oenen 1997; 2. Truus Mulder/Marja de Jong. GD-D: 1. Marja de Jong/Anton Beuwer (6-2/7-6); 2. Jeanette den En gelse/Frans Kuster. GD-C: 1. Corine v Iperen/Wim Tuller (7-6/6-4) Clubkam pioenen 1997, 2. Patty vd Assem/Jo- han Lohuis. DE-E/D2: 1. Gerrie Vene man (6-0/6-2); 2. Rita Muller. DE-C: 1. Jidde Wessels (6-2/6-3) Clubkampioe ne en Jeugdclubkampioene 1997; 2. Corine v Iperen. HE-E: 1 Willem de Bruin (6-3/4-6/6-0); 2. Johnny Tijink. HE-D2: 1. Will v Haren (6-4/6-0); 2. Rein Hendriks. HE-D1: 1. John Nijkamp (6-3/3-6/7-5); 2. Paul Aarnirik. HE-C: 1. Barend Jan Klijnsma (6-2/6-1) Club kampioen 1997;2,Freek Wessels. Holten D2, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten El - SVVN E1, 10.00 uur; Holten E2 - Enter Vooruit E2, 11.00 uur; Holten E3 - De Zweef E5, 11.00 uur; Holten E4 - DES E3, 10.00 uur; Hulzen F1 - Holten F1. 10.00 uur (ver trek 9.00 uur); Blauw Wit F3 - Holten F2, 11.00 uur (aanwezig op Vlelgoor 10.30 uur); Enter F2 - Holten F3, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Enter V. F4 - Holten F4,10.45 uur (vertrek9.45 uur). Handbal: Zaterdag 4 oktober: Hosper- stoernooi: C2 jeugd om 9.00 uur; C1 jeugd om 10.40 uur; B Jeugd om 12 20 uur. Oefenwedstrijden: Jongens A te gen Donar om 14 30 uur. Recreanten tegen Wesepe om 15.30 uur: Meisjes A tegen 8oerhof/Heeten 2 om 16.30 uur, Dames 2 tegen Dalfsen om 17.30 uur. Dames 1 tegen CVO om 18.40 uur. Heren tegen CVO om 19.50 uur. gen Blauw Wit (Ruurloj om 14.35 uur (vertrek 13.30 uur vanaf de sporthal) Sporthal: Donderdag 2 oktober: 16 00 - 22 00 uur, SV Holten handbal; 22 00 - 23 00 uur. Blauw Wit zaal; 23.00 - 24.00 uur SV Holten All Stars. Vrijdag 3 oktober: 18.00 - 23.30 uur, Mintonet- te volleybal. Zaterdag 4 oktober: 9.00 - 22.00 uur. SV Holten handbal Hospers toernooi; 19.00 - 20.00 uur, team Stam; 20.00 - 21.00 uur. Buurtvereni ging De Beuseberg. Maandag 6 okto ber: 19.00 - 23.00 uur. Badmintonclub Holten. Dinsdag 7 oktober 17 00 - 17.30 uur. Mintonette volleybal halve hal; 17.30 - 22.00 uur. Mintonette vol leybal hele hal; 22.00 - 23.00 uur. Blauw Wit zaal. Woensdag 8 oktober: 18.00 - 19.00 uur, SV Holten handbal; 19.00 - 22.30 uur. Badmintonclub Hol ten; 22.30 - 23.30 uur. J. ten Wolthuis. Donderdag 9 oktober: 16.00 - 22.00 uur, SV Holten handbal; 22.00 - 23.30 uur, SV Holten All Stars. Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12.30 uur bij de beheer ders van sporthal 't Mossink. Reser veringen uiterlijk regelen voor vrij dagavond 20.00 uur. (telefoon Bergruiters succesvol Leden van de Bergruiters gingen afgelopen zater dag naar het concours van de Oosterhoffruiters te Rijssen. Daar behaal den enkele leden succes volle prijzen. Sandra Dicpcrink pakte met haar Friese hengst Brandcs een eerste prijs in de Ml dressuur met 167 punten, Tessa Brcsscr won met haar paard Bulana een derde prijs in de Ml dressuur met 153 punten. Lisa Fngcl behaal de met haar paarcl Pcpton een eerste en een vierde prijs in de B dressuur met 158 en 164 punten. Vervoer voor beide spelers naar het ziekenhuis bleek noodza kelijk. De wedstrijd werd hierna mede op verzoek van Blauw Wit gestaakt. Blauw Wit begon tegen de koploper onfortuinlijk. Al vroeg in de wedstrijd kon een diepe bal niet goed worden verwerkt in de defensie en de 1-0 stond op het scorebord. Ook de thuisclub begon on- Bij een thuiswedstrijd van de dames van Twenhaarsveld tegen de dames van Kuiper- berg uit Ootmarsum moesten de Holterse waterpolodames de overwinning afstaan aan de tegenstanders. Na vijftig seconden speeltijd nam Twenhaarsveld al gelijk clc leiding maar vlak voor her eind van clc eerste periode kwam Kuiperberg langs zij en maakte danks de vroege voorsprong niet goed aan de wedstrijd. Jacco Schuppert die na zijn blessure terugkeerde in de basis bij Blauw Wit zette goed door bij een goed opgebouwde aanval en verraste de verdediging van WHCZ met zijn snelheid: 1-1. De thuisclub bouwde hierna gestadig aan een veldoverwicht, maar clc uitval len van de gasten uit Holten waren minstens zo gevaarlijk. In de 25ste minuut leek de Zur- dc gelijkmaker. In de tweede periode werd er wederzijds flink gespeeld, maar door een fout van Twenhaars veld wist Kuiperberg wederom te schoren en liep uit tot 1-2. De derde periode was gelijk aan de vorige en Twenhaarsveld deed er alles aan om weer gelijk te komen maar het bleef 1 -2. In de vierde cn laatste periode kreeg een van de Holterse da- phense ploeg toch op voor sprong rc komen. Edwin Aaf- tink wist echter met een flitsen de actie redding te brengen ten koste van een corner. Johan Bosschers hierna nam al snel dc plaats over van Eclco Jager. Na een half uur spelen kegelde Ge rald Jansen dc bal keihard rich ting het doel van dc gastheren. Hun doelman wist met een fraaie duik dc bal tot corner te verwerken. De wedstrijd boeide het publiek omdat beide ploegen hun offen sieve bedoelingen niet onder stoelen of banken staken. In de 36ste minuut nam de thuisploeg opnieuw de leiding. Onnodig balverlies leidde een vlotlopen- de aanval van de gastheren in. mes een uitsluiting van twintig seconden en Kuiperberg profi teerde daar goed van en scoorde 1-3. Deze stand was voor Twen haarsveld te veel en hadden te weinig tijd meer over om gelijk te komen, laat staan om te win nen en moesten genoegen ne men met een nederlaag. Volgende wedstrijd is op 11 ok tober te Raaltc, Dan speelt he ren 1 tegen de Gruntc uit Har- denberg. Ook de ahverking was optimaal en doelman Aaftink derhalve kansloos. Ook nu leek Blauw Wit snel gelijk te gaan maken. De schuiver van Johan Bos schers ging echter rakelings voorlangs. Ook de doorgebro ken Jacco Schuppert kon het net niet vinden, hem werd de voet dwarsgezet door de goed uit zijn doel komende doelman. Aan de andere kant behoedde Edwin Aaftink zijn ploeg voor een grotere achterstand door goed en snel uit zijn doe! te komen. Vlak voor rust werd de wedstrijd gestaakt toen genoem de spelers met elkaar in botsing kwamen en naar het ziekenhuis werden vervoerd. Wanneer de wedstrijd wordt uitgespeeld is nog niet duidelijk. De Zweef 4 - Holten 2 Holten begon de wedstrijd tegen De Zweef zeer gedegen. Door goed spel van Holten werd de tegenstander gelijk onder druk gezet. Daarop volgde na dertig minuten de 0-1. Holten drukte gelijk dooren voorderustwerd hetO-2. Na de rust vond Holten het wel goed en zo werden de drie punten mee genomen naar Holten, Holten 3 - Rohda Raalte 3 Holten ging goed van start. Binnen vijf minuten was het Rob Somer die op aangeven van Arjan terStal'cool' in schoot. Na een half uur spelen was het Robin Hendriks die voor de 2-0 zorgde. Holten ging plotseling persoonlijke fouten maken wat resulteerde in een 2-1 ruststand. In de tweede helft werd de laatste man uit het veld gestuurd. Rohda bleef aandring met als gevolg een eindstand van 2-2. Buurse3-Holten4 Na een gedwongen rustperiode van drie weken wMde het vierde in Buurse de succesvolle oefenperiode een vervolg geven. Echter, hoe anders kan het lopen. Ondanks een veldoverwicht van Holten was het Buurse dat de score wist te openen. Het totstandkomen van deze treffer bracht echter de nodige commotie metzïch mee. Uit een ten onrechte toegekende vrije trap wist een Buurse speler in duidelijke buitenspel positie te scoren. Voordat Holten weer bij de les was, lag de bal al weer voor de tweede keer in het Holtense net. Na de thee voerde Holten de druk op, zonder echt gevaarlijk te worden. Toch lukte het Gert Jan Scheperman de aansluitingstreffer te maken Hoewel Holten vervolgens trachtte de gelijkmaker te forceren, was het Buurse dat in de laatste vijf minuten nog twee keer wist te scoren. Einstand: 4-1. Ondanks deze terechte nederlaag zal het vierde in de komende weken nog van zich doen spreken. Te beginnen komende zondag tegen Hoeve. Holten5-RKSV5 De eerste thuiswedstrijd van Holten 5 stond in het teken van de presentatie van het nieuwe tenue met als sponsor bouwbedrijf Pinkert-Koopman. Na het maken van de traditionele elftalfoto begon Holten vol inzet aan de wedstrijd. Holten zette in de eerste helft RKSV onder druk, maar kon moeilijk kansen creëren. Net voor de rust wist Winand na een corner te scoren: 1-0. Na de rust werd hetspel wat minder, en de vechtlust des te groter. Na een vloeiende combinatie tussen Michael en Harald (uit het boekje) wist Erik Wechstapel de voorzet prima af te ronden. In de slotminuten wist R.K.S.V. nog tegen te scoren door een gebrek aan concentratie in de achterhoede van Holten. Tot ieders tevredenheid (sponsor Pinkert- Koopman incluis) wist Holten deze voorsprong vast te houden; 2-1. Door deze overwinning houdt Holten 5 aansluiting met de top drie. Volgende week zal net één en ander duidelijk worden in de belangrijke wedstrijd tegen De Zweef 5. Rietvogels4 - Holten 6 Een zeer sterk gemotiveerd Holten 6 ging als een speer van start in Almelo vlot lopende aanvallen werden op het doel van Rietvogels losgelaten de ene aanval nog mooier als de andere met 'Bolderjan' in de hoofdrol als gevolg van deze Holtense wervelstorm kwam er een dikverdiende 3-0 ruststand op de borden wat Holten in de rust in de kleedkamer heeft genuttigd is voor heel Almelo de riet nog steeds een raadsel Holten was verdoofd het drama van Almelo kreeg gestalte de rietbirds werden hot en schoot Holten 6 finaal van de qrasmat neqen goals in eerste helft èen drama Holten ga jezelf schamen en volgende week weer opnieuw beginnen Holten7-Luctor4 Holten 7 speelde niet door dat de tegenstander niet op kwam dagen, naareentelefoontjebleekdatereen interne ruzie was bij Luctor. Holten 8 - de Gazelle4 Na een mistig begin kwam er de zonneschijn in Holten niet aan te pas. Doordat het zicht slecht was werd er matig gespeeld. Holten had in de eerste helft een paar kansen, maar die werden gestopt door de goalie van de tegenstander. In de tweede helft werd Holten iets te laconiek en kreeg de tegenstander een kans en dat werd een goal. Na meerdere aanvallen van Holten, kreeg de Gazel Ie de tweede kans, en deze werd ook verzilverd. Hierdoor werd de wedstrijd beslist in 2-0 voor de Gazelle. Door dit verlies heeft Holten nog maar twee punten in serie wedstrijden. Holten 9 - Diepenveen 8 Het negende, dat intussen een middenmoter is geworden, mocht dit keer de strijd aanbinden met de mannen uit Diepenveen. Deze open wedstrijd werd in het begin gedomineerd door Holten, datgelijk vliegend van start ging. Doch was het Diepenveen dat de score opende (0-1). Met deze stand werd de rust bereikt, en na de thee vervolgde het negende zijn weg met een sterk offensief, waarna reeds na drie minuten de stand gelijkgetrokken werd door schaduwspits Gerrit Nikkels. Holten wist vrij snel op een 2-0 voorsprong de komen door een goal van wederom Nikkels, Diepenveen was geheel de kluts kwijt, en was niet in staat de wedstrijd naar hun hand te zetten. Eindstand: 2-1. Holten 9 heeft nu uit drie wedstrijden zeven punten verzameld, en dit al voor de winterstop. Holten 10 - Witkampers 8 5-0 (4-0) Een extra gemotiveerd Holten 10 die de blamage van de vorige wedstrijd tegen Sallandia wilde wegvagen trad aan in de vroege ochtendmist. De Witkampers trapten'af en lieten de bal circuleren in de ploeg. Maar na enkele minuten vond Vincent D. dat het genoeg was geweest er. maakte de 1-0. De Witkampers wisten niet wat ze overkwam, want even later was het TonnieW. welke met een lage schuiver de complete verdediging passeerde. En dit ondanks de goede combinaties en balcontrole van de 'Loarnse leu', stonden ze al na een kwartiermet Na de rust, waarin de Witkampers een donderspeech moeten hebben gehad, probeerden deze het evenwicht te herstellen. Helaas hadden zij wel enkele kansen, maar deze werden niet verzilverd. Na een verder op routine uitgespeelde tweede helft ronde Vincent D de stand nog even af op 5-0, maar dit was alleen voor de statistieken. Holten Al - Diepenveen A1 Holten Al speelde een slechte wedstrijd, na vijf minuten stond Al al achter door onoplettend heid van de achterhoede. Naar het slechte begin pakte Holten dedraadweerop en bracht met werklust de wedstrijd weer tot leven. Na in de rust wat duidelijke afspraken te hebben §emaaktbegon Holten Ascherpaan e tweede helft, dit leide al gauw tot de verdiende aansluit treffer. Daar drukte Holten tevergeefs door mede door enkele dubieuse van de scheidsrechter niet tot de gewenste gelijkmaker. De eindstand in deze wedstrijd was dan ook 1-2 in het voordeel van Diepenheim. Holten B2-RVB1 Holten nam de wedstrijd te gemakkelijk op en keek daardoor al snel tegen een 0-2 achterstand aan. Hierna volgden enkele tactische omzettingen welke direct resultaat opleverden. Jeroen scoorde de aansluitingstreffer. Hierna werd het overbekende kopje thee opgezocht. Na de hervatting kon Holten uit twee dode spelmomenten twee keer scoren. Nadat Jeroen wist tegen te scoren werd het weer een open wedstrijd waarin zelfs een puntendeling nog mogelijk leek. Nadat Holten nog een keer wist tegen te scoren was het kruid verschoten en eindigde de wedstrijd in een 2-5 uitslag. SVVN C3-Holten C2 Holten had een goede start. Uit een goed opgezette aanval scoorde Rick de openingstreffer. Hierna zakte Holten enigszins terug en wist SWN de gelijkmaker te scoren. Na rust opereerde er bij Holten een nieuwe spitsspeler, en voordat SWN dit in de gaten had, scoorde Harmjan op fraaie wijze 1-2. Door slecht opstellen en verdedigend enkele steekjes laten vallen wist SVVN op voorsprong te komen. Door een klassieke blunder van de SWN-doelman wist Harmjan ui! een vrije trap de stand weergelijk te trekken. In de eindfase trok SVVN alsnog de volle winst naar zich toe, toen ae Holtense verdediging bij één van hun spaarzame aanvallen, nietthuisgaf(4-3). Enter Dl - Holten D1 Holten was duidelijk een maatje te groot voor de jongens uit Enter. De rust werd bereikt met een 1-7 voorsprong. Doelpuntenmakers waren: Bas (vier keer), Maarten, DiederikenTim. Na rustging Holten door met scoren. Door doelpunten van i im (drie keer). Bas (twee keeri, Roelf Jan en Gerrit Jan werd de eindstand bepaald op 1-14. Holten D2 - De Zweef D3 In een gelijk opgaande wedstrijd, waar aan beide zijden de kansen onbenut bleven, was het Sander die alleen door de defensie liep en op schitterende wijze doel trot. Mede aan het goede doorzetten van Pim was deze goal te danken. Hierna volgde kans op kans, en viel de tweede treffer uit een voorzet van Thijs die werd afgerond door Gerard. Hierdoor werd de uitstand bepaald op een verdiende 2-0 overwinning. DeZweefE2-Holten El Een wedstrijd om snel te vergeten. De eerste helft was nog om aan te zien, maar de tweede helft leek het wel of iedereen in slaap was gevallen. De eerste helft werd er gescoord door Bart (twee keer) en Tom en de jongens van de Zweef scoorden een keertegen. De tweede helft werd de Zweef steeds beteren dat resulteerde dan ook in een 4-3 achterstand. Zover wilden de jongen het toch niet laten komen, Tom zorgde uiteindelijk voor de gelijkmaker. Markvogels E1 - Holten E2 Oppapiermochtendejongensgeen problemen hebben om van deze tegenstander te winnen. Al snel bleek dat Holten de betere ploeg was. Voor rust speelde Marijn een goede wedstrijd. Naast het maken van twee doelpunten en bereidde ook nog het doelpunt van Jeffrey voor. Een ongelukkige actie van de keeper gaf Markvogels de gelegenheid tegen te scoren. De ruststand werd bepaald op 1-4 door een doelpunt van Timo. De tweede helft had een rommelig karakter. Holten bleef gelukkig weT doorgaan met het maken van doelpunten door Timo (twee keeri, Merijn, Sander, Nieken Jeffrey. Vooral hetdoelpunt van Niek was mooi. Hij verschalkte de keeper door een ver afstandsschot. In de slotfase wist Markvogel de eindstand te bepalen op2-10. SVVN E3-Holten E4 Holten speelde een goede wedstrijd, vooral achterin met goed positiespel. Door een toenemende druk van Holten, scoorde een speler vanSVvN in eigen doel Holten bleef goed doorgaan en onze keeper Youri hield zijn doel schoon. Helaas was hij kansloos tegen een hard afstandsschot Hierdoor werd de uitslag 1-1 in een mooie sportieve wedstrijd. Holten F1 - Excelsior F1 Een droom werd werkelijkheid. Door goed samenspel en hardwerken werden de rood-witte tegenstanders uit onze buurtgemeente bestreden. Het was een zeer spannende wedstrijd waarin menigeen de zenuwen door de keel gierden. Holten kwam al snel op voorsprong door doelpunten van Tom en Nick. Hiermee was de basis gelegd voor het succes. Excelsior kwam steeds meer aandringen en slaagde erin om tegen te scoren. Een schitterend afstandsschot van Jaap zorgde voor een ruststand van 3-1Na rust kwam Excelsior terug in de wedstrijd doordat het twee keer wist te scoren. Door er een schepje bij op te doen, het winnen van de persoonlijke duels en een beetje geluk, slaagde Jaap erin om de winnende treffer te maken. Eén ijsje was de terechte beloning voor deze hardwerkende ploeg. Holten F2 - Excelsior F5 Holten doet het deze competitie erg goed en gaat dan ook voor één van de bovenste plaatsen. Ze hadden de gehele wedstrijd een duidelijk overwicht. Onze keeper Bart had dan ook weinig te doen, twee keer een bal welke hij bekwaam wist te keren. Holten vergat echter zelf te scoren. De jongens kregen voldoende kansen maar cfeze werden niet voldoende benut. bepaald op 4-0. maar dit had veel hoger moeten zijn. De leiders denken dat zij hun kruit hebben willen bewaren voor de ontmoeting van zaterdag tegen mede koploper Blauw Wit. Holten F3-SVVN F2 Holten was niet bij machteom SWN voldoende tegenspel te kunnen geven. Het klasseverschil was dermate groot, waardoor er een grote uitslag uitrolde. Voor rust liep SWN uit naar een 0-5 voorsprong. Na rust kon Holten ook geen potten breken. De uitslag werauiteindelijk 0-9. Holten F4- Sportclub Rijssen F3 De mooiste wedstrijd tot nu toe. Aangezien er tegen meisjes moest worden gespeeld, wilden de jongen winnen. Holten scoorde er lustig op los. Dedoelpunten werdengemaakt door Bas (vijf keer). Sjors (twee keer), Martijn,BartenSven.Erwerd al leuk samengespeeld en .zelfs Rositiespcl werd al zichtbaar. Mede ierdoor werd er gemakkelijk gescoord. Einduitslag: 10-3. X- t,'* - Met de nodige inzet probeert Blauw Wit de tegenstanders het zo moeilijk mogelijk te maken. Vlak daarna zal de wedstrijd Blauw Wit zag afgelopen zaterdag de wedstrijd in Zutphen vlak voor rust gestaakt worden toen Blauw Wit speler Gerald Jansen en WHCZ speler Geo Brussaard ongelukkig met elkaar in botsing kwamen tijdens een luchtduel. Gerald Jansen bleek zijn tong te hebben ingeslikt cn kon door vakkundig ingrijpen van verzorger Theo Zweers worden gered.

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 7