Diepe Hel Holterbergloop viert dit jaar tweede lustrum Sport la agenda Okia 680 B oostelijk kampioen I Gedeelde punten voor waterpolo Topduel schaken eindigt in remise Resultaten BlauwWit HOLTENS NIEUWSBLAD Zwaluwendag Blauw Wit Okia houdt survival Resultaten SV Holten Bergruiters goed op dreef DONDERDAG 18 SEPTEMBER 1997 De naam zegt al genoeg: de Diepe Hel Holtcrbergloop. Als je het lelijke cliché uitdaging mag gebruiken, dan wel voor dit roemruchte evenement. Op zaterdag 25 oktober is het zover, dan gaan meer dan duizend deelnemers van start voor de tocht van Holten naar Nijverdal en weer terug natuurlijk over die grote puist. iHolten heeft dit jaar de eer de startplaats te zijn van de tien de Diepe Hel Holterber- Igloop. De loop start in de buurt van het Natuurdiora- ma. Het eerste gedeelte is volgens de voorzitter van de jloop en SV Holten-man Lin- jze Bos nog vrij gemakkelijk. ,Maar je moet ook nog terug", zegt Bos. „Je moet dus met alleen kunnen klimmen, ook da len is een kunst op zich. Daarbij ;un je je ook goed over de kop lopen. Gelukkig hebben wc in al die jaren nooit een ambulance "g gehad. En blessures val len ook erg mee. Mocht er toch gebeuren dan is het Rode Kruis en de EHBO altijd aanwe zig." iet deelnemersveld aan de Dic- ae Hel Holtcrbergloop herbergt ïltijd veel deelnemers van bui en de regio. Ook van over de >rens komen ze graag naar Hol en of Nijverdal. „En we geven geen startgelden of reiskosten", legt secretaris Johan Huis in 't Veld van het Nijverdalsc Atlec- tics uit. „Het geld wat we daar van overhouden gaat naar de prijzenpot. Op deze manier wordt het bijna altijd een span nende wedstrijd waarin iedereen probeert zo hoog mogelijk te eindigen." Zo krijgt de winnaar die ook 'een parcoursrecord loopt duizend gulden. In totaal is er zesduizend gulden aan prij zengeld voor de drie afstanden: de twee, vijf en tien mijlen. De samenwerking tussen SV Holten en Atlectics is zoals het een topevenement vaak be taamd ook een kwestie van een beetje geluk. „Bij Adectics wil den wc een loop houden om de sport te promoten", legt Huis in 't Veld uit. „We zochten naar een mogelijkheid om iets te hou den wat er echt uitsprong want we waren als vereniging nog maar net opgericht. Toen kwa men we op het idee van de De organisatie hoopt dit jaar nog meer deelnemers dan in de afgelopen jaren ti bij de Diepe Hel Holterbergloop. Tocnstenweg met start en finish bi] het toenmalige bezoekerscentrum. Holten zou het keerpunt worden. We hadden dus toestemming no dig om de weg af te sluiten. De toenmalige wethouder Westerik vond dat alleen goed als we contact op zouden nemen met SV Holten. Toen is er direct een samenwerking uitgekomen." Pp het laatste Eerbeek is het Okia 680 B team er in geslaagd de ooste lijke titel op zijn naam te ischrijven. Hoewel de dag begonnen werd met vier punten achterstand op koplo per Oele wist Okia deze achter stand in te lopen door alle partijen te winnen. Aangezien Oele niet de beste dag van het seizoen had verloor dit team aan andere ploegen ook een paar punten waardoor Okia met één punt verschil kampioen ;Blauw Wit Senioren: Zaterdag 20 sep tember: Blauw Wit 1 - Gazele Nieuw- land 1, 14.30 uur; Blauw Wit 2 - De Blauwwitters 2, 12.30 uur; DES 3 - Blauw Wit 3, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit 4, vrij; Enter V. 6 - Blauw Wit 5, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Bergentheim 5 - Blauw Wit 6, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); Blauw Wit 7-DES 8.14.30 uur. Junioren: Zaterdag 20 september: .Blauw Wit A1, vrij; Hulz. Boys BI - [Blauw Wit BI, 10.00 uur (vertrek 9.00 (uur); Blauw Wit Cl - A.G.O.V. C2, 12.30 uur. (Pupillen: Zaterdag 20 september: Zwaluwen toernooi: Blauw Wit D1, (naar SV Holten, 9.30 uur (aanwezig I9-00 uur); Blauw Wit El, 9.30 uur (ver- jtrek 9.00 uur); Blauw Wit E2, op het IVletgoor, 9.30 uur (aanwezig 9.00 |uur); Blauw Wit F1, naar SV Holten, 9 30 uur (aanwezig 9.00 uur); Blauw iWit F2, naar Omhoog. 10.00 uur (ver strek 9.00 uur); Blauw Wit F3. naar (Omhoog, 10.15uur(vertrek9.15uur). Zaal: Donderdag 18 september: Blauw Wit 2 - Nijverdal 3, 22.00 uur. Maandag 22 september: Nijverdal 2 - Blauw Wit 2, 20.00 uur (vertrek 19.15 uur). SV Holten Senioren: Zondag 21 sep- tomber: USV - Holten, 14.00 uur (ver trek 12.00uur); Holten 2 - MVV 3, 10.00 uur; Lettele 2 - Holten 3, 10.00 uur (vertrek 8,45 uur); Holten 4 - Hengelo 7, 10.45 uur; PH 8 - Holten 5, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten 6 Luctor 5, 10.45 uur; RSC 6 - Holten 7, 9 00 uur [vertrek 7.45 uur); Brummen 4 - Holten (8. 10.00 uur (vertrek 8.45 uur); ABS 8 - Holten 9. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Sallandia 6 - Holten 10. 12.15 uur (vertrek 11.15 uur); Holten 11 - Wier den 4, 9.00 uur; Holten 12 - WHCZ 4, 8.00 uur. Junioren: Zaterdag 20 september: Wijhe A1 - Holten Al, 14.30 uur (ver trek 13.00 uur); De Zweef A2 - Holten A2, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Hol ton BI - Voorw. Twello B1, 14.30 uur; Holten B2, vrij; Holten C1 - DETO Cl, 14 30 uur; Excelsior C4 - Holten C2, 11 00uur(verlrek 10.15 uur). Pupillen: Zaterdag 20 september: Zwaluwentoernooi. Handbal Zaterdag 20 september; Meisjes B uit tegen V en K, 10.50 uur (vertrek 9.50 uur); Meisjes Cl. afge last; Meisjes C2 uit tegen V en K, 10.00 uur (vertrek 9 00 uut). Zondag 21 sep tember: Dames 1 thuis tegen SDOL 2, 14.30 uur; Heren thuis tegen DSC 2, 12.00 uur; Dames 2 thuis tegen SDOL 4, 13.15 uur; Meisjes A en jongens A, Sporthal: Donderdag 18 spetem- ber:20.30 - 22.00 uur, SV Holten hand bal; 22.00 - 23.00 uur, Blauw Wit zaal; 23 00 - 24.00 uur, SV Holten All Stars Zaterdag 20 september 7.00 - 10.15 uur. Instruktielokaal W.V. Holten; 10 30 - 16.30 uur, twee kleedlokalen W V. Holten; 19.00 - 20.00 uur. Team Stam; 20.00 - 21.00 uur. Buurtvereni ging De Beuscberg. Maandag 22 sep tember: 19.00 - 23.00 uur. Badminton club Holten. Dinsdag 23 september: 17.00 - 1/.30 uur, Mintonette volleybal halve hal; 17.30 - 22.00 uur, Mintonet te volleybal hele hal; 22.00 - 23.00 uur, Blauw Wit zaal. Woensdag 24 septem ber: 19 00 - 22.30 uur. Badmintonclub Holten; 22.30 - 23 30 uur, J. ten Wolt huis. Donderdag 25 september: 22.00 - 23.30 uur, SV Holten All Stars. Zater dag 27 september; 9.00 - 12.00 uur. Badmintonclub Holten halve hal Weekendreserveringen vanaf vrijdag middag 12.30 uur bij de beheerders van sporthal'tMossink. Reserveringen uiter lijk regelen voor vrijdagavond 20.00 uur. (telefoon 36 31 80). werd. Volgend jaar zal dit team uitkomen in de 680 A klasse. De jeugd was afwezig maar ein digde toch nog op een tweede plaats. Het jeugdtcam van Oele werd bij dc jeugd eerste. De dames zijn duidelijk gegroeid dit seizoen. De dames hebben zich knap opgewerkt naar een twee de plaats. Halfwcggirls werd kampioen in deze klasse wat ze vooral aan dc eerste wedstrijden te danken hebben. 's Middags was het weer de beurt aan de 640 A. Het kam pioenschap was in deze klasse alleen nog te behalen als Eiber- gen veel punten zou laten liggen. De dames van waterpoloclub Twenhaarsveld speelden vo rige week zaterdag een. thuis wedstrijd tegen de dames van ZPA uit Almelo. Al na 29 seconden wisten de Holtensc dames een voor sprong te nemen en hielden die vast tot ruim in de tweede perio de waarin ook ZPv\ wist te sco ren. ZPA liep uit tot 1-2 en maakte er in het begin van de derde perio de zelfs 1-3 van. Wakker ge schrokken vonden de dames van Twenhaarsveld dat er nu toch maar weer iets moest ge beuren. Dit resulteerde in een 3-3 stand. Met deze stand begon en eindigde de vierde en laatste periode. Het meisjesteam trad op tegen het team van Aa uit Wierden en moest ervaren dat deze veel te sterk voor hun was. Een neder laag van 11-1 was het resultaat. De heren van het tweede team kwamen uit tegen dc heren van de Mors uit Rijssen. Vanwege problemen met het binnenbad werd deze wedstrijd in het bui tenbad gespeeld. Holten had hiervoor slechts zes man be schikbaar en was daardoor al bij voorbaat de mindere, de wed strijd werd verloren met 21-1. De volgende wedstrijden zijn op 20 september in Raalte, meisjes A om 17.15 uur; dames IA om 18.00 uur; heren IA om 18.45 uur cn heren 3B om 19..30 uur. verwelkomen Eigen foto Bos vervolgt: „Het idee was om het ene jaar de start in Nijverdal en het andere jaar dc start in Holten te houden. De eerste vier jaar lag de organisatie ook bij een van dc verenigingen. Nu hebben we er een organisatieco mité bovengezet met drie Hol- tcnaren en drie Nijverdallcrs in het bestuur. Zo kun jc bijvoor beeld ook leren van eikaars fou ten en dat is nodig want je zit steeds boven dc duizend deelne mers, een heel groot aantal." Het organisatiecomité bestaat naast Bos en Huis in 't Veld uit de Holtenaren Henny Mark voort en Johan Vceneklaas-S- lots en de Nijvcrdallers Gerhard Blikman en Mannie van Keulen. Het leuke aan dit tweede lus trum is dat iedere deelnemer een t-shirt krijgt als aandenken. „En als wc aan dc magische grens van vijftienhonderd deelnemers komen, kan het natuurlijk hele maal niet meer kapot", aldus Huis in 't Veld. „Maar minder is absoluut niet erg want dc kwali teit van de loop moet ook goed zijn, niet alleen dc kwantiteit." Inschrijven voor dc loop kan op sportpark Meermanskamp. Deelnemers wordt verzocht op de fiets op lopend te komen om voldoende parkeerruimte vrij te laten voor deelnemers buiten Holten. Op de Meermanskamp kan men ook gebruik maken van de kleedkamers. Op de voetbalvelden van diverse verenigingen is er op zaterdag 20 september geen competitieprogramma. Op deze dag worden de vereni gingen in de gelegenheid ge steld om mee te doen aan de Zwaluwen jeugdactie van het Prinses Beatrix fonds. Op deze wijze brengen de clubs geld bijeen voor gehandicapte jeugdsporters. Het District Oost van de K.N.V.B. heeft daarom besloten geen competi tieprogramma vast te stellen. De vereniging uit dc vroegere Federatie West Twente hebben daarom besloten met elkaar een toernooi op te zetten voor de jeugd zodat de pupillen toch in aktie kunnen komen, De organiserende verenigingen mogen ook andere activiteiten opzetten. Bij Blauw Wit wordt er in elk geval in poulevorm ge voetbald door dc E2/E3 groe pen. Wat er verder staat te ge beuren is aan dc organisatie van de dag en moet natuurlijk niet vooraf bekend gemaakt wor den. De eerste wedstrijden be ginnen om 9.30 uur. De schaakcompetitie kende afgelopen maandag weinig ver rassingen. Het topduel tussen Ton van Oyen en Dick van der Knaap eindigde in remise na een interessante opening. Joep Middclink speelde twee par tijen en is daarmee de naaste bela ger van Ben van de Griendt, die al drie maal wist te winnen. Meest verrassende uitslag was het gelijk spel tussen Bertus van Beek en Ronald Klein Teeselink. Uitslagen: Jorn de Lange - Bas van Beek, 1-0; Rick Romp - Rob Gcrvcdink Nijhuis, 1-0; Ton van Oyen - Dick van der Knaap, 0.5-0.5; Henk Jongman - Henk van Beek, 0.5-0.5; Alrik Baltus - Joep Middclink, 0-1; Gerrit Ste vens - Cees Olij, 1-0; Ben van dc Griendt - Dinant van Beek, 1-0; Karl Heinz Leisten - Gerrit Lug- genhorst, 0-1; Ronald Klein Teeselink - Bertus van Beek, 0.5-0.5; Joep Middelink - Enk Bosman, 1-0. Dit was onwaarschijnlijk omdat in dit team de selectie 640 stond. Okia wist echter toch een gelijk spel tegen dit sclectieteam te behalen, de andere wedstrijden werden ook gewonnen. Door dit resultaat eindigde het 640 A team op een tweede plaats. De 640 B combinatie Heurc/O- kia had wegens de Kcunefeesten geen Okia-trekkers in het team, het resultaat werd er niet anders van. In de competitie is dit team op een vierde plaats geëindigd. Dc competitie is voor Ökia weer goed geëindigd met één kam pioenschap, drie tweede plaat sen cn een vierde plaats. ar belooft d Touwtrekvereniging OKIA houdt op zondag 5 oktober weer een survival. Evenals vorig jaar, toen de survival in de feestweek rond het 25-jarig bestaan van de vereniging werd gehouden, zullen op en rond sportpark Het Vletgoor weer verscheidene hindernissen worden opgesteld, waarbij het touw een belangrijke rol zal spelen. Deze survival is voor jong en oud goed te volbrengen. De jeugd van 10 tot en met 14 jaar kan gratis deelnemen, terwijl voor iedere winnaar en winnares per leeftijdsgroep een beker beschikbaar is. Zij leggen een parcours van 2.5 kilometer af. Dames en heren vanaf 15 jaar kunnen kiezen uit een afstand van vijf of tien kilometer. Het inleggeld bedraagt vijftien gulden, inclusief T-shirt. Om 11.00 uur gaan de eerste groepen van start. Voor inklichting en opgave kan men terecht bij: M. Marsman, telefoon 36 39 09 of J. Meilink, telefoon 36 53 56. Sportclub Rijssen 2 - Blauw Wit 4 Blauw Wit speelde een moeilijke wed strijd in Rijssen. De gasten waren be weeglijker en vielen goed aan via de vleugels. Blauw Wit wist het eerste half uur goed stand te houden en kwam maar zelden over de midden lijn. Bij één van die uitvallen werd on nodig balverlies geleden, waardoor Rijssen een snelle aanval konopzetten die tot 1-0 leidde. Niet ver voor rust werd het omstreden 2-0 toen bij een hoge voorzet de Blauw Wit doelman binnen het doelgebied uit balans werd gebracht en daardoor de bal niet klem kon houden. Na rust probeerde het vierde wel wat terug te doen, maar de thuisploeg bleek te sterk en scoorde nog drie keer: 5-0. Blauw Wit 5 - Vesos 5 De eerste helft werd gekenmerkt door zwakke momenten in de defensie van Blauw Wit. Vesos wist hiervan drie keer te profiteren. De derde treffer kwam voort uit een strafschop. Harry Sjoers bracht vlak voor rust weer wat hoop bij het vijfde door 1-3 te scoren. Na rust met enkele doorgevoerde wis sels verliep hetspel plotseling veel be ter. Vesos moest ver terug omdat de thuisploeg de druk ver opvoerde. Johan Stam werd onderuit gehaald binnen de lijnen en dit betekende 2-3 vanaf elf meter door Stam zelf. Jan Verveda bracht hierna met een strak schot van twintig meter de stand op 3- 3. Blauw Wit kon hierna de druk niet vast houden. Er kwamen kansen over en weer, maar Vesos werd steeds ge vaarlijker. Na een van richting ver anderd schot was de in de tweede helft uitblinkende doelman Wildenborg ook kansloos en moest Blauw Wit de punten toch aan Vesos laten: 3-4 Overige uitslagen: Achilles Enschede 2 - Blauw Wit 2 5-1, Blauw Wit 3 - Voorwaarts 3 2-2, Blauw Wit 6 - Sp. Rijssen 3 1-8,0.N. 13 - Blauw Wit 7 14-1. S.V. V.N. B2 - Blauw Wit BI Tegen S.V.V.N. had Blauw Withet van het begin af aan moeilijk. Tegen de fy sieke kracht van de Nijverdallers moest Blauw Wit het afleggen. Na twintig minuten was de wedstrijd al beslist. De tegenstander hadtweespe- lers van Blauw Wit dusdanig aange- paktdateéndekleedkameropkonzoe- ken en de ander op halve kracht verder moest. Blauw Wit was hierdoor geim- poneerden kwam niet meer in de wed strijd. Na rust werd het fysieke geweld minder en kon BlauwWit aan voetbal len gaan denken. Er kwamen enkele kansen, maar die konden niet worden verzilverd. S.V.V.N, wist nog wel enke le malen tot scoren te komen: 10-1. S.O.S.D1-Blauw Wit D1 BlauwWit speelde in het begin voort durend op de helft van de tegenstan der. De ploeg was voetbaltechmschde betere ploeg. De kleine doelkansen werden echter niet benut. Volledig te gen de veldverhouding in wist S.O.S. zelfs een voorsprong tenemen. Hierna wasdeploeg van slag en liet zich onno dig in de verdediging drukken. De per soonlijke duels werden verloren, waardoor de 2-0 niet uitbleef. Uit een uiterst ongelukkig moment verdween de bal uiteindelijk in het doel. Teneergeslagen moest voor rust ook de 3-0 nog worden geïncasseerd. Na rust kwam Blauw Wit opnieuw goed uit de startblokken en zette S.O.S. on der druk. Via William Kolkman werd het 3-1. Hierna kreeg Blauw Wit kans op kans, maarzelfs de mooiste gingen er niet in. Uiteindelijk bracht William met een fraaie treffer de spanning vol ledig terug. In de laatste vijf minuten kreeg BlauwWit mogelijkheden op de verdiendegelijkmaker,maardetreffer bleef uit 3-2. Blauw Wit F2 - Sportclub Rijssen F2 Vanaf het begin was het al duidelijk. Scheidsrechter Richard Verveda riep in al zijn wanhoop om een pen en een blocnote. Voorde begeleiding ïserook niet veel om over te zeggen. De wed strijd ging één kant op en elke aanval leverde een doelpunt op: 22-3. Blauw Wit F3 - Vesos F2 Blauw Wit F3wasduidelijk veel testerk voor Vesos. De jongens bleven goed voetballen en speelden telkens de bal goed naar elkaar toe. De doelpunten vielen als rijpe appelen van de boom. Thijmen en Stijn ieder twee keer na goede voorzetten van Nick en Marcel zorgden voor 4-0, waarna Robert van afstand 5-0 aantekende. De tweede helft liet een sterk aanvallend Blauw Wit zien dat kat en muis met de tegen stander speelde. Justin en Casper zorgden voor 7-0, waarna Stijn en Thijmen het totaal van veertien vol schoten. Mike en jan Willem waren solide verdedigers zodat de tegen- 'aan scoren toe kwam: 14- Overige uitslagen: R.K.S.V. A1-Blauw WitA14-3,BlauwWitC1-GroenWitC2 1-3, De Zweef E3-Blauw Wit E1 5-0, Excelsior E6-Blauw Wit E217-6. Holten C2-SOS C2 Ondanks een goede start lukte het Holten niet te scoren. Naast elf tegen standers bleek de harde tegenwind ook nog eentegenstandertezijn. SOS maakte dankbaar gebruik van deze harde wind en liep voor rustal uit naar een 0-4 voorsprong. Ondanks de oj> dracht na rust reeds vanaf afstand op de goal te schieten slaagde Holten er niet in te scoren. Uit een snelle tegen aanval wist SOS de eindstand zelfs op 0-5 te brengen. Holten Dl - Oranje Nassau D2 Tegen deze tegenstander speelde Holten een uitstekende wedstrijd. Vanaf het eerste fluitsignaal werd er voor elke meter geknokt. ON kwam door een counter nog wel op een 0-1 voorsprong, maar hierna was het de beurt aan Holten. Door doelpunten van Bas (twee keer). Maarten en Emiel bereikte Holten bij rustal een 4-1 voor sprong. Na rust werd ON volledig vastgezet op eigen helft en ging de doelpuntenmachine maar door. Bas (drie keer), Maarten, Rick en Tim ver hoogden de voorsprong naar 10 1. Door een kleine onoplettendheid in de verdediging wist ON nog één keer te gen te scoren. Sportclub Rijssen D2 - Holten D2 Holten begon aanvallend zeer sterk, echter de doelpunten bleven uit. Pas in de twintigste minuut slaagde Sander erin om uit een 'frommelgoal' de score te openen. Het breekpunt in de wedstrijd werd een verre uittrap van keeper Peter-a laVanderSar-die Sander direct op een perfecte wijze omzette in een doelpunt. Al binnen een minuut na dit doelpunt liep Thijs alleen door de Rijssense verdediging en scoorde op prima wijze het derde doelpunt In de laatste minuutwerd de eindstand door een doelpunt van Gerdian bepaald opO-4. Dat Holten de nul hield was te danken aan het goede keeperswerkvan Peter, de man van de wedstrijd. Excelsior E2 - Holten E1 Holten E1 had de eerste uitwedstrijd een op papier moeilijke lijkende te genstander Excelsior E2, De eerste wedstrijd thuis was er één om gauw te vergeten, deze was eréén om in te lijs ten. Weliswaar kwam Holten achter met 1-0, daarna was het echter ge beurd met de thuisploeg. Holten nam het heft in handen en beslootde eerste helft met een 1-4 voorsprong. Ook na de rust werd doorgegaan met aanval lend spelen wat uiteindelijk een 1-12 eindstand opleverde. Doelpunten werden gemaakt door: Bart Bulsink (drie),TijsVincent(vier),Tom Hofman (twee), Merijn Bekkernens (één) en twee door de tegenstanders in eigen doel. Holten E2 - Excelsior E5 OndanksdeKeunefeesten was Holten goed bij de les. Achterin hielden Sander, Joost en Wout Jan de zaak goed dicht en voorin was Timo de spelmaker. Thijs scoorde voor rust drie keer. Vooral bij het tweede doel punt ging er goed voorbereidend werk van Timo aan vooraf. De tweede helft had een rommelig karakter. Achterin werd er te slap gespeeld waardoor de keeper te veel en onno dig werk kreeg te verduren. Een mooi schot van Sander belandde op de lat. Excelsior was zo vriendelijk in eigen doel te scoren en Thijs wist daarna nog een keer te scoren zodat deze wedstrijd met 5-0 werd gewonnen. Omhoog F1 - Holten F1 In de eerste helft was het Omhoog die volledig opdeaanvalspeeldeen daar door een 2-0 voorsprong nam. Het was dankzij het goede keeperswerk van Daan dat het hierbij bleef. Een donderspeech van de leiders in de rust deed wonderen, een herboren Holten kwam terug uit de kleedkamer. Holten liet door hard werken, maar ook door goed uitgevoerde combina ties zien dat zij dit seizoen willen mee doen voor de bovenste plaats. Door doelpunten van Niek (twee keer). Frank en Jaap werd een verdiende 2-4 overwinning behaald. Enter Vooruit F2- Holten F3 Holten was in deze wedstrijd duidelijk niet opgewassen tegen de jongens uit Enter. Het leeftijdsverschil was der mate dat er een grote uitslag uit rolde. In de eerste helft wist Holten de scha de nog enigszins te beperken tot 4-0. Na rust brak Koen V. direct vanaf de af trap door en schoot helaas op de paal. Daarna kwam het klasseverschil tot uitdrukking en wist Enter ondanks heldhaftig optreden van keeper Geert V. uit te lopen naar een 13-0 overwin ning. Sportclub Rijssen F4 - Holten F4 Doorde jongste jeugd werd een leuke wedstrijd gespeeld. De jongens uit Rijssen bleken echter een maatje te groot. Keeper Jan was ontevreden over het gedrag van een scorende te genstander. Deze had vogens Jan moeten wachten met schieten totdat hij weer op goal stond. Door twee doelpunten van Mare kon Holten de schade nog enigszins beperken tot een 9-2 nederlaag. Leden van de Bergruiters hebben goed gepresteerd tij dens het concours van L.R. Bathmen. Ellen van Nieuwkas- teel haalde met haar paard Uanko een eerste prijs in de B dressuur met 167 punten. Angdique van Wanrooy won met haar paard Kojeck een tweede prijs in dc B dressuur met 170 punten. Claire Galbraith pakte met haar paard Mac Gyver een derde prijs in dc B dressuur. Lisa Engel won met haar paard Pepton een vierde pnjs in dc B dressuur met 165 punten. Zwennie Vincent behaalde met haar paard Heidv een vierde prijs in het B springen. In Ambt Dclden waren ook enkele leden succesvol. Angelique van W anrooy met haar paard Kojeck behaalde in de B dressuur een eer ste prijs met 170 punten en een der de prijs met 164 punten. Alisja Roodnat met haar paard Aristo be haalde in de L dressuur een eerste prijs met 178 punten. Zwennie Vincent ging met haar, paard Heidy naar het c W lip. Daar behaalde zij een vierde pnjs in het B springen. Enkele leden gingen naardedressuurwedstrijd te Haaksbergen. Daar werden ook succesvolle prijzen behaald. Sandra Diepevink met haar paard Brandus pakte een eerste prijs en twee keer een derde prijs in de L dres. Silke Hesse met haar paard /\mber won een eerste prijs en een tweede prijs in de M2 dressuur. Handbaljeugd verliest In verband met de Keunefees- ten was er slechts een beperkt hand balprogramma. Meisjes B verloor van W'esepc. Na een goede eerste helft (4-4) ging Holten na rust slecht met de kansen om. Mede daard- poor wonnen de gasten met 8-16. Meisjes C2 speelde tegen W'esepe dat al kampioen was. Fysiek was it team veel te sterk voor Holten dat toch goed partij bood. Meer dan de 2-9 nederlaag zat er echter niet in. Het Okia 680 B team dat oostelijke kampioen is geworden. Staand van links naa rechts: Johan Tuitert, André Wansink, Marty Jansen, Bert Meesterberends, Mikel Aanstoot en Joseph Klunder. Zittend van links naar rechts: Bert Kolkman en Jan Meesterberends. Liggend: Coach Henk Veurink. Eigen foto

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 7