cWe gaan ervoor' Blauw Wit'66 fris de competitie in JACKPOT NÜ 7 MILJOEN DOE MEE! WIN-TOT-7-MIUOEN-BON :È:JÏIUÜJ^DÊIijLAö: Nieuwe eigenaar recreatiepark De Prins: roSTOOE HOLTENS NIEUWSBLAD Agenda Kanier Karavaan Recreatiepark De Prins aan de Rijssensestraat bestaat uit een grote camping en een bungalowpark. Sinds vorig jaar is het van eigenaar veran derd. Met zijn vrouw, twee dochters en schoonzoon, runt G. De Vries sinds augus tus vorig jaar het recreatie park met veel plezier. In de jaren zestig is het park De Prins ontstaan. Volgens De Vries moet het toen nog een boerderij geweest zijn. Hijzelf kwam er vaak langs onderweg naar zijn school in Rijssen. Maar eel weet hij er niet meer vanaf. In Markelo heeft De Vries jaren lang een kapperszaak gehad. Deze moest hij opgeven voor zijn droom. „Wij zijn al jaren op zoek naar een camping. In Italië )i| het Gardamecr konden we er rén krijgen, maar de financiële middelen lieten het niet toe," >eeft De Vries aan. „Van ie mand in de kapsalon hoorde ik dat de toenmalige eigenaar van ecrcaticpark De Prins wel iets anders wilde." Met zijn familie ging hij de uitdaging aan en kocht het park op. „Vrienden uit de jaren zestig zitten hier op de camping. Zij steken graag de helpende hand voor ons uit. Zulke kameraden kom je nog maar zelden tegen." Deze hulp hebben ze dan ook hard nodig. Zeker in het drukke zomerseizoen. Met 56 bunga lows en 180 plaatsen voor cara vans en tenten is het een groot recreatiepark te noemen. De huisjes worden door het bedrijf Cleaningservice gereinigd. Het repareren van verstoppingen en grote storingen in het elcktrici- Even uitrusten in de zon, de buurvroin al onderweg 'ordt ook uitbesteed, maar de kleine dingen doet de familie zelf. In het hoogseizoen wordt dan nog een uitzend kracht ingehuurd voor allerhan de klusjes als grasmaaien. Vergeleken met de kapperszaak is dit natuurlijk wel even iets anders. „Het is een compleet andere mentaliteit. Dag en nacht ben je oproepbaar, zodat je toch al gauw zo'n negentien uur per dag in de weer bent," maakt de eigenaar duidelijk. „Maar de tijd vliegt. En je doet het werk met heel veel plezier en dat scheelt," zegt zijn vrouw. Het park weer inruilen voor een kapsalon zou De Vries absoluut niet willen. Hij vond het een prachtige tijd maar dit is stukken mooier. Het recreatiepark kent veel faci liteiten. Zo is er onder meer een midgetgolfbaan, tafeltennis, verwarmd zwembad, speeltuin, tennis- en sportvelden, kinder boerderij, mini-supermarkt, snackbar, petit-restaurant, was serette en een bar aanwezig. „Koken in het petit-restaurant doe ik zelf. Dat is een soort hobby van mij," glundert De Vries. Zijn vrouw zegt dan ook dat zij nog nooit heeft hoeven koken. Voor de bezoekers kent het park veel activiteiten. Zo wordt elk jaar een voetbalwedstrijd ge houden tegen het politiekorps van Holten. Maar ook karaoke, bingo, spooktocht en barbecue staan op de agenda. Achter de receptie is een tent opgezet waar een speciaal ingehuurd team de kinderen bezig houdt met to neelstukjes, schminken en ande re creatieve dingen. Op een dag hebben zij zo vier programma's te vullen. „Voor de tent bestaat altijd veel belangstelling. Daar houden ze de kinderen heel leuk bezig," vindt De Vries. Het park is op twee manieren een echte familiecamping. Het wordt door een familie gerund, maar het zijn ook vaak gezinnen die vakantie komen vieren. „Vooral ouderen en echtparen met kleine kinderen komen hier naar toe. Maar jongeren die al leen op vakantie gaan slaan hier ook vaak hun tentje op. Alhoe wel zij hier geen disco zullen vinden. „Ik heb jarenlang naast een disco gewoond, dat wil ik hier niet nog een keer," geeft de eigenaar aan. De rust is zeer belangrijk in het park. Na 22.00 uur "s avonds moet het stil zijn en mag je dus niet meer met de auto de cam ping op. „De slagboom is nog niet aanwezig, maar dat is het eerste op het verlanglijstje," laat de eigenaar weten. Daarnaast mogen radio's niet te hard aan staan en hoor je met de auto stapvoets te rijden. Bezoekers houden zich daar in de meeste gevallen ook goed aan. Toch wil daar wel eens een uitzondering tussen zitten. Dit soort gasten worden bij grove overtreding resoluut op de zwarte lijst gezet. „Ik blokkeer de naam in de computer, zodat ze niet weer ingeschreven kunnen worden," maakt De Vries duidelijk. Maar gelukkig komt dit maar zelden voor. De overgrote meerder heid van de gasten zijn dik tevre den over de camping. Behalve Nederlanders uit alle windstreken, komen ook bui tenlanders op bezoek. Zo heb ben gasten uit België, Polen cn zelfs Zuid-Afrika hier hun va kantie gevierd. „Veel Duitsers die op doorreis zijn komen naar dit park. Ze zijn op weg naar de westkust, maar overnachten dan hier." Voordat de camping officieel was geopend, kwam de eerste gast al binnenrijden. „We zagen opeens een grote caravan aan komen. Het waren Duitsers op doorreis. We hebben ze toen maar geboekt, zodat zij de eerste bezoekers voor ons waren," zegt De Vries. De camping is geopend van 1 april tot en met 1 oktober, ter wijl het bungalowgedeelte niet dicht gaat. „Het petit-restaurant staat dan leeg. Dat vind ik eigen lijk zonde. Daarom wil ik deze in de wintermaanden verhuren voor verjaardagen en andere feestjes." De Vries doelt hier- er vroeger veelvuldig op uit, mee niet op gasten, maar op de maar dit lukt nu niet meer. „In plaatselijke bevolking. de wintermaanden kunnen we Zelf hielden de eigenaar cn zijn nog wel op reis, maar verder vrouw ook veel van vakantie, hoeft het voor mij niet meer zo Met de vouwcaravan gingen ze nodig," zegt De Vries. Ook wil hi| graag bi) zijn kleinzoontje Patrick van anderhalf zijn. „Het is toch prachtig om zo'n kereltje te zien opgroeien. F.n als het meezit kan hij later het park overnemen." Bij De Prins is genoeg te beleven voor kinderen Z.V.V. Blauw Wit '66 is deze week begonnen met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook het komende jaar komt de ploeg van trainer Frits Stappenbelt uit in de derde klasse D van het District Oost. Afgelopen dinsdag werd de eer ste thuiswedstrijd gespeeld te gen Mariënheem. Tijdens de voorbereiding wordt ook het team samengesteld dat straks tijdens de competitie het veld in gaat. Geen eenvouding op dracht voor de oefenmeester. „Zo zijn Jan Vrugtcveen en Johan Bolink gestopt bij het eerste", legt Stappcnbeld uit, „Ze hadden nog zeker een jaar door kunnen gaan. ;en hele grote aderlating is na tuurlijk dat keeper Hans Bekkcrncns geblesseerd is door gescheurde kruisband. Hopelijk is hij na de winterstop te rug. We hebben twee keepers die "n plek kunnen opvullen: Arjan anstoot cn Edwin Aaftink. Aanstoot is echter nog een jeugd keeper waarvan ik nog niet weer hoe stabiel hij is." [Blauw Wit wordt duidelijk ver jongd met jeugdspelers die vorig seizoen in het tweede elftal een pri ma indruk achter lieten. Zo komen Niek Kuipers, Gcrritjan Beldman, Arno Jager cn Martijn te Velde bij de selectie. De trainer is tevreden als zijn ploeg boven de midden moot eindigt. „Daar heb ik ook wel vertrouwen in. Blauw Wit is een le vendige ploeg. Alleen ontbreekt het soms wat aan hardheid. Ook mis ik een echte leider in het veld. Maar natuurlijk kunnen verdere blessures ook nog voor probclc- men zorgen. En over een maand gaan twee jongens een paar weken naar Australië. Die komen dus ook niet in de basis te staan. Als ze te rugkomen krijgen zé misschien weereen kans." In tegenstelling tot andere jaren loopt door de voorbereiding nu een compleet bekerprogramma. Net als in het betaalde voetbal is ge kozen voor een poule-svsteem. Ploegen uit de regio treffen elkaar één keer. Blauw Wit is ingedeeld in één poule met plaatsgenoot SV Holten, S.D.O.L uit Luttcnberg, Vcsos uit Hellendoorn en S.V.V.N. uit Nijverdal. Laatstgenoemde ploeg moet als sterkste worden aangemerkt. De wedstrijden tussen de andere ploegen zullen zeker heel span nend zijn. De wedstrijd tussen Blauw Wit en Holten zal op 19 au gustus op 't Vletgoor worden ge speeld. Nog niet zo lang geleden (30 april) troffen beide ploegen el kaar in het kader van de gemeente- bokaal. Nu dus opnieuw een con frontatie in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. S.D.O.L. uit Luttcnberg is voor Blauw Wit ook geen onbekende. In het recente verleden troffen de ploegen elkaar nog in een vriendschappelijke weri- strijd. Tegen deze ploeg speelt Blauw Wit op 26 augustus op 't Vletgoor. Vesos uit Hellendoorn is de tegen stander waar Blauw Wit het meest tegen heeft gespeeld. De ploeg kende vorig jaar net als Blauw Wit een uitstekende start in de com petitie, maar viel daarna terug, waardoor de promotic niet lukte. Voor Blauw Wit een Uitwedstrijd op 23 augustus. S.V.V.N. uit Nijverdal lijkt zoals al aangegeven de sterkste van de vijf. Blauw Wit treft deze tegenstander op 2 sep tember in Nijverdal. Blauw Wit oe fende al regelmatig tegen het eerste cn tweede- team van de Nijverdallers. Al met al kan de nieuwe beker-op- zetdusvoor veel spannende en leu ke wedstrijden zorgen. Met deze opzet zijn ploegen tevens ver zekerd van een vast aantal oefen wedstrijden in de aanloop naar de nieuwe competitie. In de com petitie treft Blauw Wit de volgende tegenstanders: Achilles Enschede, Drienerlo, D.Z.S.V., De Esch, Gazelle Nicuwland, Harfsen, Sportclub Haarlo. Sportclub Rijssen, S.S.S.E., S.V.D.W.75 en W-H.CZ. Wat de bezoekers straks van Blauw Wit kunnen verwachten? Stappenbcld: „Een frisse, aanval lende en vrijuit voetballende spe lende ploeg. Perfect voor het pu bliek." j/Js, ik wil meedoen aan de Nationale Postcode Loterij inclusief de Postcode-Kanjer, I I Ik machtig u hierbij tot wederopzegging eenmaal I per maand de inleg van nevenstaande rekening af te schrijven. I D 40,- (vier lotnummers) 30,- (drie lotnummers) 20,- (twee lotnummers) I 10,- (één lotnummer) I I I alle Bingoprijzen en de Mega Jackpot. n keuze aankruisen en verder invullen in bloklet- Deelname aan de Nationale Postcode Loterij houdt in iet reglement, op aanvraag verkrijgbaar. anvaarding va !l. 020 - 677 61 Bel mij bij een prijs boven 10.000,-. Postbanknummer: NATIONALE LOTERIJ! Bon uilknippen en in een envelop (zonder postzegel) opsturen naar: Nationale Postcode Loterij, Antwoordnummer 19503. 2501 ZV Den Haag Datum: Handtekening: Met deze bon kunt u 7 mil joen gulden winnen. Deze maand al. Want de Mega Jackpot van de Postcode Loterij staat op»zijn top. En dus gaat hij er nu geheid uit Bent u straks de nieuwe multi-miljonair van Nederland? Of laat u deze gouden kans voorbij gaan? inderdaad de winnaar van deze magische prijs bent Als u de bon vóór 21 augustus ingevuld en ondertekend naar ons opstuurt bent u nog op tijd voor de trekking. Doe het daarom DE UITSLAGEN VAN 4 AUGUSTUS Elke maandag 20.30 uur op RTL 4: de Postcode Loterij Record Show 7 miljoen De Bingogetallen: Getal 1 t/m 22 40 j 19 I 36 15 24 I 09 23 22 20 32 38 30 03 05 13 [33 117 135 [26 j31 1 34 Maakt u uw kaart vol met: 28 dan wint u de Thuisbingo 25.000,- De overige Bingoprijzen: Getal 23 t/m 36 Bekendmaking: 4 augustus 5.000,- 5491 KJ Extra Prijs 25.000,- 5491 KJ 021 De BMW's: 5911 CN 038 in Venlo en 1079 TG 021 in Amsterdam D( )NDERDAG 7 AUGUSTUS 1997 8 augustus: Enkhuizen, Midzomerfestival 9 augustus: Asten, Camping Oostappen 10 augustus: Wassenaar, Attractiepark Duinreil 11 augustus: Vierhouten, Camping Braderie 13 augustus: Wanroy, Camping De Bergen Stelt u zich eens voor: zeven miljoen gulden Daar mee kunt u de rest van uw leven alles doen wat u wilt. De eerdere winnaars kunnen daarover meepra ten, want al tien keer eerder ging Henny Huisman op pad om de Mega Jackpot te bezorgen. Als de Jackpot de stand van 7 miljoen heeft bereikt, wordt de prijs gegarandeerd uitgekeerd. De notaris trekt in dat geval door tot hij een verkocht lotnummer heeft. En dat is dus deze maand het geval! Het enige dat u hoeft te doen om te winnen is mee spelen, voor maar één tien tje per lol! En hoe meer loten u heeft, hoe groter uw kans dat u Extra Prijs in Record Show Cadeaubon The Bedy Shop l.w.v. 10,- 12 of meer getallen goed op uw bingokaart? Bel dan 06-300707 (95 ct./min). De selectie van Blauw Wit voor het komende seizoen. Staand van links naar rechts: grensrechter Ger Piek, Edwin Aaftink, Arno Jager, .erozrger Theo Zweers, Marlijn van de Velde, leider tweede team Bert Meijerink, Marco Schuiterd, Hans Bekkcrncns, Ton Veldhuis, Hans Stam, Gerald Jansen, trainer Frits Stappenbeld, Gerald Meijerink, Johan Mekenkam'p, Gerben Beldman, Jan-Hessel Bos en Arjan Aanstoot. Zittend van links naar rechts: leider eerste team Henri Thalen, Johan Stam, Johan Bosschers, Nièk Kuipers, Eelco Jager, JohnPaul Akkerman, Dirk-Jan Beldman, Jan Nijkamp, Rcmon Jager en Herman Dijkink. Fok>: Pcicr Koehorsi Iedereen van de familie is dag en nacht druk met het recreatiepark

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 5