Maatwerk! Watertanden 4# srry Gemeente Kopers ontvangen gratis vliegvakantie J B/aNNINK Gespreide betaling 7- mogelijk tegen 0% rente Boxspring I DONDERDAG 3 JULI 1997 HO 1 ZA 3 1 ADVERTORIAL KEUKENSTUDIO REOIO OOST RUIMT SHOWMODELLEN OP RUSSEN - Wie van plan is een nieuwe keuken aan te schaffen zal zich terdege oriënteren. De keuken is immers voor dagelijks gebruik een belangrijke ruimte in onze woning. De consument stapt hier en daar naar binnen, informeert en legt het oor te luister bij familie en kennissen. Tien tegen één dat dan de naam Keukenstudio Regio Oost aan de Molendijk-Noord 88a in Rijssen genoemd wordt. In de showroom staan zo'n dertig keukens opgesteld in diverse stijlen en merken, doch de modellen van Bosch zijn in de meerderheid. Wie een exclusieve keuken zoekt zal verrukt zijn van het Artico-programma, een variant op Bulthaup keukens. In de middenklasse geprijsde keukens vindt men hier de Möller Küchen. Ook het Italiaanse merk Composit mag er zijn, waarvan de prijs zeer concurrerend uitvalt. De prijzen variëren bij Keukenstudio Regio Oost, al naar gelang de merken. Maar door de aansluiting bij diverse inkoopcombinaties, de samenwerking met de tweede vestiging in Haaksbergen en de eigen Montage BV te Markelo, kan men de prijzen aantrekkelijk houden. Ook is het mogelijk een ontwerp te laten maken, helemaal op maat naar wens van de klant. Keukenstudio Regio Oost is een prettig adres waar drie full-time en twee part-time medewerkers vakkundig zijn opgeleid om goed naar de wensen van belangstellenden te luisteren. Pas dan kan voorlichting en advies worden gegeven. Als de klant een prijsopgave wil zal de keukenadviseur graag even thuis langs komen om de situatie ter plekke te bekijken. Daarna wordt per computer een driedimensionale tekening gemaakt en in kleur afgedrukt. De klant weet dan precies hoe de keuken er uit komt te zien en kan dan ook gemakkelijk wat laten wijzigen. Een offerte wordt gespecificeerd met eventuele inbouwapparatuur. De klant ziet altijd de eindprijs waarvoor een keuken kant en klaar wordt afgeleverd. Men komt zo nooit voor verrassingen te staan. Regio Oost is aangesloten Bij het Interkeukengilde, dat garant staat voor een correcte aflevering. Kortom, een adres waar veel keus is en nog belangrijker; waar de klanten het gevoel hebben waar voor hun geld te ontvangen. Nieuwe modellen Dat Keukenstudio Regio Oost bij de tijd is en de klanten graag de nieuwste snufjes en nieuwste modellen wil laten zien is niet verwonderlijk. Echter daarvoor moet een groot aantal showroomkeukens plaats maken. Jan Averesch, mede-eigenaar van de diverse keukens een forse korting. En daarbij stellen we de koper van zo'n keuken ook nog eens een gratis vliegreis in het vooruitzicht. Je hoort vaak dat mensen in de zomer kiezen voor vernieuwingen in de woning in plaats van op vakantie te gaan. Wij bieden deze zomer én een voordelige keuken én een vliegvakantie aan". Alle reden om eens bij Keukenstudio Regio Oost binnen te lopen. Openingstijden: Dinsdag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur. Op donderdag van 9.00 tot 21.00 uur. Op zaterdag van 9.30 tot 16.30 uur. 's Maandags op afspraak. Keukenstudio Regio Oost: „We geven op Tel. 0548-52 17 71. KISOLATIE KTECHNIEK GRATIS DAKINSPECTIE DAKTECHNIEK BANNINK Tel. fax 0548-65 48 97. Hellendoorn E.P.D.M. dakbedekking Bitumineuze dakbedekkin' Isolatie Renovatie Nieuwbouw Onderhoud Jiik_ii>i fauteuil M1 Instdb.Hï m'.dupic Harmonie in beter w H OLIËN Stationsstraat 3-5, tel. 0548-36 12 23 Slaapklaar waterbed indusief ledikant van 1990.- nu Binnenvcrinosmatrassen 200 80 x 190 80 x 200 80 x 210 265 235 530j- voor 265 680,- voor 340 530,- voor 265 90 x 200 van 590,- voor 295 90 x 210 van 680,- voor i 340 790,- voor 395 720,- voor 360 90 x 220 120 x190 130 x190 140 x 190 140 x 200 160 x 200 180 x 200 Met Bonell dekt met schapewol r LIJN WATERBEDDEN compleet met boven^ matras; 80 x 200 voor 650,' 90 x 200 voor 695, 140 x 200 voor 1195, - Alles uil voorraad leverbaar - Gratis geïnstalleerd - Laagste prijsgarantie Almelo Deventer Enschede Grotestraat 102 (naast te. Nieuwstraat 85 Oldenzaalsestraat 93 hotel) tel. 0546 - 813544 tel. 0570 - 671523 tel. 053 - 4329058 Poseidon dealer Poseidon dealer MET RUIM 25 WINKELS DE GROOTSTE WATERBEDDENSPECIALIST VAN NEDERLAND r:'v¥m OPENBARE KENNISGEVING INZAKE VERLEENDE ONTHEFFINGEN OF VERGUNNINGEN 1. Bouwvergunning is verleend voor: - vergroten zomerhuis Winkelbergweg 19; - vernieuwen en veranderen zomerhuis Vianenweg 131 - veranderen gevels van de woning Canadastraat 36; - veranderen gevels van de woning Canadastraat 39; - veranderen gevels van de woning Canadastraat 46; - veranderen gevels van de woning Canadastraat 70; 2. Toestemming is verleend voor de navolgende meldingplichtige bouwwerken: - bouwen tuinhuisje Eekelscharen 8; - bouwen tuinhuisje Buizerdweg 12; - bouwen tuinhuisje Korhoenderweg 11 3. Voorts is vergunning, ontheffing, toestemming e.d. verleend voor: - plaatsen aankondigingsborden Schureoamd; - opstijgen heteluchtballonnen en diverse activiteiten i.v.m. Holtense Triathlon (8 en 9 augustus 1997). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen één of meer van bovenvermelde besluiten een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 13, 7450 AA Hol ten. Over de uiterste indieningsdatum van een bezwaarschrift kunt u inlichtingen inwinnen bij de afdeling algemene zaken, tel. 37 38 39. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Holten maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend, dat op de daarbij aangegeven data aanvragen om bouwvergunning zijn ingediend voor: - bouwen 7 woningen Erve Teeselink 52 t/m 58 (even) (19 juni 1997); - bouwen 2 woningen Erve Teeselink 60 en 62 (19 juni 1997); - uitbreiden distributiegebouw Waagweg 5 (23 juni 1997); - verbouwen/veranderen winkel-woonhuis Larenseweg 1 (26 juni 1997). Bouwaanvragen liggen gedurende de openingstijden van het gemeentehuis ter inzage bij het bureau bouw- en woningtoezicht van de afdeling gemeen tewerken, Smidsbelt 6 te Holten. DELEGATIE VAN BEVOEGDHEDEN Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend dat de raad van die gemeente bij zijn besluit van 23 juni 1997, Nr. IJm/97.06.1Od (Delegatiebesluit 1997) de navolgende bevoegdheden heeft gedele geerd aan burgemeester en wethouders: a. het verkopen bouwterreinen en grond; b het bezwaren of bevrijden van gemeente-eigendommen met zakelijke rechten en het verlenen van zakelijke rechten of toestemming voor het hebben van voorwerpen in, op of boven gemeentegrond; c. het verhuren, verpachten of op enig andere wijze in gebruik geven van gemeente-eigendommen; d. het nemen van verkeersbesluiten, alsmede ontheffingverlening daarvan en het verstrekken van een invalidenparkeerkaart; e. het wijzigen van gemeentegaranties; f. het nemen van besluiten m.b.t. geldleningen en rekening- courantenovereenkomsten; g. het nemen van besluiten m.b.t. rechtsgedingen; h. het uitoefenen van het recht van bezwaar en beroep; i. het benoemen van leden van een schadebeoordelingscommissie etc. j. hét vaststellen/wijzigen van rechtspositieregels van gemeenteperso- neel; k. het wijzigen, aanvullen en eventueel opnieuw vaststellen van de Veror dening Onkostenvergoeding; I. het wijzigen, aanvullen en eventueel opnieuw vaststellen van de Ver goedingsregeling vrijwillig brandweerpersoneel; m. het beslissen op verzoeken om informatie als bedoeld in de Wet open baarheid van bestuur; o. de uitvoering van de Supletieregeling; p. de aanbesteding van civieltechnische werken. Het raadsbesluit, dat in werking treedt op de dag na bekendmaking, ligt tij dens kantooruren voor een ieder kosteloos ter inzage op de gemeentese cretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek). Een ieder kan op zijn verzoek te gen betaling van de daarvoor verschuldigde leges een afschrift verkrijgen van het raadsbesluit. Holten, 3 juli 1997. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, J. P. Stegeman D. J. Verhoeven REFERENDUMVERORDENING Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend dat de raad van die gemeente bij zijn besluit van 23 juni 1997, Nr. IJm/97.06.11 een Refe rendumverordening voor de gemeente Holten heeft vastgesteld. De verordening, die in werking treedt op de achtste dag na die van haar be kendmaking, ligt tijdens kantooruren voor een ieder kosteloos ter inzage op de gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek). Een ieder kan op zijn verzoek tegen betaling van de daarvoor verschuldigde leges een af schrift verkrijgen van het raadsbesluit. Holten, 3 juli 1997. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, J. P. Stegeman D. J. Verhoeven INSPRAAK RAAMWERK GEMEENTELIJK RIOLERINGSPLAN Burgemeester en wethouders van Holten maken ter voldoening aan het be paalde in de „Inspraakverordening 1995" bekend, dat met ingang van 7 juli 1997 gedurende vier weken voor inspraak ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek) ter inzage ligt het Raamwerk Gemeentelijk Riole ringsplan. Op verzoek kan daarbij ambtelijke bijstand worden verleend. Het Raamwerk beoogt een overzicht te geven over de vele aspecten van rioleringsbeheer, inclusief recente verandering inzake wet- en regelgeving. De situatie van de gemeente Holten wordt vergèleken met de gewenste si tuatie. Er worden enkele knelpunten gesignaleerd, resulterend in een plan van aanpak om deze op te heffen. Het Raamwerk moet worden gezien als een strategisch startdocument om te komen tot een rioleringsbeheer con form de Wet milieubeheer. Het Raamwerk bevat nog geen uitgewerkte plannen. De geldigheidsduur van dit plan is vastgesteld op 3 jaar na vaststelling door de gemeenteraad. In deze periode kan een substantieel deel van de voor gestelde deelplannen zijn opgesteld en een deel van de voorgestelde aan leg van riolering in het buitengebied zijn uitgevoerd. De gemeente Holten gaat niet het gehele buitengebied aansluiten op de rio lering. Er is een beleid vastgesteld voor de aanpak van verspreide lozingen in het buitengebied. In het beleid is vastgesteld dat: - alle percelen in de kwetsbare en zeer kwetsbare gebieden worden aan gesloten op de riolering (Espelo, Borkeld/Look), mits de kosten niet hoger zijn dan de bedragen in het convenant; - zomerhuisjesterrein „De Borkeld" wordt aangesloten op de riolering. Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke of rechtspersoon naar keuze schriftelijk of mondeling hun zienswijze over de beleidsvoornemens zoals verwoord in het Raamwerk Gemeentelijk Rioleringslan naar voren brengen. Schriftelijke zienswijzen, gericht aan burgemeester en wethouders van Hol ten, Postbus 13, 7450 AA Holten, moeten uiterlijk 4 augustus 1997 om 24.00 uur zijn ingediend. Deze schriftelijke zienswijzen worden bij het plan ter inzage gelegd. De per soonlijke gegevens van insprekers worden - indien daarom uitdrukkelijk wordt verzocht - niet bekend gemaakt. Voor het naar voren brengen van mondelinge zienswijzen kan een afspraak worden gemaakt met de heer Kamphuis (tel. 0548-37 38 23). Op deze inspraak is verder van toepassing de door burgemeester en wet houders vastgestelde inspraakprocedure, die bij het Raamwerk Gemeente lijk Rioleringsplan ter inzage ligt. Holten, 3 juli 1997 Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, J. P. Stegeman D. J. Verhoeven Niet eens met de huurverhoging? Wanneer u het niet eens bent met de huurverhoging, dan kunt u bij uw ver huurder - binnen zes weken vanaf de voorgestelde datum van ingang van de huurverhoging - bezwaar maken tegen de huurverhoging op grond van twee redenen: 1door de voorgestelde huurverhoging zal de kale huurprijs uitstijgen bo ven de maximaal redelijke huurprijsgrens volgens het woningwaarde- ringsstelsel en/of; 2. de woning vertoont ernstige gebreken en tekortkomingen. In het alge meen moet de verhuurder al wel op de hoogte zijn gebracht van de aan wezigheid van de gebreken, zodat hij in de gelegenheid is geweest om de tekortkomingen op te heffen. 3. vormverzuim (bijv. een niet tijdig voorgestelde huurverhoging). De volgende bezwaren zijn geen argumenten om te protesteren tegen de huurverhoging: 1. u bent van mening dat u een te hoge huur betaalt ten opzichte van uw inkomen; 2. andere huurders betalen voor een soortgelijke woning een lagere huur; 3. u vindt uw woning niet modern genoeg. Als uw verhuurder de voorgestelde huurverhoging toch wil doorzetten, dan moet de verhuurder - binnen 12 weken vanaf de voorgestelde ingangsda tum - zijn voorstel aan de huurcommissie voorleggen met het verzoek om een uitspraak te doen over de redelijkheid van het huurverhogingsvoorstel. De huurcommissie neemt de behandeling van het geschil dan verder over. U kunt met vragen bij het secretariaat van de Huurcommissie terecht. Het secretariaat heeft op elke werkdag tussen 9.00 en 12.00 uur een telefo nisch spreekuur, het informatienummer is (038)-469 52 00. Hier kunt u ook slandaardbezwaarforrnulieren en brochures over het huurbeleid, huurbe- scherming, etc., aanvragen. Daarnaast is er elke vrijdag op het kantoor van het secretariaat een mondeling spreekuur. Het bezoekadres van het secre tariaat is Hanzelaan 310 in Zwolle, het postadres is postbus 70018007 HA Zwolle, In Almelo, Deventer, Enschede en Lelystad worden ook regelmatig spreek uren gehouden. Informatie hierover kunt u ook via bovengenoemd telefoonnummer krijgen. VRIJSTELLING BESTEMMINGSPLAN „LUKENSVELD" De burgemeester van Holten maakt ingevolge het bepaalde in artikel 19a, lid 4 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) bekend, dat met in gang van 7 juli 1997 gedurende twee weken voor een ieder ter gemeente secretarie, afdeling algemene zaken, ter inzage zal liggen een verzoek om vrijstelling van het bestemmingsplan „Lukensveld". Dit verzoek heeft betrekking op het bouwen van 7 woningen onder één kap en twee woningen onder één kap aan Erve Teeselink. Aangezien het ingediende bouwplan niet in overeenstemming is met het voor de te bebouwen percelen geldende bestemmingsplan Lukensveld, uit werkingsplan 1993, t.w. „Woonhuizen 1-1" met een goothoogte van maxi maal 4 meter en met een maximum van twee aaneen te bouwen, kan een aanvraag om bouwvergunning slechts worden ingewilligd na verlening van een vrijstelling als bedoeld in artikel 19 WRO. Daar het bouwplan in overeenstemming is met een in voorbereiding zijnde herziening van het bestemmingsplan, zijn burgemeester en wethouders voornemens bedoelde vrijstelling, alsmede de gevraagde bouwvergunning met toepassing van artikel 50, lid 5, Woningwet te verlenen. Gedurende genoemde termijn van terinzagelegging kan een ieder schrifte lijk bedenkingen tegen het verlenen van vrijstelling naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Holten, Smidsbelt 6, 7451 BL Holten, Holten, 3 juli 1997. De burgemeester, D. J. Verhoeven. Koninklijke onderscheidingen M.i.v. vorig jaar is het decoratiestelsel gewijzigd. De belangrijkse wijziging betreft de criteria die worden gehanteerd. Meer dan voorheen ligt de nadruk op de bijzondere verdiensten van de voor een onderscheiding voorgestelde persoon. Daarbij telt hetgeen betrok kene in een betaalde functie heeft gedaan, alleen nog maar als aanvullend element mee. Evenals voorheen heeft de burgemeester een centrale rol in de procedure, in die zin dat hij belast is met de advisering over de voorstellen die vanuit de samenleving worden gedaan. Het is belangrijk dat voordat een voorstel wordt ingediend overleg wordt ge pleegd met de burgemeester. Gelet op de termijnen die gehanteerd moeten worden zal de burgemeester binnenkort (begin september) de advisering ter hand nemen. OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS EN GEMEENTEWERF Het gemeentehuis is van maandag tot en met vrijdag geopend van 8.30 tot 12.30 uur. 's Middags van 13.30 tot 18.00 uur is bezoek op af spraak mogelijk. Op de vrijdagmiddagen van de even weken is het ge meentehuis gesloten. Voor de komende maand houdt dit in, dat het gemeentehuis op de vrijdagmiddagen 11 en 25 juli gesloten is. De gemeentewerf is van maandag tot en met vrijdag geopend van 13,00 tot 15.30 uur en op zaterdag van 13.00 tot 15.00 uur. SPREEKUUR BURGEMEESER EN WETHOUDERS De burgemeester en de wethouders houden een spreekuur na telefonische afspraak. Een afspraak kan worden gemaakt via de secretaresse van het college.

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 4