Rabobank Holten Rabobank Holten Rabobank Holten SPECIALE OPENSTELLING!!! CHIPKNIP: EEN DOORBRAAK IN HET BETALINGSVERKEER Pak eerst uw Chipknip en daarna uw koffers. Rabobank Oranjestraat 10, Holten. Postbus 3,7450 AA, tel. 0548-37 47 47 De cliëntadviseurs staan u graag te woord op zaterdag 28 juni a.s. I DONDERDAG 26 JUNI 2697 RABO INFO Wat is nu een chipknip? De Chipknip is in feite niets anders dan een microchip op de bankpas- Het bevat in ieder ge va een electronische portemonnee in de meest letterlijke zin van het woord. 1-let electionische geld op de Chipknip is precies hetzelfde waard als contant geld en heeft dezelfde functie, alleen is hei niet zichtbaar in de vorm van munten of biljetten. Waarvoor is de Chipknip bestemd? De Chipknip dient voor het doen van betalingen tot enkele tientjes bij winkels, benzinestations, parkeermeters. telefooncellen, koffie-, snoepgoed- en sigarettenautomaten. En hoe gaat het nu allemaal in z 'n werk? De Chipknip dient eerst bij een oplaadpunt opgeladen te worden. Hiervoor dient u uw pincode te gebruiken en dan wordt het opgeladen bedrag van uw eigen bankrekening naar de Chipknip overgeschreven. Betalen gaat heel snel. Door simpelweg de kaart in de gleuf van de Chipknipautomaat bij de winkelier te stoppen en het bedrag akkoord te geven is de betaling een feit. Binnen 2 seconden wordt het bedrag afgeschreven van de Chipknip. Wisselgeld is voorgoed .voorbij! Zo ziet u: het grote voordeel van de Chipknip is het betaalgemak! Want behalve om te betalen in de winkel, is de Chipknip ook geschikt om bij allerhande automaten te betalen. Nooit meer zoeken naar een kwartje of een gulden. Dat is pas echt gemak! Natuurlijk is er nog veel meer te vertellen over de Chipknip. Speciaal hiervoor hebben wij ccn CHIPKNIPDAG georganiseerd op zaterdag 28 juni a.s. van 10.00 uur tot 15.00 uur. Een heel team van deskundigen staat u graag te woord! Op deze dag kunt u tevens uw oude Europas inwisselen voor de Europas met Chipknip! Is uw Chipknip goed voor een vakantiecheque? Kleine bedragen rekent u straks heel gemakkelijk af met uw Chipknip. Een rol pepermunt, een uur parkeren in de garage of een ons rookvlees bij de slager, u hoeft nooit meer naar kleingeld te zoeken. Zelfs het opladen van uw Chipknip kan prettig voor u uitpakken. Want als u dat tenminste twee keer doet bij de Rabobank, maakt u kans op een vakantiecheque ter waarde van 500,-. Het wedstrijdformulier ligt Holten voor u klaar bij uw Rabobank en u kunt meedoen tot 1 september 1997. De Chipknip rekent af met klein geld. Op zaterdag 28 juni 1997 is ons kantoor van 10.00 uur tot 15.00 uur speciaal geopend voor het afhalen van de nieuwe Europas niet Chipknip. Op deze dag hebben wij een aantal extra voordelen voor u!U wordt direct geholpen en ontvangt tevens een leuke attentie bij het opladen van de Chipknip. Een speciaal team is de hele dag aanwezig om u deskundig te helpen. Graag wijzen wij u erop dat we op zaterdag 28 juni a.s. alléén geopend zijn voor het afhalen van uw nieuwe Europas met Chipknip!!!

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 8