Krachttour Normaal kost Espelo veel inspanning fa Wereldrecordpoging bierkratten stapelen op feest Loo-Bathmen Holtens Nieuwsblad HOLTENS NIEUWSBLAD Uit het politierapport medische diensten kerkdiensten vandagtotdag burgerlijke stand DONDERDAG 19 JUNI 1997 Op woensdag 11 juni werden op de Holtcrbergweg (toeristen- weg) zeven automobilisten be keurd wegens overtreding van de geslotenverklaring die van kracht is tussen 21.00 uur en 9.00 uur. Deze geslotenverkla ring is het gehele jaar van kracht en. geldt voor al het gemotori seerde verkeer, dus ook voor bromfietsen. Op de Oranjestraat vond ter hoogte van de Rabobank een aanrijding plaats. Twee automo bilisten reden achter elkaar in de richting van het centrum. De voorste automobilist wilde op een gegeven moment afslaan en remde wat af. Doordat kennelijk de achterste bestuurder te dicht achter de voorste bestuurder reed, kon hij niet meer op tijd afremmen. Het gevolg kunt u wel raden. Bovenstaande situatie komt nog steeds erg veel voor, vaak gaat het goed maar wekt wel veel ergernis bij de weggebruikers. Houdt afstand op de voor u rijdende bestuurder en het be spaart u mogelijk veel ongemak en geld. Op donderdag 12 juni wilde de onopvallende surveillanccauto van Holten een bestuurder con troleren. Dit met behulp van de opvallende auto die voorzien is van een stopbord. Deze survci- lanceauto was echter niet snel genoeg ter plaatse. De bestuur der van de te controleren auto reed bijzonder hard over wegen waar tachtig kilometer per uur eigenlijk nog te hard was. Daar onder waren verschillende zandwegen. Uiteindelijk wist men toch de bestuurder te con troleren. De bestuurder bleek te diep in het glaasje te hebben gekeken en moest aan het bu reau te Raai.te een ademanalyse te ondergaan. De uitslag daar van bedroeg ongeveer 2,5 pro mille terwijl 0,5 promille was toegestaan. De bestuurder kreeg ter plaatse een dagvaarding uit gereikt en zal zich voor de rech ter moeten verantwoorden. Te vens werd zijn rijbewijs ingevor derd en kreeg hij een rijverbod van derden uren. Op de rijbaan van dc Rijssense- weg was een luchtballon geland. De bij de luchtballon behorende volgauto had terplaatse het ver keer al tot sulstand gebracht. De piloot van de luchtballon moest deze aan dc grond zetten omdat het gas dat nodig was om dc ballon in dc lucht te houden op was. Doordat er nauwelijks wind was kon hij niet meer in een weiland komen. In Deventer werd een persoon aangehouden die verdaeftt werd van diefstal van twee fietsen bij de scholengemeenschap de Waerdenborch. Dc diefstal was vastgelegd op het video-bewa kingssysteem en dc dader werd door collega's van politic De venter herkent. Tijdens het ver hoor legde de dader een beken tenis af waarbij hij ook nog een diefstal van een fiets vanuit de fietsenstalling bij het NS station bekende. Holtens Nieuwsblad is een uit gave van Oostelijke Weekblad pers BV. behorende tot Wegener Arcade NV. in samenwerking met de stichting 'Holtens Nieuwsblad' Stichtingsbestuur: W.H. Beyers, secretaris. Kollingserf 4.7451 XC Holten, tel. 0548 - 36 30 22. Directie: J V Munsterman Advertenties: Getfertsingel 41. 7513GA,Enschede,tel.053-4 84 24 50. Orders worden afgesloten en uil- gevoerd overeenkomstig onze al gemene voorwaarden, gedepo neerd bij de Kamer van Koophan del en Fabrieken te Enschede. Adres redactie: Kerkhofsweg 18, 7451 BGHolten. Tel. 0548 - 36 38 03, Fax. 0548-36 64 97. Openingstijden redactie: Elke maandag van 9.00 tot 12.30 uur. Eindredactie: Peter Koehorst, tel.0570 - 630691,tel.mobiel06 - 52 71 30 69. e-mail: peter.koehorst@lip.nl Advertentie-adviseurs: H. Schottert, tel privé 074 - 2 42 86 06. O. IJspeert, tel. privé 074 - 2 77 20 58. Advertenties kunt u in Holten op geven bij: G W Knapen. Larense- weg 3, tel. 0548 - 36 12 24 tot dinsdag 12.00 uur. In Bathmen H. Voogsgeerd. De- venterweg34.tel.0570 - 54 16 65 tot dinsdag 12.00 uur. Abonnementen en klachten be zorging: Fam. Bouwhuis. Aal- polsweg 6, 7451 HK Holten, tel. 0548-361849. Op vrijdag 13 juni vond op de kruising Rijssenseweg met dc Dikkcstccnsweg een aanrijding plaats tussen een personenauto en een landbouwtractor. Dc landbouwtractor reed over dc Dikkesteenswcg in de richting van de Iioltcrberg, Vanuit te genovergestelde richting nader de de personenauto. Beide be stuurders reden naar rechts om elkaar te kunnen passeren. De achter de landbouwtractor be vestigde aanhangwagen ging echter wat slingeren en raakte de personenauto met enige schade als gevolg. Bij de Cl000 werd een helgroe ne gazelle damesfiets voorzien van nieuwe fietstassen gestolen. De fiets stond nabij het terras van 't Klavier. Een ieder die omtrent deze diefstal informatie kan verschaffen wordt verzocht contact met de politie te Holten op te nemen. Ook werd bij dezelfde winkel een portemonnee gestolen. De portemonnee zat in dc tas die in het winkelwagentje lag. In de portemonnee zat een aanzienlijk geldbedrag en een bankpasje. Op zaterdag 14 juni werd uit dc fietstas van een fiets die even gestald was bij Albert Heijn een tasje van Zeeman met inhoud ontvreemd. In het tasje van Zee man zat kleding. Van een woning aan dc Pasto- ricstraat werd een ruit inge gooid. De dader werd aan het bureau uitgenodigd en bekende de ruit te hebben ingegooid. De schade wordt vergoed. Na het optreden van dc achter- hoekse hard-rockgroep Nor maal braken er wat vechtpartij en uit. De politie had de handen vol om de partijen te scheiden. Daarbij richtten een aantal half ontblote kleerkasten zich tegen de politie waarbij een medewer ker van de vrijwillige politie een klap tegen het hoofd kr.eeg. Na een kwartiertje vechten, hetgeen er kennelijk bijhoord, keerde de rust terug. Tussen 21.00 uur en 23.00 uur werden weer vijf bestuurders bekeurd terzake het rijden over dc Holtcrbergweg terwijl dc ge- slotcnvcrklaring van kracht was. Op zondag 15 juni ontdekte een bewoonster van de Kolweg dat in haar tuin een rode pion, af komstig van wegwerkzaamhe den, en een bloembak bij haar in de tuin stonden. De pion, voor het afbakenen van een openge broken weg, is teruggeplaatst daar waar het hoort en de bloembak staat nu vermeldt als gevonden voorwerp. Bij een bedrijf aan dc Oude Devcntcrweg werd ontdekt dat er was ingebroken in een loods. Kennelijk is men binnengeko men via een bovenlicht van een deur. Bezien wordt wat er is weggenomen en zal een aangifte worden opgenomen. Op de Doorlopende dijk werd geconstateerd dat er koeien wa ren ontsnapt uit het weiland. Kennelijk waren de koeien ont- vindbaar. Dc eigenaar werd ech ter 's nachts gerustgesteld want zijn koeien werden onder Laren aangetroffen, Op de Markeloseweg vond een aanrijding plaats tussen een mo torrijder en een ree. De bestuur der van dc motor kwam daarbij ten val en had schaafwonden aan gezicht en been. Na behan deling kon deze huiswaarts. Het ree heeft het echter niet over leefd. Ook op de Deventcrwcg vond een aanrijding plaats waarbij een ree was betrokken. De perso nenauto die het ree aanreed had geen schade opgelopen. Het ree had een poot gebroken en was niet meer te redden. Gevonden voorwerpen: Een zwarte labrador en een bloembak met geraniums. Verloren voorwerpen: Bruin lederen portemonnee met rits en als inhoudt ongeveer twintig gulden en een fictssleu- tel, twee sleutels waaronder een Nissan sleutel, gladde zilveren armband ongeveer drie a vier centimeter breed met haakjes als sluiting, zwarte portemonnee met pinpas, brievenbus met post, zwarte jas met daarin een bril en gouden zegelring met daarop een familiewapen. Koffieconcert In dc Boschkamp wordt zondag 22 juni om 11.30 uur een koffie concert gegeven door het Stan za gitaarduo. Dit duo wordt ge vormd door Bauke Wijnja, gi taardocent aan het MOC Hol ten, en Eva Sabatc. Ondanks het feit dat de orga nisatie van het concert geheel in handen was van 'Lock 7000' kostte het de 'oude or ganisatoren' meer tijd en vooral meer zware lichamelij ke inspanning voor dc show van Normaal in Espelo. De gehele week is men bezig ge weest met het opbouwen van de zeer grote Willem Ruys tent. De geheel nieuwe opzet bleek funest voor de ouderwetse sfeer. Toch was de nieuwe orga nisatie zeer tevreden over het verloop van het concert. Vol gens woordvoerder Rob ('ach ternaam niet van toepassing) van Lock 7000 zijn er op weg naar de ideale uitvoering altijd kinder ziektes die de kop opsteken. De afrastering van het voorterrein was vooral bedoeld om dc aan wezige artiesten de nodige rust te bezorgen. E.n mocht Normaal opnieuw naar Splo komen, dan zal er waarschijnlijk een kleinere tent worden geplaatst. De oude organisatoren waren niet zo te vreden met de nieuwe opzet. 'Voor ons te professioneel' was een veelgehoorde opmerking. Het optreden van de Battumse Revue de avond voor het con cert werd als bijzonder goed omschreven. Het gehele pro gramma, dat zeer algemeen was opgezet, kreeg van de ruim drie honderd bezoekers een pluim. Vooral dc zang en het dansge- deelte was volgens velen erg goed. Toch genoten zo'n 2.650 bezoe kers van een goed gepresenteerd an Normaal. Ook het r. Iedereen ging natuurlijk uit zijn dak bij het optreden van Normaal. voorprogramma verzorgd en c zorgde voor goede stemming in de tent. Tegen tienen trad Nor maal voor het voetlicht. De kin deren hadden vanaf hun tribu ne, net als voorgaande jaren in dc kalverboxen, het beste uit zicht. In tegenstelling tot voor gaande jaren konden deze keer de oordopjes thuisblijven. Ook burgemeester D.j. Verhoeven waagde zich nog even binnen de poort om het spektakel te aan schouwen. Nog voor het concert goed en wel begon, was er voor dc Splo- ders al een kleine domper op het feest gezet. Jan Meljerink - on der de Sploders beter bekend als Wie vooraan staat krijgt niet alleen veel bier over zich heen ir kan het optreden natuurlijk wel als beste volgen. Foio: jok-c Oost< Jan van Ab - werd met gezond heidsklachten met een ambulan ce naar Deventer gebracht. Was het in Hengevelde nog wat tam, in Splo vloeide er toch weer enig bier, en niet enkel in de kelen. Voor het eten stond opnieuw de school- en volksfccstcommissie klaar, en ook de kaartverkoop was in hun handen. Dc EHBO had net als vorig jaar weinig om handen, slechts één persoon werd per am bulance afgevoerd nadat hij bij een uitbundige danspartij een trap van een klomp in de miltstreek had gekregen. De overige bezoe kers aan de EH BO konden na be handeling verder feesten of huis waarts gaan. Ook had men bij de EHBO nog ccn opmerking voor de organisatie met betrekking tot dc veiligheid zowel in, als buiten de tent. Vooral dc niet afgedekte buizen in de tent, waarop men zich lelijk kan verwonden, waren ccn doorn in het oog van dc EHBO'ers. Het optreden van Harm oct Riesen samen met Normaal in Splo was niet de beste keus van de organisatie. Ook de opmerking van Bennie Jolink, over het sa mengaan van Holten met Rijsscn gooide nog wat olie op het vuur. Ondanks een niet geheel zuiver optreden van Harm maakte het Salland Lied dat hij bracht veel goed, getuige ccn enthousiast meezingend publiek. Foto Joke Ooslcrvclt De enige calamiteit die zich voor deed was een vechtpartij buiten het terrein en na afloop van het concert, en had op zich met Normaal niets van doen. Kennismaken met motorcross Om de belangstellende jeugd in Holten en omgeving eens in de ge legenheid te stellen om wat nader kennis te maken met de motor cross houdt Mac de Holterberg op zaterdag 21 juni een jcugdmotor- cross-opstapdag en niet zoals vori ge week abusievelijk werd vermeld zaterdag 23 juni. Het evenement vindt plaats op het Mac-trainings- circuit dc Imhof aan de Imhofsweg. De aanvang is om 10.00 uur en duurt tot 15.00 uur. De deelname is gratis. SPG Holten zoekt hulp Het bestuur van de Stichting Paardrijden Gehandicapten Hol ten en omgeving vraagt zo spoedig mogelijk iemand die haar donaties voor het seizoen 1997 op wil halen. Wanneer iemand bereid is hen uit de nood te helpen, dan graag een te lefoontje aan Marietje Eggink, tele foon 36 60 30. Tijdens dc jaarlijkse school- en volksfeesten op zaterdag 21 en zondag 22 juni in Loo-Bathmen op het feestterrein aan de Baarhosterdijk wordt geprobeerd een nieuw wereldrecord bierkratten stapelen te vestigen. Maar liefst 53.995 geelzwarte Heineken bierkratten worden vanaf zaterdagavond 23.00 uur door diverse groepen in een piramide van twaalf meter hoog, twintig meter lang en vijftien meter breed gestapeld. Een groep, bestaande uit tien personen, stapelt ongeveer twee uur en daarna gaat de volgende ploeg verder. In to taal vijftien heftruckchauf feurs zorgen voor de aanvoer van de kratten. De verwach ting is dat zondagmiddag 22 juni tussen 15.00 en 15.30 uur de laatste krat wordt ge plaatst. De organisatie hoopt op een vermelding in het be kende grote Guinness Book of Records. In juni 1995 werd in Loo-Bath men een piramide van 25.585 bierkratten gebouwd. De Stich ting Evenementen Loo is al maanden druk bezig met de voorbereidingen voor de ver schillende activiteiten tijdens het feestweekend. Het program ma bestaat zaterdagmorgen on der meer uit ccn officiële ope ning om 9.30 uur door de burge meester van Bathmen, B Mig- chels, een optocht met medewerking van muziekvere niging Orpheus en diverse kin derspelen op het schoolplein. De zaterdagmiddag staat vanaf 13.30 uur in het teken van volks- spelletjcs als kruiwagen rijden en eiervangen voor paren, .bierpul schuiven, fietsbehandigheidsra- ces en dus schieten. Zaterdag avond vanaf 20.00 uur is er in de feesttent ccn gevarieerd pro gramma met zang, dans en skci- ches. Na deze bonte en werve lende revue, waaraan wordt meegewerkt door vele Looëna- ren, begint de feestavond met een muzikale bijdrage van The Cherry's. Traditioneel begint op zondag morgen om 10.00 uur de grote rommelmarkt en wordt om 10.30 uur begonnen met het vogelschieten. Zondagmiddag vanaf 12.30 uur kunnen er met Ultra Light vliegtuigen rond vluchten van ongeveer vijftien minuten boven de omgeving worden gemaakt. Bij dit pro gramma-onderdeel was er vorig jaar sprake van een overweldi gend succes waarvan grote pu blieke belangstelling bestond. Omstreeks 15.30 uur zal de laat ste, de 53.955ste, bierkrat in het bijzijn van de vele sponsors, alle medewerkers en belangstellen den op de enorme stapel ge plaatst worden en is dc bierkrat- tenpiramide klaar. Gelijktijdig begint voor de schoolgaande jeugd een ballonnenwedstrijd en worden er enkele honderden kleurrijke ballonnen losgelaten. Op zondagavond vinden vanaf 20.00 uur dc prijsuitreiking van het vogelschieten, de huldiging van de nieuwse schutterskoning en de spelletjes van de zaterdag middag plaats. Dc festiviteiten worden afgesloten in de tent, waar het bekende dans- en showorkest De Vulkano's dc feestelijke finale verzorgt. Beide dagen is er op het feestterrein bij café-restaurant Loocrhof ker- Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Keizers- weg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen: 11.00 en 16.00 uur, zonder af spraak). Apotheek: Vrijhcidslaan 7, tel. 36 11 11. Geopend op werkda gen van 8.30 tot 18.30 uur, za terdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten dc openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apo theek is. Tandarts: Weekenddienst: L, Mees ten Oever, Noordachte- reschweg 8a, Markelo. Tel. 0547 36 29 92. Dierenarts: Diercnartsencom- binatie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larense- weg 54, tel. 36 28 35, bgg 52 16 29. Thuiszorg Zuidwest Overijs sel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzor ging en verpleging. Tel. 0570 - 68 60 00, ma t/m vr. bereikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde al leen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelen- ccntrum: Gaardcnstraat 31, uit leen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: infor matie- en aanmcldpunt bereik baar ma t/m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnum mer: 112 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaarden- straat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 36 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrij dag van 8.30-10.00 uur 'en vol gens afspraak in het Kruisge- bouw, Gaardenstraat 29-31. tel. 361436. Thuiszorg Midden Overijs sel: Thuiszorg/gezinsverzor ging en algemeen maatschappe lijk werk. Hoofdkantoor Nijver- dal, Kerkstraat 6, tel. 61 64 65. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreekuren: maandag t/m vrij dag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrij dag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dins dag van 9.00-10.00 uur, donder dagvan 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 4910. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572 - 36 09 22. Buiten dc spreekuren wordt doorgeschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00-11.00 uur in het politiebu reau Raalte. Politie: Alarmnummer: 112 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 364444. Brandweer: Alarmnummer: 112 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: Dc storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 36 19 72) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompen, de fecte straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienst doende storingsambtenaar au tomatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: F. West hof, regio-inspecteur, tel. 51 71 71. Energievoorziening: K.V. Re gionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570 - 69 11 00 tijdens kantooruren. Sto ringen aan gas/electra (dag en nacht (06-89 98 89). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Hol ten in gemeentehuis: elke maan dagmiddag van 15.30 tot 16,30 uur. Bibliotheek: Rorikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Ned. Hen. Kerk: Zondag 22 juni: 9.30 uur, da. J.W. den Hertog, afscheid kinderen ne- vendienst en zondagschool. 19.00 uur, ds. R. Visser. Oppas dienst: Mevrouw Kuipers, Anne Kuipers. Collecte in dienst: dia conie. Uitgangscollectc: kerk koor/ campanellaorgclfonds. Dijkerhoek: Zondag 22 juni: 9.30 uur, ds.J.H. Israël. Geref.kerk: Zondag 22 juni: 9.30 uur, ds. R.J. Blaauw, V ier den. 19.00 uur, ds. B.J. Heusink- veld, Sibculo. Collecte in dienst: Kerk. Tweede collecte: Rente en aflossing. Kindcrnevendienst: groep 2 en 3 o.l.v. Janny Bel tman; groep 4 en 5 o.l.v. jobien Assink; Groep 6 en 7 o.l.v. Joke Scheurwater. Oppasdienst: 0-3 jaar: Karin Hulsman, Loes Meij- erink, Hester Elulsman; 4-6 jaar: Janny Withaar, Sabrine Paal man, Diessenplas: Woensdag 25 juni: ds. Israël. RK Kerk: Zondag 22 juni: 10.00 uur, pastor Wiggcrs, Ge zinsviering, Woord- en Com munieviering met medewerking van het jeugdkoor. Oppas dienst: Mevrouw Kuipers, Anne Kuipers. Nieuw Heeten: Zaterdag 21 juni: 19.00 uur, pastores Rade maker en Wiggcrs, Eucharistie viering. Zondag 22 juni: 9.00 uur, pastor Rademaker, Eucha ristieviering. Evangeliegemeente: HMV-gebouw, Dorpstraat 24. 10.00 uur, Samenkomst. 19.00 uur, Bidstond. Okkenbroek: Zondag 22 juni: 10.00 uur, Pastoor Weijs, ds. A.U. Melzcr en ds. J.F. Scheffer, Openluchtdienst op kerkplein te Lettele. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 17.00 uur (her haling). Tot en met 19 juni: Foto-expo sitie kinderen van Afrika met foto's van Hans Wissink in de Boschkamp; Bathmensc zwem- vierdaagse in zwembad Looer- mark. Donderdag 19 juni: Fietstocht NBvPiafdeling Espelo. Vrijdag 20 juni: 20.00 uur. Or gelconcert in De Kandelaar; 20.15 uur, Groepenpresentatie in De Schure met vijf bands. Tot en met 21 juni: Jantje Be ton Roeteldag. Zaterdag 21 juni: 9.00 tot 16.00 uur, Boeldag door supporters vereniging HMV op het terrein het Kompas aan dc hoek Lagc- weg/Hoffestraat; 10.00 uur, straatfeest buurtvereniging Ca nadastraat. 15.00 uur. Opening expositie 'waar gebeurd' in gale rie de Waerdenborch; 20.30 uur, Midzomcravond bij De Schure; 10.00 uur, jeugdvoetbalkamp SV Holten; School- en volks feesten Loo Bathmen. Zondag 22 juni: Fietspuzzel- tocht Buurtvereniging School- kring Dijkerhoek; 14.00 uur, pu- zelrit MAC De Holterberg start bij het Stuurhuus; 9.30 uur, Ge- zinsdienst in dc Dorpskerk. 11 ..30 uur, koffieconcert in De Boschkamp; School- en volks feesten Loo Bathmen. Donderdag 26 juni: 19.00 uur, Midzomcrwandeling VVV start bij natuurdiorama Holterberg. 27, 28 cn 29 juni: School- en Volksfeesten Dijkerhoek. Maandag 30 juni tot en met 3 juli: Kindervakanticwcck Socu- we. Woensdag 2 juli: 20.00 uur, Wethouder Van Schooten pre senteert plannen herinrichting kom Dijkerhoek in het Bonte Paard. Zaterdag 5 juli: Fokveedag Holbatheo bij het Bonte Paard. Zondag 6 juli: Volleybal bij 'c Trefpunt. Geboren: Wouter Jan Bareld zv P. Rossing en H.H. Smale; Arend- Jan zv A, Bronsvoort en G. ter Maat; Jordy zv A.M.H. Wcsscls en G. van Nicuwcnhovcn. Overleden: F.E. Bock, oud 84 jaar; G. van Avesaat- Bcldman, oud 77 jaar; J. Baltus- Oolbekkink,oud 79 jaar; A.P. Reith, oud 76 jaar; M. Loman-Struijk, oud 93 jaar. Gehuwd: H.j. Aalpol en B.G .JPasman; H.J. Podt cn M. van Diepen De recordpoging bierkratten stapelen in 1995 moet dit jaar nog beter

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 3