Sponsors: Hartelijk bedankt! voor ton een c cadeau Op 16 april jongstleden heeft de LosserHof in het kader van het 30-jarig bestaan van de instel ling een gala-avond gehouden met als doel 100.000,- voor een supermarkt voor bewoners bijeen te brengen. De LosserHof wil zijn verstandelijk gehandicapte bewoners namelijk zoveel mogelijk een normaal leven bieden, met dezelfde voorzieningen als elders in de maatschappij. Dankzij alle sponsors is de gala-avond met als motto "Voor een ton een super cadeau!" een groot succes geworden. Er is ruim 290.000,- opgebracht! Namens bewoners en directie bedankt de galacommissie de volgende sponsors: de LosserHof -A B -ABN AMRO Bank NV -Advimedin -Arbo Dienst Midden en Oost Twente -Arjo Mecanaid -Asito BV -Bakkerij Alink -Beijer Sc Co. Internationale Expediteurs BV -Beune Muziekinstrumenten -Harry Bloemen BV -Blokker/lntertoys Losser -Blycolin Groep -Boekelo Foliën BV -F. de Boer Markthallen -Boermarke BV -Boersma Interieur -Machinefabriek Boessenkool BV -Boomkamp Gardens -v/d Bosch Bouwmaterialen -Autobedrijf Brilman -Transportbedrijf Ten Brinke -Brocacef -Boekhandel Broekhuis BV -Brok Interieurbouw BV -Brok Woningtextiel BV -Ter Brugge Relatiepakketten BV -Brugman Radiatorenfabriek BV -Budibon BV -B.VIP.M Entertainment Groep BV -Bijker Losser BV -Calscollege -Catalpa -Coopers Lybrand NV -Apotheek de Thij -CPC Benelux BV/Divisie Caterplan -Croon Elektrotechniek BV -Grupo Cranc -Fa. Deko -Delta Copiers BV Nashuatec -DiverseyLever -Aann.bedrijf J.a. Droste BV -Edon Twente NV -Van Eg mond BV -Electro Calorique Holland BV -Emondt's Koeltechnechniek BV -Endeman Onderhoudswerken BV -EXPO Center Hengelo -Expert Muller -Exsta Ned. BV -FC Twente'65 -Fransen Kozijnen BV -Gastronoom Grootverbruik Almere -Gemeente Losser -Generale Bank Nederland NV -Van Gils Woonpromenade -Fa. Greftenhuis -Groenbouw -Grolsche Bierbrouwerij Nederland BV -GTI Hengelo BV -De Haar Telecom -Habeco BV -De Hakenberg Assurantie Adviseurs BV -Hans Veltmann Citroën BV -Hatefa BV -Notariskantoor Hazendonk -M.C. Heetkamp Fixatie-materiaal -Hegeman Bouw Vriezenveen BV -Aannemingsmaatschappij Hegeman BV -Heidemij Realisatie BV -Heitbrink Nederland BV -Albert Heijn Losser -Hemar Techniek -Herbe BV -'t Heutink Huis Rijssen -Hillen BV -Hodes Bouwsystemen BV -Hoeksema, Homans Sc Menting -Hofland Optiek -Hogeschool Enschede -Hotellerie de Holtweyde -Huka Revalidatietechniek BV -Hulsink Ootmarsum BV -H.H. Huuskes BV -Ingenieurs Architecten Associatie -In Pace Uitvaartverzorging -Indomo BV -ING Bank Oldenzaal -Jalema BV -Drukkerij Jansen -Johma Nederland BV -Slijptechniek W. Jonkman -Gebr. Olde Kalter -Kienhuis Foeragehandel -Kuperus Almelo BV -Lammertink Schilders en Afwerkingsbedrijf -Lassche Sc Keizer BV -Leferink Haaksbergen BV -Ligusta/Bijenhof -Living Point -Logtmeijer Schilderwerken BV -Lopital BV -Carel Lurvink BV -Taxi Luttikhuis -Magister Nederland BV -Major Graphic Design -Makro Hengelo -Aann.bedrijf van Merksteyn BV -Meulenbroek Machinebouw BV -Mextal BV -Miele Nederland BV -Morsinkhof Beton BV -H. Neuteboom BV -NV Nederlands Inkoopcentrum -Novicon BV -Nijhuis Taxibedrijf -Odink Sc Koenderink BV -BV v/'h Fa. H. Olde Monninkhof -Oostelijke Weekbladpers BV -Oostnederland Zorgverzekeraar -Orthofex -Fa. Oude Lenferink -P R Verhuur BV Almelo -P P Plan Projectpartners -Plegt-Vos Bouwgroep BV -Pool Koudetechnechniek Sc Klimaatbeheersing BV -Primera Marcel -PTT Telecom Hengelo -Reith Elektrotechniek Sc Telematica BV -Reklatekst BV -Roeloffzen Sc Co. BV -Roetgerink Mode en Schoenen BV -Bouwbedr. Roosdom Tijhuis Rijssen -Betonwarenindustrie Rouweler BV -RSR Revalidatieservice -Save Nederland BV -Autobedrijf Schiphorst Almelo -Schulte Zonwering en Rolluiken -SKO BV -Expl.mij. Snelder Zijlstra -Snellers Deurningen -Snuverink Twepa -Sollas Holland BV -Soweco Almelo -Spijkstaal Elektro BV -St. Dagcentra Twente -St. Paardrijden Gehandicapten Oldenzaal -Staalbouw Oldenzaal BV -Staalbouw Ter Huurne BV -Van de Steeg Packaging BV -Ter Steege's Bouwbedrijf BV -Stellema BV -Stork Installatietechniek Enschede BV -Switch -Sylva Bouwbedrijf BV -Tasche BV -Techno Horeca gTg BV -Technodak Oldenzaal BV -Temmink Wegenbouw BV -Thomasson Dura BV -Thuiszorg Centraal Twente -Tieck BV -Bert ten Tije Poeliersbedrijf -Tijhuis Deurwaarderspraktijk BV -Toornend BV -Tricon -Twaalfhoven BV -Twinfade Showtechniek -Twentse Weg- en Waterbouw BV -Koninklijke Utermöhlen NV -Henny Vieker Sanitair- Sc Warmte-installatietechniek BV -Boomkwekerij Gebr. Vije -F. v/d Vooren BV -H.j. Voskamp Sc Zn. BV -Vossebeld BV -Wolter Sc Dros Groep BV -Wolters Kunststoffen Enter -Bloemenhuis Wolters BV -L.H. van der Woning Glas BV -Wouter Witzel Machinefabriek BV -Basisschool de Leemstee -Douwe Egberts

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 9