Zwemclinic voor triathleten primeur voor Mildred Muis Normaal treedt op in supercircustent Espelo Randstad opent nieuw kantoor Holtens Nieuwsblad HOLTEWS NIEUWSBLAD Uit het politierapport medische diensten Feest Beuseberg weer groot succes Ribs en Blues Journaal ZAKELIJK BEKEKEN kerkdiensten van dagtotdag burgerlijke stand DONDERDAG 15 MEI 1997 Op woensdag 6 mei werd een snelheidscontrole gehouden op I de Devcnterweg binnen de be bouwde kom tussen ongeveer I 14.00 uur en 15.00 uur. In totaal werden driehonderd motor voertuigen gecontroleerd. Daar van reden maar liefst 128 te snel. De hoogst gemeten snelheid be droeg 81 kilometer per uur. Het hoge aantal bekeuringen is voor de politie mede aanleiding deze controle ter plaatse vaker uit te Holtens Nieuwsblad is een uil- gave van Oostelijke Weekblad pers BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stich ting 'Holtens Nieuwsblad'. Stich tingsbestuur: W.H. Beyers, secre taris, Kollingserf 4, 7451 XC Hol ten, tel. 0548 - 36 30 22. Directie: J.V. Munsterman Advertenties: Getfertsingel 41. 7513 GAEnschede, tel. 053 - 4 84 24 50. Orders worden afgesloten en uit gevoerd overeenkomstig onze al gemene voorwaarden, gedepo neerd bij de Kamer van Koophan del en Fabrieken te Enschede. Adres redactie: Kerkhofsweg 18, 7451 BG. Hollen. Tel. 0548-36 38 03, Fax. 0548-36 64 97. Openingstijden redactie: Elke maandag van 9.00 tot 12.30 uur. Eindredactie: Peter Koehorst, tel.0570 - 630691,tel.mobiel06 - 52 71 30 69, e-mail: peter.koehorst@tip.nl Redactionele medewerkers: Wil Vogel, tel. 0548-36 42 01. Joke Oosterveld, tel. 0548 -36 11 82. Advertentie-adviseurs: H. Schottert, tel. privé 074 - 2 42 86 06. O. IJspeert, tel. privé 074 - 2 77 20 58. Advertenties kunt u in Holten op geven bij: G.W. Knapen, Larense- weg 3, tel. 0548 - 36 12 24 tot dinsdag 12 00 uur. In Bathmen: H Voogsgeerd, De- venterweg34,tel.0570 - 54 16 65 tot dinsdag 12.00 uur. Abonnementen en klachten be zorging: Fam. Bouwhuis, Aal- polsweg 6, 7451 HK Holten, tel. 0548-361849. De derde triathlontraining in het kader van de actie 'Trainen met de krant' stond zaterdag in het teken van het onderdeel zwemmen. De Stichting Triathlon Holten had zich daarvoor verzekerd van de medewerking van oud-zwemster Mildred Muis, tegenwoordig werkzaam in de verzekeringsbranche. Op de Rijssensewcg buiten de bebouwde kom werd die mid dag tevens op snelheid gecon troleerd. Van de 460 gecontro leerde voertuigen bleken er 34 te snel te rijden. De hoogst geme ten snelheid bedroeg 102 kilo- meter per uur. Op 7 mei vond een eenzijdig verkeersongeval plaats op de Maneschijnsweg. Een bestuur ster van een personenauto raak te door onbekende oorzaak de macht over het stuur kwijt en botste tegen een boom. De be stuurster raakte beklemd in haar voertuig en moest door de brandweer worden bevrijd. Met een hersenschudding en enkele uitwendige verwondingen werd het slachtoffer per ambulance overgebracht naar het zieken huis te Deventer. De aard van de verwondingen bleken later gelukkig toch nog mee te vallen. De auto werd zwaar beschadigd. In de nacht van 8 op 9 mei werd een autobestuurder in de Dorpsstraat bekeurd daar hij te veel alcohol had gedronken. Hij kreeg een boete van 650 gulden aan zijn broek. Hemelvaartsdag is erg rustig verlopen in de gemeente Hol ten. Op de.Holtcrberg was het nauwelijks drukker dan op een mooie zomerdag. De jeugd zocht kennelijk haar vermaak bij diverse festivals in de regio. Op 9 mei vond een verkeerson geval plaats op de Provinciale- weg Holten-Lochem. Een ke rende auto op deze autoweg kwam frontaal in botsing met een tegenligger. Een bestuurder liep een schouderfractuur op. Beide voertuigen werden be hoorlijk beschadigd. Op klaarlichte dag, op vrijdag 9 mei tussen 12.45 uur en 15.00 uur werd een woninginbraak ge- j pleegd aan de Hclhuizerwcg. De I voordeur werd opengebroken. Uit de woning verdwenen diver se goederen, zoals een tas met inhoud als creditcards en een rijbewijs, een draagbare televisie en een hoeveelheid sieraden. Eventuele getuigen die die dag in de omgeving iets verdachts hebben gezien, wordt verzocht I dit te melden bij de politie. Op 10 mei werd een poging tot inbraak gedaan in een auto die stond geparkeerd bij het Cana- I descbcgraafplaats op de Holter- I berg. De sloten van de auto werden vernield, doch er werd niets weggenomen. Over twee weken volgt de laatste training, dan komt oud-triathleet Rob Barel naar Holten om de recreanten te begeleiden bij een afronden de triathlontraining. De trai ningssessie van Muis trok wat minder belangstelling dan veertien dagen terug, toen Henk Lubberding de deelnemers inwijdde in de fij ne kneepjes van het fietsen. Het frisse voorjaarsweer hield daar ongetwijfeld ver band mee. Net als bij de ove rige triathlontrainingen werd in groepjes gewerkt. De zwemclinic die ze in Holten verzorgde, was voor Muis.gelijk een primeurtje. „Hoewel ik zo'n vijftien uur per week wedstrijd zwemmers train, heb ik dit nog nooit gedaan. Zeker niet met recreatieve triathleten van wie het niveau over 't algemeen wat minder is. Voordeel was dat ik geregeld contact heb met enkele triath leten en daardoor weet wat er leeft. Ik vond het in elk geval heel erg leuk om te doen." Positieve geluiden waren er ook van de zijde van de deelnemers. De wijze waarop Muis haar pu pillen instrueerde, sprak de bijzonder aan. Dat betrof zowel het theore tische deel op Meermanskamp als het praktische deel in het zwem bad. Muis, die kort vQor de Olympische Spelen in 1992 dusdanig geblesseerd raakte dat ze haar zwemcarrière in het water zag vallen, startte de clinic telkens met een reeks nuttige aanwij zingen in de kantine van Meer manskamp. „Een stuk belangrijke theorie, waarbij het gaat om zaken als trainingsopbouw en zwemsla gen. Zwemmen is voor de mees te triathleten het moeilijkste on derdeel. Veel recreanten zwem men bovendien in schoolslag. Op zichzelf niet erg, maar het kost meer tijd, vooral als ik zie dat ze de slag niet optimaal uit- In open water is schoolslag trouwens een handicap, dat is voor de recreanten hier geluk kig niet aan de orde... Bij school slag zit de stuwing in de benen, bij de vrije slag in de armen en juist die beenslag moet vaak ver beteren. Bij de schoolslag hangt de zwemmer ook enigszins schuin in het water, dat geeft meer weerstand dan bij de vrije slag waarbij je lichaam vrijwel horizontaal ligt." Volgens Muis moeten de triath leten tijdens de komende trai ningen veel aandacht besteden aan variatie in tempo en afstand, evenals aan de ademhalings techniek. Ten slotte kunnen ze zelf testen uitvoeren. Het dragen van het soort zwcmkleding liet Mildred volkomen vrij: „Wetsuits, bad pak of zwembroek, ze moeten 't zelf weten. Gewoon dat dragen wat hij of zij 't lekkerste zit..." C.J.V. houdt puzzeltocht De CJV houdt op tweede pink sterdag de traditionele fietspuz- zeltocht. Starten voor de tocht is mogelijk tussen 13.00 uur en 13.30 uur bij gebouw Irene. De kosten bedragen 2,50 gulden per persoon. Mocht het op 19 mei slecht weer zijn dan kan men over het doorgaan van de tocht contact opnemen met Erik Jansen, telefoon 36 39 99. Na de instructies op Meermanskamp, in zwembad Twenhaarsveld. werkte Mildred het praktische deel van de training af Nadat eind vorig jaa het einde van de boerenrockgroep Nor maal als een bom insloeg is de lucht intussen weer opgeklaard. Het peloton van trouwe aan hangers kan in elk geval nog een vooruit. Dc geestelijke en lichamelijke pro blemen van Bennie zijn opgelost met veel rust. De laatste jaren is met meer dan 120 optredens per jaar simpelweg te veel roofbouw ge pleegd op de frontman. Met zijn 50 jaar is bij zichzelf tegengekomen. Of Normaal het 25-jarig jubileum in 2000 haalt is de vraag, zeker is echter wel dat de groep dit seizoen aan een nieuwe serie concerten be- gint.Vcel minder in aantal, maar kwalitatief van een hoger niveau, inclusief een spectaculsire show. Het nieuwe toerschema van Nor maal vermeldt twaalf optredens in de 'Normaal Super Tent'. Deze biedt plaats aan vijfduizend man. Om dc bezoekers de kans te geven het spektakel goed te kunnen vol gen, speelt de band op een twee me ter hoog ronddraaiend podium in het midden van de veertig meter brede tent. De generale repende, oftewel het eerste optreden, is in Hengevelde. Espelo is echter een Op de Deventcrweg tussen Holten en Bathmen verloor op maandag 12 mei tegen 17.15 uur een bestelbusje enkele stukken hout. Dit hout werd vervoerd op het dak van deze auto. Een van de stukken hout vloog door de voorruit van een personenau to die achter het busje reed. Ook hier zoekt de politic getuigen van dit voorval. Dezelfde datum werden twee honden, bouviers, loslopend aangetroffen op de Holterberg. Daar een van de dieren nogal agressief was, werd personeel van het dierenasiel Schalkhaar ter assistentie geroepen. Beide dieren, een donkere en een lich te bouvier, werden naar dat asiel overgebracht. De eigenaar kan zich melden bij de politic. Gevonden voorwerpen: Blau we portemonnee met enig klein geld, garagcsleutel 'Garage Ma rian', zogenaamd 'Zwitzers mes' kleur rood, twee bouviers: een zwarte en blonde. Verloren voorwerpen: Wiel dop Ford Escort, Trouwring 'Jolanda 19-11-93', klein wit hondje (lijkt op een poedel). Veel hilariteit bij de zeepkistenrace. Het afgelopen weekeinde werd alweer voor de vierde keer is af gelopenweekend weer het voor jaarsfeest van de Beuseberg op het land van de familie Paalman (de Kniepc) gehouden. Vrijdag avond viel het startschot, gelost door Jan Jansen (Menum), voor de wedstrijd koningsschieten. Het Ribs and Bluesfestival is bijna klaar om te beginnen. Aanstaande zondag en maan dag is op de Herenhof in Raal- te een groot feest voor jong en oud. Begonnen wordt op eer ste pinksterdag met een op treden van een gospelgroep in de kerk (19.30 uur) gevolgd door een show van Cuby and the Blizzards (21.15 uur) op het festivalterrcin. Op tweede pinksterdag is het vanaf 13.00 uur tijd voor vier groepen. Zo is er Kump Wè: een regionale band met landelijke uitstraling. De band uit Heetcn heeft in haar jonge bestaan een geheel eigen stijl ontwikkeld. De muziek is vrolijk, fris, eerlijk, on bevangen en recht voor zijn raap. Een andere smaakmaker is Four Wheel Drive. Dc groep speelt blucgrass", de meest pure vorm van Amerikaanse countrymu- ziek. Hoewel het repertoire van de band gevarieerd is, ligt het ac cent toch op de energieke vertol king van het wat oudere jaren vijftig materiaal als Bill Monroe en FÏatt Scruggs. Daarnaast heeft Four Wheel Drive een fijne neus voorgoede songs uit het ei gentijdse repertoire. En wat te denken van Captain Gumbo. Deze viermans forma- dc is een band met een swingend repertoire: cajun zydeco. Vooral de accordeon speelt in beide muziekstijlen de hoofdrol. Onder het motto 'let the good ti mes roll' laat Captain Gumbo zien waarom het zo'n gewaar deerde band is. Als afsluiting is het tijd voor dc Bloose Brothers: een show met veel humor, waarbij het publiek zowel herkenning als verrassin gen kan verwachten. En wie de film van de Blues Brothers kent, weet wat hen te wachten staat. Doorlopend zijn er Nationale spareribs barbecue-kampioen- schappen, wild west-straat theater, kids- and cartoonfesti val, square dancing door The Outlaws, original spareribs, hot dogs and slush ice. Er waren driehonderd schoten no dig om de vogel van zijn paal af te krijgen. De kop werd er af gescho ten door Picter Jongbloed, dc lin ker vleugel door Jan Coster, de rechter vleugel door Jan Jansen (Menum) en dc staart door Frans Busschcrs. Na een zeer spannende finale wist Mauncio Schooien (Kroepin) de vogel uiteindelijk te verschalken.Binnen in de feesttent was er een spellcncircuit opgezet dat voor veel hilariteit zorgde. Na afloop h aaide To nny Jansen uit Ol- dcnzaal de bezoekers op de dans vloer en werd met een daverend feest de vrijdag afgesloten. De zaterdagmiddag stond geheel in het teken van het verleden. Een lu diek waterspel waarbij de deelne mers met een op een valheim be vestigde emmer zoveel mogelijk water moesten opvangen werkte menig bezoeker op dc lachtspicren. Met de grote stoelendansen moes ten, tot groot vermaak van de toe schouwers, menige stoelen het be- gcvcn.Tegen de avond barste het spektakel los rond de zeepkisten race waarbij het dweilorkest de Hengeloer Wcend Bloazers een op treden verzorgden. Met duizeling wekkende vaart lieten zich dc deel nemers in zeer creatief gebouwde kisten van een vijf meter hoge hel ling omlaag storten om zo snel mo gelijk de finishbel te bereiken zon der in de daarachter gelegen water bak te belanden. De snelste kisten lagen dicht bij el kaar, toch wisten Gerrit Jansen (GvE)( met bijrijdster Hcrmien Klein Teesink (Nic olaas) het snelst de finish te bereiken. De jury besloot om de originaliteitsprijs toe te ken nen aan Andries Lubbers die in een Fred Fünstone creatie (geheel uit Hout vervaardigd) het parcours succesvol aflegde. week later aan de beurt, op 14 juni zullen de schoonbeidsfoutjes ho pelijk zijn weggewerkt en staat de School en Volkstccstcommissie klaar om de bezoekers een prima avond te verzorgen.Het kracht toerconcert van Normaal bestaat uit twee delen. In het eerste speelt de band een akoestische set. In het tweede deel gaan bij de Achterhoe kers de registers open. De twee de len worden verbonden door optre dens van support acts, welke dat zijn is nog niet met zekerheid be kend. Kaarten voor bet concert kosten 27,50 gulden en zijn ver krijgbaar bij de grotere postkanto- ren.Vanaf Hemelvaartsdag begint de voorverkoop in de regio bij de bekende adressen, locale cafes en bij de VW Holten. De vraag naar kaarten buiten de regio is erg groot. Uit alle uithoeken van het land wordt gebeld om informatie. Het zou dus best verstandig kunnen zijn om een kaartje in de voorver koop te bemachtigen. Als enige or ganisatie heeft Espelo voor dc klei ne hokertjes weer een aparte ruim te. Op een podium aan de zijkant van de tent kunnen de kinderen tot en met 12 jaar en natuurlijk ook rol stoelgebruikers de show perfect volgen. De lokatie voor dit evene ment is het vertrouwde plekje aan de Pasmansweg, op het land van Jan Meijerink. Ongetwijfeld de boer met het grootste bierquotum. Het wordt dit keer echt Achter hoeks. WantNormaal is voor al zijn concerten met Groiscl in zee ge gaan. Voor sommigen het sum mum van biergenot, voor anderen gegarandeerd 'pien in de kop'. Het optreden begint op de gebruikelij ke tijd van 20.00 uur en is ook op een normale tijd weer afgelopen, zo rond 1.00 uur. Randstad Uitzendbureau opetit op maandag 12 mei een nieuw kantoor in Holten. Randstad opent deze nieuwe vestiging om te kunnen voldoen aan de groeiende vraag naar tijdelijk personeel in Holten. Met de opening van deze nieuwe vestiging zal Randstad bedrijven, instellin gen en uitzendkrachten in de omgeving nog beter van dienst kunnen zijn. Randstad helpt gevestigde bedrijven en instellingen met tijdelij ke medewerkers bij de opvang van pieken en vervanging tijdens ziekte en vakantie. Randstad voorziet ook startende onderne mers van tijdelijk personeel, wanneer bijvoorbeeld het aantrek ken van personeel in vaste dienst economisch nog onverant woord is. Mede door de samenwerking met het grote aantal vestigingen in de regio beschikt Randstad over een groot aantal direct inzetbare uitzendkrachten. Op deze manier kan snel op de vraag naar tijdelijk personeel ingespeeld worden. De vestigingsmedewerkers van Randstad Uitzendbureau trachten bij de inschrijving van sollicitanten duidelijk inzicht te krijgen in hun mogelijkheden, capaciteiten en ervaring. Indien nodig worden er testen afgenomen en eventueel kunnen verschillende opleidingen gevolgd wórden. Met de kennis die de vestigingsmedewerkers hebben van het lokale bedrijfsleven, kan dan een optimale koppeling tot stand worden gebracht. Randstad bemiddelt in vrijwel alle beroepsgroepen. Het adres van de nieuwe vestiging is Stationsstraat 6, 7451 BH te Holten. Het kantoor is dagelijks geopend van 8.30 tot 17.30 uur en op vrijdag tot 18.00 uur. Naast de vestigingsmanager, Loes Runeman, bestaat het vestigingspersoneel uit Jan Ligtenberg, Stephanie Schwering en Stian Vogelsang. De vestiging is tevens te bereiken via telefoonnummer 36 62 45 en faxnummer 36 62 89. Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Keizcrs- weg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen: 11.00 en 16.00 uur, zonder af spraak). Apotheek: Vri)heidslaan 7, tel. 36 11 11. Geopend op werkda gen van 8.30 tot 18.30 uur, za terdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apo theek is. Tandarts: Weekenddienst: E. Houck, Pastoriestraat 42, Hol ten. Tel. 36 14 33. Maandag 19 mei: J, Went, Marcus Samuel- straat 3, Enter. 0547 - 38 16 53. Behandeling na telefonische af spraak. Dierenarts: Dierenartsencom binatie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larense- weg 54, tel. 36 28 35, bgg 52 16 29. Thuiszorg Zuidwest Overijs sel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzor ging en verpleging. Tel. 0570 - 68 60 00, ma V m vr. bereikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde al leen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelen- centrum: Gaardenstraat 31, uit leen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: infor matie- en aanmeldpunt bereik baar ma tm vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnum mer: 112 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaarden straat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 36 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrij dag van 8.30-10.00 uur en vol gens afspraak in het Kruisge- bouw, Gaardenstraat 29-31, tel. 36 1436. Thuiszorg Midden Overijs sel: Thuiszorg/gezinsverzor ging en algemeen maatschappe lijk werk. Hoofdkantoor Nijver- dal. Kerkstraat 6, tel. 61 64 65. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreekuren: maandag t/m vrij dag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrij dag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dins dag van 9.00-10.00 uur, donder dag van 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 4910. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572 - 36 09 22. Buiten de spreekuren wordt doorgeschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00-11.00 uur in het politicbu reau Raalte. Politie: Alarmnummer: 112 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 112 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: Dc storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 36 19 72) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompen, de fecte straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienst doende storingsambtenaar au tomatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. West- hof, regio-inspecteur, tel. 51 71 71. Energievoorziening: N.V. Re gionaal Energiebedrijf IJssclmij Salland, Deventer, tel. 0570 - 69 11 00 tijdens kantooruren. Sto ringen aan gas/electra (dag en nacht (06 - 89 98 89). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Hol ten in gemeentehuis: elke maan dagmiddag van 15.30 tot 16.30 Bibliotheek: Rorikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Ned. Herv. Kerk: Zondag 18 mei: 9.30 uur, ds. A.J. Lecrink, openbare geloofsbelijdenis. Ne vendiensten. Collecte in dienst: Pinksterzendingsweek. Uit gangscollecte: kerkvoogdi). Op pasdienst: Mevrouw Oldcmen- ger, Marije Oldcmenger. Maan dag 19 mei: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder, SOW-gezinsdienst in Dc Kandelaar. Collecte in de dienst: Pinksterzendingsweek. Uitgangscollccte: kerkvoogdij. Oppasdienst: Mevrouw van Coeverden, Carin Piek. Dijkerhoek: Zondag 18 mei: 9.30 uur, da. J.W. den Hertog. Geref. kerk: Zondag 18 mei: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 19.00 uur, ds. H.P. Mulder. Collecte in dienst: Zending. Tweede col lecte: Kerkelijke Activiteiten. Kindernevcndienst groep 2 en 3 o.l.v. Ria Jansen; groep 4 en 5 o.l.v. Tonny Heusinkvel; groep 8 o.l.v. Jenny Wieldraayer. Op pasdienst: 0-3 jaar: Jannic Smit, Inge Smit, Karin Smit; 4-6 jaar: J ani ta T romop, Jetty T romop. Diessenplas: Woensdag 21 mei: pastor H. Wiggers. RK kerk: Zondag 18 mei: 10.00 uur, pastor Hogenelst, Eucharistieviering. Collecte voor nederlandse missionaris sen. Maandag 19 mei: Geen Viering. Oppasdienst: Mevrouw Oldemenger, Marije Oldcmen ger. Nieuw Heeten: Zaterdag 17 mei: 19.00 uur, pastor Radema ker, Eucharistieviering. Zon dag 18 mei: 10.00 uur, pastoor Verwey, Eucharistieviering. Maandag 19 mei: 10.00 uur, pastor Rademaker, Eucharistie viering. Evangelie gemeente: HMV-gebouw, Dorpsstraat 24. 10.00 uur. Samenkomst. 19.00 uur, Bidstond. Okkenbroek: Zondag 18 mei: 19.30 uur, ds. J.F. Scheffer, openbare geloofsbelijdenis, Heilig Avondmaal (lopend). Uitgangscollecte: Zending. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). Tot en met 17 mei: Collecte Astmafonds; Avondfietsvier- daagse Bathmen. Tot en met 18 juni: Expositie Hoefnagelfiguren van Reini Dijkshoorn-Lap uit Oosterend (Texel). Donderdag 15 mei: 21.00 uur. Finale Karaoke Megatour in het Klavier. Vrijdag 16 mei: 8.30 uur, Reisje bejaardensocictcit naar Dren the, vertrek bij gebouw Irene. Zaterdag 17 mei: 17.00 uur, Trekkerslepwedstrijd aan de Oude Holterdijk in Bathmen. Maandag 19 mei: 9.30 uur, SOW-dienst in De Kandelaar. Donderdag 22 mei: NBvP, Eendagsbestuur, wijk de Haar en laatste afdelingsavond; Fiets- proef examens WN. Zaterdag 24 mei: 9.00-16.00 uur, Jaarlijkse Bloemenmarkt op 't Smidsbelt, 9.00-13.00 uur, tri athlontraining o.l.v. Rob Barel op Sportpark Meermanskamp. Zondag 25 mei: 14.00 uur, start MAC-puzzelrit bij 't Stuurhuis. Maandag 26 mei: 14.00-16.00 uur, bijeenkomst Thuiszorg Zuidwest Overijssel over zorg na beroerte aan Gaardenstraat 31. Dinsdag 27 mei: Reisje NBvP afdeling Espelo. Vrijdag 30 mei: Vertrek leden landbouwvoorlichting naar Frankrijk (excursie). Zaterdag 31 mei: Straatvoet baltoernooi bij Blauw Wit Maandag 2 juni: Boottocht Rode Kruis afdeling Holten. Zaterdag 7 juni: Trekkersiep Espe lo; Sponsorloop, bazaar en verlo ting CJV de Vriendenschaar; Jubi leumfeest vijftig jaar buurtvereni ging Schoolkring Dijkerhoek. Geboren: Noëlle dv H. Thalen en F. Abbink;Jordi zv A. A. Vasters cn J.H. Reterink; Jelle zv H.L. Boode en H.J. Markcrink. Overleden: H.W. Kevelam- Paalman, oud 77 jaar; M. Pronk- Eding, oud 87 jaar. Gehuwd: J.G. A. Grobben en B.J. van Zon.

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 3