oï° cka° V<x>r» ele |S - Valdispert: de natuurlijke rustgever voor overdag VALDISPERT VALDISPERT'' Valdispert Nacht: bevordert een gezonde nachtrust Tl! Zelfmasserende short gaat strijd aan met cellulite Knoflook is goed, Kyolic is beter Verzorgde schone oren belangrijk voor beter gehoor 1ÉJ Voetverzorging van groot belang afslankende shorts voorkomen en elimineren cellulitis wedda Nooit meer cellulite Tomisal Ae etl wedda 18TP111 Klachten als gevolg van stress en spanning komen in deze moderne tijd vaak voor. Om deze vervelende ongemakken de baas te kunnen, bieden rustgevende middelen een oplossing. Steeds vaker wordt daarbij voor natuurlijke preparaten gekozen. Van deze pro ducten is Valdispert al jaren het bekendste en meest vertrouwde merk. kri/ IftLDBPEKI iet VlUfilA*'1 VALDISPI Er kunnen veel verschillende oorzaken ten grondslag lig gen aan spanning en nervosi teit. Familie-omstandigheden of problemen op het werk zijn daarbij het meest genoemd En in deze periode van het jaar geldt met name bij jonge ren examenspanning als belangrijkste bron van onrust. Valdispert voor velen een steun in de rug is geweest tij dens de spannende examen periode De kleine plantaardi ge dragees zijn gemakkelijk in te nemen. Het is het beste als men met het gebruik van Valdispert Valdispert, de natuurlijke rustgever voor overdag. een aantal dagen voor het examen al begint. Valdispert is verkrijgbaar bij drogist en apotheek in een 50 en een 100 dragees verpakking. Lees voor het gebruik de aan wijzingen in de bijsluiter. Voor meer informatie: Vemedia B.V., tel 0294-465905. Oplossing Zeker voor een examen hoeft een beetje extra spanning helemaal niet zo erg te zijn. Als we iets meer gespannen zijn dan normaal betekent het ook dat we extra alert en geconcentreerd zijn. En dat kan de prestaties alleen maar ten goede komen. Maar het kan ook voorkomen dat span ningen te veel dreigen te wor den waardoor men niet meer normaal kan functioneren. En als dat vlak voor het eind examen gebeurt, is dat natuurlijk des te vervelender. In zo'n geval kan een plantaardig hulpmid del uitkomst bieden. Valdispert, de natuur lijke rustgever voor overdag. Valeriaan Valdispert bestaat uit valeriaanextract. Dit extract staat al eeuwen bekend om zijn rustge vende werking. Het is een puur natuurlijk product dal niet ver suft. Het is daarom ook niet verwonderlijk dat Om lekker te slapen en om 's ochtends uitgerust Gezonde nachtrust weer wakker te worden kun je soms wat extra hulp gebruiken. Valdispert Nacht is er speciaal ter bevor dering van een natuurlijke gezonde nachtrust. De natuurlijke ingrediënten van dit bekende product hebben een gunstige werking op de slaapfunctie. Veel mensen denken dat men hoe dan ook acht uur nacht rust nodig heeft. Niets is minder waar. Er zijn talloze voorbeelden bekend van men sen die het met veel minder af kunnen. Ook een enkele VALDISPERT VALDISPERT Valdispert- Nacht bevordert een gezonde nachtrust. keer minder uitgerust wak ker worden is heus niet zo erg. Als dit echter vaker voorkomt, wordt het tijd om maatregelen te nemen. Probeer het gebruik van kof fie, thee of cola 's avonds zoveel mogelijk te beperken. Ook is het aan te raden om vlak voor de nachtrust niet te veel te eten. Veel beter is het om voor het naar bed gaan nog een ontspannende wandeling te maken. Zorg er ook voor dat de slaapkamer niet te koud of te warm is en dat deze goed gelucht is. Mochten deze alge mene tips niet helpen, dan kan Valdispert Nacht een natuurlijke oplossing bieden. De plantaardige dragees van Valdispert Nacht bestaan uit valeriaanextract en hopex- tract. De rustgevende wer king van valeriaan is bekend, terwijl hop een gezonde nachtrust helpt bevorderen. Het product kent geen chemi sche ingrediënten: na gebruik wordt men 's och tends dus uitgerust weer wakker. De samenstelling van Valdis pert Nacht is onlangs verbe terd. De hoeveelheid werkza me stof is verhoogd, zodat nu minder dragees per keer hoe ven worden ingenomen. Hierdoor is het product goed koper in het gebruik gewor den. Valdispert Nacht is bij dro gist en apotheek verkrijg baar in een 20 dragees en een 40 dragees verpakking. Lees voor het gebruik de informatie in de bijsluiter. Voor meer informatie: Vemedia B.V., tel.: 0294-465905. mcnom mmoome mswwm mm 15; - 1243 u s mim Veel vrouwen tussen de 17 en 50 jaar hebben last van cellulite (sinaasappelhuid). Opvallend is dat het daarbij niet alleen om vrouwen met overgewicht gaat, ook slanke vrouwen hebben last van ontsieren de 'putjes' op dijen, heupen en billen. Cellulite is het gevolg van een verminderde afvoer van afvalstoffen. Het eetpatroon, gebruik van de pil, zwangerschap en menopiauze hebben invloed op dit proces. Micro-massage De micro-massage short van Lanaform helpt cellulite voor komen en bestrijden. Door de normale dagelijkse bewegin gen van het lichaam werkt de short licht masserend Deze micro-massage in combinatie met warmte, vochtigheid en luchtcirculatie, leidt tot een intensievere celstofwisseling. De bloeds- en lymfenomloop wordt gestimuleerd, afval stoffen worden afgevoerd, vetophopingen in de onder huidse lagen lossen op en het calorieverbruik neemt toe. Na vier tot zes weken is de huid merkbaar strakker, soepeler en zachter. Twee maanden dragen Studies onder medisch toe zicht hebben bij 95% van de gebruiksters een omtrekafna- me aangetoond van 2 tot 9 cm en zelfs meer Daarvoor moet de Lanaform short zo'n twee maanden 8 uur per dag wor den gedragen. Wie nu de behandeling start, heeft in de zomer een gladde, strakke huid. Prettig draagbaar Lanaform shorts zijn gemaakt van natuurrubber. Binnenin is katoen verwerkt. Katoen neemt veel vocht op en irriteert de huid niet. De short houdt zijn elasticiteit, ook na veelvuldig wassen. Assortiment De shorts zijn verkrijgbaar in meerdere maten, lengten en kleuren. Ze zijn geschikt als onopvallende onderkle- ding en er zijn modellen die als (sport)bovenkle- ding worden gedra gen. De Anti-Cell panty en de gel die nen als aanvulling of voortzetting van de behandeling. De panty oefent druk uit die varieert vanaf de enkel tot aan de heupen. De Lanaform gel activeert de anti- cellulite behan deling. Lanaform pro ducten zijn verkrijgbaar bij drogist, theek, medische vakhandel en schoonheidssalons. Belt voor meer informatie apo- de Imgroma consumentenservi ce. tel: 0900-1011015 Dat knoflook goed is voor de gezondheid, is al uit vele onderzoeken duidelijk geworden. Knoflook ver hoogt uw vitaliteit, het heeft een gunstige invloed op de bloedsomloop en de bloeddruk en het past in een cholesterolverlagend dieet. Om van die positieve werking te kunnen profiteren, zijn dagelijks echter grote hoe veelheden knoflook nodig. Dit geeft de bekende bezwa ren als een doordringende geur en hinderlijke oprispin gen en tevens kan het irrita tie geven aan maag- en darm- wand. Veel knoflookcapsules en -tabletten hebben hetzelfde bezwaar als verse knoflook; de doordringende geur. Deze capsules en tabletten lijken in eerste instantie reukloos te zijn. Echter, wanneer deze capsules en tabletten na inna me in uw maag uiteenvallen, veroorzaken zij tijdens het transpireren of bij oprispin- Vrijwel iedereen heeft er mee te maken, oor smeer, die geelachtige stof in de oren. Door enkele malen per dag in de oren te peute ren houden we ze meestal schoon. Belangrijk, omdat hard en opgehoopt oorsmeer kan zorgen voor jeuk, irri tatie en een minder gehoor. Het vermoeden bestaat dat een teveel, aan oorsmeer kan worden veroorzaakt door een lawaaierige omgeving, maar ook de milieu- ft» - vervuiling zou hier bij een rol spelen. Als we ouder worden schijnen we ook meer last te hebben van oorsmeer. Daar om is het aan te bevelen de oren regelmatig goed schoon te maken. Oroclean Nu is er een reini gingsolie, Oroclean, die zeer geschikt is om het oorsmeer, zelfs als dit door uitdroging veran derd is in harde proppen, te verwijderen. Het bevat drie 0°' speciale oliëen die een emul gerende werking hebben, waardoor het oorsmeer zacht wordt en dan makke lijk te verwijderen is. Oro- clean beschermt de huid (binnenwand) van de uit wendige gehoorgang en kan wekelijks worden gebruikt. De prestaties van onze oren worden daardoor zo goed mogelijk. Eenvoudig gebruik Bij een normale hoeveelheid oor smeer, verdient het aanbeveling één keer per week len. Hou het hoofd ongeveer een minuut in deze positie, sluit eventueel het oor af met een watje zodat Oroclean niet uit het oor loopt en spoel het oor dan uit met een zachte waterstraal. Indien bij begin van het gebruik er proppen inge droogd oorsmeer aanwezig zijn. dan kan het nodig zijn dat de behandeling enige dagen herhaald moet worden. Als er geen verbetering optreedt, neem dan kontakt op met uw arts. Lees voor gebruik de bijsluiter. Oroclean is verkrijgbaar bij zelfstandige drogisterij enkele druppels in beide (o.a. DA. Uw Eigen Drogist, oren in te brengen. Even het hoofd opzij buigen en enkele druppels in het oor druppe- Dio, Stip. enz.) en apotheek. Voor meer informatie: Darci Pharma, tel. 076-581 06 81. kig zijn, moeten ze worden voorkomen. Slecht passend schoeisel en weinig aandacht voor de verzorging van voeten, brengen onze 'onderdanen' in een slechte conditie. Likdoorns, eeltplekken, inge groeide nagels, zwakke voetbeentjes, overmatige Conditieverbetering transpiratie en zwemmerseczeem zijn dan het gevolg. In veel gevallen brengt een juiste behande ling verbetering. Transpirerende voe ten vormen een groot probleem. Vooral werklieden die veelal in dicht schoeisel met rubber zolen hun dagelijkse arbeid ver richten, hebben hier last van. De zweet- productie kan, afhan kelijk van de tempe ratuur en de emoties waaraan iemand onderhevig is, aan zienlijk variëren. Het zweet en de vochtig geworden huidcellen worden door bacte riën en schimmels afgebroken, wat resulteert in een onwelriekend pro ductieproces. Zwemmerseczeem Voetschimmel, beter bekend onder de naam zwemmersec zeem, is de meest voorkomen de huidontsteking van de voeten. De huid tussen de tenen is rood, vochtig en ver toont soms kleine kloofj es terwijl gemakkelijk velletjes los getrokken kunnen wor den De hierbij optredende jeuk wordt erger bij warmte. De schimmel heeft behoefte aan een vochtige, warme en alkalische omgeving, die voornamelijk bij de voeten wordt aangetroffen. Overma tige voettranspiratie kan dus het ontstaan en de ontwikke ling van voetschimmel sterk bevorderen. Omdat schim melinfecties nogal hardnek- Een uitstekende hulp hierbij zijn Geurvreters inlegzolen. Ze zijn speciaal ontwikkeld om transpiratiegeur en vocht weg te nemen. Bovendien zor gen Geurvreters voor een algehele verbete ring van de conditie van de voeten. De inlegzool bestaat uit een toplaag met daar aan vast een foamlaag. De combinatie zorgt ervoor dat de voeten droog blijven. Geur vreters zijn in drie varianten verkrijg baar. Comfort, voor de dagelijkse schoen. Super Sterk voor laar zen en werkschoenen en Sport Schoen Spe cial voor sportschoe nen. Het verschil is dat iedere opeenvol gende soort 10% meer actieve koolstof bevat. De doel treffendheid van Geurvreters is te danken aan een uniek en gepatenteerd procédé. Er wordt zelfs drie maanden garantie gegeven op geurver- mindering van voeten, kou sen en schoenen. Geurvreters inlegzolen zijn verkrijgbaar bij de drogist. Voor meer informatie: Tendem. tel.: 038-421 77 47. gen alsnog die verve lende knoflookgeur Unieke gefermenteerde knoflook Voor degenen die van het goede van knoflook willen pro fiteren zónder de nadelen ervan, is er Kyolic. Kyolic bevat een hele hoge dosis knoflookextract en de gebruikte knof look heeft een uniek koud rijpingsproces (fermentatie) onder gaan, hierdoor is het eep sterk werkend knoflookpreparaat. Het 20 maanden durende rijpingspro ces, dat al eeuwenlang in Azië wordt toegepast, verwij dert de doordringende geur van knoflook geheel, het ver oorzaakt zelfs geen vervelen de geur tijdens het transpire ren en bij eventuele oprispin gen. Tevens is gefermenteer de knoflook milder voor maag en darmen. Kyolic is het enige knoflookpreparaat met de kracht van gefermen teerde knoflook Kyolic-assortiment Kyolic One-a-day bevat een extra hoge dosis knoflookex tract 600 mg gefermenteer de knoflookextract per tablet Daarom is één tablet Kyoüc One-a-day per dag al voldoen- laat sinaasappelhuid verdwijnen door constante micromassage na 2 maanden gebruik verliest 95% van de gebruikers tot 9cm of zelfs meer in omvang bij het dragen van Turbo sport line (8 uren per dag gedragen) voelbaar en zichtbaar afslanken uw leverancier: fj/ Dorpsstraat 10, Holten Dorpsstraat 96, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal Tomisol Beautya cosmeceutical revolution Er is nu een cellulite crème die op resulta ten van wetenschappelijk onderzoek geba- ,""v, seerd is. Klinische studies aan universitaire ""ToVfVlStfl dermatologische klinieken in Duitsland heb- ben de werkzaamheid van Tomisal Beauty aangetoond. Werking De werking berust op het reactiveren van de cellen, waardoor de stofwisseling verbetert. Hierdoor wordt de afvoer van afvalstoffen geac tiveerd, de groei van lymfeva- ten wordt bevorderd, waar door de sponsachtige struc tuur van de onderhuid afneemt. Het transport van stoffen door de huid wordt mogelijk gemaakt doordat de huid na indrogen van de crème door een laagje Tomisal Beauty wordt afgedekt. Daardoor wordt het de stoffen die zich in de crème bevinden moge lijk gemaakt de huid te passeren. Voorafgaande aan het klinisch wetenschappe lijke onderzoek werd de crème gedurende 8 jaar met succes getest op 200 vrouwen in alle leeftijds categorieën. In deze groep bevonden zich ook zwange- Toepassing Een tube Tomisal Beauty is voldoende voor een kuur van twee a drie weken. In zware gevallen van celluli te kan het nodig zijn de kuur direkt te laten volgen door twee de. Bij een groot aan tal vrouwen blijft de cellulite weg, anderen dienen de kuur één a twee keer per jaar te herhalen voor een blijvend resultaat. Door het wer kingsprincipe van de crème is deze ook geschikt voor een aantal andere huidproblemen zoals: striae (zwangerschaps- strepen), verstevi ging van décolleté en hals, probleem huid. De crème is niet vet. gemakkelijk af te spoelen en daar door gebruiksvriende lijk. Tomisal Beauty is ver krijgbaar bij apotheek en drogist. De prijs bedraagt 119,(tube van 250 ml). Voor meer informatie: Tomisal Beauty, tel. 070-3588986. Extra gé* verhoogt ie vitaliteit Super concentré augmente la ritalité de. Met Kyolic One-a-day ver hoogt u uw vitaliteit en weer stand en voelt u zich fit en gezond. Daarnaast zijn er nog meer varianten: Kyolic Original. Kyolic Lecithine en Kyolic Anti-oxidant. Wilt u meer informatie of wilt u gratis kennismaken met Kyolic, dan kunt u bellen met onze Consumentenservi ce. tel.nr. 0800-028028 (gra tis). Onze voedingskundigen geven u graag advies en stu ren u de proefcapsules en de Kyolic-brochure gratis toe. U kunt ook schrijven naar: Pharmafood, Consumenten- service, Postbus 17. 3880 AA Putten. Kyolic is verkrijgbaar bij dro gist, reformhuis en apotheek. Hebben een ontstekings- remmende en pijnstillende werking. Samengesteld uit het extract van de originele Groenlipmossel uit Nieuw-Zeeland. Aan te bevelen bij: Gewrichtsaandoeningen zoals o.a. Arthritis, Reuma, Jicht en Arthrose. Wapiti Mossel Extract tabl. 30 st. 21,95 Verkrijgbaar bij: Dorpsstraat 10. Holten r Dorpsstraat 96, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 11