Blauw Wit: twee punten te weinig Mixteam Mintonette moeiteloos kampioen Tango zoekt goed tehuis Resultaten SV Holten HOITENS NIEUWSBLAD Uitstekende prestatie door Bergruitertjes Bosschoonmaakdag Sallandse Heuvelrug Je bromfietsverzekering: zó geregeld bij de Rabobank Resultaten Blauw Wit DONDERDAG 24 APRIL 1997 Musical Vervolg van pagina 3 Dc negentigste verjaardag werd vrijdagochtend op school gevierd voor de leer lingen. Dc groepen vijf tot en met acht begonnen de och tend in gebouw Irene, waar de Christelijke Ont-span- nings Club een Griekse klucht ten tonele bracht. Na de pauze wachtte een spel- lencircuit. De leerlingen van dc onderbouw be-gonnen die ochtend met spelletjes, waarna ze vermaakt werden door een poppcnspeelster. Dc fees-tclijkhcden werden besloten met een gezamenlij ke maaltijd met pannenkoe ken. Van dc ruim duizend pannenkoeken bleef maar weinig over. 's Middags wa ren de kinderen vrij. Onder hetgenot van een hap je en een drankje werd het feestprogramma 's avonds op informele wijze op school afgesloten. Tal van herinne ringen werden opgehaald en zoals verwacht had de expo sitie van foto's, dia's en vi deofilms over de geschiede nis van het protestants chris telijk on-dcrwijs in Holten en natuurlijk van dc leerlingen, volop bekijks. Verkeersexamen Ook dit jaar houdt Veilig Ver keer Nederland in samenwer- iking met de Holtense basis scholen de scholenverkeersexa- mens. Dit jaar namen 91 Hol tense leerlingen uit groep zeven deel aan het eerste gedeelte van het examen, het schriftelijk ver keersexamen. Dit heeft van daag plaatsgevonden onder het toeziend oog van enkele WN- ers en de plaatselijke politie agenten Oberink en Assink. Het tweede gedeelte is het praktisch 1 examen ofwel dc fietsproef. Deze vindt plaats op 22 mei. Leerlingen I leggen dan apart van elkaar een vast gestelde routeafopde fictsdoorHol- I ten, waarbij dc leerlingen op hun ver keersgedrag beoordeelt zullen wor- den. Nieuw ditjaarisdatde poli ticagenten Assink en Oberink voordat de fiets proef plaats vindt de fietsen stuk I voor stuk zullen controleren op vei ligheid. Middels een folder worden de ouders van te voren ingelicht op de belangrijkste aspecten waaraan een fiets wettelijk moet voldoen. Dit om dc algemene verkeersveiligheid van dc fietser te bevorderen. De leer lingen krijgen na de controle direct de uitslag mee op een kaartje, lsdc fiets goedgekeurd,dan wordtdc kaart voorzien van een sticker 'Deze fiets is Okc'. Voordegratis folder'F.cn veilige fiets voor uw kind' kan men bellen met I. Bekkcrnens, telefoon 36 48 53 (WN). Feest was het vorige week voor het mix C-team van volleybalvereniging Mintonette. Na een uitstekend seizoen sleepte de ploeg ook tijdens de laatste wedstrijd tegen Wevo de winst moeiteloos in de .wacht: 3-0. Het kampioenschap wordt echter niet erkend door de Nederlandse Volleybal Bond, daar mix C enkele dispensatiespelers telt, afkomstig van de B-jeugd. Deze spelers zijn formeel te oud voor het C-team met 12- en 13-jarigen. Niettemin een uitstekende opsteker voor ploeg en vereniging. Foto: wu Vogel In Nieuw-Heeten is onlangs het jaarlijkse pony-concours gehouden door PC De Mars- ruitertjes. Voor de leden van de Bergruitertjes was dit het eerste concours waarvoor ge zamenlijk werd ingeschre ven. Het was een zonnige, gezellige dag waar ook nog eens goed werd gepresteerd. De volgende Holtense combi naties behaalden een prijs: Springen: Klasse B: Marjct Drost met Royal Finish: derde- prijs cat. D. Joanna Spakman met Beüanka: vierde prijs cat. D. Annelies Drost met Mark; zesde prijs cat. D. Klasse L: Angelique van Wanrooy met Queenie; eer ste prijs cat. F.. Mieke Leeftink met Amingo: derde prijs cat. C. Claudia Vossclman met Vaya Con Dios; zesde prijs cat. D. Klasse M: Lia Verhoeven met Bianca; eerste prijs cat. D. Klas se Z: Esther lammers met Wen dy K; eerste prijs cat. D. Individuele dressuur: Klasse B: Mieke Leeftink met Amingo: vierde prijs cat. C. Esther lam mers met Amillion; vierde prijs cat. D. Tessa van Gicrsberge met Joeri; vijfde prijs cat. D. Klasse L: Hennke Kevelam met Kiddy; vierde prijs cat. C. Mar jan nootcboom met Romadour; zesde prijs cat. D. Klasse M: Claudia Vossclman met Vaya Con Dios; vijfde prijs cat. D. In de weken voorafgaand aan het gezamenlijke concours in Nieuw Hceten bezocht een aan tal combinaties van de Bcrgrui- terjes diverse concoursen in de regio. Op 9 maart in Raaltc wist Annelies Drost met Mark een derde plaats te bereiken bij het springen klasse B, categorie D. Tijdens tweede paasdag waren er in Lierderholthuis vier ere plaatsen gereserveerd voor twee Holtense combinaties: Joanna Spakman behaalde met Belianka een eerste prijs bi) dc dressuur klasse B en een achtste prjs bij het springen (eveneens klasse B). Angelique van Wanrooy wist met Queenie beslag te leggen op dc tweede plaats in de dressuur klasse L en eveneens de tweede plaats bij het springen klasse L. Angelique grossiert schijnbaar in tweede plaatsen, want tijdens de Grote Prijs van Lonneker, op 6 april, werd zij weer tweede bij het springen in de klasse L. Daags voor 'Nieuw Hceten' (12 april) was Tessa van Giersber- gen ook nog actief in Diepcn- hcim. Zi) zag haar springpresta- tic bekroond met een tweede prijs in dc klasse M. Ook dit jaar houden de recreatie-ondernemerss na mens de Stichting Pro motie Sallandse Heuvel rug weer drie Bosschoon- maakdagen. De afgelo pen jaren bleek dit een terugkerend succes te zijn. Jong en oud is op deze manier actief met het milieu en de natuur bezig. Dc eerste bosschoonmaak dag van dit jaar wordt ge houden op donderdag 1 mei. Op deze dag gaan de deelnemers onder begelei ding van een boswachter aan de 'slag met het rooien van boompjes om de heide weer dc kans te geven zich te ontplooien of met bij voorbeeld het opruimen van afval in de bossen. Het programma voor deze dag is als volgt.- om 10.30 uur wordt men ontvangen op de parkeerplaats bij be zoekerscentrum 'Saliendsc Heuvelrug' van Staatsbos beheer aan de Grotestraat in Nijverdal. Iemand van de recreatie-ondernemers heet de deelnemers welkom en een boswachter van Staats bosbeheer legt dc werk zaamheden uit. Daarna gaat men met eigen vervoer naar de locatie van deze dag om aan de slag te gaan. Tegen 12.30 uur wordt ter plekke een pick- nicklunch aangeboden en spreekt de boswachter een dankwoord uit. De dag is om ongeveer 1.3.00 uur af gelopen. Vantcvoren opgeven is niet nodig. Ook zijn aan deze dag geen kosten verbonden. De overige twee bos- schoonmaakdagcn in 1997 zijn gepland op woensdag 2 juli en woensdag 15 okto ber. Voor meer informatie kan men contant opnemen met de VVV Holten, tele foon 36 15 33 of de VVV Heliendoorn/Nijverdal, te lefoon 61 27 29. Eén jaar schadevrij rijden: 10% korting op je bromfietspremie Op je toekomstige individuele personenauto- of motorverzekering tot 15% korting Snelle schadeafhandeling: 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar \tvter polis Informeer bij de Rabobank HOLTEN Oranjestraat 10, Postbus 3, 7450 AA Holten. Tel. 0548-37 47 47 In Almen heeft Blauw Wit zaterdag een slecht duel met een gelijkspel afgesloten. Was de openingsfase nog hoop gevend, langzamerhand viel echter het spelpeil terug naar een beden kelijk niveau. Beide ploegen wisten het publiek nauwelijks te vermaken. Scheidsrechter Bekker uit Arnhem deelde in de algehele malaise. Met dit resultaat is Blauw Wit theoretisch nog steeds met zeker van klasscbehoud. In de openingsfase van deze wedstrijd leek het of Blauw Wit de negatieve reeks wed strijden wilde afsluiten met een positief resultaat tegen Almen. De ploeg begon aan vallend en wist leuke combi naties op de mat te leggen. In deze fase kreeg Jacco Schup- pert een fraaie kans op de openingstreffer en Hans Stam zag zijn fraaie schot ook niet tussen de palen beland den. In dc achtucnde minuut was het wel raak. Dirk-Jan Beldman werd op rechts aangespeeld door Gerwin de Velde Harsen horst. Dirk-Jan speelde keurig de doelman uit en scoorde fraai uit toch nog een moeilijke hoek. Blauw Wit wist goed gebruik te maken van de snelheid van de spitsen en dc verdedigers van Almen hadden het moeilijk om dit te verdedigen. In de 24e minuut ging Jacco Schuppert er met de bal van door. Binnen het strafschopge bied werd hij onderuit gehaald. Scheidsrechter Bekker was dc enige die hierin niet een straf schop zag. Helaas voor Blauw Wit had hij het deze middag voor het zeggen. De wedstrijd bleef dus open. De wel toege kende vrije trap leverde niets op. Blauw Wit kreeg echter meer kansen die geen doelpunten op leverden. De ploeg mocht zich zelf verwijten de kansen niet te benutten. Almen probeerde wel de aanval te zoeken, maar kreeg nauwe lijks enige ruimte om gevaarlijk te worden. De defensie zat bij de Holtenaren dus redelijk goed in elkaar voor rust. De enige kans die Almen kreeg resulteerde in een schot van afstand dat rake lings over het doel van keeper Edwin Aaftink scheerde. Na rust bleef het spel bijzonder matig, maar kwamen er wel doelpunten. In de tiende minuut brak Jacco Schuppert op rechts door, maar zijn voorzet was te hard voor de goed meegekomen Dirk-Jan Beldman zodat deze kans niets opleverde. Na ruim een kwartier spelen was het op nieuw jacco die een kans kreeg, maar ook dit keer was het geen doelpunt. De vele kansen die Blauw Wit om zeep hielp hiel den de thuisploeg in de wed strijd. De thuisploeg die voldoende routine in de basis had om op de juiste momenten toe te slaan pakte een vrije trap net buiten het zestien-meter gebied met beide handen aan. Nico Brou wer nam de vrije trap die keihard in dc kruising verdween voor de volslagen kansloze Edwin Aaf tink 1-1. Vlak hierna kreeg Blauw Wit een enorme kans om opnieuw de leiding te nemen, maar twee meter vrij voor de doelman leverde opnieuw geen resultaat op. In de 81c minuut zette Almen een keurige aanval op, waarbij de defensie van Blauw Wit werd uitgespeeld. Uit de voorzet wist Mark Diepenveen raak te kop pen en daarmee zijn ploeg aan dc leiding te brengen: 2-1. Het siert de Holtense ploeg dat het niet bij de pakken ging neer zitten, maar dat de ploeg direct vanaf de aftrap dc aanval zocht. Een lange bal werd door doel man Gerrit Brokken van Almen verkeerd beoordeeld en Dirk- -Jan Beldman kon zi|n tweede treffer laten aantekenen. Aan de andere kant kreeg Blauw Wit om onduidelijke redenen opnieuw een vrije trap tegen. Dit keer ging de bal over het doel. De wedstrijd was van bei de kanten veel te hard en na de goede openingsfase kon Blauw Wit het initiatief en het betere spel niet blijvend opleggen aan Almen. Gelet op de kansen had dc ploeg een ruime overwinning moeten behalen. Het bleef ech ter bij 2-2. Bijeenkomst NBvP Holten De maandelijkse afdelingsa- vondplaats van de Platte landsvrouwen afdeling Hol ten heeft onlangs plaatsge vonden in zaal Vosman. De voorzitter Everdien Spakman moest tot haar grote spijt me dedelen dat de Catalpaboom, die vorig jaar was aangeplant in het kader van de boom- plantdag, was vernield was evenals het ernaast geplaat ste bordje. „Dit is niet alleen een daad van zinloos vandalisme, maar ook een smet op de nalatenschap van wijlen mevrouw Nagelhout. Gelukkig heeft dc gemeente Holten gezorgd voor een andere boom", aldus Spakman. oor dc kraam op het Smidsbelt op Koninginnedag werd een op roep gedaan om vrijwilligers. Ook kunnen belangstellenden zich ook nog opgeven voor de fietstocht op 14 mei. Hierna werd de gast van de avond geïntroduceerd, de heer Brinkcate van de Stichting Mi lieuzorg Twente. 'Twickel, na tuur op z'n mooist', was de titel van de diaserie die de heer Brinkcate presenteerde voor een volle zaal met aandachtige toehoorders. Deze boeiende dia's gaven een prachtig beeld van de tuinen van kasteel Twic kel en ook van de omringende omgeving. De volgende bijeenkomst is op 22 mei. Tango is een Duitse Herder reu van ongeveer tien maan den oud. Het is een erg lieve hond die gek is op kinderen. Hij is geen katten gewend en is soms wat fel tegen andere honden. Tango bijt bij veel alleen zijn soms dingen stuk, maar welke jonge hond heeft dit nooit ge daan? Tango wacht met nog vele lotgenoten op een nieuwe baas. Wie interresse heeft kan naar Dierentehuis Deventer c-.o., Wechelerwcg 19, 7433 PZ te Schalkhaar. Voor meer infor matie kan men contact opne men met het Dierentehuis, tele foon 0570 - 62 38 11. Voor meer informatie over dc dieren bescherming Holten kan men bellen met de afdeling Rijssen, telefoon 51 71 71 .-.-O Overwetering BI - Holten B1 In een redelijke eerste helft leek het erop dal er niet werd gescoord. Even niet opletten in de verdediging werd door Overwetering direct afgestraft: 1-0. Na rust kon Holten, met de wind in de rug. beter van zich afbijten. Dit resulteerde in een doelpunt van Je roen. Uit een vrije trap van Roy van ongeveer 25 meter afstand (precies in de kruising) kwam Holten op voor sprong. Overwetering deed er een schepje bovenop en uit een rommeli ge situatie voor het Holtense doel scoorden zij de gelijkmaker. Hierna kregen beide ploegen nog wel enkele kansen maar de voorwaartsen wisten deze niet te benutten. HaarleBI-Holten B2 Haarle is nog steeds in de race voor het kampioenschap, dus wilden Hol ten het hun nog lastig maken De eerste helft leek het er echter niet op, de verdediging stond te schutteren en voorin was er weinig beweging. Hier door stond Holten bi) rust tegen een 3-0 achterstand aan te kijken. Door de leiders werd weer een tactische truc bedacht. Brian ('Romario') werd kee per en Johan werd de stuwende kracht op het middenveld. Indien Bri an de nul zou houden werd dit be loond met een broodje hamburger. Holten begon goed aan de tweede helft. Jurrien werd binnen de lijnen gevloerd en de toegekende penalty werd door Jan v.d P vlekkeloos inge schoten. Holten bleef de betere ploeg, echter de kansen werden niet benut. Einduitslag 3-1. Neede Cl-Holten C1 Na de goede wedstrijd van vorige wacht van deze ploeg Het werd ech ter een teleurstelling. In plaats van snelle combinaties, opbouwen vanuit de achterhoede, was het lange, hoge ballen naar voren. Neede kwam voor rust op voorsprong. Na rust ging het beter, er werd meer gevoetbald. Hol ten scoorde de verdiende gelijkma ker, verder was het een wedstrijd om zo snel mogelijk te vergeten. Holten D2-VesosD2 In deze voor Holten zo belangrijke wedstrijd lieten de jongens het volle dig afweten. Vesos was op alle fron ten de betere ploeg en leidde bij rust al met 0-4. Ook na de pauze was Hol ten geen schim van het team van de voorgaande weken. Aan het eind stond een 0-6 nederlaag op het score bord. Er resten nog twee belangrijke wedstrijden en het is te hopen dat de spelers dan uit een ander vaatje tap pen. Den Ham El - Holten E1 Een zeer aanvallend Holten speelde zeer gedisciplineerd en vooral de voorhoede speelde goed samen Uit goede combinaties van Thijs M. en Roelf Jan scoorde laatstgenoemde binnen vijftien minuten twee keer Het eerste doelpunt was een schitterende kopbal uit een al even prachtige voor zet. Ook opmerkelijk waren de twee doelpunten van Ruud. die via af standsschoten beide in de kruising belandden. Uiteindelijk werd een 1-6 overwinning behaald door doelpun ten van Roelf Jan (drie keer), Ruud (twee keer) en Thijs V. Enter Vooruit E2 - Holten E2 De eerste helft werd door beide ploe gen zeer aanvallend gespeeld. De vele kansen werden door beide ploegen echter niet benut. Holten speelde de tweede helft met de wind in de rug en werd daardoor steeds gevaarlijker. Tim slaagde erin om de score te ope nen. Merijn vergrootte de voorsprong naar 0-2. Nadat Thijs de stand op 0-3 had gebracht was de wedstrijd gelo pen. E.V. kwam nog terug naar 1-3 maar Tom bracht de marge terug op drie doelpunten en door een prachti ge goal van Merijn werd de eindstand bepaald op 2-5. Volgende week heeft Holten voldoende aan één punt om zich kampioen te mogen nr Holten E3 - Excelsior E9 Holten begon de wedstrijd te terug houdend Dat resulteerde dan ook in een 0-1 achterstand. Holten werd hier door wakker geschud en wist dat ze de punten niet cadeau zou krijgen Hol ten deed er een schepje bovenop en dit resulteerde nog voor rust in de gelijkmaker door Jeffrey. De tweede helft was Holten duidelijk de betere ploeg en middels drie schitterende doelpunten van Jeffrey werd een 4-1 overwinning behaald. Volgende week moet blijken of ons doelsaldo vol doende is voor het kampioenschap. Hulzense Boys F1 - Holten F1 De eerste helft gaf een gelijkopgaan- de wedstrijd te zien. De jongens wis ten elkaar met goede combinaties makkelijk te vinden. Echter in Hulzen beschikt men over een zeer talentvol le speler die een wedstrijd in zijn een tje kan beslissen. Goed keeperswerk van Wouter, momenteel in goede vorm, voorkwam erger. De tweede helft hetzelfde beeld. Een goede com binatie tussen Jaap en Huub resul teerde in het Holtense doelpunt. Uit eindelijk werd de wedstrijd, enigszins geflatteerd, afgesloten met een 9-1 eindstand. Holten F2-Enter F2 Holten werd de eerste helft volledig overklast door de jongens uit Enter. De rust werd bereikt met een 0-4 ach terstand De tweede helft werden de mouwen opgestroopt en daardoor kwam Holten terug tot een 4-5 stand. Hierna was het gedaan met de Holten se weerstand en kon Enter nog uitlo pen naar een 4-7 einduitslag. Indien de volgende wedstrijden op het ni veau van de tweede helft worden ge speeld dan zullen de punten vanzelf komen. Enter Vooruit F3 - Holten F3 Beide ploegen waren aan elkaar ge waagd E.V. scoorde vrij snel al drie doelpunten alvorens Holten kon te- genscoren. Voor rust wist E.V, de stand te verhogen naar 4-1. Na rust liepen de jongens uit Enter al snel uit naar een 7-1 voorsprong. Doordat de tegenstander Holten terugliet komen in de wedstrijd kon de eindstand wor den bepaald op 7-4. Toch verwachten de leiders in de komende wedstrijden nog enige punten te kunnen binnen halen. De Zweef F4 - Holten F4 Wederom werd met een brede selec tie aangetreden. De eerste helft werd er redelijk veel tegenstand geboden. Pas na tien minuten moest Martijn voor de eerste keer 'vissen'. Vlak voor rust wist Jeroen S.. na een prachtige rush, een mooi doelpunt te scoren. Uiteindelijk was de Zweef een maatje te groot. Het resultaat was een stuk beter dan de vorige ontmoeting. D.Z.S V.4 - Blauw Wit 2 Vanaf de aftrap werd D.Z.S.V. door goed combinatiespel van Blauw Wit metderugtegendemuurgezet Met de rust resulteerde dit in een 0-3 voorsprong, waarvan vooral heteerste doelpunt van Henk Bolink er éen was om in te lijsten. Nadat Gerald Meijerink en Johan Stam waren gewisseld, bleek het ritme bij de gasten verdwenen. Wel bleef het de veel betere ploeg en creëerde ook goede kansen, het goede spel van voor rust was er niet meer. Blauw Wit kwam na rust nog twee keer tot scoren. Wim op den Dries schoot van afstand fraai binnen en de 0-5 kwam op naam van de thuisploeg toen bij een goede aanval van Blauw Wit de bal in het eigen doel werd geschoten: 0- Blauw Wit 4 - Kloosterhaar 3 In een sportieve wedstrijd waren Blauw Wit en Kloosterhaar aardig tegen elkaar opgewassen. Voor rust was Blauw Wit gevaarlijker middels de snelheid van de buitenspelers- Kloosterhaar probeerde vooral via het midden de aanval te zoeken, maar vond hier steeds weer tegenstanders op hun weg. Gaandeweg de eerste helft wist Blauw Wit een klein overwicht te creëren en de thuisploeg kon via een fraaie actie van Dirk-Jan van Zon tot scoren komen 1-0. Na rust probeerde Kloosterhaar de aanval te zoeken, maar moest telkens op de Holtense counteis passen. Met Gerber. Elbersen en Jan-Willem Stam in de ploeg begon Blauw Wit aan het laatste half uur. Bij het eerste balcontact van Elbersen liet hij zien over een verwoestend schotte beschikken. Hier had de doelman geen antwoord op en de thuisploeg stond op 2-0. Kloosterhaar kwam hierna nog terug tot 2-1, maar de zege voor Blauw Wit kwam niet meer in gevaar: 2-1 Vesos 7 - Blauw Wit 7 Het zevende speelde een goede wedstrijd en ging voor de volle winst. Het spel golfde op en neer en beide ploegen kregen kansen. Voor rustwerd er niet gescoord. De tweede helft gaf een zelfde spelbeeld te zien. Doelman Henk wist met enkele fraaie reddingen Vesos van doelpunten af te houden. Hij verslikte zich echter in een knullig stuiterballetje en dat betekende 1-0. Blauw Wit deed wel wat terug. Een schot kwam via de binnenkant van de paal weer het veld in. Uit een counter scoorde Vesos 2-0. In deze stand kon Blauw Wit geen verandering meer aanbrengen. Blauw Wit C1-S.O.S.C1 Tegen het sterke S.O.S. kwam Blauw Wit al snel op achterstand. Een keurig opgezette aanval werd goed afgerond. Blauw Wit deed het goed, maar S.O.S. was altijd iets feller en daardoor altijd iets eerder bij de bal. Ondanks het goede spel en de kansen bleef het in de eerste helft bij0-1. Na rust begon Blauw Wit fel. De omzettingen hadden de ploeg goed gedaan en al snel resulteerde een kans in een doelpunt van Wilbert. Blauw Wit ging door en Merijn wist na een fraaie aanval 2-1 te scoren Blauw Wit liet zich hierna iets terug zakken en kreeg aanvallend meer ruimte. Jurrian viel nog geblesseerd uit en Arnoud bekroonde zijn goede wedstrijd met een fraaie treffer: 3-1 Blauw Wit C2 - Bornerbroek Cl Blauw Wit begon goed en had in de eerste minuten een overwicht. Het waren de bezoekers uit Bornerbroek die de eerste treffer maakten. Blauw Wit kreeg goede kansen voor met name Martijn en Jurgen. Een doelpunt van Martijn werd wegens buitenspel afgekeurd. In de tweede helft probeerde Blauw Wit met aanvallend voetbal de gelijkmaker te forceren. Er kwamen veel schietkansen voor Frank, Erwin, Jan Julian en Benny De doelman van Bornerbroek werd echter niet gepasseerd en dus bleef het bij de 0-1. Excelsior E4 - Blauw Wit E1 In een zeer aantrekkelijk duel was het Blauw Wit dat het initiatief naar zich toetrok. Rik Stoevenbelt opende na tien minuten de score 0-1. Blauw Wit speelde met teveel spelers voor de ba I, waardoor Excelsior veel ruimte kreeg en al snel de stand weer gelijk wist te trekken: 1-1. Blauw Wit bleef op de aanval spelen en Robbert Hulleman tikte 1-2 binnen. Wederom door slecht terugverdedigen van het middenveld wist Excelsior gelijk te maken 2-2. Na rust was Blauw Wit de betere ploeg, maar Excelsior maakte de kansen fraai af: 4-2. De wedstrijd leekgelopen, maar Blauw Wit zette nog een keer alles op alles. Op spectaculaire wijze kwam Blauw Wit nog weer naast Excelsior door twee fraaie treffers van Kuba Kladzinsky. In de slotfase had deze speler nog bijna de winnendetreffer op zijn schoen. Al met al een terechte uitslag in een leuke wedstrijd: 4-4. Blauw Wit F1 - Enter Vooruit F2 Aard Polhoud trainde de jongens op lef. En zowaat, het was er nog. 'Man of the Match' Nick Zweers, en 'second best' Bart Aanstoot trapten de bal nog niet eerder zo en waren daardoor van groot belang voor de winst. Sander Bledman deed zichzelf een verjaardagscadeau: hij voorkwam drie keer een achterstand door op tijd uit te komen. Hij keepte foutloos, klemvast en met verre uittrappen. Frank Bruggeman en Maarten Brilman hielden verder de deur dicht. Het samenspel tussen Jurgen van de Voet en Kjell van Zon vlotte weer goed, Erik Groot en Jort Wildenborg als grote stofzuiger zorgden voor de aanvoer vanuit het middenveld. Jurgen liet een bal van de voet vertrekken die, na aanraking van een verdediger in eigen doel verdween. Ruststand 1-0. In de rust kwam de kater van de vorige keer ter sprake. De beuk moest erin. En dus werden de posities ingenomen en het lef van de training weer van stal gehaald. Nick Zweers knalde de bal naar jurgen van de Voet, die naar Kjell van Zon, waarna de bal in de uiterste hoekoverde lijn verdween. Eindstand: 2-0. S.V V.N.F3-BlauwWitF2 ln de eerste helft ging de wedstrijd gelijk op. Beide ploegen kregen kansjes op een treffer, maar de doelwachters hadden alles onder controle. Ook in de tweede helft waren beide keepers een sta in de weg voorde aanvallers. Telkens wisten ze de aanvallen onschadelijk te maken Toch bleven de drie punten in Ni|verdal. Door een onfortuinlijk eigen doelpunt, ver in de tweede helft, kwam S.V.V.N aan de zege: 1-0. Blauw Wit F3 - Excelsior F4 In een gelijkopgaande wedstrijd had BlauwWittoch het betere van het spel. Met heel goed voetbal werd Excelsior in de verdediging gedrukt. Het veld werd goed breed gehouden zodat Jurgen, Ruben en Frank het spel goed konden verdelen. Keeper Frank wist het enige gevaarlijke schot op doel keurig uit de kruising te plukken. Na rust wist Blauw Wit de druk op te voeren. Dit resulteerde in het eerste doelpunt. Ruben schoot van afstand in de vrije hoek: 1-0. Blauw Wit verzwakte wat na de treffer en Excelsior kreeg kansen. Doelman Frank wist echter met fraaie reddingen de gasten van scoren af te houden. Rik-Jan wist met een zeer slim doelpuntdeeindstandop 2-0te bepalen. F4 r i 0-3 voorsprong door Thijmen en door twee keer Stijn. Mike voorkwam een tegentreffer en Nick en Robert waren de stofzuigers van het middenveld. Jan-Willem en Marcel hielden elke tegenaanval tegen, zodat de ruststand metO-3werdbereikt.Nadeappelpauze werd de score door Stijn en Justin tot 0- 5 opgevoerd, voordat Hulzense Boys tegen scoorde. Zaterdag spelen de jongens van F4 Tegen het bovenaanstaande Enter. Eindstand: 1-

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 7