SportS in Holten mm Handballers weer het groene veld in Sport agenda Goede seizoenstart Okia Mini Kemper Toernooi succes Tennisseizoen van start Veel belangstelling autocross Hockeyers te sterk Resultaten BlauwWit HOLTEWS NIEUWSBLAD Resultaten SV Holten Gerrit Stevens bekerfinalist Blauw Wit versus Juliana DONDERDAG KHPRIL199' Blauw Wit 3 - Vesos 2 Tegen kampioenskandidaat Vesos 2 is een hardwerkend Blauw Wit 3 er niet in geslaagd een punt thuis te houden. Vanaf het begin gaven de gasten de toon aan en hielden Blauw wit onder druk. Goed verdedigen leid de er toe dat met de rust Vesos slechts een 0-1 voorsprong had. Na de her vatting bleef Vesos wat sterker, maar nadat de thuisclub met een uitval via Ton Veldhuis de gelijkmaker tegen de touwen schoot, kreeg Blauw Wit meer vat op het spel. Het was jammer dat door een misverstand in de Blauw Wit defensie de Hellendoorners toch weer op voorsprong kwamen. De Holtena ren kregen nog een goede kans via Remon Jager, maar deze werd helaas gemist, waardoor de volle winst naar Vesos ging (1-2). Blauw Wit 4 - Excelsior 8 In de eerste helft liet Blauw Wit met de wind tegen de bal goed rond gaan en er waren goede mogelijkheden om tot scoren te komen. De score werd ech ter door Excelsior geopend, maar voor hun wel aan de verkeerde kant; 1-0. Uit een corner werd het weer gelijk. Voor rust had Blauw Wit op voorsprong moeten komen, maar de goede kansen bleven onbenut. Na de rust werd de partij harder. Het spel werd slecht en kansen waren er wei nig Excelsior had in de slotfase nog kansen op de volle winst, maar het bleef bij 1-1. BlauwWit7-S.V V N. 10 De regen viel met bakken uit de he mel. De wind vloog over het veld. maar het deerde de mannen van het zevende niet. Eén voor allen en allen Eventjes was er een kleine inzinking: 0-1 Maar daarna was er gelijk weer het aanvallende zevende te zien En voor de thee was het nog gelijk: 1-1 De regen werd 'natter', de wind werd feller, maar het zevende hield dapper stand. Vooral de defensie en de doel man beukten er op los. 'Dikke Gait' had er al een strafschop uitgeramd en gleed ook nog eens twintig meter op z'n achterste om de bal het oerwoud in te rammen. Scheidsrechter Joop floot een prima wedstrijd die gelijk eindigdein 1-1. G.F.C.C2 -Blauw Wit C2 Blauw Wit C2 moest op bezoek bij de nummer negen uit de competitie. De thuisclub speelde veel te hard en me nig maal werd een onnodige overtre ding gemaakt. Blauw Wit speelde hier goed op in. De bal bleef goed rond gaan in de ploeg en zo kwamen er kansen. Bij rust stond het 0-4 en wist G.F.C. al dat het met dit spelletje niet tot resultaat kwam. Na rust bleef Blauw Wit de betere partij en stuurde de veel te hard spelende thuisploeg van het kastje naar de muur. De eind stand werd op 1-7 bepaald. De doel punten kwamen van Mark drie keer. Benny één keer. Frank uit een straf schop, Martijn één keer en Jurgen één keer. Hulzense Boys E2 - Blauw Wit E1 Blauw Wit begon na de nederlaag van vorige week zeer gemotiveerd aan deze wedstrijd. Na tien minuten open de Marco van Dijk, met een fraai af standsschot van twintig meter op fraaie wijze de score. Blauw Wit was heer en meester, maar verzuimde om voor rust afstand te nemen. Vooral dankzij de uitblinkende Dennis Bolink en keeper Simon Grootewal bleef de verdediging goed gesloten. Na rust een zelfde beeld. Blauw Wit heerste op het veld. Na rust was er echter een verschil. Blauw Wit wist nu de kansen wel te benutten. Nadat Rik Stoeven- belt en Robbert Hulleman voor 0-2 en 0-3 hadden gezorgd was de wedstrijd beslist. De eindstand werd via doel punten van Marco van Dijk. Gerko Potman en Rik Stoevenbelt uiteinde lijk 0-6. BlauwWit F3-S.O.S.F2 Na de verloren wedstrijd van vorige week moest F3 revanche nemen. En dat deed het ook. De wedstrijd ging op een enkele counter na één kant op. Voor rust wist Jurgen twee keer te scoren en vanuit een vrije trap van Matthijs scoorde Ruben met een mooi schot. De gasten wisten voor rust één keer te scoren. Rust: 3-1. Na de pauze veranderde het wedstrijdbeeld niet. Jurgen stond op scherp en wist het net nog vier keer te vinden. Gijs wist natuurlijk ook zijn wekelijkse doelpun- tje nog mee te pikken. Eindstand: 8-3. E nter Vooruit F4 - Blauw Wit F4 Het leukste van de hele wedstrijd was de manier waarop de jongens voet balden. Ze speelden prachtig over en knokten voor iedere bal. Thijmen wist na een goede aanval 0-1 te scoren, maar verder hield de keeper van E.V zijn doel nog schoon. Robert scoorde bijna 0-2, maar zag zijn prima schot gekeerd. Ook Nick en Mike zagen hun doelpogingen stranden. Rust: 0-1. Na de pauze hadden we de wind mee en langzaam maar zeker liep de stand op. Via een ontketende Stijn (vier keer), Justin (één keer) en Jan-Willem (twee keer) werd de eindscore bepaald. Marcel zag zijn doelpoging door de paal gestuit, maar de overwinning was verdiend. De trainingen van Dirk- -Jan en Gerben werpen hun vruchten af. Eindstand: 0-8. Helios B1 - Holten B1 Holten opende de wedstrijd sterk, maar had geen geluk met het benut ten van de kansen. Helios kreeg steeds meer grip op de wedstrijd en kwam op voorsprong. In een uiterste poging een doelpunt te voorkomen werd de bal met de hand uit de krui sing geslagen. Resultaat was een gele kaart en een strafschop die koeltjes werd benut. Nog voor rust wist Rob te scoren zodat de rust werd bereikt met een 2-1 stand. Na rust kreeg Holten het met wind tegen wel erg moeilijk. Een eigen doelpunt en een afstands schot bezorgden Helios een comforta bele 4-1 voorsprong. Hierna was de beurt aan Jeroen Hij scoorde twee keer en bracht Holten terug in de wed strijd Echter het kruit was verschoten en Helios bracht door twee doelpun ten de overwinning in veiligheid. Eindstand: 6-3. Holten B2-MVV'69 B1 Onder slechte weersomstandigheden werd deze wedstrijd gespeeld. Holten ging gelijk fanatiek van start. Jan v.d- P. liet blijken zijn specialiteit (de in draaiende corner) nog niet verleerd te zijn en scoorde 1-0. Jurrien liep de gehele MVV-verdediging er op snel heid uit en scoorde op prachtige wijze 2-0. Dinant liet zien dat zijn snelheid nog steeds een gevaarlijk wapen is en verraste de gehele verdediging. Rust stand: 3-0. Na rust begon het steeds harder te regenen. Mede door de wind moest Holten steeds verder in de verdediging. MW kwam terug tot 3-2 en de spanning liep hoog op Jur rien werd gevloerd binnen de lijnen van het strafschopgebied en Edwin mocht middels de toegekende straf schop Holten op ruime voorsprong brengen. Echter het voorbeeld van Seedorf werd door Edwin gevolgd. Eindstand: 3-2. Holten C2- DES C2 In een door de harde wind beheerste wedstrijd, ging het spel op en neer. Beide ploegen scoorden er lustig op los. Holten bleeg gedisciplineerd voetballen. Door doelpunten van Mat thijs (twee keer). Mark (twee keer) en Bart scoorde Holten vijf keer. Aange zien DES ook vijf keer wist te scoren eindigde de wedstrijd in een gelijk spel. Mede door het goede verdedi gende werk van Coen lukte het Holten een punt binnen te halen. Holten Dl-SOS D1 Holten speelde de slechtste wedstrijd van dit seizoen. Door grote fouten in de verdediging wist SOS voor rust drie keer te scoren. Na rust was Holten beter bij de les en wist enkele kansen te creéren. Deze werden helaas niet benut. SOS slaagde erin om uit een counter 0-4 te scoren. Remon scoorde uit een fantastische uithaal de eretref- fer, maar SOS bepaalde de eindstand uiteindelijk op 1-5. BlauwWit Dl - Holten D2 In deze derby ging Holten slecht van start. Uit een tercht toegekende straf schop opende Matthijs de score en zorgde voor een ruststand van 0-1. Na rust een geheel andere wedstrijd. Het team werd op enkele plaatsen aange past en de combinaties gingen gelijk beter. Uit een prima aanval bracht Gerrit Jan de score op 0-2. De tegen stand van BlauwWit werd steeds min der en Holten liep door goals van Matthijs (twee keer) en Gerrit Jan ge makkelijk uit naar een 0-5 eindscore SWN E2-Holten E2 Op een zeer vroeg tijdstip en onder zeer slechte weersomstandigheden kwam Holten maar moeizaam op gang. Na een rommelige start werd er door goals van Tom toch een 0-2 ruststand bereikt. In de rust werd het elftal enigszins aangepast en dat re sulteerde in de tweede helft in een beter draaiend Holten. Door goals van Tjeerd (drie keer) en Thijs werd de score verhoogd naar 0-6 De verdedi ging, met aan het hoofd een goed spelende Ismo, hield wederom de nul Holten E3 - Enter Vooruit E3 De wedstrijd waarin het voor Holten moest gebeuren lukte het niet Enter Vooruit wist Holten volkomen te over rompelen en voordat de jongens wis ten wat er gebéurde stonden ze al tegen een 0-2 achterstand aan te kij ken. Daarna kwam Holten wel beter in de wedstrijd en via een doelpunt van Jeffrey werd de rust bereikt met een 1-2 achterstand. Om toch nog een punt te kunnen halen werd er direct na rust een schepje bij bovenop gedaan Helaas mocht dit niet helpen doordat Enter handig gebruikt maakte van de ontstane ruimte. Niek bracht Holten nog weer terug in de wedstrijd door een prachtig schot die de stand op 2-3 bracht. Hierna was de weerstand van Holten gebroken en liep Enter uit naar een 2-6 voorsprong. Jeffrey bracht de eindstand uiteindeiijk op 3-6 waar door de punten werden meegenomen naar Enter. Man van de wedstrijd werd Martijn die op sublieme wijze leiding gaf aan zijn verdediging. Holten F2 - Omhoog F3 Holten begon zeer gemotiveerd aan de wedstrijd. Omhoog was eerste helft sterker maar wist niet te scoren. Nick wist uit een prachtig afstands schot wel te scoren zodat de rust werd bereikt met een 1-0 voorsprong. Na rust een steeds sterker wordend Om hoog. Door een gelukkig doelpunt kwamen zij op gelijke hoogte. Uit een goerd opgezette aanval scoorde Nick de meer dan verdiende overwin ningstreffer. Man van de wedstrijd werd de zeer goed spelende Peter. Holten slaagde er in om de eerste drie punten binnen te halen Haarle F2 - Holten F3 Ondanks dat de eesrte helft tegen de straffe wind in moest worden ge speeld werd er prima gevoetbald Vooral het goede spel van Frank viel op. Ondanks de straffe tegenwind scoorde Frank en bracht daardoor de stand op 2-1. Na rust had Holten de wind in de rug wat resulteerde in een wedstrijd die hoofdzakelijk op de helft van Haarle werd gespeeld. Dit leverde wel enkele kansen op die helaas met konden worden benut door onze aan vallers. Haarle wist nog wel te scoren uit enkele gevaarlijke counters Eind stand: 5-1. Deze uitslag was wel ge flatteerd. Holten had zeker een punt verdiend. Excelsior F4 - Holten F4 Holten moest wederom aantreden tegen een meer ervaren tegenstander. Met Koen nogal onwennig op doel nam Excelsior al snel een voorsprong. Maar hoe verder de wedstrijd vorderde, hoe beter Holten ging spelen Dit resulteerde in het eerste competitie-doelpunt van onze F4. Door goed doorzetten van Sjcrs en met hulp van een tegenstander werd er gescoord. Uiteindelijk gaf de ervaring van Excelsior de doorslag. Tijdens de halve finales om de interne schaakbeker van SV Holten zorgde outsider Gerrit Stevens voor een surprise door Dick van der Knaap te verslaan. De onnavolgbare 'Orang Öe- tan' bleek Dick deze keer zwaar op de maag te vallen. Door het sterke spel van Stevens moest Van der Knaap onverwacht het onderspit delven. De opponent van Stevens is nog niet bekend omdat de eerste partij tussen de twee andere halve finalisten in een remise eindigde. Na een week rust ontvangt Blauw Wit zaterdag om 14.30 uur Juliana '32 op sportpark 't Vletgoor. De ploeg uit Hengelo is nog nadrukkelijk in de race voor promotie. Blauw Wit is de afgelopen we ken afgezakt naar een plaats on der in de middenmoot. De ploeg staat ruim boven de gevarenzo ne, maar een succesje zou de ploeg zeer welkom zijn. Tegen het hooggeklassccrde Juliana kan de ploeg voetballend zeker uit de voeten. In Hengelo werd destijds wel met 3-0 verloren. E.H.V., te gast bij bij de Holtense hockeyers, trad met slechts negen man aan. Hel overwicht werd door Holten goed benut. De eerste kansen dienden zich al snel aan. Uit een lange corner werd dc bal in dc twaalfde minuut door Pieter Kooistra ver lengd. Steven Meijer had geen moeite om uit deze pass de score te openen. Vijf minuten later scoorde Ilja Haan na goed doorzet ten 2-0. Het duurde tot vlak voor rust voordat E.H.V. haar eerste gevaarlijke aan val opzette. Keeper Friso Kooistra stond een beetje te stunte len en werkte de bal ver keerd weg. Het daarop hoog ingeschoten schot van E.H.V. stopte hij na een duik met dc hand, daarmee maakte hij zijn fout direct op schitterende wijze goed. In de laatste minuut voor rust had hij de hulp van zijn broer Torsten nodig. Deze keerde een schot op de lijn, zodat Holten met een 2-0 voorsprong aan de rust kon beginnen. Na tien minuten in de twee de helft wist Steven Meijer dc bal opnieuw in het doel te werken: 3-0. Tien minu ten later was het opnieuw Steven Meijer, die met zijn derde doelpunt de einduit slag vastgestelde op 4-0 voor Holten. Hij omspeelde op schitterende wijze dc keeper. E.H.V. dankte het vooral aan het goede en snelle uitkomen van haar keeper dat de score niet in dc dubbele cijfers kwam. Dc nieuwe handbalvcldcomptitic is afgelopen weekeinde onder prima weersomstandigheen begonnen. Alle teams van SV Holten hadden thuiswedstrijdn. Dames 1 kende nog steeds de nodige blessures, maar bod Wesepe goed parti). Via een 2-3 ruststand bleven beide parijen ook na de pauze dicht bij elkaar. Toch was het Wesepe lat met net iets meer overzicht de winst met 5-7 mee naar his kon nemen. Scores: Paulien Schooien twee. Dames 2 had een prima star tegen CVO 2. Al bij rust leid de Holten verdiend met 8-.' Na rust liep het even iei minder, maar de eerste zeg kwam met 11-6 niet meer i gevaar. Scores: Petty Scho enaker vijf, Gerda Bussches drie, Marjon Jansen, Can Bliekendaal, Marti Wue:- Dc heren overtuigden tetn Ovcrwetering. Ondanks de af wezigheid van vijf basisspelers zorgde dc jeugd er mede voor dat Overwctcring weinig kansen kreeg. Via een 10-6 ruststand werd het uiteindelijk 24-14. Sco res: Meino van Beek zeven, Andy de Jong vier, Mark Waan- der Drent vier, Arnc Vermeij drie, Oswin ten Brinke, Menno Koersc twee, Erwin Oolbek- kink. Tristan Dorlas één. Meisjes A moest nog even wen nen. Dit team speelde nieuw in deze klasse en begon goed. Te gen SDOL 2 werd verdiend met 6-4 gewonnen. De jongens spe len dit jaar ook bij de A's. CVO bleek nog net een maatje te groot. Via een 7-7 stand bij rust wist CVO in de slotfase met 14- 17 toch beide punten te pakken. Het jeugdteam moest op zater dag onder slechte omstandighe den beginnen. De B-mcisjes hadden het zwaar tegen Raaltc. De thuisploeg was veel sterker en won heel ruim met 21-4. Meisjes Cl speelde met veel in zet. Goosen/Wijhe had net iets meer inhoud en won met 6-2. Meisjes C2 speelde goed tegen ABS 2. Met leuk spel werd in Bathmcn met 4-12 gewonnen. Het touwtrekseizoen is afe- lopen zondag in Borclo weer begonnen. Daarbij is OKIA in vijf klassen vee- genwoordigd. 's Morgens stond de 68( B, jeugd en damcsklassc ophet programma. Dc 680 B hachet vrij moeilijk. Het team heefnog geen eenheid en daardoo liet het punten liggen. Qua lacht echter hoeft het niets oncr te doen voor dc andere ploetn in de 680 B. Dc jeugdploeg van OKIAtrekt dit jaar in combinatie met:ugd- lcdcn van Erichcm. De jagens voelden elkaar goed aan en hoeftcn maar één punt in te leveren. De andere trekbeurten werden gewonnen. Ook dc da mes deden het goed. Aanvanke lijk kende het team wat gewicht- sproblemcn, maar die konden gelukkig opgelost worden zodat er toch nog getrokken kon wor den. Het team moest wat pun ten inleveren maar het seizoen is ook nog maar net begonnen dus alles ligt nog open. 's Middags was het de beurt aan de 640 B en 640 A ploeg. Het 640 B team, in combinatie met Heure, is bedoeld om de jongere leden van OKIA en Heure erva ring op te doen omdat het ver schil tussen jeugdklasse en se niorenklasse erg groot is. Het team was hierdoor aan de lichte kant maar er werden toch ver scheidene partijen gewonnen. Het paradepaardje van OKIA, de 640 A onder leiding van gcle- genheidscoach Henk Pekkcriet, was in zeer goede vorm. Alle wedstrijden werden zonder pro blemen gewonnen. OKIA gaat dan ook in de 'koningsklasse' ongeslagen aan kop. Bij de volgende wedstrijddag op Zondag 20 April bij T.TA'. Noordijk zal blijken of OKIA de goede lijn kan doortrekken. Blauw Wit Senioren: Zatercag 12 april: Blauw Wit 1 - Juliana'32 14 30 uur; Blauw Wit 2 - Zelos 4, 1230 uur; Deto 4 - Blauw Wit 3, 14.30 uir (ver trek 13 15 uur); Eversberg 2 - Blauw Wit 4. 12 30 uur (vertrek 11.30 uur) SVZW 7 - Blauw Wit 5, 1430 uu (vertrek 13 15 uur); Blauw Wit5 - Dei Ham 7, 12 30 uur; 8lauw Wit 7 Spor- club Rijssen 6, 14.30 uur. Dinsiag 5 april: Blauw Wit7-ON 10,18.45 uir. Junioren: Zaterdag 12 april: Blaiw Wit BI - Vesos B1, 11.00 uur; DeZwtef C2 - Blauw Wit Cl, 13.00 uur (-ertek 12.00 uur); Blauw Wit C2 - Sptrtclib Rijssen C2, 10.00 uur Woenslag 16 april. Blauw Wit C1 - Daarlerven ;i. 18.45 uur. Pupillen: Vesos D2 - Blauw Vit 31, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); BlaiwWit E1 - Enter E2, 10.00 uur; SVW 2 - Blauw Wit F110 00 uur (vertrik 1.15 uur); Blauw Wit F2 - Hulzense Biy F4, 11.00 uur; De Zweef F4 Blauw/Vi F3, 9.00 uur (vertrek 8.15 uur); BlaiwWit F4 -De Zweef F5,11 00 uur. Zaal Geen wedstrijden. SV Holten Senioren. Zondag 11 pril DVSD - Holten 1, 14 30 uur ('ftrek 12.30 uur); DVSD 2 - Holten 2 0.00 uur (vertrek 8.45 uur); Holten 2 Sal- landia 3, 10.45 uur. Holten 4 - S'S 5, 10.00 uur; Holten 5 vrij; GFC 4 - hlten 6, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Hnlta 7 - Barbaros 2, 9.30 uur, De Zwec 7 - Holten 8, 9.00 uur (vertrek 8.00iur); SOS 7 - Holten 9, 9 30 uur (vertre8.30 uur); Holten 10 - Sportlust Vr. 39.00 uur; Omhoog 7 - Holten 11, lO.Cuur (vertrek 9.00 uur); PH 18 - Holtt 12, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur). Junioren: Zaterdag 12 april: DSV Al - Holten A1. 14 30 uur (vertrek 3.30 uur); Holten A2 vrij; Holten B1 <cel- sior B2, 14.30 uur; Holten B2 Om hoog B2, 13.00 uur; Holten CWger- lo Cl, 13.00 uur; Hulzense 3oys C1-Holten C2, 11.00 uur (vertrekO.OO Pupillen: Nijverdal Dl - Holte D1, 10.00 uur (viytrek 9.00 uur); Holn D2 - SWN D2, 11.00 uur; Holten D3 - DES D3, 12.00 uur; Holten E1 - Enter El, 10.00 uur; Holten F1 - De Zweef F1, 11.00 uur; RKSV F1 - Holten F2, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur), Holten F1 - De Zweef F1, 11.00 uur; RKSV F1 - Holten F2, 10.00 uur (vertrek 3.15 uur); Holten F3 - SDOL F2. 11.00 uur). Holten F4 - EversbergFI. 12.00uur Handbal: Zaterdag 12 april: Meisjes B thuis tegen Voorwaarts, 13 40 uur; Meisjes C1 thuis tegen SDOL 2, 12.00 uur; Meisjes C2 thuis tegen Voor waarts 3, 12.00 uur. Zondag 13 april: Dames 1 thuis tegen Leerkes/Haarle. 13 15 uur; Heren thuis tegen DSC 2, 12 00 uur; Dames 2 uit tegen ABS 3, 12.15 uur (vertrek 11.30 uur); Meisjes A uit tegen Boerhof/Heeten, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Jongens A vrij Sporthal: Donderdag 10 april: 8 10-15.40 uur, SG De Waerdenborch; 20,30-22.00 uur, SV Holten All Stars Vrijdag 11 april: 8.10-15.40 uur, SG Do Waerdenborch; 18.30-23.00 uur, Min- tonettc recreanten. Zaterdag 12 april: 19 00-20.00 uur. Voetbalteam Stam; 20.00-21 00 uur, Buurtverenging De Beuseberg. Maandag 14 april: 8 10-15 40 uur, SG De Waerdenborch, 19 00-22.30 uur, BC Holten; Dinsdag 15 april. 8 10-15.40 uur, SG De Waer denborch; 15.30-16.30 uur, Mintonet- te mini's halve hal; 16.30-17.30 uur. SV Holten handbal; 17.30-22.00 uur, Mintonette trainingen; 22.00-23.00 uur, Blauw Wit zaalafdeling. Woens dag 16 april: 8.10-15.40 uur, SG De Waerdenborch, 19.00-22.30 uur, BC Holten; 22.30-23,30 uur, J. ten Wolt huis. Donderdag 17 april' 8.10-15.40 uur. SG De Waerdenborch; 20 30-22.00 uur. SV Holten All Stars; 22.00-23.00 uur, Blauw Wit zaalvoet bal. Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12.30 uur bij de beheer ders van sporthal 't Mossink. Reser veringen uiterlijk regelen voor vrij dagavond 20.09 uur. (tel. 36 31 80). Het nieuwe tennisseizoen van de TC Holten is afgelopen zondag weer van start gegaan met het houden van een openingstoernooi voor senioren. Onder redelijke weersomstandigheden werd een groot aantal wedstrijden gespeeld. Marieke Nijland werd winnaar bij de dames. De heren moesten de eerste prijs delen: zowel Anton Beuwer als Jan Schuchard mochten zich winnaar noemen. Foio: Peter Koehorst Ierwat beteutert kijkt deze deelnemer aan de autocross naar zijn wagen die zojuist is blijven steken. De autocross die afgelopen zondag door MACC de Hol- terberg aan de Raalterweg is gehouden, heeft honderden belangstellende getrokken. De wedstrijd zijn volgens de organisatie zonder enige pro blemen goed verlopen. In dc loop van de middag gingen nog wel enkele auto's spectacu lair over dc kop, maar ongeluk ken deden zich daarbij niet voor. Ook in dc Supcrfinalc was het een daverde strijd tussen de drie beste dames, veteranen en he ren. Aan de leuke afvalrace de den ongeveer vijftien enthou siaste deelnemers mee. De uitslagen zijn als volgt: He ren: 1. Bert Baltus, 2. Johan Derkscn, 3. Ton Muller, 4. Des- mon Pckkeriet, 5. Han Bruijn, 6. Nico Leeftink, 7. Dick Venek laas, 8. Henri Roclofs, 9. Henry Holterbroek. Dames: 1. Anja Aaltink, 2. Ina Huzen, 3. Coby Lodeweges, 4. Carla Stcgink, 5. Marianne Vencklaas, 6. Linda Gerritsen, 7. Lotte v.d. Land, 8. Ellis Dufour, 9. Anita Morsink. Veteranen: 1. jan Llfman, 2. Bert Veneklaas, 3. Johan Wiers- ma. 4. Bcrtus Klarenbeek, 5. Gerrit Jansen, 6. Boy Peiffers, 7. Henk Klaasses, 8. Henk Broek- maat, 9. Willem Buitenhuis. Su per finale: 1. Ton Muller, 2. Bert Baltus, 3. Bert Veneklaas. Afvalrace: 1 Henri Buitenhuis. Afgelopen weekinde werd het jaarlikse reacreantentoernooi, het Mini Kempe Toernooi,van de afdeling handbal gespeeld. In de sporthal were door vijf teams om de eer gestreden. De teams waren aan elkaa gewaagd zodat leuke en spannende wedstrijden te zien waren. Voorwaart won met zeven punten de beker. LHC werd met zes pinten tweede, terwijl let organiserende Hollen de derde plaats opriste met vier punten Dalfsen werd vierde terwijl Swift dat duidcijk voor de sportivitei-en dc gezelligheid aanwezig was als laatste rindigde met nul puiten. Voor de deelnemers was er een kleine atentie aangeboden cbor de familie Keulen, terwijl ook de organisitoren Tilly Smit, Ferny v.d. Plui jm en Mini Kemper een compliment kregen voor het gedaagde toernooi. Foio; Pcicr Koehorst

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 7