Jongeren uit hun dak bij Pimpelrock fa IJ) WN: caravankeuring bij autobedrijf Huzen Beroerte, de grootste kopzorg van nu Crossloop Nijverdal TCH-jeugd wint de Noaberscupbokaal Hemelvaartstocht HOLTENS NIEUWSBLAD zakelijk BEKEKEN medische diensten kerkdiensten van dag tot dag burgerlijke stand DONDERDAG 3 APRIL 1997 I Een flink aantal jongeren vond maandagavond Tweede 1 Paasdag de weg naar De Wippert in Larensebroek voor Pimpelrock. Een muzikale happening, als vervolg op Kerst- rock '96, dat door een hardnekkige stroomstoring noodge- dwongen moest worden afgelast. „Een geslaagde avond", liet woordvoerder Henri Jansen weten. „De zaal was aardig vol en de sfeer prima. Nee, 't is niet zo dat dit naast Kerst- rock een jaarlijks terugke rend evenement wordt." Aan Pimpelrock, net als Kerstrock georganiseerd door De Wip pert, werkten drie bands mee: Seven, Swank en The Mis sing Link. Onder de vijf bands die enkele maanden terug op Tweede Kerstdag op het programma van Kerstrock stonden, bevon den zich ook de twee laatste. „Toen we twee uur bezig waren met het programma, ontstond de stroomstoring. We hebben 't nog even aangezien, maar beslo ten om 22.00 uur toch te stop pen. 't Had geen zin meer. Wel met de toezegging dat we het programma op Tweede Paasdag zouden afmaken". De herkan- sing gold in dat geval alleen voor Swank en The Missing Link, die zich maandag met succes aan het Wippert-publiek presenteer den. Een half uur later dan gepland beklom allereerst de famiile- band Seven het podium van De Wippert. Als derde formatie toegevoegd aan het rockpro- gramma. „Een bewust besluit, want veel jongens zijn rond zes sen nog aan het werk op de boerderij, vandaar dat we iets later startten", aldus een woord voerder. Tijdens het enige tijd geleden gehouden bandjesfesti val 'Doorbraak '96' in Zutphen sleepte Seven een vette prijs in de wacht: een dag studio-opna me, waardoor de eerste demo kon worden gemaakt met drie akoestische nummers. De schijf werd uitgebracht onder de titel 'No Butterfly'. Seven, met Hol- tenaar Ronald Brinks op drums, repeteert in Holten en brengt naast eigen nummers covers van onder anderen Live, The Nits en Pearl Jam. Een kwalitatief zeer goede band, die akoestische mu ziek brengt. Hoewel het publiek tijdens het optreden nog was los moest komen, bleek het later zeer gecharmeerd van het reper toire van Seven. Velen infor meerden belangstellend naar bandjes. Negen maanden geleden werd de punckrock band Swank op gericht. Een Larens/Holtense In samenwerking met autobedrijf Erik Huzen aan de Marke- loseweg 19 houdt de afdeling Holten van Veilig Verkeer Nederland op zaterdag 12 april van 10.00 tot 15.00 uur een caravankeuring. De keuring heeft tot doel de verkeersveilig heid te verbeteren en de kans op gestrande caravans en ongelukken tijdens de vakantieperiode te verminderen. Veilig Verkeer Nederland promoot deze keuring van harte. De afdeling Holten is de enige WN-afdeling in de omgeving van Deventer/Holten/Markelo die de acüe uitvoert. Ieder jaar opnieuw stranden vele caravans langs de kant van de snelweg. Vaak waren de kosten niet erg groot ge weest als men de caravan had laten keuren en/of de repara tie liet uivoeren. Vele vakan ties vallen daardoor in dui gen, om over de kosten na derhand dan nog maar te zwijgen. Een jaarlijkse keu ring van de caravan is daarom geen overbodige luxe. Tijdens de keuring komen alle belangrijke technische aspecten van de caravan aan de orde enkan men de nodige adviezen krijgen omtrent belading, de eventueel aanwezige gasinstalla tie en afstellingen. Autobedrijf Huzen, een jong en goedlopend bedrijf dat werkt met moderne apparatuur, is daar zeer gespe cialiseerd in. Het bedrijf is er- Jeugddienst Zondag 6 april is er om 19.00 uur weer jeugddienst in de hervormde kerk. Voorganger is ds. Braakman uit Markelo. De dienst heeft als thema Wergeet je liedboek niet show'. Het wordt een afwisselende dienst met show en kcrkgedeeltc. Nieuwsgierig? Kom dan 6 april om 19.00 uur. kend Bovag-lid, gekeurd WN- inspectiebedrijf en even-eens officieel APK-keuringssta-ti.on. Na de keuring wordt het keu ringsrapport met de eigenaar van de caravan doorgenomen, ontvangt men een kleine atten tie en het boekje 'Caravan en de wet'. Daarin nog wat extra va- kantietips en aandachtspunten voor een onbezorgde caravan- Atletiekvereniging Atletics uit Nijverdal houdt ook dit jaar een crosscompetitie. De eerste twee crosslopen zijn op 18 januari en 15 maart zijn inmiddels geweest en honderden lopers hebben het zware parcours beslecht. Zaterdag 5 april staat de eerstvolgende crossloop op het programma, terwijl de vierde op zaterdag 19 april plaatsheeft. Om deel te nemen aan de competi tie moet men minimaal drie keer zijn gestart. Deelname aan écn en kele loop is eveneens mogelijk. Er is keus uit 3,5 en 9 kilometer, waar voor om respectievelijk 14.00 uur en 14.45 uur gestartwordt. Voorde winnaars van de competitie of de 3 km zijn er bekers, de winnaars van Randstad gaat zich vanaf 12 mei vestigen in Holten. Het uitzendburau betrekt het voormalige administratiekan toor van Bomer. Ook is vorige week de eerste werkpocket uitgereikt door Stian Vogelsang aan uitzendkracht Mar jan Stam uit Holten. De Werkpocket werd in 1978 ontwik keld om uitzendkrachten te informeren over alle regelin gen op het gebied van sociale zekerheid en werk. Inmid dels is deze pocket gegroeid tot een handzaam naslag werk, dat niet alleen door uitzendkrachten wordt geraadpleegd, maar ook door schoolverlaters, werkzoe kenden, werknemers, werkgevers en adviserende instel lingen. „Alle aspecten die met werk samenhangen worden in de Werkpocket uitvoerig behandeld", vertelt Vogelsang en thousiast. „De Werkpocket wordt elk jaar opnieuw her zien en bevat alle recente cijfers en bepalingen. Dit jaar zijn dat onder meer de invoering van de Algemene Nabestaanden Wet, de privatisering van de ziektewet en de nieuwe fiscale mogelijkheden ten aanzien van secun daire arbeidsvoorwaarden." De oplage van de nieuwe, inmiddels 21e editie, bedraagt 165 duizend exemplaren. De Werkpocket is voor relaties en geinteresseerden te verkrijgen bij alle 350 vestigingen van Randstad Uitzend bureau. Bovendien ligt de pocket ter inzage in de openba re bibliotheek van Holten. band, die eveneens in Holten bijeenkomst voor de repetities. Na een optreden in het voor programma van De Heideroos jes volgde het sensationele op treden tijdens de Loarnse Roek- avond. De groep gaf er blijk van een positieve ontwikkeling in zowel muziek als presentatie. Hoewel Swank voornemens is eigen nummers te maken, wer den in De Wippert vooral co vers gespeeld of zelf bewerkte veelal in punkversie. De vijfmans formatie Missing Link uit Lettele, uitsmijter van Pimpelrock, heeft al ruime erva ring en bekendheid. De groep speelt stevige rocknummers, af gewisseld met melodieuze ne derpop (onder anderen Van Dik Hout en Rowwen Hèze). „Ge waardeerd door het merendeel van het publiek, maar sommi gen liepen toch weg omdat ze uitsluitend bekende covers brachten (Top 40 nummers). Heel wat anders dan de vorige bands", aldus Jansen, die The Missing Link desondanks een waardige afsluiting noemde van de geslaagde Pimpelrock. vakantie. Indien er reparaties aan de caravan noodzakelijk zijn of afstellingen die enige werktijd kosten, dan maakt Erik Huzen vrijblijvend een offerte van de kosten. Men kan dan zelf bepa len of er gebruik van worden gemaakt. Om de kosten hoeft men het evenwel niet te laten, want de keuring is gratis voor leden van Veilig Verkeer Neder land. Van niet-lcden die zich ter plekke als üd aanmelden, wordt de caravan eveneens gratis ge keurd. Zo niet, dan betaalt men slechts 15 gulden. Wie meer wil weten kan i opnemen met voorzitter Ingrid Bekkernens van WN Holten (tel. 364853) of E. Huzen (tel. 366101). de 5 en 9 km ontvangen dit jaar aan trekkelijke geldprijzen. Een geld prijs is er eveneens voor degene die op deze afstanden het parcoursrc- cord verbetert. Het parcours loopt vanaf het clubgebouw van Atletics aan de Sporilaan door het Dok- tersbos. Kleed- en wasruimte zijn bij het clubgebouw aanwezig. Belangstellenden kunnen zich voor aanvang van de loop bij het clubgebouw inschrijven. Deze crosslopen zijn er niet aleen voor de ervaren lopers, ook beginnelin gen en 'eenzame joggers' zijn van harte welkom om de sfeer te proe ven van een crossloop met veel deelnemers. De inschrijfkosten bedragen vijf gulden per loop. IVN bezoekt NBvP Espelo De NBvP Espelo hield vorige week haar maandelijkse bijeen komst in Het Trefpunt. Voor deze avond was het IVN De venter uitgenodigd, dat zich be zighoudt met natuur en milieue ducatie, bijvoorbeeld wilgen knotten en onderhoud van mei doornhagen. Het IVN verzorgt tevens cursus sen. Specifiek in dat kader hadden ze voor dc Splose plattelandsvrou wen een natuurquiz in elkaar gezet, waarmee de avond bijzonder leer zaam en zinvol werd ingevuld. De volgende bijeenkomst wordt gehouden op 21 april - een 'Hongaarse avond'. Extra mankracht gemeentewerf Omdat het aantal medewer kers van de buitendienst ge meentewerken verminderd is en daardoor te vaak dezelfde mensen genoodzaakt zijn de kantine/werfbeheerder op zaterdag te assisteren, heeft de gemeente de hulp van de firma Haverslag ingeroepen. Door medewerkers van Haver slag in te zetten, is sprake van een stukje verüchting van de werkdruk onder de betrokken ambtenaren. Loonbedrijf Ha verslag werkt op meerdere fron ten samen met dc gemeente, onder meer wat betreft het schoonmaken van de markt. De Nederlandse Hartstich ting helpt niet alleen hartziek ten te voorkomen, maar ook vaatziekten, waaronder be roerte. Zij werkt aan een bete re zorg voor patiënten met een beroerte. Zo maakt de Hart stichting onderzoek naar be handelmethoden mogelijk en geeft ook voorlichting. Er bestaat onder de bevolking veel te weinig kennis over voor tekenen van een beroerte, meent dc Hartstichting. Daarom is dit jaar een voorlichtingscampagne begonnen onder dc titel 'Beroer te, de grootste kopzorg van nu'. De campagne moet ertoe leiden dat mensen die risico lopen eer der naar dc huisarts gaan. Jaarlijks worden 24.000 mensen getroffen door een beroerte of CVA (Cerebro Vasculair Acci dent). Van hen sterft een derde binnen een jaar. Daarmee staat de ziekte op dc derde plaats van doodsoorzaken. Er zijn op dit moment in Nederland 100.000 mensen met een beroerte. De be handeling daarvan in ziekenhui zen en de zorg in verpleeghuizen en door de thuiszorg kost jaarlij ks 1,87 miljard gulden. Een beroerte kan een hersenin farct zijn (80 procent), een her senbloeding (15 procent) of een andere vaataandoening in dc her senen. Bij een herseninfarct raakt een vernauwde slagader in de her senen verstopt door een bloed- stolsel. Bij een bloeding barst een bloedvat, waardoor er bloed in de - hersenen komt. Een deel van de hersenen zal geen zuurstof meer krijgen, waardoor hersencellen beschadigd worden of afsterven. Een beroerte in de belangrijkste oorzaak van invaliditeit. De ge volgen van deze invaliditeit voor de patiënt en de omgeving zijn groot. Dc Harststichting wil naast het geven van informatie over de voortekenen van een be roerte ook aandacht schenken aan de risicofactoren die een rol spelen bij het beroerte. Die risicofactoren kan men zelf beïnvloeden. De be langrijkste zijn hoge bloeddruk en roken. Voor het eerste geldt: laat de bloeddruk eens meten als men toch bij de huisarts is. Een gezonde leefstijl verkleint de kans op een beroerte. Dat wil zeggen: gezond eten, niet roken, meer be wegen en zo ontspannen moge lijk door het leven gaan. Wil men meer weten over een be roerte, de voortekenen en wat men er zelf aan doen kan om een beroerte voorkomen? Vraag dan de gratis risicotest en/of de bro chure 'Heb hart voor he hoofd' aan bij de Nederlandse Hart stichting, Postbus 300,2501 CH Den Haag. Voor vragen over be roerte kan men op werkdagen tussen 9.00 en 17.00 uur gratis bellen met de Informatielijn van de Hartstichting: 0800-3000300. Dit jaar zal de collecte van de Ne derlandse Hartstichting gehou den worden van maandag 21 april tot en met zaterdag 26 april. De TCH-jeugd heeft voor de tweede keer de Noaberscup bokaal gewonnen. Dit jaar hebben totaal 145 kinderen van zeven verenigingen mee gedaan op vrijdag 28 en/of zaterdag 29 maart aan de Noaberscup jeugd 1997. Op de vrijdag werd er gespeeld bij TC Holten (78 kinderen) en bij Beukersweide (60 kin deren). Zaterdag gingen 90 kinderen naar de Vcenhorst. Van TC Holten deden 29 kinde ren mee: 27 op vrijdag en 14 op zaterdag. Omdat er verschillen de aantallen jeugd van de clubs meededen en niet alle clubs evenveel jeugdleden hebben, werden per vereniging de pun ten gedeeld door het aantal par tijen en daarna vermenigvuldigd met een bonusfactor. Aan het einde bleek dat Holten met 0,01 verschil het 'beste gemiddelde had en voor de tweede maal de wisselbokaal mocht openingstoernooi voor de jeugd wordt zaterdag 5 april gehou den, voor de senioren zondag 6 april. De tennislessen zijn afge lopen dinsdag weer begonnen. Dc tenniscompetitie van het nieuwe seizoen start volgende week. TC Holten doet dit jaar met 23 teams mee. Vier teams komen uit in de landelijke com petitie op zondag (twee jeugd- cn twee seniorteams) en negen tien spelen voor het district Overijssel op dinsdag, woens dag, donderdag, vrijdag of zater dag zesjeugd- en dertien seniorteams). De competitie begint voor alle teams in week 15 (di. 8 t/m zo. 13 april). De gemiddelde eindstanden zijn: 1. Holten (8,37); 2. Luctor Almelo (8,36); 3. Stouwe Wier- den (4,77); 4. Veenhorst Almelo (4,32); 5. Beukersweide Wierden (3,60); 6. De Mors Rijssen (3,10) en 7. Rijssen (2,48). Helaas was het dit jaar niet zulk best weer, af en toe een bui en daarnaast veel wind, maar toch mag de organi satie terugkijken op een zeer geslaagd evenement met veel deelnemers. Met de lente in het zicht, is het tennisseizoen weer begonnen. In maart hebben de jeugdcom- petitieteams weer de gebruikelij ke teamtrainingen gehad en wer den met veel succes twee intro- ducemiddagen gehouden voor dc basisschooljeugd. Het resul teerde in de aanmelding van diverse nieuwe jeugdleden. Het De VW's Hellendoorn/Nij- verdal en Holten houden op hemelvaartsdag 8 mei in op dracht van de Stichting Pro motie Sallandse Heuvelrug de Hemelvaart-Heuveltocht. Het gaat om een dauwtrap- wandel- of fietstocht over de Heuvelrug tussen Nijverdal en Holten. De wandeling is ongeveer vijf tien kilometer en de fietsttocht rond de 35 kilometer. Het ver trek is voor wandelaars tussen 6.00 en 7.30 uur en voor fietsers tussen 6.00 en 8.00 uur vanaf de VW-Nij verdal en de VVV- Holten, Aan het einde van de tocht krij gen de deelnemers bij een van de VW's een herinnering aan dc tocht. Daarna kunnen de deelnemers een consumptie Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Keizers- weg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen: 11.00 en 16.00 uur, zonder af spraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 11 11. Geopend op werkda gen van 8.30 tot 18.30 uur, za terdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apo theek is. Tandarts: Weekenddienst: W. Pot, Bilderdijkstraat 3, Goor. Telefoon 0547 27 22 79. Behan deling na telefonische afspraak. Dierenarts: Dierenartsencom binatie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minncma, Larense- weg 54, tel. 36 28 35, bgg 0548 - 5216 29. Thuiszorg Zuidwest Overijs sel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzor ging en verpleging. Tel. 0570 - 68 60 00, ma t7m vr. bereikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde al leen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelen centrum: Gaardenstraat 31, uit leen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: infor matie- en aanmeldpunt bereik baar ma t/m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvcrvoer: Alarmnum mer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaarden straat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versncl- -Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 36 42 51. Behandeling volgens af spraak (ook voor ziekenfond spatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens af spraak in het Kruisgebouw, Gaardenstraat 29-31, tel. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijs sel: Thuiszorg/gezinsverzor ging en algemeen maatschappe lijk werk. Hoofdkantoor Nijver dal, Kerkstraat 6, tel. 0548 - 61 64 65. Tijdens kantooruren be- reikbaar. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Hol ten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dins dag van 9.00-10.00 uur, donder dagvan 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 4910. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572 - 36 09 22. Buiten de spreekuren wordt doorgeschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00-11.00 uur in het politicbu reau Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 36 19 72) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompen, de fecte straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienst doende storingsambtenaar au tomatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. West hof, regio-inspecteur, tel. 0548 - 51 7171. Energievoorziening: N.V. Re gionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570-691100 tijdens kantooru ren. Storingen aan gas/electra (dag en nacht (06-89 98 89). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Hol ten in gemeentehuis: elke maan dagmiddag van 15.30 tot 16.30 Bibliotheek: Rorikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Kledingbeurs in zaal Vosman Donderdag 10 april is er van 8.45 tot 11.00 uur weer kledingbeurs in zaal Vosman. De voorjaars- beurs biedt goede, gedragen kinder- en tienerkleding. Inle veren kan op woensdag 9 april (op afspraak). Vanaf vandaag kan na 17.00 uur gebeld worden naar Ria Grave (tel. 361199). Er mogen twaalf kledingstukken van goede kwaliteit worden ingele verd. Als bewaarloon wordt weer twintig cent per stuk gerekend. Van de verkoopprijs wordt 20 procent ingehouden voor zaalhuur en on kosten. Ondergoed en/of schoe nen (wél sportschoenen en laar zen) worden niet geaccepteerd. Donderdagmiddag tussen 13.30 en 15.30 uur kan de verkochte kleding worden afgerekend en onverkoch te kleding worden opgehaald. Niet afgehaalde kleding gaat na 16.00 uur naar de Stichting Dorkas. Ned. Herv. Kerk: Zondag 6 april: 9.30 uur, ds. A.J. Leerink. Ncven- diensten. 19.00 uur, ds. Braakman, Markelo jeugddienst. Collecte in dienst: diaconie. Uitgangscollecte: orgelfonds. Oppasdienst: mevrouw Nijhuis, Marloes Wolters. Dijkerhoek: Zondag 6 april: 9.30 uur, ds. A. Sjollema, Aoeldoorn. Geref. kerk: Zondag 6 april: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 19.00 uur, ds. H.P. Mulder. Collecte in dienst: Di aconie. Tweede collecte: Kerkelijke activiteiten. Kindernevcndicnst groep 2 en 3 o.l.v. Tonny Heusink- veld, groep 4 en 5 o.l.v. Ria Kolk man; groep 8 o.l.v. Herma Huls man. Oppasdienst: 0-3 jaar: Jenny Di)kink, José Klein Nagelvoort, In grid Stam; 4-6 jaar: Janncke Lubbcr- dink, Dineke Manenschijn. Diessenplas: Woensdag 9 april: ds. H.P. Mulder. RK kerk: Zondag 6 april: 10.00 uur, Pastor Hogenelst, Eucharistie viering met medewerking van het dameskoor. Oppasdienst: mevrouw Nijhuis, Marloes Wolters. Nieuw Heeten: Zaterdag 5 april: 19.00 uur, Pastoor Rademaker, Eucharis tieviering. Zondag 6 april: 9.00 uur, Communiesnering, werkgroep Liturgie. Evangelie gemeente: HMV-ge- bouw, Dorpsstraat 24. 10.00 uur. Samenkomst. 19.00 uur, Bidstond. Okkenbroek: Zondag 6 april: 10.00 uur, drs. J. Wiegers uit Hol ten. Uitgangscollecte: Imminkhoe- ve, Lcmele. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). nuttigen bij eetcafé 't Klavier in Holten of bij Hotel Buursink in Nijverdal. Voor de wandelaars geldt als extraatje dat het treintje Bello hen gratis terugbrengt naar het vertrekpunt. De vetrektijden van de Bello zijn: vanaf de VW-Nijverdal om 9.00 en om 11.00 uur en vanaf de WV-Holten om 10.00 en 12.00 uur. De kosten bedragen voor wandelaars acht gulden en voor fietsers stijf gulden per persoon. In verband met de planning voor de Bello wordt deelnemers verzocht zich vantevoren op te geven. Op hemelvaartsdag zijn de VW's open van 6.00 tot 12.30 uur. Voor meer informa-tie kan men zich wenden tot de WV-Holten, telefoon 36 15 33. Tot en met 27 april: Expo Waerdenborch Tot en met 23 april: Expositie gemeentehuis zijdeschilderijen van Rita Veldmaat-Waanders. Donderdag 3 april: 19.45 uur, HVG Holten (eigen avond) Vrijdag 4 april: 21.00 uur, MLM disco in De Schure Zaterdag 5 april: 14.30 uur, open huis dagverblijf Diessen plas; vijfde kaartavond Blauw Wit. Zondag 6 april: 13.30-17.00 uur, Miny Kemper handbaltoer- nooi in 't Mossink Donderdag 10 april: 8.45-11.00 uur, kledingbeurs in zaal Vosman Vrijdag 11 april: 20.30 uur, live muziek (punk en hardcore) in De Schure; 20.00 uur, medewer kersavond SV Holten op Meer manskamp Woensdag 16 april: 20.00 uur, afdelings NBvP 'Natuur om en tuinen van Twickel' in zaal Vos- Donderdag 17 april: 19.45 uur, HVG (voorlichtingsavond Rei- naatdus); ledenvergadering Bond Oud Strijders en Verzet in zaal Vosman. Vrijdag 18 april: 20.00 uur. feestavond Bouw en Houtbond FNV Sallandgroep '96 in zaal Koerkamp Lettele. Zaterdag 19 april: 10.00-15.00 uur, caravancontrole WN bij autobedrijf Huzen /Markelose- weg; Skik bij Apple John's Rocknight; 21.00 uur, karaoke Megatour in Het Klavier Zondag 20 april: bierbrouwen in De Schure Maandag 21 april: 20.00 uur, Kunst en Cultuur in De Bosc hkamp; 19.45 uur, NBvP Espe lo in 't Trefpunt (Hongaarse avond). Woensdag 24 april: 20.00 uur, lezing Cynthia McLeod in bi bliotheek Rorikstraat Zaterdag 26 april: Voorjaars concert koor Amazing in Dorpsschool. Afdelingsbijeen komst NBvP. 30 april: Diverse aktiviteiten in verband met koninginnedag. Donderdag 1 mei: 19.45 uur. Hervormde Vrouwengroep, slotavond. Vogelzangtocht WV. Vrijdag 2 mei: Laatste kaart avond Blauw Wit; live muziek met groep Seven in De Schure Geboren: Derk Peter Job zv H. Garritsen en J. Waanders; Wil lem Thijs zv D.J. Luggenhorst en G.J. Kerkdijk. Overleden: H.G.J.M. Stapelbroek, oud 48 jaar, H.J. Vorkink, oud 65 jaar. Halverwege de avond zorgde de band Swank voor een optimale stemming onder het Wippert-publiek. Foto-.wuvogci

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 3