a n Geeft kracht voor het leven van alledag. BIO-STRATH' Een volle bos met Priorin Geen last van roos meer! Nooit meer besparen op energie! Melatomatine: nieuw natuurlijk alternatief voor een goed dag- en nachtritme SELSUN Anti-roos onderzoek Moe en lusteloos? Knoflook helpt! Foliumzuur, al vóór je zwanger wordt! Schone bloedvaten ondersteunen de gezondheid BLOEDVATEN REINIGING Allure Allure: helpt u een gezond gewicht te houden en toch te genieten. wedda wedda I DONDERDAG 20 MAART 1997 HO 9 ZA 5 Voelt uw haar dun aan of hebt u last van kale plek jes? U bent niet de enige. Een derde van alle vrouwen heeft wel eens last van verminderde haargroei. Dit kan meerdere oorzaken hebben. (Soms speelt zwangerschap of j menopauze een rol, maar j spanningen, medicijngebruik én de wisseling van de seizoe nen kunnen er ook voor zor- gen dat het haar dunner wordt. Dit is niet abnormaal, imaar wel heel vervelend, j Gelukkig kan Priorin in deze Isituaties helpen. Oud haar vervangen Elke haarwortel houdt een haar vast. Die haar maakt plaats voor een nieuwe haar als de normale levensduur van de haar eindigt. Heeft de nen er zelfs kale plekjes ont staan. Belangrijk in deze situ atie is dus de haarwortel opti maal te versterken. Extra kracht Om de haarwortels zo te versterken dat ze het haar normaal kunnen vasthou den, werd Priorin ontwik keld. Priorin capsules bevatten de juiste hoeveel heid gierstextract om het X haar en de haargroei gezond te houden, vitami ne B5 met een gunstige invloed op de hoofdhuid, PRIORIN haarwortel niet genoeg weer- waardoor het haar een betere stand, dan laat de haar te vroeg los, terwijl de nieuwe haar er nog niet is. Hierdoor wordt het haar dun en kun- kans krijgt om te groeien en L-cystine dat werkzaam is op de dichtheid van het haar en de stabiliteit van de haar groei. De capsules brengen dus van binnenuit de haar wortel in conditie. Om de wer king van buitenaf te onder steunen, is er Priorin sham poo voor een goede verzor ging van het haar en Priorin haarelixer dat een gunsti ge invloed heeft op de door bloeding van de hoofdhuid. Priorin is verkrijgbaar bij drogist en apotheker. Voor meer informatie kunt u bellen met Roche Nicholas, tel. 0497-381833. Veel gezondheidsproblemen zijn te herleiden tot gebrek aan balans en ritme in ons lichaam. Opwek kende middelen zoals koffie en een afwisselend slaappatroon kunnen deze problemen alleen maar aanwakkeren. Om de balans in ons lichaam weer in evenwicht te herstellen is een goede nachtrust essentieel. Melatonine, een stof die het lichaam zelf produceert, vervult een sleutelfunctie bij het opbou wen van een goed dag- en nachtritme. In het begin van de avond maakt het menselijk lichaam microgrammen melatonine aan. Normaal gesproken genoeg voor een goede nacht- 'I rust. Naarmate we ouder wor den of in ploegendiensten werken of lange reizen maken (jet-lag), neemt de pro- ductie van melatonine af. Het I gevolg daarvan is een ver- 3 stoord dag- en nachtritme, 'wat de kans op ziekten, ver- i snelde veroudering, impoten tie en futloosheid vergroot. Om de melatomneproductie te helpen is er nu een natuurlijk alternatief: Melatomatine. Kracht uit tomaten Melatomatine wordt gewon nen uit tomaten. We zouden echter 22 kilo tomaten per dag moeten eten, willen we optimaal profiteren van de werkzame stof. Amerikaanse wetenschappers zijn erin geslaagd de unieke stof te extraheren. Tezamen met sneller. vitamine C, vitamine E en B- caroteen vormt Melatomatine een 100% natuurlijk middel dat gemakkelijk door het lichaam wordt opgenomen. Het heeft hetzelfde effect als het lichaamseigen melatoni- maar werkt langer en Vertraging veroudering Melatomatine betekent lekker slapen. Het herstelt en ver sterkt de ritmiek van het lichaam, vertraagt het verou deringsproces, versterkt het immuunsysteem, verhoogt de potentie en geeft het lichaam extra energie. En zoals dr. Steven J. Bock in zijn boek "Wonder hormoon Melatoni ne" schrijft: "Meer en meer wint het idee bij artsen ter rein dat we door het regule ren van de hoeveelheid mela tonine de vervelende effecten van het ouder worden kun nen beheersen. "Hij noemt dit met recht "De meest opzien barende medische ontdek king van deze eeuw!" Melatomatine is verkrijgbaar of bestelbaar bij drogist, apo theek cn reformzaak. Voor meer informatie: tel. 013-5284976. Roos is een hele vervelende k>vaal. In ons land heb ben ongeveer 3,5 miljoen mensen hier in meer of min dere mate regelmatig last van. Daarom start Abbott, de fabrikant van Selsun, binnenkort een grote, lande lijke campagne gericht op mannen en vrouwen met roosproblemen. Wie al jarenlang last heeft bacterie die de hoofdhuid uit HET ANTI-ROOS van overmatige schilfering van de huid en het nu effectief wil bestrijden, doet er goed lan contact op te nemen met Abbott, afd. Selsun, Antwoordnummer 18, 1180 VB Amstelveen. Hier kunt u ook het gratis Anti-Roosboek je aanvragen.. Roosvorming Dude huidcellen worden regelmatig vervangen door nieuwe. (Vis dit proces op de hoofd huid te snel verloopt, ontstaat "oos: witte of grijsachtige schilfers tussen het haar of ip de schouders. Die schilfer- .jes zien er niet aantrekkelijk lit, vandaar dat velen - geheel onrechte -denken dat roos iet gevolg is van een slechte lygiëne. In de strijd tegen wordt meestal naar een tnti-roos shampoo gegrepen, /laar op den duur wordt de balans brengt, hiervoor immuun. Selsun is een geneesmiddel tegen hoofd- huidschilfering. Het is geen shampoo, maar moet als een kuur worden gebruikt. Het werkzame bestanddeel seleen- sulfide zorgt ervoor dat de conditie van de hoofdhuid goed blijft, waardoor minder snel roos ontstaat. Selsun kan naast een milde shampoo voor de gewone haarverzorging worden gebruikt. Gratis Anti-Roosboekje Om mensen die last hebben van roos te helpen bij de behandeling ervan heeft Sel sun een praktisch boekje uit gebracht, waarin duidelijk staat aangegeven hoe het be streden kan worden. Selsun en het gratis Anti-Roosboekje zijn verkrijgbaar bij apothe ker en drogist. Lees voor gebruik de bijsluiter. SELSUN SELSUN Mannen en vrouwen die last hebben van regelmatige of ernstige roos kunnen zich aanmelden voor een anti-roos onderzoek. 500 mensen worden geselecteerd om aan het onderzoek mee te doen. Zij ontvangen uitgebreide informa tie over het onderzoek, een vragenlijst en een gratis flacon Selsun. De medewerking aan het onderzoek bestaat uit het invullen van de vragenlijst op basis van uw ervaringen. Indien u interesse heeft, stuurt u dan een briefje of kaartje naar Abbott, Anti-roos onderzoek. Antwoordnummer 18. 1180 VB Amstelveen (postzegel niet nodig). De meeste mensen doen eigenlijk te weinig aan lichaamsbeweging en voelen zich vaak niet fit. Mede door slechte eetgewoontes (te veel vet) en te weinig ontspanning, ontstaan er klachten als vermoeidheid en lusteloosheid. Ons lichaam in een goede gezond heid houden is, zoals iedereen wel weet, van het grootste belang. Cholesterolgehalte Steeds meer volwassenen zijn zich bewust van het belang van hun cholesterolgehalte. Het is dus belangrijk het cho lesterolgehalte in het bloed niet te hoog te laten oplopen. Een verbeterde eet- en leefge woonte en het gebruik van een gestandaardiseerd knof- lookpreparaat kunnen het cholesterolgehalte helpen verlagen. Werking knoflook Knoflook helpt het choleste rolgehalte te verlagen en past dan ook prima in een choles terolverlagend dieet. Voor een optimale werking van knoflook zal echter een dage lijkse dosering van 2000 mg verse knof look nodig zijn. Bij een duidelijk lagere dosering heeft knoflook nauwelijks enige waarde. Wapiti Knoflook 2000 In Wapiti Knoflooktabletten 2000 is uit de verse knoflook- bol 2000 mg pure knoflook verwerkt. Met toepassing van de Quick Cool Dry methode wordt de exacte hoeveelheid aan werkzame stoffen van knoflook gestandaardiseerd en gegarandeerd. Wapiti Knoflook 2000 bevat een zeer hoog gehalte aan Allicine. Deze stof is o a. verantwoor delijk voor de werkzame eigenschappen van knoflook, waardoor men zich fitter en vitaler voelt Gebruiksvriendelijk reukloos Door het speciale verwer kingsproces en de maagzuur- bestendige coating (be schermlaag) zijn de tabletten van Wapiti Knoflook 2000 volkomen reukloos en is de dosering van slechts 1 tablet per dag eenvoudig. srkrijgbaar bij drogist, formhuis en apotheek. Voor meer informatie: EmontaB.V., tel. (0512).518085. menomi '.wmvomc mm 15/174311 s üuvm Als u van plan bent om zwanger te worden of als u het net bent, is het verstandig te weten wat u wel en niet moet doen. Of het nu de eerste zwangerschap betreft of wellicht al een tweede of derde, een goede en gezonde leefwijze blijft de belangrijkste regel waar u zich natuurlijk aan houdt. Maar soms schiet zelfs dat tekort en is extra aandacht nodig. Dit is bij voorbeeld het geval met Foliumzuur. Er is namelijk duidelijk gewor den dat extra Foliumzuur een belangrijke rol speelt bij het bevorderen van een goede ont wikkeling van het centrale zenuwstelsel. Het is dus van groot belang voor de aan staande moeder om voldoende Foliumzuur bin nen te krijgen. Zo belangrijk dat alle gezond heidsinstellin gen dit advies actief ondersteu- Wanneer Foliumzuur gebruiken? Het centrale zenuwstelsel vormt zich al in de eerste weken Van de zwangerschap. Vaak is dit al voor u zelf goed Met te veel en te vet eten doen we ons lichaam en onze gezondheid geen groot plezier. Alle voedings stoffen komen in ons bloed terecht, dat door dunne aderen door ons lichaam wordt verspreid. Verkeerde eet- en leefgewoonten kunnen ervoor zorgen dat de bloedvaten verstopt raken. Voor een goede gezondheid zijn schone bloedvaten van belang. In feite is een bloedvat een ringvormige spier die een ste vige. elastische wand heeft. Door de elasticiteit is het in staat nauwer en wijder te worden zodat alle organen de juiste hoeveelheid zuurstof en voedingsstoffen krijgen. Wanneer verschillende (vet) stoffen aan de bloedvatwand blijven kleven, wordt deze minder soepel, wat van invloed is op de doorstro ming. Dit hele proces wordt aderverkalking genoemd. Veel mensen denken dat dit iets is dat voornamelijk oude re mensen overkomt. Maar aderverkalking begint vaak al eerder. Schoon Een uitgebalanceerd dieet met weinig vet en regelmati ge lichaamsbeweging helpt om de bloedvaten schoon te houden. Daarnaast is er sinds zes jaar Ader-Rein kuur 300 verkrijgbaar dat bijdraagt bij het oplossen en afvoeren van aangeslibde stoffen. Wanneer de bloedvetten worden opge lost, ontstaat een betere door stroming van het bloed wat een gun stige wer king heeft op hart en bloedvaten. Ader-Rein kuur 300 is een voe dingssup plement met een rui me hoeveel heid voedings stoffen die helpen bij een goe de conditie van de bloedvaten en het afweersysteem onder steunen. Het middel is opge bouwd uit ingrediënten als vitamine A. C, D, E en H. vita minen van het B-complex, foliumzuur, choline. tien ver schillende mineralen en twee specifieke aminozuren. Ver krijgbaar zowel in tabletten als granulaat. Over de oorza ken en gevolgen van dichtge slibde bloedvaten schreef drs. Elisabeth de Boer het boekje Bloedvatenreiniging. Het is verkrijgbaar bij uw drogist, reformspecialist en De Tui nen. Tevens kunt u een infor- matieve videoband aan- vragen. Tegen betaling van de verzendkosten krijgt u die dan gratis toege stuurd. Voor meer infor matie Oligo Health Institute, tel.: 035-6240256 en wel weet dat u zwanger bent! Het is daarom verstan dig al heel vroeg met het innemen van extra Folium zuur te beginnen. De beste regel waar u zich aan kunt houden, is beginnen met dagelijks gebruik als u stopt met voorbehoedsmiddelen En dit vol te houden tot en met 10 weken na de eerste dag van uw laatste menstru atie. Daarna kunt u stoppen, want dan is het centrale zenuwstelsel al gevormd. Evasin, precies voldoende Foliumzuur De dagelijkse extra inname Foliumzuur die u nodig heeft is 0.4 mg Precies de hoeveel heid puur Foliumzuur die in Evasin is verwerkt. Dit zijn kleine capsules die makkelijk zijn in te nemen. De capsules zitten verpakt in blisters met op de achterzijde een slikdag- aanduiding. Zo kunt u pre cies zien wanneer u de vorige capsule hebt ingenomen. Natuurlijk kunt u Evasin rustig blijven gebruiken, ook als het wat langer duurt voor u zwanger bent. Evasin is verkrijgbaar vanaf f 5,95 bij drogisterijen en apotheken. Voor meer informatie kunt u schrijven naar: Vemedia B.V., Postbus 502, 1380 AN Weesp. Of bellen: 0294-465905 Een goed gewicht handhaven is moeilijk; een paar keer lekker eten en teveel vet hoopt zich weer op. Een keer culinair uit de band springen zonder achteraf berouw te krijgen moet kunnen. Allure After Dinner is de oplossing; de tabletten verminderen het vetgehalte in het lichaam en houden het lichaamsgewicht constant. Allure After Dinner Tabletten verkrijgbaar bij: Dorpsstraat 10, Holten - w Dorpsstraat 96, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal Energie, kortweg ook wel aangeduid met fut, zit voor een groot deel natuurlijk in uw karak ter. Tussen de oren popu lair gezegd. Maar toch,., iedereen, jong en oud, man en vrouw, heeft wel eens dat de puf er een beetje uit is. We hebben dan niet alleen rust nodig maar ook extra voedingsstoffen, die ons weer snel op de been hel pen. Daarvoor is Pleeg zuster al sinds jaar en dag een prima steun en toe verlaat. Pleegzuster Bloed wijn bijvoorbeeld zit boordevol mineralen zoals calcium en ijzer, die het lichaam snel weer nieuwe energie geven. Het is een oud en vertrouwd versterkingsmiddel dat nog altijd door zeer velen wordt gebruikt. Vroeger werd het wel eens schertsend een 'vrouwendrank' genoemd omdat veel vrouwen het - tij dens de menstruatieperiode of na de zwangerschap - regelmatig gebruikten. Die Soepele spieren en gewrichten Sinds kort zijn er twee nieuwe bronnen van energie bijgeko men die in alles een toonbeeld zijn van de klinkende reputa tie die Pleegzuster Bloedwijn in de loop der jaren heeft opgebouwd: Pleegzuster Arti- gel en Pleegzuster Vitaal Plus. Pleegzuster Artigel is een voedingssup- j B33i plement dat de con ditie van het been- het exact te doseren en opti maal effectief. Daarnaast hoeft Pleegzuster Artigel maar eenmaal per dag inge nomen te worden. Vitaliteit Pleegzuster benaming is natuurlijk al lang achterhaald, want inmiddels hebben evenveel mannen als vrouwen de ver sterkende werking van Pleeg zuster Bloedwijn ontdekt! Pleegzuster Vitaal Plus is een voedingssupplement met gin seng, mineralen, spoorelementen en mul ti-vitaminen kortom alle belang- giustcr-1 rijke bouwstoffen voor het lichaam. Allemaal perfect uit gebalanceerd (100% aanbevolen dagdose ring) in één makke lijk in te nemen cap sule. Pleegzuster Vitaal Plus heeft daardoor een positief effect op de weer stand, de vitaliteit en het concentratie vermogen De Pleegzuster-pro- dergestel verbetert. Het houdt ducten zijn verkrijgbaar bij de spieren en gewrichten soe- de drogist, apotheek en pel. Belangrijk pluspunt reformzaak. daarbij is dat Artigel, als eni ge gelatine-product in Neder land, vloeibaar is. Dat maakt Voor meer informatie: Tendem B .V tel. 038-4217747. Opbouwpreparaat Stress, een hectische leefwijze en daaruit resulterende slijtageverschijnselen van het menselijk organisme zijn bekende verschijnselen van deze tijd. Gebrek aan lichaamsbeweging en eenzijdige voeding: vroeg of laat komen lichaam en geest in opstand. Voor het voorkomen van de kwaaltjes van alledag en ter versterking van de organische afweer en vitaliteit helpt BIO-STRATH R in rondje opbouwpreparaat, waarvan de natuurlijke werking al lange tijd wetenschappelijk is aangetoond. Dorpsstraat 10, Holten Dorpsstraat 96. Enter Keizerserf 32a, Nijverdal

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 9