SportS in Holten Euro-nationale cross belooft veel spanning I Onnodig verlies Blauw "Wit tegen De Esch: 2-0 Scllakers winnen laatste wedstrijd Sport E3 agenda Atleten: prima einde van indoorseizoen Succes handbalsters in beker HOLTENS NIEUWSBLAD MODIEUS, VLOT EN BETAALBAAR BIJ ROGIER MEN FASHION Resultaten BlauwWit I Wm-1 Resultaten SV Holten DONDERDAG 20 MAART 1997 Blaüw Wit heeft afgelopen zaterdag bij De Esch uit Olden- zaal een slecht resultaat neer gezet. Was er direct na de winterstop ook al verlies tegen het eveneens laaggeklasseerde B.Z.S.V., nu bleek ook De Esch een tegenstander waar Blauw Wit het moeilijk tegen had. Met de goedé resultaten tegen de koploperfe nog vers in het geheugen geeft dit resul taat aan dat Blauw Wit nog niet het juiste evenwicht ge vonden heeft en dat de ploeg op sommige momenten de juiste scherpte mist. Iii CMdenzaal.speelde Blauw Wit tegeiï.D'c Esch tegen een tegen ga niter die. dé ploeg goed kent. In h"èt veiledefi speelden beide pïo'égcn vreemde wedstrijden tegen elkaar. Vaak ging de be zoekende ploeg met de punten aan de haal. In de openingsfase was er weinig te beleven. Het duel 'gaf twee afwachtende ploe gen/.fjezich ..die weinig risico wchsét'ó re'hemen. Beide ploc- schoten 'een paar keer \an gt'dtil-'afsiand'op het doel, maar telkens verdween de bal ver naast het doel. In de 23e minuut leek het even gevaarlijk te worden voor het Blauw Wit doel. De Esch mocht een corner nemen die niet goed door Blauw Wit werd beoor deeld. De Esch wist echter niet te profiteren en dus leverde dit ook geen doelpunt op. Beide ploegen ondervonden bij de op bouw van de aanvallen veel hin der van de felle wind die dwars over het veld stond. De vaak gehanteerde lange bal bereikte dan ook niet de aanvallers, waar door beide verdedigingen een makkelijke eerste helft hadden. In de 33e minuut had Blauw Wit bepaalt geluk dat een counter van De F.sch slecht werd uitge voerd. De bal werd klungelig verloren zodat de Holtense for matie goed wegkwam. Hierna kwam Blauw Wit iets beter in Het eerste'team van de Hol- tehge schaakvereniging heeft zijnlaatste externe wedstrijd van het seizoen gewonnen te gen Almelo 3. Het werd een glansrijke 6-2 overwinning waarbij alléén Cees Oly zijn koning móest omleggen. Dé winstpartijen werden be- Haald'dpor Dick van der Knaap, Ben' Van de Gricndt, Henk Jong man, Gcrrit Luggenlmrst en Tón-van Öyéri. Vooral de wijze ivaafop' Van Oyen de overwin ning uit 'hét vuur sleepte was wonderbaarlijk. Joep Middelink en Henk van Beek deelden met hun tegenstanders het: punt. In de bekercompetitie viel in de kwartfinale de laatste beslissing. Hierin won Gerrit Stevens met zijn beruchte Orang Oetan van Dinant van Beek. De vier halve finalisten zijn nu Joep Midde link, Dick van der Knaap, Ton van Oyen en Gcrrit: Stevens. Ook werden enkele competitie wedstrijden gespeeld. Ronald Klein Tecsclink woii van Jorn de Lange en verloor van Bits van Beek. het spel en kon de eerste echte kans pas worden genoteerd. Jac- co Schuppert had de Oldenzaal- sc doelman bijna verrast, waarna de bal vrij kwam te liggen. Johan Bosschers reageerde attent, maar zijn inzet verdween niet in het doel. Rust: 0-0. Na rust pakte de thuisploeg di rect het initiatief. Blauw Wit kwam een paar keer goed weg toen inzetten voorlangs het doel verdwenen. De gasten uit Hol ten konden hier weinig tegen over stellen. De aanvallers wer den vaak niet goed aangespeeld, waardoor ze weinig konden for ceren. Ook de vrije trappen, die doorgaans zeer gevaarlijk zijn, bleven dit maal steken in de muur of hadden niet de juiste richting. Hierdoor bleef de wed strijd op slot zitten. Doelman Edwin Aaftink van Blauw Wit keepte geconcentreerd en hield de Holtense formatie met fraaie reddingen enkele keren in de Ondanks het overwicht van de Oldcnzaalse formatie kreeg Blauw Wit met bijna een half uur spelen in de tweede helft de beste kans om de score te ope nen. Jacco Schuppert kreeg na een goede aanval over rechts de bal in de voeten, maar zijn inzet verdween over het Oldenzaalse doel. Met Gert-Jan Harbers voor Gert-Jan Uitman ging het laatste kwartier van de wedstrijd- in. In de 89e minuut nam de thuisploeg alsnog de leiding. Beide ploegen leken zich al met een gelijkspel verzoend te heb ben toen de defensie van Blauw Wit vlak voor tijd de bal niet resoluut opruimde. Net als een week eerder bij Dric- nerlo profiteerde de thuisploeg di rect van dit presentje en knalde de bal keihard in het doel. Dat het in de blessuretijd nog2-0 werd, kwam door het massaal oprukken van de Holtense formatie om er alsnog een gelijkspel uit te halen. De Ol denzaalse counter was scherp en gelukkig. De bal veranderde der mate van lichting ual doelman Ed win Aaftink kansloos was en de thuisploeg de wedstrijdpunten de finitief binnen had. Zés jeugdatleten hebben afge lopen zondag deelgenomen aan de laatste indoor-atletickwed- strijd in de Diekmanhal in En schede. Deze ontmoeting werd door hen in stijl afgesloten met twee indoor-clubrccords en maar liefst zes persoonlijke re cords. Vooral fens Nijland liet bij de pu pillen A van zich spreken door drie- van zijn persoonlijke records tc verbeteren. Ditdeed hij opdezestig meter sprint (11,5 seconden); hoogspringen (95 centimeter) cn door de kogel bij het kogelstoten 4,25. meter ver te stoten. Ook Nieske Nijland wist bij de- |uni- oren D drie van haar persoonlijke records te verbeteren op de- zestig meter sprint (11,6 seconden); het hoogspringen (één meter tien) en bij liet kogelstoten wist zij de kogel zelfs naar vijf meter en 75 centime ter tc stoten.Carlos Baltus liep op de- zestig meter 10.6 seconden terwijl hij bij het hoogspringen één meter vijftien haalde. De kogel ging naar een afstand van vijf meter negen tien. Anita Arfman liep op de sprint 11,6 seconden; met hoogspringen bleef het bij een goede één meter vijf. Bij het kogelstoten kwam Anita uit op een verdienstelijke zes meter tien.Esmeralda Udink volstond tij dens deze indoor bij de- junioren B met alleen kogelstoten. Dat zi| uit blinkt op dit onderdeel onder streepte zij met een prachtige tien meter 61 hetgeen een nieuw indoor- clubrccord betekende.Bernadette Ongcna viel op alle vier de onder delen waaraan zij had meegedaan in de prijzen en verbeterde ook nog even het clubrecord op de zestig meter horden dat nu op 12,1 secon den staat en haar een eerste plaats opleverde. Opdezcstigmctcrsprint (9,2 seconden); het hoogspringen (1,30 meter) cn het kogelstoten (8.37 meter) behaalde zij drie ver dienstelijke tweede plaatsen.Zoals eerder vermeldt zit het indoor-atlc- tickscizocn erop maar op zaterdag 5 april vindt de eerste wedstrijd van het buitenseizoen weer plaats. De jeugdatleten zijn reeds hard aan het werk om ook tijdens het buitenpro gramma van zich tc laten spreken Zilver voor Kraayenzank Arjan Kraayenzank van de Bergruiters heeft met zijn paard Carlos op 8 maart tij dens de dressuurwedstrijd in Luttenberg een tweede plaats behaald in de Z dres suur. Hij behaalde daar 179 punten. Het afgelopen weekend gingen enkele leden naar een dres suurwedstrijd in Hceten. Daar behaalde Kraayenzank met Carlos een succesvolle eerste prijs in de Z dressuur met 182 punten. Ook Silke Hesse was succesvol, daar behaalde zij met Amber een mooie eerste prijs in dc L dressuur. Zij werd tevens reservekampioen van Salland.Danielle van de Knaap ging met Candy Girl naar springwedstrijden in Hceten. Daar behaalde zij met Candy Girl een tweede plaats in het B springen en voor de sujl van rij den behaalde zij 57 punten. - ADVERTORIAL - ALMELO - In het overdekte win kelcentrum Havenpassage in Al melo is sinds augustus 1992 Ro gier Men Fashion gevestigd Ro gier Men Fashion is een sfeervolle herenmodezaak voor mannen die s'pórtièf modieus gekleed voor de dag willen komen. Modieus, vlot en betaalbaar zijn kernwoorden bij Rogier Men Fashion, dat een ruim kledingaanbod heeft Van ovértemden en truien tot gil ets én colberts, Rogier Men Fas hion biedt het totale assortiment aan.kleding voor de man. Ook in Stropdassen is Rogier Men Fas hion goed gesorteerd. Stropdas séri zijn in tal van kleuren en met vele verschillende motiefjes voor radig, ..Wè kunnen de man om het zo te zéggen hélemaal aankleden. De ftjah kan hier alles vinden wat hij zoekt", vertelt eigenaar Rogier Haasewinkel- De .collectie is overzichtelijk uitge stald öp kleur en paspoppen doen de klant ideeën aan de hand over viottepbrTibinaties van colbert met ■gilet of overhemd met stropdas De klant krijgt zo goed te zien 'welke .combinaties allemaal ge- rrtaëkt .künneri worden. Rp'gffer Haösewinkel besteedt veel aandacht aan de inrichting en uit straling van zijn herenmodezaak Hét roestbruine interieur doet warm aan én biédt in combinatie met de Spiegels een sfeervolle 'aanblik- Opvallend is de ronde ypjtrf Van de zaak. Wie Rogier Meri- Fashion bezoekt, wordt als - hét ware vanzell langs de schap- per* geleid en' klanten krijgen zo- dö'éridê één goed overzicht van de totale collectie Met de lente in aantocht is te mer ken dat mensen genoeg hebben van de wintertruien en warme kle ren. Bij het aanbreken van een nieuw jaargetijde hoort een nieuwe outfit Rogier Men Fashion haakt hier vanzelfsprekend op in en presenteert de nieuwe zomer collectie Frisse, heldere kleuren bepalen deze zomer het mode beeld en dat is ook duidelijk te zien bij Rogier Men Fashion. Wie een goed beeld wil krijgen van de nieuwste trends op modegebied, krijgt dat zeker bij de modezaak in de Havenpassage. Stijlvolle ge streepte en geruite overhemden en gilets in vrolijke kleuren vullen de kledingrekken en geven de he renmodezaak een kleurrijk aan zien Ook voor de zomercollectie geldt dat de kleding stijlvol en mo dieus, maar betaalbaar is. Rogier Haasewinkel draagt er zorg voor dat tweewekelijks het assortiment wordt aangevuld, zodat de klanten bij vrijwel elk bezoek aan Rogier Men Fashion andere kledingcom- binaties te zien krijgen. Is een broek te lang of moet een ander kledingstuk iets vermaakt worden, dan wordt dat als extra service gratis gedaan. Rogier Men Fashion kent de vol gende openingstijden: op maan dag van 13.00 tot 18 00 uur. dins dag, woensdag en vrijdag van 9.30 tot 18 00 uur, donderdag van 9.30 tot 21 00 uur en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Rogier Men Fashion is te vin den aan de Havenpassage 4 i; Almelo. 9 Het Holtense zijspanduo André Vincent en Björn Meinders moeten de eer voor Holten hoog houden tijdens de Euro-nationale cross op circuit de Zuurberg. De Motor- en Automobiel club De Holterberg houdt op zondag 23 maart op circuit de Zuurberg haar jaarlijkse mo torcross. Deze keer is het een Euro-nationale cross, het geen betekent dat ook bui tenlandse deelnemers met een Euro-licentie aan deze wedstrijd kunnen deelne- De organisatie heeft dit jaar ge kozen voor een wedstrijd vroeg in het seizoen, dit in tegenstel ling tot de laatste jaren, toen telkens in de herfst de motor cross op dc kalender stond. De organisatie hoop dat deze wijzi ging een gunstig inlvoed heeft op het bezoekersaantal, men is immers nog niet 'cross-moe'. Aan de start verschijnen de vol gende klassen: 250/500 cc. Na tionaal 4 takt EU/Nationaal en Zijnspannen EU/Nationaal. Van dc kant van de deelnemers bestaat flinke belangstelling voor déze cross. Inmiddels zijn de meeste inschrijvingen binnen en daaronder zijn niet minder dan twaalf Belgen, drie Duitsers en een Fin,. Ook diverse regionale toppers zijn aanwezig zoals Holtenaar Erik Davids, Patrick en Frank Isfordink uit Olst, I-lennie Geer- dink uit Markelo en de gebroe ders Looman uit Zelhem. Zij starten in de solo klassen. Bij dc zijspannen gaat bijzonder veel aandacht uit naar de combinatie André Vincent cn Björn Mein ders. Zij zullen aan dc start ver schijnen met een nieuwe revolu tionaire VMC zijspancombina- tie, gebouwd door het Holtens framebouwbedrijf HOCOB. Verder komen in deze klasse ook de MAC-clubleden Jan Vos, Edwin Rietman, Jan-Wil lem Nijland en Rene ten Have aan de start.Al met al worden dc wedstrijden, die om 13.00 uur beginnen, met veel spanning toegemoet gezien. De toegang bedraagt tien gulden, kinderen tot enmet 14 jaar betalen vijfgulden en tot en met 6 jaar is de entree gratis. Uitwisseling Voorafgaand aan deze Fluro-Na- tionale cross, zal er op zaterdag 22 maart op dc Zuurberg de uitwisse lingscross worden gehouden. Hierbij verschijnen aan de start le den van diverse motorclubs uit de omgeving: Vorden, St. Isidorus- hoeve, Lochem, Markelo, Borculo, Harfsen, Ruurlo en natuurlijk Hol- Deze wedstrijden staan sterkin dc belangstelling bij de deelnemers, zozeer zelfs dat de organisatie een aantal klassen heeft moeten schrappen. In totaal verschijnen op deze dag zo'n driehonderd rijders aan de start. De klassen die starten zijnde 125 cc A, Super-klasse en de 250/500 B. De toegang voor deze dag is gratis. De Esch 2-Blauw Wit 2 Blauw Wit 2 heeft in Oldenzaal een mindere periode vervolgd met een goed resultaat tegen één van de on derste ploegen. Hierdoor blijft de ploeg nadrukkelijk meedoen om de *e plaats in de klasse. Eindstand Blauw Wit 3 - Excelsior 6 Het derde team begon veel te makke lijk aan het duel tegen Excelsior. De gasten kwamen makkelijk op een 0-3 voorsprong. Na rust kwam de thuis ploeg sterk terug tot 2-3. De gasten wisten in de slotfase van de geboden ruimte te profiteren en beslisten de wedstrijd op 2-4. Blauw Wit 4-Voorwaarts 4 Tegen het hooggeplaatste Voor waarts had Blauw Wit meer mogelijk heden dan waar vooraf rekening mee was gehouden. In Westerhaar had Blauw Wit destijds kansloos verloren. Dit keer ging het beter. Het bleef lang O-O. Voorwaarts profiteerde voor rust toch nog twee keer nadat er bij Blauw Wit minder werd verdedigd Na rust kwam Blauw Wit al snel op 1-2 en werd het een echte wedstrijd. Helaas kwamen de gasten na een foutje bij de Blauw Wit doelman op 1-3 en leek de wedstrijd beslist. Met nog een kwar tier te gaan kreeg Blauw Wit een straf schop die feilloos werd benut waar door er nog van alles mogelijk was. Het bleef echter bij 2-3 onder de goe de leiding van scheidsrechter Woel- tjes. Excelsior 13 - Blauw Wit 5 Van de opgaande lijn van de afgelo pen weken was voor rust weinig te merken. Blauw Wit gaf de thuisploeg veel te veel ruimte waardoor de tref fers niet uitbleven. Na rust ging het veel beter en scoorde Johan Stam uit een vrije trap fraai in de uiterste hoek. Eindstand: 6-2. Des7-BlauwWit7 Het zevende elftal is na de eerste winstpartij van een week eerder, weer op aarde teruggekeerd. In Nijverdal tegen Des had de ploeg weinig in te brengen en verloor kansloos met 9-1 Blauw WitC1-VesosC1 Tegen het onderaan staande Vesos Cl begon Blauw Wit met redelijk spel Voetballend was Blauw Wit vanaf het begin duidelijk de betere ploeg en Vesos kon hier weinig tegenover stel len. Blauw Wit wist via vier keer Me- rijn en één keer Jurrian vijf treffers te plaatsen. Vesos wist ook een keer tot scoren te komen. Rust: 5-1. Na de pauze was de concentratie bij Blauw Wit ver te zoeken. Het spel bleef ver achter bij dat van voor rust. Wel kwam de Holtense formatie nog drie keer tot scoren via Jurrian, Gijsbrecht en Wil- bert, maar met meer inzet en gecon centreerd spel was een veel hogere uitslag ook mogelijk geweest. Eind stand: 8-1. Rood Zwart C2 - Blauw Wit C2 In Delden speelde Blauw Wit een be hoorlijke partij voetbal, maar was de thuisploeg te sterk. Blauw Wit wist goede combinaties op de mat te leg gen en kwam tot behoorlijke aanval len. Doelpunten bleven echter uit. Rood Zwart dat een groot deel van de wedstrijd een overwicht had wist drie maal tot scoren te komen. Eindstand: 3-0. Dames 1 van de Holtense handballers hebben afgelo pen weekeinde in Holten deelgenomen aan de voor rondes van de beker. De eer ste twee teams van elke poule gaan door naar de tweede ronde waaruit de halve fina listen bekend worden. Hol ten - toch al geplaagd door een aantal blessures - lootte geen gemakkelijke poule met als tegenstanders: Voor waarts (eerste klasse; DSC en Klarenbeek (nummers twee en drie in de tweede klasse B) en Lettele (vierde in de twee de klasse A). Holten startte echter overtui gend cn won haar eerste wed strijd van Voorwaarts met 7-5. In de tweede wedstrijd won Holten nipt met 6-5 van DSC, waardoor zich onverwachte kansen op de tweede ronde openden. In de wedstrijd tegen, latere poulewinnaar, Lettele liep Holten tegen twee blessures aan. De wedstrijd ging met 4-7 verloren. Gok dc wcdstri|d tegen Klaren beek eindigde in een nederlaag (3-6), waarbij Holten opnieuw een speelster kwijtraakte met een blessure. Door de uitslagen van de overige wedstrijden moest de laatste wedstrijd tus sen DSC en Klarenbeek dc be slissing brengen over dc tweede- plaats. Dat werd een gelijk spel; waardoor het Holten was, dat door een beter doelsaldo, ten opzichte van Voorwaarts, de tweede plaats pakte. Een prima Blauw Wit Senioren: Zaterdag 22 maart: Blauw Wit 1 SKVW 1. 14.30 uur; Blauw Wit 2 - SKVW 4, 12.30 uur; Sp. Lemele 2 - Blauw Wit 3, 12.30 uur (vertrek 11.15 uur); Hulz. Bovs 4 - Blauw Wit 4, 14.30 uur (vertrek 13 15 uur). Blauw Wit 6 - Blauw Wit 5, 12.30 uur; Blauw Wit 7 - Eversberg 4. 14.30 Junioren: Zaterdag 22 maart: Blauw Wit BI - Daarlerveen BI. 11.00 uur; Daarlerveen Cl - Blauw Wit Cl, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Blauw Wit C2 - BenteloCI, 10.00 uur Pupillen: Zaterdag 22 maart- Blauw Wit Dl - MVV '69 Dl. 9 30 uur; Blauw Wit E1, vrij; Blauw Wit Fl - De Zweef F3, 11.00 uur; Excelsior F3 - Blauw Wit F2. 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Hol ten F4 - Blauw Wit F3. 12.00 uur; Enter F3 - Blauw Wit F4, 10.00 uur (vertrek 9.15uur). Zaal: Donderdag 20 maart: Blauw Wit 1-SVVN 1,22.00 uur SV Holten Senioren: Zondag 23 maart: Bornebroek - Holten, 14.30 uur; RSC - Holten 2, 10.00 uur; Holten 3, onbekend; Holten 4, onbekend; Hol ten 5 - Haarle 5, 9.00 uur; NEO 8 - Holten 6, 9.00 uur; Holten 7 - Haaks bergen 5, 9.30 uur; Wierden 4 - Holten 8, 10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Harden- berg 4 - Holten 9, 11.00 uur (vertrek 9.45 uur); De Zweef 9 - Holten 10, 9.00 uur; Holten 11 - Wierden 6, 9.30 uur; Holten 12- DeZweef 10,9.00 uur. Junioren: Zaterdag 22 maart: Bon Boys A1 - Holten Al, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Holten A2, vrij; Holten B), vrij; Holten B2 - Den Ham B3, 13.00 uur; GROL Cl - Holten Cl, 12.00 uur (vertrek. 10.30 uur), RKSV Cl - Holten C2,13.00 uurfvertrek 12.15 uur). Pupillen: Zaterdag 22 maart: Enter Dl - Holten Dl, 10 00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten D2 - DES D2, 11.00 uur; Holtèn D3 - Hulz. Boys D3, 11.00 uur; Holten El - De Zweef E2, 10.00 uur; Excelsior E5 - Holten E2, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); Omhoog E4 - Hol ten E3. 10.00 uur (vertrek 9.00 uur). Holten Fl - SVVN F1. 11.00 uur; MVV '69 Fl - Holten F2, 10.00 uur (vertrek 9 00 uur); Hulz. Boys F3 - Holten F3. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten F4 - Biauw Wit F3,12.00 uur. Handbal: Zaterdag 22 maart: Meisjes BI uit tegen CVO. 11 30 uur (vertrek 10.15 uur); Meisjes B2, vrij; Jongens B, vrij. Meisjes C uit tegen AHV/Achil- les, 17.15 uur (vertrek 16 15 uur); Meisjes D. vrij. Zondag 23 maart He ren bekercompetitie in Haarle, 11 00 uur (vertrek 10 15 uur). Dames 1, vrij; Dames 2 thuis tegen Voorwaarts, 12.00 uur. Meisjes A uit tegen KS/Kwiek. 9.00 uur (vertrek 8.00 uur). Sporthal: Donderdag 20 maart: 8.10 - 15 40 uur. SGW; 16.00 - 22.00 uur, SV Holten Handbal; 22.00 23.00 uur. Blauw Wit zaal; 23.00 - 24.00 uur, SV Holten All Stars. Vrijdag 21 maart: 8 10 - 14.40 uur. SGW; 19.30 - 21.30 uur. Blauw Wit zaal. Zaterdag 22 maart: 18.30 - 22.30 uur. Henk Keizer Zondag 23 maart 12.00 - 16 30 uur, NHV Gorssel. Maandag 24 maart. 8.10 - 15.40 uur, SGW, 19.00 23.00 uur, Badmintonclub Holten. Dinsdag 25 maart- 8 10 - 13 50 uur, SGW; 15.30 - 16.30 uur, Mintonette halve hal mi ni's. 16.30 - 17 30 uur. SV Holten Handbal; 17.30 - 22.00 uur, Mintonet te, 22.00 - 23.00 uur, Blauw Wit zaal. Woensdag 26 maart: 8.10 - 15.40 uur. SGW; 19.00 - 22.30 uur, Badminton club Holten; 22.30 - 23.30 uur, J. ten Wolthuis. Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12.30 uur bij de beheer ders van sporthal 't Mossink. Reser veringen uiterlijk regelen voor vrij dagavond 20.00 uur. (tel. 36 31 80). Tweede plek Manenschijn Jan Manenschijn heeft af gelopen weekend een tweede plaats behaald bij de jeugd tot 17 jaar tijdens de Run-Bike-Run in Steenwijk. De vijf kilome ter hardlopen, twintig ki lometer fietsen en 2,5 ki lometer hardlopen werd door Jan in één uur, zes minuten en tien secon den afgelegd. Des D2- Blauw Wit Dl De Nijverdalse formatie was veel te sterk voor Blauw Wit. De thuisploeg scoorde in de eenzijdige wedstrijd tien keer. Blauw Wit kwam tot één treffer. Eindstand: 10-1. BiauwWitEI -ExcelsiorE4 Blauw Wit kwam na tien minuten op een 1-0 voorsprong via Kuba Kladzin- sky De thuisploeg had in de eerste helft een licht veldoverwicht en kreeg enkele mooie mogelijkheden. Deze werden echter niet benut. Vlak voor rust leek het toch nog 2-0 te worden uit een enorme knal van Rik Stoeven- belt. Helaas lag de lat in de weg en verdween de bal niet in het doel Ook na rust was Blauw Wit sterker en kreeg veel kansen. De ploeg bleef de kansen echter ook missen. Excelsior kwam nog een paar keer gevaarlijk via de counter voor het Blauw Wit doel. Gelukkig was Simon Grootewal tel kens op zijn plaats om scores te voor komen. Eindstand: 1-0. Enter Vooruit F2 - Blauw Wit Fl Kahou was jarig en dat liet hij merken. Al na twee minuten stond hij vrij voor het Enterse doel. maar helaas miste hij. In de eerste helft speelde Enter Vooruit sterk aanvallend en scoorde twee keer. Via Kahou werd het 2-1 Na een mooie dieptepass van Jort leek het nog gevaarlijk te worden, maar de rust werd gehaald met 2-1. Na rust werd de druk op het Enter Vooruit doel opgevoerd. Er was fraai samen spel te zien van onder anderen Frank. Kjell, Sander en Jurgen. Blauw Wit kreeg heel veel kansen, maar wist maar één keer tot scoren te komen. Ook Enter Vooruit wist nog één keer te scoren: 3-2. Blauw Wit F2-S.V V N F3 Blauw Wit F2 speelde een goede wed strijd tegen het Nijverdalse S.V.V N. De ploeg wist de verdediging goed gesloten te houden en wist zelf vier keer tot scoren te komen. Eindstand: Excelsior F4 - Blauw Wit F3 In de eerste helft werd door belde ploegen goed gevoetbald De wed strijd ging gelijk op. Toch was het Blauw Wit dat via spits Gijs tot scoren kwam. 0-1. In de tweede helft bleek dat Blauw Wit meer inhoud had. De conditie was beter en ook de inzet bleek prima. Gijs wist opnieuw twee keer tot scoren te komen. Ook Excel sior wist hierna weer wat voetballen was en kwam sterk terug: 3-3. In de slotseconden van de wedstrijd wist Jurgen de zege voor Blauw Wit veilig te stellen: 3-4. BlauwWit F4 - Hulzense Boys F7 In een gelijkopgaande wedstrijd met veel publiek moest Blauw Wit alle zeilen bijzetten Beide ploegen wer den luid en duidelijk aangemoedigd, maar de keepers waren de baas. Vlak voor rust kwam de voorsprong voor Blauw Wit na een prima pass van Nick scoorde Thijmen 1-0. Doelman Mike hield zijn doel voor rust keurig schoon. Na de pauze kwam Hulzen sterk terug en scoorde 1-1. Aan beide kanten waren hierna nog kansen te noteren, maar niemand wist meer tot scoren te komen. Goed verdedigen van Justin, Robert, Jan-Willem, Marcel en Stijn zorgde voor 1-1 eindstand. resultaat gezien de enorm van ook dc jeugdspelers hebben geleverd en de blessuregolf heeft het bestuur in overleg met de speelsters besloten niet aan de tweede ronde deel te nemen die komend weekeinde wordt gespeeld. Eindstand: 1. Lettele 4-8, 2. Holten 4-4(-3), 3. Voor waarts 4-4 (-8), 4. Klarenbeek 4- 3,5. DSC 4-3. Het dames recrcantentcam van Holten won donderdagavond verdiend van ABS. Holten was duidelijk sterker dan het door griep cn blessures verzwakte ABS. Via een 6-0 stand bij rust, werd het uiteindelijk 10-1 voor Holten. Meisjes BI verloor thuis van het sterke Swift. Via een 5-9 rust stand werd het 10-17 voor dc gasten. Meisjes B2 verloor van Lettele. Ondanks een goede wedstrijd werden twee speel sters node gemist. Via een 2-4 stand bij rust werd het 5-7. Meisjes C won van Voorwaarts. Na een 2-0 stand kwam Voor waarts na rust terug. In dc slot fase pakte Holten met twee tref fers toch nog een ruime 6-3 zege. Meisjes D won var. Achil les. Voor rust was Achilles ster ker, 1-2. Na rust kwam Holten terug en werd het 6-5. Jongens B speelde in Ruurlo tegen Blauw Wit. Holten speelde wisselend waardoor fraaie doelpunten werden afgewisseld met domme fouten. Mede daardoor won de thuisploeg met 20-16. De Zweef B3 - Holten B2 Gezien de stand op de ranglijst van onze tegenstander (tweede), werd vooraf gevreesd voor een nederlaag. Ondanks de aanwezigheid van elf spelers was Holten duidelijk gehandi capt vanwege blessures bij drie spe- Desondanks speelde Holten met veel overgave wat resulteerde in kan sen voor Jurrien en Jan v/d P. Tijdens de rust bleken enkele spelers al op hun tandvlees te lopen maar de stand was nog steeds 0-0, mede door enkele prachtige reddingen van keeper Jo- ste linie, stond Holten al snel door doelpunten van Thijs en Frank met 2-0 voor. De verdediging speelde een zeer solide wedstrijd en zette de voor hoede met lange ballen, via de vleu gels, steeds weer aan het werk Na rust gingen de jongens op dezelfde voet voort en door goals van Thijs (drie keer) en Ismo liep Holten uit naar m6-1 o- ning. i. De b iel ft v de jongens vochten voor elke meter. Via Ronald en weer Jan kreeg Holten de beste kansen. Man van de wedstrijd Daniel was heer en meester op het middenveld en strooide met gouden passes En als zo vaak sloeg voor Holten het noodlot toe Uit een corner scoorde de Zweef de onver diende, winnende goal. Holten D1-PHD2 De wedstrijd tussen de beide koplo pers. Voor Holten bleek PH vandaag een maatje te groot te zijn. De combi naties werden wel goed uitgevoerd maar de tegenstander was net iets fanatieker. De voorwaartsen kregen slechts enkele kansen waaruit Bas slechts één keer wist te scoren. PH benutte de kansen beter wat uiteinde lijk resulteerde in een 1-4 nederlaag voor Holten Vesos D2 - Holten D2 Ook een topper tussen twee koplo pers. Holten was direct na de aftrap nog niet goed bij de les en keek daar door al snel tegen een 1-0 achterstand aan. Gaandeweg de eerste helft kreeg Holten meer grip op de wedstrijd en daardoor ontstonden er kansen Ger rit Jan dreigde door te breken maar i onderuit gehaald. Uit de penalty Gerrit Jan zelf de verdiende gelijkmaker. Hierna bleef de wedstrijd gelijk opgaan. De verdediging draaide prima, vooral de subliem spelende linksachter Emiel. Na tien minuten kwam Holten op voorsprong door goed doorzetten van Matthijs. Hierna werd dedrukop het doel van Harmjan steeds groter. Paal en lat i hem steeds te hulp maar enkele voor het laatste fluitsignaal scoorde Vesos de gelijkmaker in deze spannende wedstrijd. Holten El - Den Ham El Om kampioen te -.vorder, heeft een elftal soms geluk en vleugels nodig. Deze wedstrijd liep alles zoals het moet, alles lukte Elke opgezette aan val blonk uit door schoonheid Elke aanval van de tegenstander liep stuk op onze prima verdediging van Mar cel en Pim Holten scoorde er lustig op los wat uiteindelijk resulteerde in een 10-2 overwinning Holten E2 - Enter Vooruit E2 Door goed samenspel in de linies, maar ook tussen de voorste en achter- ExcelsiorE9-Holten E3 Door niet goed bij de les te zijn gaf men Excelsior de kans de wedstrijd te dicteren. Na tien minuten was het de jongens duidelijk dat er gewerkt moest worden om de wedstrijd te winnen. Jeffrey scoorde voor rust nog wel 0-1 maar troch kon Holten niet echt imponeren. Na een donder speech in de rust was de tweede helft van een heel ander kaliber. Holten speelde zoals we de laatste wedstrij den gewend waren. Dor goals van Timo (drie keer) en Jeffrey werd het uiteindelijk een 1-5 overwinning. Tot man van de wedstrijd werd uitgeroe pen Joost, die een zeer sterke wed strijd speelde op het middenveld. Enter F2-Holten F2 In de eerste helft een wedstrijd met een hoofdrol voor de goed keepende Ramond, die wist te voorkomen dat Enter meer dan twee keer wist te sco ren. In de tweede helft verslapte de tegenstand van Holten en slaagde En ter erin om de vorsprong te vergroten naar een 8-0 overwinning. De leiders zijn ervan overtuigd dat de eerste punten binnenkort zullen worden binnengehaald. Elke wedstrijd is er duidelijk vooruitgang te bespeuren. Holten F3 - Enter Vooruit F3 In een fantastische wedstrijd speelde Holten zijn beste wedstri|d na de win terstop. De jongens kregen volop kan sen maar wisten deze door pech en keepersgeluk bij de keeper van Enter Vooruit niet te benutten Ondanks dat Holten steeds in de aanval was scoor de Enter de onverdiende openings- hetzelfde spelbeeld. Holten ar Enter maakt een gelukkig doelpunt. Desondanks kan worden geconcludeerd dat Holten een prima wedstrijd speelde met goede combinaties en prima samenspel Het zal nu ook bij deze jongens niet lang meer duren datde eerste puntenzullen worden binnengehaald. Holten F4 - Dc Zweef F4 Ook deze wedstrijd bleek de tegen stander te sterk te zijn voor de moedi ge strijders van F4. De spelers uit Nijverdal hadden reeds een half jaar ervaring, hetgeen in de wedstrijd dui delijk is te zien. Martijn in het doel en wist zich danig te weren Verdedigend stond Jeroen zijn mannetje, terwijl Koen aanvallend sterk speelde. Man van de wedstrijd was dit keer Sjors. de linksbenige middenvelder. Ticlink De uitslagen van deonder- lin-ge com petitie bij schietvereni ging De Eendracht zijn als volgt: Geweer klasse A: 1H. Grooten- raast (169), 2.J. A. Paalman (166), 3. G. Jansen (157), 4. Paalman (156), 5. G. Schuppert (154). Klasse B: 1. B. Paalman (156), 2. D. Jansen (149), 3. D Vincent (135), 4. J. Nijendijk (123). Klasse C: 1M. Aanstoot (155), 2. Gerben v.d. Bos (36), 2. Rob Krcu- wel (35), 3. Tonny v.d. Bos (25). Opgelegd 55+: 1A. Paalman (171), 2. T. de Ruiter (154), 3. A. Bieleman (144). Pistool: G. Haverslag (171), 2. H. Paalman (169), A. Schuppert (164), H. Nekkers (159), 5. F. Hoes (156). Vuurbuks: 1. D. Overmccn (83), 2. H, Bakker (41).

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 7